Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnos még itton vagyunk :) Jövő hét pénteken megyünk, már árgus szemekkel figyelem az összes időjárás jelentést... Remélem addigra kisüt a nap :)

Vasárnap tartjuk Fanni szülinapját, jön az egész rokonság, kb. 25-en leszünk... Holnap megyünk bevásárolni, tortát intézni stb. Fanni tőlünk egy játék szupermarketet kap, anyuéktól nem tudom. Kicsit összepakoltam a szobájában, hogy legyen hely az új játékoknak... :lol:

Én is gondoltam rá, hogy veszünk neki új ágyat, de aztán megbeszéltük, hogy ráér jövőre. Fanninak még korai lenne, nem aludna benne.

Még jelentkezem nyaralás előtt a szülinapi képekkel :lol:

horvviki
 
 


Viki!
A szupermarketnek bizti fog örülni Fanni! Milyen tortát szeretnél Neki?
Vagy majd amelyik megtettszik?

Miért olyan "későn" mentek nyaralni? A szülinap miatt?
Most is a szüleiddel mentek?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


gani egyenlőre nem tudok róla hogy tesóbaba lenne nem fogok lapítani ha összejön szólok egyből nektek :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

..valóban - ebben az ágyban aludhat Levi - akár felnőttkoráig...
A 180 cm elég hosszú :wink: (mi sem vagyunk 2 méteresek)
..de úgy terveztem, hogy (ha jönne a tesó) addig ez lenne az ágya... de ha a tesónak
már nem kell rácsos ágy, akkor az (az is átalakítható - 2 méteres)..
addigra már nem kell leesésgátló Levinek - így lesz mindkét bébinek :lol:

Boszi
Örülök, hogy jól érzitek magatokat...
Mi sokat sétálunk esténként.. anyós, sógornő, Szofi, Levi és én..

Nika
Várjuk a nagy hírt! Jó lenne, ha írnád... aztán én is írom (remélem) :wink: :lol:

Viki
Nem kis buli lesz... :shock: 25 fő :shock:
(nem is olyan rég még csak fél éves volt Fanni.. emléxem... hogy repül az idő :roll: )

Tegnap mi is szülinapoztunk (Anyunak volt vasárnap)...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Anya és fia MSN-ezik! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A kép nem a legjobb minőségű, bocsika,mert webkamerával készült! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani: idén úgy alakult, hogy aug. végén ér rá a nagy család együtt elmenni nyaralni. Annyira én sem örültem neki, hiszen rizikós már az időjárás, de végülis voltam már júliusban is úgy nyaralni, hogy végig szar idő volt... meg most is aug. közepén is elég esős az idő, de reméljük aug. végén még lesz egy kis jó idő

horvviki
 
 


Viki!
Megrendelem nektek a jó időt :wink:
Igazad van! Az időjárás mindig lutri.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem semmi dolog történt velem!
Már az Rtl kKub Hiradónak,Fókusznak is írtam.
Aki kíváncsi priviben elküldöm mit írtam nekik,mert elég hosszú lenne ide beírni/másolni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Délelőtt voltam nőgyógyásznál, sajnos kinyílt a méhszáj :( Szigorú fekvés :( Eléggé el vagyok keseredve, mert Áron mellett ezt nem tudom kivitelezni :(

Bocsi, hogy nem reagálok semmit, megyek vissza az ágyba pihenni. :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Helga!
Nagyon sajnálom! Nem tud valamelyik szülő segíteni? Vagy Ti Áronnal nem tudtok elmenni a szüleidhez?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Helga, még egy hónapot jó lenne kibírnod! Tényleg, anyukád nem tud feljönni? Vagy párod szabadságot kivenni?

Mi már készülődünk, pénteken indulunk. És úgy néz ki végig jó időnk lesz :) Már ha hihetünk az időjósoknak :)

Többiek?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Letelt a 3 hét,vasárnap estétől itthon vagyunk.
Tegnap voltunk diabos kontrollon,és változott a törvény. Tegnaptól csak a háziorvos írhat fel tesztcsíkot. Aki napi 2xy kap inzulint,annak 2 doboz jár 3 hónapra! Nekünk rendes volt a doki beírta,hogy délben is kapunk így 6 dobozt kapunk 3 hóra,ami eddig 2 hóra járt.
Nem semmi mi?
Eddig se volt elég,de így???
Szép!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Bocsi,hogy írok ide,tudom,nem közületek való vagyok,de olvaslak benneteket már legalább másfél éve.Most telt be a poharam és nem tudom megállni szó nélkül.Boszibaba,te tényleg mindig,minden nap,csak háborogni tudsz valamin?Érdekes,hogy veled mindig történik valami ,,nem semmi" dolog!Szörnyű,ahogy állandóan háborogsz valamin!Közben meg észre sem veszed,hogy az előtte lévő író komoly,valódi gondokkal küzd.Szánalmas vagy!

THelga,te pedig próbálj meg segítséget kérni és pihenj,amennyit csak lehet.Sok sikert Neked és sok egészséget a pici babának!
Vendég
 


Csiperkebaba nem tudom ki a fene vagy,de látom nagyon ráérsz mindenre.
Az hogy min háborgok az én dolgom.
És képzeld elég komoly problémám volt nekem a kisfiammal,életveszély,de pont az ilyenek miatt nem írom le,mert semmi közöd hozzá!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia Nagyon Boldog Névnapot! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga most olvastam csak vissza,hogy veled meg mi történt! :(
Nagyon sajnálom,pihenj sokat!!!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Viki
Fanninak utólag - itt is Nagyon Boldog Szülinapot!! :P
Jó utat majd és szép időt!

Helga
Nagyon sajnálom. Kitartás! Még egy bő hónapig magadjon bent a pici lány - ezt üzenjük neki!!
Pihenj, megbocsájtjuk, ha csak ritkán jössz!

Kicsit eltűntem pár napja..
..szombaton esküvő Debrecenben, tegnap 3-asban voltunk "itthon" Apával (nagyon jóóó volt),
ma kettesben Manóval.. bár már hazaért Anyós .
Az új ágy - péntek délelőtt érkezett, Levi szereti.. már 4x aludt benne.
Az első 3 alkalommal én a saját helyemre feküdtem, ő oda és úgy aludt el,
ma már egyedül hagytam a szobában az ágyán és így is elaludt :lol:

Levi ismét kezdi mondani, hogy kaka, pisi...
Tegnap sikerült a parkettára pisilnie :P
Anyós állandóan pelus nélkül akarja járatni, de akkor takaríthatnék :roll:

Nemsokára jönnek vissza a sógornőmék (voltak dédilátogatóba tegnap és ma).. vége a csendnek..

1-2 kép:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszönöm Boszi :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Fene nem vagyok!Azt hiszem én sem írtam rondát neked,úgyhogy vissza is vehetnél egy kicsit!És nm tudom,honnan vetted,hogy azért,mert 1x írtam ide,nagyon ráérek mindenre!?Pont,hogy Te vagy az,aki az egész napját a gépnél tölti,mert ezeket a szövegeidet bemásoltad már ugyanebben a formátumban egy rahedli oldalra.És pont ezért nem vetted észre,hogy másnak meg baja van,mert nem figyelsz másokra,csak ctrl-c,ctrl-v!Erről ennyit.
Vendég
 


csiperkebaba látom nagyon ráérsz Boszibabának igenis komoly problémái vannak voltak nem csak sajnáltatja magát mivel nem ismered személyesen ezért jó lenne ha leszállnál róla ha valami nem tettszik akkor ne olvasd van görgető gomb az egereden gondolom csak ajánlani tudom istenem miért kell mindig Anitába belekötni ezt nem értem és tudod van akinek a tesztcsík is problémát jelent nem mindenki él nagy lábon és ahogyan Anitát ismerem ő sem él nagy lábon

nika70
Salgótarján
 
 


jaj istenem mindig meg kell hogy találjanak mindenféle emberek nem értem

Helga tényleg pihenj sokat maradjon még bent az a babóka :):):

Kia jók a képek Boldog névnapot :)
Jó az új ágy én is ilyasmit néztem ki ez ugye egy méret 90*200-as?? mennyibe került?

nika70
Salgótarján
 
 


Viki jó pihenést :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi szépen a drukkokat! Nagyon aranyosak vagytok! Anyósom ma eljött, és a jövő héten majd anyukám váltja Őt! Nagyon aranyosak, az egész család összefogott értünk :)

Fanni! Nagyon Boldog Születésnapot!
Kia! Nagyon Boldog Névnapot!


Viki! jó pihenést! Jó időtök lesz :)

Kia,
Szuper az ágy, mi is nézegetjük :) Ez a típus nekünk is nagyon bejön. Jó széles, úgy látom. A vaterat én is nézegettem, és láttam, hogy vannak mindenféle autós meg hercegnős (Gani :lol: ) ágyak is. Nem tudom milyet vegyünk, ez is és a hagyományos is tetszik :)

Boszi,
Nem semmi a kálváriátok ezzel a cukorral :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga örülök,hogy lesz segítségetek! :wink:
Nemsokára én is írok bővebben majd,meg van rengeteg kép is!

Addig is egy kép rólam,újítottam! :lol:

Kép
Fodrász előtt és után

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fanni nevében köszönöm a köszöntéseket! :lol: A szülinap nagyon jól sikerült, mindenki eljött, jó sokan voltunk, de elfértünk. Rengeteg ajándékot kapott, többek között egy triciklit meg egy biciklit :lol: A tricklit még nem tudja hajtani, a bicikli meg még nagy neki, de sebaj eltettük jövőre :lol: Ezenkívül tőlünk a játék szupermarketet kapta, na az nagy sikert aratott. Kapott még legot, ruhákat, puzzlet, memoriát stb.

Helga, örülök, hogy lett segítséged. Te csak pihenj sokat. Köszi az időjárás megerősítést :lol: :lol: :lol:

Nem tudom, jövök-e még a nyaralás előtt, de utána mindenképp jelentkezem. Most mosok, vasalok, pakolok ezerrel, pénteken indulunk. :lol:

Mindenki vigyázzon magára! :)

horvviki
 
 


Viki ha nem írtam akkor Fanninak nagyon boldog szülinapot kívánok utólag is,csak tudod Gabika miatt eléggé ideges voltam a múlt héten és másra gondolni se tudtam.

Jó nyaralást nektek,és szuper időt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga!
Örülök neki, hogy van segítséged!! Ez most a legfontosabb, hogy tudsz pihenni és Áronnak sem kell lemondani a a mozgásról.

Viki!
Mi is kívánunk boldog születésnapot Fanninak! Majd a szülinapról is tegyél képet!
Kellemes nyaralást Nektek!!!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Nika
Az ágy 90x100, x140 (jelenleg ekkora), x180 is lehet.
Most 34 eft, júliusban még 33 e volt.
Autós, hercegnős ágy... néztem én is, szépek...
csak azoknak az ára :shock: 40-50 e között :?

Viki
Jó sok ajándék! :P
Jó nyaralást!

Helga PIHENJ! Pihenj! PIHENJ! Pihenj!

Boszi
Jó a hajad!
Nekem most bő 10 cm-rel rövidebb.
4 nap múlva DRUKK!!!

A lakáseladás..
Találtam a neten 1 családi házat és 1 (86nm) lakást ,amit Bp-i ingatlanra akarnak cserélni...
rá akarom beszélni Apát, hogy legalább nézzünk meg őket.
A ház nem jó környéken van :( , a lakás túl nagy és fsz-i :(

Tegnap jó volt otthon lenni , rengeteg rég látott ismerőssel találkoztam.
...és láttuk élőben az IrigyHM-et, Kefírt... (ha már Bp-en nem sikerült :lol: )
Levi körhintázott, ugrálóvárazott... nagyon élvezte :lol:

Felébredt Levi (éjjel még közöttünk alszik), kérte a cumiját, lemászott az ágyról és
felmászott a saját ágyára, lefeküdt :lol:
De már motorozik is...

Szép napot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
:wink:

Viki
nagyon jó pihenést nektek!

Kia drukk a lakáshoz/házhoz%
Mi is nagyon nézegetjük a nagyobb lakásokat,mert le szeretnénk cserélni. :wink:

Mamám ma 80 éves,és sajnos nem tudok ott lenni,telefonon se tudom megköszönteni,mert nem hallja!De már elintéztem neki egy meglepetésvirágcsokrot,ami igaz csak hétfőn lesz ott,de gondolom örülni fog majd nagyon.

Tegnap ki merre volt?

Mi kimentünk a Redbull Air Race-re,mert Gabika nagy repülőmániás lett!30 percet voltunk ott,aztán átmentünk a Kossuth térre nézelődni kicsit.

Sok jó dolog volt ott is,különösen annak örültem,hogy a diabetikusokra és a lisztérzékenyre is gondoltak,olyan dolgok is voltak!

És megkóstoltuk az Ország Tortát is,ami nagyon finom volt,megvan a receptje is!

Hétfőn megyek a belgyógyászhoz,kicsit izgulok,de biztos minden rendben lesz majd.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sajnos a Gabikával történtek után nagyon rosszak a cukrai,egyfolytában 10 felett van.
Hétfőn hívjuk a doktort,hogy akkor most ő mit gondol.
Én arra gyanakszom,hogy már van írtó kevés,vagy egyáltalán nincs béta sejtje ami termelne inzulint! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
JOBBULÁST Gabikának!!! :(
Remélem csak átmeneti állapot.

A repülők..
Levi is imádja őket.. ha lát vagy hall 1-et, akkor már kiabálja is, hogy
kopter fent :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!
Nemsokára írok majd bővebben,ahogy tudok,de most kicsit izgulok,mert holnap megyek a belgyógyászhoz a pajzsmirigyemmel. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Voltam belgyógyásznál.
Megvizsgált,uh-t nézett,majd megpróbálta és sikerült neki leszívni a fele göbömet.
Most viszont figyelnem kell,nehogy megtelítődjön újra,mert akkor mindenképpen műtét.
6 hónap múlva kontroll,ha addig nem lesz semmi panasz.
Bizakodom....

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


http://pirula.blog.hu/

Itt már fent van a velünk történt dolog!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
DRUKK, hogy ne legyen műtét.
Elolvastam a levelet...
Elég durva már, hogy miket megengednek maguknak az orvosok, gyógyszerészek :evil:
...és még sorolhatnám... sok helyről hallottam már hasonlót :(

Többiek - hogy vagytok?

Levi végre megnyugodott egy kicsit.. kibújt a két várva várt fogacska hegye (13. és 14.)
Már nem matat a szájában :P

Ma bement a spájzba és azt hallottam SZILVIA, SZILVIA.. hozta ki a szilvát :lol: SZILVIA SZÁBÁ (szilvát a szájába :P )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


A Blikknek is írtam,és ma meg is kerestek. Felhívott egy hölgy,aki újságíró.

Szerdán jönnek ki riportot készíteni!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia!
Szilvia :lol: :lol: :lol: :lol: Ezek szereti a gyümölcsöt Levi :lol:

Mi is néztünk ilyen hercegnős ágyikót.De azzal az a legnagyobb baj, hogy nem helytakarékos. A galéria alá meg be lehet majd tenni a tanulósarkot :wink: Még olyan sokára lesz október, hogy megkapja Bogi az új ágyát :? Nagyon várja, hogy csuszizhasson :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Boszi
Majd írd meg, hogy mi (volt szerdán)..

Manó ma 15 óra előtt aludt el - kicsit elhúzódott a doki miatt.
Fel kellett iratni 1-2 dolgot és Levi hétvégén azt mondogatta, hogy fáj, ha pisilt.
...a kukira azt mondta a drnő, hogy gomba, kaptunk egy krémet... esténként be kell kennem..

Gani
Igen, szereti :D
Messze van október? Szerintem már túl közel... kezdek izgulni, hogy Levinek lassan mennie
kell bölcsibe , nekem pedig dolgozni... :roll:

Többiek - hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Aki kíváncsi ránk,holnap vegye meg a Blikket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kossuth Rádió is megkeresett,nyilatkoztam,ma 16kor lesz hallható a rádióban!



Rtl Klub is megkeresett,ők meg jönnek most forgatni,ami az esti Hiradóban lesz benne!

Egész nap cseng a telefonom,nagyon sokan keresnek meg!

Blikk online cikk:

http://www.blikk.hu/aktualis/nem-adtak- ... 60892.html

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!



Boszi,
Olvastam a Blikk cikket, jó sok hozzászólás is született!
Remélem, azóta rendeződött már Gabika cukra. Írtad korábban, hogy azóta sem rendeződött.
Örülök, hogy a biopszia is viszonylag jól sikerült, sikerült leszívni a göböt. Drukk, hogy minden rendben menjen.
Este nézzük a Híradót, most a Kossuthot nem hallgatjuk, megyünk le.

Mi jól vagyunk, tegnap voltam orvosnál, minden változatlan, továbbra is pihengessek.

Gani,
Nekem is az a bajom a szuper ágyikókkal, hogy nem panelbe valóak. Lehet, hogy nekünk is olyasmi ágyunk lesz, amit Kiáék vettek.

Kia,
Kuki :(
Mikor is lesz bölcsis Levi? Hátha addigra jön a tesó :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Boszi
Nézzük majd a híradót!

Helga
Pihengess! Néhány hetet bent kell még töltenie a tesónak!

Levi (úgy beszéltük meg anno) nov.-dec. környékén megy majd bölcsibe... addig bármi lehet :lol:

Ma végre vettünk hálózsákot (télit, nyárit).. mióta kerestem... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kossuth Rádió interjú:

http://data.hu/get/1668879/2009-08-27-k16.ram.html

Real Player lejátszó jó hozzá!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A 5-6. perctől a 14-15. percig tart.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Aki esetleg lemaradt róla,itt a link ahol megnézhető:

http://www.rtlhirek.hu/video/67454

Az első hír vagyunk mi!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Egy ismerös szólt,hogy az ATV-n is bemondták ami történt:
http://atv.hu/videotar/090827_eltort_az ... isfiu.html

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Nagy a csend.. hogy vagytok?

Viki
Milyen volt a nyaralás?

Helga
Megy a pihenés?

Lassan 2 hete olyan tüneteim vannak, mint Levivel a terhesség elején... kedden volt egy poz.
(halvány) tesztem.. ma pedig egy neg. :roll:

Holnap megyünk - pár napra - a másik mamáékhoz :P
..kell egy kis kikapcsolódás.

Boszi
Láttalak a híradóban...
..már rengeteg helyen volt a történet...
..még a szon-on is (szabolcsonline)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

hazajöttünk (sajnos). A nyaralás szuper volt, Fanni nagyon élvezte. Végig nagyon meleg volt, minden nap fürödtünk a tengerben. Fanni kicsit félt a hullámoktól, így ő inkább a medencében pancsolt. A szállás, kaja, a tenger minden csodás volt, igazán jó nyaralás volt. (Eltekintve attól, hogy Fanni egész héten alig evett valamit, egyszerűen nem akart enni. Pedig tényleg jó kaja volt, és szinte mindennel próbálkoztunk. De több anyuka is panaszkodott, hogy nem eszik a gyereke. Gondolom a meleg, meg környezet változás stb... Viszont itthon most már eszik rendesen.)

Bosziék történetét most fogom elolvasni, eddig csak átfutottam, többre még nem volt időm, de nem semmi amit eddig olvastam.

Helga, hogy vagy? Minden rendben?

És akkor pár kép, lesz még videó is, de most többre nincs időm:
Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Viki
Épp most néztem meg a képeket az iwiw-en is :P
Fanni nagyon édes, huncut nagylány :P
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: