Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi,hogy bepofátlankodtam közétek :oops:
Nem lenne baj ha néha látogatnám a ti topikotokat is? :roll:
Én is laktam Cegléden,és még mindíg vannak ott ismerőseim!
Szeretnék csatlakozni hozzátok ha nem gond nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni! Üdv itt! Írj egy kicsit magatokról, ha van időd!

Edit! Múlt héten Nándika is itthon volt, mert nagyon köhögött.
Én is nagyon díjjazom ezt az időt, meg azt is, hogy már március van!!! :D Nem csak Te vagy elveszve! Pl. Betti is rég írt már! :cry:

Bizsu, Ubetty, Baba, Ildi, Kata és a többiek! Mizu Veletek?
radra
 
 


Radra,
Jövő héten turizol nálunk :wink: ???

Manó
Üdv közöttünk, gyere bátran :)

Lilla,
Neked milyen idős a babás, és milyen nemű??? Csak miheztartás végett, meg hogy ne ámítsalak, ha .... szal érted

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 

 
 

Heppi!

Épp akartam írni, hogy ez a hét lehet, sűrűbb lesz mint gondoltam! A jövő hét viszont tökéletes lesz a turizásra! :wink:
radra
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök,hogy nem utasítottatok el! :lol:
Magamról:
Szolnokon élek,van egy 11 éves fiam, Dávid (ő az első házasságomból van) , és tavaly májusban született a kislányunk Franciska, aki most a család szeme fénye!
1995-97-ig laktunk Cegléden a Köztársaság úton ! Nagyon szerettem ott lakni,de azóta már biztos sokat változott a város már nagyon régen jártam arra!
Most hirtelen nem is tudom mit írhatnék még! :oops:
Majd visszaolvasgatlak benneteket,és megpróbálok becsatlakozni az aktuális témába!Persze ha nem érzitek tolakodónak! :roll:
Vendég
 


Szia Hajni!

Kicsit utánad kutakodtam.Olyan ismerős volt az arcod és Fransikáé.
A név is mintha hallottam volna...:)
A párod Katona?
Most jelölte be az enyémet az iwiw-en. :lol:
Szóval örülünk neked.:D:D:D
Írj sokat.


Edit.
edit01
 
 


ja,:) sejtem merre laktatok a Köztársaság utcában.

üdv.
edit01
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Hajni!


Tegnap elvittem Karcsikát mérésre hát semmit nem hizott sőt kevesebb a súlya mint januárban.
Bár sokat nőt és nagyon sokat szaladgál tegnap is mivel jó idő volt egész délután kinn szaladgált az udvaron nem is igazán akart bejönni.
Csak olyan 17-óra körül aludt el akkor is csak azért mert már nagyon fáradt volt.

Most csak ennyi megyek mert be kell kapcsolni a mosógépet.
Olyan szép napot kívánok mint tegnap volt!
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!
Olyan mozgás lett itt hirtelen :) Néhány napig csak nézetem, nemnagyon volt semmi, aztán most meg alig győzöm olvani...

Adri!
Úgy tűnik, hogy szerdáig itt maradunk Mamáéknál... Ami nem gond, csak már Marci rég volt Apával. Tudod, szombaton munkanap, így nem tudna ideérni csak szombat estére. És félünk, hogy gond lesz, ha nem ülünk eleget máshol :?

Heppi!
(Bocs, hogy y lett az i-ből...)
Sajnos :( , törzsvásárlótok nem lehetek, mert van egy csomó cuccunk :) ... Kaptuk egy kedves ismerőstől, amikor megtudta, hogy házvásárlásra adtuk a fejünket, tudta, hogy nem nagyon fogunk ilyesmire költeni... Viszont pár ruha hiányzik (pl. kombidresszek, amit én nagyon szeretek Marcira ráadni, mellényke, kabátka, ja és persze, azt is megveszem néha, ami nagyon megtetszik, pedig van otthon, pl. kantáros/ kertész fazonú nadrágok a kedvencein :)...) Marci most töltötte be a 10 hónapot. 80-as ruhát hord, így már csak ennél nagyobbat szoktunk venni...

Hajni!
Üdv! Bár én is új vagyok itt a topikban :) Mi nemrég költöztünk Cglédre, úgyhogy biztos nem futottunk itt össze :) De imádok beszélgetni... Főleg, ha van közös téma :) A babóca-téma meg hát tagadhatatlanul közös :lol:

Üdv Mindenkinek!
Lilla
zea
 
 


Sziasztok !

Ne haragudjatok de mostanában nem nagyon jutok gépközelbe!
Napközben sokat vagyunk lent,mert végre annyira jó az idő! :lol: Mikor feljutunk Franciska nem nagyon enged gép mellé!
De azért majd megpróbálok ügyesen írogatni!

Edit!
Lehet,hogy már találkoztunk? Igen a Párom katona. Kérdeztem kit jelölt be az iwiwen,de sajna nem tudta megmondani mert nagyon sok emberkét bejelölt akkor! :oops: Elmondod,hogy hívják a férjedet? Nagyon kíváncsivá tettél!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni!
Írtam privit!

Nekem sincs időm semmire,meg még ráadsásul ma megpucoltam kínomban az összes ablakot...
El vagyok.:D
Szép estét.
Edit.
edit01
 
 


sziasztok!
Most van egy kis időm,úgyhogy gyorsan írok pár sort :)
Egy picit nagyon szégyenlem magam,hogy így "magatokra hagytalak" titeket,de máshova se nagyon írtam :(
ha ez vígasz :)
Mi újság veletek?meséljetek :)
Vica
define
 
 


Parfümökkel foglalkozom, ha te is szeretnél egy kis plusz pénzt keresni kérlek olvasd el és ha meggyőzött vagy felkeltettem a kíváncsiságod kérdezz nyugodtan szeretettel várom kérdéseid. Két pici manóm van egy 22hós és egy 4,5hós és mellettük is megtudok keresni hetente min. 5-10.000 forintot. Ami még vonzó benne hogy neten keresztül tudsz mindent intézni ami gyerekek mellett nem hátrány ;) keress kérlek itt a babaneten privin vagy írj e-mailt a branne.b@invitel.hu-ra vagy fel is hívhatsz 06-30-639-98-20
további szép napot Németh Beatrix

Miért érdemes csatlakozni az FM-hez?

Az FM Group 2005 márciusától van jelen hazánkban. 2005 oktober 5-én Budapesten megnyílt az FM Group Hungary Kft. raktára! Jelenleg még nem lefedett értékesítőikkel Magyarország, ezért hazánkban nagy üzleti lehetőség rejlik -magán személyek számára is- a kiváló minőségű termékeket forgalmazó cég segítségével.

A network marketing -személytől-személynek- módszerrel, dolgozunk mely mindenki számára elérhetővé teszi az FM termékeit.
A termékeket termékforgalmazóknak nevezett független értékesítési képviselők forgalmazzák. Termékforgalmazók jövedelme 2 forrásból tevődik össze, értékesítési árrés és jutalék. Értékesítési árrést kapnak a személyes vásárlóiknak eladott termékek után, jutalékot kapnak csoportforgalmuk után, mely a saját és azon tagok forgalma, akiket személyesen ők szponzoráltak és képeztek ki termékforgalmazónak.
Értékesítési árrés a termékekre:

Termék

Kiszerelés

Értékesítési árrés
Női parfüm 30 ml 1300 Ft
Férfi parfüm 50 ml 1300 Ft
Gyermek parfüm 20 ml 400 Ft
Tusfürdõk, nõi/ férfi/ gyermek 200 ml 350 Ft
Dezodorok 75 ml 350 Ft
Golyós dezodorok 50 ml 240 Ft
After shave 50 ml 450 Ft
Női feromon parfüm 30 ml 1400 Ft
Férfi feromon parfüm 50 ml 1400 Ft

Aki nem személyesen veszi át a raktárban, futárszolgálat költségével kell még számolnia, mely rendelés mennyiségétől függően 1500-1800 Ft között van. 20 db normál parfüm felett pedig ingyenes.

Mivel a futárszolgálat költsége kis mennyiségű termék rendelése esetén relatíve magas, ezért a hozzánk csatlakozó tagoknak vállaljuk a termékek kihozatalát a cég raktárából és postázását.
Így például egy parfüm rendelésénél a szállítási költség: 600 Ft

Miért lehet az FM termékekkel könnyebben sikereket elérni?

* Mert egyedülálló módon a network marketing cégek között a piaci árnál kedvezőbben kínál termékeket.
* Mert nem kell a termékek ismertetésével órákat vesződni, hiszen egyszerűen bemutathatók.
* Mert nem kell elmagyarázni senkinek, hogy miért jó, ha ezeket a termékeket használja.
* Mert nagyon gyorsan építhető a hálózat.
* Mert a cég teljes forgalmából is részesedhet.
* Mert ingyenes a regisztráció.
* Mert a termék mindenkit érdekel akár 10-100 éves korig.
* Mert mindenki szeret olcsón vásárolni.


Amit kínálunk

* Hosszú távú, biztos jövedelem.
* Korlátlan piaci lehetőség.
* Versenyképes minőségű és kedvező árú termékek.
* Hosszú távon részesedés a cég teljes forgalmából.
* Új, rohamosan fejlődő piac.
* Könnyen kialakítható vezetői pozició (hálózat építési lehetőség).

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!

Bocsi, egy kicsit tényleg elvesztem :oops: régen írtam már, üdv Hajni, gyere bátran, még én se régóta vagyok a fórumon. Igaz nekem még nincs babóm, de nemsokára lesz :P már az utolsó hónapban vagyok.
Sajnos a fogdokit még meg kellett látogatnom, és még 2 hét múlva megyek végleges betömésre. :?
olyan jó idő volt a héten, kár hogy ma már nem sütött úgy a nap és állítólag a hétvégén is rosszabb idő lesz. Jut eszembe, képzeljétek keresztszülők leszünk vasárnap megint :oops: már van egy 16 hónapos keresztfiunk és most lesz egy 1 éves keresztlányunk is. Megvettük az ajándékot is neki, remélem majd tetszeni fog....
Voltam már 2x Ctg-n, de sztem elnézte a védőnő a heteket mert 36 hetesen kellett volna csinálni az elsőt, na mind1, persze az én drágaságom aludt mind a kettőn :lol: Hétfőn megyek majd a dokimhoz.
Sajna most csak ennyi, rohannom kell, megpróbálok sűrűbben írni.
Baba mi van veled, privit sem írtál remélem minden okés veletek!
Jó hétvégét kívánok mindenkinek!

Betty

Kép
ubetty
 
 


Sziasztok!

Edit megkaptam a privit!
Igen-igen a férjedet ismerem látásból a laktanyából! :lol:
Mi a Köztársaság 10-ben laktunk.Ti merre laktok?

Betty!
Tök jó neked,nemsokára megszületik a kisbabád! Biztosan nagyon várjátok már?
Vendég
 


Sziasztok!
Betty!
Jó az, ha megnézik néha a Manódat soron kívül :) Nekem is csináltak cgt-t, amikor 33 hetesen voltunk kórházban (nem ilyen gond miatt). Kérdezz azért rá az elszámolásra. Nehogy aztán majd azzal nyaggasson, hogy túlhordod... Velem egy szobában volt egy ilyen anyuka... mikor teljesen kikészült, hogy semmi, kiderült, hogy még csak a 36. hétben van, és a védőnője elszámolta (nem volt dokija) :x

Minket nagyon megvisel az, hogy egyszer gyönyörű az idő, máskor meg ilyen vacak, mint most. Szegénykém, már örülök, hogy nem kell felvegye az utálatos kinti hacukát, erre tessék :?

Kellemes hétvégét Nektek (az idő ellenére)!
Lilla
zea
 
 


Sziasztok!

Megvagyok ám, olvasni szoktam néha, de írni nincs erőm. Most is csak azért, mert van aki hiányolt, köszönöm neki, jól esik :wink: !


Edit!
Hogy megy a suli?
Velencéről: no, majd jövőre elviszlek téged is :wink: .


Lilla!
Alvás/szopi témában -bár lehet már nem aktuális :) - Én 14hós korában szoktattam le, mert már nem bírtam az éjszakázást. Bár akkor már ő sem igényelte igazán, csak mivel sosem cumizott, így ezt a funkciót is én töltöttem be. De akkor már elég volt. Ötletem így nekem sincs, hogyan aludhatnál többet, így csak kitartást kívánok neked!


Adri!
Köszi mégegyszer a mailt!
Örülök, h eljutottál fogdokihoz, és hogy jó tapasztalatod lett ezzel kapcsolatban. Én a fogfájástól jobban félek, mint a dokitól, de azért én is csak akkor megyek, ha már muszáj :roll:
És kb. én is úgy örültem a márciusnak, mint te :). Olyan jó, h reggel megyünk és nézzük a rügyező bokrokat, fákat.. már nem sok kell, és minden szép színes lesz végre..


Heppi!
Nem gondoltam volna, h van olyan dolog, amitől te félsz :wink:
Sikerült eladnod a cuccokat? Lassan én is szortírozok.


Hajni!
Én is üdv köztünk!


Ildi!
Sztem ne aggódj a srác miatt, ilyenkor már nem baj, ha nem híznak annyit ;).


Most rohanok , de még egy kérdés:
Tudnátok nekem ajánlani egy beváltan jó varrónőt a közelben?


Betti
szabobetti
 
 


Betti,
Varrónőt tudok ajánlani :wink: Edit mondjuk??? :lol: :lol: :lol: tudom, hogy semmire nincs ideje, de egyszer ő hirdette itt magát :D :D :D
Cuccokat várakozáson felül jól sikerült kiárulnom, tisztán járok 15 rugó felett :shock: :shock: :shock: még van egy pár db, de megvárom, Radrát, aztán ami marad, még felteszem, hátha....

Én nagyon be vagyok sokallva a srácoktól :roll: :oops: állandóan zeng a ház --- vagy ők ordítanak vagy én :? egyszerűen képtelenség velük szót érteni :evil: én már az őszt várom (meg az ovit)

Mi is megvagyunk ám, éldegélünk. Most a jóidőben már kicsit kertészkedtünk is, meg tervezgettük a továbbiakat. ÚÚÚú nagyon jó lenne idén nyáron leadnom a manókat egy hétre, és akkor gatyába ráznánk aZurammal a lakást dekorilag :roll: :roll: édes álom :roll:

Holnap megnézzük a srácokkal a gyerektornát, ami itt is hirdettek, hátha bejön, legalább közel van :wink:

na megyek ganajozni

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!
Alvás válzozatlan... Még csak nem is szopott az éjjel, csak mocorgot, fel-fel sírt :? végül együtt aludtunk (tehát én nem...). De 4 után kitettem az ágyába. Utána 4 szopival 8ig "alhattam" :shock: ... De talán túlélem...

Betti!
Kedves vagy, hogy segíteni próbálsz :) Nálunk is a szopi=cumizgatás elég sokszor, mert nincs cumija. Mikor már nem szoptattál, kellett cumit adj a picurnak? Vagy 14 hós korban nincs rá szükség? Marci még csak 10 és fél hónapos... Csoda tudja meddig bírom. De mondom, az éjjel még cumizni sem akart, csak nyöszörgött :(, ja és az a gond, ha velem alszik, hogy ahogy kicsit magáhoztér, négykézlábra emelkedik és indul a falnak... csukott szemmel :cry:

Adri!
Szombaton délelőtt indulunk haza. Ez már betonbiztos 8)

Mindenkinek üdv!
Megyek, mert megy a sikoltozás!!! Ezt meddig szeretik csinálni :?:
Lilla
zea
 
 


Sziasztok!


Heppi!
Persze, nekem is Edit volt az első akire gondoltam, sőt már kérdeztem is régebben itt, de nem kapott az alkalmon :cry: . Mostmeg gondolom már valóban nem lenne ideje ilyesmire..
Örülök, h jól elvitték a cuccokat. Nekem vhogy már nincs kedvem felpakolgatni, akkora a túlkínálat a babaszobán, hogy eszméletlen. Viszont kidobni sem akarom őket, úgyhogy majd megerőltetem magam :). A fiam úgy nő, mint a gomba, a lány is ugrott egy bő méretet..
A besokallás nálunk is megvan, bár nekem a srác csak szólóban nyomja :lol: de elég az is. Sztem életkori sajátosság lehet. Bár gondolom ez nem vígasztal téged sem :?
De azért ne akarj őszt lééééccccíííí, én már alig várom, hogy nyár legyen! Harcold ki magadnak a szóló nyaralást, mármint a pároddal kettesben.


Lilla!
Nem irigyellek, azt hiszem azt az időszakot én sem felejtem el sosem. Gyakorlatilag semmit nem aludtam.
Az én fiam nem igényelte -gyakorlatilag utálta- a cumit, sosem használta, azután sem, hogy elválasztódott. Viszont akkor a cumisüvegre kattant rá, amit előtte nem használtunk. Utána is csak elalvás előtt málnázott belőle. Sajna erről elég soká szokott le, úgy két évesen. De én már ezt sem bántam, mert tényleg iszonyúan leszívja az embert a kialvatlanság :?
Lehet, hogy most ilyen nehéz csak, talán a foga jön? Vagy készül valamire -fejlődésre gondolok- A remény hal meg utoljára :wink:


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Üdv mindneki!


Betti
Vállalok varrást még mindig.:D
Mikor ajánlottad fel?Ne haragudj,komolyan kiesett...
Ha nem kész ruháról lenne szó biztos elvállalom.
Megbeszéljük priviben...

Muszály mennem:(
Nyüzsi van.
Holnap jövök
edit.
edit01
 
 


Betti,
Ha már úgyis átrendezed a fiatalok szekrényét :wink: 92-es nyári cuccokra vevő vagyok, csak szólj!!!
Múltkor is olyan szuperül bevásároltam nálad :lol:

Ja, ma voltunk gyerektornán, és várakozáson felül jó volt, úgy láttam, a srácoknak is bejött :) annyira örülök, legalább van miért kimozdulnunk, úgyhogy vettem is nekik bérletet!

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre a fórumra,és infókra lenne szükségem.
15 hetes terhes vagyok, első babánk lesz, és úgy néz ki,Cegléden fogok szülni szeptember elején.Még nincs fogadott dokim, viszont ezidáig az éves vizsgálatokra a Deáki doktor úrhoz jártam.Szült valaki közületek nála, és ha igen, mi a véleményetek róla?
Vagy esetleg kit ajánlanátok?
Segítségeteket előre is köszönöm.
casti
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt olyan jó kedvem volt! Mi is voltunk (Heppiékkel) a tornán, utána pedig elmentünk Hozzájuk. Vettem pár rucit Bálintnak. :lol:
Délben Nándikát megdicsérte az óvónéni, mert ügyes volt a foglalkozáson, amikor a tanítónénik is ott voltak! :lol:

Aztán kaptam egy telefont, ami miatt most elég rossz hangulatom van: Nándika járt sakkra egy tanító bácsihoz, de sajnos haza kell költöznie a Dunántúlra! Nagyon sajnálom, mert tényleg imádott járni a foglalkozására! :cry:

Megyek is, mert nincs kedvem írni sem...

Nektek azért további kellemes napot kívánok!

Adri
radra
 
 


Casti! Üdv itt! Gyere nyugodtan bármikor! Én Deáki dokit nem igazán ismerem, úgyhogy nem tudok róla nyilatkozni.
Egyébként gratula a babócához!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!


Casti!

Üdv itt köztünk,gyere nyugodtan.Gratulálok a babához.
A Deáki volt az ügyeletes amikor én szültem de túl sokat nemtudok róla mondani.
Ha minden igaz egyidősek a babáink én is 15-hetes vagyok.



Karcsikám jobban élvezi a jó időt mint a nagyok egész nap kint
szaladgálna.Ha valamiért be kell jönni jobban sztrájkol mint a felnőtek.Nem győzök utánna szaladgálni.
Végülis az a lényeg,hogy jó az idő.

Szép napot mindenkinek.
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Rendben, szólok ha megvok a szekrényrendezéssel.


Casti!
Üdv közöttünk. Én sem az említett orvosnál szültem. Egyszer jártam nála vizsgálaton, nagyon nem lett szimpi.


Adri!
Nándikának utólag is boldog szülinapot!
Remélem azért nem keseredtetek el teljesen :(

Ildi!
Nem baj az, hadd szaladgáljon, szerencsére jóidőből most nem vagyunk fogytán :). Végre! :)


Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Betti!
Igazad volt, úgy tűnik fogzás van, megint... Már az alsó 2esek jönnek. Úgyhogy nemsokára 8 foga lesz Marcinak :) Szegénykém, nem csoda, hogy nyűgös, úgy meg van neki dagadva, tiszta piros, és folyton masszírozgatja a kis ujjaival :cry: Kenegetem Dentinox-al, de szinte semmit nem segít... Már nappal is sokat panaszkodik miatta. Remélem, hamar vége lesz.

Adri!
Holnap megyünk anyósomékhoz. Szombatra otthon leszünk. Majd akkor fogok mailt írni.

Casti!
A szomszédasszonyom szült az említett dokinál. Ő meg volt vele elégedve.

Üdv Nektek!
Lilla
zea
 
 


Sziasztok Lányok!


A segítségeteket szertném kérni. Úgy néz ki, hogy babánk lesz! :D :D :D :D :D
Több ismerősöm is dr. Bihal Gabriellánál szült, illetve most odajár.

Az elérhetőségét viszont egyátalán nem tudom. A neten láttam, hogy az SZTK-ban mikor rendel (szerda 12-15), de az terhesgondozás. Nos, nekem meg még nem terhesgondozásra kéne mennem, hanem egyátalán, hogy megerősítsék a várandósság tényét. Tudnátok nekem segíteni ebben? Meg hogy működik az sztk-s rendelése? Oda be kell jelentkezni? Ha ebben az időpontban megyek, akkor ő biztos ott lesz, vagy csúszás szokott lenni? Tehát hogy működik???? Más elérhetőségét nem is tudom. Van magánrendelése? (Az ismerőseimet még nem szeretném megkérdezni erről, mert még az elején járunk a kismamaságnak, kb. 4.-5. héten....)

Előre is köszi!!!!!!!
pocócska
 
 


Sziasztok!


Pocóska!
Üdv itt, Gratula a babához.:)
Én csak jót hallottam a Gabrielláról,nagyon kedves és főleg tisztességes.
Nem a pénzre megy...
Úgy tudom csak az sztk-ban rendel.
Amikor ki van írva a rendelési ideje akkor szerintem biztos bent van.
Érdemes lenne benned és beszélni vele.Ő ott meg is állapíthatja a várandósságod.:)

Betti!
Akkor a varrás ügyet megbeszéltük.:)
Remélem jól vagytok.Én alaposan benáthásodtam.
Szóval Betti keres varrónőt aki szab és varr is...:)

Heppi!
Örülök,hogy újra írogatsz.
Irigyellek az udvarért.Olyan jó lenne kiengedni az enyéimet is néha.
Szétkapják a házat ha nem viszem ki őket.:D
Mástól is hallottam, hogy jó volt a foglalkozás.:)

Lilla
Nekem nem szopiznak már és most nem is fogzanak mégis ritka az átalhatott éjszaka.:lol:

Ildi
Ismerős.De akkor inkább mi sem vagyunk itthon csak nyugtom legyen.Kint lemozogják magukat rendesen.Azt monják elromlik a szép idő.Előre rettegek. :cry:

Casti
Üdv közöttünk.
Neked is nagy gratula babához. :lol:
Deákiról hallottam jót is rosszat is.
A lényeg, hogy Te megbízz benne.
Mi itt többségben a Habony doktornál szültünk.
De én még a Kopárt is nagyon kedvelem.

Adri
Sajnálom! Biztos nem lesz könnyű másik tanárt találni.:(
Boldog születésnapot utólag is Nándikának!!!:)

Többiek?Hol vagytok?
Kata?Rég jártál itt.(
Nem tudom mikor jövök,igyekszem jövögetni...

Szép napot!:)
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a válaszokat és a gratulációt!

Betti!
Neked miért nem volt szimpatikus a doki?

Ildi!
Mikorra vagy kiírva, és most kinél fogsz szülni?
Látszik már a pocakod?

Szép estét nektek!
Heni
casti
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Remélem hamar kibújnak a fogacskák, és újra alhattok többet. Én fogzásra homeobogyeszt adtam neki, az bevált, és nem is árt neki. Te nem próbáltad még? Dentinox nekünk sem vált be, elég időleges a hatása.


Pocócska!
Gratula a picihez, és üdv közöttünk! Én nem ismerem a doktornőt, pont otthon volt a kicsikkel, mikor nekem aktuális lett volna :). De én is csak jót hallottam róla.
A tanácsadás körzetileg van beosztva, a lakóhelyed szerint tartozol egy védőnőhöz, és mikor ő van bent, akkor kell bemenned. Viszont ha bemégy megkérdezni, hogy melyik védőnőhöz tartozol, akkor egyúttal azt is biztosan megmondják, hogy van e a doktornőnek magánrendelése, és hol :wink:


Edit!
Igen, köszi jól vagyunk. Remélem hamar rendbejössz te is, és a gyerekek nem kapják el.


Heni!
Mikor az elsőmmel lettem várandós, hozzá mentem rendelésre, elmondtam, hogy babát szeretnénk, és próbálkozunk, és a tesztem pozitív lett. Megnézett UH-n, aztán megkérdezte, h megtartom e.. Ebből nekem nem az jött le, h nagyon figyelt volna. :?


Mindenkinek szép hétvégét!

Betti
szabobetti
 
 


Sziasztok

Ezer éve nem írtam ide :)
És vissza sem tudtam olvasni :lol: :lol: :lol:

Mi aránylag jól vagyunk, bár a fiúk állandóan betegek...ezt az ovinak köszönhetjük :? Milán hazahordja a nyavajákat Oli meg én mindent elkapunk tőle...kikészít már.

Nemtok mit írni :lol:

pussz mindenkinek

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


jaj, most látom Ildi, hogy babátok lesz :o

Nagy-nagy gratula, de tényleg :)

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Edit!
Reménykedjünk,hogy nemsokáig lesz rossz idő,
igen csak szivesebben vagyok én is kinn mint benn.

Ana!
Köszi,jó,hogy itt vagy én sem tudok túl sűrűn írni mert a
fiúk minden időmet lekötik.

Casti!
Szeptember 3 környékére vagyok kiírva,
Nem fogadok orvost,igen látszodik már
szerdán megyek Afp-re.
És neked növöget már?


Pusz mindenkinek.
Ildi

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Én egy új hozzászoló vagyok.Várandósságom alatt sokszor olvassgattalak titeket is,hasznos tanácsokat is sikerült elcsípnem.November végén született meg a kislányom Luca,és a napi teendőim talán az elkövetkezendő időkben engedi,hogy idelátogassak,ha nem is gyakran.Remélem nem tartotok tolakodónak,de olyan jó egy anyának ha hasonszőrűekkel társaloghat.Elsősorban Castinak üzenem:
Én Bihal doktornőhöz jártam,és nála is szültem.Nagyon megértő,emberséges,közvetlen.Én a második gyerekemet is nála szülném.Priviben elküldtem a tel. számát.
Most mennem kell,Luca éhes, sziasztok
dinoo
 
 


Bocsánat,nem Castinak,hanem Pocócskának üzenem a doktornővel kapcsolatos infót,az emlékezetem szita mostanában
dinoo
 
 


Sziasztok!

Ana!
Örülök, hogy rólatok is hallani!
Ami a betegeskedést illeti: ez nálunk is így volt az első évben, aztán jobb lesz, csak kitartás :wink:


Ildi!
Akkor majdnem uúgy vagy kiírva a picivel, mint én a fiammal anno :). Most nézem, hogy a két kicsid között majdnem annyi lesz a korkülönbség, mint az enyéimnél :).
Én is remélem, hogy nem sokáig tart ez az időjárás. De ennél rosszabb nem lesz, engem legalábbis még ez sem kedvetlenít, mert ez a sok szép virágzó, rügyező fa még az esőben is gyönyörű. És akkor is tavasz lenne, ha derékig állnánk a hóban :lol: Csakazértis! :)


Szia Dinoo!
Üdv a csapatban! Gyere bátran, ha időd engedi!
Az én jányom is novemberi, csak 'régebbi évjárat' :)


Betti
szabobetti
 
 


Szia Ildi!

Én szeptember 9.-re vagyok kiírva, és hétfőn megyek AFP-re.
Egy kicsit nekem is látszik már a pocakom.
Ha jól értettem,az első babádat a Deákinál szülted, ugye?
Meg voltál vele elégedve?Szimpatikus volt neked?
Szép estét nektek!
Heni
casti
 
 


Szia Dinoo,

köszi szépen, elolvastam az üzeneted és válaszoltam is!!!!

Mikor tanácsos dokihoz menni a menzesz kimaradása után????


Köszi

Pusszantás Mindenkinek!
pocócska
 
 


Sziasztok!

Én is a környéken lakom, és nagyon megörültem, hogy megtaláltalak benneteket! :D
Jöhetek én is beszélgetni hozzátok? :oops:
2 dolognak örülök igazándiból, egyik, hogy végre találtam abonyi kismamit is Casti személyben, a másik, hogy én is a Bihal Gabinál szültem a 2. fiamat. Pocócska ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok. :wink:
A nagyobbik fiam 6 éves múlt, Tominak hívják, a kicsi április 30-án lesz 1 éves, ő Kornél.
A többit majd később.
Várom hogy bevesztek e a csapatba :lol:
Addig is pussz mindenkinek!
Üdv: Margó
maago
 
 


margó, casti, pocócska

üsse kavics, beveszünk, jöhettek máskor is :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

látom, kezd éledezni a topik, pedig volt egy időszak, amikor már azt hittem, végképp beadja a felmondását :roll:

de így sokkal jobb :D

mi éldegélünk, vagyunk, mindjárt megyünk tornára, gondolkodom Orsi ovis szülinapi "tortáján", mivel van egy tejérzékeny kislány, úgyhogy egy csomó minden kilőve :? :roll: de talán a dunahullám okés lesz, a tetejére pedig a csokimázra franciadrazséból pingálok egy hatalmas csigát (mivel ez a jele)

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


ja, csajok, ezen most elgondolkodtam, hogy veszek ilyen öntapadós balhét, hogy a fogkefére, pohárra fésüre is legyen jel, mert az alkoholos filc minden héten lekopik :roll:

http://www.ovisjelek.hu/

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


ja, és még Editnek :)

ideje korán szólók, hogy őszre szeretnék tőled kérni ovis zsákokat, mindháromnak (remélhetőleg), mert ami most van Orsinak, az szakadozik, és talán egy zipp-záras megoldás nyerő lenne

lécci alkalomadtán majd konzultáljunk már, rendi???

na, mára ennyi voltam :D

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Pocócska, Dinoo és Margó!

Margó! Te az nlc-n is ott vagy? Mert akkor már ott találkoztunk! :)

Betti! Igazad van! Akármi is történjék, most már tavasz van! :wink:

Ana! Ildi! Jó, hogy Ti is bekuksiztok újra!

Ubetty! Hogy vagy/tok? Még egyben?

Heni! Hogy bírod? Nem vagy rosszul? Vagy már túl vagy rajta?

Hajni! Rég írtál!

Lilla! Majd írok privit! (Legalábbis megpróbálok!) :wink:

Heppi! Jó szórakozást Nektek a tornához! Majd beszélünk!

Edit! Hogy megy a suli?

Kellemes napot! (Szépet is kívánnék, de most nem úgy néz ki, hogy az lesz... ) :cry:


Adri


u.i.: Ha valakit kihagytam, az nem volt szándékos! :oops:
radra
 
 


Sziasztok!

Köszi a felvételt a csapatba :D már jöttem is :lol:

Heppi ez a matricás dolog tök jó, és az ára is elfogadható. Lehet hogy én is elcsábulok. Tomi még nem megy szept-ben suliba, úgy gondoltuk, hogy hagy legyen még egy évet gyerek. Olyan követelmények vannak mostanság már első osztályban is, hogy alig van a gyerkőcöknek ideje játszani. Szal ez van....

Csajszik segítsetek már légyszi, hogyan kell a vonalzót betenni ide. :oops: Még nem jöttem rá.

Adri: igen-igen, vagyok ott is, de nem sok a hozzászólás. :( azért örültem, hogy ide találtam.
Anyukád meggyógyult már?

Korni már rendben van. Nem jött ki új fogacska úgyhogy nem tudom, mitől volt akkor a láz. :cry: Az éjszakánk megint szörnyű volt, legalább 5x kelt szopizni a kis pöcsösöm. De már meg sem lepődök ezen, lassan egy éve lesz már hogy utoljára végigaludtam az éjszakát. De majd lesz ez még így se!

Majd próbálok kicsit visszaolvasni, hogy megismerjelek benneteket, de nem igérem. Ha ébren van K nem érek rá ilyen luxusdolgokra :lol: de ezt azt hiszen nem is kell magyaráznom!

Pusszancs!
m
maago
 
 


Sziasztok!

Maago!

Az éjszakai szopizást 4-5x mi is csináljuk,megértelek,ma a kisasszonynak hajnali 4-kor ébredhetnékje támadt,gőgicsélt,cumijával játszott,és esze ágában sem volt visszadurmolnia.Eddig 7-kor kelt rendszerint,remélem ez a mai "kivételes"alkalom volt.Mondjuk napközben sem egy nagy alvó,délelőtt 2x félórát ha alszik,levegőztetésnél kb.40 percet,délután pedig 2x,de inkább 1x félórát.Rentgeteg mindent megpróbáltunk a férjemmel az elején,de hát ennyit alszik és kész.Szerencsére szereti nézegetni a színes képeket,elfoglalja magát csörgői tanulmányozásával,ízlelgetéseivel,próbál fordulgatni.Persze és be nem áll a szája,sikongat,gőgicsél.Szóval,egyelőre a 24 órás "szolgálaton" kívül én se tudok nagyon mást csinálni.Állítólag én is ilyen voltam.Most aztán megkaptam. :) Mennem kell!
dinoo
 
 


Hahó!

Téves riasztás volt.Úgy néz ki még egy kicsit maradhatok.
Lányok! Nem lesz valahol esetleg bababörze a közelben?
NAGYON ÉRDEKELNE!
Ha valak tud ilyesmiről,légyszíves szóljon nekem is.
A hétvégén rendeltem egy netes turkálóban 74-es farmeruhát,remélem nem lesz pofára esés.
Üdv mindenkinek.
dinoo
 
 


Hali

Betti, hát én is remélem, hogy ez a betegeskedés jövőre már kicsit alábbhagy Milánnál....

dinoo, Margó
Olivérkém is állandóan rámcsatlakozik....már lassan kikészülök tőle. Amíg a dolgomat csinálom minden ok, játszik, de ha leülök már ott is van és bontogat és közben kétségbeesett hangon mondja hogy cici :lol:
Már azon gondolkozom hogy lehetne leszoktatni róla.....

Heppi, Hm, ez a ragacsos jeles dolog egész jól hangzik....

Ildi
mostanában miért nem vagy msn-en?

Adri, nálatok mi újság?

Edit, csütörtökön felugrok hozzátok. Foltot még nem vettem, lehet délután elszaladunk a fiúkkal, milyen szinű ruhára kell nektek?

Ennyi voltam, Milán már követeli a gépet :shock:

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Üdv minden újonnan érkezőnek.Gyertek bátran.:)
Üsse kő Ana,te is gyere.:D:D:D
Ana
Várlak akkor csütörtökön!

Heppi
Megbeszélhetjük persze.
Szívesen megvarrom.Elmondod hogy szeretnéd ,meg milyen anyagból...
Nem rossz dolog ez az öntapadós jeles cucc.:)

Adri
Suli megy.Egyenlőre csak tömik a fejünket.Májusban lesz az első három vizsga.Nem törtem össze magam idáig az biztos.

Ildi
Remélem én is,hogy hamar jó idő lesz.

Betti
Nehezen jövök helyre,illetve ez a köhögés kikészít már bajom nemigen van.
Anna már hétfőn belázasodott,reggel 39 fokos lázzal ébredt.:(
Ati tegnap este befulladt vagy hogy mondjam.Ma nem ovizunk már...
Hiába nyitottam rá az ablakot. Nagyon ilyesztő volt.AZt hittem megfullad.
:roll:
Na,nem vinnnyogok tovább.
Mára jobban van!!!:)
Ó Laci fiam ki ne maradjon.Ő csak köhög és dühös mert nem vittem ma oviba.:)

Írjatok, had pörögjön a topik,végre van élet!:)

Többieknek is szép napot!

Edit.
edit01
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: