Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Eddig nem jártam sikerrel,nem találtam zalai anyukákat,babákat.
Talán most...

Írjatok,ha ráleltekKép
Vendég
 


Szia!

Én félig kanizsai vagyok, félig pécsi. Egyébként van egy nagykanizsai topic, de nem nagyon működik. Írj pár szót Magadról!

Ildikó
Vendég
 


Sziasztok!!!

Én keszthelyi vagyok, és hát az a topic nem igazán látogatott.
Szóval ha nem gond szívesen csatlakoznék hozzátok!
majd még jövök és írok magunkról.

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Naggggggggyon örülök nektek,de jóóóó!
Én zalaegerszeg mellett lakom.Dorka lányom 15 hónapos lesz.2004.december 26-án született.
Én 25 éves vagyok,Dorka az első babám.

Nektek gyerekek???Írjatok bővebben.Ha tudtok képet is tegyetek fel.

Holdviola hogy érted azt hogy csak félig?Itt laktok zalában?

Blackrose.
A héten alapítottam a topikot,mert nem találtam zalai kismamákat, anyukákat.Kép

Kép

Viki
Vendég
 


Jaj a képeket elfelejtettem:

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Akkor ahogy ígértem: Itt vagyok!!!!!
Szóval mint már írtam Keszthelyen lakom. Van egy (5 nap múlva) 23 hónapos kisfiam Tomi, és májusra várjuk a tesót Adél babát.
No most se lettem hosszú,de Tomi éppen a könyvespolcra akar felmászni. Kép

Majd képeket is teszek fel!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


sziasztok,szép napot.
Látom nem lettünk többen,de sebaj,majd belerázódunk...KépKépKép

Dorkám nagyon jól aludt,tekintettel volt vasárnapraKépKép

Évi
Gratulálok.Nagyon irigykedem.Jól viseled a terhességet?Már nem sok van hátra...Kép

Ildi
Kár,hogy még nem jelentkeztél.Neked van babád?Vagy most várod?

Szép napotKépKép
Vendég
 


Az ígért fotók!!
Kép
Adél pofi

Kép
Anya poci

Kép
Tomasz

Kép
Tomi vezet

Kép
Kalapban

Kép
És amikor valami huncutságon töri a fejét

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Azért írtam, hogy félig kanizsai vagyok, mert ott születtem, de most épp Pécsett lakom, és nyáron újra költözünk vissza Kanizsára.

Viki!
Nagyon aranyos a kislányod!!! Írtad, hogy Zeg mellett laktok, pontosan hol?

Évi!
Mikorra vagy kiírva? Hogy bírod az utolsó hónapokat? Tomi várja már a kistesót?

Pár szó rólam: első babánkat várjuk, április 15-re vagyok kiírva, úgyhogy már nem sok van vissza!!!! De nem is bánom már. Múlt hétig dolgoztam, de most már otthon pihizek! Kép

Egy kép Márkról:

Kép

Ildikó
Vendég
 


Kép Kép Kép Megnéztem a profilotokat, és látom, mindhárman az egészségügyben dolgozunk! Kép Kép Kép
Vendég
 


Hellóóóóó!

Ildi
Becsvölgye a hely neve,kb 15km.Imádok itt élni.KépKép
Jaj de édes a pici fiadKépKépHol készült a 4D UH?Hol fogsz szülni???Kanizsán vagy Pécsen?Gondolom Pécsen.A zalai egészségügy kicsit el van maradvaKépKépBár a kanizsai kórház kitett magáért tavalyKépKép
Én zegen szültem,minden okés volt,nagyon rendesek vpltak a dokik,bár lehet hogy csak az eü miatt...Dolgoztam a szülészeten is...

Évi
Te hol szülted Tomit???
Nagyon jók a képek,kis huncut zsivány fiacskád vanKép

Puszka nektekKép
Viki
Vendég
 


Viki!

Pécsen szeretnék szülni, a Szülészeti Klinikában nagyon megbízom, és nem utolsósorban jópár közös munkám van a szülészekkel is. Kép Az UH is itt készült. Te mit dolgoztál a szülészeten??

Ildikó
Vendég
 


Ildikó

Jól gondoltam,hát igen Pécs az Pécs...KépKépMegértelek pláne hogy neked is sok az ismerős.

Anno még amikor suliba jártam gyakorlatoztam,majd a terhes patologián güriztem,de most elkezdem a szülésznőit és szeretnék visszamenni...Fenomenális élmény átélni illetve végigkísérni egy szülést,ennél szebb dolog kevés van az életben...KépKép

Megyek aludni.Szép álmokat
Viki
Vendég
 


Kép beírtam egy tök hosszút erre elszállt!! Kép
Na majd akkor később újra írom!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Viki!
Hú, küldhetnél nekem pár szüléskönnyítő technikát, biztos tanultatok ilyeneket. Kép Nekem eddig a málnalevél teát ajánlották meg gátizomtornát. Remélem, használni fognak. Mondjuk sajnos a Klinikán nem alkalmaznak gátvédelmet, minden elsőszülő nőnél vágnak... Kép

Évi!
Várjuk az írást!

Ildikó
35+3
Vendég
 


Hali

Én itt vagyokKép
Épp sz imént kapcsoltam be...
Tesóm volt nálunk,ma jött meg Malajziából...35fok...itt meg a világvége...KépKép

Ildi
Nekem a torna sokat segített,de semmit nem ittam,szedtem...Szerintem nem ezen múlik.Ott akkor úgysem azzal foglalkozol majd hogy mindent úgy csinálj ahogy elterveztél...Nálam is volt gátmetszés,nem is bántam...sajna dokim segítette kinyomni bébim,a végére nagyon elfáradtam.Nem koncentráltam eléggé.Ez a legfontosabb,légy magadnál,véletlenül se kapcsolj ki...A babára koncentrálj,ő tudja mikor mit kell tenni.Az orvos hiába mondja,hogy "na most nyomjon",ha neked nem a megfelelő.
Remélem segítettem,de szerintem ezeket te is tudod.De a torna segít a lazulásban,ajánlom.
Már nem sok van hátraKépKép
Nagyon izgulsz?

Évi
Hova tűntél?

Ma készítettem pár fotót,felrakom őketKépKép

Dorka és a baba...
Kép

Dorka az új polóban...
Kép
Kép

Írjatok csajokKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!
Köszi a tanácsokat, remélem beválnak. Izgulni még nem izgulok, szerintem ha már a kórházban leszek, akkor fog rámjönni! Kép
Nagyon aranyos a kislányom, majd viszem a fiamat udvarolni hozzá! Kép Kép Kép
A Tesóddal szívesen cseréltem volna...
Ma úgy terveztem, hogy elmegyek vásárolgatni, de itt Pécsen szakad a hó! Így nincs nagyon kedvem kimozdulni. Kép

Évi, merre vagy?
Vendég
 


Hali,szép reggelt.

Ildi.Itt zalában is esik...KépKépBehavazódtunk ismét,ráadásul még a szél is fúúúúúúúúúj.Utááááálom.
Hozhatod a fiad,de készülj fel mert apa már előszedte a fegyvereket.KépKépKépJajjj a pasiknakKép

Amikor nálam eljött a nagy nap...egyáltalán nem voltam magamnál szerintem....picit sem izgultam,szerintem fel se fogtam,hogy szülni fogok.Viszonylag hamar meglett 4,5óra...Az első igazán érezhető fájástól számítva...Ez nem rossz.

Dorkám rosszalkodik,már 2x porszívóztam....Elegem van,egész nap pakolok...KépKép
Vendég
 


Sziasztok!!

Ildikó!

Aranyos a kicsi Márk!!
Május 15-re vagyok kiírva. Szóval pont egy hónappal több van vissza mint neked. Kép Néha elég nehézkes vagyok már, de azért egyenlőre nem terhesség, hanem áldott állapot. Kép
Tominak néha eszébe jut a tesó akkor beszél róla, de többnyire nem hozza szóba. Pl. a pocimon keresztül megsimizni, érezni a mocorgást azt nem, de pl. van hogy olyanja van akkor puszikat dobál neki. Aztán majd ha meg lesz kiderül, mert alapvetően a picibabákat szereti, bár azok közül egy se a tesója…

Viki!

Tomi a keszthelyi Kórházban született. De ha minden jól megy Adél Pesten a Szent Istvánban fog. Majd leírom miért… de most Tomi mr hív és nem akarom tovább húzni a jelentkezést mert azt hisziek elveszem!! Pedig neeeem!!!

Évi(31+1)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Jó reggelt.Kép

Dorka fél6kor keltKépKépTiszta zizi mostanábanKép
Csajok kössétek fel a gatyótKépKépKép

Már akartam kérdezni,hogy még dolgoztok?Vagyis ez inkább Ildire vonatkozik,mert azt tudom,hogy Évi gyeden van.Remélem jól gondolom.Kép

Nagyon elvesztetek.KépKép
Hahóóóóóóó
Talán ma...Van valami programotok mára?

Üdv
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!
Múlt hét óta nem dolgozok, szerencsére a főnököm megengedte, hogy táppénz nélkül maradjak itthon. Szóval HIVATALOSAN dolgozok. Kép Mondjuk néha egy-egy órácskára be kell mennem, mert én csináltam egy pályázatot, amivel kapcsolatban mindig van valakinek kérdése... Dehát kibírom, gyalog 10 percen belül ott vagyok, annyi séta meg kell is.

Évi!
Biztos nagyon fogja szeretni Tomi a kistesót! Főleg majd amikor már játszani is lehet Vele!
Azért ha van időd, írj ám!!!

Nálunk ma elég borongós az idő, nincs sok kedvem kimozdulni. Pedig délután el akartunk menni egyet kirándulni. Kép Ráadásul a Párom délig dolgozik, úgyhogy egyedül vagyok. Asszem elkezdem kimosni a Manó ruhácskáit. A héten hazakerül a kiságy is, annak is kéne helyet csinálni.

Írjatok!

Ildikó
Vendég
 


Ildi

Ezek a legszebb napok.Én mindennap a babholmik közt pakolásztam,magamhoz szorítottam a rugikat,olyan szép emlékekKépKépKép
Nagyon jó fönököd van...KépKépLe a kalappal.Kép

81-ben születtél?Mikor pontosan?Én ápr 28.Kép
Viki
Vendég
 


Viki!

Nem 81-es, hanem 80-as vagyok (október). Kép Csak eddig elfelejtettem átírni a profilomban, de már pótoltam. Meg képet is raktam fel.
Mit csináltok ma? Lesz valami jó programotok?

Ildikó
Vendég
 


KépKépKépKépKép

Aranyosak vagytokKép
Mikor volt az esküvő???

Semmi program....Szokásos,játék,ebéd,alvás,játék,locsi,vacsi,alvás........KépKép
Vendég
 


Sziasztok!!

Én sem vesztem el... csak aztán tegnap egyikőtök sem írt, ma meg most keltem fel. És van kemény 20 percem írni, mert 10 kor Tomit kell keltenem... mostanában hogy 10 kor felkeltem egész emberi módon bír viselkedni. Vagyis nem ordít annyit, meg nem olyan hisztis. Bááár ralatív, mert így is talál mindig okot arra, hogy valami miatt balhézzon. Áhhh mindegy "kamaszodik".

és igen persze itthon vagyok. Vagyis ha nem lennék babás akkor már lehet hogy dolgoznék, mert úgy beszéltük meg a párommal, hogy ha augusztusban összejön a baba akkor lesz most és akkor nem megyek vissza dolgozni. ha nem akkor egy kivizsgálás miatt amúgy is tolódott volna okt. nov.-re a babaprojekt akkor meg akkor meg már nyilatkoznom is kellett volna, hogy vissza megyek-e dolgozni, mivel 3-4 hónappal előtte jelezni kell. És hát úgy hogy azt se tudom, hogy babás vagyok-e úgy nem tudtam volna A-t vagy B-t mondani.Viszont a gyes az annyi pénz amiből.. sok mindent lehet de megélni nem. Deee pont jól jött ki mert mikor Tomival lejár a Gyed másnaptól Adéllal elmehetek Tgyás-ra. Kép
Szóval egy napot sem kell táppénzen lennem. Kép
De amúgy nem is nagyon szeretnék visszamenni dolgozni, vagyis a munkahellyel semmi baj.. mert kedvesek a kollégák, meg jó a fizetés ahhoz képest, csak hááááát a három műszak az 3 műszak. Szóval most már majd tényleg elhatározom magam, s elmegyek pl. gyógymasszőr képzésre( a fizikós sulim amúgy is meg van) és akkor hátha átvesznek akár a mostani munkahelyemen belül fizikósnak vagy masszőrnek. Mert az akkor is csak napi 8 óra és nem éjjel nappalos. De majd kiderül vagy pedig összeszedem a pénzt rá és nyitok magán praxist és akkor meg tényleg itthon tudok dolgozni. Kép ez lenne a legjobb. De ez még az elkövetkezendő 2 év története.

Amúgy a hosszú írásomba ami elszállt abba írtam, hogy egy időbe engem is foglalkoztatott aszülésznő képző, de akkor csak nappali tagozaton találtam így nem tudtam menni, mert akkor Tomi picike volt. Aztán meg hánytam vetettem, és arra jutottam, hogy inkább elvégzek egy dúla képzőt... mert attól nem leszek ugyan szakember, de úgy is rengeteget tudok segíteni az kismamának. És talán idővel változik itt Keszthelyen is a szemlélet és nem fognak az emberre úgy nézni, mintha ufó lenne, ha dúlát kér meg hogy legyen vele a szülőszobán.
Amúgy ez az egyik ok(amit mondtam hogy majd még leírom) ami miatt a Szent Istvánban szeretném megszülni Adélt, mert itt Keszthelyen sajnos nem nézik jó szemmel, hogy velem nem a párom jönne be a szüléshez(mondjuk ez volt a feltétele, hogy legyen tesó. Mivel Tomi születése igencsak megviselte)hanem dúlát "fogadtam" magamnak. És hát akkor még az összes többi dologról nem is beszélve... mert sajnos pl az én esetemben az hogy EÜ dolgozó vagyok inkább csak hátrny volt, főleg mivel tudtam, hogy esetegesen minek mi lehet a következménye, és ha rákérdeztem, higy mit miért csinálnek, akkor megkaptam, hogy ne szóljak bele, ne akarjak okosabb lenni mint ők. És ami amúgy vicces, hogy én is dolgoztam ott.
Na mindegy: Meg hát szeretnék lehetőleg gátvédelemmel szülni, és elkerülni az oxitocinos infúziót, és a kötelezően hanyadt fekve szülést, de főleg azt hogy mégegyszer a hasamba könyökölve egyszerűen kinyomják belőlem a gyereket.
Mert ez egyik sem lenne pénz kérdés, de még sincs lehetőség Keszthelyen arra hogy máshogy legyen. Sajnos, és nem is nagyon akarom itt most szítani a kedélyeket mert arra esetleg a gyerekem menne rá, úgy ahogy majdnem Tomi is.

Na jó hosszú lettem!!! Bocsika!!!

Szép napot!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Köszi! Az esküvő 2004 augusztusában volt, már több mint másfél éve... A környezetünk már aggódott is, hogy nincs-e valami baj, mert még nincs gyerek. De én úgy voltam vele, hogy először inkább dolgozok kicsit, nem akartam rögtön suli után elmenni szülni. Meg szerintem még most is a párommal együtt "gyerekek" vagyunk... Kép Kép Kép
Vendég
 


Évi

Később hosszabban is reagálok az írásodra,de most mennem kell.Ja nekem megvan a gyógymasszőri..........no comment.Kép
Még 1 kérdés: van messengeretek???
Ildi,mi 2004 jun 26-án esküdtünk.KépKépKép
Sziasztok
Viki
Vendég
 


Évi!
Ez a dúlás szülés jól hangzik. Nálunk a Klinikán nem nagyon szeretik az ilyent, sajnos. És itt is fekveszülés, és elsőszülő nőknél kötelező gátmetszés van... De a Megyei kórházban elég nyitottak az új dolgokra.
A dúlás szülés hogy működik? Pontosabban az anyagi háttere érdekelne a dolognak. Mindjuk én nem akarok dúlát fogadni, mert a klinikán az összes szülésznő nagyon kedves, aranyos, csak kíváncsi vagyok.

Ildikó
Vendég
 


Kép Ildikó!!

Ez az érzés ismerős... mármint hogy mg mi is gyerekek vagyunk, de szerencsére, ha komoly dolgokról van szó akkor nem, de ha a gyerekkel kell játszani akkor meg jól jön hogy gyerekesek vagyunk.

Amúgy én is 81-es vagyok. Vagyis júniusban leszek 25. Kép Pont nem rég viccelődtünk azon apával, hogy Tomi április 16, Adél kiírása május 15, én meg június 19. Szóval mi havonta ünneplünk. Mondjuk névnapokban meg Tominak dec 21, nekem meg Adélnek dec. 24. ;) Szóval csak api lóg ki a sorból.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Végülis úgy működik, hogy (spec. és a születés hete oldalon találtam infókat főleg) választottam egy szimpatikus dúlát és felvettem vele a kapcsolatot. És végülis azt az adott emberke mondja meg hogy mennyit kér... jelen esetben a csaj akit megkértem azt mondta nem kér semmit, de persze azért valamivel csak meg hálálja az ember a segítséget. Kép

Amúgy a gátmetszést pl ha kell, az infúzió ha kell, sőőőőt még valamennyire a háton fekve szülést is eltudnám fogadni, de azt hogy a hasamba könyököljenek, ha tudnék nyomni ha nem azzal nem... mert több lehet a hátrnya mint az előnye. Mivel utólag visszagondolva( szakemberrel átbeszélve) nagy mértékben hozzájárult ahhoz, hogy a méhem egyszerűen nem akart összehúzódni szülés után.
Na de már mindegy, Tomi születsekor egymásból jöttek az esemnyek szóval nem csak ezek a dolgok voltak amit kicsit elszúrtak.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Mizujs, nagyon eltűntetek!

Viki!
Ez a gyógymasszőrködés nagyon jó lehet! (mármint akinek csinálodKép) Meg gondolom a Férjed is értékeli!

Évi!
Köszi az infókat a dúlákról! Megnéztem a szülés hete oldalt is, jónak tűnik ez az egész! Csak kár, hogy még nem igazán elfogadott dolog. Kép

Ildikó
Vendég
 


Hali

Végre jutottam egy kis szuszhoz....

Tegnap este kajázni voltunk Zegen.Dorkám hazafelé végigordította az utat,szegényemnek a pocija fájt....Itthon megitta esti kakaóját....fél perc múlva viszont láttam...KépKép
De szerencsére utána minden okés voltKépMost is kisördögKépKép

Megértelek Évi,hogy nem akarod átélni újra Tomi szülésének körülményeit.Sajna Mo-on nem szerencsés ha valaki eü végzettséggel megy orvoshoz.....nem nézik jó szemmel.Bezzeg ha kinyalod a seggüket jópár 10ezerrel.........
De ebbe nem menjünk bele.
Gyógymasszőr képzés...én 2002ben végeztem el....semmit sem érek vele,egy ideig sima masszőrként dolgoztam egy wellness stúdióban,de alkalmazottként....A tulaj kérte h legyek vállalkozó,de vendégköröm kezdőként nulla....Hasznom nem lett volna belőle,haszon nélkül pedig kinek van kedve melózni???Persze az oké h valahol el kell kezdeni,de egyedül lehetetlen...

Ez tök jóóó.Mindhárman egy korosztály.KépKép

Ildi
Apás szülés lesz???Nálunk az voltKép
Vendég
 


Hali IldiKépKép

Látom kb egyszerre írtunkKépKép

Nem dolgozok már masszőrként,férjem(Tamás) nem csípí ezért ritkán csinálom.Kép
Vendég
 


Igen, valószínűleg apás szülés lesz. Legalábbis a Párom szeretne ott lenni. Már csak az a kérdés, hogy én hogyan fogom bírni, ugyanis nem tudom elviselni azt, ha látom rajta, hogy izgul. Olyankor rám is átragad... Kép
Nekem eddig szerencsére nem volt hátrányom abból, hogy "van lövésem" az orvosi dolgokhoz. (kipp-kopp) A dokim inkább örül, hogy nem kell mindig mindent magyaráznia. És hát nem utolsó szempont, hogy elég közvetlen a viszonyunk, és azonos státuszban vagyunk. Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Viki!!

Köszi a tapasztalati infókat. Mondjuk ahogy én néztem és számolgattam, és ha minden összejön akkor még javában itthon leszek Gyeden, amikor már eltudnék kezdeni dolgozni(ha vállalkozóként csinálnám). Mert ha jól tudom, most már GYed mellett is lehet X időt dolgozni. De majd kiderül. A lényeg az hogy a 3 műszakos melótól igen csak berzenkedek.

Ildi!!

Sajnos nem annyira elfogadott a dolog, de végülis nekem nem is a párom mellett lesz benn a dúla, hanem a párom helyett szóval elméletileg itt Keszthelyen se szólhatnának, csak hát azért észre veszik és éreztetik.
Most arról próbálom Balázst meggyőzni, hogy legalább a végén mielőtt kibújik a baba jöjjön be, hogy ott legyen amikor megszületik... és hát ha a fiánál nem de a lányánál legalább a köldök zsinórt ő vághassa el. Valamennyire már hajlik a dologra, de végig nem lesz benn ez tuti. Kép

Jaj ezt el kell mesélnem!!
Tegnap Tomi felmászott az ablakba, és figyelgette a kismadarakat hogy csipegetik a kiszórt morzsát.
Egyszer csak megszólal:
-Szinke(cinke),gyeje! Egyél!!
Olyan aranyos volt!!

No most ennyi de majd még igyekszem jönni, de most lepihenek, ki használom, hogy Totó alszik, mert napok óta baromira fáj meg húzódik a pocim alja és nem akarom hogy gond legyen. Mééég legalább 53 napot ki kell bírnia!!!

További szép napot!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Szép napot.

Nagyon el vagyok havazva, a vendégek egymásnak adják a kilincset......
Ma pakolós,takarítós nap van,vasalnom is kell....
Dorka 7ig aludt,de én így is hulla fáradt vagyok.

Hogy vagytok kismamák????KépKép

Évi
Nagyon aranyos Tomi.Alíg várom,hogy Dorka is mondjon már valami érthetőt.Nemigazán akar beszélni.Kép

Puszka
Viki
Vendég
 


Viki!!

Majd elkezdi, aztán lelőni se lehet majd annyit csacsog.
Tomi már jó régóta beszél. Nem akarok durvár mondani de úgy emlékszem, hogy már fél évesen voltak szó töredék gügyögései amiből tudtuk mit akar. Pl. Bidé= vigyél, disz=víz, Apa, anya, mama...pl Anababa ez azt jelentette, hogy anya legyen a babával.
Most meg már szinte mindent mond... néha többet is mint kéne(mivel csúnya szavakat is alkalmaz).

Takarítani nekem is kéne... lehet hogy az is lesz, mert api szabad napos és egyedül nem bírom szóval munkába fogom.Kép

Hogy hogy vagyok? az előbb elkapott az émelygés meg a hányinder, de ezt leszámítva remekül bár a vállam fáj egy kicsit, de majd megjavul.

Na majd még igyekszem bekukkantani.Addig is szép napot!!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Helló!

Csak bekukkantok, nincs valami sok időm. A hétvégén nem leszek, megyünk a szüleimhez, éshát ott nincs net. Kép

Szép hétvégét!

Ildikó
Vendég
 


Én is csak egy szia ereéjig nézek be.Annyi dolgom van hogy csuda.

Évi
Jobbulást,ne dolgozz sokat.Felmentést adokKépKép
Ügyes Tomi nagyonKép

Ildi
Nagyon jó lesz nektekKépJó hétvégét,vigyázz magatokra.

Pusz
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Hova tűntetek?????
Biztos ebben a gyönyörű időben a szabadban vagytok a gyerkőcökkel. Itt hétágra süt a nap, 15 fok van, szóval igazi "jókedvcsináló" az időjárás.

Évi!
Remélem már jobban vagy! Tomi meg nagyon ügyes, hogy már így beszél!!! Várjuk majd az "aranyköpéseit"! Kép
Pocaklakó jól van?

Viki!
Hidd el, nemsokára Dorka is fog beszélni, csak türelem!

Puszi!

Ildikó
Vendég
 


Halihóóóóóóóóóó!

Hova tüntetek??? Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Hát itt nincs nagy jövés menés...KépKép

Hogy vagytok pocis kismamik???
Ildi bírod még?Ilyenkor már nagy a poci...KépNem húzódik lefelé?Milyen volt szülőknél???

Éva
Nagyon eltűntél a beszélős üzid óta.Remélem minden okés.

Mi a napokban rengeteget voltunk kint,szinte egész nap.Délelőtt,délután 2-3 órát.Ja és ebéd után meg közös szunya van...Most kivétel van,várok egy pasit...KépÉrtékbecslőKépDe remélem nem ébred fel Dodókám.
Du is sétálunk nagyot,boltba kéne elfutni meg postára.De Dorka jobban szeret az uton menni,mint a járdán ezért babakocsis séta lesz.

Írjatok csajok,mert sose lesz arhívumunk.

Puszka
Viki
Vendég
 


Helló!

Viki!
Köszi, én jól vagyok, bár néha már kicsit nyűgösen. A lábam kezd egy elefántéhoz hasonlítani... Kép Pocak még fennt van, már elég kényelmetlen az alvás vele! Ma megyünk doktorbácsihoz, reméljük minden rendben lesz. Aztán egy vérvétel, Uh, és kezdődnek az NST-k.
A hétvége jól telt, csak rövid volt. Kép
Megvan már a kiságyunk, a pelenkázószekrény pedig a héten készül el, úgyhogy már pakolászhatok! Kép
Értékbecslőt vársz? Csak nem költözködni akartok?

Évi!
Jelentkezzél!!! Remélem jól vagy!

Ildikó
Vendég
 


Ildi

Nem,nem akarunk elköltözni,más ügyben jött...

Nagyon örülök,hogy minden ok.Nagy pocid van?Megkérdezhetem mennyit szedtél fel eddig?Én sajna 22kg-t,de a végére toxémiás lettem,kiugrott vérnyomásom....KépKórházban voltam 36.héttől szülésig...KépA lábaim,kezeim nekem is hatalmasak voltak...

Hol laknak szüleid?

Viki
Vendég
 


Sziasztok!!

Meg vagyok, csak a jó idő miatt állandóan kinn kell lenni az udvaron, mert a fiatalember ott érzi magát jól. Bár ma szerintem nem leszünk annyit kinn, mert marhára fúj a szél. Kép
Amikor meg benn vagyunk akkor főzés stb. alvási idő alatt meg én is beszunnyadok, mert a pocim is nagyon húzódik, meg hát a jó levegő engem is kidögleszt.

Viki!!

Kép egy kis hasonlóság a gyermekeink között. Tomi is az úttesten menne legszívesebben. Kép ezért is nem szeretek vele sehova menni, mert aztán meg ha nem úgy van valami ahogy őkelme elképzeli akkor ordít torka szakadtából. És már a babakocsiba sem nagyon akar megmaradni szóval... áhhh!!

Kép
Egy kis 32 hetes pocak!!

Igaz nem hozzám szólt a kérdés, de én eddig 5 kilót szedtem fel, vagyis vissza, mert a kezdeti pár hétben annyit hánytam, meg annyira nem volt étvágyam, hogy 6 kiló sutty lement rólam. Szóval jól állok ilyen szempontból.(Tomival ilyenkor már 10 kilónál jártam)

Na majd még benézek!!! Ha a fiatalúr is hagyja!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Viki!
A pocakom már elég nagy (szerintem), bár sokan azt mondják, hogy a baba korához képest nem is. Elég sokat felszedtem már, eddig 16 kilónál tartok... Kép Bár azt is hozzá kell tennem, hogy 50-ről indultam. A vérnyomásom eddig rendben volt, remélem ezután is rendben lesz. Nem szeretnék befeküdni idő előtt a kórházba.
A szüleim Nagykanizsa mellett laknak, eddig szinte minden hétvégét Náluk töltöttünk, de most már nem nagyon merek nekiindulni...
Dorka jól van? Biztos élvezi/élvezte a jóidőt. Nálunk már tegnap se volt valami szép idő, borongós volt egész nap, éjszaka meg elég viharos idő volt.

Évi!
Végre jelentkeztél! Neked hogy bírja a lábad??? Én tegnap már teljesen kétségbeestem, csak egyetlenegy cipő jött fel a lábamra, de mire hazaértünk a dokitól, már az is feltörte a lábam... Kép Aludni tudsz még a pocidtól?

Ildikó
Vendég
 


Ildi!!

A lábammal semmi gond. Kép nem dagad. Tomival se dagadt szerencsére.
Az alvás az már más kérdés... vagyis ha eltudok aludni akkor nincs már baj(igaz kevesebbet alszom mint szoktam, de kipihent vagyok) csak elaludni nehéz, mert addig annyit fészkalódok, mint a tojógalamb. És hát a kisasszony is olyankor fitogtatja az erejét, meg az akaratát. Kép
De azért meg vagyok.

Nah megyek Tomit ébreszteni!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Hali,szép napos napot.

Mostanában semmihez sincs kedvem,csak olvasgatok.Benyeltem valami fránya vírust,nagyon legyengített,a fejem borzalmasan fáj..Kép

Ildi
Örülök hogy jól vagytok,remélem még kiélvezhetitek ezt a szép időt kettesben és a nyuszi meghozza a picurtKépKép
Ne panaszkodj a 16kg miatt,én 22-t híztam...bár a toxémia miatt volt...Kép
Köszike,Dorka szerencsére jól van(kopp-kopp-kopp).Hatalmas eleven,rosszaság...Mindig az ő akarata érvényesül...Múltnap résnyire nyítva maradt a bejárati ajtó és kiszökött(cipő,kabát nélkül).Azt tudni kell hogy emeleten lakunk,a lépcsőnél nincs lezáró...szerencsére nem mert odamenni,csak a korlátnál kukucskált.Persze utána muszáj volt felöltözni és kimenni...Kép

Évi
Sokat mozog pocilakó???Az a jó!!!Én imádtam,éjszaka többször felkeltem és simiztem a pocomat ekkor mindig mocorgott..KépDe szép emlékek,most egy kis egészséges irigység van bennem.KépMinden okés Tomival is?Gondolom 1 perc nyugtod sincsKépKép

Pusz csajok,szép hétvégét.Nem hiszem,hogy leszek,vendégeim lesznek.
Sziasztok
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Évi!
Remélem jól vagy, biztos jó nagy már a pocakod! Hányadik hétben is vagy most?

Viki!
Meggyógyultál már? Vendégek elmentek?

Mi ma voltunk NST-n, UH-n, meg vérvételen. Az Uh szerint 2800-3000g a Picúr, úgyhogy szerencsére nem lesz óriásbébi! Kép
Ma jól elfáradtam, elkezdtem a húsvéti ajándékok vásárlását, mert már nem sokáig tudok vásárolgatni... Kép Ti mit vesztek a gyerekeknek? Nálunk van egy 3, egy 2, egy 1,5 és egy fél éves gyerkőc, ünnepekkor mindig bajban vagyok, hogy mit vegyek...

ÍRJATOK!!!

Puszi!

Ildikó
Vendég
 


Sziasztok!!

Viki!!

Nagyon el vagy tűnve... Remélem csak a jó idő miatt. Mi is folyton kinn vagyunk.
Kép
Adél szerintem kevesebbet mocorog mint Tomi anno, de hát Tomi most is állandóan mozog valamije... vagyis vagy a keze vagy a lába, vagy a szája. ;)
Õ ilyen. Remélem a lányom egy fokkal nyugisabb lesz, mert ha nem akkor megőrülök.

Ildi!!

Vagyok én... vagyis naponta többször be nézek, de hát amikor látaom hogy nincs új bejegyzés akkor Kép fejjel kilépek.
Ma vagyok 33+1. szóval... én is alakulok. Pocak illusztráció lásd fentebb. ;)
Nekünk úgy mond szerencsénk van húsvét terén, mert csak Tominak kell valamit kieszelni. És neki is úgy alakul mindig a dolog, hogy meglátunk valamit ami tök jó lenne, vagy örülne neki és akkor a ki van nevezve ajándéknak. Mondjuk idén úgy jött pont ki, hogy húsvét vasárnap lesz a szülinapja is. Kép így többet kap kicsit. Vagyis már eddig meg van: a Sehány éves kislány c. könyvet mert hát egy hónapmúlva kistesója lesz és hát abban tök jól le van írva, meg rajzolva, hogy miként fejlődik a baba a pociba, meg mostanában egyre jobban érdekli a dolog. Meg nagyon szereti a Minimaxon a Noddy kalandjai játékvárosban(asszem ez a pontyos címe) című rajzfilmet, és múltkor az Intersparban a Herbáriában amikor málnalevél teát vettem megláttam, hogy van ilyen figurás habfürdő, és hát mostanában abból is jó sok fogy a fürcsihez, így egy Noddy-s habfürdőt kap. Meg hát a nyuszi hoz neki valamilyen csokit, meg gyümit.(de csokit nem sokat, mert így is annyi van itthon hogy sok... látszik, hogy apa a Lidlben dolgozik, és odajárunk vásárolni).

Mondjuk az UH-os súly az kicsit csalóka ám... mert azt a gép a csontok hosszából kalkulálja ki, és hát nem csak csont az a gyerek. Kép

Mindenkinek további szép napot!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: