Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azért nem maradtunk városlátogatásra a német "túránk" alatt, mert Dorka a múlt héten kedden kakált utoljára, így vittem csütörtök déltán anyuékhoz, és így hagytuk itt péntek reggel őket. És tudom ha már sok napig nincs neki széklete akkor csak nagy kínkeservesen jön ki , és a produkcióhoz szükséges fortélyokat hiába mondtuk el anyuéknak mégiscsak mi ismerjük igazán. Persze visszafelé úton a német szakasz felénél jártunk már mikor anyu rám telefonált, hogy végre megvan az eredmény. Igaz hányás, üvöltés közepette, de sikerült. De ekkor mi már úton voltunk haza , meg a férjem sem akart letérni az autópályáról és csalinkázni a városokban, le akarta tudni az utat, mert így is nagyon hosszú volt.

Évi!
Kérdezted, és tényleg gyönyörű tájakon jártunk, nagyon sok szépet láttunk, amit sajnos a fényképek nem igazán adnak vissza, azokat látni kell. :? Próbálok azért mindjárt pár képet feltenni.

Panka!
Huuu, jól megnőtt a férjed,biztos Emili sem lesz kicsi lány és később nőci. :lol:
Fogacskához gratula!!!
Mennek a nátha elleni gyógypuszijaink!!!!

Anita!
Azta.... szép kis éjszakátok volt. Huuu... nagyon közeleg már a szülésed ideje, szerintem. Nagyon izgisek ezek a napok még nekünk is, hát még Neked. :lol: :lol: Ha van valami fejlemény mindenképp szólj közülünk valakinek hogy tudjuk mi is . Persze ez minden kismamira vonatkozik. Kinek adjátok tudtára a híreket? Ki fogja hozni nekünk???????????????? :shock: :shock: :wink:

Kép Würtzburg melletti autópálya egyik pihenőhelyén ez a látvány fogadott.
Kép Férjem vacsija
Kép Templom belülről (Herschbachban)
Kép Panziónk
Kép Német utcácska (jobbra a parabolás emeletesben laktak a nagybátyámék) azért kíváncsi lennék a kép jobb oldalán levő cserépbe ültetett fenyők Mo.-on meddig maradnának a helyükön.
Kép Autópályán
Kép Frankfurti reptér mellett.... autópálya fölött repkedtek a gépek :lol:
Kép Híd a Dunán (Németországban)
Kép Inn folyó (Ausztriában)
Kép Szélerőművek

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!


Hazajöttünk ma délután! Hát, nem volt az az igazi nyaralóidő, de azért péntek-szombat-vasárnap tudtunk fürdeni. Pannika persze nem fürdött a Balcsiban, csak csónakázott, de kétszer elaludt benne! :lol: :lol: :lol: Mikor rossz idő volt, hajóztunk, sétáltunk, az uszodában voltunk, ahol volt gyerekmedence is, ott pancsolt a kisasszony. Egy nap pedig Kehidakustányban voltunk, ahol egy jó élményfürdő van, fedett, csak rengetegen voltak. Képeket majd hozok! :wink: Pannika tündér volt! Jól bírta a hosszú utat is, gond nélkül aludt idegen helyen. Kijött a 3. foga, szerencsére nyügösség nékül ez is! Vámpírfog lett! :lol: Felül, bal oldalon a 2-es. Most már rendszeresen négykézlábra áll, és hintázik, meg kell zabálni! :D Egyszer-kétszer már a kezét is tette előre, főleg ha a plédről le akart mászni a fűbe! :lol: Szóval lassan mászni fog! :D Kúszni nem kúszik, inkább kukaczva halad előre. :lol: Ha fekszem mellette, akkor a hasamra támaszkodva feláll, és ha fogjuk a kezét, sétál. :shock: Persze nem erőltetjük, meg nem hagyjuk Neki gyakran, de úgy lépeget előre, hogy csak na! Kis miniatűr! :D

Köszönjük a névnapi köszöntéseket! :D Anyukáméktól kapott Pannika a névnapjára egy sprotkocsit, ami jó könnyű, így most már abban viszem!

TALIVAL MI LEGYEN? Láttam, hogy Edinának nem jó a 5-e. Máskor is lehet ám, hétfőtől csütörtökig nekünk jó. :wink: Várom a javaslatokat! :D

Anita! Húúú, miket olvasok.... :shock: Vigyázz Magatokra! De amúgy tényleg igaz, már nem lenne koraszülött Anna, így ha jönni akar jöhet nyugodtan! :D Na, meg ha Ő jönni akar, úgysem lehet megállítani! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Hello Mindenkinek!!!

Merre vagytok?????????????

Zsuzsi!
Örülök, hogy a változékony (de inkábbb hideg :( ) időjárás ellenére is jól sikerült a balcsis nyaralásotok és jól éreztétek Magatokat. :wink: Várjuk majd a képeket is. :P
Tündéri lehetett Pannika ahogy elszunnyadt a kis csónakjában. :lol: :lol:
És hogy milyen ügyes ez a kislányka... hintázik, négykézlábra áll, feláll, kapaszkodva sétál, bújnak sorban a kis fogacskái. Nem semmi tempót vett fel. :lol: :lol: :lol: Mindenhez hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!! Csak így tovább!!! :lol: Lassan pakolni fog a leányzó a lakásban. :P

Kép
Kép
bendor
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Senki nem írt, hogy mi legyen a talival.... :( Pedig tényleg szeretettel várunk ám Benneteket! Akkor én úgy készülök, hogy marad a kedd. Már csak azért, mert holnaptól szomabt estig megint nem leszek itthon, és egy kicsit csak kell készülnöm. :wink:

Mindjárt írok privit a címemmel!

Kép
zsuzska81
 
 


Elküldtem a priviket! Ha valaki nem kapott, szóljatok, nem direkt volt, de bárhogy is gondolkoztam, nem jutott eszembe más... :oops:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!

Igen, igy van h nekem kedden menni kell tg-re, de ha másnak az az időpont lenne jó, akkor miattam nem kell megváltoztatni!
Ha jo idő lesz a 7végén, akkor és ha megtartják a Balaton átúszást, akkor valszeg ott leszünk, és csak 7főn jövünk vissza, ebből kifolyólag nekem a szerda lenne jo a legközelebbi időpontnak.
De mondom, ne miattam változzon meg minden!
Többiek mikor érnek rá???
Merre vagytok???
Remélem minden rendben mindenkivel!!!
Pusszz

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam rendesen visszaolvasni, sok a dolgom is, Emili pedig elég götthős:(tegnap előtt éjjel alig aludtunk , így tegnap reggel elvittük dokohoz:obstruktív bronchitis:(Kapott vagy 6 féle gyógyszert :shock: , köptetők, köhögéscsillapító, antibio, immunerősítő, vitamin...Ma reggel már 39.5 volt a hője!:(Kapott kúpot, meg Nurofent,az levitte neki.Persze egyből jobban is lett, meg aludt is, du. már nem bírt magával, ementünk sétálni, meg egy kicsit a játszira :? Szerencsére nem látszik rajta a betegség, nem bágyadt.Nagyon is elemében van:)

Zsu!
Köszi a címet, megkaptam.Visziont nem tudom hogy tudunk-e menni, csak ha Emili már meggyógyult.Ha esetleg másnak a 7 vége felé is ó, akkorra már nagyobb az esélye, hogy meggyógyul.Meg amit már akartam mondani/kérni múltkor is,hogy ha más babásnak is jó lenne, akkor inkább lehetne du. kezdeni?Csak mert Emili mindig álmos nyűgös már délben, akkor ebédel, alszik, így mi alig tudunk maradni :? Gondolom a kismamiknak mind1, hacsak nincs más program.De ez csak felvetés, MINDENKI mondja ha neki nem jó, oké?Nem tudom Pannika mikor szokott aludni du.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Úgy látom a tali most kissé döcögősen indul, de remélhetőleg annál jobban fog sikerülni. :wink:
Én Dorkám délután 2-3-4 között alszik el, ez teljesen változó. Már ha alszik, mert az sem mindig jön össze nála. Szóval nekünk mindegy, de délutánra már nyűgösebb a lány ahogy fárad.
Egyelőre még a nap is bármelyik jó, jövő héten igaz be kell mennünk egy délelőtt a bölcsibe, de hogy melyik nap, az ránk van bízva. Szóval mi most még rugalmasak vagyunk, ami a többségnek jó, az jó nekünk is. :lol:
Alíznak irtam sms-t a lehetséges taliról, megadtam neki a címet is, mert neki még nincs igazán netje , meg a gépük is döglődik éppen. Azt válaszolta ha tudnak, akkor mindenképp jönnek. Egyébként jól vannak, de még mindig a ház körüli teendőket intézik. (számlák átiratását)

Zsu!
Köszi a címet, mi megkaptuk. Igaz most nem vagy szombatig, de a balcsis fotókat majd ha lesz időd hozd. :wink:

Edina!
Épp kérdezni akartam a Balaton átúszásra mentek-e, a párod úszik-e. De látom készültök. Remélhetőleg az időjárás sem fog közbeszólni. :wink:

Panka!
Sajnálom a kis Emilit. Ennyi gyógyszertől tutira gyorsan meggyógyul és biztos tudtok Ti is jönni.

Emili!
Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Zsuzska: köszi a cimet, számot. Nekem jó a kedd, ha addig nem szülünk, a szerda és a péntek viszont biztosan nem, de attól még teheted akkorra, ahogy a többségnek jobb.

Szerdán megyek nst-re, pénteken meg tg-re.

Ma elájultam nst, szerencsére ülve, valószinüleg a meleg készitett igy ki. Kicsit megijedtem, de ma egész nap itthon voltam, pihentem. Mostmár minden ok, de azért igyekszem melegben nem nagyon kimozdulni.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Itt aztán nincs most forgalom amint látom.

Anita!
Jajj, már megint miket irsz, ne ijesztgess bennünket.
Pihenj amennyit csak tudsz és tényleg csak a legszükségesebbeket intézd a nagy hőségben.
Vigyázz Magatokra! :wink:

Pintyuska!
Te aztán nagyon eltűntél. Még mindig a lakás körüli teendőket intézed? Lassan csak berendezkedtek már.
Holnap nem biztos hogy leszek, mert megyünk haza anyuékhoz, éppen ezért most :
Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok Neked sok puszival!!!
Kép
Kép Kép Kép Kép

Szép hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Megint ideszemtelenkedek közétek. Teljesen tanácstalan vagyok. A kisfiam 3 éves, bölcsibe jár, szeptemberben kezdenénk az ovit. A gond a pelussal van. Tisztában van a folyamattal, szól, ha bepisilt-bekakilt, de a bilit teljesen bojkottálja. Ha kérjük, ráül, néha bele is pisil, sőt, olyan is előfordult már, hogy előre szólt. Ennél többet viszont nem tudunk elérni nála. Érzésem szerint inkább nem akarásról van szó, ugyanis napközben többször aludt már pelus nélkül és soha nem pisilt be álmában. Kifogytam az ötletekből. Mivel lehetne motiválni? Minden létező fórumot elolvastam, nem sürgettük, a baleseteknél nem szidtuk meg soha. Viszont már egyszerűen nem tudom, mit csináljunk. Tud valaki valami ötletet adni?
vovanda
 
 


Sziasztok!

Totál kivagyok bukva.... :( Emili még mindig itt tombol, a fején fülhallgató, szól benne a zeneovi :twisted: Apja nagy ötlete volt, nem alszik még mindig, és ma sem aludt egy percet sem :evil: :x
Viszio nt produkált egy két érdekességet mára, blogban olvasható, képekkel illusztálva, érdemes megnézni! :twisted: :wink:

Anita!
Szegénykém, kitartás!!!!!!!Már nincs sok hátra!!

Pintyus!
Én is kívánok Neked nagyon sok boldog születésnapot, az ajándékodat nemsokára a kezedben tarthatod :wink: 8)

Vanda!
Vszleg dacol és azért nem akar bilizni.Van egy szakkönyv féle is a témáról, talán Bilikönyv a címe. :roll:
De lehet, hogy az oviban majd sikerülni fog, mert látja a többi gyereket is, ill. Te nem leszel ott, és nem lesz kinek "produkálnia" magát.Ha ott is gondok lesznek, akkor érdemes elmenni gyermeknefrológushoz, vagy gyerekpszichológushoz(no para, csak tanácsért :wink: ).

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Jót nevettem Emili mai csínytevésein. :lol: :lol:
Gondolom Neked már nem volt ilyen jó a kedved tőle. De hát vannak ilyen napok. :P Ha vigasztal, ma Dorka sem aludt délután és még ő is itt ugrál mellettem. Délután elvittem mindkét gyereket aludni, másfél óráig küszködtem velük, én elaludtam ők meg szépen kisétáltak apához a nappaliba. :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:
Késő délután elmentem a Corába Dorkával, de ott sem fáradt le igazán. Fiúk most Loki meccsen vannak, remélem Bence azért álmosan fog hazajönni, kb. fél óra múlva.

Vovanda!
Ne aggódj, vannak ilyen kis dacos korszakok a gyerekeknél, biztos fog ez változni nálatok.
A wc-be pisilést, kakilást nem próbáljátok? Lehet nagyobb sikeretek lenne mint a bilivel. Pl. én lányom a bilire egyáltalán nem hajlandó ülni, inkább a wc-t használja (na jó, ül rajta és huzza le a wc-t 2 p-enként )mivel tőlünk is ezt látja. Nagyfiam sem igazán bilizett, mert bölcsiben is hamar elkezdte a kis wc-t használni, igaz bili is volt nekik.Próbáljátok meg a wc-t hátha.....

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Akkor ma én is elköszönök, ugyanis holnap indulunk a Balatonra a 7végére. Lesz az átúszás, de ebben az évben mi csak nézők leszünk :D :P Tavaly a párom átúszta, de az idén nem engedem, hiszen nem készült rá eleget! Azért mindig jó program szokott ilyenkor lenni! meg ugy néz ki az idő is az lesz, csak birjam ki valahogy azt a hőséget! :roll:

Pintyuska!
Mivel én sem leszek holnap, ezért előre KÍVÁNOK NEKED NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!!
Pusszz

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Pintyus:
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK NEKED!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


sZIASZTOK!!!!!!!

NAGYON NAGYON szépen köszönoöm a jó kivánágokat, teljesen megolvasztottátok szivemet.. :oops: :oops: :oops: Arik vagytok!!!
Andi neked külön köszike Fülest!!4 :lol: :lol:

Tudom hogy nagyon eltüntem, de anyira el voltam foglalva a lakás körüli teendőkkel, hogy nem jutottam oda hogy irjak, viszont minden nap olvastalak benenteket ugyhogy képbe vagyok mindennel, de anyira ti se vittétekl tulzásba, látszik hogy nyaralós időszak van.
Lépeket se nagyon akartam feltenni addig amig nincsen minden rendbe, de ugy látom hogy az még odébb van mig minden teljesen a helyén lesz, most csak ilyen hirtelen fotókat teszek fel, ugyanis ma reggel kaptam férjemtől egy fasza kis fényképezőt és azt próbálgattam.

baba szoba majdnem meg van, már csak a rucikat kell ki vasaljam. :lol: :lol: Tegnap voltam fodrásznál is, csini bini lett a hajam, rövid és könnyen kezelhető. Majd teszek felé képet arról is.

Mindjárt megyünk Columbohoz :lol: :lol: :lol: :D mindhárman, Anita meg Éva, kiváncsiak vagyunk mi történik oda bent a kis manókkal.
Frontokat én is nehezen bíro de én közel se szenvedek anyit mint a csajok, nekem csak nagyon ritkán vannak jóslófájásaim, azok is még nagyon enyhék, de amio késik nem múlik, viszontz nem szeretném túl hordani, nagyon remélem hogy 22-ig legkésöbb megérkezik a kis csillagom.

jaja, már anyira várom, olyan kiváncsi vagyok rá, és anyira megszorongatnám. :lol: :lol: :lol:

na puszika most, teszem a képeket és sietek mert el kések. Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
A WC-ről hallani sem akar. A bölcsiben meg attól félek, hogy visszaadják rá a pelust. Megpróbálom megbeszélni, hogy ne. Ma reggel megbeszéltem vele, hogy én nem pelenkázom többet. Az a baj, hogy nem tudom már otthon fogni. Unatkozik, hiányzik neki a bölcsi, ráadásul szeptemberben szakvizsgázom, tanulnom kell. Na majd lesz valahogy.
vovanda
 
 


Sziasztok!
Tegnapelőtt hzaérkeztünk Olaszországból. Egy nappal később a tervezettnél, mert az odafelé úton is megaludtunk, és úgy döntöttünk, hazafelé is megalszunk, sok lenne az 1500 km egyszerre. Pedig felváltva vezettünk, de annyi kamiont, mint az olasz autópályán, még életemben nem láttam. A külső sáv gyakorlatilag egybefüggő kamionkonvoj volt, de szerencsére elég hosszú szakaszon 3 ill. 4 sávos az autópálya. Úgyhogy már vezettem 4 sávos autópályán is:).
A nyaralás viszont fantasztikusan jól sikerült, ott nagyon jó volt az idő is, gyönyörű a környezet (az Appeninek sziklás hegyei és a tenger találkozása fantasztikus), jó volt az appartman, szóval minden tökéletes volt. Az egyetlen hátránya ennek a hegyes vidéknek most nekem az volt, hogy elég fárasztónak találtam, hogy mindenhová mászni kellett, de hát ez a hegyekkel együtt jár. Részletesebb élménybeszámolót majd a fényképekkel együtt hozok.

Nagyjából visszaolvastalak benneteket, látom, zajlott az élet :)

Anita! Bár már túl vagy az ijedtségen, (bár szerintem már nem kell megijedni, ennyivel hamarabb már akár jöhet a baba), azért elmondom neked, hogy nekem mindkét szülésem 5(!) perces fájásokkal kezdődött! Szóval nem minden úgy van, ahogy a könyvekben le van írva! Jósló fájásaim viszont csak Gergőnél voltak előtte már kb. egy héttel.

Pintyus! Nagyon szép lett a lakás! Végül hol van ez? Az albérletnél maradtatok, ugye? De a bútorok a sajátjaitok? Úgy látom, ez a narancsos színvilág most nagyon népszerű! Nekem is tetszik!
Én is boldog szülinapot kívánok neked!

Andi! Lehet, hogy lemaradtam valamiről (sőt biztos), de hogy kerültetek Németországba?

Tegnap voltam a klinikán a magzatvízvizsgálat eredményéért, minden rendben van, mostmár 100 %, hogy fiú, és az UH szerint már a méhlepény is jó helyen van!

zsebi_baba
 
 


Köszönöm a Szabika nevében a köszöntést! :) Csak most tudatosult bennem, hogy az ő és a Bogi névnapja között csak néhány nap lesz, Boginak ugyanis ma van a névnapja. Még Olaszországban megköszöntöttük, mert egy táskát nézett ki magának a bazárban.

Zsuzska! Sajnos nekem nem jó a kedd, mert lesz a munkahelyemen egy ellenőrzés, amire be kell mennem, mert még nincs helyettesem :( . Ha estleg át lehetne tenni szerdára, az jó lenne, ha másnak mindegy, mert szeretnélek már megismerni benneteket. De ha nem, majd legközelebb!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Andi!
Hát egy kicsit vígasztal, lehet akkor a levegőben volt vmi, azért nem aludtak.Meccset mi is hallottuk, nagyon kiabáltak. :twisted:

Pintyus!
Nagyon szép lett alakás!JGyönyörű a abladchin is, aranyos a bordűr!:)
Jó kukkolást az UH-n,majd tegyél a hajadról is képet!

Zsebi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Lánykádnak boldog névnapot kívánok!
Nekünk is jó a szerda, remélem tudsz majd jönni!
Ja, és a jó eredményke is örülök!:)

Edina!
Jó pihenést!

Mi holnap megyünk anyáékhoz, Tominak ma még fogdokihoz kell mennie.
Megvan a bicajom is, megjött a gyerekülés is rá:)Majd ma elhozza Tomi a postáról.
Ma már evett szépen Emili, és alszik is:)De. voltunk játszón.Reggel 9 kor kelt:)
Na megyek vsalni már megint
:evil:
Kellemes 7végét Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Olimami!

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy nektek hogy vált be az akvárium hinta, a picur jól el van benne?Csak azért kérdezem, mert a kislányod a kisfiammal egyidős, elg sokat van ölben és gondolkozok én is a hintán, hogy hátha valamennyire lekötné, és azért érdekelne a tapasztalatod.

Köszi!

Üdv: Gritike
gritike
 
 


Sziasztok,

Voltunk ma Columbonénál, bár szegénynek elég sűrű napja volt ez az utolsó a pihenés előtt. De bejutottunk:-)))
Megnézte mindhármónk porontyát, érdekes dolgokat láttunk. Pintyusék Patriciája most volt talán a legfotogénebb, egész jól lehetett látni az arcát, nagyon édes baba. Éva Szabikája már elég nagy, a feje is már becsuszant a helyére, bár most mintha kicsit feljebb lett volna Hajni szerint mint 2 napja. És neki van a legnagyobb pocakja, mármint Évának. De egyben ő volt a legcsinosabb is köztünk. Pintyusnak nagyon klassz lett a haja, hasonló rövid mint az enyém, és nagyon jól áll neki. Anna tüdeje megérett a kinti világra, a méhlepényem is érett, de még nem illeszkedett be a kis feje. Ami már nem is olyan kicsi, 9 cm.
Nagyjából ennyi, de azért látni sokkal jobb volt, azt nem lehet elmesélni.

Zsebi: üdv újra itthon, örülök, hogy Szabival minden rendben.

Panka: hol vettetek biciklit?Olyan amibe Emilit már most bele tudod ültetni?Vagy majd csak később?Előre vagy hátra?Megkérdezhetem mennyibe került?

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Lányok!

Látom, többeteknek is a szerda jobb. Akkor tehát legyen a TALI 6-án SZERDÁN 10 ÓRÁTÓL!!!! VÁRUNK BENNEKET!!!!!
Bocsi, csak ennyi, anyóséknál vagyunk, este megyünk haza.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!
Sikerült nekem is csoportosan kicsinyíteni a képeket, úgyhogy jövök a fényképekkel:
Az appartmanunk csodás helyen volt, a hegyoldalban, csak kicsit messze a város(vagy falu) központjától. De ezt nem nagyon bántuk, és így a sziklás strand volt hozzánk közel, nem a beaches homokos. De a szikláson úgyis jobban lehet búvárkodni, úgyhogy Bogi jól kihasználta a szülinapjára kapott búvárfelszerelést. Eddig azt sem tudtam, mi az a snorkelling, de itt nagyon elterjedt, sőt, motorcsónakkal is elmentünk egyszer egy csodás helyre, ahol búvárkodhattak kedvükre a többiek, én pedig napoztam a motorcsónakban, illetve úszkáltam körülötte.
Kép úton a faluba bougenvileák között
Kép a faluban, az erődítményban
Kép az appartmanunk
Kép leanderek között
Kép Bogi, a búvár
Kép pocakos strandoló :)

zsebi_baba
 
 


Kép

Nem messze tőlünk volt a Cinque Terre nemzeti park, ami 5 halászfaluból áll. Ennek nagy részére nem lehet kocsival bemenni, úgyhogy hajóval mentünk el mi is. Nagyon hangulatosak, szépek a falvak, és kb. 20 km-es gyalogtúrával be lehetne járni gyalog is az egészet kiépített túraútvonalon. Mi az időjárásra és a terhességemre tekintettel csak az utolsó két falu között vállaltuk a gyaloglást, ez egy kb. 2 km-es út a tenger fölött a sziklákon. Ez a szerelmesek útja:).
Kép hajóval a Cinque Terre felé
Kép a szerelmesek útja
Kép a Cinque Terre egyik faluja


Kép Portovenere partjai

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám. kb. fél éve jártam itt. Akkor derült ki, hogy PCO szindrómám van :(
Viszont most kedden elmentem nőgyógyászhoz, hogy irja fel nekem az utolsó havi peteérés serkentő gyógyszeremet, és képzeljétek, kiderült, hogy babát várok.
Sajnos az örömöm nem sokáig tartott, mert a doki szerint nem biztos ,hogy megmarad a baba, bár most még csak egy 5 mmes petezsák látszódott. (kb.4 hetes terhes vagyok)
Sokat olvastam azóta az üres petezsákról a neten, és félek, hogy nálam is ez fog bekövetkezni. Szeretnék segitséget kérni, hogy kinek mikor látszódott a pici, meg a szive. 2 hét múlva kell visszamennem a dokihoz, de addig megőrülökaz idegességtől, meg ettől a tehetetlenségtől :(

Előre is köszi mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk mi is. Nagyon szuper volt, kár volt tartani bármitől is.
Sőt, Nelly baba megtanult aludni! Átlag fél 10-től alszik hajnal 4-fél 5-ig plusz nappal 2x 1 órát!!!
Így most friss vagyok és kipihent, 5 óra óta talpon. :lol:
Voltunk az állatkertben, Vasúttörténeti parkban, 1 napra Siófokon (szép szinünk lett), Visegrádon bobozni, A Margitszigeten, a Milenáris parkban, félig :? a Budai várat is megnéztük.
Szép volt jó volt, de nem laknék Pesten semmi pénzért!

Zsebi szuper szép helyeken jártatok! Mi tavaly voltunk Olaszországban, de senkinek nem ajánlom Bibionét. Gusztustalan túristaváros, tele kínai gagyikkal, , mosogatólé színű tengerrel, dolce vita sehol....
De ahol ti voltatok olyan igazi Olaszországnak tűnik. A tengernek is szép a színe.

Zsu, mi nem tudunk menni a talira, mert csütörtökön elkapott a nagy vihar a Budai várban, jól megfáztunk. Remélem Nelly megússza, volt a kocsin esővédő. Szegény Olivér köhög, taknyol.
Igaz ez nem fertőző, de én nem szeretek köhögös, nózifolyós gyerekkel menni sehova, pici babához pláne.

Utólag is nagyon boldog névnapot a két kis Annánknak (már ha végleges a név, ugye Anita? ), Olginak is nagy cupp!
Pintyuska, add nekem a konyhádat! Boldog szülinapot neked, szép ajándék lett volna Patricia.

Panka, imádom a rongy Emilit!
Ilyen sztorynk nekünk is van, csak nem popsikrémmel, hanem kakival :shock: Kifestette a drága a fürdőszobát.


Vovanda, mintha a fiamról írtál volna!!!
Száraz pelussal ébredt 3 évesen, de ha levettem róla tutira bepisilt, a kaki szóba sem jöhetett bilibe ., csak elbújva pelusba.
Beígértünk neki egy szuper autót ha elhagyja a pelust, 2 hét alatt nappalra és éjszakára is szobatiszta lett. 1x sem fordult elő baleset.
Hát igen, néha kell egy kis rábeszélés, én hagytam volna még a saját ritmusában, pedig lám érett volt, csak lustika.
Ja és a lépcsős Wc szűkítőt szerette. Kapott zenélős bilit (hiába, vannak az ilyen hülye szülők, mint mi), rá se bagózott. Persze a számla rögtön be lett nyújtva az első nap után..... :lol: :lol:

Jövök majd a képekkel, már csak azt kéne megtudni, hogy kell felvarázsolni őket a fényképezőgépből...


Hopsz, majdnem lemaradt!
Gritike, Isten áldja meg a kezét annk, aki megtervezte és forgalomba helyezte a hintánkat!!!! Feliratnám a kelengyéhez... :lol: :lol: Kép Két drága tündérem

pusza



Sziasztok,

Én nem tudok menni a szerdai talira, mert akkor NST-n leszek, előtte meg fodrásznál - ha addig Anna nem bújik elő -, de jó szórakozást mindenkinek, és majd számoljatok be minden részletről.

Kriszti: örülök, hogy jól telt a nyaralás, és hogy Nelly is jól viselte. És igen, mostmár végleges a nevünk: Madai Anna.

Zsebi: örülök, hogy jók az eredményeid, csak igy tovább. Klasszak a képek is, szép helyeken jártatok. Mi is tavaly voltunk Olaszban, Bibionéban, és nekünk nagyon-nagyon bejött, de hát nem vagyunk egyformák. Sajnos idén elmaradt a nyaralás, csak az a kajaktúra volt, de azért az mégsem olyan. Remélem jövőre majd hármasban mi is eljutunk vmi szép helyre.

Jó éjt,
Anita

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok Lányok!

Ismét egy mozgalmas hétvégén vagyunk túl, nem tétlenkedtünk . Pénteken mentünk anyuékhoz, ott este szalonnát sütöttünk. Szombat reggel kocsiba ültünk, irány Fehérgyarmatra anyóshoz, és após sírjához a temetőbe. Majd délután elmentünk Turistvándiba a vizimalomhoz. Onnan vissza anyuékhoz. Már szombat estefelé is medencéztünk, bár elég hűvös volt a víz, gyerekek nem is voltak benne sokáig. Ma meg bográcsban marhapörköltet csináltunk, meg persze medencéztünk. Délután jöttünk haza, de Bence maraqdt anyuéknál pár napra.
Hozok mindjárt hétvégi képeket is.

Zsebi baba!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok, a képek is ezt sugallják, szépeket varázsoltál ide nekünk. Gondoltam ám Rátok milyen lehet a tenger hőmérséklete, mert itt azért voltak hűvös -esős napok, de ezek szerint Ti ebből kimaradtatok és a víz is kellemes volt. :wink:
Gyönyörű a nemzeti park is, tényleg szép helyen voltatok.
Örülök, hogy a magzatvíz eredményed is jó lett , és hogy minden okés.
Németországban kettesben voltunk a férjemmel, egy villámlátogatáson. Péntek reggel mentünk, vasárnap hajnalban már itthon is voltunk. Nagybátyám, anyu öccse másfél éve halt meg, Németo.-ban lakott , ott is lett eltemetve. Temetésre nem tudtam kimenni, mert épp akkor férjem vakbélgyanuval feküdt a kórházban, tavaly nyáron meg Dorka még kicsi volt, nem akartam itthon hagyni, igy most mentem ki először a sírjához. Hát ennyi röviden.
Bogidnak nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!!!! (így utólag is) Kép Kép Kép

Olimami!
Örülök, hogy jól sikerült a Ti nyaralásotok is, és hogy Nelly baba is ügyesen "viselkedett". Nagy öröm tud lenni, ha végre normálisan alhat az ember, tudom magamról, ugyhogy el is hiszem, mennyire értékeled ezt most Te is. :lol:
Hozz majd nyaralós képeket is. A feltett képen édesek nagyon a kicsinyeid.
Bibione-t nagyon lehuztad, ennyire lesújtó a véleményed róla??? :shock: :shock: :shock:
Nekünk jövő nyárra vagy Korfu vagy Bibione van kilátásban, igy most aztán elbizonytalanitottál. Mert én eddig jókat hallottam róla. :?
Olivérnek jobbulást, repülnek a gyógypuszik!!!

Zsuzsi!
Na most aztán jól fel van adva a lecke ezzel a talival Neked. Beszéltem, illetve sms-eztem Alízzal is a talival kapcsolatban (is), neki a kedd lenne jó, a többi nap nem. De látom nagyon vegyes, ki mikor ér rá, és irtad hogy szerda legyen.

Anita!
Örülök, hogy Hajninál meg tudtátok ismét kuksizni a Picikéiteket, jó dolog látni őket. Hát már tényleg nem sok van hátra a szülésig egyikőtöknek sem, igencsak a finish-ben vagytok. Szuper lesz babázni, nemsokára megtapasztalhatjátok. :wink:
Bibioneval kapcsolatban örülök, hogy legalább Neked jó a véleményed, Krisztit olvasva nagyon lehangolt a negatív kritikája. Dehát tényleg nem vagyunk egyformák. :P

Lillaoh!
Ne parázz, most az idegesség nem tesz jót Neked. Én 5 és fél hetesen mentem dokihoz, akkor küldtek Uh-ra is, de még a következő, 8 hetes Uh-in is "csak" petezsákot tudtak megállapítani. Azt hiszem a 12 hetes Uh-n mondták először hogy embriót látnak. De hogy üres-e a petezsák talán már megtudják Neked a köv. Uh-on is mondani. Mindenesetre próbálj pozitív maradni. Szorítok, hogy minden rendben legyen. :wink:

Hétvégi képek:
Kép Turistvándiban a vizimalomnál
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Dorka "tollasozik"
Kép Barackevés
Kép Pancsizás
Kép Dorka itthon fürdetés és hajmosás után. (jól lekapta ma a nap az arcát :wink: )

Jóéjt Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Tudom nagyon eltüntem :cry: de nincs semmi bajság csak még volt egy két dolog amivel nagyon lemaradtunk és azt meg kellett csinálni.Többek között butorokat csináltattunk.A fürdőszobába egy "komod" szerű szekrényt ami sok vackot elnyel a tetején pedig lehet majd fürdetni.A konyhába egy faliszekrényt amit Szabi már kétszer lefejelt :evil: de most már ovatos :lol: .A szobába pedig polcokat.Ezen kívűl most már van előterünk tegnap került rá a tető.Az oldala kedden készül.Szoval még mindig van dolog.
Ahogy már olvastátok voltunk kuksizni hármasban.Nagy élmény volt.Anita és Zita olyan jól bírja én ugy mozgok hozzájuk képest mint egy 80 éves öregasszony :shock: .Alig birtam felállni az uh-s ágyról.Tiszta szégyen :oops: .Na de a lényeg az hogy minden ok és most már csak a kis manókon múlik hogy mikor szeretnének kijönni.Mi már csak türelemmel várunk :lol: .

Zsebi
Nagyon szép helyeken jártatok.Nekem Olaszország a szívem csücske :lol: .

Andi
Ti is jó kis turát tettetek.Milyen volt nosztalgiázni a vízimalomnál?Sokminden változott az esküvő ota?Dorkának nagyon jó szine lett :lol: .

Zsu
Sajnálom de nekem akárhogy is rendezed se a kedd se a szerda nem jó :evil: .Kedd Nst és klinikás uh.Szerdán TG.Nagyon sajnálom de én tuti nem tudok menni :cry: :cry: :cry: .

Olimami
Jó hallani hogy a gyerköcök milyen ügyessek!Nelly babának külön gratula az alváshoz.Igy neked is több időd van aludni :lol: .
Majd hozd a képeket!

lillaoh
Én kb 6 hetesen voltam először a dokinál Uh t is akkor csinált először és nekem még nem mondta akkor 100% ra hogy baba is van csak a petezsákot látta.Rá 2 hétre már látszott!Tehát nekem 8 hetesen mondta ki hogy nem üresssss!

Hirtelen ennyi.
Pusza mindenkinek!
Éva

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Éva, szerintem te már nagyon a finisben vagy! :lol:
Juppijé, nemsokára a kezedben tarthatod a kincsedet!!

Lillaoh!
Nekem Nelly a 25. napon fogant, tehát az esedékes vérzés elmaradásakor még semmi sem látszott, a 35. napon mutatta ki a teszt, már sík ideg voltam! Uh-n csak a 8. hét után látszott, el is lett számolva a szülés dátuma, volt vagy 4 időpontunk.
Egyéb jeleket magadon nem észlelsz?
Nekem semmi tünetem nem volt, de valahogy "máshogy" éreztem magamat.

Andi, fura ez a Bibione.
Akik utánunk voltak azt mondták,hogy ilyen szép tiszta vizet még nem láttak... :?
Mikor mi voltunk (főszezon , július közepe) mindenhol autógumi abroncsok, olajoskannák , zacskók a parton... :shock: :shock:
A szállás katasztrófa volt, a Bristol-ba nehogy menjetek!!! Óriási örjöngés kellett ahhoz, hogy normális szállásunk legyen. Szemetek voltak.
Van két strandja az egyik a napernyős, itt nem használhatsz csak saját törölközőt, sem napsátrat, sem nyugágyat.
A másik a gyerekesek strandja, ott kis lagunákban van a víz, jó meleg a kicsiknek, alacsony is, tudnak pancsolni.
De ott meg rengeteg a kutya, ezt tovább nem kell részletezni...
Pár képet teszek fel a valóságról:

Kép Napernyős Kép Napernyős Kép Kifizetett szállás katalóguskép Kép Kapott szállás Kép Kapott szállás, kb. 15 nm-es lyuk az 5.-en Kép Tombolás után kapott szállás, 3 szoba+ konyha, nappali Kép Tengerpart1 Kép Tengerpart2 Kép Tengerpart3 Kép A víz szine.... Kép Tengerpart4 Kép Tengerpart5 Kép Tengerpart6 Kép Tengerpart7 Kép Tengerpart8 Kép Vízszin (Fúúúj) Kép Velence viszont tényleg gyönyörű!!!



Bocsi, hogy csak ilyen csúnyákat hoztam....
Mi maradunk Görögországnál.

Majd még jövök a Római parttal.

Tsók



Sziastok!

Anita, Kriszti, Évi! Úgy sajnálom, hogyx nem tudtok jönni... :(

Azt tudom, hogy Andiék jönnek, és Zsebi is, Edinának is jó, azt mondta. Többiek? Azért remélem, jöttök többen....

Puszi!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


szisztiok

hát kicsit én is lemaradtam, ne haragudjatok,
de anyi a teendő hogy csuda. Főleg most hogy szülinap volt nem is voltunk itthon, pénteken uncsimnék leptek meg Kolozsvárrol, mentek nyaralni de elöttebe ugrottak hozzánk, nagy meglepi volt, nem is tudtam róla, itt is aludtak.

Szombaton uncsimék Szentendréről jöttek látogatóba, velük voltunk anyumn, aztán fagyizóba, aztán meg a calicoba, anyit zabáltunk......... :shock: :shock: :oops: :oops: :roll: :roll:

tegnap meg anyósnál voltunk.

A csajok is irták már, hogy voltunk megkuksizni a piciket, akik már nem is olyan picik. :lol: és úgy tünt hogy még eléggé jól érzik magukat odabent, mi meg itt kint nagyon türelmetlenül várjuk őke. Egyikünk sem bánná ha már ki akarnának jönni, nagyon figyelek én is minden jelre. Éjjl nappal. Szombaton voltunk Sanyinak cipőket vásárolni, vásár van a Humanicba, a Park centerbe, utánna meg a sparba, és anyira nyilalt a commbomba, és fájt a hasam alja és keményedtem hogy csuda. Azt hittem megszülünk aznap, de semmi. Az éjjel is keményedett a pocakom. Nem tudom ez minek a jele, de én szerintem Patrícia még fog kibújni a héten, bár már nagyon szeretném.

Zsuzsi: a talival kapcs, látom eléggé döcögősen indul, de hátha ténleg össze tudjátok hozni.

Én szerdán megyek 8ra NST, aztán Sápi megvizsgál aztán meg Uh.
Ugyhogy attól függ mikor végzek és hogy érzem magam.

Andi: nagyon szép helyen voltatok, milyen volt nosztalgiázni egy kicsit, jó kis hétvégetek volt. Dorka nagyon szép barna lett.

Zsebi: csodálatos helyeken votatok, igy mindenkinek a szavaibol kivéve, Olaszország ténleg nagyon szép lehet.

Mi jövőre mallorcat terveztük be, hármasba!! :lol: :lol: Meglátjuk mi lesz majd belőle.

Alizt nagyon várom vissza. Mikor lesz internet????

lillaoh: Mi 5 hetesen voltunk először Uh-n akkor még csak az 5*5 mm petezsák látszott, és 2 hét mulva mentünk vissza, és akkor már volt szívhang is és 2 mm-es baba. :lol:

na majd hozok én is pár képet.
Vendég
 


Zita! Jó sűrű lesz a szerda reggeled, de ha van kedved és energiád, gyere!!!! Várunk! Nálunk megpihensz, aztán már hamar hazaérsz tőlünk! :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Hello,

Hogy Andinak ne menjen el végleg a kedve Bibionétól, hoztam pár kecsegtető fotót. Mi barátokkal voltunk ott tavaly, nekünk nagyon tetszett, a szállás és a part is.
Kép
mi az ernyős partrészen voltunk, néha még az ernyőket, napozókat is használtuk, nem volt olyan vészes az ára
Kép
ez volt a szállásunk, volt lift, hatalmas nagy terasz, nappali-konyha+2 szoba, 2 légkondival
Kép
szálláshoz tartozó kertrész, körbe volt zárva, volt medence, és tér a gyerekeknek játszani - bár mi gyerek nélkül voltunk
Kép
vagyis gyerekesen:-) minden nap beástunk vkit a homokba
Kép
Velence tényleg szép élmény volt
Kép
mestermű pár fémvödörből:-)
Kép
nagy élet volt a városban, igazi üdülőváros, nagy nyüzsgés, sok árus, de én szerettem
Kép
szines szökőkút

Sztem Krisztiéknek csak nem volt szerencséjük, hisz a szállás is nagyon rosszul indult, és ez ilyenkor nagyon meg tudja alapozni a rossz hangulatot. Azt nem tagadom, hogy a tenger nem olyan volt mint pl Mallorcan, na de attól még teljesen élvezhető volt.

Pintyus: én is Mallorcara szeretnék visszamenni majd valamikor 3-asban, vagy akár többen is, de lehet az még nem jövőre lesz. MIndenesetre azt tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek. Sztem árban is elérhető, ha vki már külföldi nyaraláson gondolkodik.
Igazából még nem sokszor voltam igy külföldön nyaralni, de nekem mindről jó élményeim vannak, pedig többféle utazási irodával is voltunk már. Tényleg nagyon sajnálom azokat, akik kifognak vmi vacak irodát, és becsapják őket.

Zsuzska: biztos lesztek sokan, elegen, jó szórakozást nektek.

Hétvégén én is szinte végig fájtam, keményedtem, estére a legrosszabb, ezek már az előjelek, de még ki tudja mennyi van hátra . . .

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok !!!!

Huuuu lányok, csak kapkodom a fejem a Bibione-s képeteket látva, mert valóban eléggé különbözőek. :roll: :roll: :shock: :shock:
Így már érthetőbb a véleményetek.

Kriszti!
Hát a képeid tényleg nem semmik, ez a romos, koszos tengerpart nem éppen szívmelegnető látvány, teljesen meg is döbbentem, hogy lehet egy üdülővárosnak ilyen része.Hihetetlen, de tényleg. Szállással is jól kibabráltak Veletek, nekünk hasonló élményünk Horvátországban volt. Én Bencével a kocsiban maradtam, míg a férjem ment elkérni a kulcsokat. Megnézte a szobát és lehangolva jött értünk, azt mondta itt nem alszunk az biztos. Penészes fürdőzuhany, koszos padlószőnyeg, beázott falak... Kivertük a balhét és igaz kaptunk egy jobbat, de közelsem volt olyan amilyet elvárhattunk volna. Így mi Horvátországba sem igen vágyunk vissza. :? :? :?
Oké, hozd a Római parti-s képeidet, várjuk. De jó, hogy megy a töltögetés Neked is, látod a Bibionés képekkel bele is lendültél, csak el ne veszitsd a lelkesedésedet. :lol: :lol:

Anita!
Tényleg jók az olasz képeid, Krisztiétől merőben eltérnek. Ekkora különbséget........ :shock: :shock: Ezek után végképp nem tudom hova megyünk jövő nyáron. :lol: Mondjuk még van idő addig agyalni rajta. :wink:

Pintyus!
Valóban programdús lesz a szerdád, de próbálj meg a talira mindenképp eljönni, jó?? Sajnálom, hogy Anita, Évi, Krisztiék tutira nem jönnek. :cry: :cry:
A hétvégén sem unatkoztatok amint látom, zajlik az élet körülöttetek is. :lol: :lol:
Nosztalgiázás? Háááát.... igazán az esküvői fényképezkedéskor nem is nagyon figyeltem a tájra, a fotós mondta mikor hova, hogyan álljunk, mi meg csináltuk , meg végig röhécseltünk. Meg a vizimalomra emlékeztem, kb. ennyi. :oops: :oops:
Alízéknak talán ma délután kötik a netet. :wink:

Zsebi baba!
Ha nem gond, hozzál már medencés party esküvői képeket is, biztos szuperek lettek azok is. :wink: Meddig volt rajtad a menyasszonyi ruha, és milyen volt a "menyecske"-ruhád ?
Azért írom idézőjelbe, mert medence mellé fürdőruhát tudok inkább elképzelni. :lol: :lol: :lol:

Évi!
Szépen haladtok Ti is, igazán otthonos már biztosan a házikótok. Szasza baba szép helyre fog érkezni.
Jajj, jót mosolyogtam, hogy az Uh -asztalról alig bírtál felülni, felállni. :lol: Bencémmel voltam terhes, január 6.-ra voltam kiirva és karácsony előtti héten a dokim fogta a kezem úgy tápászkodtam fel arról az ágyról ahol tapogatta a pocimat. :lol: :lol: Cseppet sem volt cikis helyzet , gondolhatod. :P Magamtól is felültem volna valahogy, de döcögősebben ment volna az tuti. Férjemnek mikor elmeséltem jót nevetett a szitun. :roll: Itthon is külön rituálé volt kimászni az ágyból reggelente az utolsó hetekben. :oops:

Ma reggel a lányom ébresztett, hogy menjünk már a bölcsibe. :lol: Tegnap ugyanis megbeszéltem vele, hogy ma mindenképp benézünk. Reggel 9-kor már ott voltunk. :lol: Mondanom sem kell, el sem akart jönni. Pedig ma csak a jövő heti szoktatás kezdetét beszéltük meg, emiatt mentünk. Nagyon kiváncsi leszek ha nem leszek vele akkor is ilyen vagány csaj lesz-e . Bár itthon mondogatom neki, hogy míg ő a bölcsiben játszani, enni, aludni fog addig nekem a munkahelyen kell dolgozni, és ha befejeztem a munkámat majd sietek érte. Dorka válasza erre: hó-hó! (Jó-Jó!) :lol: :lol:
Bölcsiből elmentünk apához a munkahelyre, onnan az Interspárba bevásárolni, majd haza. Délután meg valószínúleg elmegyek abba a boltba amit a lányok ajánlottak (Borbíró téren). Aztán estefelé meg elmegyünk a doktor bácsihoz igazolást kérni a bölcsibe . Minden fontosabb teendőt el akarok intézni míg Bence anyuméknál nyaral, mert egy gyerekkel mégiscsak könnyebb kimozdulni, mint kettővel. :wink:
Július hónapra már teljes havi fizetést kaptam, gyedes időszakomnak vége. :? Mit ne mondjak 40 ezerrel többet kapok. "Családbarát, bababarát " a rendszer nagyon, mondhatom :roll: :roll: :roll: :roll: Gyes összegéről meg jobb ha nem is beszélünk. :roll:

Szép napot Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Hááááááát, igen....
Anita képei teljesen mások. Így nem csoda, hogy bejött nektek bibione.
Mondjuk a Corso del sole nekem is tetszett a sok üzlet stb., bár venni nem vettem semmit.
A szállásotok is szép, pedig a miénk sem volt olcsó plusz ismerős volt az utazási irodás csaj. Odáig volt meg vissza Olaszo.-tól, hogy mennyivel jobb, mint görög, ruhát, kaját ne is vigyek, mert ott majd bevásárolunk stb. Persze elég drága volt a kaja pl. 2 E egy liter tej( Oli miatt vettük), aztán átjártunk Lignanoba a Lidl-be.
Na mikor megláttam a szállást, vissza az utazási irodába, óriás balhé, angolul alig beszéltek, pénzt vissza nem adnak,ott leszartak minket, erre telefon haza a csajnak, így is este lett mire szállást kaptunk.
És ha nincs ismerős? Ott vagyunk a lyukban egy hétig kisgyerekkel?
Anitáék szállása jóval fentebb van, ahogy látom, a part is sokkal szélesebb, a miénk a 2. utcán volt. Az 50m-re lévő tenger legalább fél km volt.

Durva ez az eltérés. Kép A hozzánk legközelebb eső part

Na nem szidom tovább, úgy tűnik csak a szerencsétlen véletlenek áldozata lettünk...
Csak azért bosszant a dolog, mert abból a pénzből , ami ott elment mehettünk volna akár egy osztrák kinderhotelbe is vagy repülővel Görögországba.
Na nem baj, majd jövőre!

Panka, hozzál nekünk képet, lécccci!

Képzeljétek, egyszerre alszanak a gyerekeim! Ilyen még nem volt!

Andi, örülök, hogy Dorka jól veszi az akadályt, reméljük így is marad! Mennyivel könnyebb úgy dolgozni, hogy tudod jó helyen van a csemete.
Ti szedtek valami immunerősítőt? Olivér a Rimomubylt(azt hiszem így írják) kapja télen, most is majd szeptembertől. Nellynek a Vitacolant kezdem adni.

Kismamiknak mindig elfelejtem megírni, hogy az Ultrica urens 5-öt már a szülöszobán érdemes elkezdeni eszegetni, 2x5 golyó/nap, hogy jól beindítsa a tejcsit.

Na megyek hunyok egy kicsit én is.

Puszi



Sziasztok!

Jelentkezem végre én is! Szombat du. jöttünk haza a nyaralásból. Minden ok, nem volt semmi különös, még viszonylag jól is telt az egész!
Nagyon jó képeket raktatok fel. Sajnálom, h. nem tudtam menni Krisztiékhez a talira, bizti jó volt!
A nyaralásról, kirándulásokról hozott képek is tetszenek!
Furi, h. egyazon városról Anita meg Kriszti teljesen különböző képeket hozott.
Kismamik kitartás! Már nem sok van hátra! Izgatottan várom a híreket:)!

Zsu! Talira én is mennék, ha nem gond, de nem kaptam címet!

Egyelőre ennyi, mert fut a víruskereső!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi szépen a biztatást mindenkinek. Holnap megyek megint uh-ra, az az igazság, hogy nem tudok tovább várni. Amúgy nekem se sok tünetem van, kicsit fáradtabb vagyok, de eddig még semmi más nem jelentkezett. Mondjuk eddig el voltam foglalva a tanulással , úgyhogy föleg azzal foglalkoztam, és emiatt idegeskedtem...
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti!
Használd is ki ha egyszerre alszanak a gyerekeid. Kis Kincsek, gondolnak néha az anyjukra is. :lol:
Férjemnek is megmutattam a Bibione-s képeidet, és az Anitáét is. Ő is csak nézett egy nagyot. :D Hatalmas a különbség valóban.
Olivér gyógyulófélben van már????
Ja kérdezted:
Dorkának és Bencének régebben én is a Vitacolant adtam, főleg a vacak téli, nyálkás időben. De az utóbi időben áttértünk az Aloe Vera-s multivitamin rágótablettára, amik állatfigura alakúak, így jöhet(ett) a gyerekeknél minden mennyiségben. Régebben Bencém ette volna kétpofára, de megunhatta, mert nem igazán szereti mostanában azt mondja. Mondjuk szerintem is sz@r az íze. Dorkám viszont enné állandóan, már el is van szem elől téve nehogy beszedje itt nekem. Bár biztonsági kupakos, de azért jobb elővigyázatosnak lenni, mert elég leleményes a csajom, amit akar azt meg is szerez. :lol: Ja, meg a Teva-nak van Eurovit C-vitamin 100 mg-os rágótablettája, ez adható gyerekeknek, ezt is adhatom nekik, nem unják meg. Télen rendszeresebben, most meg hébe-hóba kapják ezeket.
Bencének mikor volt a bölcsis korában beteges időszaka próbáltuk neki a Béres cseppet. Na, azzal többet ártottunk mint használtunk. :evil: Teljesen kikészitette a gyomrát, végén már nem is evett, legyengült, alig bírt menni, fájlalta a hasát, nagyon meg is ijedtünk. Ekkor hallottam több embertől is, hogy nem mindenki bírja szedni.Abbahagytuk, a gyerek erőre is kapott egyből. Dorkánál már nem is próbálom ki éppen ezért. :roll:
Én a Rimomubylt, amit emlitettél nem ismerem. Homeós termék? Vagy milyen?

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea!
De jó, hogy visszatértél közénk. Na azért majd bővebben mesélj, képekkel fűszerezve, okés???

Lillaoh!
Szorítunk Nektek, majd mindenképp írd meg mit mondtak, láttak az UH-n!!!!!

Alíz!
Amint van netetek , gyere Te is!!!!!!!!!!!! Várunk ám vissza!!!!

Reni!
Ezer éve írtál, merre vagy???????????? :shock:

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea! Elküldtem megint, remélem, most megkapod! Micsoda kérdés: miért lenne már baj? :shock: :? Várunk!

Lillaoh! Én 7+0-nál voltam először orvosnál, és csak 2 mm "magas" volt Pannika, de a kis szíve dobogott ezerrel!!! :D :wink:

Kép
zsuzska81
 
 



Sziasztok!!!

Köszi szépen a névnapi köszöntőket!!! Én is megkésve, de nagyon Boldog Névnapot kívánok minden ünnepeltnek!!!
Mi tegnap jöttünk haza a nyaralásból, képeket később mutatok, mert nem nálunk vannak.


Zsu: én is keddre készültem :( a férjem is szabaddá tette magát ezért, hogy elvigye :( Szerdán viszont rehabra megyünk, nem tudom, mikor végzünk :?

Most nem tudok visszaolvasni, de majd megteszem. Most nálunk laknak az uncsitesómék, mert építkeznek és kirakták őket az albérletből. Már csak pár nap válassza el a beköltözéstől. Szóval nem unatkozom.

Puszika

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Ismét éjszakai bagolykodom. :lol:
Bibionéról láttam és olvastam hideget-meleget :P , de Mallorcát nagyon dícsértétek. Totál képlékeny még jövőre hova megyünk/mennénk, ezért is kiváncsiskodom továbbra is.
Anita, és akik voltak már Mallorcán: :P
Hoznátok képeket? Melyik utazási irodánál intéztétek a rep.jegyet és szállást? Hotelben, vagy apartmanban voltatok?Debrecenből repültetek ? Önellátó vagy félpanzió, esetleg teljes ellátással? Part milyen volt? Homokos, lassan mélyülő lenne a legideálisabb nekünk a gyerekek miatt ha mennénk valahova. Ja és nekünk nem utolsó szempont hogy debreceni indulással legyen a nyaralás. Ha repülővel mennénk ez fontos lenne, ha meg kocsival akkor max. Olaszország északi részéig. :wink:
Anita, Ti nászúton Mallorcán voltatok, jól emlékszem , ezt mondtad? Palma de Mallorcán? :shock: Nappalitokban a kép Rólatok is ott készült és több keleti írás a falaitokon. :wink:

Zsuzsi!
Nem egyszerű most ezt a talit összehozni, úgy látom. A kis csapat egyik felének a kedd , másik felének a szerda lenne jó. Sajnálom akikkel szerdán nem tudunk majd találkozni, hisz ezek a talik mindig jól szoktak sikerülni.
Zsuzsi a nagy kérdés: mit vigyünk? :shock: De tényleg. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzsi!
Most nézem itt neten az utcátokat nem találja az utcanévkereső program. (Mint ahogy Krisztiékét sem találta :( ) Debrecen térkép meg jelenleg lent van a kocsinkban. :roll: Tudnál közelebbi infot adni kocsival hogy találok majd oda hozzátok? Plaza -Rákóczi utca -Csapó utca utvonalon mennénk. Ha gondolod küldheted priviben is. :wink: Köszi előre is. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Köszi a címet, így már odatalálok. :wink:

Kriszti!
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok Neked sok szeretettel és puszival!!!!!
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

SOS!!!!
Mikor is lesz a tali?????Ma vagy, holnap???
Mi megyünk, a holnap is jó;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Holnap! Örülök, hogy tudtok jönni! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Kriszti! Boldog névnapot!!!!!!!

Kép
zsuzska81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: