Új privát üzeneted érkezett!

Helguci
Köszi a gyors és főleg biztató választ :) Nekem ő az első babám és senki nem erről álmodik, de kedd óta kezdem már összeszedni magam. Ami nem túl biztató az az, hogy sok gyereket szerettünk volna és a farfekvés, meg a császár rögtön így az elsőnél nem ígér túl sok jót.

Gabcsi
A kép tényleg jó. A mi Bogyó kutyánk sem maradhat le a fotókról :)
beaaata
 
 


Holnap már nem nagyon lesz idöm írni, mert pakolni is kell, szendvicseket készíteni meg pihenni is akarok. Este indulunk Miskolcra. Éppen ezért szeretnék mindenki nagyon szép karácsonyt kívánni.
Jó nagy, csillogó fát, hogy a babák tudják a szemüket forgatni az ámulattól.

Kép

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Valószinü én is csak most vagyok fenn a neten s cak karácsony után jövök" ujra.

"Mennyei szeretet járja át a földet,
mosolyogj,felejtsd el a könnyet!
Angyalkák repdessék körbe a te
fádat ,boldogság.békesség,áldja
meg a házad!


Ezzel a kis verssel kivánok mindenkinek Nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket!jó pihenést!

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 

 
 

Bocsi kimaradt egy szó a versikéből:mosolyogj,ünnepeljfelejtsd...

Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól telt a karácsony,Szabinak tetszet a fa s igen örült az ajándékoknak. :D Szerintem pár kilót fel is szedtünk minden hisz igen finomságokat ettünk......

Most csak ennyit irtam röviden vendégeink voltak s hosszu volt a nap.Egy kisséelfáradtunk. :wink: Majd jelentkezem:

Mindenkinek nagyon boldog uj évet kivánok,sok sikert,örömöt,jó egészséget.s egy szebb ,nyugodtabb jövőt s,hogy
ne keseredjen el senki bármi gondja van vagy lesz hisz nincs olyan probléma amire nincs megoldás csak hinni kell benne...


Sziasztok :D :D :D BUÉK :D :D :D
Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!

Nekünk is szuper volt a karácsony! Ilyen nyugis és békés még sosem volt. Semmi kapkodás, összezördülés :roll: .
Toncsinak is tetszett a karácsonyfa, bár a tévével nehéz felvenni a versenyt :wink: . Néha odakúszik, meg akarja fogni a díszeket, de résen vagyok, így eddig még megúsztuk. Hát a csillagszóró maga volt a csoda, ámulva nézte :D . Felváltva játszott a játékaival, de hát az igazi ajándék a csomagolópapír és a doboz :lol: .

Toncsi szerzett egy dudrit is a nagy huncutságok közepette. Szegénynek feldagadt az ínye, meg picit vérzett a szája is, az apja "vigyázott" rá :? , no persze velem is ugyanúgy megtörténhetett volna, és sajnos meg is fog :cry: .

Olyan szép kis fánk van, ez a legszebb eddig. Olyan kár, hogy csak egyszer van egy évben karácsony, persze ez adja a különlegességét.

Egy kép Toncsóról fürdés közben:
Kép

Most tértünk át a gyógyszertári fürdetőről, imádja a habokat :lol: .

Majd teszek fel karácsonyi képeket is legközelebb

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Sikerekben gazdag.nagyon boldog uj évet kivánok mindenkinek!

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok!

Csilla, pedikűrös után jött ki ez az egész, valszeg túl rövidre vágta a körmöm... talán már múlik, de sokáig fájt... :cry:
Elcsó a karácsonyfát nem sokra méltatta, pedig nagyon szép lett, inkább a csomagolópapírok és szalagok izgatták. :lol:
Gabcsi, nagyon csini kismama vagy!
Boldog új évet mindenkinek!!!! Főleg a manóknak. :D

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek! Remélem így telik :D .
Mi voltunk szilveszteri buliban, tévézés, beszélgetés a barátokkal. Toncsi is nagyon élvezte, 23 óra körül aludt el, aludt mint a bunda. Aztán még délután is aludtunk vagy 3 órát. Egy kis tündér, hogy hagyja a szüleit aludni (remélem éjszaka is :roll: )

Gabcsi tényleg nagyon csinos vagy a képen.

Toncsi ma már csikorgatta a fogait :shock: . Ezek szerint kibújt már a felső fogacskájának a hegye. Most már nem csak alul van foga :D . Jöhet a makuka :lol: .
Már alszik a család, megyek én is.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Boldog Új Évet!!!!

Remélem jól telnek a napok.....

Kép
gabcsi76
 
 


sziasztok!

minden babának és családjának kívánok EGÉSZSÉGBEN, ÖRÖMBEN TELI BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT!!

Gabcsi!
Nagyon csinos és boldog kismama vagy úgy látom a képeden!

Lányok!

Kinél hogy teltek az Ünnepek?

Kép



móni
bedmona
 
 


sziasztok!

Nálunk gyorsan teltek, mert ide-oda utaztunk. végülis nem főztem semmit. :lol: újévkor viszont malacot sütöttem életemben először. egész jó lett. most egy évig elég volt belőle. :lol:

ilyen volt a karácsonyfánk:

Kép

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,

jó nagy fátok volt, Klauszka.

Mindenki jól van? Úgy eltüntetek. Mi neki álltunk a vásárlásnak. :lol:

Megvettük a babaszobát, gyerekkocsit, autósülést. Ennyi elég is volt elsö neki futásnak.......

Kép
gabcsi76
 
 


Hahó!

Gabcsi, mi mindent az utolsó hónapra hagytunk babonából. olyan jó érzés vásárolni, nem???? tényleg, mondtad már, hogy milyen nemű lesz a babó?
ma megtanultuk az első szót!!!!: ba-ba-ba-ba-ba-ba....
olyan drága Elcsó, mikor letettem a kiságyába, még félálomban is ezt mormolta!!! :D megzabálom.

K.
Kép
klauszka
 
 


Gratulálok az elsö szóhoz!!!! :lol: :lol:

Mi sem tudjuk még a baba nemét, mert úgy döntöttünk, hogy majd csak a születéskor....... már alig várom.

Viszont a nevek terén sikerünk van. Egyenlöre találtunk két olyat, ami mindkettönknek tetszik.

Dávid és Daniella.. Eddig, de ez még változhat.

Kép
gabcsi76
 
 


sziasztok!

végre fent vagytok a neten.

Gabcsi! Itthon vagytok még vagy már haza utaztatok?
Nálatok van már hó?

Sajnos még egy jót szánkózni sem tudtunk karácsonykor.

a mi karácsonyfánk sajnos nem volt ilyen nagy, de azért manó rendessen rácsodálkozott. A csillagszórók tetszettek neki a legjobban. A délutáni alvása alatt díszítettem fel a fát és mikor kijött a szobából teljessen meglepődött. Úgy mondtuk, hogy az angyalkák hozták és a napfolyamán többször is odament a fához és nézegette. Édes volt.

Kép



móni
bedmona
 
 


Szia Móni,

Már régóta itthon voltunk. Nem nincs hó. Hollandiában amúgy se nagyon szokott lenni, vagy ha van is, akkor is csak 2 napra.
Nedvesség az van, állandóan esik.

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jól teltek az ünnepek,Szabi nagyon örült az ajándékoknak s igen tetszett a csillagszóró. :D Szilveszterkor mindenki kipurcant mert előtte sokan jöttek hozzánk vendégségbe jól elfáradtunk.Férjem még az nap is dolgozott délig/ szilveszter napján /...kb. 1-kor este éjfél után 1-kor már a kis családom velem együtt aludt... :wink:


Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok,

lenne egy kérdésem, mert begolyózok, annyi minden lehet kapni - venni a babáknak.

Hogyan melegititek a tejet (cumisüvegben)? Illetve, hogyan sterilizáljátok?

Kép
gabcsi76
 
 


Szia Gabcsi!

Nálunk sokat nem kelett melegíteni, mert ahogy megérezte a hűtött vagy fagyasztott tejszagát vagy nem tudom, hogy mit de a cumiból nem itta meg a tejet.
Az Aventes vagy Chiccos tejszívókhoz van tartó amibe letudod fagyasztani a tejcit és mikor kell a zacskóval feltudod melegíteni.
A bébiételekhez is jó ez a melegítő.
Sterilizálni én csak sterilizáló folyadékkal szoktam, még most is néha. Ezt bele kell önteni megfelelő mennyiségű vízbe és állni hagyni a tárgyakat a folyadékban. Szerintem jó.

Kép



móni
bedmona
 
 


Hát azt hiszem, hogy a folyadék lesz a nyerö nálunk. :lol: :lol:

Többiek, mi van veletek?

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Én vizsgaidőszak közepén vagyok, bocsi :roll: .

Én is sterilizáló folyadékot használok. Nekem csak az a baj vele, hogy beleteszem a dolgokat és egy fél óráig állni kell hagyni benne, de persze nem állok ott mellette, így mindig elfelejtem és órákig áll benne, aztán amikor kell, hirtelen kiveszem.
Viszont ebbe mindent lehet sterilizálni, hiszen hideg (nem mikrós).

Toncsi megitta a fagyasztott tejet is, soha nem volt gondja vele. Sőt, volt hogy nem szopizott, de a fagyasztott tejet megitta.

A jó múltkorában lefejtem egy kis tejet és nem itta meg :shock: . Belekevertem a tápszerbe és csak úgy itta meg :?

Mostanában már csak éjszaka, ha kel, akkor szopizik, majd reggel még 1x. De utána eszik még tápszert is. Szóval már nincs túl sok tejcsi, de még van egy kevés desszertnek :lol: .

Nálunk minden rendben, Toncsinak jön a 3-4. foga, de szerencsére nem viseli meg :D .
Még mindig nem mászik irgumburgum, de ügyesen kúszik. Feláll már, ahol kapaszkodót talál bárhol, de felülni az istennek se :roll: .

Nekünk van bébiétel melegítő, de egyáltalán nem használtam. Eddig mindent a mikróban melegítettem, de pépes-folyékony volt, szóval egyenletesen melegedett.

Remélem mindenki jól van!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla, mi van Toncsi súlyával? mi ma voltunk mérésen, megint az alsó határt súroltuk... Elcsó holnap 8 hónapos, és 7120 gramm.

K.
Kép
klauszka
 
 


sziasztok!!

Hát egy kis gond volt a gépemmel, de már minden rendben.

Mit szóltok, milyen szuper az idő?

Levente be sem akar jönni az udvarról.
Egy baj van, hogy sár is van és a szél nagyon fúj.

Mit szóltok a kórház bezárásokhoz. Én teljessen ledöbbentem mikor a Schöpfm. kórházat is kiszemelték a bezárásra. Egyszerűen utálom ezt az egészségügyi államtitkárt, mert nem igaz, hogy tudatában van annak, hogy mit csinálnak.

Nektek mi a véleményetek?

Kép



móni
bedmona
 
 


Sziasztok!

Annak idején én ugy sterilizáltam,hogy forrásba lévő vizbe tettem
a cumisüveget, mellszivót, cumit...s kb.5-10 percig benn hagytam majd tiszta textilpelenkára vagy kéztörlőre kitettem.

A hütőböl kivett tejet pedig a cumisüvegben melegitettem meg a mikróba kb.15-20 másodpercig melegedett meg / kézmelegre /.

Szabival sokat sétálunk ebbe a szép időben bár megfázott megint :cry: velem együtt.

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Kedves Fórumosok! Anyukák és Apukák! Tartsátok nálunk, a Szülők Házában fórum találkozótokat és egyéb családi rendezvényeiteket (szülinapi buli, stb). Kétszáz négyzetméteren, óriási játéktéren, sok-sok játékkal, beszélgetős és kávézós sarokkal, óriás csúszdával várunk titeket! Címünk: XI. kerület Eleven Center, Rétköz utca 7. Előzetes bejelentkezés alapján árainkból 10% csoportos kedvezményt adunk. Állandó programjainkat a http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_programok.html honlapunkon olvashatod. Amennyiben csak Ti szeretnétek aznap játszani, az egész játszóházat is kibérelhetitek, sőt, még szakértői, illetve egyéb programokat is szervezünk nektek.
szulokhaza
 
 


Sziasztok lányok!

hol vagytok?

Kép



móni
bedmona
 
 


Sziasztok!

Én azóta is tanulgatok, pénteken vizsga, meg van még 2 hátra :? .

Toncsi 20-án lesz 10 hónapos és 7580 g és 72 cm. Az utóbbi hónapban 80 g-ot hízott és 3 cm-t nőtt.
Különben már mindenhol feláll :D meg pakol :( . Nem győzöm tisztítani a terepet előtte :lol: .
Továbbra is növeszti a felső két fogát, de akkora szünet van a két fog között, hogy elférne egy harmadik is :shock: .
Voltunk ma Pesten kontrollon, továbbra is feszes a lábfeje, tornásztatni kell.

Megyek még tanulgatni, puszi mindenkinek!
Használjátok ki ezt a szuper jó időt :D

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok,

én most nem leszek egy hétig. Holnap megyünk haza, Miskolcra.

Puszi mindenkinek!

Kép
gabcsi76
 
 


sziasztok!

én soha semmit nem sterilizáltam. mármint persze az új dolgokat és a tejes dolgokat rendre kifőzöm, a játékokat lemosom időszakosan, de ha leesik a játékfakanál a földre csak letörlöm és visszaadom Elcsónak. persze domestossal fel van mosva nálunk, úgyhogy nagy probléma nem lehet.
ti mivel szeditek ki a gyümölcsfoltokat?

K.
Kép
klauszka
 
 


Szia Klauszka!

Nálatok is gondot jelentenek a foltok?

Én már sokféle mosóport kipróbáltam, de nem úgy működik ahogy azt reklámozzák.
Amit most használok és eddig bevált a Vanish Oxy poralakban, mert a folyékony sem volt valami jó. egy kis pohárba bekeverem és a habot ráteszem a foltokra. Mosás elött 10 percel ezt megcsinálom és utánna be a mosógépbe. Idáig ez volt a legjobb, szineshez és fehérhez is.
Most a mosóporokat is leváltottam egy új mosógolyóra. Halottatok róla? Nagyon jó igaz nem olcsó, de napi 1 mosással 5 év a szavatossága.

Elcsó szopizik még?

Kép



móni
bedmona
 
 


Sziasztok!

Úgylátom sehol senki, vagy talán kezdődik a hétvége? Semmi baj. Jó hétvégét kívánok mindenkinek és kellemes pihenést.

Kép



móni
bedmona
 
 


Sziasztok!
De lassan telik a hétvége :lol: .
Sehol senki, mindenki el van havazva, vagy csak nem történik semmi orrunkra kötni való!

Azt mondta az egyik ismerősöm, hogy gyönyörű kisbabám van, látta a Kismama magazinban :D .
Holnap megveszem!

Különben jól vagytok? Mostanában annyi beteg babáról hallok, Ti megúsztátok? Mi szerencsére igen.
Megszereztük az első dudrit a buksiján, magára rántotta a játékát :? . És még mennyi lesz :cry: !

Megyek még tanulni :evil:
Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk..Szabi is meggyógyult a náthából,bár most meg a kis szemén volt kis dudor /árpa szerüség /a doktornő adott rá kenőcsöt...remélem helyre jön. :?
Továbbra is nagyokat sétálunk ha az idő engedi,Szabi már önállóan is megy!! :lol:
Vettünk étkezőasztalt székekkel...azután "futkostunk".

Most csak ennyit irok.....kisfiam már nyügi...

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Sziasztok,

megjöttünk!!!! :lol: :lol: :lol: Úgy látom mindenki jól van.

Mi is! Egyre jobban rugdal a manó. Megcsináltattuk a 4D uh-t. Nagyon nagyon jó kis film kerekedett belöle.......

Megjelent az elsö terhességi csíkom is. :cry: A púpomtól lefelé egy barna vonal.... Pedig kenem magam, most már napjában többször is.

Puszi mindekinek.

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!

Látom azért meg vagytok és olvasgattok.

Csilla!
Tényleg szép a kislányod, de hogykerültetek a Kismama magazinba?
Gratulálok. Ez szerintem minden szülőt és főleg anyukát büszkeséggel tölt el. Ugye?
Hát szerencsére idáig minket is elkerült a vírus és remélem nem is talál meg mostanában. Nem szeretem amikor beteg a kisfiam. Nagyon tudom sajnálni olyankor. Így vagyok akkor is ha beüti magát. Sokszor volt hogy neki ment valaminek vagy elesett olyankor a mélyütőből szoktam kivenni egy akut, beletekerem egy pelusba és rá teszem a bubjára. Általában beválik és nem lesz se túl nagy se nagyon kék és van még egy kenőcs is amivel kenegettem, de annak most nem tudom a nevét. Majd eszembe jut.

Helga!
Örülök, hogy Szabi meggyógyult és gratulálok az elindulásához, biztos nagy élmény volt. Szeret az etetőszékben enni? Mi még most is használjuk mert Levi szeret benne játszani is és jobban látja ha főzök és persze ilyenkor "együtt főzünk". Az etetőszéken van egy tálca amit letudok venni is ha el kell mosni. Viszont ha eszünk ő próbálkozik az egyedül evéssel, de egy idő után megunja és kéri, hogy anya etess. Mostanában leszoktam venni a tálcát és úgy tolom az asztalhoz és neki is megterítek úgy mint nekünk, tetszik neki.Ilyenkor azzal bíztatom az egyedül evésre, hogy a nagy asztalnál mindenki egyedül eszik. Hát ez néha bejön. :wink:

Gabcsi!
Üdv újra itt. Mijen volt az utatok és hogy bírtad? Gondolom napi mozi vetítésben nézitek a manót? Itt Magyarországon csináltattad a 4D-t? Én annak idején sajnos nem tudtam megcsinálni, de a rendes uh.felvételeket a dokim mindig rögzítette videókazira és azon is gyönyörűen látszik minden még most is megnézem néha. Hogy álsz a baba holmik vásárlásával?

Klauszka!!!!!! Mi újság veletek?

Kép



móni
bedmona
 
 


Jó, hogy vagy Móni. Kérdezni akarok vamit....te jelöltél be az MSN-ben?

Egyébként az utat jól bírtam. Az uh-t Miskolcon csináltuk, anyukám is jött velünk.

Babaholmi téren meg ne kérdezz!!!!! Meg van mindenünk. A párom most fogja tapétázni a gyerekszobát, február végére pedig bútor is lesz benne.

Kép
gabcsi76
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
szulokhaza
 
 


Sziasztok!

Szóval megvettem a Kismamát és Toncsi lett a különdíjas is :D . Mondanom sem kell, hogy szétvet a büszkeség (meg az apját is :D , viszi mindenhová az újságot :lol: ).
Egyszerűen interneten küldtem be pár fényképet róla és kész. Klauszka adta az ötletet, mikor róluk jelent meg cikk az újságban.
Nagyon belelkesültem, hová lehet még küldeni képet :lol: .

Gabcsi, az a barna vonal természetes, az nem terhességi csík. Bár nem mindenkinek alakul ki, de az idővel elmúlik, elvileg. Nekem még most is látszik kicsit. Ne napoztasd, bár szerintem ez most megoldható :lol: , mert attól erősödik.
Annyira jó lehet ez az izgalmas készülődés! Nekem egy kicsit kimaradt sajna. Eleinte nem mertem (az előző vetélés miatt), később meg már nagyon keményedett a pocak, meg nyílogattam is, így feküdni kellett. Aztán meg kórház, így a férjecskémre hárult ez a feladat.

Móni, nekem most javasolták az aloe vera first spray-t mindenre való csodaszer :) . Hámsérülésre, égésre, dudrira :) :wink: , torokfájásra.
Mi most tervezzük az etetőszék vásárlást, most hogy már önállóan ül, bár nem kapkodta el :roll: .
Meg autósülést is szeretnénk venni, most van a Brendonban kuponos Concord 29900 Ft-ért, 9-36 kg, lehet megvesszük.

Helga, jó kis móka lehet a Manóka után futkosni. Már alig várom, hogy kialakuljon teljesen az egyensúlyérzéke, mert így nincs egy nyugodt percem sem :? .

Megyek még mindig tanulni

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Móni
Már vártam,hogy Szabi elinduljon s tényleg nagyöröm ez :D de viszont fél szemem mindig rajta kell,hogy legyen ,hogy hova megy mit akar lerámolni a lakásban a polcról.....stb.
Etetőszékben eszik még de már sima széken is tud ülni,csak ugye az etetőszékben ha ül pl.-ul reggel ha issza a tejét ott tudom hagyni s közben bármit tudok csinálni pl.-ul beágyazni,mosakszom vagy fogmosás ....stb.
Viszont még nem igazán "beszél"mama,anya.baba,káká....ezeket tudja..de mindent megért már!

Sziasztok Helga

Kép
helguci
 
 


Lányok, örülök meg ma éjszaka!!!! :?
Nem bírok aludni. Este a barátainknál voltunk vacsorázni, úgy kb 15 fö, nagyon jól éreztem magam. Mi 11 óra felé haza indultunk, míg ök mentek még egy jó kis táncos helyre. Tök irigy voltam!!!! Haza érve 3 óráig szenvedtem, olvastam, de már fél hétkor megint "kakukkolok".
Lehet, hogy túl izgalmas volt a tegnap este a kis "unalmas, terhes"életemben.

Ráadásul az ember is horkol itt jó ízüen mellettem. Ha belegondolok mennyivel könnyebb a férfiaknak!!!!

Puszi mindenkinek.

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!! Jó hetet mindenkinek!

Gabcsi!
Igen én jelöltelek az msn-en ,ha nem baj így utolag.
Jó ez a készülődés a baba fogadására úgye?
Én is nagyon szerettem vásárolgatni és készíteni a szobácskát.
Kb.1 hónappal előbb készen állt már minden mert olyankor már bármi lehetséges. Veletek lesz a baba vagy külön szobában?

Hű most megyek mert megéheztem és dél is elmúlott . még vissza jövök.

Kép



móni
bedmona
 
 


Persze, hogy nem baj!!!
Gondoltam, hogy te vagy. Nincs más Móni nevü ismerösöm. :D

Kép
gabcsi76
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok!

Helló Máté és Zsani! Szavaztam rátok, kívánom, hogy sikerüljön.

üdv:

Kép



móni
bedmona
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre a topikra és úgy megörültem neki. Nagyon jó ötlet volt elindítani. :) Szeretnék csatlakozni, ha megengeditek. :)

A nevem Móni, kisfiam 15 hónapos, örökbebaba. 35 évesen lettem anyuka, majdnem születésnapi ajándék lett a kisfiam. :) Nem szültem, de a születésénel jelen voltam, én pillanthattam meg és én ölelhettem át először.
14 hónaposan indult el, félő volt, hogy lábújjhegyen teszi majd meg az első lépéseket. De Istennek hála nem, szépen a talpacskáira lép.

Mindenevő és írtó jó étvágyú. :)

Nagyon várom már, hogy mondjon pár szót. Eddig a baba és a mama, illetve a vau és a tatatata ( haphaphaphaphap ) a repertoár. Ám mindent megmutat, érti, amit szeretnénk tőle. Ma azt is megmutatta, hogy a vízzel teli felmosóvödörbe dobta bele apa lakáskulcsát. :oops: :lol: :lol:

Szeretnénk tesót, így elindítottuk újra az örökbefogadási eljárást. Bízunk benne, hogy év végére megszületik a kislányunk is. :)

Korábban szociális munkásként dolgoztam egy módszertani központban, hajléktalanellátásban.

S, hogy miért ilyen "kései" a mi gyermekvállalásunk?

A nagy ŐŐ megtalálása kicsit soká tartott, aztán a biztos munkahely és lakhatás következett, majd a kismanó. :)

Kép Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Móni 2, :lol: :lol: :lol:

Bocs ezért, de már van egy Mónink. :D Nagyon szép a kis fiad.
A fórum egy kicsit lankad most, úgy látszik mindenkinek más dolga van.

Tudjátok már, hogy fogják nevezni a kislányotokat?
Hát igen manapság a "nagy ök" nem hullanak le csak úgy a fáról.
Én 30 éves vagyok és most várjuk az elsö babukát. Izgi!!! :lol:
De kicsit izgulok is.....

Mit jelent egyébként a vau és a tatatata? Jelezni akar valamit vele Gergi? :lol:

Kép
gabcsi76
 
 


Lányok, hagy mutassam be nektek életünk legfontosabb projektjét.

A mi kis jövevényünket:

http://www.youtube.com/watch?v=OFlMd0MDQ9I

http://www.youtube.com/watch?v=-Ff1OJwI0Ko
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
gabcsi76
 
 


Szia Gabcsi!

Én megnéztem és ........ nem találok szavakat. Szerintem gyönyörű kisbabátok lesz. Nagyon édes. Már csak 86 nap és találkoztok.
Videót, fényképezőt feltétlenül vigyetek. Mindent meg kell örökíteni mert ez soha nem jön vissza.
A kisfiammal éppen tegnap néztük meg azt a videót mikor hazahoztuk a korházból. Mosolyogva nézte végig és kérdezett mindenfélét. Hát elis érzékenyültem egy kicsit.

Szia Kelimoni!

Üdvözöllék itt közöttünk, én vagyok a másik Móni ezen a fórumon.
Nagyon helyes a kisfiad és úgy látom nagy csibész is. ugye?
Gondolom elég megterhelő egy örökbefogadási eljárás is. Mi történt, hogy nem lehetett saját babád? Bocs, ha nem akarsz nem kell válaszolnod. Hiszen ez a szép kisfiú is a sajátod. Ő tudja már, hogy tesó érkezik?

Most mennem kell, vár a kisfiam. Mamázott ma egész nap.

Kép



móni
bedmona
 
 


Sziasztok!

Gabcsi: köszi Gergi dícséretét. :) Aranyos vagy. :)
A Ti kismanótok is csodálatos. :)

Sajna még nem tudjuk, mi lesz a kislányunk neve, apával nagyon nem értünk egyet. :lol: :lol: :lol:
Ő Patríciát vagy Líviát szeretne én pedig Lottit.
Majd meglátjuk. :)

A vau kutyát ( kutyaugatást ) jelent, a tatata pedig a háp-háp változata. :D

Móni1: Valóban nagy csibész a fiam, eléggé el van kényeztetve. De annyira imádjuk, hogy a nap 24 órájában csak vele foglalkozunk. Ámha mégse, akkor jön egy olyan dolog, mint a kulcs :D

Az örökbefogadási eljárást ki lehet bírni, érdekes a felkészítő, mi empatikus ügyintézőket fogtunk ki. Gyorsan ment minden. :)
És azért is örömteli a dolog, mert itt tudjuk, hogy biztosan vár ránk a mi babácskánk. :)

Igazán szervi oka nem volt annak, hogy nem stem teherbe, benne van a pakliban az, hogy bármikor....
Ám én erre már nem számítok egyáltalán. Más út a miénk, elfogadtam és örülök neki. :)

Nemrég megszületett a kisfiam története, ha érdekel Titeket. :)

http://www.golyahiregyesulet.hu/tortenetek02.php

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: