Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Kellemes Húsvétot kívánok mindenkinek!
Kép

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Mindannyiótoknak!

Pocócska
pocócska
 
 


sziasztok!

Lenne egy kérdésem!

A ceglédi kórházban hány ágyas szülőszobák vannak? Milyenek a körülmények??????

Tudom, hogy még korai nekem erről beszélni, de annyira kíváncsi vagyok. A kórház honlapján van fenn kép a szülőszobáról, de háááááááátttt........... nekem nem olyan modernnek néz ki. Lehet, hogy az, de a képeken nem így láttam.

Köszi
pocócska
 
 

 
 

Hali,

Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok !!!

De amiért igazából jöttem, az a tegnap kapott sms-em :oops:

"Megszületett a kislányom, Emese 51 cm és 3440g április 6-án éjjel 12.45-kor
Kata"

Úgyhogy a nagy nyilvánosság előtt is kívánok nekik sok boldogságot, és optimális mennyiségű tejcsit a nagylánynak :lol:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Boldogságos Húsvétolást Mindenkinek!

Kata: nagy gratula nektek, sok boldogságot, egészséget meg miegymást . Pusszancs!

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Kata!


gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezer, nem is, millió boldogságot, tejcsit, egészséget és minden jót, amit el lehet képzelni!!!!!!!!!!!!!

Pocócska
pocócska
 
 


Sziasztok!

Katácska
Nagyom jó egészséget és sok boldogságot kívánok a kis Emesével!
Gratulálok!!!!!:)

Kellemes Ünnepet a nap hátralévő részébe.:)

Pusz.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Ana!
Megértelek szopi terén, és elismerésem, én nem bírtam volna ilyen sokáig. Majdcsak kialakul :wink:

Pocócska!
Örülök, hogy elmúltak a kezdeti rosszullétek, és minden rendben.
Ha még helytállóak az információim, egy ágyas szülőszobák vannak a kórházban, és sztem jó állapotúak. De látogass el egy felkészítő tanfolyamra, ami után személyesen megnézheted őket :wink:


Katáéknak én is gratulálok, és jó egészséget kívánok nekik!


Edit!
Boldog névnapot az uradnak!


Betti
szabobetti
 
 


Katácska!

Gratulálok a kislányodhoz,jó egézséget,kitartást a szoptatáshoz kivánok,és persze vigyázzatok magatokra.

Pocócska!
Én novemberben szültem, 1 ágyas szülőszobák vannak,szerintem elég modern.Nekünk apás szülésünk volt,a férjem ott volt végig,az orvos és a szülésznők is igyekeztek családias légkört teremteni.Van lehetőség vajúdáskor labdát,bordásfalat használni,zenét hallgatni.Ha akarsz mászkálhatsz a folyóson.A babát egyből odaadják neked.Legalábbis nálam igy volt.De úgy tudom indítanak szüléselőkészítő tanfolyamot,vagy valami ilyesmit,ott a babásodás vége felé meglátogatják a szülőszobát is.A terhestanácsadáson kérdezz utána,a részleteket nem tudom nem jártam szüléselőkészítőre.


puszi mindenkinek.
dinoo
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy így eltűntem, de a múlt héten nem voltam valami fényes hangulatban! :cry: Most viszont jó kedvem van, pedig arra sincs okom! (Mint ahogy a múlt heti rosszra sem volt.) :oops:

Kata! Nagy-nagy gratula a babócához! Jó egészséget és sok boldogságot hozzá!

(Amúgy pénteken írtam, meg nyuszis képet is tettem fel, de eltűnt!)
Kárpótlásul leírok egy aranyos viccet:
Nyuszika bemegy a festékboltba, türelmetlenül az asztalra csap és
megszólal: - Kérek egy ecetet!
Eladó: - Nyuszika ez egy festékbolt!
Nyuszika: - Tudom. Kérek egy ecetet!
Eladó: - Mondtam, FESTÉKBOLT!!!
Nyuszika: - O.K., mondom másképpen. Kérek egy pamacot!

Na, asszem belőlem mára elég lesz, meg különben is lassan indulunk németre a fiúkkal.

Puszi! Adri
radra
 
 


Sziasztok,


én el szeretnék menni szülésfelkészítőre, hogy meglássam a szülőszobát. (Terhesség előtt annyira nem izgatott egy szülésfelkészítő, úgy gondoltam, hogy nem kell az....)
Apás szülést szeretnénk mi is. Szeretném, ha a babát egyből megkapnám és szeretném is megszoptatni a szülőszobán. húúúú, de előre szaladtam.

Most még a péntekre koncentrálok. Izgulok miatta, hogy rendben legyen minden.


Néha van rosszullétem, émelygek és hányingerem van, de tényleg csak néha. A mellem állandóan feszül. Ennyi rosszullétem van. Ja, meg a húsvéti ünnepek alatt fájt a hasam.... Fel voltam fújódva.

Pusssz
pocócska
 
 


Jó reggelt!

lányok! Lenne egy kérdésem.

Normális az, hogy felfújódást érzek már a hasamban?????? Már szorítanak a gatyáim, alig van, amit tudok hordani. De most nem ez a lényeg, hanem, hogy úgy gondolom felfújódás lehet, mert még 8 hetesen nem nőhetett annyit a méhem, hogy szorítsanak a gatyáim. A másik, ami miatt erre gondolok, hogy tegnaphoz képest egy centit "nőtt" a hasam...... (előtte naphoz képest tegnapra szintén + 1 cm volt.)
Szóval, normális ez????? Holnap megkérdem a dokinénit is, de addig is titeket kérdezlek.

Köszi

Szép napot mindenkinek!!!!!!
pocócska
 
 


Radra!

Aranyos a vicc! :D


Pocócska!

Szerintem tökre normális a felfújódás érzés,hiszen a méhed is kezd változni.Én is nagyon hamar éreztem úgy ,hogy a nadrágjaim szorítanak,be is szereztem hamar kismamanadrágot,praktikus volt,lehetett szabályozni a pocakmérethez.Szülni is abban mentem be.Pénteken lesz nagyultrahang?Majd számolj be.

puszilok mindenkit:dinoo
dinoo
 
 


Sziasztok lányok!

Egyszerűen csodálatos idő van ma is!Lehet játszóterezni,babakocsizni,élvezni az időt a kertben.
Mi is voltunk délelött,benéztünk a lánnyal a munkahelyemre,kolléganők körbedicsérték.Hízott a májam. :D
Elég jól viselte a kisasszony a tömeget,el is fáradt,hazafelé békésen durmolt a babakocsiban.Amig nem voltam anyuka,fel sem tünt ,néhol milyen katasztrófálisak a járdák.

Jó hétvégét mindenkinek! :lol:

dinoo

Kép
dinoo
 
 


Sziasztok!

Végre itt a jóidő, már nagyon vártuk! Szinte egész nap kint vagyunk az udvaron. Homokozás, hintázás, szomszédok állatainak mustrálása, fetrengés a pléden, fűtépés, stb....stb.....

Dinoo, látom te is csináltál vonalzót. Így könnyebb követni hogy kinek mekkora a pulyája. :wink: Nálunk is siralmas a járdák állapota, mi már ha lehet inkább bicajjal közlekedünk.

Pocócska tessék mesélni!!!! Minden rendben remélem!

Többiek mizu? Jól vagytok?

Katácska már biztos otthon van és Emesézik!

Bettyről tudtok valamit? Babázik már Ő is?

Szép hétvégét Nektek!

Pusszancs

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy gyors bejelentkezés!
Nem bírom ki, hogy ne újságoljam remélem Betty nem veszi rossz néven, de látom keresitek!

Megszületett a kisfia 11.-én, babázik már! A részleteket majd Ő leírja!

Jó egészséget mindenkinek!

Baba
baba24
 
 


Sziasztok lányok!

Tényleg nagyon klassz idő van! Gyerkőcök is biztos élvezik! Én is szeretek ilyenkor kinn lenni, pedig nem is vagyok gyerek. :lol:

Akkor mesélek:

Voltunk tegnap uh-n. Csodálatos élmény volt férjemnek is és nekem is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Láttuk dobogni a kicsi szívét! Olyan gyorsan dobog! És olyan picike az egész baba!!!!! Olyan hihetetlen, hogy az a pici szív már ennyire dobog!!!! Nagyon szépen ki lehetett venni, hogy dobog a kis drágám szivecskéje.
A CRL 18.4 mm. Annyira aranyos volt!!!!!!!!!!!!! És képzeljétek! Mintha tudta volna, hogy nézzük, mert még ficánkolt is nekünk!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Olyan megható volt!!!!!!
Van képünk is róla, felteszem, ha sikerül.

Videóra is vetettük, fél család már látta tegnap, a másik fele remélem ma meg tudja nézni. Mindenki csodálta. Megnézte egyik nagymamám is, és csak ámult-bámult, hogy milyen már a technika, hogy ilyen picikének is látja már a babát az ember. Nagy élmény volt neki látni a dédunokáját a videón. Aztán a férjem itt a babaneten megmutogatta neki, hogy hétről hétre hogy fejlődik a baba. Nagyon élvezték!!!!!! Annyira nagy örömmel mutatta a férjem, mama meg annyira nagy örömmel nézte! Apu is látta, ő is boldog volt!
Férjemmel ma is megnéztük a videót, de szerintem minden nap meg fogjuk tekinteni....... :wink:

Eddig rendben van tehát minden. Remélem nem is lesz gond, mi már csak ezen izgulunk.

Szép hétvégét és pihenjetek, játsszatok sokat a kis csemetékkel!

Puszi
pocócska
 
 


Kép
pocócska
 
 


Szóval, sikerült feltölteni... :-)
pocócska
 
 


Sziasztok!

Bettynek jó babázást,és nagy gratulációt! :D

Pocócska!

Sugárzik soraidból a boldogság!
Jó volt olvasni az örömteli soraidat,annyira emlékszem én is mit éreztünk az első uh után.Nálunk még apósom is elcsodálkozott a korszerű "mai technológián".Igy azért napjainkban könnyebb az apukáknak is ráhangolódni a babavárásra,olyan mintha együtt lennétek pocakosak.Ismered Hidas György-Raffai Jenő-Vollner Judit
Lelki köldökzsinór (Beszélgetések a kisbabámmal) könyvét? Nagyon ajánlom babavárás alatti olvasmánynak.
Vigyázz magatokra!

Üdvözlet mindenkinek!

Kép
dinoo
 
 


Sziasztok!

Betty: nagy gratula és sok sok tejcsit!!!!!!!!!!!!!!!!

Dinoo,

nem ismerem a könyvet, de hallotam róla. Érdekelne a könyv, úgy hogy majd beszerzem. Meg még a "Csodálatos utazás" c. könyvet is szeretnénk megvenni.
Luca gyarapodik szépen? Tejcsitéren mi újság????

A többiek gondolom élvezik a napsütést és a jó időt. Délután a nyugágyban én is ki fogok telepedni.... :lol:

Pusssz
pocócska
 
 


nyugágyba.....
pocócska
 
 


nem vettétek észre, hogy a babanet órája kissé késik???? Úgy két órát.......
Nálam már 10 óra lesz lassan, de itt még csak 8....
Miért???????????????
pocócska
 
 


Sziasztok!


Gratulálok Katácskának és Bettynek is a babákhoz és sok jót ,örömet kívánok nekik.

Szóval mi is jól vagyunk kicsit fáradtan.
Babucim sajnos nem mutatta meg magát csak a popsit tolta oda a
dokibácsinak az uh-nál de minden rendben vele.
Véletlenül nemtudja valaki,hogy mi a THQ?
Ja és már érzem azt is,hogy van valaki oda benn.
Én sajnos nemtudok mutatni képet mert izgultam ,hogy mi lesz és el is felejtettem.

Mi is nagyon sokat vagyunk kinn élvezzük a jó időt.
Sokat játszunk és sétálunk mert a mozgás is kell.

Pocócska!

Én ugyan ezt éreztem a 3. babámnál is.
Az lesz nagyon jó amikor meg érzed először a kicsi mozgását.

Ana!

Boldog Névnapot!
Kép

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Horcsog!

THQ= mellkas (haránt)átmérő
pocócska
 
 


Sziasztok,

Mi is megjöttünk a 10 napos tavaszolásból, ami a várakozáson felül jól sikerült :D időközben itthon a garázst apa leburkoltatta, nagyon pipec lett az is, plusz tegnap végre a srácok kaptak fűnyírót (tesco-s :arrow: kemény 990Ft/db) azóta is azért nyígnak, hogy ki akarnak menni az udvarra .... hát ha kicsit kisüt a nap, olyan óra múlva már mehetnek, legalább nyugiban tudok főzni :wink:

Ja, még a tavaszoláshoz: lassanként fogom frissíteni a gyerkőcök honlapját, és aki szívesen nézegetné, az dobjon meg egy priviben, hogy alkalomadtán a linket átküldhessem, merazé' ide a nagynyilvánosság elé nem tárnám :wink:

Pocakosoknak további kellemes gyarapodást, újdonsült anyukáknak mihamarabbi átaludt éjszakákat kívánok...

egyelőre ennyi voltam, majd még jövök

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este úgy elszállta hsz-em, mint a fene :evil:
Remélem ma nem szórakozik velem a babnet....

Betty, gratula nektek! Minden szépet és jót kívánok! Ha lesz egy szusszanásnyi időd azért írj ám.

Pocócska, örülök, hogy minden rendben van odabent. :wink: jó videózást nektek.

Hörcsög, irigy-irigy. Én is nagyon imádtam, amikor fickándoztak a fiúk a pociban. De már én nem fogom ezt érezni többet. Úgy döntött a család, hogy nem lesz több tesó.

Heppi, ha a fiúk végeztek a fűnyírással, küldheted hozzánk is. Van mit vágni. :)

Képzeljétek, tegnap Kornál megtette az első önálló lépéseit. Nagyon büszke voltam ám....

Azért lehetne sűrűbben is írni!!!! nem????

Pusszancs minden pocakosnak, és pulyásnak!

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


hali,
nemáááá hogy megint halódik a topik :cry:

én ma elvetettem első virágmagjaimat, plusz balkonládábka muskátlit telepíttettm, szerintem nagyon szépek lettek :D most már csak azért kell imádkoznom, hogy életben is maradjanak :oops: sajnos a tapasztalatok szerint nálam növény nem éri meg a 3. hónapot, de most hogy mindent magam csináltam (beszerzés, átültetés stb) talán több figyelem jut nekik is... és hát a gyerekek sem olyan kicsik már, Orsi kifejezetten szépen gondozza a növényeket (benne bízom :wink: :oops: )

és az is nagyon jó hír, hogy jövő héten megcsinálják motorikusra a garázskapunkat és az új kocsink is megérekezik :D jaaaj már úgy várom, pedig ugyanolyan lesz mint a mostani, csak nagyobb ( Grand Scenic)

és akit érdekel:
http://www.cegled21.hu/index.php?option ... nt&task=bl ogcategory&id=20&Itemid=41

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 



heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Kedden voltunk Karcsikával mérésen és megkapta a 18 hós oltást is nagyon jól birta és semmi bajanem volt.
Karcsika 10 kiló 64 deka volt most elég sokat hizott pedig mozog elegett a magasságát nem mérték pedig jó lett volna,na mindegy majd mi megmérjük.
Én is jól vagyok babuci már egyre többet mocorog.


Heppi!

Az szuper én is ennyire várnám.
Milyen kocsitok lesz?

Merre vagytok? Élvezitek a jó időt?
Mi is sokat vagyunk kinn Karcsika miatt muszály,nem lehet benn tartani amióta ilyen jó idő van.

Puszi mindenkinek.
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Ildi,
Ha nem lett volna egyértelmű :roll:
most Renault Scenic-ünk van, és Grand Scenic-ünk lesz :wink:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok lányok!

Heppi,
Örülök,hogy jól sikerült a tavaszolás,mi is túléltük a húsvétot.
Kertészkedés:Mi is készülünk muskátlikat ültetni,de még csak az elméletnél tartunk,meg kell venni az alapanyagokat.A tavalyiak nem jól sikerültek,az azelöttiek még késő ősszel is gyönyörűek voltak,a szolnoki piacról vettük a palántákat akkor.Estikét is szertnénk ültetni,nyári estéken,főleg locsolás után kellemesn erős illatuk van.Büdöskéket is szeretem,bírják a strapát.
A lakásban nekünk kevés vízigényű növényeink vannak.Kaptam aloe vera növényt,ami szerintem kihalóban van,sajnos átültetés után tudtam meg,főleg a homokos talajt kedvelik.
Ja,a muskátlik állítólag jó szúnyogriasztók is.
Én szívesen néznék a gyerköcökről képeket.

Pocócska,hogy vagy?

Katácska és Betty!
Milyenek a babák?

Többi lányok,mi újság van veletek?

puszi mindenkinek

Kép
dinoo
 
 


Elfelejtettem az elöbb megkérdezni,volt e már valaki a Kismama magazin szervezése átali babaruhabörzén Budapesten?
Május 20-án lesz egy börze,mi gondolkozunk hogy elmenjünk e,van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata,élménye?

Előre is köszi.

Kép
dinoo
 
 


Sziasztok!

Bettyéknek gratula a babához!

Margó! Gratula az első lépésekhez!

Ildi! Ügyes a srác, ha megint ilyen jól bírta az oltást! :)

Dinoo!
Én szoktam menni a Kismamás bababörzére, bár az őszin most nem voltam. Sztem érdemes menni, pelusakció mindig van, lehet jó dolgokat venni. Én egyszer vittem gyereket, mert muszáj volt (még szopizott) de megfogadtam h többet soha. Mire mindent bejár az ember, leszakad a lába, de még sose bántam meg h elmentem. :) Lehet , hogy most is megyek, még nem tudom.


Egyébként velünk semmi újság, élünk, de ritkán tudok jönni, mert elég sok dolgom van, valahogy erre nem jut időm.

Szép napot!

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem, de folyton rohanok...
Ja, és múlt héten nem volt netünk! :cry:

Heppi!
Orsit Isten éltesse sokáig szülinapja alkalmából!

(Remélem nem lőttem mellé és tényleg ma van... ) :oops:

Most megyek is, a héten azért még megpróbálok jönni!

Szép napot mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Radra,
öööö izé, vhogy nemtom módosítani a csíkot, Orsi ugyanis március 26-án született :D de azért köszi (MINDENKINEK)

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Az ember kedve is lehangolódik ilyen borús időben. :(
Hová tüntél napocska?

Leányzó csak 2x ébredt éjszaka.Holnap megyünk tanácsadásra,hihetetlen,máris 5hónaposak leszünk.

Szabobetti szia!

Köszi,hogy válaszoltál.Pedig mi úgy tervezzük visszük a börzére a gyerköcöt is,Luca is még csak szopizik.Az jó ha pelusokat is lehet venni,remélem lesznek rucik is,a lányomnak valók.Majd csak kibírjuk valahogy,ott lesz apa is,max ha a lány nem bírja apukája tologatja,kézbe veszi stb.Ez a terv.
Annyira drágák a gyerekcucok,nem éri megvenni újan.Szerencsére nagynénémtől rentgeteg mindent örököltünk,így eleinte dúskáltunk,de most már kinövögettünk szinte mindent.

puszi mindenkinek.
dinoo

Kép
dinoo
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre.

Most sem tudom mit írjak vagy csak bekanyarodtam kicsit.:D
Gyerkőcök felváltva betegek, suliba is járogatok , vizsgázgatok...
Elmegy az idő.
Jó babázást és pocakosodást kivánok, no meg szép hétvégét.

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!
Most van egy kis időm amíg a pici alszik, tudok írni nektek egy kis beszámolót! :)

Április 11-én 17:10-kor megszületett a kisfiam, Dániel, 3810gr, 51 cm-el.

Szülésem története:
Szerda reggel bekellett feküdnöm a kórházba, a reggeli ctg-nél leesett a baba szívhangja, ami aggasztotta a dokimat. Utána rögtön csinált magzatvíz vizsgálatot ahol rendben talált mindent, de a rossz ctg és a toxémia miatt azt javasolta, hogy megindítják a szülést. Lementem a szülészetre ctg, infúziók (ha netán császár lenne) persze a baba ismét nagyon inaktív volt, megint rossz ctg-k. Előkészítés beöntés stb... Majd délután 13-kor burokrepesztés, ahol nem sok magzatvíz folyt el. Vártam a fájásokat,sétálgattam a folyosón, persze a párom és anyukám velem voltak a vajúdóban AZ elejétől fogva. Aztán 5 perces fájások jöttek, ctg-re tettek ahol sajnos nem voltak mérhetőek a fájásaim, amik számomra viszont erősek voltak. Dokim megviszgált olyan fél 5 körül és megállapította hogy nem tágultam még kellőképpen (2 ujjnyi)a burokrepesztés után sem,a fájások sem indultak be, és a baba feje sem volt eléggé lent. A baj elkerülése végett, mert vmi biztos nem tetszik a babónak, császározni kell. Szerinte a sima szülés nagyon hosszadalmas és nehéz lenne az esetemben és nehogy későn vegyék észre, ha baj van. Betoltak a műtőbe, epidurális érzéstelenítőt kaptam és 17:10-kor megláttam az én Drágaságomat, Dánielt, amikor a dokim felemelve megmutatta. Attól a pillanattól a boldogságtól csak folytak a könnyeim, még akkor is amikor a csecsemős nővér visszahozta nekem egy puszi erejéig miután már megmosdatták, felöltöztették. A nővér aranyosan megjegyezte, hogy nemtudják hogy fogják kifésülni a haját.( hatalmas hajjal született) 10/10-es lett az Apgart értéke. Sajnos tényleg indokolt volt a császár, mivel a kicsi nyakán volt a köldökzsinór és ráadásul még rövid is volt. Olyan 6 körül toltak ki a műtőből a megfigyelőbe. 2 órát kellett volna ott lennem,de mivel felment a vérnyomásom (vérnyomáscsökkentőt is kaptam) csak éjfélkor toltak fel az osztályra, vagyis a férjem, mert a műtősfiú megkérte, hogy besegítene-e, mert akkor ő felviszi a másik anyukát. Másnap reggel 5-kor már ébresztettek minket a szobában( mivel fél6-kor már hozták a babákat szoptatásra), ahol csak császáros anyukák voltak, aznap amikor én szültem előttem 1-1 óra különbséggel 2 anyukát is császároztak. Mondanom sem kell, borzasztó nehéz volt az első felkelés az ágyból. Azt hittem, hogy örökre az ágyban maradok. Nagyon fájt a seb. Látva, hogy a többiek már felálltak és tettek már néhány lépést, muszáj volt erőt vennem magamon, de iszonyúan fájt a hasam. Én elhiszem, hogy nehéz a sima szülés, meg minden, de látva a simán szült anyukákat akik csak 1 napja szültek és már szaladnak a folyosón én meg még az 5.napon is csak vánszorgok a hasamat fogva a wc-ig, hát egy kicsit irigykedtem. De ez a kis csöppség, úgy érzem minden szenvedést megért!!!!
A szopizással kicsit hadilábon álltunk a kórházban, mivel Danikám nem tudta eléggé bekapni a mellbimbóm. Szombaton hozott anyukám bimbóvédőt és azzal már cumizott, de még mindig csak előtejem volt, míg a többiek már 40-50 et szopiztak. De szerencsére az utolsó nap, vasárnap elindult és 10, majd 20-at már evett a Picim. Vasárnap délben engedtek haza minket, varratszedés után, amitől eléggé beparáztatott az egyik szobatársam. Ennek ellenére nem fájt úgy ,mint amire számítottam, még kaptam is a damilból egy kis darabot emlékbe. Délben a büszke apuka már alig várta, hogy a karjaiban foghassa szeme fényét. Hazaérve is alig lehetett kivenni a kezéből.
Napról napra jobban vagyok, már nem úgy közlekedek, mint egy rokkant csiga, de azért még fénysebességgel sem. Az első éjszakán is nagyon jó volt csak éjfélkor és hajnal 5 kor kelt fel szopizni a pici.
Tegnap voltunk 2 hetesek, már egyre aktívabb napközben és olyan édes. Egész nap csak gyönyörködnék benne, a kis pofijában...
Megpróbálok feltenni képet, de nemtom sikerül-e.
Még annyit szeretnék mondani, hogy a magándokimmal, Kopár főorvossal, teljes mértékben megvoltam elégedve és hálás vagyok neki, hogy ilyen szép és a legfontosabb, hogy egészséges babám született.

Ha időm és a pici engedi jövök és írok nektek!
Sziasztok! Szép napot mindenkinek!
Betty és Dániel

Kép
ubetty
 
 


Betty! Nagy-nagy gratula a kis Danihoz! Nagyon sok boldogságot kívánok!
Képet úgy látszik sajnos nem sikerült feltenned, de sebaj, majd legközelebb! :wink: A lényeg, hogy mindketten jól vagytok! :D

Sok-sok puszi Nektek!

Adri
radra
 
 


Szia Ubetty!

Úgy látszik engem ért a megtiszteltetés,hogy én reagálhatok elöszőr az írásodra!Mégegyszer gratulálok a kis Dánielhez!
Nem irigyellek a császár miatt,de a lényeg a lényeg szép nagy babád született.Kopár doktorról én is csak jókat hallottam.Szopizásba meg szépen belejöttök majd a fiatalúrral.Nem okoskodásként,csak jó tanácsként mondom,igyál sok folyadékot,főleg ásványvízet,tejszaporítoként a herbáriában is kapható kecskerutafűvet ajánlom.Én is iszom,még mi is szopizunk.És eleinte szerintem fontos lenne,ha szoptatás után fejnél,igy is tudnád egy kicsit szaporítani a tejcsit.Nekem bevált.
Sok örömöt a babócához!

Mi ma voltunk 5 hós tanácsadáson.6860g a lányom,cm nem mértek,azt mondták majd 6 hósan.

Szép napot mindenkinek.
dinoo

Kép
dinoo
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen a gratulációkat és a jókívánságokat, tanácsokat...
Sajna képet nemtok feltenni, nagynak találja a képeket...
De belinkelem neketek a babaszobás oldalon lévő albumokat.
Kuksizzátok meg!!!!

Üdv: Betty és Dániel

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=26150

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=26247

Kép
ubetty
 
 


Ubetty szia!

Nagyon szép a babád.Mekora haja van!Nekünk 5 hósan sincs még ekkora.

Lám lám,senki sincs itt.......

Kép
dinoo
 
 


Szia Betty!

Gratulálok.
Nagyon szép baba, inkább legény.:)
Örülök, hogy jobban vagy.

Várjuk, hogy írj.

Pusz a többieknek is.:)

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam már ide is nagy sokára,de annyira jó idő van mostanában,hogy nincs idő írogatni!

Betty!

Szívből gratulálok,jó egészséget,és sok boldogságot kívánok nektek!! Nagyon szép kisfiatok született!!! Nagyon édes az összes képen!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Betty!

Gratulálok nagyon szép baba,és az a haj! .


Mi meg kicsit be náthásodtunk,Karcsikának állandóan folyik az orra
de azért semmi komoly.

Pusz mindenkinek
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

ubetty megnéztem a képeket, nagyon édi a kislegény! És ez a hajszerkezet... :wink: tejcsi remélem beindult ezerrel :wink:

horcsog, jobbulást Karcsikának. Ebben a hülye időben nem is csoda hogy megfázik a gyerkőc. Pocaklakóval hogy vagytok?? Mocorog sokat?

pococska, hogy vagytok?

heppi, tán csak nem megérkezett az új gépjármű??? olyan klassz, hogy azóta is köröztök? :lol:

dinoo, klassz a vonalzó, már a multkor is akartam írni, de aztán elmaradt. Jó súlyban van a kiscsajszi. Még csak cicizés van? Mi majd hétfőn megyünk az 1 éves mérésre. Kiváncsi leszek mennyi az annyi...

Többiek mizu?

Nálunk tegnap volt Korni szülinapi bulija. Nagyon jól sikerült. Volt tortatapicskolás, ajándéközön, eszem-iszom, dinom-dánom!
Ma meg itthon punnyadunk, no majális. Nem volt kedvünk menni sehová. Ha felébred az 1 évesem 1 naposom lehet hogy egy kis bicajozásra ráveszem a bandát.

Mindenkinek jó pihit és majálisozást!

Pusszancsok...

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Sziasztok!

Margó!

Utólag is:
Boldog Szülinapot Kornélnak!

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Horcsog, köszi szépen!

Csajok már annyiszor akartam kérdezni, hogy nincs véletlenül Pampers-es vonalkódotok? Mi még máj 15-ig kérhetnénk játékot!
Ha van valakinek nagyon megköszönnénk!
A Következő végű kódokat vannak most játékban: 410, 489, 167, 198, 030, 702. hátha....

Jó éjt Mindenkinek!

Üdv, Margó
Kép
Kép
maago
 
 


Sziasztok!

Margó!
Nem írtam a kérdésedre most pótolok,
Igen szokott már mocorogni mikor hogy,
van ugy hogy kihagy egy napot de van ugy hogy
naponta többször is.
Néha elég erőset de néha csak bök egyet-ketőt és kész.

Remélem senki sem beteg.
Kinek,hogy telt a hosszú hétvége?
nekünk türhetöen.

Pusz Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: