Új privát üzeneted érkezett!

Wera: vagyok vagyok, csak dokihoz jártam szabadidőmben, néha nagyon begörcsöl a gyomrom. :roll:
Szerintem Nonó tiszta te vagy! Nagyon édi kis huncut mosolya van.

Aida: nagyon örülök, hogy hízik Noel. Ééééédi! Asszem a mozgólépcsőn ha felmész, ott van egyből a Fitness terem, ha jól emlékszem!

Nitacska: igen, mi van veled? Elmúlt már?

Éva: egyben vagytok még? Mi újság? Mesélj te is!

Teranita: Oldódott azóta a mondókásklubban? Én is úgy mennék ilyenre, de így, hogy bölcsibe jár, nem tudnánk! Na majd ha melegebb lesz, legalább játszóra tudunk menni.

Csanikó: de jó lehetett a pihi! Irigykedek most! Már ránk is nagyon ránk férne valami ilyesmi!

Mónika: utólag is boldog szülit a nagyfiúnak! :D

Bölcsiben meg felvették, miket csinálnak, úgy örülök neki. Bár kicsit meglepett, hogy a lányomnak csak otthon van ilyen nagy szája, mármint bent inkább kicsit visszafogottabb volt, és legtöbbször a fiúkkal játszik! :lol: Mondjuk én is ilyen gyerek voltam, kevesebb barátnőm volt, mint fiú barátom. :oops:
Ma meg délután lesz a bölcsis farsang, megyünk majd. Elméletileg nyuszi lesz, de tuti 5 perc múlva leveszi majd a füleket, de hát ez van. Azért festenek ma maguknak álarcot is, bár gondolom az sem lesz sokáig rajtuk! :lol: De a táncolást nagyon fogja csípni asszem! :lol:
Na majd jövök, de még nyuszifarkat kell fabrikálnom (nem vettem jelmezt erre az 5 percre :oops: ).

Kép
kernico
 
 


lányok a barnázás még aznap elmult...szerintem hat az utro...meg a sok pihenés...
a tanfolyam jol megy kivéve a tanulás része...az elég gyatrán.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Örülök h csak egy pici volt! Továbbra is ++++++++++++++ :wink:



Nóri tegnap megkapta a 3. Prevenárt és jól belázasodott, egész éjjel félóránként 10 percet sírt álmában, most meg nyűglődik egész nap, nem lehet bírni vele :evil:
Kész vagyok! Kép
Vendég
 

 
 

adj neki a nevemben sok sok puszikát!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

írtam néhény napja, és valahol eltűnt az éterben - most szedtem magamat újra össze :)

Wera, sajnálom, h Nóri így reagált a szurira, remélhetőleg mostanra már nem nyűgős és az éjszaka is jobb lesz. Nonófotók nagyon jók!

Aida, Noel is egy tündérbaba. Most hétfőn mentek a kórházba kivizsgálásra? Drukkolok és majd mesélj!

Nita, na, akkor megkönnyebbültél, a barnázás ennyire koraterhességben még akár normális is... Örülök, hogy csak ennyi volt.

Kiaráról készült bölcsis videó? És miket csinálnak a bölcsiben? Samuékról is készítettek ilyet (persze pénzért), de annyira jó volt megnézni. Tavaly is és idén is kértem - jól dokumentált lesz a gyerek :) Hú, és jó hogy mondod, szerintem nálunk is lesz hamarosan farsang, de még nem tudom az időpontot. Samu tavaly is szerette, bár akkor még nagyon pici volt hozzá...

Csanikó, jól hangzott tényleg a "wellness" hétvégétek. Hát, nálunk most egy ideig ilyen nem lesz, de majd nyáron azért mi is megyünk valamerre, akkor már két gyerekes családként :)

Egyébként még egyben vagyok, és minden OK.
Lépek pihizni! Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi
Fotók lemaradtak! :lol: :wink:
Vendég
 


erpé hála égnek annyi volt...remélem többet nem lesz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hű, de nagy a csend... :P


Móni
Roli meggyógyult? És veled mizújs? REmélem minden ok veletek.
Ja! És még valami! Roli nem esik nagyokat mióta feláll?? Én kész vagyok Nóritól. Akkorákat borul hogy rossz nézni. És természetesen mindig a feje koppan. Ma szerzett egy gyönyörű lila mokeszt a szeme alá mert arccal rázuhant a küszöbre. :shock: Pedig csak ülésből, de az is bőven elég volt! :evil:

Mi csütörtök óta küzdünk vmi kórsággal, szegény manómnak miután szombat hajnalban végre lement a láza, olyan hasmenése lett... és tart azóta is. Persze semmit nem bírok beletömni ami javíthatna a helyzeten, pedig valami őrült mód próbálkozom. Szóval most várjuk hogy magától elmúljon már végre :roll:
Vendég
 


wera sok gyógypuszit küldök a kis manodnak!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Szeretnék ajánlani egy oldalt. Saját készítésű jelmezek vannak rajt farsangra.
http://farsangolunk.gportal.hu/gindex.php?logout=1
farsangolunk
 
 


Sziasztok!

Nem mentünk ma mondókázni. Boton delég nyűgös mostanában. Szerintem a foga, meg egy kicsit folyik az orra. Egész délelőtt aludt.

Útálom ezt az időt. Mikro jön már a nyár????? Vagy legalább a tavasz??????????????

Az én lányom bohóc lesz a farsangon. Van is hozzá jelmezünk. Sk csináltam a nagyobbiknak annó.

Lányok! Van egy babajátszóház Csepelen (még nem voltam én sem) 500/óra érdekel valakit? Csinálhatnánk ot valamelyik délelőtt egy tali?

Szép napot!!!!!!!
Vendég
 


csaniko én benne vagyok abba a taliba........
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most februárban még szóba jöhet tali, de aztán egy ideig nem... :)Majd a jó kis tavaszi melegben.
Vera, fotókkal is majd jövök, de most nem a saját gépemről jelentkeztem be, és azon vannak a fényképek.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi
Oké, most az egyszer meg van bocsájtva! :wink: :lol:


Lányok, én most nem merek Nórival közösségbe menni, amíg van ez a sok vírus meg influenza! :( Csak oltáson voltunk a tanácsadóban és máris benyelte ezt a hülye Calicit (szerintem legalábbis az) úh nem merek kockáztatni ha nem muszáj. De amint jobb idő lesz és vége a nyavajáknak, mindenképp megyünk az összes rendezvényre!!! MÁr alig várom!!! :D :wink:
Vendég
 


erpé akkor beiktatjuk azt a talit februárban!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Írjuk össze, mikor és hányan mennénk, mert be kell jelentkezni. Nekem a kedd lenne jó.

Gyerekenként és óránként 500Ft

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok,

gyógyulást minden kis beteg manónak. Sajna Vivinek is folyik az orra mostanság.

Ha érdekel valakit, ingyenes zenéls program kisgyermekeknek:
http://www.mupa.hu/programreszletes.jsp ... agiProgram

Vivinek 1 hete egyik napról a másikra (jó volt vele 2 nehéz éjszakánk is) teljesen felborult az alvásrendje. Eddig fél 8, 8 körül kidőlt, aztán kelt éjjel 10 körül egy pótvacsira, majd reggel 5-6 óra körül ébredt. Mostanában fél 8, 8 körül egyik, de nem hajlandó elaludni, még itt van velünk, este fél 10 10 körül kezd kidőlni, iszik még 1 adag tejcsit. Éjszaka néha felébred, de akkor csak meg kell nyugtatni, aztán reggel 9-10 óra körül kel.


A fél 8, 8-s evésnél 2 cumisüveg tejcsit kér, 1 nem elég hisztizik utána. Így egy este majdnem 9dl tejcsit megiszik. Most 2,8 %-asat adok neki. És a legújabb, hogy reggelre átázik, minden reggel pisis a lepedője. Pedig tegnap a 10-s evés előtt még átpelusoztuk. Én néztem tegnap pelustetszteket, még a Rossmannosra írják, hogy az képes bármennyit felszívni. Használtunk már eddig Huggiest, Pamperst, Liberot, Tescosat is, de az éjszakát nem igazán bírják jól. Vivi a vizet nem igazán hajlandó meginni, a gyenge teától is csak pisil és ha nem lakik jól, ébred hamarosan újra.

A játszóházzal én is várok egy kicsit, de jó lenne összehozni majd valóban újra egy közös talit. Jó lenne ha Vivi a jövő heti oltásra (Prevenar) meggyógyulna.

Erpé, úgy irigyellek, hamarosan megszületik a kis manód. Olyan hosszúnak tűnik ez a 9 hónap.

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


hol is lenne ez a tali?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



sziasztok!

tali:http://csillaggyerek.uw.hu/

Jelezzetek ki szeretne jönni? Szerintem jó móka lesz.

puszi!
Vendég
 


szerinem mi mennénk!ugye ez hétköznap menénk?????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ajándékba kapott, de párom által nem használt márkás férfi pólók, ha esetleg valakit érdekel. :)

http://teszvesz.hu/item549677199_markas ... somag.html

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Mi már megint taknyosak vagyunk, Kiara is és én is. Ráadásul Kiarának a múlt héten ettől pár napig asztmatikus volt a légzése, ahogy a doki mondta, tökre kapkodta a levegőt, de kaptunk rá hörgőtágítót és azóta jobb. Szóval tali most nállunk is kilőve. :(

Teranita: Este 9dl folyadéktól nem csoda, ha tiszta pisi lesz reggelre minden. :shock: :lol: Kiarának az éjszakai kb. 3dl-től is az volt állandóan, mostanában meg már nem iszik annyit este szerencsére.

Éva: Készült videó a bölcsibe nemrég. Gyurmáztak, valami gyöngyös játék is volt, meg egy csomó minden. Jó volt, csak Kiara még nem volt akkor formában nagyon, elég kis csendes volt rajta. Kérdeztem is bent, hogy ilyen szokott lenni? Mert akkor nagyon meglepődtem volna rajta, de mondták, hogy nem, gondolták is, hogy nekünk annyira nem jön be majd a film, mert Kiara jó bágyadt rajta, de azért mi örülünk, hogy van.
Nállatok farsang? Videót csináltak Samuról bent?

Farsang nagyon jó volt, legalábbis Kiara nagyon élvezte - bár már akkor is látszott rajta, hogy betegszik meg, nyert tombolán még gyurmát is, meg thomasos kitűzőt hozzá (mondjuk nem tudom kinek a fejében fordult meg, hogy bölcsiseknek kitűző aji :roll: ), de végeredményben jó volt. Azóta, hogy beteg és itthon vagyunk, állandóan emlegeti, meg hogy menni akar bölcsibe, én meg menjek már dolgozni! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera: mi van Nórival, jól van már?

Minden betegeskedőnek jobbulást!
És ne csak egy sorra tessék jönni, kicsit bővebben is! (Én beszélek, akinek mostanában havonta 1-2szer van ideje jönni :oops: :lol: )

Kép
kernico
 
 


kernico jobbulást!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkit elkapott a betegség. Minket sem került el.

Jobbulást mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

Tali, úgy látom tolódik.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Minden betegeskedőnek jobbulást!
Kiarához hasonlóan Samunak is volt egyszer nagyon csúnya légzése, és kapott hörgőtágítót, szerencsére hamar rendbe tette.
Sajnos én is beteg lettem, hiányzott ám nagyon így a terhesség vége felé... Páromtól kaptam el szerintem, ő a múlt héten volt dögrováson...

Anikó, szimpi ez a játszóház, de most tényleg a betegségek tombolnak...

No, és íme néhány Samufotó:

Január elején a karácsonyfa alatt
Kép

Éjszakai hattyú- és szárcsaetetés a Kisdunánál - ajánlom mindenkinek, nagyon jó kis program (este 7 óra körül jártunk arra, valamikor januárban) - döbbenetes sok madár volt, a fotókon nem is látszik rendesen, és nagyon hálásak voltak a szikkadt zsömléért :)
Kép
Kép

Egyébként a betegségtől eltekintve jól vagyok, már ugyan kezd kissé nehézzé válni a mozgás, de ez érthető is.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Hali!

Mi már jól vagyunk, de rettegek az influenzától! :? Ti abba estetek bele? (Anikó, Évi??)

Jobbulást mindenkinek!

MÓÓÓNIIIIII?????
Vendég
 


erpé nagyon helyes a kisfiad...igazi kisherceg!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Évi
Samu nagyon szép kisfiú! És milyen nagy már :shock: :D Irtó helyes! :wink:


Tegnap voltak nálunk Móniék, nagyon jó volt! Úgy bánom h nem fotóztam le a lurkókat, tök cukik voltak ahogy ismerkedtek egymással! :lol:
Na majd legközelebb!

Azért én hoztam egy mai fotót a hisztis kölkömről 8) :D

Kép
Vendég
 


Hogy nem is hisztis? Hát dehogynem!!! :twisted: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


de cuki ahogy konyul a szája.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Wera, nagyon jók a fotók - illetve az alanyuk :) Hisztis is.
Miket csinál mostanában a kiscsaj? Taliztatok Monival? Jól hangzik.
Remélem, hogy majd összejön egy nagyobb körű tali is hamarosan - ha máskor nem, a tavaszi melegben...

Ja, és nem hiszem, hogy influenzát kaptam el, vagy ha igen, szerencsére gyors lefolyású volt. 3 napig voltam nyűgös, most már OK.

Nita, hogy vagy? Kora terhességi tünetek? És hol fogsz szülni? Nem emlékszem, h írtad...

Niki, ti hogy vagytok?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


erpé köszi jol vagyok.....többször van már émelygésem de ennyi........
a délpestibe fogok szűlni!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teranita

Találtatok már megoldást (vagy megfelelő pelust) az éjszakai átázásos problémára???? Mert egyik barátnőmék is most ezzel küzdenek, de nagyon! :roll:
Vendég
 


Ezt nevezem pangásnak! :roll: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

bocsika, hogy én is eltűntem mostanság. Először Vivi volt beteg, aztán hétvégére Krisz lett az. Egész hétvégén lázas volt, vasárnap már gyógyszerrel sem tudtuk levinni 38 alá alá a lázát, így bementünk a Heim Pál ügyeletére, elkapta a vírusos infulenzát, úgyhogy most szobafogságon van a lelekem, hogy nehogy újra mi is elkapjuk.

Szabadidőmben, abban a 2,5 órában amíg a Vivi alszik igyekszek tanulni is.

Wera, én a neten rákerestem a google-n a pelenka tesztre. A legelsők közt van egy, amelyik azzal foglalkozik, hogy melyik pelenkának mennyi a folyadék kicsordulási tesztje, hány kg-ra dagad, hogy s mint marda meg benne a cuccos. A tesztet én úgy értelmeztem, hogy a Rossmann-s pelusnak a legjobb a folyadék elbíró képessége. Vettem egy csomaggal + 1 db gumibugyit éjszakára. Néha előfordul reggelre kis folt a ruhán, de tényleg jónak tűnik, nagyrészt száraz a gumibugyi éjszaka. A gumibugyit meg minden nap csak átmosom áttörlöm.
A gumibugyiból az eladó a súlyánál, méreténél eggyel nagyobbat ajánlott, mert apelus is foglalja még a helyet. Az eladó is azt mondta tök mindegy milyen pelust veszek, egy kaptafára mennek....
Gumibugyit én a XIII. ker-ben a Mária bababoltban vettem, mert sajnos nem találtam sem a Rossmann-ban, sem a DM-ben.

Tündéri a kislányod, mire legközelebb játszóterezeünk már rohangálni fog, meglátod.... na jó legalábbis igen gyorsan totyorászni.
Nita, émelygés ellen nekem a gyömbér tea vált be a legjobban, DM-ben kapható 20 db-s filteres kiszerelésben. A Délpesti kórház melyik?

Kép
Kép
Kép
teranita
 
 


teranita ez a korház erzsébethez tartozik de a csepeli korház is it van

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, én is a dél-pestiben fogok szülni.
Ki a dokid? Ha gondolod írhatod pü-ben is.

Teranita, betegségeket sajnálom, jobbulást a nagyfiúnak! A dél-pesti (azaz Jahn Ferenc) kórház Pesterzsébeten van (Köves utca, ha jól rémlik), és elvileg ez Csepel körzeti kórháza is, mióta a csepeli kh megszűnt.
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Anita
Köszi a tapasztalatokat, tanácsokat, átadom az infókat, hátha nekik is bejön! :wink:
Jobbulást a gyerkőcöknek! Vigyázz magadra, tényleg nem hiányozna hogy összeszedd! :roll:

Évi
Hű, de izgi, már alig néhány hét! Minden megvan már a babócának? Kh-i csomi is összerakva?? :D Nem félsz a szüléstől? Samuval könnyen ment?

Én, bár tudom h császár lesz a következő, mégis eléggé tartok tőle, nem volt túl jó tapasztalatom. De érlelődik bennem a dokiváltás gondolata is. Nem csak emiatt.
Vendég
 


Sziasztok!

Lassan de biztosan meggyógyulunk. Ma már mondókázni is voltunk. Egyre többen vagyunk ott is. Ma a nagyobbikat is vittem, mert a héten még nem megy oviba, hogy teljesen rendbe jöjjön. Tetszett neki is, régen vele is jártunk.

Néha nem tudom eldönteni a tavasz vagy a tél jön most. Azért ez a kis hó jól jött. Már mint a gyerekeknek, legalább láttak havat. Bius nagyon élvezte a szánkózást. Talán még ma is tudunk délután menni.

Wera! Miért leszel császáros?

Erpé! Melyik bölcsibe jár Samu? Bocsi, ha már mondtad de nem emlékszem.

Szerintetek melyik bölcsi jó Csepelen? Vagy esetleg ismertek olyan helyet ahol heti egy két alkalommal tudnak babákra vigyázni?

Szép napot!
Vendég
 


erpé ha akarod meglátogatlak majd........ :) :) :)
a szinte andrás a dokim és juhacsek ildi a szülésznőm....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Wera, ja-ja, már csak néhány hét :) Márciusban felőlem már jöhet a baba, de addig még maradjon csak bent. A cuccai megvannak (56-62-es ruhát nem kellett vennem, rengeteget kaptam, plusz Samu bébiruhái..., kicsit fiús a színvilág, de nem érdekes :) ), a kórházi csomag részei is megvannak, de még nincsenek egy táskába pakolva. Majd a jövő héten beleteszem a böröndbe.
Miért biztos, h legközelebb császár?

Anikó: Samu a belvárosi bölcsibe jár (Karácsony S. utca, http://belvarosibolcsi.extra.hu/), én elégedett vagyok vele, nagyon jó gondozónői vannak. És szeret oda járni. Egyébként a bölcsikben van ún. költségtérítéses gyerekmegőrzés is, hogy ide felveszi-e a gyereket, abban az adott bölcsöde vezetője dönthet, és tipikusan a heti 1-2 napos tartozkódásra vonatkozik. Ha érdekel, hogy ez mennyibe kerül, megnézem, nálunk ki van függesztve. Mindenképp olcsóbb, mint pl. egy családi napközi. És Csepelen egységes árak vannak, mivel egyesített bölcsöde van 3 telephellyel. Kiara pl. a Rákóczi kerti bölcsibe jár - ha jól emlékszem.

Nita, ezt a dokit és szülésznőt én nem ismerem, az enyém Hartman Gábor. És persze, majd gyere látogatni :), legalább megismerlek. Még megvan a Wera által körbeküldött telefonlista, majd küldök valakinek sms-t, ha megszületett a baba.
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

erpé! Nagyon izgulok és várom az sms-t hátha én kapom.

Én a mázoló bölcsin gondolkozom, az van közel de még nem voltam megnézni. Szeptembertől valószínű, hogy beadom Botit. A Karácsonyról sok jót hallottam de nekem fura, hogy olyan nyitott és szem előtt van. Rengeteg ember jár arra. A Rákócziba már voltam az olyan mintha a hatvanas évekbe megállt volna az idő. Ja és az Amk-ba is voltam már régebben a játszóházba. Az nagyon jó volt. Tipikus panel bölcsi. Persze a gondozónőket egyikbe sem ismerem.

A fizetősről is halottam már. Szeretném ha megírnád az árakat. Szerinted oda is kell munkahelyet igazolni? Ha őszinte akarok lenni feketén mennék dolgozni, pár napot. Nem tudom ez mennyire lehetséges.

Többiek????

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasni olvasok, csak .... :oops:

Éva: egy csomót eszembe jutottál, hogy mi van veletek, hogy viseled? Van már végleges név?
Még ez a jobb, hogy Samu ruháit kapja, az tényleg nem gáz, ha fiúsak, de fordítva, mondjuk rózsaszín rugiban egy kisfiú :lol: :lol: :lol:
Nagyon jók Samuról a képek, annyira jó kis arca van. Mi még csak nappal voltunk párszor hattyúkat etetni, de lehet kinézünk majd sötétben is.

Nem, Kiara az AMK-ba jár, nekem tetszik, gondozónők nagyon rendesek, van egy csomó játék, normális kajákat főznek (már amit a kiírásból látok, nem ettem :lol: ), eddig nincs panaszom, de tényleg. Még a mázoló utcait fontolgattuk mi is, de nem voltunk ott, mondjuk azt is utólag tudtuk meg, hogy ott van valami sószoba nekik, ami lehet nem ártott Kiarának, mert 1 hetet járunk, 1 hét otthon. Szuper!

Vera: attól, hogy császival szülted Nonót, elméletileg nagy esélyed van arra, ha te is akarod, hogy simán szülj kövire. Asszem két évnek kell eltelnie a 2 szülés között, hogy rendesen beforrjon minden, utána már lehet.
Nóriról az a hisztis kép! :lol: Éééééééédes! És milyen nagy már!

Most már próbálok majd többet jönni, csak ha beteg, esélyem sincs géphez ülni, most is dolgzok, onnan írok, ez a mai első 5 perc pihim. :roll:

Kép
kernico
 
 


Szóval lehet nem ártott VOLNA Kiarának. :lol:

Kép
kernico
 
 


Hát sajna bölcsi-ügyben nem tudok segíteni. Vagy szerencsére, nem is tudom... :lol: :wink:
Én már előre bevállaltam a szomszéd kisfiút megőrzésre :shock: :twisted: :lol: , majd ha megy vissza az anyukája dolgozni. Hühhh, nem tudom mennyire fogom bírni és még azt sem h lesz-e belőle valami, ez még a jövő zenéje.

Azért leszek császáros mert Nórival hatmillió órát vajúdtam és akkor sem jutottam el a tolófájásokig és császár lett a vége. Ezt mégegyszer nem vagyok hajlandó végigcsinálni, úgyhogy már az első vizsgálatnál le fogom beszélni a dokival hogy kizárólag akkor vállaljon el ha ezt is vállalja. Csak akkor fogok rendesen szülni ha mire beérek már félig kint van a gyerek, de erre vajmi kevés esélyt látok!! 8) :lol: :lol: :lol:

Évi
Szerintem sokkal jobb ha egy lányra adnak fiús ruhákat mint fordítva! :lol: Én pl Nórinak vettem több olyan ruhát is ami a fiú részlegen volt, de nekem az jobban tetszett! :D
Én is remélem hogy én kapom az sms-t!!!! :lol: :wink:
Nagyon drukkolunk ám! Névválasztással hogy álltok?
Vendég
 


Sziasztok!

Kata lesz a kiscsaj neve - most néhány hete elég stabilnak tünik ez a választás :)

A mi bölcsinkben van sószoba, hetente 2x mennek kb fél órára. Náthás időszakban jót tesz szerintem is.

Anikó, holnap kiderítem a térítési díjakat, pénteken nem volt már kint a papír. Mostanában emeltek, de a magánbölcsikhez v. bébiszitterhez képest még mindig baráti árak vannak.
És ehhez a költségtérítéses dologhoz nem kell munkáltatói igazolás, viszont ha rendesen szeretnéd járatni a gyerköcöt bölcsibe, akkor mindenképp kérnek majd szeptemberben - a beiratkozáskor még nem kell.
Hú, most ennyi jutott eszembe, majd igyekszem gyakrabban jönni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


erpé nem teszel fel pocifotót?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Évi
Nagyon szép nevet választottatok, nálunk is benne volt a pakliban! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kis ízelítő a mai napunkból! :D :D :D

Kép Kép

Móni!

Küldd már el priviben az e-mail címed és átdobom a többit is! :wink:

További szép estét mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: