Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is tudok egy fogyasztó módszert( ez is ayurveda). Minden étkezés előtt enni egy kiskanál mézet néhány korty vízzel, és étkezés után egy pohár vízben elkeverni egy teáskanál mézet. Ennyi. És fogyaszt. Nem kell szenvedni. Meg arra sem árt figyelni , hogy ne legyünk túl stresszesek, mert akkor összeeszik az ember mindent. Egyébként a hús más élelmiszerrel fogyasztva tényleg hízlal.

Melinda, Lottika nagyon értelmes kislány, látni lehet rajta. Kép Húgodéknak gratula.

Gidane, üdv itt !Kép

Megjártuk Baját, ettünk egy jó halászlét.

Benedek már néhányszor tett önállóan egy lépést, és állítólag( én épp nem voltam ott) már lépett hármat is. Majd csak elindul...Kép

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Eniko, teljesen egyetertek azzal, amit leirtal a kajaval kapcsolatban!

Babamama, Luca is nagyon ugyes! Kép Ezt az elobb elfelejtettem irni. (Amugy en is varom az elso szavakat, mondatokat, jokat fogunk szorakozni. Kép)

Agi
agi77
 
 


Ági! Hát ez a Pamperses asztalka kb a kistesónak lesz majd jó KépKép Mert Bogi már kinövi addigra mire megjön KépKép
Van valami játék ami kicsit nagyobbacskáknak való?

Erika: Majd valamikor elmennék a papírért, csak elég sz*rul vagyok még mindig, és csak oda megyek ahova nagyon muszájKép Ti nem jöttök véletlenül a Pláza vagy a Tecsó felé a napokban???? KépKép

Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

 
 

Ági: Egyébként miket "tud" az asztalka? Zenél vagy mit lehet azzal a sok kütyüvel kezdeni ami rajta van?????
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő, szerintem is jó amiket írtál. Ha mindig picit kevesebbet eszünk, összeszűkül a gyomrunk, és már nem is kívánunk annyit enni.
Még itt vagyunk Zsombón, megírom, ha otthon leszünk újra. Tesco felé egyébként ritkán járunk, de majd csak összehozzuk vmikor.

Ági, jól néz ki ez az asztalka! Meg Kristóf isKép

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok

Ilyen időben nem lehet uszodai talizni. Kép Szombaton mi is készülünk.

Gabici, rossz lehet hogy Edi nem kér már cicit. Én is tartok a megjövéstől.

Gerika, gratulálok az első lépésekhez. Kép

Melinda, nemsoká nagynéni leszel, gratula tesódéknak. Kép Lottinak jó a beszélőkéje. Kép

Ági, jobbulást. Szuper az asztalka.
Én lökött kibobáltam a Pampers zacskókat, csak a vonalkódot vágtam ki, most már egy pelenkás zacsit se dobok ki. Kép

Babamama, aranyos lehet Luca, lassan csacsog majd folyamatosan. Kép

Enikő, nagyon ügyi Bogi. Kép

Virágnál újra előjött a hasfájósság (először azt hittem csak a meleg miatt nyűgös) kb másfél hete, nem tudom túl leszünk-e rajta valamikor.

Gigi
gigi1
 
 


Gigi, Viragnak jobbulast! A megjovestol kar aggodnod, Kristof eszre sem vette.

Eniko, nem tud tul sok mindent az asztalka, van rajta egy tukor, lehet tekergetni nehany gombot, nyitogatni 2 ablakot, meg vannak golyok, amiket lehet tolni. Es persze a 12 epitoelem. Ezeket be lehet dobalni jobb oldalt, alul meg kiszedni. Szerintem egyik jatek sem Boginak valo. A kisteso mindensetre elvezni fogja oket. Kép Gratula a szobatisztasaghoz, es Neked is jobbulast kivanunk!

Agi
agi77
 
 


Enikő, nagyon ügyes Bogi. Hogy kezdted el szoktatnia bilire? És mikor?

Ági, ez a Kristóf-baby nagyon aranyos. Azt tetszik a legjobban, hogy mindig kis mosolygós, vidám. Gyógyulj meg gyorsan!

Mindenkinek szép napot!
B
babamama
 
 


Sziasztok!

Enikő, Te is jól összefoglaltad a kajadolgot. Egyet értek minden sorral.
BOginak grat a bilihez!

De Ági, lehetne terhesen is. Nem jött el a pillanat, amikor tudok a kajával foglalkozni, mikor, mit, mivel egyekKép. Akaratgyenge vagyok egyenlőre, lesz ez még így se (remélem)

Babamama, Melinda! Nagyon jók a gyerexájak, ne kíméljetek továbbra semKép))

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Mi ez a Pampers játék dolog? Mit kell gyűjteni és mire lehet beváltani? Erről lemaradtam.

Gabici
gabici
 
 


SOS! 7végégig vennem kell egy bébiörző telefont. (ez lesz unokaöcsi keresztelőajándéka)
Jó lenne használt is, 10ezernél többet nem nagyon tudok érte adni. Hol van a bababizományi? Csak 1van?
Újonnan mennyibe kerül? Milyen tipust élrdemes venni?
Köszi előre is.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Gabici, a pelenkas zacsin levo fuggoleges baba-mama abrat kell kivagni a darabszammal egyutt. A jumbo csomag 3 pontot er(Midi 94 es Maxi 80), az orias csomag 2-t (Midi 68 es maxi 56), a nagycsomag meg 1-et (Midi 32 es Maxi 27).

Ezeket kell elkuldeni a kovetkezo cimre:
Dono kft.
Pampers -Fisher Price Program,
1463 Budapest, Pf. 909

A jatekok:
8 pontert:
1. Formaevo dobozka
2. Lubickolás a kádban

12 pontert:
3. Fecsego telefon
4. Zenelo jatekelefant

18 pontert:
5. Zenélo jatekcsiga
6. táncos bogárka

32 pontert:
7. Jatszi-asztalka
8. Zenlo csodamasina

Ahhoz, hogy reszt vegyen valaki nem kell, hogy legyen papirja, (pl mar nekunk sincs, mert elkuldtuk, amikor az asztalt rendeltuk), eleg egy papirra felirni a kovetkezo adatokat:

Nev:
Lakcim:
Telefonszam:
Valasztott jatek szama:
Valasztott ajandek megnevezese:

Majd megprobalom beszkennelni a kepeket, ha lesz idom.

Addig is jo gyujtogetest! Kép
Bocsi, hogy ilyen hosszu lett!
Agi
agi77
 
 


Angi, sajnos nem tudok segiteni, de azt hiszem eleg az egyiranyu orzo. Koszi a listat! Kép

Babamama, aranyos vagy! Kép Ma Kristof-baby kicsit nyugi volt, biztos nem aludta ki magat. Remelem most alszik vagy 2 orat, mert delutan megyunk etterembe. Koszi jol vagyok, semmit sem erzek. Es Luca hogy van? Ugye nem okozott az oltas semmit? Mikor is kapta?

Angi, Virag is jol van?

Agi
agi77
 
 


Az nem kifejezés, h jólKép)).
Mai termés:
Főzés közben folyton ott sertepertél körülöttem, adok neki cuccokat a fiókból, ilyenek... Odaadtam Neki a cumisüvegét, amiből egy ideje egyedül szürcsöli a vizet.

Addig ideszaladtam a géphez, mert jött egy ICQ üzenetem. Nem ültem le, volt kb 1perc az egész.

Megyek vissza, a lány épp fordul meg, és ül le az etetőszékébe. BAsszus egyedül felmászott!!! Hogy hogy nem tudom, mert nem láttam, de a dáélelőtt folyamán még1szer előadta a dolgotKép. Akkor tényleg egy pill volt, mert főztem, és addig háttal voltam Neki, tőle 2méterre.

És a kedvence, h felmászik a kanapéra, onnan felhúzza magát a támlájára, és onnan fejest ugrik az ágyunkra. Nyaktörő mutatványKép(, kész vagyok tőle teljesen, persze Ő kacag közben nagyokat.

Szóval pisilni is viszem magammalKép))

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Bocsi, valasztott jatek megnevezese.

Agi
agi77
 
 


Angi, nagyon aranyos lehet Virag! Remelem jovo heten szemelyesen is megnezhetjuk legujabb mutatvanyait!Kép

Agi
agi77
 
 


Angi,

Lengyel utca 24.
Tel: 325-440, Emese
Nyitva, keddtől-péntekig 14-18 óráig.
Vendég
 


Nagyon kösziKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi! Tesomnak egy irányú Philipse van, ö nagyon szereti, neki bevált. Nagyon aranyos lehet Virág, nehéz lehet folyton lesni most már mit csinál.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! Az egyirányú azt jelenti, h Én nem tudok neki beszélni, ugye? Mert nem is akarokKép. Akkor fogják használni, ha kint alszik az udvaron, beszélni tudunk még telefon és net nélkül kicsit:D

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Erika, ha Zsombón vagy bedobhatod hozzánk Enikő papírjátKép

Mi ugyanis Zsombón lakunkKép

Merre vagy erre?

Zsófi

Ui: Most gipszelik Annát!!!!

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok !
Segítenétek nekem?Hol lehet Szegeden jó áron kismamaruhát kapni?Köszi a választ előre is!
Jövő héten lesz a 12hetes ultrahangom,majd megírom,milyen volt!Sok puszit küldök mindenkinek!
Melinda!Várom,hogy írj emailt!
Ildi</font>
ildi10
 
 


Zsófi! Most gipszelik? Az azt jelenti, hogy hazajöhetnek????Kép

Ági: Milyen az a zenélő csodamasina?

Babamama. Tavaly nyáron kezdtük el a bilire szoktatást, de akkor még hallani sem akart a biliről vagy szűkítős vécéről. Nyáron melegbe az udvarba bugyikába, vagy az nélkül játszott. Ha becsorgott észre sem vette. Nem érezte még az ingert! Most pár hete amikor bejött a jó idő, akkor keztük el megint a biliprojectet. Kb 2 hete egy napot arra szántunk, hogy mindig ha nekem pisilnem kellett, fogtam a bilit és belepisiltem KépKép Ez komoly. Így látta a Bogi, hogy hogyan működik a gyakorlatban. Kicsit kicsi volt és kényelmetlen, de a cél érdekében mindent......Kép Na ezt látva már másnap szólt, hogy neki pisilnie kell. Letolta a bugyit és ráült a bilire, de engem kiküldött a szobábólKép Pisilés után fogta és kiöntötte a vécébe a bili tartalmát!Kép Aznap még 2x sikerült a járólapra pisilni (nagy játékba belemerülvén...), de utána már mindig kérte a bilit avagy szólt, hogy pisilni kell.....KépKép Már csak éjszakára használunk pelenkát, meg kakiláshoz, mert kakilni még nem hajlandó bilibe. Ha kakilni kell, szól, hogy adjam rá a pelust! Kép Szóval napi 1 pelussal kihúzzuk (mivel az éjszakai általábn száraz, ezért azt kakinál újrahasznosítjukKép) Kép Szóval így lett Bogi szobatiszta. Márciusban múlt 2 éves. Sztem épp időbenKép
Luca mennyi idős is most?

Angi: Bogi is egyedül szeret belemászni az etetőjébe, én meg kapom az infarktust ha észreveszem. Nagyon kell rájuk vigyázni, még nincs veszélyérzetük!!!Kép Azért ügyes, hogy fel tudott mászni, és rafkós is KépKép

Pusz
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ildi: A Micimackó bababoltban a Kisteleki utcában egész jó kismamarucik vannak. Mikorra vagy kiírva????Kép Minden jót!
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő! Nagyon ügyesen és rafináltan szoktattad Bogit bilire, őszintén gratulálok. Én irigykedem. Lotti nem hajlandó bilizni, de a trükködet ki fogom próbálniKép

Angi! Milyen ügyes ez a Virág!Kíváncsi vagyok milyen mutatványokkal fog még meglepniKép

Ildi! Írok mélt.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Enikő, igen, hoolnap jönnek hazaKép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


<font color="ff0000">Szia Enikő!
Jan.28-ra vagyok kiírva,de még változhat.
Köszi a választ!
Melinda!Válaszoltam az emailre!Köszi!
Szép napot mindenkinek!
Ildi</font>
ildi10
 
 


Angi! tesom is pont erre használja hogy ha a gyerek a kertben alszik mellette van, szerinte is elég az 1 irányú.

fent vannak a nyaralás képek, ha valakit érdekel.
http://karmen.fw.hu/

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen! Szép helyeken jártatok, és a nagylány is szemmel láthatóan remekül érezte magát.

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


KArmen!
Gyönyörű helyeken jártatok, biztos szuper voltKép
Orsi gyönyörű mindenhol, de Bécsben tünemény. Nagyon jól áll Neki a rózsaszínKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Enikő! NEm semmi vagy TeKép. Ez annyira kézenfekvő megoldás... Eszembe nem jutott volnaKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Karmen, annyira szep Orsika! Kép En leginkabb benne gyonyorkodtem! Kép

Zsofi, orulok, hogy Panna vegre hazakerul! Kép

Ildi, szerintem is jo a Micimacko.

Eniko, a csodamasinat tolni lehet, es van rajta nehany kutyu, de ez inkabb totyogoknak valo. Mi a csigat rendeljuk legkozelebb. Nektek melyik van meg ezek kozul? Ha jol emlekszem legalabb a fele megvan.

Agi
agi77
 
 


Jó volt a vacsi? Hol voltatok?

.:Angi:.
angiszeged
 
 


A Zorbaban. Kristof szuperul viselkedett! Kép
Mit csinaltok holnap?

Agi
agi77
 
 


Meggyógyult végre? Mert akkor Veletek játszunk vhol, vmitKép))

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Igen, ma mar jol volt. Majd holnap egyeztetunk.

jo ejt, en kidoltem!
Agi
agi77
 
 


Ági! És te gyógyulsz már? Örülök hogy Kristóf már jól van!

Köszönjük, valóban élveztük nagyon a nyaralást, évek óta nem voltunk sehol.

Szombaton ki jön uszni még, csak Gigiék?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Ildi, én annak idején a Mix üzlezház emeletén vettem a nadrágot, kihúzta a terhesség végéig, igazán mást nem vettem. Egyébként nem túl nagy a választék, de azok jó minőségűek és máshol is ugyanannyi az áruk, megnéztem.

Enikő, ez szenzációs, nekem eszembe sem jutott volna így demonstrálni:-))) Nálunk a fürdőszobában van a wc és néha bejön utánam, akkor szoktam mondani, hogy anya pisil, de egy 16 hónapos gyerektől még sokat nem várhatunk, igaz?

Karmen, irigyellek, csudajó lehetett, klasszaka képek. A legtöbb helyen és is jártam már, de félek elindulni ilyen pici gyerekkel. nem volt gond az alvással?
B
babamama
 
 


Reggel azon melegébe bemutatta az etetőszékbe való bemászást. Hát, nem úgy csinálja, ahogy gondoltamKép. Durvább.
Ui a tálcára!!! mászik fel, de ehhez karizomból kell húznia magát felfelé, úgy, h perembe nem tud kapaszkodni, csak magára a tálcára tapassza a kis tenyerét. És így ugye folyamatosan hátradőlve van, azaz, ha megcsúszik a keze akkorát landol a földön a feje, h jajjj...
Szóval felhúzza magát a tálcára, ott guggol kicsit, onnan bemászik az ülőke részbe,m feláll, megforsul, és belecsüccsKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, nem semmi ez a lányzóKép

Zsuzsófi, írtam mailt.

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Ildi,

Kismama rucikat főleg én is a Micimackóban vettem. Meg a La Halle-ban felsőket. Jó üzlet a kismama ruci üzlet, én nagyon sok pénzt költöttem. Ráadásul nekem kellettek téli ruhák, meg nyáriak is. Amúgy ha véletlen Ausztriában jársz, ott sokkal olcsóbbak. Még a Corában is vannak, de ott én soha semmit nem találtam. Meg Bp-en a C&A-ben is vannak jó cuccok.

Érdemes bemenni a kínai boltba is, felsőket ott is össze lehet szedni.

Ja, meg varrattam is, volt pl. egy blúzom, amit nagyon szerettem, de nagyon drága volt, így inkább varrattam ugyanolyat ugyanabból az anyagból, csak más színben, így kb. feléből kijött. Van egy jó varrónőm ha érdekel, megadom a számát (Újszegeden, a Fő fasor végén dolgozik) nekem elég jó cuccokat varrt.
Pl. az egyik mackógatyám úgy lett, hogy a kínaiban vettem 2e Ft-ért, a varrónő pedig átalakította 500-ért, az anyag hozzá kb. 300 ft volt.

És még a Zenzero-ban voltak kabátok, felsők jó áron, de sajna bezártak.

A Brendonban is vannak jó cuccok, de nagyon drágák, ráadásul utálok a Brendonban vásárolni.

A Mix üzletházban rám soha semmi nem volt jó, minden nagy volt vagy kicsi.

És még az Oskola utcában is van kismamarucis bolt, a Sooter's mellett.
Vendég
 


Dancsi, sikerült könyvet venned? Most már megtanultam az internetes levelezést( nem volt nehéz) , ha van amiben tudok segíteni, írj. A hétvégén biztosan hazaugrunk valamikor, ha megbeszéljük, oda is adhatom a könyvet.

Gabi3, mi újság?

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Angi! Hü Virág milyen veszélyes mutatványokra képes!!

Babamama! Nem volt gond, mert aludt útközben a kocsiban v. ha éppen múzeumban voltunk akkor a vállamon, karomban stb. Kengurúban is jókat aludt, szoval egyáltalán nem viselte meg a kirándulás. SZopira meg többször megálltunk, de alig evett. Igy gyorsan tudtunk menni tovább. Tényleg fel sem vette hogy mennyi helyre hurcoljuk.

Gabi! berendezted már a házat? ugye küldöd majd a telefonszámokat, neveket? Köszi.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Angi: Télleg veszélyes amit Virág művel, viszont állati erős kiscsajKép Karizomból felhúzza magát...le a kalappal előtte....csak hát nem pont ott kéne "gyakorolnia"Kép

Babamama: nekem meg másik módszer nem jutott eszembe. Ez annyira kézenfekvő volt. Most azon eszem magam (én hülye), hogy lehetséges, hogy ha előbb megmutatom neki, akkor előbb elkezd bilizni. De baromság ezen rágódnom, tudom, hiszen így sem vagyunk elkésve, sőt! Vannak Boginál idősebb babák, akik még egyáltalán nem biliznek. És nem mintha ez számítana.....a lényeg, hogy egészséges más érdekel KépKépKép

Karmen: Nagyon klasszak a képek! Szép helyeken voltatok! Mázlitok volt, hogy ilyen jól bírta babó a kiképzést!!! Kép

Ildi: Ha erre jársz a Kisteleki utcában csengess fel hozzánk (ebben az utcában lakunk) és elmehetnénk együtt a Micimackóba. Nekem is szükségem lenne 1-2 ruciraKép Mikor volt az utcsó mensid? Ildikó nézd meg ezt a linket! http://www.kismamaruha.hu/mammystic.html

Írtam nekik a vendégkjönyvbe, és azt válaszolták, hogy Szegeden az Oskola utcai poci módiban meg lehet venni ezeket a termékeket, sőt, meg lehet velük beszélni, hogy online rendelhetsz is esetleg Kép Sztem szupi cuccok vannak KépKép

Puszó
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ceniko,mail ment a címedre!
Köszi mindenkinek a kismamaruhás tanácsokat!
ildi10
 
 


Ildi: köszi megkaptam, de "csak" képet küldtél? Mert szöveg nem jöttKép
Egyébként szépek vagytok a pároddal Kép
Puszi
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Tudjátok hogyan legyet Jozsót megnyugtatni, amikor fáradt és fujjog a cicire, meg ordít? Bekapcsolom a hajszárítót (persze nem ráirányítom) és akkor annyira meglepődik, hogy valami nála is hangosabb, hogy rácuppan a cicire és szopizik rendesen. Eddig bejött. Kép))

Az index fórumon írták a lányok, hogy a hajszárító, a porszívó, meg a vízcsap csodára képes ha ordít a baba. Próbáljátok ki, én nem hittem benne - magamban jót mosolyogtam a dolgon - de amikor már sehogyan sem tudtam rávenni a szopira, akkor gondoltam kipróbálom. És láss csodát ...


1) Így örülök a Mamának ébredés után.

Kép

2) Az ujjszopás egyre jobban megy.

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Dancsi, micsoda csalafintaságok. Kép Kép
Virág sír a porszívóra, pedig nem is hangos.

Angi, hú, akkor nagyon figyelni kell a lányra. Kép

Lányok meg van valakinek a Babazene 1 cd? Kölcsönkérhetném pár napra?

Gigi
gigi1
 
 


Erika,
nem vettem még meg a könyvet. Megmondod a pontos címét, meg a kiadóját? Valamikor a hétvégén úgyis kell mennem vásárolgatni, mert nővéremnek szülinapja, sógórnőmnek meg anyósomnak pedig névnapja lesz. Majd akkor megnézem a könyvet is. Ha nagyon drága, akkor elfogadom a kölcsönadást (hú ez hülyén hangzik).

Gigi,
nekem megvan, szívesen kölcsönadom, de cserébe kérnék bármilyen gyerekdalos cd-t, mert sajna ez az egy van. Jozsót pedig baromira meg tudja nyugtatni, nekem az agyamra megy már, de ő szereti és ez a lényeg. Kép Kép

Porszívót még nem próbáltam, csak a hajszárítót. Nem az orrszívás miatt sír Virág a porszívóra? Vagy még nem próbáltátok?

Tényleg mikortól lehet orrot szívni porszívóval? Nekünk még szerencsére nem kellett, nincs is semmiféle orrszívónk. Jó, hogy eszembe jutott, vennem kell. Milyet vegyek? Fogalmam sincs.
Vendég
 


Dancsi, jo a hajszaritos sztori! Kép A kepeken is nagyon aranyos Joci baba.
Ma meg porszivoztam, es ahogy bekapcsoltam a masinat Kristof ugy kacagott, hogy majd kifekudt. Nem tudom mi tetszik neki benne, mindenesetre ez az egyik kedvenc jatekszere. A szobajaban tartjuk, mert kiskoraban naponta kellett porszivozni az orrat. (Az orrszivo nevere mar nem emlekszem)

Gigi, nekunk is van babazenenk, Franciaorszagbol kaptuk. Ha gondolod ezt is lemasolhatod.

Agi
agi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: