Új privát üzeneted érkezett!

Martik77!
Én is oda jártam 94-2000-ig. Szerintem látásból tuti ismerjük egymást. Iwiw-en fenn vagy?
Gyors visszaszámolást követően rájöttem, hogy 19 éves voltál, amikor a fiad született. Ügyes vagyok? :lol:
Miért vártatok ennyit tesóbabával?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja és nem dolgoztam egy percig sem az eredeti szakmámban. Óvónő lettem. Te hol dolgozol/dolgoztál?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Korán szültem 5 nap múlva lettem 19.Az a kapcsi véget ért 7 év után hála.A mostani párommal a munkahelyen ismerkedtünk meg.Albiba laktunk ezért vártunk.1 éve költöztünk ide.Te merre laksz?Már 7 hetes terhességemkor eljöttem.)évet dogoztam a Krónikusson az utolsó két évben már rehab.ostálynak hívták,megszünt és márciustól a tüdőn vagyok.Iwiw-en Kiss Márta így megtalálsz.

Kép
martik77
 
 

 
 

9 évet bocsi a tévesztésért.

Kép
martik77
 
 


Szia Kata86.Mivel Hardonyi az osztály vezető főorvos ezért tényleg mély a zsebe egyes és utána 5 nulla én így hallottam.Én Dudásnál fogok szülni.Mivel nincs egy szülész orvos se akiben megbíznék a barátnőm aki szülésznő volt hozzá vitt el.

Kép
martik77
 
 


Martik77!
Tudjátok már, hogy milyen nemű lesz tesóbaba? Esetleg neveket választottatok már?
Mindjárt megnézlek az iwiw-en. Egyúttal teszek fel pár képet is, mert jó ideje nem pótoltam amit levettem.
Bogim is a S-ben született anno :)
Eredetileg nyéki lány vagyok. Férjem ároktői, 2000 óta (esküvőnk ekkor volt) itt élek. Nekem itt van a munkahelyem is, helyben.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Szia Gani nyugodtan jelölj meg az iwiw-en.Amúgy 31-én megyek uh-ra akkor majd kiderül,hogy fiú vagy lány.Nevet még nem választottunk.Talán babona nem tudom.Te most terhesen vagy otthon vagy még a pici lánnyal?Bocsi ha hülyeséget kérdezek de még nem olvastam vissza teljesen. :D

Kép
martik77
 
 


sziasztok ;)

igen. van már név. a vonalzómon látszik :) nem magyar név mert nem magyar a papa nem magyarországon fog születni, és nem is itt kívánom felnevelni.
martik77: Nekem Dudás doki sem jön be. olyan mosolytalan és szófukar.. a múltkor ő ultrahangozott (nála derült ki hogy kisfiam lesz) de úgy kellett faggatni mindenről, magától nem mond semmit. az én dokim bezzeg mondja épp mit látok, mit mér.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia Adryn.Nagyon szép neve lesz a babádnak.Én ezért a nem szeretek egy orvost se mert mind ilyen mosolytalan szófukar.De én meg mondtam a barátnőmnek aki elvitt Dudáshoz,hogy ha pofákat vág otthagyom,úgy hogy velem eddig normális,és nem azért mert abban a kórházban dolgozom.

Kép
martik77
 
 


nos. az én dokim Dr Sikó László. és csak jót tudok mondani róla. Ő is Erzsébet kórházas...

köszi a névdícséretet :) TE még nem tudod kisfiad vagy kislányod lesz e?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia Adryn.31-én megyek uh-ra majd akkor kiderül.Holnap leszek 17 hetes.Vannak ötleteim,de attól függ milyen lesz,meg a páromtól.

Kép
martik77
 
 


akkor drukk 31-re ;)
neked ha jól látom már van gyerkőc?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Köszi.szia.Kicsit korán lettem anyuka.Így Döme már 12 éves elmúlt.

Kép
martik77
 
 


ups.. az tényleg korán volt. de ha minden happy akkor semmi baj nincs. legalább van egy fiatal mamája és úgy nézel ki mellette mintha a nővére lennél ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Köszi szépen.De minden jóban van rossz:Mivel túl korán szültem ezért a gyerek apjával már nem vagyunk együtt(bár ez nekem nem rossz).Néha tényleg úgy érzem,hogy az öcsém.

Kép
martik77
 
 


de gondolom találtál egy párt magadnak akivel már boldogan várjátok az új jövevényt ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Igen ő a mostani párom aki a képen is látszik.Ő szintén ápoló.Picit miatta is ért véget az előző kapcsi de nem ez volt a fő ok.Ha van kedved írj te is magadról.Hogy-hogy kint élsz?Szoktál sűrűn hazajönni?Itt hol laktál?Mi a foglalkozásod?Ez az első baba?Kérdezzek még? :lol:

Kép
martik77
 
 


Azért vagyok a Miskolc topicban mert itt születtem és éltem 2005-ig. aztán jött 2 év Kréta, onnan 2007 októberben haza, pár hónap pest, de nem tetszik ahogy szenved ez az ország, kevesebb fizut akartak adni pl mint amit 3 éve kerestem az árak meg a duplájára emelkedtek.. szörnyű.. úgyhogy megadtam magam a páromnak (akit még Krétán ismertem meg) és kiköltöztem Dániába. Szoktam hazajárni, többek között dokihoz is mert nagyon szeretem, viszont szülni kint szülök. januártól nem tervezem a repkedést. Első bébi a Nico, igen és nem is tervezünk többet egyelőre.
Foglalkozásom .. hmm. több mint 10 éve kereskedelem, attól függetlenül hogy mérlegképes könyvelő vagyok , na meg van egy idegenforgalmi főiskolai diplomám is. dolgoztam a master foods-nál (mars, snickers csokik, uncle bem's stb) utána dr oetker, és legutóbb Kréta előtt Kotányiztam. területi képviselő voltam. Krétán meg az Europcarnál voltam értékesítési manager.
jöhet a többi kérdés :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Halihó.Ez aztán tömör volt csak gondoltam ha már csak ketten irogatunk itt egymásnak akkor valamit tudjunk meg a másikról.Azt gondoltam,hogy külföldön jobb élni.Ha megtehetném én is itt hagynám ezt az országot.Most nem jut eszembe kérdés de hat után még visszanézek,hátha addigra összeszedem magam. :lol: De ha akarsz te is kérdezz nyugodtan.Ja igen azt nem írtad Miskolcon hol laktál?És kb egyidősek vagyunk igaz?

Kép
martik77
 
 


felvettelek msn-re ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Szia.Oksa.

Kép
martik77
 
 


Sziasztok!

Na végre, úgy jövök, hogy folyik a párbeszéd! :D

Adry: Nagyon szép név a Nico. Igaz ezt irtad, hogy ez lesz a kisfiad neve.

Marty: akkor itt laktál nem messze anyuéktól. :D

Edina, Ancsi? Hol vagytok? Már régen irtatok! /na nem mintha én sűrűn járnék/

Dodus már régen voltál te is? Hogy vagytok?

Én már készülődőm karácsonyra, kezdem irkálni, hogy kinek mit, meg honnan vegyem, na ez a nem könnyű.

Szokott valaki a Tenco-ban vásárolni? Szerintem nagyon tuti hely, általában ott szoktam a két gyereknek, nameg az uncsitesóknak játékokat venni.

na majd jövök még holnap délben remélem...
további szép napot mindenkinek!

Pocisok vigyázzni magatokra. :wink:

Kép
Kép
lusti
 
 


Lányok!

Az iwiw-en van fennt valaki? Ott is megtaláltok, ha gondoljátok. :D

Kép
Kép
lusti
 
 


sztem a tesco nagyon leprás hely :shock: bocsi.. mondjuk "csak" kaját nem mernék ott venni.. jártam párszor a raktárukban... patkány, egér és koszos mocskos.
a corában viszont enni lehet a padlóról a raktárban is..

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!
Nagy nehezen ide értem, (nálunk közben konyha felújítás van, úgy, hogy nem egyszerű az élet mi felénk).

Lusti: igen, szerintem ismerjük egymást, együtt jártunk szerintem tanácsadásra a Semmelweisbe Steffi-hez. Aw iwiw-en van kép ott nézd, meg, mert még én ide nem sikerült megcsinálnom.Megpróbállak ma este megkeresni rajta. (Marika)

Én azért nem merek neki másfeles tejet, mert pöttyös lesz a joghurttól és a túróriditól is. Most pár napja elkezdte meginni a Humana babános tápszert, de csak kakaósan.

Sziasztok.

Kép Öt hónaposan
gyapesz
 
 


Martik77!
Jaj, én már a gyed letelte után visszamentem dolgozni. A tavalyi tanév volt az első Bogi után.

Adryn!
Lusti a Tenco-t kérdezte!

Lusti!
Jártunk már ott sokszor!
Mi az ovinak is onnan vásárolunk a legtöbbször!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Köszi Gani. :) Igen tényleg a Tencot kérdeztem.

De én is úgy vagyok vele mint Adry-n hogy a Coraban szoktam vásárolni, és tényleg a Tesco koszos hely. /bocsánat azoktól akik ott dolgoznak vagy szeretnek odajárni vásárolni/ volt már olyan, hogy vettünk 3 kg cs.combot aztán vissza kellett vinni, mert büdös volt. :evil:

Gyapesz: látlak már az iwiw-en tényleg együtt jártunk, amikor megláttam a fényképet beugrott, hogy hozzájártunk. Te nála is szültél ugye, jól emlékszem? Simán vagy császi volt?
Kb. 10 hét van a gyerekeink között?
Hogy vagytok? Akkor kisfiad lett. NÁlunk meg bejött a kislány. De igy pont jó, mert Ákos mellé egy lány kellett, ő ugyanis olyan bújós, igy jobb, hogy lány lett a tesó, nem pedig fiú.

Ja van egy újságom, lehet, hogy nyáron pocis leszek megint, bár még Berkőt kell megkérdezni, hogy vállal e nameg, hogy lehet e 3.császit vállalni. :D

na megyek, mert még aludni is kellene.

puszi mindenkinek jó éjszakát!

Kép
Kép
lusti
 
 


Lusti!
Aztaaaa! 3. gyerek? Mindig is ennyit akartatok, vagy most jött az ihlet?

Amúgy Mi is Corában vásárolunk. No meg a Metroban.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Halihó.Itt vagy még Gani?

Kép
martik77
 
 


Lusti akkor anyukádék laknak Görömbölyön de te is ott laktál?


Gandi:Melyik oviba dolgozol?

Kép
martik77
 
 


Gani:Bocsi D betű nem oda való :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Hehe, Milyen híres emberke lettem :lol: :lol:

Ároktőn lakunk s itt is dolgozom.
Akkor pénteken uh! Ez a rendes lesz vagy 4D?

Mi nem voltunk anno 4D-n. Nem is tudtuk meg, hogy lányunk lesz, csak a 8. hónap elején.
Pedig úgy indultunk neki, hogy soha nem fogjuk megkérdezni a babánk nemét. Szóltam is az orvosnak, amikor csinálta az uh-kat, ha lát valamit, ne szóljon. De sosem látott semmit. Az 5.6. hónap környékén úgy gondoltam, bele betegszem, ha nem vehetek semmit míg meg nem születik a baba :lol: Onnantól akartam tudni, hogy ki lakik bennem.

Lusti!
Én is készülődök a karira :D Már pár ajándék meg is van. Kitalálva mindenkinek ki van, mit fog kapni. Hétvégén is veszek pár ajándékot. Én mindig időben (talán túl korán is- legalábbis a férjem szerint :lol: ) elkezdem ezeket a dolgokat intézni.
De jólesően nyugtázom, nem csak Én vagyok így ezzel :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gani: hát igen, de ez még nem biztos, majd kiderül, még van időnk kb. augusztusig. :D

Martyk: nem rosszul irtam, szóval anyuék laknak Hejőcsabán, azért járatom oda oviba Ákost, mert közelebb van, még igy is, mint itt nálunk Görömbölyön az ovi. Tehát mi Görömbölyön lakunk már 8 éve. A Kozma u.-án. :D

Gani: CSengénél is csak a 18.hetes uh-n mondta az uh-s nő, hogy szerinte tuti, hogy lány lesz, mert a fiúk mindig megmutatják már kb. a 12 hetesen. De lehet, hogy hülyeséget irok, már régen irtam erről. :oops: de a lényeg, hogy anno Ákosnak már tudtuk, hogy fiú lesz amikor voltam vele a 12.hetes uh-n mert széttárta a lábát, és mutogatta. Tipikus pasi. :oops: :lol: :lol:
Csenge meg szégyenlős volt, de ő most is az. :wink: olyan bújós cica fajta. :D

Nálunk párom annyival elintézi a kari bevásárlást, hogy majd megoldod. :shock: :evil: úgyhogy én oldom meg, aztán meg csak nézz, hogy ugyan még minek veszem meg előre, mert amikor a felénél járok, már a szekrénybe nem fér, :oops: csak a tetejére, és mindig letakarom egy lepedővel, vagy valamivel, hogy ne lehessen látni, mert a fiam mindig mindent kikutatna, ha nem dugnám el jól. :oops: :D
Mindig mondja, hogy jött már a jézuska? hozott már valamit, ami a szekrényben van. Mondom nem, majd karácsonykor a fa alá teszi, szóval tudja, hogy a jézuska hozza, de van esze, hogy miért zörgök én olyan sokat a szekrénynél. :oops:

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!!!

Lusti: Harmadik babához előre is gratulálok. A szülés nekünk nem volt egy leány álom. Elindult minden szépen a maga természetesútján, Steffi-vel meg volt beszélve, hogy szólnak neki, ha lesz valami, mert akkor reggel ment haza ügyeletből, amikor mi bementünk. Megvizsgált, ésmondta, hogy legyek nyugodtan jönni fog. javascript:emoticon(':)')
SmileDe délután fél négytől már elég rosszul voltam, fél hét vagy nyolc már mindenem fájt, csak a fájás mérő csupán csak 20-at mutatot. de én azt hittem meghalok. Ekkor egy rendes nővér bevitt Szemánhoz, hogy nézzen már meg, és két újjnyira már nyitva voltam. Na innen kezdődött a herce hurca, szépen vártunk, ahogy kell (itt még rendben volt minden). Én mondtam, hogy elmennék zuhanyozni, és hál istennek nem volt meleg víz, így mondták, hogy ne álljak zahany alá, de mire már vissza mentem a szülő ágyra, már a babának nem találtakl szívhangot. javascript:emoticon(':x')
MadNagy nehezen megtalálták, de szegénykémnek csak 20--30-at vert. Innentől már csak arra emlékszem, hogy Szemán elmondta, miközben vánásan már a Dyafylint nyomta belém, hogy most nincs idő arra, hogy behívjük és megvárjük Steffit, hanem a baba miatt azonnali császár lesz, altatással. Még arra emlékszem, hogy szóltak a gyermek mentősöknek, hogy jöjjenek, de utána már csak az intenzíven eszméltem másnak reggel.

De hála a jó istennek semmi baja a kisemberkének, 3500 gr, és 57 cm-es Zalánka okt.12-én megszületett.
Most kezd lépegetni egyedül, eddig 1-2 méter megy, aztán leül. Gondolom nagy kedvenc Csenge a fiú után.


:) :)
gyapesz
 
 


Hahó!!!

Lusti!!
Itt vagyok!!! :D
Csak beteg mindkét gyerkőc,igy nincs ovi,úgyhogy nem unatkozom!!! :D :wink:
3.gyerkőc!!! :shock: :D Nem semmi vagy!!! :D :D
Én min.5év múlva térek vissza a témára... :wink:

Na akkor ha már karácsony és ajándék:akkor kérem az ötleteket,hogy ki mit vesz-kinek!! :D :D

Pocakosoknak gratula!!!!! :D :D

Lányok,ti milyen cipőket szoktatok venni a gyerekek lábára és hol???
És mennyivel nagyobbat,mint a lába???
Mollinak valami hótaposó félét keresek,de nem tudom mekkorát vegyek,hogy kitartson a télen!! :oops: :oops:

ancsi26
 
 


Ancsi!
Mi bajuk a lányoknak?
Most Mi is náthásak vagyunk. Bogi is meg Én is.

Bogi karácsonyra diavetítőt, házi balettkészletet ruhával és cipővel, a Hófehérke házához Hófehérkét és a 7 törpét fogja kapni.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ja, Ancsi!
Mi Siestát veszünk mióta megszületett. Eleinte a bató házból vásároltunk, jó ideje azonban már a netről tesszük ezt.
Orvosi vélemények alapján 1 cm-nél nem lehet nagyobb a cipő, a gyerek ÁLLVA mért talphosszától.

Meli milyen cipiket hord?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Na még bekukkantottam, pedig már jó késő van. :D

Gyapesz: köszia gratulát előre is. De még nem biztos a 3. gyerek. Akkor neked is császi volt, nem baj az, a lényeg, hogy kint van, egészséges, és szépen fejlődik. :D Hogy vágtak? bikinivonal, vagy középrészen?

Nekem bikinivonal van, de szinte már nem is látszik. :D
Ja és tök jó, hogy egy napon születtek a fiaink, mert nekem Ákos /igaz, hogy 2004-ben/ de december 12.-én, neked meg 2007.-ben de október 12.-én.
Jaj olyan édesek amikor egy-két lépést mennek, aztán hirtelen leül, vagy megáll, hogy hogy is kellene tovább? :lol:

Igen mindenki nagy kedvence, főleg, hogy ugye a báttyán kivül a többi uncsitesó mind fiú. Igy az uncsitesók is vigyázznak rá, mint a himestojásra. :lol:

Kép
Kép
lusti
 
 


Ancsi: jobbulást a gyerekeknek, nálunk is náthásság van, most is két hetet járt oviba Ákos. :(

Hát nekünk örökölt cipők vannak, igaz most fogok venni én is Csengének valami bélellt bakancsfélét, nekem az a lényeg, hogy legyen bélése, meg magas legyen a szára, jókat láttam a Severben és elég elfogadható áraik vannak.

Tipp: ha nem vagy biztos benne, hogy hanyas a lába, akkor mérd meg mérőszallaggal, és ha mondjuk 11-es akkor kell a 16-os cipő, ha 12-es akkor a 16.5-es és igy tovább, én igy mértem. Aztán ha mész a boltba, akkor egy szivószálat vigyél magaddal /amit otthon megmérsz a lányod lábán, hogy hol kell behajtani/ igy ha belerakod a cipőbe, akkor fogod tudni, hogy jó lesz e! :D Nekem eddig mindig bejött.

Karácsonyra ajándékötlet? Húúú hát már szinte mindenkinek megvan, de a két lurkónak még nem tudom. Ákos tutira legot fog kappni, mert mindene a lego, az 5-6 éveseknek valót most hogy 4 éves lesz simán kitudja rakni, bármilyen nagy az autó, ház stb... Csenge pedig tutira fog kapni játékbabakocsit, meg legot azt a waderes-et mert vagy a talicskát /játék/ tologatja, vagy legozik. /mint a bátyus/ :lol:

na ennyit mára, megyek mert még aludni is kellene.

puszi mindenkinek jó éjszakát!

Kép
Kép
lusti
 
 


Hello mindenkinek!


Ancsi: én Zalánnal tavaly őssztől-télig két hetente kinlódtam. Náthás volt folyamarosan. Hál istnnek most még csak egyszer volt.
Mi most Siestát vettünk a gyerkőcnek, de a védőnő ajánlotta, hogy az orvosi műszerboltban (omker) vannak gyógycipőkelég elérhető áron. Megnéztem őket olyan hat-hét ezer körül vannak, de csak akkor barna színűek voltak.

A mértet én úgy néztem, meg, hogy rápróbáltam egy három csattos szandált, azon láttam, hogy mekkora kell, és igen csak egy fél számmal növeltük a méretet.
Jobbulást a babáknak.

Lusti: Engem középrészen vágtak, azt mondták a sürgősség miatt így kellett, csak a vége látszik inkább.

Jobbulást kívánok Boginak is.

Sziasztok!!!
gyapesz
 
 


Sziasztok!

Mindenki eltünt??

Márti: Nekem annao Dudás doktor tanította a szülészetett a szakközép suliban két évig. Ritkán viccelt egy kicsit, de ez tényleg ritkán fordult elő. De a szakmáját akkor úgy gondoltuk szereti.
Viszont a két év alatt nem lett annyira szimpatikus, hogy nála szüljek, hiába ismer ő is, mert köszön előre.

Én annyit kinlódok ezzel a vonalzóval lányok, biztos én vagyok gagyi, de nem nekem nem sikerül beilleszteni. Ha tudtok segítsetek már, hogy honnan a legegyszerűbb feltölteni.

Köszi mindenkinek.

Sziasztok!
gyapesz
 
 


Sziasztok!

Többiek hol vagytok?

Edina?
Ancsi betegek vagytok még?

Gyapesz: van olyan , hogy www.noivonal.hu itt is lehet, de ide ezt a fajtát kép nélkül tudod betenni.

Van a másik a lylipie.com ezen már képet is rakhatsz be, a másikon is lehet, csak erre a fórumra nem lehet, mert túl hosszú a link. :(

Van olyan is, hogy www.nagyonbaba.hu, vagy a www.picibaba.hu.

Úgy kell csinálni, hogy valamelyikünk vonalzójára rákattintasz, aztán megjelenik az az oldal, ha a nőin akkor vonalzók menű, utána bedob néhány vonalzó, pl: születésnapos vonalzó ez kell neked, rákattintasz, és már ott vannak a vonalzók, alattuk meg a figurák, a tetején van hogy a gyermek neve, születési ideje, ezt beirod, kiválasztasz egyet a voniból meg a figurából, és elkésziti neked, ezt ami elkészült bemásolod vagy kézzel, vagy ctrl + c és egérgomb nyomásával a profilodba, ahol irja, hogy aláirás és kész.

Ha nem sikerül szóljál, szivesen megcsinálom neked.

puszi

Kép
Kép
lusti
 
 


Ja még azt elfelejtettem irni, hogy az Ancsiéra, és Edináéra, meg az enyémre, nem tudsz rákattintani, csak ha belépsz az oldalra úgy tudod megcsinálni, mert pl: az enyém általam szerkesztett, a lányoké, meg két vonalzó van egyben. :)

De nyugodtan irj, ha elakadsz. ok? :D

Kép
Kép
lusti
 
 


gyapesz: a nagyonbabán vannak a legaranyosabbak sztem. és egyszerű.. rámész a www.nagyonbaba.hu oldalra és ott ki van írva hogy pocaklakósat vagy szülinaposat szeretnél. kiválasztod a vonalzót, aztán tovább mész kiválasztani az ábrát, utána beírod mikorra vagy kiírva (vagy szülinap) aztán megint tovább mész ahol megtekintheted a vonalzódat. utána meg elkéred a kódot az e-mailcímedre. 2-t fogsz kapni az a jó amelyikben ott van az image szó. ezt a hosszút kijelölöd, aztán jobbklikk másolás, itt a profilodban pedig az aláírásoknál beillesztés. ha kérdés van nyugodtan írj.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Megpróbáltam a vonalzót, milyen lett?
Már csak a képpel kell próbálkoznom.

Köszi a segítsegeteket.

Kép
gyapesz
 
 


Sziasztok!

Lusti: azt a lylipie.com oldalt keresem, de nekem nem adja be sajna a honlapot. Mit ronthatok el?

Köszi a segítségedet.

Kép
gyapesz
 
 


Sziasztok!

Megmutatom nektek milyen vonalzót készítettem?

Tetszik nektek?

Mindenkitől szeretném kérdezni főleg az tud szerintem majd érdemben válaszolni, akinek már van egy nagyobb gyerkőce.

Zalánkám egy éves múlt, és kezd hisztizni, ha nem hagyok neki valamit csinálni amit nem szabad, vagy ha elveszünk tőle valamit ami nem neki való. Ez természetes még ilyenkorban, vagy már most kezdjek el vele valamit csinálni, hogy hagyja abba?

HA magára hagyom a hiszti közben, akkor abba hagyja kb. egy perc alatt, de nem tudom, hogy jót teszek-e vele, hogy egyedül hagyom olyankor.

Ha tudtok adjatok légyszi tanácsot, hogyan kezeljem ezt.

Puszi mindenkinek.

Kép
gyapesz
 
 


Sziasztok!

Adry: igen szépek a nagyonbabás vonalzók is, de nem tudsz hozzá képet tenni. :( Én meg szoktam cserélni a képeket.

Gyapesz: ok-s jó lett szép lett, csak egy a bibi a lilypie-ossal , hogy nem a szülinaposat tetted fel, hanem azt, hogy éppen mikor lesz a tesztelésed, egy terhes vonalzót tettél fel.
Ha rámész arra az oldalra, akkor bejön rajta egy kép és egy vonalzó egy kislány van rajta, arra kell kattintani, és utána bejönnek a különböző vonalzók, ott van olyan, hogy 1 éves az kell neked, ez a jó, de nagyon ügyi vagy, csak igy tovább. :D

és nagyon szépek lettek a vonalzók.

Kép
Kép
lusti
 
 


Gyapesz: ha hisztizik, hagyd rá, menj el melőle, és abbahagyja, nem lesz semmi baja, egy kis "saját" megnyugvás kell, fog még jobban hisztizni, majd most jön az a korszak, hogy földhözvágja a fenekét és úgy toporzékol, vagy lefekszik a földre, és úgy toporzékol a lábával, de nem biztos, hogy lesz, minden baba más. :)

nekem mindkét gyerek hisztis, /naná ezzel mutatják meg, hogy vannak, a nagy azért, mert a kicsivel többet foglalkozom, és figyeljek ő rá is, a kicsi meg azért mert éppen azzal akar játszani, amivel nem szabad, konnektor stb.../

puszi mindenkinek jó éjszakát, és szép hétfőt kivánunk! :D

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt még, és segítséget kérnék tőletek.Van már egy 2 éves kisfiam: Áron, neki szeretnénk lassan 1 éve testvért, de nem sikerül. Eddig 2 orvosban csalódtam, és most keresnék egy igazán jót, lehetőleg a megyeiben, akinek van magánrendelése, és jól fel van szerelve, pl. uh., de megfizethető.Tudtok ajánlani valakit?
Segítsetek légyszi!!!!
ritamoto
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: