Új privát üzeneted érkezett!

Hát, az biztos, hogy ennyire még sosem vártam a karácsonyt, tök jó lesz, hogy hárman leszünk :) Remélem jövő ilyenkor meg már négyen ;)
Vendég
 


Sziasztok!
Biztosan szép lesz nálatok a karácsony Panndi!
Úgy szerettem volna,ha mi is hármasban ünnepelhetnénk....bár még előfordulhat.. :wink:
Jövőre szeretnétek egy kistesót Zsófinak? Vagy már útban van? :D
Neked hogy jött Zsófi?Időben?Azt halottam, hogy a lányok szeretnek idő előtt megjönni a nagyvilágba.
t. anikó
 
 


t. anikó írta:Sziasztok!
Biztosan szép lesz nálatok a karácsony Panndi!
Úgy szerettem volna,ha mi is hármasban ünnepelhetnénk....bár még előfordulhat.. :wink:
Jövőre szeretnétek egy kistesót Zsófinak? Vagy már útban van? :D
Neked hogy jött Zsófi?Időben?Azt halottam, hogy a lányok szeretnek idő előtt megjönni a nagyvilágba.


Remélem, hogy útban van, de még nem tudok róla :( Igen, szeretnénk neki kistesót minél hamarabb :)
Nem, én túlhordtam, a kiírt időpont után egy hetet vártunk, aztán befeküdtem a kórházba, és másnap megindították a szülést.
Vendég
 

 
 

Sziasztok
Panndi, ti aztan nem vacakoltok.. :) En is imadnam, ha egymast ernek nalunk a kis lurkok. Jo gyorsan sikerult regeneralodnod..
Sajnos gondok vannak itt a gepen a karakterekkel, igy nehez kifejezni magam..
Aniko, hogy s mint? Nalunk Tomika/Jozsika ugy megerosodott, hogy csak kerekedik a szemem minden mozdulatanal. Tulajdonkeppen a kis laba vagy konyoke folyamatosan a bordaim alatt van.
Node keptelenseg igy irni...
Panndi, Aniko, es mindenki, aki erre jar, nagyon szep, bekes es boldog karacsonyt kivanunk Nektek, bar meg a felkialtojelet sem talalom..

Angi es tsai
igna
 
 


igna írta:Sziasztok
Panndi, ti aztan nem vacakoltok.. :) En is imadnam, ha egymast ernek nalunk a kis lurkok. Jo gyorsan sikerult regeneralodnod..
Sajnos gondok vannak itt a gepen a karakterekkel, igy nehez kifejezni magam..
Aniko, hogy s mint? Nalunk Tomika/Jozsika ugy megerosodott, hogy csak kerekedik a szemem minden mozdulatanal. Tulajdonkeppen a kis laba vagy konyoke folyamatosan a bordaim alatt van.
Node keptelenseg igy irni...
Panndi, Aniko, es mindenki, aki erre jar, nagyon szep, bekes es boldog karacsonyt kivanunk Nektek, bar meg a felkialtojelet sem talalom..

Angi es tsai


Szerencsére hamar rendbe jöttem, bár hetekig nagyon rosszul voltam, aztán hipp-hopp jó lett minden :)

Nagyon boldog karácsonyt Nektek is, aztán azért írjatok, mi újság Veletek :)
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi Angi,megvagyunk,még mindig a fájásokkal eggyütt....
A bordáimat nekem is szokta "csiklandozni"... :roll:
Mekkorák vagytok most?
Remélem szülés után én is gyorsan rendbe jövök...
Nektek is Boldog Karácsonyt,de azért még írok!

Üdv.: Anikó
t. anikó
 
 


Anikó:Mi most járunk a 35. hét végénél. Most hány naponta jársz vizsgálatra?
Délután elmentem itt a fagyban egy sétára, a Tóváros lakópark irányába, nagy varga-betűvel persze, hogy levegőzzek, olyan furcsán üresek voltak az utcák.
Viszont észrevettem egy jó kis programot: itt a Szent István téri templomban Kaláka zenés betlehemi játékok ma este 7-től. Mi elmegyünk, hátha nem fagy oda a fenekünk. Hátha más is odaér még, ha olvassa híradásomat!
Panndi: Nektek közel van! :D
igna
 
 


igna írta:Anikó:Mi most járunk a 35. hét végénél. Most hány naponta jársz vizsgálatra?
Délután elmentem itt a fagyban egy sétára, a Tóváros lakópark irányába, nagy varga-betűvel persze, hogy levegőzzek, olyan furcsán üresek voltak az utcák.
Viszont észrevettem egy jó kis programot: itt a Szent István téri templomban Kaláka zenés betlehemi játékok ma este 7-től. Mi elmegyünk, hátha nem fagy oda a fenekünk. Hátha más is odaér még, ha olvassa híradásomat!
Panndi: Nektek közel van! :D


Igen, tudunk róla, járunk templomba, csak Zsófi épp most eszik, este 7-kor szokott, és hatalmas tömeg várható, így kihagytuk. Jövő vasárnap lesz Zsófi keresztelője :lol:
Amúgy a Tóváros tényleg nagyon kihalt, mi tegnap délelőtt sétáltunk ott egy órát, sehol senki... :?
Vendég
 


Sziasztok!
Hogy sikerült a karácsony?
Zsófi baba élvezte?:)
Anikó: veletek mi újság? Ha tudsz, majd jelentkezz, izgulunk..
A Kalákán tényleg hatalmas volt a tömeg, jóval korábban oda kellett volna mennünk..
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én adnék egy tál bejglit 20 perc napsütésért.. :o
Addig is, és újévig is, minden jót!
Angi
igna
 
 


Sziasztok :)

Zsófi élvezte, jó sok mindent kapott, jól el is fáradt, 27-én szinte egész nap aludt :lol: De nagyon jó volt 24-én hármasban lenni :)

Angi: Te hogy vagy? Ha már itthon vagytok nyugiban, és van kedved sétálni vlünk, szólj ám :)

Anikó: tényleg jelentkezz, sokat gondoltam ám Rátok, hogy mi lehet Veletek :)
Vendég
 


Panndi: Persze, menjünk sétálni, de szerintem ez a 7-és héten a legvalószínűbb, hátha addig ki is süt a nap.. :)
Ami azt illeti, már nem vagyok olyan vagány, mint eddig, nátha is levert, bár küzdök derekasan, nem lett nagy baj, így megúsztuk a gyógyszert, de eléggé riaszt az influenza, végül épp a nővéremékkel nem is tudtunk találkozni, ott az összes gyerek szép sorban lebetegedett. Barátok szintúgy.. :(
Szóval, megint nőtt a hasam, s már a torna sem esik annyira jól.. Plusz ez a fura és rémes kézzsibbadás. A kicsi viszont érezhetően kiválóan érzi magát, és ez a lényeg! Még elvileg 4 és fél hét.
Most kezdem csak igazán felkészületlennek érezni magam.. Nem tudom, nálad hogy volt.
Veletek mi újság? Ügyesen boldogultok?
igna
 
 


Sziasztok!
Végül is meg lett 26-án a legszebb karácsonyi ajándékom,amit eddig kaptam:megszületett Maja!!
Háát a szülés érdekes voltaz volt a baj,hogy dupla gyorsasággal tágultam,mint szoktak és emiatt a fájdalom sem volt kicsi.. :cry:
De megérte! Nem tudom leírni,mekkora nagy boldogság van most a családban! Nagyon édes,állandóan grimaszol,mosolyogni is szokott :D
Na majd még írok!
Veletek mi a helyzet?
Angi kitartást!
Ja! És Boldog Új Évet Neketek!
t. anikó
 
 


Gratulálunk :lol: Ha van egy kis időd, szívesen vennénk egy születéstörténetet :) Meg persze fotót ;) Te jól vagy?

Mi megvagyunk, ma volt a keresztelő, amikor leöntötték vízzel, épp aludt, csak picit megrázta magát és aludt tovább :lol: Már elment mindenki, újra csak hármasban vagyunk :)
Vendég
 


És egy mai kép :) Kép
Vendég
 


Jaj de jó! Csupa szép hír! Gratulálunk! És már itthon is vagytok!
A Zsófika keresztelője is nagyon kedves történet, hát még a mosolya!
Hűha, de tele lett minden felkiáltó jellel! :D
A mi kis Tamás-Józsefünk odabent újabb hatalmas lendületet vett, nő, rúg, mutogatja a tudományát. Lenyűgöző, de néha már fáj.. :)
Nagyon boldog újévet Nektek, s ha van fotó, Anikó, majd te is küldj nekünk!
Minden jót Nektek!
igna
 
 


BUÉK!
Még sajnos nem sikerült utolérnem magam időben,de igyekszem... :?
Hát az éjszaka elég nehéz...sajnos Majababa nemnagyon hagy minket aludni... :roll:
Angi!Kitartást,nincs már sok hátra :wink:
Nagyon édes Zsófi babáról ez a kép!
[/img]
t. anikó
 
 


Boldog szülinapot, Panndi! :D (Milyen a memóriám? :lol: )
Jövő héten egy séta? Jól vagytok?

Anikó, hogy megy a babázás?

Mi tegnap voltunk vizsgálaton, azt mondja a doktornő, hamarabb meglesz a kicsi, mondjuk én ezt egy ideje sejtem.. Hétfőtől hetente járunk.
:)
Hát, még max. 3 héttel számolok. Egyelőre nem félek, viszont már nem is alszom szinte semmit.

Várom a beszámolókat, Anikó, tudsz majd fotót küldeni Majáról?
igna
 
 


igna írta:Boldog szülinapot, Panndi! :D (Milyen a memóriám? :lol: )
Jövő héten egy séta? Jól vagytok?

Anikó, hogy megy a babázás?

Mi tegnap voltunk vizsgálaton, azt mondja a doktornő, hamarabb meglesz a kicsi, mondjuk én ezt egy ideje sejtem.. Hétfőtől hetente járunk.
:)
Hát, még max. 3 héttel számolok. Egyelőre nem félek, viszont már nem is alszom szinte semmit.

Várom a beszámolókat, Anikó, tudsz majd fotót küldeni Majáról?


Köszönöm szépen :oops: Még hogy a terhes nők feledékenyek :lol:
Jövőhét jó, azt hiszem bármelyik nap :) Neked?
Tök jó, Te is a vége felé közeledsz :) Én sem aludtam a végén, de már tényleg nem sok van hátra, kitartás :)

Anikó jelentkezését én is nagyon várom ám :)
Vendég
 


sziasztok
segítséget szeretnék kérni, Dunakeszin fogok dolgozni és szükségem lenne bölcsire, vagy olyan lehetőségre, ahová pici gyerekemet beadhatom. Esetleg magánbölcsi.

Fontos lenne, nagyon köszönöm előre is.

Kép
boki
 
 


Panndi: hétfőn fogom tisztán látni a jövő hetet, mert még mennem kell Pestre vérvétel plusz szülőszoba látogatás miatt is, mondjuk remélem, nem kedden. Jó, ha hétfő este jelzek? Egyébként bevallom, már csak rövidebb sétákat bírok :oops: Gondolom, a templomnál találkozhatnánk, s elmehetnénk a Tóváros lakóparkba.

boki: Bölcsi témában még nem vagyunk otthon, de azt hiszem, egy másik fórumon, talán a Dunakeszi-Alagligeten, volt szó erről, mármint a nehézségekről..
igna
 
 


Tökéletes, a séta útvonal is :)
Te hol is fogsz szülni? :oops:
Vendég
 


Én jó messze, a Szent Istvánban, de állítólag első szülésnél nem lehet elkésni :shock:
Ugye?...
igna
 
 


igna írta:Én jó messze, a Szent Istvánban, de állítólag első szülésnél nem lehet elkésni :shock:
Ugye?...


Hát engem ugye előző nap befektettek, szóval én nem késtem el, sőt :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Én még új vagyok itt.Most januárban fogunk a férjemmel Dunakeszire költözni az Iskola utcába.Nem ismerünk semmit és senki ezen a helyen:( A férjem Budapesti, viszont én kisvárosi -Várpalotai vagyok.Ezért esett a választásom Dunakeszire.
Most 30hetes kismami vagyok. Orvos ügyben már rengeteget érdeklődtem, és azt hiszem Dr.Szaniszló Zsolthoz szeretnék járni még a finishbe.A kérdésem az lenne, ha mi Dunakeszin lakunk és hozzá megyek Sztk-s rendelésre, akkor a szülésnél kell fizetnem ,és ha igen mennyit? Vagy Dunakeszi kell sztk-s orvost választani, hogy ne kelljen a rendelésen fizetnem?Tele vagyok kérdésekkel és kétségekkel.Ez az első kisbabónk és a lehető legjobbat szeretnénk neki.Nagyon szorít az idő, de sajnos nem rajtunk múlik a költözés
:cry:

Köszönöm a segítségetek és a válaszokat!
További szép napot!!!Viki
dné viki
 
 


Szia Viki :)

Sajnos nem tudok segíteni, az én dokim pesti kórházban dolgozik, és én nála szültem, itt nem voltam még SZTK-s orvosnál, nem is ismerem őket :(
Vendég
 


Szia Viki!

Én voltam már Dk.-n SZTK-s rendelésen, de úgy tudom, hogy Dr. Szaniszló nem rendel itt. Ő a Váci kórházban rendel, voltam már nála nagyon rendes, aranyos doki, én is hozzá szerettem volna járni, csak a kórházról hallottam rosszat, és nem is tetszett. Így én most Kistarcsára járok. Egyszer voltam még csak, de a kórház és a doki is nagyon szimpi volt.
Úgy tudom sehol nem kell a szülésért fizetni!
Emese

Kép
Kép
mese80
 
 


Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!!
Ígérem még jelentkezem,ha kérdésem van :oops:
Nem vagyok felvilágosult ilyen dolgokban!
További szép napot!
Viki
:D
dné viki
 
 


Sziasztok!
Hát Majababa rendesen próbára tesz minket!Szegénykém felcseréli a nappalt az éjszakával,ezért egész éjjel fennt vagyunk,nappalt pedig átalusszuk,ezért is nem nagyon írtam eddig.De most úgy néz ki,hogy javul a helyzet,mert tegnap előtt meg a mostano éjszaka felét már átaludtuk... :roll:
Angi ne aggódj,időben beértek ha eljön az idő,mi 5perces fájásokkal indultunk neki, és mégis több óra lett belőle...
Akkor most kezded az NST-t? Én azt úgy szerettem.... :D
Van egy fotoalbumos oldal neten,csináltam ott egy oldalt Majáról,küldök Neked az email címedre egy meghívót és meg tudod nézni.
Panndi!A tiedét nem tudom,ha gondolod írd meg és Neked is elküldöm szívesen!
Úgy elmennék veletek sétálni.... :cry: na majd egy kicsit később,babókával együtt :wink:
Egyébként nagyon élvezem a babázást,olyan édes!
Szegényke elég sokat csuklik és mondta a doki,hogy ilyenkor 1-2csepp citromot tegyünk a nyelvére és el fog állni.Megcsináltuk-azt látnotok kellett volna milyen grimaszokat levágott szegényke.. :D
Na azt hiszem egy részét bepótoltam ahiányzásomnak,annyit írtam!
Ha mentek sétálni,vigyázzatok,nehogy elcsússzatok!
t. anikó
 
 


Sziasztok! :)

Anikó: Most láttam a fotókat, nagyon édes a kicsi, köszönöm! Hát még nagyon picike, honnan tudná, hová is csöppent? Persze, tavasszal már mindannyian séta-képesek leszünk!
Az én babóm végigaludta az NST-t, előtte-utána: akció! Te hol is szültél?.. Ügyesek legyetek, ha lesz időd, várjuk a riportokat :o

Panndi: mi holnap megyünk megint Pestre, vérvétel, szülőszoba megtekintés, de a szerdám és csütörtököm szabad, úgyhogy amikor nektek jó a sétaidőpont, én is tudok veletek menni, majd óvatosan botorkálunk :)


Jóéjt mindenkinek!
igna
 
 


Sziasztok :)

Anikó: panndi@citromail.hu
Már nagyon kíváncsi vagyok a babátokra :lol:

Angi: oké, nekem is jó így, szerintem a szerda délelőttöt belőhetjük, fél 10-10 fele a templomnál? :) Vagy ha sokáig szeretsz aludni, mehetünk délután is. Hm? :)

NST-t mi rendszeresen dupláztuk, mindig elküldtek kávézni meg enni, mert Zsófi aludt :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Az NST nekem elég vicces volt,mert nekem végigrugdosta,és a gombot meg állandóan nyomogattam,olyan volt,mintha tv-játékoztam volna :lol:
A Péterfyben szültem...hát érdekes volt...a dokik és a nővérek nagyon aranyosak voltak,csak az volt a gond,hogy semmit sem mutattak meg,esetleg ha megkértem a csecsemősöket,de ők meg elhadarták az egészet,aminek az lett a vége,hogy az első szoptatáskor babóka teljesen szétszedte mind2 mellem,ez azóta se gyógyult be,úgyhogy most kénytelen vagyok felváltva etetni,1x amit lefejtem cumiból,1x mellből.Ez állítólag nem valami bölcs dolog,de ha egyszer nemtudok mit csinálni... :cry:
Úgyhogy Angi fogaddmeg a tanácsomat: ha megszültél,akaszkodj rá a nővérekre,amíg mindent szépen meg nem mutatnak.. :evil:
Panndi! Nektek hogy volt a születés után a papírokkal(anyakönyvi kiv,stb)?Nálatok is kipostázták?Ha igen,a TAJ kártyát külön postázták,vagy azt meg kellett csináltatnotok,vagy a többi papírokkal együtt kaptad?
Milyen volt a séta?
t. anikó
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


Rendben, Panndi, legyen akkor holnap 10 óra a templomnál! Remélem, nem válik addig sikamlóssá az út :shock:
Most jöttem haza vonattal Pestről, most egészen okésak a járdák és utak. Megnéztük a szülőszobát is, az is egészen barátságos, bár gondolom az adott helyzetben nem fogom nézegetni a képeket. Én még mindig nem félek, nem tudom, mikor következik majd be
:oops:
E-mailben elküldöm a mobil számomat, ha holnap valami közbejönne (biztosan nem fog)
Anikó: hogy boldogultok? :)
igna
 
 


Most látom, hogy közben te is írtál, Anikó. Hát, az az igazság, hogy bizonyos helyzetekben én vagány vagyok és talpraesett, de nem tudom, hogy egy frissen szült nő hogyan tud éppen kiállni az érdekeiért.. Kórházban amúgy is szeppentebb az ember.
Meglátjuk, mindenesetre köszönöm a jótanácsokat, jólesik minden tipp :)
A sétánk holnap lesz, remélhetőleg napos és száraz..
Puszi Majának!
igna
 
 


Sziasztok :)

Anikó: Maja gyönyörű, megnéztem a képeket :) Postáztak mindent, a TAJ kártyát külön, jó későn :?

Angi: okés, holnap 10 :) Ha nagyon csúnya idő van, akkor még értekezünk, de remélem nem lesz :lol: Amúgy lehet, hogy nem is fogsz félni :) Én a beöntéstől féltem a legjobban :oops:
Vendég
 


Sziasztok :)

Anikó, mi újság? :) Jól vagytok?
Mi igen, Angis séta megvolt, jó volt :)
Talán nem haragszik meg, ha leírom, tegnap kibújt Tomi baba :lol: Angi: nagyon várunk ám a részletekkel! :)
Vendég
 


De jó!!!Remélem hamarosan többet hallok!!! :lol:
Mi jól vagyunk,már 1kg híztunk,van tokácskánk,hurkácskánk a lábunkon..... :wink:
Holnap lesz az első babakocsis sétánk,már várom.Jövőhét végefelé,ha jobb idő lesz,már messzebb is sétálunk majd,úgyhogy lassan ha ven hozzá kedvetek Zsófival,sétálhatunk majd egyet :P
MI lehet Angival...biztos nemsok ideje van most neki sem :roll:
t. anikó
 
 


Angiék otthon vannak, és csodaszép a kisfia, láttam fotót róla :lol:
Szívesen, találkozhatunk félúton, vagy ilyesmi, én mindenben benne vagyok :)

Hihi, jó sokat hízott, ügyesek vagytok :)
Vendég
 


Sziasztok!
Ma írtam ide egy egészen hosszú beszámolót, s elszállt az egész, nem volt energiám újra megírni. Nagyon édes a kicsi, de tényleg egybefolyik nap és éj, s kicsit kaotikus egyelőre az egész.
Szóval röviden: szerencsés, könnyű szülésem volt, gyors is és hát kicsit korai. Mindenesetre Tomi nem koraszülött az orvosi vizsgálatok szerint sem, azt mondják, az előtte való rémes bélhurut gyorsította fel a dolgokat. Emlékszel, Andi, háztartási keksz... Hát úgy hánytam ki, mint a kisangyal, aztán jött lázközeli állapot, átvirraszott éjszakák, aztán úgy éreztem, nem is mozog úgy a kicsi. Pénteken voltunk emiatt CTG-n a kórházban, mondták, a baba jól van, diétázzak. Hazajöttünk, diétáztam, s még aznap éjjel beindultak fél négy körül a rendszeres fájások.... Tudtam kezelni gyakorlatokkal a fájdalmat, úgyhogy fél 11-kor indultunk el itthonról forró fürdő stb. után. Pisti csodálkozott is, milyen nyugodt vagyok. Magam sem értem, valahogy olyan természetes volt, tudtam, hogy ez szülés lesz.
Valójában a kitolási rész kb. fél óra volt, szerintem az volt a legnehezebb, fizikailag, és az, amikor előtte már fekve kellett elviselni a fájásokat.
A lényeg: bébike nagyon ügyesen kibújt, még a gátmetszést is megúsztuk. De tényleg olyan természetes, hogy itt van velünk, amikor megszületett, akkor is nevettem, nem sírtam, ahogy mesélni szokták.
Küldjünk majd fotókat egymásnak, hát nem semmi 1 kg kb 3 hét alatt, mi is hajtunk a súlygyarapodásra :)
Majd várom ám tanácsaitokat, néha fogalmunk sincs, mit hogyan...
Puszi nektek és a két szépséges kiscsajnak! :D
igna
 
 


Angi, a lényeg, hogy jól vagytok :) Majd még képet szívesen látnánk ám :)
Vendég
 


Gratulálok Angi!!Kíváncsi vagyok hogy néz ki a baba!Hány kg-val született?Hogy birod?
Hát mi most egykicsit nyűgösek vagyunk...fáj a pocónk,úgyhogy most kipróbálljuk ezt a szélhajtó teát,hátha jó... :?
Na a sétánknak lőttek ma...elvitte az eső... :x Bár a párom örül neki,mert így a hétvégén ő is tud jönni az első sétánkra :wink:
Na majd jövőhéten.... :wink:
t. anikó
 
 


Sziasztok, Andi, Anikó és a babák!

Most kicsit irigykedek, gondolom jókat tudtok sétálni ebben a szép tavaszi időben! Szégyen-gyalázat, de még mindig nincsenek a fotók rendbe téve, ráadásul alig csináltunk néhányat kicsi Potykáról. Nagyon kedves gyermek, szopcsi, rottyantás, alvás, néha fordítva :D Bár már kicsit érdeklődőbb, nézelődik, nem alszik el egyből, de többnyire a fenti egyenlet működik :) 54 cm, 3140 gr-mal született, még ezt a versenysúlyt nem sikerült visszanyernünk, de komolyan dolgozunk rajta.. Viszont ma a mózes kosarában hasról oldalra fordult, gondolom, ezt senki nem fogja elhinni nekünk :o
Hát.. volt már nagyon nehéz napunk, de valamikor ennek is ki kellett jönnie, feltűnően könnyen viseltem eddig az egészet. Feküdni, heverészni képtelen vagyok, ezért le is lettem már szidva. Nem tudom, ti hogy csináltátok az első időkben. Mi Pistivel ketten küzdünk, a héten még itthon lesz velünk, aztán némi nagyszülőzés, nem is tudom, hogy lenne a legjobb, de egyedül elég merésznek tűnik az egész nap.
Most már tényleg küldök a napokban képeket, ti is küldjetek infokat a lányokról. (Tamáska puszilja őket :D )
igna
 
 


Sziasztok!
Szia Angi! Akkor neked is csodababád van!Nekem három nap után emelgette a kicsi fejét hason, most már kész kis akrobata,van hogy 1percig is fenntartja,múltkor pont látta a védőnő és nem hitt a szemének,azt mondta,hogy ezt 2 hónaposan szokták a babák... :D
Sajnos mi hasájósak lettünk,úgyhogy a nappl kicsit nyűgösebb...szegényt úgy sajnálom,mikor látom hogy erőlködik és nem jön semmi puki...de azért tud alkotni pukikat rendesen,úgy szoktunk nevetni rajta... :P
Tegnap megpróbállta kicserélni a párom a pelust..namár ő nem bírja a szagokat...fel látnotok kellett volna mit művelt,végig két újjal kísérletezett...folyt a könnyem úgy nevettem... :lol:
Egyébként a pihenő rész nekem se ment-megy...engem is szidtak...
Mi nagyon gyarapodunk!Megvan az első ruha,amit kinőttünk!(pont a kedvenünket...)
A séta nagyon jóóó!Ma lesz a harmadik alkalom,úgyhogy Andi lassan megbeszélhetünk egy közös sétálást!!
Angi nemsokára ti is ott lesztek!yorsan elmegy az első hónap!
t. anikó
 
 


Sziasztok :)

Ma volt nálunk a védőnő, Zsófi megmutatta mit tud, felhúzta magát ülésbe az ölemben, nálunk is volt csodálkozás :lol:

Zsófi is a kedvenc ruhámat (ruháját) nőtte ki először :?

Anikó: hány körül lenne jó Nektek? Én benne vagyok :) Péntek délelőtt nem jó nekünk, de amúgy ráérünk :lol:

Mi megvagyunk, ma kivételesen sokat aludt Zsófi napközben, nem bánnám, ha ez máskor is előfordulna ;)
Vendég
 


Jaaa, Zsófi is hasfájós volt, aztán tök hirtelen elmúlt, kitartás! :oops:
Vendég
 


Sziasztok, Nagylányok!

Csodaszép idők járnak, igazi sétálós!
Küldtem nektek fotókat, Andi biztosan megkapta, Anikó, neked az a citromail-es működik?
Ti honnan tudtátok, hogy hasfájos bébike?
Mi mindenben olyan bizonytalanok vagyunk. Azt hiszem, ugrásszerűen növekszik mostanában Maszatmanó, mert néha evés után 40 perccel újra kell kezdenünk..
Még nem igazán értjük minden jelzését.
Persze, fogunk együtt sétálni, csak még kicsit korai, majd megbeszélem ezt is a védőnővel. Én is kíváncsi vagyok a tieitekre, izgalmas lesz látni, majd hogyan reagálnak egymásra. Állítólag a kicsik imádni szokták egymást. :D
Nos, minden jót addig is!
igna
 
 


Megkaptam bizony, és valami fantasztikusan nagy haja van, jó kis hapsi ;)

Az elején Zsófi is sokszor evett, nekem Bea azt mondta, hogy másfél óra legalább teljen el két kaja között. Aztán egyszer csak beállt, hogy nem eszik annyit. Hasfájósság nálunk összetéveszthetetlen volt, látszott rajta, hogy a hasa fáj, teljesen máshogy sírt, mint előtte, lábát felhúzta, és nem sok minden segített rajta :?
Vendég
 


Sziasztok!
Angi megkaptam én is a képeket,nagyon szépek vagytok!Gratula!
Andi!Jövőhéten sétálhatunk egyet,nektek mikor jó?
Hát mi szenvedünk rendesen ezektől a fránya pukiktól...már az espumisan(nemtudom jól írtam-e) cseppeket próbálgatjuk,de ez se nagyon segít :cry:
Egyébként mi onnan tudjuk,hogy a pocija fáj,hogy sírás mellet olyanokat erőlködik szegény,hogy teljesen kivörösödik a pofija szegénykémnek.. :oops:
Viszont ezeknek a szép napoknak nagyon örülünk!Úgy élvezi Majácska a sétákat...meg én is hogy végre kimozdulhatok.. :roll:
És végre elkezdte élvezni a fürdetést is!Nagyon megszerette a vizet!
Az evésről ne is eszéljünk!Rengeteget eszik Maja!Egy etetésnél kicsit több mint egy decit benyom...van is pocija :wink:
Neketek ki a védőnőtök?
Mekkora most Zsófi?
t. anikó
 
 


Nekünk hét vége fele lenne jó, mert hét elején itt lesznek anyuék. Amúgy vagy úgy tudunk menni, hogy 11-re érjünk haza, vagy úgy, hogy háromra, mert akkor eszik Zsófi.

Centiben nem tudom, nem mérték mostanában, 68-as ruhákat hord, 6120 gramm volt két hete, szóval a súlyduplázás fél éves korára simán meglesz (3160-nal hoztuk haza a kórházból). Persze ha mérik, előtte mindig rottyant egyet, hiába na, hiú csajszi, biztos azt akarja, hogy kevesebbet mutasson a mérleg :lol: Nekünk Bea a védőnőnk, és Anginak is :)
Vendég
 


Sziasztok!

Öröm titeket olvasni - no és a súlygyarapodásotokat! :D
Sajnos mi egyelőre ebben nem vagyunk valami menők.. :( Pedig véget nem érő szopizásnak tűnik a nap. Most 5 nap alatt 100 gr-ot gyarapodott, Bea szerint ez épp az alsó határ. Olyan rosszul esik. Mi mindent megteszünk.
Amúgy is, ahogy "nő" a gyermek, egyre több mindent nem értünk. Eleinte olyan egyszerű volt, tényleg csak aludt, rottyantott, pelenkáztunk. Most sokszor nem tudjuk, mi a baj, szerintem én máris agyon kényeztetm, hiszek abban, hogy minden pillanatban éreznie kell a szeretetünket, és hogy bízhat bennünk. Nem bírom elviselni, hogy magányosan sírjon vagy nyöszörögjön. Olyan kicsi még.
Na persze őt is mindig rottyantás után mértük :D
Lehet, hogy ő is hiú fiú?! :o
Szóval, jó lenne már jobban érteni a jelzéseit..
És együtt sétálni! :)
Majd meséljetek, milyen volt!
igna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: