Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok ha van kedvetek beszélgetni ismerkedni a 3. ker, Békásmegyerrõl írjatok.
Köszi: Tímea
Névtelen
 


Szia Tímea!

Nekem van kedvem beszélgetni, bár még nem lakunk Békásmegyeren. De most úgy néz ki, mire jön a pocaklakónk (május vége), addigra odaköltözünk.

Szia: Rita
margaréta (margar&
 


Szia Tímea!

Kedvem lenne, idõm egyelõre nem nagyon van, a 11 hetes kisfiam eléggé leköt. Szóval most még csak jelentkezni szeretnék a "Békásmegyeri Anyukák" csapatába. Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is Békásmegyeren lakom már 23-éve. A kislányom 8 és fél hónapos. Jó ötlet volt ez a topic.
BMárti és Tímea ti merrre laktok békáson?
És margaréta ti merre fele nézelõdtök?
Üdv: Lani
lani
 
 


sziasztok Lányok!

Én nem igazán vagyok Békásmegyeri anyuka, de a közeljövõben lakásvásárlást tervezünk és érdeklõdnék mit jelent a Duna felõli meg Pest felõli rész között a különbség. MIért olcsóbb az egyik mint a másik? és melyik környéket ajánljátok?

Köszi

Tikk
tikk
 
 


Szia Tikk

Szerintem semmi különbség nincs a kettõ között. Az egyik oldalon a hegy van a másik oldalon a duna. Mi a dunafelöli oldalon lakunk ezért én arra szavazok. De a másik is jó. Én ezt szeretem ezt szoktam meg. Itt van a bevásárló csarnok a piac és stb. De a másik oldalnak is biztos van elõnye. Én biztos ide költöznék a Duna felöli oldalra.
Egyébként ennek a lakótelepnek nagyon jó a levegõje. Ha bemegyek a városba és hazajövök teljesen más a levegõ. Olyan tiszta.
Végülis minden féle ellátottság van itt. Semmi különösért nem kell elmennem máshova mert elég jól felszerelt.
Én csak jót tudok mondani róla.
Szeretnénk mi is elmenni egy családi házba, vagy téglaházba de egyszerûen nem tudok innen elszakadi, hisz minden ide köt.
lani
 
 


Sziasztok!
Én már nem vagyok Békási,de 20 évig az voltam!Jelenleg ill.10 éve Csillaghegyi vagyok!Nagyon szeretek itt lakni-de Békáson jobb volt,mert ott nagyon sok ismerõssel összefuthat az ember ha kilép a kapun!
Én is a Duna felõli oldalon éltem-a Duna part kicsit jobb szerintem,mint a hegy...
A játszóterek meg fantasztikusak!Ja és Én a Kelta bölcsiben dolgozok!
Puszi Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Szia Kandi!

Én viszont Csillaghegyen gyerekeskedtem, és 26 évet éltem meg ezen e környéken ismerek minden zugot, és most már 10 éve Békásmegyeren lakunk. B.megyer Ófalu felett a hegyen, nagyon szép kilátással a városra.
Nagyon szeretek itt élni, most 3 éves iker fiaimmal a hegyfelöli oldalon lévõ Máltai játszótérre járunk.
Én a Dunaparti oldalt is szeretem, mert azon a környéken gyerekeskedtem, majd a Hadriánus u.-ban is laktunk 2 évet.

Mirmur Mse
mirmur
 
 


Sziasztok!

Lani,
konkrét lakás van a Hollós Korvin utcában. Én ott éltem mielôtt férjhez mentem 20 évig, tehát én hegy felôli párti vagyok. :-)

Tikk,
ha jól tudom, a Duna felôli oldal elôbb épült fel, tehát régebbi a lakótelep, mint a hegy felôli oldalon. Valószínìleg emiatt van különbség árban. Azt a lakást amibe mi laktunk 80-ban adták át, mi akkor költöztünk oda. Most bonyolult családi helyzetünkbôl kifolyólag ugyanazt vesszük meg, csak most nem a szüleimmel, hanem a férjemmel és a kis pocaklakónkkal.

Margaréta
margaréta (margar&
 


köszi mindenkinek.

tikk
tikk
 


Sziasztok,

Én is gyerekkorom óta lakom Békáson,azaz l976 óta. A Duna felõli oldalon,most már a harmadik utcában.
Én is nagyon szeretek itt lakni,de most már babával nem olyan jó a panelba bezárva lenni.
Így,ha minden jól megy leköltözünk vidékre.
Ha esetleg vkit érdekelne hamarosan eladnánk a lakásunkat,1+2 félszobás,étkezõs,tavaly télen lett felújítva.

Hédi
Hédi
 


Szia Hédi!

Hány négyzetméter összesen és milyen árban lenne eladó?
És ponotsan melyik utcában?

Köszi

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Én is ex-békási vagyok, bár csak alig 4 évet éltem ott, de mindegyik gyerek ott fogant és oda született. Mi a hegyfelõli oldalon laktunk, és nekem az tetszett jobban, a Duna felõli olyan kockás, úgy értem párhuzsmosan állnak a házak, a hegyfelõlinél volt anno talán némi terv, hogyan vigyenek a panel-lakótelepbe egy kis "szépséget". Viszont az tény, hogy jó a levegõ. Amíg ott laktunk, nem volt semmi komoly baja a gyerekeknek, aztán a nagyfiam meg 4 évesen az új helyen lett kruppos. Itt, ahol most lakunk sok a kruppos gyerek, Békáson meg azt sem tudtam, mi az.
Ha valaki a hegyfelõli oldalon ismeri a védõnõket, akkor lenne hozzá egy kérdésem, a régi védõnõnkrõl, vajon meg van-e még. Imádtam ugyanis, és nagyon ajánlanám bárkinek, ha még ott van.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Szia Tikk!

Összesen 57 nm2, alku nélkül 7.5 millió (teljesen felújított),a Bálint Gy.utcában.

Hédi
Hédi
 


Szia Hédi!

Ez nagyon jól hangzik. A hamarosan mit jelent? Még nem hírdetik, ugye? Egyszer megnézhetnénk?

Köszi

Tikk

UI:Erkélye van?
tikk
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy létrejött ez a topic! Tímea megelõztél, már én is nagyon gondolkodtam azon, hogy létrehozom.
Én a hegyfelöli oldalon lakom a Jendrassik utcában. Vasárnap lesz a kislányunk Helena 6 hetes.

Egyébként én 1 éve lakom itt, ide jöttem férjhez Kép
Nekem is jobban tetszik ez az oldal (hegyfelöli), mert itt szellõsebbek a házak. Tényleg van itt minden, de azért nekem nagyon hiányzik a belváros, mert azelõtt 10 évig meg ott laktam. Így hát már azóta bejárogatunk a városba, amióta Helen betöltötte a 4 hetet. Így nem olyan uncsi!

Olyan vicces, hogy amióta babakocsival sétálgatunk, azóta úgy nézem a járdákat, hogy melyik milyen zötyögõs. Már kezdem kiismerni a környéket ilyen szempontból is.

Ti mit szóltok az itteni gyerekruha turkálókhoz? Én nem nagyon vagyok velük megelégedve.

Na írjatok ti is! Nagyon kiváncsi vagyok! Kép
Menta és Helen (5 hetes és 4 napos)
menta
 
 


Kedves Menta!

Örülök, hogy te is "csatlakoztál" hozzánk!!
Az biztos, hogy Békásnak sokkal jobb a levegõje mint a Belvárosnak!!
A turikról nem nagyon tudok, viszont a Duna oldalon van egy turi ott szoktak jó cuccok lenni, és a Közösségi házban szokott lenni bõrze, és ott ki lehet fogni jó dolgokat.
lani
 
 


Szia Menta!

Emlékszem rád a friss kismamák közül. :-) Én még oda tartozom bô két hónapig. Milyen furcsa nálunk a férjem a belvárosi. Elég mozgalmas a mi életünk, mi is sokat mászkálunk, nem tudom mi lesz, ha a babánk megérkezik. Nektek milyen a babakocsitok? Bolygókerekes?

Margaréta
margaréta (margar&
 


Szia Hédi!

Átgondolva mindnet, minket nagyon komolyan érdekelne a lakás.Várom jelentkezésed. Email címem a profilomban.
köszi

Nelly
tikk
 
 


Kedves Nelly,

Hát erkély van,ha ezt annak lehet nevezni.Un.francia erkély.
Van étkezõ,lambériás,a konyhabútor ki lett cserélve,beépített gáz,illetve beépített villanysütõ van benne.Mind a három szoba parkettás,a nagy hagyományos,a két kicsi laminált(tavaly októberben lett cserélve),szintén októberben volt festve illetve akkor lett felújítva a fszoba és a wc.
9.emeleti,szélsõ lakás,tehát két oldalra néz,ami a jobbik eset.
Még nem hirdetjük,hétfõn hívom az ingatlanost.l-2 hónapon belül költöznénk ki.
A szomszédok rendesek,mindig itthon vannak.
Mi tavaly októberben vettük,sajna akkor nem jött össze a kertes,de most van rá esély ezért az eladás.Különben nagyon szeretjük ezt a lakást,ez volt az álmom.

Hamég ezek után is érdekel,írj és akkor megadom a számom.

Hédi
Hédi
 


Sziasztok!
Akit érdekel, április 06-án 8-12-ig lesz börze a közösségi házban Békáson!
Névtelen
 


Szia Hédi!

Természetesen érdekelne. Szeretnénk valamikor megnézni, mivel mi is 1-2 hónap múlva szeretnénk költözni, pont aktuálisan egybeesneKép
Várom a telefonszámot.

Köszi

Nelly
tikk
 
 


Margaréta!

Nekünk 2 babakocsink is van. Amit a legtöbbször használok az bolygókerekes és írtó könnyû, mert szinte mûanyag az egész. Sajnos nem lehet vízszintesre fektetni a babát benne, mert egy autósülés-hordozó a fekvõ része, de azt az 1-2 órát szerintem nagyon is élvezi benne Helena. Simán tudom ide-oda emelgetni, HÉV-re stb. Azért volt az a leglényegesebb szempont, hogy minnél könnyebb legyen, mert az 5-diken lakunk és sajnos elõfordul, hogy elromlik a lift.
Egyébként Nania a márkája és a Corában vettük 20000 Ft-ért.

A másikat csak a férjemmel együtt használjuk. 3 funkciós szuper babakocsi, csak dögnehéz! Azért vettük elõször azt, mert akkor totál abban voltam, hogy nekem olyan babakocsi kell, mint amilyet anno anyukám használt. Csakhogy akkor még vidéken laktunk....

Emlékszem rád a friss kismamákból. Sõt ha jól emlékszem (nem biztos), akkor te is a MÁV-ban fogsz szülni.

Niki! Tényleg 100x jobb itt a levegõ! Én inkább a hegyfelöli turikat ismerem. Hát...

Tikk! Várunk titeket!... Kép
Menta
menta
 
 


Kedves Hédi

Minket is komolyan érdekelne a lakás, ha még megvan. Szóval ha aktuális örülnék ha írnál egy mailt.
köszi Geva
st_ati@hotmail.com
Geva
 


Sziasztok,

A lakás még aktuális,a telefonszám amin kereshettek,06-20423-8144.Ha nem vagyok elérhetõ,légyszíves hagyjatok üzenetet,visszahívlak benneteket.

Turkálokról.Én nagy turkász vagyok,de szerintem a telepi boltok nem igazán jók.
A Boglár utcában lévõ olcsó,de elég satnya a választék,friss ruha nagyon ritkán van.Viszont új bodykat,cumikat,üvegeket nagyon olcsón lehet venni.
A Hollós K.utcai drága,és kiválogatott.
A Vizíorgona utcában lévõ szintén drága szerintem.
Viszont van egy Juhász Gy. utcában van egy ott én már fogtam ki olcsón,jó ruhákat (Prenatal,HandM).
A legjobb szerintem a Pók utcai Minimani,csak egy gond van vele k...a drága.

Én legutóbb a Marczibányi börzén vásároltam be a kislányomnak nagyon jó minõségi ruhákat.

A babakocsit- aki vásárlás elõtt van még - jól nézzétek meg,mi nagyon sokat szívtunk vele.Volt amelyik nagyon nehéz volt,volt amelyik a liftbe be se fért.
És hát a BKV-n és a lépcsõn se segítenek az embernek felcipelni.Kitalálta ki a békási HÉV megállónál a lépcsõsort ? Biztos nem volt gyereke ?Hagyták volna meg a régi megállót,ott nem lenne gond.

Hédi
Hédi
 


Sziasztok!
Én ugyan nem vagyok Békási,a sógornõm lakik ott, igy elég gyakran járunk oda (neki is van 3 gyereke). TAvasszal,nyáron sokat vagyunk a Gyûrû utcai MÁltais játszótéren és nagyon élvezi a kisfiam (meg szerintem minden gyerek,mert kulturált és igényes).
A közösségi házban is szokott lenni börze, minden hónapban és ott is ki tudtok fogni jó ruhákat (tudom,mert én is árulok ott+vásárolgatok is). Áprilisban lesz a következõ.
Sziasztok:Giti
Giti
 


Sziasztok!!!

Igen a Máltais játszóterek nagyon jó, bár álltalában zsúfoltságig tele van, de legalább van.
Akkor áprilisban én is kinézek megint a börzére!!!
Hédi: Én is a Juhász Gyula utcai turira gondoltam ott tényleg vannak néha jó dolgok!!!
Sziasztok
lani
 
 


Sziasztok!

Menta! Ti is Békásiak vagytok!?!? Nahát-nahát, vannak ám itt volt "Friss kismamák..."! Kép

A járdákról én is mesélhetnék! A Duna felõli oldal "sétáló" utcáján (a rendelõtõl a piacig) elharapja a kicsi a cumit a babakocsiban, olyan rázós a terep, a járdákon mindenütt nagy gödrök és repedések, és a legtöbb 15-20 centis szegéllyel ér véget, ahol ha nem akarod fejre állítani a gyerekedet, akkor fel kell emelni a babakocsit. Kép HÉV-vel még meg se próbáltam utazni, mióta PiciLaci megszületett, mert annyi lépcsõn egyszerûen képtelen lennék felcipelni a babakocsit. A csúcs mégis a mindent ellepõ kutyaszar... Nem gyõzöm a babakocsi kerekérõl pucolgatni, pedig mindig próbálok figyelni, hogy ne toljam bele. Mi lesz, ha elindul Lacika??? Õt hogyan fogom tudni távol tartani tõle???

Ennyi dühöngés után talán már kitaláltátok, nem annyira rajongok Békásmegyerért, pedig tény, hogy a budapesti lakótelepek közül (már amennyit láttam közülük) tényleg a legelfogadhatóbbnak tûnt. De hiába tény pl., hogy a levegõ egész jó erre, én már csak vidéki származású maradok... Kép
BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!
Hova valósi vagy?
Milyen a babakocsitok, hogy ilyen sok "nehézséget" okoz?
Érdekes! A mi oldalunkon nem jellemzõ a kutyaszar. Lehet, hogy csak én nem vettem észre? De hát azt nem lehet nem észrevenni. Azt hiszem a füves részek lehetnek teli a kutyagumival, de oda nem igen gurigázunk.
Egyébként meg annyira örülök, hogy te is itt vagy! Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Menta,
bizony jól emlékszel, én is a Máv-ban fogok szülni. Kicsit tanácstalan vagyok babakocsit illetôen. Mi a negyediken fogunk lakni, s kocsi amit kinéztünk, olyan, hogy vízszintestôl az ülésig 5 fokozatban lehet állítani, lehet kétoldalról tolni, és viszonylag nagy kerekei vannak, ami ha jól tudom elôny a görönygyökön. Viszont nem bolygós, és elég nehéz, de remélhetôleg nem HÉV-ezni fogok, hanem autózni. (Jövô héten lesz a forgalmi vizsgám.) Viszont nem gondoltam a liftre... Szerinted még nézelôdjek??

Margaréta
margaréta (margar&
 


Margaréta!
Attól függ! A bolygókerknek megvannak az elõnyei, de a hátrányai is. Inkább az a kérdés, hogy mekkora a lift ahol lakni fogtok, ill. kell-e még a lifttõl lépcsõn lefelé cipelni a babakocsit.
Nálunk írtó kicsi a lift és plussz lépcsõ is van, ezért is nem használom egyedül a nagy babakocsit. De pl. ahol a sógornõm lakik az egy másik fajta 10 emeletes és ott elég nagy a lift és lépcsõ sincs pluszban. Szóval minden attól függ milyen típusú házba mentek. Egyébként válszd a lehetõ legjobb kocsit és ami a legjobban közel áll hozzád. Most már csak akkor van ciki ha elromlik a lift...
Menta
menta
 
 


Sziasztok!
Engem nagyon érdekelne a Pais Dezsõ u.-i óvoda. Ha ismeritek és hallottatok már róla írjátok meg légyszives.
Milyenek az óvonõk, és milyen az étkeztetés mennyibe kerül?

Köszönöm Mirmur!
mirmur
 
 


Mirmur!
Sajnos még nem tartunk ott, hogy lrdekelt legyek benne, így sajnos nem ismerem az ovikat!
Menta
menta
 
 


Szia Menta!

Eredetileg tiszasasi voltam, ami egy 1500 fõs kis alföldi falu, kevesen tudják, hogy merre is van. Kép (Talán a tiszaugi híd, ahol a 44-es fõút átmegy a Tiszán, támpont lehet. Attól kb. 5 km-re van Tiszasas.) Aztán persze el kellett költöznöm a faluból a munkahelyhiány miatt. Néhány évig Kunszentmártonban, azután pedig Szolnokon laktam. Onnan költöztem 1999. március 15.-én Budapestre. Tényleg! El is felejtettem megünnepelni az évfordulót! Kép Azóta élünk együtt PiciLaci apjával. (Nevezzük ApjaLacinak Kép) Csakis az õ kedvéért próbálom meg elviselni Budapestet! Kép Te született budapesti vagy?

A kutyagumiba én a járdán szoktam belebabakocsizni. Kép Sõt, egyik hétvégén a Duna parti sétányon (illetve kerékpárúton) egy kutya rám ugrott, nagy sáros lábnyomokat hagyva a kabátomon, és a gazdája még csak azt se mondta, hogy bocs... KépKépKép

A babakocsink PegPerego Venezia. Teljesen vízszintesre fektethetõ, de sportkocsivá is alakítható, mind a négy kereke bolygósítható, a tolókarja átfordítható, stb. Szóval szuper tápos, igazán mindent tud, és viszonylag könnyû is. (Amíg be nem vásárolok... Kép) Szerelem volt elsõ látásra, és nem is bántam meg a választást. Talán a kerekei tényleg lehetnének nagyobbak, akkor könnyebben venném az akadályt a nagy bazi padkáknál. Igazából nem is a szintkülönbség zavar a legjobban, hanem az, hogy megy az ember lánya megy nagy nyugisan a járdán, ami egyszer csak véget ér, és ott találjuk magunkat pl. egy parkolóban, az úton, ahol kocsik jönnek-mennek, kicsit se óvatosan, és néha még rázzák is rám az öklüket, hogy mit keresek a kocsiúton a babakocsival. Kép

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!
Hát én meg eredetileg kiskunfélegyházi vagyok, tehát nem is olyan messze gyerekeskedtem tõled! KépA gimitõl kezdve lakom itt, de édesanyámék még mindig félegyháziak. Jövõ hét kedden megyek haza. Az a kutyás tényleg eléggé bunkó volt! Egyszer sétálhatnánk együtt, ha van kedved hozzá! Kép
Menta
menta
 
 


Szia Menta!

Akkor neked lehet, hogy mond is valamit az, hogy Tiszasas. KépKépKép Kiskunfélegyházától nincs is messze. KépKépKép

Mi a márcis 15.-i hétvégén voltunk otthon, majdnem fél év kihagyás után, már nagyon jó volt kimozdulni, és pláne hazamenni! Szörnyû honvágyam volt már! Kép
Én hét közben nem nagyon mozdulok ki Életem Párja nélkül, és az ilyen hosszabb utakhoz a sima két napos hétvége is rövidnek tûnik így kisbabával. Nem tudunk elmenni péntek este, mert a fürdetésre nem érnénk oda, az meg, hogy szombaton menni, és vasárnap hazajönni, kicsit zsúfolt programnak tûnik. Persze késõbb, ha PiciLaci hozzászokik az utazáshoz, akkor biztosan könnyebben és bátrabban nekivágunk majd.
Ti meddig maradtok otthon?

A sétában benne vagyok! Ti mikor szoktatok lemenni?

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!
Mit értesz azalatt, hogy meddig maradunk otthon?

Mi 11 és 13 óra között szoktunk lemenni, attól függõen, hogy hogyan jön ki a kajcsi meg az alvás. Helen nem egy óramû... Kép De most ebben az idõben nem tudom, hogy lesz? A hideg nem zavar csak az esõ meg a párás levegõ. Ti mikor szoktatok sétálni?
Menta
menta
 
 


Mirmur,

mi a Pais ovival szemben lakunk, ismerõseim gyerekei járnak is oda. Nem tudok rengeteget, de valamicskét igen.
Nem vegyes csoportok vannak, van minicsoport (ahová 3 éves kortól mehet a gyerek, aki négy évet fog oviba járni). Én egy óvónõrõl hallottam, aki többek szerint katasztrofális (ha aktuális, utána tudok nézni, ki az), a többieket dicsérik. Van választható úszás és délutáni ovis torna, akit érdekel. A szomszéd Pais iskolából hozzák a kaját. A minõségét nem tudom, nem ún. "reform", az biztos, és teljesen elzárkóztak a vegetáriánus gyerekeimtõl, így mi máshova (Szél u.) járunk.
A térítés minden oviban egységes, napi kb. 160-170 Ft (nem vagyok pontosan biztos benne), három gyerekeseknek 50%.
Ja, és hagyják a gyerekeket játszani (nem úgy, mint a telep "legjobb" ovijában - na, most hányan fognak nekem esni?!), nem az egyetemi felvételire akarják már most õket felkészíteni, vagy beléjük sulykolni a "mi lesz így belõled, fiam" életérzést. Kép
Sok sikert,

"Magányos" Szilvi (ki kéne találnom egy új nik-et, ezt sokan szó szerint veszik...)
maganyos
 


Menta!

Írtad, hogy a jövõ héten kedden mentek Kiskunfélegyházára, erre vonatkozott a "meddig maradtok?" kérdésem.

A 11-13 óra nekünk nagyon nem jó, bár PiciLaci se az a kimondott óramû, de reggel általában felébred, amikor az Apja készülõdik, és õ ha felébred, akkor ééééééééhes KépKépKép ám, de nagyon! Kép Így aztán rendszerint 7 és 8 óra között reggelizik, és 4 óra múlva 11 és 12 óra között ebédel. Nincs igazán kialakult programunk, de a szopizási idõkhöz igazodva vagy 9 és 11 óra között, vagy 13 óra után megyünk le sétálni. Már persze ha az idõ olyan, hogy kedvem van kidugni az orrom...
Azért biztosan lesz majd olyan alkalom, amikor úgy csúsznak meg a programjaink, hogy össze tudunk futni!

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!
Kedden megyünk és szerdán már jövünk is haza. A férjem sajnos nem jön mert vidékre kell utaznia. Kép

Pl. ma csak 13 órakor tudtunk lemenni, úgyhogy elvileg már találkozhattunk volna. Küldd el e-mailben a mobilszámod és akkor jelezhetünk egymásnak! Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Én 19 évig éltem Békáson,most Budakalászon élek és itt nem nagy a forgalom.Most vagyok 5 hetes terhes a babánkkal és Békásra járok a dokihoz.
Így elég sokat járok majd felétek,ha van kedvetek szívesen beszélgetnék errõl-arról,mert a hasibaba az elsõ és sok kérdésem lenne.

Cili
ncili
 
 


Sziasztok!

Mar nem bekasi vagyok, de 18 evig eltem ott, azutan pedig Ausztriaba sodort a sors ahol a mai napig elek mar 9 eve. De valoszinü, hogy nem itt fogok megöregedni. 2 kisfiam van, 2,5 eves es 8 hetes. Szivesen olvasom az itt leirtakat, hiszen Bekasmegyeren nöttem föl a Kabar utcaban. Jo lenne a regi ismerösök közül is talakozni valakivel "eme" uton. :-)

Andrea
Vendég
 


Sziasztok!

Elgondolkoztattatok ezzel a hegy felöli oldal - Duna felöli oldal dologgal, pénteken átmentem a hegy felöli oldalra sétálni, és megpróbáltam ilyen szemmel szétnézni. Hát, a házak tényleg szellõsebben vannak, és valamivel a közterületek is gondozottabbnak tüntek. Viszont a lakások tuti, hogy nem (mind?) jobbak, mint a Duna felöli oldalon. Két családnyi rokonom él ugyanilyen 1+2fél szobás lakásban, mint a miénk, a másik oldalon. Én nem látok a lakások között semmilyen minõségi különbséget.
Viszont azon az oldalon sétálva is kutyakakás lett a babakocsink kereke Kép (Menta, hogy csinálod, hogy a tiétek nem???), ráadásul jól fel is bosszantottak. A Spar melletti gyógynövényboltba akartam bemenni, de úgy kizavartak, mint egy rühes kóbormacskát. KépKépKép De ezt a történetet talán inkább majd a dühöngõben írom le.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Szia
Magányos!

Köszi az info-t, érdekelne melyik óvónõ a problémás, hozzá nem vinném õket.
Ha tudod érdeklõd meg légyszives. Most már biztos hogy ide
fognak járni az ikrek.

Köszi Mirmur
mirmur
 
 


Márti!
Hát nekem még tényleg nem lett kutyagumi a kocsim, de azt hiszem azért is, mert és a VIII-IX. kerülethez szoktam, 10 évig ott éltem és az ilyen szempontból szinte felülmúlhatatlan!
Az a gyógynövénybolt tényleg elég silány az eladóval együtt. Még pocakosan elõször ott kerestem málnalevél- teát és amikor megkérdeztem, olyan bambán nézett. Nem az bosszantott, hogynincs, hanem az, hogy nem is ismerte.
Kicsit engem is zavar, hogy kisebb boltokba nem tudok bemenni. Láttam egy kis papírbolton kiírva, hogy nem szabad kocsival bemmenni Kép De egy kis turkálóban nagyon kedves volt az eladó Kép (Mariann turkálója)
Menta
menta
 
 


Menta!

Ezek szerint szerencsésen hazaérkeztetek otthonról. KépKépKép

Ez a hetem már végig zûrös (hurrá, húsvétra elutazunk! Kép), de a jövõ héten tényleg összefuthatnánk valamikor!

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


BMárti!


OK! Kép
Sok locsolót! Kép
Menta
menta
 
 


BMárti!
Ne haragudj, hogy úgy elrohantam! Egy kicsit tényleg megijedtem, hogy ez most így lesz hazáig, mármint hogy így bömbölni fog, de szerencsére a piac magasságában újra elaludt és a liftig bírta. Aztán szopizott és mosolygós lett. Köszi a sétát, nekem nagyon jól esett mert én most sétáltam elõször mással (kivéve, amikor hétvégén a férjem is jön). Szóval nagyon klassz volt beszélgetni és sétának is jó kiadós volt, ha jól számolom 3 órát sétáltunk! Kép
Köszi! Kép
Menta
menta
 
 


Menta!

Borzasztóan sajnálom, de a nagy sírás-rívás az én hibám volt. Átvertelek az idõvel, így nem is sejthetted, hogy szegény Helenának már jócskán oka volt a megéhezésre. Minden órát átállítottam, csak a mobilomon levõt nem. A liftben PiciLaci is rázendített az üvöltésre, zengett a ház, én meg csak csitítgattam, és nem értettem, mi baja, hiszen még egy fél órája van az evésig. A lakásba beérve láttam meg a faliórát, hogy már régen ennie kellene. Ebbõl is látszik, hogy elrepült az idõ! Nekem is nagyon jól esett a séta és a dumcsizás! Remélem, hogy megismételjük még máskor is, bár nekem általában állandó sétapartnerem van.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

A Közösségi Házban módosult a börze idõpontja, további info a HOL-Mi rovatban.

Amúgy Békást én is szeretem, fõleg a hegy felõli oldalt, az unokaöcsémék laknak ott, a Lukács György utcában. És még Tiszasast is ismerem.

Csók mindenkinek:

egy amúgy XII. kerületi Dia (csak nekünk még nincs topicunk...Kép)
Dia
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: