Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Betti! Nagyon boldog névnapot kívánok Mendinek - már, ha most tartjátok!
Kép

Bizsu! A "kukacról" csak annyit, hogy a mi dokink is azt mondta, hogy kb. 3 éves koráig nem kell vele foglalkozni. Azután megnézte és kicsit le volt tapadva, de nem kellett vágni. (Más anyuka viszont már az elején el kezdte visszahúzni és mosni.)
Kovács doki jó fej! Minket a gyerekorvosunk irányított Hozzá Nándika allergiája miatt.

Hová lett mindenki???

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Edit!
Mi újság veletek?


Ildi!
Akkor szerencséd volt. Én is ki szoktam tölteni ezt-azt, de még soha nem nyertem semmit :? .


Bizsu!
Biztosan szépek lettek a szobák. Mit dolgozik a férjed (persze csak ha publikus)?
Kukiügyben én sem tudok sokkal többet. Én mindenütt azt olvastam, h két éves korig nem szabad/kell húzogatni neki. Nekünk a két éves kontrollon mondta a dokinéni, hogy kicsit le van tapadva, és apukára bízza a feladatot esténként. Ők meg is oldották, mostmár egyedül csinálja :).
Sztem ha az orvos szerint nincs gond, akkor ne aggódj..


Adri!
Igen, ma tartjuk. Köszi a jány nevében is, igazán figyelmes vagy :wink:
Örülök, h jobb a kedved, remélem így is marad mostmár :)


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak megkezdődött az iskola.
Közben Annát szoktatom a bölcsibe...

Betti
Boldog Névnapot Mendinek!!!
Megvagyunk majd egyszer mesélek...:D

Bizsu
Nekem is azt mondták nem kell piszkálni.
Ha túlhúzzátok meg begyullad a bőr.:(
Figyelik azt az orvosok úgyis.
Nálunk is apa rendezi esténként a fütyi kérdést.Mostmár mossák maguknak.


Szép etsét.
Edit.
edit01
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon nagy a csend :D :D :D

Remélem nem beteg senki :roll:

Mi jól vagyunk a fiúk épp alszanak,ritkaság hogy egyszerre :D :roll:

Egyébként bejelentkeztünk Bán dokihoz(GYEREK URULÓGUS)

Kmétre megnézetjük biztos ami biztos ja,és köszönöm az infókat

kuki ügyben mindenkinek :D

Majd még írok de az egyik már itt van nem vitte tulzásba :twisted:


Még gyorsan Betti kérdezte a férjem melóját PARKETTÁS

Bocsi de lépek SZÉP NAPOT MINDENKINEK :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Bizsu
bizsu
 
 


Sziasztok!

Úgy látom csak én irogatok itt magamnak :D

Ki merre jár?

Csak el szerettem volna dicsekedni,hogy BOTOND ma 1 ÉVES :lol:

Hamar eltelt ez az egy év :(

Na futok a dolgomra mindenkinek szép napot :D

Remélem írtok még a közeljövőbe :lol: :lol: :lol: :lol:

Bizsu
bizsu
 
 


Sziasztok!

Épp ma találtam rá erre a topic-ra és gyorsan regiztem.
Én is a ceglédi kórházban fogok szülni.
Visszaolvastam néhány oldalt és látom, hogy rajtam kívül Baba24 és Ildi vár babócát? A többiek már boldog anyukák.... :)
Én április 10-re vagyok kiírva.
Babának üzenem, hogy én is a Kopár főorvoshoz járok és én nagyon megvagyok vele elégedve. (Van egy sejtésem, hogy mi ismerjük egymást, de nembiztos...)
Alig várom a szerdát mert akkor megyek a 32 hetes Uh-ra viszek kazit is.
Próbálok aktívan írni nektek, addig is szép napot mindenkinek!
Betty
ubetty
 
 


Sziasztok!

Bizsu! Botit Isten éltesse sokáig!!!
Kép

Betty! Üdv itt! Gyere nyugodtan, úgyis mostanában sajnos pangás van! :cry:

Hahó mindenki! Remélem nem azért nem jöttök, mert betegek vagytok?!

Most rohanok tovább! További kellemes napot!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Betty!
Üdv itt köztünk.Neked első babád lesz?
Nekem már van két rosszcsont fim.

Bizsu!

Boldog Szülinapot Botondnak!
Kép

Adri!
Mi jól vagyunk,csak Karcsika szereti nyomkodni a gépet az egeret
meg mindent és nem engedi,hogy írjak.
Van ugy,hogy fel ül elém az asztalra is és kikapcsolja a monitort.
Nagyon eleven kis gyerek.

Ma viszem mérésre már kíváncsi vagyok a súlyára.
Holnap jövök.
Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!


Bocsi az eltűnésért.Mindig zajlik az élet.
Tegnap Pesten voltam a suliban,este már nem volt erőm írni.:(
Ma meg még csak most jutok ide...
De futhatok is tovább mindjárt.


Szóval:

Bizsu
ISTEN ÉLTESSE BOTONDOT!!!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!:D:D:D:D:D
Utólag is.:)
Kiváncsi vagyok mit mond az urológus.
Egyébként most van Cegléden gyermek urológus?Azt mondják a Jójárt nincs már a kórházban.
Itt kihez fordulhat az ember?

Ildi
Pusz Karcsikának .Elven kis mazsola lehet.:D

Betty
Üdv közöttünk.
Írj magadról többet.:)
Ha sűrűn jelentkezel biztos felpörgeted az életet a topikban is.:D
Igyekszem írogatni én is


Többiek?
Vigyázzatok magatokra.
Én holnap megint Pertre megyek de majd igyekszem jelentkezni.

Edit
edit01
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat :D :D

Nem volt még megtartva hivatalosan a szülinap de azért egy picurka torta az volt ám :lol:

Botit nem kellett erőltetni a torta kóstolásban,íme ez lett az eredménye Kép
bizsu
 
 


Kép Kép




És még két kép a fiúkról Máté nagy motoros 3 évesen,ha tehetné rajta aludna :lol:

Apukájától örökölte a motorozási szenvedélyt :lol:

Az elektromos motorját már kinőtte,de Boti viszi tovább a láncot.

Ezért kapott Máté egy benzines mocit amit nyüstöl rendesen :lol:
bizsu
 
 


Jó éjt mindenkinek sziasztok

BIZSU
bizsu
 
 


Sziasztok csajok!

Bocsi, hogy megint Rátok török, csak egy kicsit el vagyok anyátlanodva :( Legutóbb kb 1 éve kértem Tőletek segítséget... És kaptam. Úgyhogy a fiam jó doki mellett született. Most már lassan 10 hónapos.

Adrival szoktam dumálni. Ő tudja :)
Szóval, gondoltam, hogy benézek. Kik vannak... és szólnék, én is jönnék, ha nem zavarok...
Most már mi is ceglédiek vagyunk. És olyan nehéz jó szót találjak. Az ismerősök Abonyban, meg otthon maradtak. És nehéz úgy új ismerősöket találni, hogy csak bevásárolni meg védőnőhöz járunk.
Látom, hogy Edit is új köztetek (gratula a Pocaklakóhoz!!!). Végülis, én is annak számítanék :)
Úgyhogy üdv Mindenkinek! (én is igyekszem visszaolvasni, hogy ki hogy áll a gyerkőcökkel, hogy tudjam, kikhez is beszélek :))
Lilla
zea
 
 


Sziasztok!

Lilla
Üdv újra itt.:D
Rám gondolsz mint újra?
Tényleg nem régóta írogatok vagy nem is tudom de babát nem várok az biztos.:D:D:D
Nekem három gyerkőcöm van. Két fiam és egy kislányom.
Kérdezz bármit ha tudok / tudunk segítünk.
Új vagyok a Ceglédiek között is viszonylag,2004-ben költöztem ide...
Gratulálok én is a babához!:)

Bizsu
Nem semmi fiaid vannak. :lol:
Nagyon szépek.Benzinessel motorozik? :shock: :D
Hát mi kispályások vagyunk. :D

Ismét:többiek?Pedig tuti olvassák.:D
Szép napot.
Edit
edit01
 
 


Lilla

Vagy nem is vársz babát?Lehet,hogy félre értettem... :roll:
edit01
 
 


Sziasztok!

Edit! Jó, hogy legalább Te benézel néha... :D

Lilla! Szerintem Bettyvel kevered Editet, mert már Ő is írogat elég rég óta. Régebben, mint mi! Betty (ubetti) pedig tényleg most jött és babát is vár.
Mindjárt írok mailt, már, ha Bubi hagy! :evil: (Ma reggel ugyanis egy tök hosszú levelet írtam egy volt kolléganőmnek, aki a barátnőm maradt, de az én drága kicsi fiam egy pillanat alatt kitörölte az egészet. Nem voltam ám ideges!)

Most asszem lépek. Tudom, hogy mindig ezt írom, de tényleg rohanás az életem! Tegnap de. nyílt napon voltunk az iskolában, du. német, ma szülői és még itt van a három pasi - ami ugye nem egyszerű történet... :shock: És akkor a főzésről, takarításról nem is beszéltem. De gondolom Nálatok sincs máshogy. :roll:

Tényleg írhatnátok néha! Heppi, Ana, Szilvi! Ti aztán tényleg nagyon rég nem jelentkeztetek! Adjatok valami jelet magatokról! :D

Kellemes napot!

Adri
radra
 
 


Bocsi, hogy összekevertem a neveket :oops: :oops: :oops:
Köszi Adri, hogy kijavítottál... Kissé későn írtam tegnap. Hát, mégegyszer, bocsi.

Edit!
Nagyra nőjjenek a gyerkőcök :) Én sem várok már babát... Marci lassan 10 hónapos. Hosszabb ideig nem is szándékszom tesóra gondolni...

uBetty!
Téged akartalak üdvözölni! És gratulálni az érkező babóhoz :)

Adri!
Nálunk is elég nagy a nyűglődés. Fogalmam sincs miért... Valószínű, Marci is érzi, hogy megtelt pár napja a hócipőm. Mindennel...

Bizsu!
Én is küldök jókívánságokat a fiadnak (utólag)! Aranyosak a fiúk :) !
Most már kicsit pihentebb vagyok... Remélem, minden a helyén van. Ha nem, akkor szabad szólni újra :lol:
Üdv, Lilla
zea
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon régen nem voltam, remélem mindenki jól van ebben a rossz időben! Gyerkőcök, anyukák, apukák.

Betty!
Mesélj! írhatsz privit is és megbeszéljük, hogy ismerjük-e egymást :)
baba24
 
 


Bizsu!

édesek a képek!

És utólag is boldog születésnapot a nagy-nagy egyéves lurkónak. (innen már csak úgy telnek majd az évek :lol:) Csak vicceltem. De különös lehet. :D

Képzeljétek, voltam a genetikai UH-n és kis pöcsösöm van :lol: :lol: Megmutatta! Eléggé konkrétan. Vittem kazit és fel is vettük, azóta már szétnyúztam, annyiszor megnézem... :oops: Mindenkinek taglalom, hogy melyik kis foltocska milye az én kis tündéremnek. Persze mindenki bólogat, bár nem bizti, hogy ők is látják... :lol: A lényeg hogy én tudom :wink:

Össze sem lehet hasonlítani ezt a vizsgálatot az előzővel a 11. hetivel, amit még a régi kórházamban készítettek. Mostmár boldog babavárós időszakban vagyok.
Annyira köszönöm nektek is a segítséget!
Ja, és úgy tervezem megyek a szülésfelkészítőre! Remélem eljutok! Nagyon várom!
baba24
 
 


Üdv mindenkinek!

Bocsi de csak most jutottam gép közelbe... :(

Ildi: igen az első babám lesz, gratulálok látom te is kisbabát vársz!
hogy viseled a terhességet? nekem az első 3 hónap elég rossz volt, igaz, hogy nem hánytam de egész napos hányingerem volt meg szédültem, a kajára rá se tudtam nézni, fogytam is néhány kilót amit mostanra már elég jól visszaszedtem :oops: vigyáznom kell egy picit. Most inkább több gyümit eszek és próbálok nem nassolni :(
Most meg főleg rámférnek a vitaminok, mert úgy érzem hogy megfáztam, egész nap csöpögött az orrom :( remélem nem influenzia lesz belőle! sok teát iszok mézzel és citrommal, meg narancsot és kiwit eszek állítólag nagyon sok c vitamin van a kiwiben, több mint a narancsban.
Bizsu: Boldog Szülinapot Botondnak! Látom őt sem kell félteni, ha torta evésről van szó :D nagyon ari a fotó!
Máté is nagyon aranyos, kész motoros csávó! Az én párom is tuti vesz majd a fiunknak ilyen kismocit mert ő is nagyon odavan a gépekért. Nekünk is volt egy 400-as Kawasaki sportgép, nagyon szerettük én is imádtam mocizni, de megbeszéltük, ha terhes leszek eladjuk, és így is lett.
Zea: üdv neked is, köszönöm a gratulációt és semmi gond a keveredés miatt ,előfordul :D
Baba: írtam privit, majd olvasd el

Képzeljétek voltam Uh-n szerdán, vittem kazit úgyhogy itthon rendesen kiveséztük a kis drágámat, már a 20 hetesen megkérdeztem de most is ugyanazt mondta a doki, hogy kisfiú lesz és Dániel lesz a neve! Olyan édes volt pont felénk nézett és olyan jól kirajzolódott az arcocskája, sőt a doki azt mondta, amint méregette a mellkasát, hogy nem lesz kis baba! hááát.... ezt már én is gondoltam :oops: ja és már befordult.
Én is megyek a szülés felkészítőre a jövő héten.
Huhh elég sokat írtam remélem nem gond.
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!
Betty
ubetty
 
 


sajnos nem látom a vonalzómat :( próbálom beilleszteni

Kép
ubetty
 
 


Hurrá sikerült :D :D :D

Kép
ubetty
 
 


Sziasztok!
Hát, a rossz idő minket rendesen hazavág... Nem tudunk sétálni. Mögöttünk építkeznek :evil: Már reggel fél nyolckor kezdik. Ma különösen rosszul esett, mert Marci egész éjjel rövideket aludt. Egyszer sem aludt többet, mint egy óra, egyhuzamban. Most meg aztán napközben sem tud aludni, úgyhogy nyűgöl szegénykém.

Betty!
Marci is nagy volt. Jó az :) Nem olyan kis törékeny. Én meg egészen vékony voltam mindig. Mindenki rajtam szórakozott a kórházban (voltunk bent a 34. héten), hogy milyen nagy a hasam. Pedig azt hittem, csak én vagyok kicsi... De végül tényleg nagy lett :lol: alig bírtuk cipelni :). Amúgy kb 1 év lesz a gyerkőceink közt. Marci április 28án lesz 1 éves. Igaz, május 20ra vártuk, de ő nem olvasta a kiskönyvemben :lol:
Náthás én is voltam. Irtó kellemetlen volt. De túl lehet élni. A férjecském éjszaka narancsot etetett velem, mert nem tudtam aludni (így persze ő sem :? ), és így próbált életben tartani... mert persze, azt hittem elpusztulok, de nem :lol: .

Baba!
Gratula Neked is a fiadhoz... Na, igen, lassan kezdem magam kiismerni, hogy ki kicsoda :)
Úgy látom, sokan vannak a fiúk :)
A szüléselőkészítő tényleg vagány. Mi is voltunik 2szer a férjemmel. Legalább tudja az ember, hogy melyik szoba következik. Igaz, szerencsére én "végiggyalogoltam" mindegyiken igen hamar. Nektek is ezt kívánom :D

Adri!
Köszi a mailt, majd én is írok. Kicsit jobban vagyunk. De az alaphelyzet változatlan :(

Üdv Mindenkinek!
Lilla
zea
 
 


Sziasztok!

Csak fél percre ugrok be:

Boldog névnapot kívánok a Bettiknek!
(Bocsi a késésért, de tegnap nem volt lehetőségem géphez kerülni!)

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Huhh, jó sokat írtatok, mióta nem voltam.. gyors nekikezdek még mielőtt osonok az oviba..


Edit!
Hogy haladtok bölcsifronton? Meggyógyultatok már?
Köszönjük a köszöntést!


Bizsu!
Megjártátok már a kecskeméti dokit? Mit mondott?
Utólag is boldog szülinapot a fiadnak!
Nagyon édes mindkettő srác!


Betty!
Én is üdvözöllek közöttünk :)!


Ildi!
Szóval a te csemetéd is imád gépezni? Az enyéimnek már külön profilja van a gépen, elképesztő ügyesen használja az egeret.. :shock: Az új generáció..


Lilla!
Örülök, h újra ránktaláltál!


Adri!
Köszi a névnapi köszöntést :)
Mi újság a kedélyállapotoddal mostanság?


Baba!
Már túl vagy a felén :). Gratula a fiúcskához! :)


Velünk semmi különös. Vágyom vissza Velencébe :lol: , ezenkívül csak a szokásos hétköznapok. Leszámítva, hogy influenzásak voltunk. Még én is belázasodtam, amire kb. 20éve nem volt példa. De már mindenki jól van, elmúlt ez is.

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!


Jó régen nem jártam erre...most is rohanásban.

Üdv az újaknak!És nagy gratula a fiú pocaklakókhoz! :wink:


Betti! :D
Kép



Tegnap sajnos mek kellett látogatnunk a Ceglédi Kórház ügyeletét:Patrik elesett és,mint kiderült eltörött a kulcscsontja. :cry: :cry: :cry: Állandóan rohan,nem tudom hogy lehetne jobban vigyázni Rájuk.


Puszi mindenkinek!!!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi jókívánságokat.
Sajna még mindig gyötör ez a fránya megfázás, péntek óta csak teát iszok literszámra :( de kívánom is a folyadékot. Alig tudok aludni éjjel soxor felkelek orrot fújni, teát inni vagy wc-re kell menni, szegény párom is felébred aztán meg nem tud visszaaludni :) legalább ő is együttérez velem. ma reggel már ő is köhécselt, lehet hogy elkapta???? :oops:
Ma voltam a védőnőnél táppénzes papírért, csupán másfél órát kellett várnom, tiszta bolondok háza volt, délig van fogadás és még 12-kor tele volt a váró, volt vmi gáz géza .....
Tegnap vettem egy édes body-t a Picurkámnak, világoskék és az van ráírva, hogy: "Apa kedvence" olyan kis cuki :oops:
Meg vettem pólyát ami húzózáras és takarónak is lehet használni, de akarok venni 1 hagyományos pólyát is csak ahol néztem ott csak egyfajta volt és még szét akarok máshol is nézni. Nektek mi a véleményetek a hagyományos pólyáról??
Más: voltam a Ditte bababoltban és a kiságyba kellene matrac, de nemtudom milyet vegyünk, hagyományos szivacsosat, kókuszt, vagy mutattak egy hamadik tipust is, a szendvics matracot, amiben van szivacs és kókusz is. Megnéztem és rugalmasságra mondjuk nekem a szendvics tűnt a legjobbnak, nem olyan kemény, mint a kókusz és mégis jól tartja a baba gerincét. Ez 13 ezer volt. Az eladó ezt ajánlotta, szerinte ez a legjobb. Mi a véleményetek? Ki milyet használt és mi a tapasztalat? Tényleg érdemes megvennni a drágábbat és állítólagos jobbat, vagy a sima szivacs matrac is ugyanolyan jó? elvégre régen csak az volt :?
Előre is köszi a segítségeket. Várom véleményetek.
Szép napot!

Betty

Kép
ubetty
 
 


Sziasztok!

Kata!
Szegény Patrik :(. Nagyon szenved vele? Jobban van már? Megviselte a kórház?
Az én fiam is állandóan szaladgál, el is esik sokszor. Egy szintnél tovább képtelenség rájuk jobban vigyázni, sajna előfordulnak ilyen balesetek, ne okold magad!
Jobbulást a srácnak!


Betty!
Neked is jobbulást, remélem mostmár hamar meggyógyulsz.
Nekünk is volt olyan húzózáras pólyaszerűségünk, jobbanmondva egy pléd volt, amit össze lehetett pólyaszerűen húzni, pattentolni. Ennek a fiamnál nagy hasznát vettük, mert imádott benne aludni. Neki az kellett, hogy az arcához érjen bármi ami meleg :). Sima pólyát nem vettünk, nem is akartunk ilyet használni.
Matrac ügyben: nekünk mindkettővel sima szivacsunk volt, igaz a fiam hírből sem ismerte a kiságyat, szóval még jó, hogy nem költöttünk rá túl sokat :lol: . Gondolom az eladó a legdrágábbat tartja a legjobbnak :). Viccen kívül: Biztos jobb a kókuszmatrac meg a szendvics, bár nem értek túlzottan hozzá, de akkor sem lesz baja a bébinek, ha sima matracon 'kényszerül' aludni. Igazából ez pénztráca kérdése -is- sztem. Nekem mindig azt mondták, h az a lényeg, hogy új legyen a matrac, és jó legyen a mérete.


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Kata!
Jobbulást Patriknak!!!
Ne hibáztasd magad,velem is esett már meg baleset illetve a gyerekkel pedig hárman vigyáztunk rájuk.:shock: :roll:
Gondolom jó bunkók voltak az ügyeleten.:(

Betti
Köszi megy a beszoktatás, suli ,minden...
Eléggé szaladgálós napjaim vannak.
Meggyógyúltunk de épp most vigasztaltak,hogy itt
a hányós vírus. :evil:
Örülök ,hogy voltál Velencében.Biztos jó volt.Én is- én is.:D

Betty
Matrac ügyben:nekem is sima matracaim voltak/vannak.
Ez tényleg pénz kérdése is.De a Bettinek van igaza, a lényeg, hogy
tiszta legyen és passzoljon a kiságyhoz tökéletsen...
Védőnőnél még sokmindent át fogsz élni. :roll: :lol:
Szerintem fel se vedd.
Pólya:nem is tudom.Ez is olyan, hogy vehetsz de nem életbevágó.
Ha biztosabban tartod benne a hátát, fejét vagy a családotokban ez volt a szokás...
De lehet,hogy csak hazahozod benne és az életben nem használod többet mert nem szereti a kicsi.Pláne ha hordozóban hozzátok haza.:D
Na nem okoskodom itt tovább.Gyógyúlj meg hamar!


Bizsu,Ildi,Adri,Heppi,Lilla,Baba???
Megyek kidőlök kicsit.
Szép napot. :lol: :lol:
edit01
 
 


Sziasztok!
Hát, meglepetésemre itt aztán jó nagy mozgás van :lol: Bár, Adri azt mondta, hogy mostanság ritkábban írtok. Én így is alig győzöm olvasni... Lehet kicsit lusti vagyok :oops:

Kata!
Jobbulást a fiadnak! Én is folyton aggódok. Marci mostmár csakis a földön hallgat, nem lehet betenni járókába. És mindenre felmászna, mindennek nekimegy... és folyton lesuppan. Tele van a lábszára kék foltokkal.

Betty!
Nekünk is sima szivacsmatracunk van. Én vettem volna mást, de nem szabványméret a kiságyunk, és csak ezt tudtuk szabni. De nem bántuk meg, megteszi. Csak kell szellöztetni (nekünk). Marci a hasán alszik első perctől, és valamiért úgy érzem, mitha felfogná egy ponton a nedvességet, de lehet az ágy hibája :? A pólyát egyszer használtuk, mikor kijöttünk a kórházból. Azóta el van csomagolva. Én nem tudtam benne szoptatni, nem éreztem a manót benne :lol:

Ja, és boldog névnapot a Bettiknek :) Bocsi, de ezek a névnapok, szülinapok nekem olyan nehezen számontarthatóak. Nem azért mert nem vagytok fontosak... nem marad meg senkié. A páromét 2 évig képtelen voltam megtanulni :oops: (most is azért a telefon emlékeztet, biztos, ami biztos)

Edit!
Most olvasom, hogy bölcsiztek. Milyen? Én félek kicsit tőle, de lehet, hogy Marcinak is mennie kell jövőre. A férjem állásától függ :(

Most mennem kell, nem tudok, sajni, írni többet, de majd még benézek!
Üdv Mindenkinek!
Lilla
zea
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam de vagyok.
Karcsikával nemtudtam el menni a mérésre mert nagyon eset
az eső a héten meg nekem kellet Ceglédre mennem.
Mostmár csak márciusban viszem.
Voltam uh-on nagyon mozgékony kisbaba.

Utólag is:
Boldog Névnapot a Bettiknek!

Betty!
Nekem már a 3. babám lesz.
Meglepő de semmi rosszullét, hányinger
teljesen jól bírom.
Ahogy látom neked már nemsokára meglesz.
Én is sima szivacsmatracot raktam a kiságyba.
Pólyát 2-3 hónapig használtam,de csak alváskor de csak széthajtva.

Betti!
Nálunk nem csak Gábor szeret gépezni már Karcsika is
szerti nyomkodni az egeret és a billentyűket is.

Kata!
Hát nem lennék szegény Patrik helyébe.
Hogy bírja?Jobbulást neki.

Edit!
Milyen a bölcsi?

Pusz mindenkinek.
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Köszi a segítséget, véleményeket, valszeg én is maradok a hagyományos szivacs matracnál, gazdaságosabb is, meg ki tudja, lehet, hogy többet lesz köztünk, mint a kiságyba :-)))) bár ezt nem szeretném
Holnap megyünk megvenni a kiságyat meg még néhány apróságot és akkor elvileg meglesz minden.
Na voltam a szülés felkészítőn, nagyon jó volt, megérte elmennem, kár hogy előbb nem jártam, mert a következőre már nembiztos, hogy eltudok menni..... :P Legalább így tudom, hogy mire számíthatok, mire van lehetőség a szüléskor, vajudáskor stb...
Megnéztük a szülőszobát is nagyon aranyos volt a szülésznő is aki körbevezetett minket. Elmondta a helyi szokásokat a szülés menetét stb... De majd élesben nemsoká :-))))
Ja igen, azt szeretném kérdezni tőletek, főleg ceglédi anyukáktól, hogy melyik gyerek orvost ajánlotok, úgy tudom, hogy lehet választott is. Kiről mi a véleményetek? Én a Szatmári Erzsébetet hallottam, hogy aranyos és jó doki.

Szép napot!
Betty

Kép
ubetty
 
 


Sziasztok :)
Marci megint szundizik, egy keveset... Nálatok, hogy megy az alvás? Marci éjjelente még mindig legalább 4szer szopik. És írtóra haragszik, ha Apa veszi ki, hogy megnyugtassa. Szopi után viszont rögtön szunya. Csak én egy kicsit olyan vagyok, mint a Nicsak, ki beszél-ben. Ahogy lefekszem, kelni kell, mert sír a manó... Szopiról még nem szoktatnám le. Akkor van más megoldás, szerintetek?
A fürdés meg az Apa harca... csak állva hajlandó már fürödni, leülésről szó sem lehet. Pedig alacsonyan fürösztjük, hogy ki ne essen, de így derék legyen a talpán, ami nem roppan meg... Játékkal próbálkoztunk, jól megfogja, belekapaszkodik a csapba, és állva játszik vele... :P és szórakozik, hogy mi kínlódunk...

Betty!
Jó, hogy eljutottál körülnézni. Én is csak egyszer voltam fenn. Másodjára is elmentünk az előkészítőre, de akkor már túl nagy volt a hasam, hogy felgyalogoljak, újra körülnézni :? Így is jó volt :D
Gyerekorvosunk Mohos doktor bácsi. Nagyon aranyos, Adri ajánlotta. A többiekről semmit nem tuok, mert nemrég jöttünk.

Üdv Mindenkinek!
Lilla
zea
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól; Babaúszás 3 hónapos kortól Monoron a Városi Uszodában kedden 8.00-8.30-ig és szombaton 8.30-10.00-ig. További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.esemenyrogzites.hu – video; www.babauszas.atw.hu – képeim a foglalkozásról

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
viczkoa
 
 


Csajok,
Nekem meg a srácokról egy vagon 80-86-os ruhám :)
akit érdekel
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=183258

amik párban vannak fotózva, azokat szeretném együtt eladni, illetve természetesen a body-k mennek egyesével is :)

megkímélrt szép db-ok, bár a body-kon kívül a többit inkább otthoninak, játszósnak, nem sajnálósnak ajánlom :wink:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok lányok!

Március van!!! El sem hiszem! :!: :!: :!:
Függetlenül attól, hogy borongós az idő, nagyon jó kedvem van. Kifejezetten kellemes a levegő most odakint! 8)

Azért azt tudnotok kell, hogy 1 hete bejelentkeztem a fogdokihoz - mert akkor még baromira fájt a fogam, ami persze attól a naptól kezdve teljesen elmúlt - szóval nem lesz valami rózsás napom! Kép
De most még kihasználom és örülök! Kép

Doki után megpróbálok írni pár sort, ha nem jönnék, ott maradtam a fogorvosi székben. :shock: 12.00-re megyek. Szorítsatok!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Húú de régen jártam erre :oops: Olvasni mindig szoktalak benneteket csak írni nembiztos,hogy sikerül.

Tegnap voltunk Kméten a Bán dokinál kukac ügyben. :D

Minden oké semmit nem kellett csinálni vele hátra lehetett simán a bőrt húzni csak mi nem mertük :oops:

Szeptemberben vissza kell vinni egy kontrolra újból megnézi.

Botit is megmutattuk azt mondta 2,5-3 éves koráig semmit ne csináljunk vele és ne is húzogassuk.Majd akkor ő megnézi.

Remélem mindenki jól van :D

Radra fogdokit sikerült túlélni :D :cry:

Tudnátok nekem egy jó bőrgyógyászt ajánlani Cegléden,Máténak és nekem kellene.

Itt a Kőrösi dokink nem sok mindent tud velünk kezdeni :cry:

Nincs nagy baj Máténak az arcán vannak apró kis fehér,időnként piros pöttyök.Olyan pattanás szerűek de már régóta.

100 féle kencét kaptunk már rá de semmi a dokinő mondta vigyük el másfelé hátha ott többet tudnak.

Nekem meg a kézfejről vett le kúszó szemölcsöket sokat,és ennek a nyomai sem akarnak eltünni.

Azt hiszem ennyi mert Boti felébredt :D

Szép napot mindenkinek :D :D :D :D :D :D

Bizsu
bizsu
 
 


Bizsu,
Igazán jó szakembert csak magánban találsz :? Vagy a Túri Poliklinikán érdeklődj, vagy keresd Vágó Áron bőrgyógyászt
www.vagoarondr.hu
az árak ennek értelmében meglehetősen húzósak :roll: :oops:

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Jelentem túléltem a fogorvost! Kép Sőt, tök jó fej volt és egyáltalán nem fájt semmi! Két érzéstelenítőt adott, úgyhogy kb. fél órája érzem az arcomat, addig zsibbadtam! :roll:
Ha már ilyen jól sikerült az első "találkozás", "meghívott" a jövő hétre is! :)

Nándika kicsit megfázott, de nincs nagy baja.
Most mennem kell.

Szép estét mindenkinek!

Adri
radra
 
 


szerdán én is elvittem a fogorvoshoz a manókat, hogy ismerkedjenek a környezettel. orsi ügyes volt, gábor itthon szépen tátotta a száját, ott a világ minden aranyáért sem, viktor meg már akkor belém bújt, amikor nyílt az ajtó :roll:

dokibá egyébként szimpi volt, anyósom közölte, hogy legközelebb úgy megyünk, hogy én is megmutatom a számat :roll: :roll: :roll: hát a doki már abból meggazdagodna, hogy belenéz, nemhogy ha hozzákezdene :oops: :oops: :oops: nagyon el vannak hanyagolva a fogaim, de enneik pszichés okai vannak, ugyanis kb 15 éve nem láttam fogdokit közelről, annyira félek --- hiába a fogmosás meg minden, ha közben fogkő hegyek és azért lukadnak is jócskán

Adri
te azért nagyon ügyes vagy, kicsit irigyellek, hgoy ilyen bátor vagy, én tuti lemondtam volna

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!
A fogdoki nálunk is külön fejezet. Sajnos, én rengeteget járok. Jelenleg Abonyba ingázok, mert ott van/volt egy fiatal doki, akinél panaszkodni is lehetett, és emellett jól dolgozott... és alig fájt :D de azt hiszem, már nem ott van, hanem Mezőtúron :evil: nem szép tőle. Ha az Adri választása bevált, kénytelen leszek kipróbálni :roll:
Nekem az a gondom, hogy ha egy incifinci lyuk van a fogamon, az úgy fáj, hogy nem tudok tőle aludni, majd belepusztulok. A fogfájástól meg jobban félek, mint a fogorvostól :? Szülés után 3 héttel, már fogorvosprogramom volt ... utána meg sokszor. Szerencsére :( már nincs túl sok fogam, amiben ideg lenne, úgyhogy lassan már nem lesz mi fájjon... A porcelán szerencsére nem fáj 8)
Most megyek mert Marci nyűgös (neki is van már 6 foga, van miért aggódjak :roll: )
Szép napot!
Lilla
zea
 
 


Sziasztok! :)

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit sok-sok mese dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Micimackók, Kisvakond, stb), felnőtt filmek, zenei cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Ha igen, írjon nekem a discmano @ gmail.com címre, és küldöm az infókat :lol:

Köszi...

További szép napot:

Titati
titati
 
 


Sziasztok!

Lilla! Nagyon ajánlom ezt a dokit Neked! Mindent lehet Nála: nyavajogni, nyafogni, sírni - bármit! A nyafogást én is kipróbáltam (abban jó vagyok :lol: )!

Heppi! Elárulom, hogy én 1992-ben voltam kezelésen utoljára. Akkor is csak kényszerből, sajna nem volt választásom..., de ez egy hosszú történet. :roll:
Szóval, kicsit meglepődtem, hogy mennyit változott a fogászat azóta! (Mondtam is a dokinak, Ő meg csak mosolygott, hogy bizony, az már régen volt!)
A várandósság alatt meg kell ugye jelenni fogdokinál is. Nándikánál még igazolást is kellett vinni! Ott úgy tudtam le, hogy elmentem Anyukámék dokijához (a mostani dokim édesapjához) és mondtam, hogy nekem szükségem van arra a papírra, úgyhogy légyszi írja alá, és megígérem, hogy ha megszültem elmegyek kezelésre. És megszültem, igaz azóta eltelt 6 év + van még egy gyerkőcöm, viszont tényleg elmentem. Hát nem?! :lol: 8) De!
Bálintkánál már szerencsére nem kértek papíron igazolást, csak azt kérdezte a védőnő, hogy voltam-e fogdokinál. Mondtam, hogy voltam. (Igaz azt elfelejtettem mondani, hogy nem mostanában, de szerencsére nem kérdezte, hogy mikor - és gyorsan eltereltem a szót másra.)
Úgyhogy Heppi, csak bátorítani tudlak! Ha én elmentem és túléltem, akkor hidd el Te is túl fogod! (Eddig mindig azt mondtam, hogy inkább százszor elmegyek egy nőgyógyászati vizsgálatra, sőt szülök is bármennyi gyerkőcöt, csak fogdokihoz ne kelljen mennem! Nézett is mindenki hülyén, most már kezdem érteni miért...) :lol: :lol: :lol:
Vannak még rucijaid? A múltkor pont akkor jött a barátnőm, amikor elkezdtem nézegetni, azután meg teljesen kiment a fejemből, pedig volt ami Bálintra szerintem jó lett volna.

Most lépek, ebédet kellene főzni, bár nincs sok kedvem hozzá, mivel nem tudtam elmenni vásárolni a két kölökkel ebben a "szép" időben. (Pedig nyilván egy élmény lett volna! Nem hagynának ki egy tócsát sem egész úton, amibe mindeketten bele ne léptek volna - olyankor annyira jó testvérek! A rosszaságban nagyon együtt tudnak működni!) Az autót pedig éves szervízre kellett vinni. Úgyhogy azokból az alapanyagokból kell válogatnunk ami itthon van. :oops:

Többiek? Hová lett majdnem mindenki? :evil: Írjatok, légyszilégyszi!

Jó hétvégét mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Adri,
Vannak persze, bár inkább már csak body-k meg pólók. De mivel neked nem kell, hogy párban legyenek, átjöhetnél egyszer turkálni :wink: én összeszedem a "felesleget", te meg kiválogatod amik tetszenek, vagy ha nem, legalább iszunk egy kávét :wink:

piactól csak 3 sarokra lakunk :D ötperc --- srácokkal együtt is!!!!

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Üdv mindenkinek!

Látom mindenki fogdoki problémával küzd, nemtom ez most járvány lehet?? :lol: Mert nekem is mennem kellett hozzá....sajna, pedig 3 hónaposan rendberakattam a fogaimat. A múlt héten meg elkezdett fájni az egyik, így kénytelen voltam felkeresni, a dokinő mondta hogy ilyen előfordul, hogy ami méllyen volt tömve az begyulladhat terhesség alatt, így ki kellett idegelnie. Most próbatömés van benne, még mennem kell tisztításra és utána fogja véglegesen betömni. féltem hogy majd fájni fog, mert még nekem soha nem idegeltek, de a kismamás injekció után nem éreztem semmit. félidős korom óta szedek Ca-t minden nap, dokinőm ajánlására, mi lett volna ha nem szedek???? :? Szerencsére már nem félek a fogdokitól, mert volt részem benne gyerekkoromban, mivel fogszabályzóm volt 1 évig, akkoriban sokat kellett járnom, ja meg nagyon aranyos és jó dokim van, ami sztem a legfontosabb :D
Na sikerült megvennünk mindent a babónak, úgyhogy jöhet bármikor :) szép lassan majd a kórházi táskát is előkészítem, úgyszalad az idő.....
Kedden voltam a védőnőnél 34. hetesen és rárakott a ctg-re, sztem elnézte a heteket, de mind1 :P persze az én kicsikém alukált, kint a folyoson meg rukkapált a kis huncut :D úgy ébresztgette 3 védőnő is,hogy negatív legyen a ctg, de a végére csak felébredt. Ti tudtátok, hogy vinni kell majd szüléskor házassági anyakönyvi kivonatról papírt, ami nem lehet régebbi 3 hónapnál, ez vmi új rendelet? Na mind1, majd utána kérdezek.
Utálom ezt az esős időt, remélem nemsokára jön a jó idő. Még irigykedve nézem a kismamákat akik tolják a babakocsikat az utcán, de nemsokára már én is fogom :wink:

Szép napot mindekinek!

Betty

Kép
ubetty
 
 


Sziasztok!

Heppi! Jó ötlet a turkálás! Egyébként az sem gond, ha kettő van belőle, mert szoktam olyat is csinálni, hogy két egyformát veszek meg, ha nagyon tetszik! (Vagy ez ciki?) Kép Na mindegy, senki sem tökéletes... :lol: :lol: :lol:
Tudom, hogy Neked 3 gyerkőcöd van, de hidd el, elég merész kijelentés, hogy én a két fiúval menjek Hozzátok! :)
Nándika remélhetőleg jövőhéten már megy oviba és akkor megbeszélhetünk egy időpontot!
Most jut eszembe, hogy Ti nem messze laktok a Református sulitól, ugye? Akkor talán olyankor is mehetnénk, amikor Nándi vmilyen foglalkozáson van ott. :wink: (Na jó, nem leszek ilyen lusta dög. Bármikor elmegyünk, amikor Nektek jó! Nem csak akkor, ha épp arra van dolgunk.) :oops:

Betty! Fogorvos: együttérzek Veled! De Te hozzám képest egy hős vagy! :lol: :lol: :lol:
Bizony, bizony kell a házassági anyakönyvi kivonat! Bár én úgy tudom, hogy csak akkor kell 3 hónapnál nem régebbi, ha nem a ceglédi polg.mest.hiv.-ban házasodtatok össze. Leglábbis nálunk (2005.06.hónapban) még úgy volt. Ha jól emlékszem, nekem még az eredeti anyakönyvi sem volt ott - mivel fogalmam sem volt, hogy hová tettem - de mondtam, hogy Cegléden házasodtunk össze, így nem háborgattak többé vele. (Gondolom megnézték a nyilvántartást - az időpontjára azért még emlékeztem! :lol: :lol: :lol: )
Aztán tudasd ám, ha megszületik a babóca!
Később pedig, ha már lesz időd, akkor le is írhatod, hogy milyen élményekkel jöttél haza a szülésről, milyenek voltak a dokik, szülésznők, csecsemősök stb. :wink:
Persze még azért van időd, nem kell sürgetni a kicsi Danit! Hadd gyarapodjon még odabent a jó melegben!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!
Látom nagy itt a mozgás :)
Jövő hétre 20 fokot mondanak :lol: Úgy tűnik megússzuk a telet még egy téli nagycucc (nem tudom, hogy nevezzem azt az overál-szerű borzalmat, amit Marci vísítva hajlandó csak felvenni) vásárlása nélkül. Kicsit féltem, hogy újat kell venni :x / kölcsönkérni 8) ... Talán végleg itt a tavasz :lol:
Betty!
Nekem viszonylag friss volt a házassági anyakönyvi kivonatom. Mindig volt kéznél, mert folyton kellett az ügyintézéseinkhez. De mi Abonyban házasodtunk...Védőnő nem tudja mi kell? Nincs tel-száma?
Nem irigyellek a fogorvos miatt. Nekem szerencsére a terhesség alatt nem volt gondom. Utána, a szoptatás alatt (gondolom a terhesség alatt romlottak el, pedig voltam kontrollon), kipusztult 3 fogam kb 2 hónap alatt. Gyökértömés, kezelés, meg minden ilyen finomságok. De szerencsére akkor már egyedül ültem a székben :wink:
Megyek, mert sír a Manóm.
zea
 
 


Heppy!
Engem hosszútávon érdekelnek a manórucik. Majd még nézelődök, bár nem tudom még, hogy működik. Egyszer próbáltam nézegetni a ruhákat a linkkel, amit megadtál, de Marci nem díjazta :D Azért szólok, hogy majd ránk is számíthatsz. Csak nálunk minden ilyesmit Apával egyeztetünk, ő meg most Cegléden van, mi Mamáéknál...

Adri!
Megkaptuk a sportkocsit :D Nagyon jónak tűnik, olyan szempontból, amiért vágytam rá. Kicsi, könnyű, egyszerű összecsukni, gyorsan lehet vele haladni. Nem biztos, hogy Marcinak kényelmesebb, mint a másik, de azt sem csomagoljuk el. Ezzel majd ide-oda rohangálunk, azzal meg sétálgatni fogunk :lol:
Megyek nézem a Barátok köztöt :)
Üdv!
Lilla
zea
 
 


Kedves Édesanyák!

Cegléden minden kedden 10:00 órától játékos mozgásfejlesztő tornát tartunk 3 év alatti csemetéknek a Kossuth Művelődési Központ "B" épületében.
Részleteket itt találtok: www.gyerektorna.hu

Az internetes regisztráció egyszeri ingyenes részvételt biztosít!

Szeretettel várunk Benneteket!

Üdvözlettel:
Bartuschek Mónika
http://gyerektorna.hu/
bamo
 
 


Sziasztok!

Teljesen el vagyok veszve.Nincs időm semmire.
Múlt héten betegek voltak, most megint elkezdtük az ovi-bölcsi rohangálást.
Viszont micsoda szép idő volt ma. :D
Igazán jól esett a lelkemnek.
Remélem az egész hét ilyen marad, meg a többi...
Vigyázzatok magatokra.Igyekszem jönni.
Szép hetet.:D

Edit.
edit01
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: