Új privát üzeneted érkezett!

Rik,katicabogár lett a jele ő választotta magának és még a tavasszal megbeszélte az óvónénijével, de jó is , mert egy másik kislány is azt akarta volna magának, de így ő alma lett.

Ma azt mondta az óvónénije,hogy nagyon ügyes semmi baj nincs vele mindent megcsinál amit mondanak ,olyan mint egy igazi régóta oviba járó kisgyerek.Olyan jó volt ezt hallani és megnyugtató is, hogy az én kis pici lányom jó érzi magát és büszkeséggel töltött el.

Vandacica, hú azért az nagyon rossz lehet nektek, hohy semmi tejes és tojásos dolgot nem ehet a picurod.Nálunk pl. ha Alexandra több tejet iszik akkor neki is az arcán megjelennek kis piros pöttyök,de más tejetrméktől hála nem.Igaz nem is nagyon iszik tejet.

Mindenkinek jó éjszakát.

Ja taliba én is benne lennék.

Zília

Kép
kertész ákosné
 
 


sziasztok!! Mindenkinek szép napot kívánok!!

Kertész Ákosné :Igen hát elég rossz,de sajnos mást nem nagyon tudunk tenni,elvileg 3éves korára kikeli nőlni ,de nem tudom hogy kifogja e,de remélem!!Hát pl szoktam neki sütni is szerencsére elég sok minden van itt fent a neten ,szóval így könnyebb.
A te kislányod mennyi idős?Mért ő is tejérzékeny? szia További szép napot mindenkinek.

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


VAndacica

És milyen alapanyagbol főzöl neki akkor?Mivel dusitasz pl. egy sütit?MAjdnem minegyikbe kell vagy tojás,vagy tej(tejföl). :roll:
Mikor tudtátok meg hogy allergiás?Volt a családban már?

Zília

Hűűű,akkor tényleg klassz csajod van,büszke is lehetsz a katibogaradra!
:lol:
De jó lenne ez a tali tényleg.Amica mikorra gondolja????????AMICA????????? :shock: :D
Vendég
 

 
 

Rik, ha Amica megszokja, hogy mindhárom gyereke másfelé van akkor :lol: :lol: :lol:
Most még akkora a fejetlenség... Márton Orsolyás lett.
Valaki kérdezett, Ágnes nem bölcsis, de mindenhova kísérnie kell velem a nagyokat, szóval cipelem eleget.

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!!

Szia Rik!!Hát pl egy sütit??pont ma csináltam neki linzert és almáslepényt.Hát a tojást a tejet mindent kihagytunk belöle ezeket egyszerüen vizzel potoltuk, a tésztát ugy csináltuk hogy liszt és vaj(tejmentes) és zsír ezt összekevertük szétmorzsoltuk és vizzet adtunk hozzá, meg tettünk bele sütöpor vaniliáés cukor ennyi ugyan ugy mind más sütikhez csak a tejet és a tojást vizel potoltuk, igaz nem tudtuk milyen lessz az eredmény, de kellemesen csalódtunk mivel nagyon finom,nem nagyonl ehet észrevenni ak ülömbséget csak más iz ,de kellmes!! Mondjuk a rántoshusit is ugy csináljuk hogy liszt víz aztán prézli!! teljesen ugyan olyan csakm ás iz de ehető.Most már kimondhatom hogy egyre könnyebben megy,mikor elöször megtudtuk hogy a fiam tej/tojás allergiás nagyon megijedtünk.De az internet segítségével sokkal könnyebb.pl az első szülinapjára is tortát sütöttem neki ami nagyon fincsi volt s neki is izlet.meg álandoan olyan kekszet nápolyit keresünk amikben az alleriás érel nincs bent. s hidd el nagyon sok a választék..

Hát a dokik azt mondták tőlem örökölte,mivel én aszmás voltam,csak ő igy örökölte....Hát ez úgy derült ki hogy 2hónapos kora óta ekcémás kiütések jelentek meg az arcán s már a kis melkasán is voltak utána ....de akkor még nem tudtuk hogy mitől s semiylen krém nem használt....Majd 3hónaposan Milupa tejpépet vettem neki kiegészitőnek a szoptatások mellé...S ekkor adtam neki 1 kanalat de már akor észre vettem hogy pirosak az ajkai s váram vele kicsit 10 perc alatt elkezdett hányni utána meg az egész teste bedagadt,majdnem megfulladt rohammentővel mentünk be a korházba.....nagyon félelmetes látvány volt.....rossz visszagondolni.......ekkor bent voltunk 3napot kiderült a vérvizsgálat alapján hogy tej/tojás érzékeny.Így mivel szoptattam kiktatam az étrendeből s a bőre meggyógyult azóta se jele annak hogy valaha is volt rajt ekcémára mutato jel. Azóta már 20 hónapos és szépen fejlödik....BOCSI hogy ilyen sokra sikeredet......Hat ez a mi történetünk

PUSZI

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sziasztok!

Köszi rik, hogy érdeklődtél utánunk, nem felejettél el minket.
Andiékkal volt szerencsém augusztus elején találkozni(meg Eszterékkel is),vittük nyaralni a gyerekeket anyósomékhoz.Jó volt "élőben" beszélgetni!!!

Mi is dolgozunk, iskola, ovi...Zóra elkezdte az ovit, de mivel okos bölcsis volt, egyáltalán nem volt semmi gond, már második napon ott aludt.No meg Míra is odajár a kettes csoportba, szoktak találkozni, szomszédolni.Szecső meg már harmadik osztályos és hatalmas-magas fickó. (már az én régi, kinőtt szandimat hordja-úgy kinőtt, hogy a terhességek alatt kicsit megnyúlt a lábamon a bőr és nekem már kicsi, pedig imádott szandi volt...)És majdnem olyan magas, mint én(ill ő magas, én alacsony :lol: )

Pelenkáról leszokók: Zóra a bölcsiben tavasszal max 1 hét alatt hagyta el, de már rögtön éjjelre is. Talán nem is kell sürgetni a dolgot, eljön az ideje magától is...

Nem győztem csodálkozni, hogy milyen nagyok már a gyerkőcök és milyen szép mindenki (Dorka főleg elvarázsolt megint)

És nem is igazán értettem a topik haldoklását, de Andival beszélgettünk róla, kicsit felvilágosodott.
No, meg az autó kerék kiszúrás...Azt gondoltam az ország "okosabb" nyugati felében nincsennek ilyen gonosz emberek, de úgy látszik nem csak bp-en vannak bunkók.

Jó olvasgatni Titeket, néha próbálok majd jelentkezni (mégha senkit nem is érdekel... :wink: )

Üdv mindenkinek!

csilla
Kép
Kép
Kép
szemizo
 
 


VAndacica

borzalmas igy olvasva is.Kívánom,hogy nőlje ki gyorsan,azért könnyebb lenne mindenféle szempontbol.
Köszi,hogy beavattál a sütésetek rejtelmeibe!! :wink: :D

Amica

okés,akkor mindent bele!!
Azt nem irtad,hogy tetszik Mártonnak a suli???Hányas osztály létszám van?
JAnka mit szól,hogy nincs az oviba vele a tesó?? :roll:
CSilláék?
Vendég
 


Sziasztok!!
Szia Rik!! Hát igen ez igy elég nehéz,de mindent meg kell oldani .Amugy köszia jókívánságokat,nagyon kedves tőled,ezt én is remélni merem hogy kívővi hisz ez neki lenne a legnagyobb előny,s én se félteném annyira a társaságban.
Nagyon szívesen !!


Amugy mint látom a te piciid már elég nagyocskák.Petra jár már oviba?? Rékam elyik suliba jár?, Ugye soproni vagy?,

Szia Szemizo!!Nagyon szépek a kislányaid.Gratuilálok hozzájuk.
pusy mindenkinek.további szép napot!!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Kép ő az én picik is fiam


sziasztok !!Ezt elöbb elfelejtettem mellékelni

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Cajok, ha érdekel valakit, vagy ismertek valakit, akit esetleg érdekelhet... :)

Eladó egy Fuji S5700-as digitális fényképezőgép, jövő év október 20-ig garanciális, tökéletes műszaki és esztétikai állapotban.
- effektív 7,1 megapixel
- felbontás: 3072 x 2304 pixel
- zoom: 10x optikai, 4,8x digitális
- fókusztávolság megfelel 38 - 380 mm-es kisképformátumnak
- 230.000 pixeles 2,5" LCD monitor
- 1/2,5" 7.100.000 pixeles chip
- képformátum: JPEG
- záridő: 4 - 1/1000 s
- automatikus megvilágítás korrekció

[+ további leírás]

- +/-2 kézi megvilágítás korrekció 1/3-os fokozatokban
- vaku: automatikus, kézi, vörös szem
- vakuátviteli távolság Tele: 0,3 - 3 m, széles látószögű: 0,5 - 6,2 m
- fényérzékenység: Auto, ISO 64, ISO 100, ISO 200, ISO 400, ISO 800, ISO 1600
- 30 kép/s-os, 640 x 480 pixeles AVI videófelvétel
- hangfelvétel
- beépített mikrofon
- beépített hangszóró
- memóriakártyák: SD (Secure Digital Memory Card), xD Picture Card
- belső memória: 27 MB
- min. felvételi távolság: 3 cm
- kioldási késleltetés: ~0,32 s (mért adat)
- önkioldó: 2, 10 s
- LCD kereső
- csatlakozók: AV kimenet, DC bemenet, USB 2.0
- méret (SZ x M x H): 106 x 76 x 81 mm
- tömeg: 386 g

Kép

Ár: 33.000,- Ft

KépKép
viol81
 
 


Viol,
nekem nem jött be :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szia Csilla! :wink:

Rik,
szívesen megy iskolába, 26-an vannak. Ovi nehezebben indult...

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Szia Csilla!!!!!!!!!!!!
Örülök,hogy jelentkeztél!!
CSajaid ugyanolyan varázslatosan szépek,mint voltak,csak szépen nagyobbak!!! :wink:
Szecső kitől örökölte a hatalmasságát?? :roll: :shock: Mama,papa???
Nálunk pont nagy kérdés ez,mert a Réka oszt. társai magasak.Neki meg mindig kisebbségi érzése van.Hát mi nem vagyunk hatalmasak,honnan lenne ő az.De ahogy nézem az oszt. társai szüleit,azok sem mind magasak.Lehet hogy nő a nemzedékünk??? :shock: Egyre magasabbak leszünk?? :roll:
Melód milyen?Szereted még mindig?? :D

Viol

nem árultad ezt már ?? :roll:
Bocs ha tévedek... :P :oops:

Vandacica

igen soproniak vagyunk.NAgyok a csajaim,ovis-iskolás.Ezért nem is akartam maradni köztettek,de Viol,és KAtus meggyőztek.Soproni vagyok,ha nem is kismama!! :oops: :wink:
Kissrácodnak micsoda menő rucija van!!!Édes benne!!! :P
Vendég
 


Andi,
ez van :lol: :lol: :lol: :lol:

Erika,
az az eggyel korábbi volt, ez a mostani gép. :roll: :lol:

KépKép
viol81
 
 


jah, Erika,
én meg nem is vok soproni! :lol: Megt sokan nem, szal sztem teljesen mindegy! :wink:

Szia Csilla!!!!!!!!
De jó olvasni felőletek!!! :)
Írj ám nyugodtan, hidd el, sokan vagyunk, akit érdekel... :P

KépKép
viol81
 
 


Sziasztok!Igaz teljesen mindegy hogy ki hova való!! Csak megkérdeztem!!pl ÉN SE vok SOPRONI csak ott szültem ott jártam suliba ezért kérdeztem!!!

Szia Rik !!Lehet hogy nem vagy már kismama,de az voltál,és te nagyon is ide való vagy,hisz sokan szeretnek veled beszélni,még én is pedig nem igazán ismerlek!! s köszi A kommentet.pusy

mindenkinek sz Kép Nah ezek vagyunk mi tavaly karácsonykor!! pusy ép napot.

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Köszi csajok!!! :lol: :lol:

VAndacica
nagyon szép hajad van,aztamindenit!!! :shock: :D
Hány éves vagy?(HA nem titok?)
köv. babát terveztek??

Viol
jah,hogy már ezt is továbbadnátok!!! :shock: :lol: :lol: 8)
Most mi az elképzelésetek?Milyet szeretnétek??
Vendég
 


Sziasztok!!
Rik,köszi szépen aranyos tőled!!De már nem ekkora hosszú csak felére,már levággattam!!Nem titok a korom 18 vagyok s januárban tőltőm be a 19et!! Naon fiatalon szültem,de nem bánom!!
Én nem tervezek következő babát,mert sokszor úgy érzem hogy a párom még nem érett rá hogy még egy kisbabánk legyen.
Ő is 18 és még nem igazán komolyodott meg,szóval így nem szeretnék.Inkább gyógyszert szedek!!
Ti 3.at nem tervezitek?? írj pusy

S mindenkinek továbi szép napot!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Sziasztok .Mindenkinek szép estét!!

Sya!!Rik !!Írtam neked privit. remélem megkapod....tod még új vok s nem igazán értem még itt mi hoogy müködik!! majd irj s jó éjszakát!!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Sziasztok!

Már a múltkor is írtam, hogy jövök vissza, de basszus, nem értem ide. Napok óta fogacskákkal küzdünk. :( Egész eddig semmi problémánk nem volt, de hát nem úsztuk meg. Nem tudom hogy van ez, meddig tart. :? Igazából kicsit furának is találom, mert : napközben mondhatni egész jól elvan a kisasszony, néha kicsit nyűgös, de ez nem olyan szokatlan. Viszont este :shock: teljesen kifordul önmagából, kapálózik, rúg-kapál, rövid időkre nyugszik csak meg. Végül aztán az ölembeen alszik el. Nurofent adtunk neki, mert ennyire szenvedni még egyáltalán nem láttam. :roll:
Valakinél esetleg hasonló? :?: Kicsit el is bizonytalanodom hogy a foga-e? Hiába kérdem, nem mutat sehova, az ujját meg alapból a szájába dugja, mert azzal cumizik. :roll: Szóval nemtom.

Rik,
majd megírom priviben mi volt.

Juti,
basszus, ez a kerékügy. Mi a fenét képzelnek egyesek? :evil:
Nekem is álmaim netovábbja hogy elköltözzünk innen, de egyenlőre erre semmi esélyem. :( Nektek hajrá! :wink:

Vandacica,
üdv itt. :) Nagyon szép a kisfiad.


Gyöngyi

Kép
wirág&
 
 


Gyöngyi,
melyik fogak? A hátsók is nagyon nehezen tudnak bújni, igen, lehet tőle :evil: :cry: :roll:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


sziasztok!!

Neked is üdv wirág!!S köszi!!
Amugy kened neki a foginét?? Nálunk a fogak nem voltak ekkora probléma,mi már csak azt vettük észre,hogy a kis Danika harapdál!!Majd később volt mikor nyügössebb volt,én is adtam neki nurofent,de mellette bekente a foginét DENTINOX-al!!Probáld meg nagyon jo a kisfiamat nagyon megnyugtatta!! Remélem tudtam segíteni!! Amugy mennyi idős a kislányod????

További szép napot!!Pusy mindenkinek!!

Kép itt még csak pár hónapos volt a babócám de tiszta repper!!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


rik írta:Juti

megvan már a ház amit meg akartok venni?
CSabinak is lesz munkehelye?Szivesen megy?
Ingatlanossal adod el előbb.Én tudom ajánlani amit mi vettünk igénybe Fizetni kell neki,de egy hónap mulva már adás-vételink volt!!

Gyöngyi

mesélj,mi volt veled?Már jobban vagy???
Adélt már megcsodáltam pároddal!NAgyon nagy lett!!!!

Anikó

szijja!!!!
Hát töredelmesen be kell valljam Réka abszolút nem fogadott el anno semmi tápszert sem.Védőnő tudtával feéles tejet evett.Hűűű,de szerette.Azóta is imádja.Nem ugy mint Petra.CSak tápot evett,és nem is szereti a tejet.Abszolút nem tudom belediktálni.CSak joghurtot fogyaszt mint tejterméket(meg Rudit :) )
Szal kedvedet ne vegye,ha nem fogadja el.Itt a sorstársad!!! :wink:

CSajok!
MA Petrám megsiratott az oviban. :roll: Nem akart hazajönni,mert az Óvónénit szereti,és maradni akar vele.NAgy bőgés volt.Az utcát végig sirta.Ilyenkor mi van???Juti???Mit szólsz??


Rik!

Már megvan a házikó, szép kerttel, 3 szobás, külön étkezős, nagyon szupi, majd ha lesznek képek, teszek fel! Csabi szívesen jön, szereti anyuékat, meg neki is nagy vágya egy családi ház. Saját magunk hirdetjük, pont amiatt, hogy ne kelljen fizetni a közvetítésért. De már elég sokan megnézték, várjuk a végleges vevőt!!!
Az ovis síráshoz meg azt tudom mondani, hogy valamilyen szinten örülhetsz, hogy így szereti az óvónénit, mert legalább tudod, hogy jó helyen van!!! Gondolom nyugtatgattad mindenfélével, hogy holnap is lesz ovi, meg hogy az óvónéninek is van családja, és neki is haza kell majd menni hozzá...van még egy jó ötletem, ha hazafelé megint sír, akkor mondd meg neki, hogy gyorsan siessetek haza, és otthon rajzolhat valami szépet az óvónéninek, hogy holnap reggel azzal tudja őt köszönteni! Hátha bejön! De egyébként ahogy én emlékszem, ez csak időszakos, elmúlik majd!!! Azóta volt sírás???
Puszika!

jutiboszi
 
 


viol81 írta:Juti,

Már dobáltak is meg??? Basszus... Én még ilyet nem is hallottam... Pedig Jerevánon nőttem fel.
Én is 27 leszek, én már októberben... :roll: :oops: :D
Hűű, a ház dolgot még nem említetted!! És már ki is néztétek?
Csabi mivel foglalkozik? Nem lesz majd rossz neki itthagyni Sopront?

Erika,
hűűű, nehéz dolog, nem is tudok mit mondani... :shock:
Mióta jár oviba?


Ja, tojás, paradicsom, a tojás szépen meglátszik még most is a festéken! Megmattítja az autót! :(

Én is októberben leszek 27!!!!! 20-án! Te?
Csabi szívesen itthagyja Sopront, neki mindegy, csak velünk!!! Meg nagyon csábító a családi ház!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!
De jó hogy ennyit írtatok! :D :D :D
Szia Csilla! Gyönyörűek a lányok!

Vandacica!
Hajad miatt irigy-irigy :oops: Az én "kis"nagy fiam is tej allergiás, 2 évesen lett az, neki az antibiotikum tette tönkre a bélfloráját és állandóan hasmenése lett, mire rájöttünk, hogy mitől...Ő fél évig soya tejet kapott , most laktoz mentest iszik, és ezzel is készítek el mindent, bár már elkezdhetnénk a tejjel terhelni...kicsit már próbálkozom tejtermékkel, eddig jól bírta kopp-kopp
A te kisfiad mire allergiás, a tej cukorra, vagy a fehérjére? Hová jártok orvoshoz?

Kaptunk beutalót a gyerek orvostól, gyógytornára....mit kell vinnem? levetkőztetik? meséljetek....

Gyöngyi!

Lehet a fogától ilyen nyűgös, Máténál majdnem mind a 20 ilyen volt...áááááááááááááááá

Mennem kell...

katus78
 
 


Andi!

Igen, ezek most a hátsó örlők, amik ennyire kínozzák. :evil:

Vandacica!
Eddig nem volt szükség kenegetésre, mert olyan szerencsések voltunk, hogy szó nélkül bújtak ki az elől lévők. Ezért nem is gondolkodtam rajt. Viszont ezek a hátsók... :evil: :( Köszi a segítséget.
Adél 19 hónapos.

Katus,
első alkalommal úgyis elmondják majd, hogy mire kell számítani. Nálunk úgy volt, hogy mire jött Zsóka néni, addigra Adélt pelusra vetkőztettem, (mindig jó meleg volt) így hozzá is kezdhettek a tornának. Sok játék van ott, azokkal tereltük el a figyelmét amikor sírni kezdett. Bár a kisasszony nem volt egyszerű eset, mert általánosságban végigbömbölte az egészet. :roll: Amikor már nagyobb volt, s lett kedvenc kisegere, azt magunkkal vittük.
Torna közben van ének, mondóka :) , szóval gyorsan telik az idő.

Gyöngyi

Kép
wirág&
 
 


sziasztok!!

Sya Katus!!Már nem ekkora hosszú és felennyire se szép,most vitaminokat szedek rá hogy helyre jöjjön(hajam)!!
Kisfiam tej/tojás allergiás és a bennük lévő fehérjére!!Mi voltunk gasztroenterologusnál,juniusban ahol mondták,hogy még sajna nem nőlta ki de a terhelést még ne mengedtem mondtam majd 2éves kora után,s ők is mondták hogy akkor jövö juniusban!!Mi is szoktunk szoját használni,csak tudod felénk nem igen kapni egy kis faluban lakunk ahol nagyon nehéz beszerezni bármit is ,így kb havonta szoktunk menni 1x2x sopronba a tescóba ott szoktunk 2-3mat venni !!Amugy a szója elég drága!!!
Mi a terhelésel nem merünk probálkozni,mivel nagya veszélye annak hogy befullad,meg feldagad!!
És mennyi idős a picid ??? a kisebbik fiad allergiás?? s csokit ehet ami tejből van???amugy mért kellett szednie antibiotikumot??

Sya Wirág!!
Amugy elvile ga hátsó fogak nehezebben bujnak ki,amugy a dentinoxal enyhited a duzzanatot és könnyeben kibujik nem fáj annyira!!De te tudod,ez csak egy tanács,s nálam bevállt a hátsó fogak azok nehezebben bujtak ki és sokszor is volt tölük nyügös!!Ezért mindig bekentem s megnyugodot még engedte is hogy bekenjem neki! ezzel csak segitettem neki!! aamugy csoda szép a kislányod!!

Mindenkinek további szép napot!! Kép [/b]

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Erika,
a továbbadnánk kicsi túlzás, ugyanis Gábor nem rajong az ötletért, hisz ez a gép sincs még egy éves... :roll: :oops: Csak bennem merült fel, hogy lehetne akár már kettővel jobbat is venni. Maradnék a márkánál, csak okosabbat... De lehet, hogy nem lesz belőle semmi.

Vanda,
hűű, nem semmi fiatal vagy! A következő meg tényleg ráér, ha te is úgy gondolod, hogy még nem vagytok rá érettek. Azt meg szabad kérdezni, hogy a kisfiatok tervezett volt? :roll: :oops: :P
Ja, még volt osztálytársamról felejtettem el múltkor bővebben írni... Sokkal többet mondjuk nem tudok, tehát annyi idős mint én - 27 körül :D - vendéglátót végzett, azt hiszem Bagó a mostani vezetékneve, tehát a férje neve. Egy fiuk van, a mostani baba azt hiszem lány lesz. De lehet, hogy a 8-9 év korkülönbség miatt nem nagyon tudod belőni, hogy ki is lehet. Utcanevet nem tudok mondani, passz.

Gyöngyi,
hát, mi is küzdöttünk rendesen a fogaival, elképzelhető, hogy ennyire fáj neki. Legalábbis én is arra gondoltam anno... :roll: :oops: Hány van most neki?
Én spec a dentinox géllel naon nem voltam kibékülve... Ha az ujjamra kentem, mire odakerült a sor, hogy bekenjem az ínyt, már lefolyt rólam, ha fültisztító pálcikával próbálkoztam, az meg magába szívta, meg egyébként sem vettem észre tőle változást.
Homeopátia, na az bevált. Azt hiszem chamomillát kapott, akkortól jobb lett a helyzet.
És ti jártok még tornára? Meddig kell/ajánlott?

Juti,
elsején leszek 27 :D
És a házat addig tartják nektek, vagy? Még csak kinéztétek, hogy az lenne jó? Hány km Soprontól?

KépKép
viol81
 
 


Sziasztok!!

Sya Viol!
Hát igaz fiatal vagyok!!Még a 2.al várunk,majd ha ugy érzem érett vok rá meg a párom is akkor beválalom!!De majd olyan 3-4év mulva!!Danika tervezett baba volt,párommal akkor már 1éve együtt voltunk és terveztük az összeköltözést is,de azt a szüleim még nem akarták,mivel akkor még 16voltam és suliba jártam,de mikor megtudták hogy lesz baba is akkor már nem tudtak mit mondani anyu örült mivel én egyke vagyok szoval örültek hogy nagyszülök leszenk,csak azt bánták,hogy nem végeztem el a fodrászatit!!
Oszt.társadról hát így nem igen tudom,anyum lehet ismeri majd megkérdem s ha ő ismeri akkor elmondja hogy ki az s akkor tuti eszembe jut,ha még itt lakik Ivánban!!Hát nem baj,majd megtom kiaz lehet igy névről nem de látásból tuti ismerem!! De az tuti hogy nem egy utcabeliek vagyunk!!Amugy ez kis falu de inkább az én korosztálybelieket ismerem meg azok álltal még párat!!
Amugy nagyon szé pa kislányotok,nem tervezitek a 2.at??gondolom még gyesen vagy?? pusy
Amugy láttam hogy györgyinek írtad hogy nálatok nem használt a dentinox.én pl textil pelenkára szoktam tenni 2 cseppet és azzal töröltem át a foginait,nálunk hatásos volt!!Dehát mindenkinél más!!
További szép estét mindenkinek!!pusyka!!



Kép Mi a picikémmel itt még 6 hónapos volt!!


Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Amugy szeretnék vmit kérdezni !!

Anyum állandóan azzal izél mért nemszoktatom le a Danikámat már a perusról!!De én ugy vok vele h 2éves kora után szeretném ezt majd mikor már megérti igazán mi a pisi meg mi a kaki,jo most is érti de azért arra már jobban fefogja!!Meg picikémnak fitymaszükülete is van,s azt mondták ,h azt 2éves kora után fogják helyre teni neki,de azt is olvastam hogy azt addig kell megcsinálni mig a baba perusos miert utána,pl ha felvágják be fog pisilni!! nektek erről mi a véleményetek!!
kérlek segitsetek!! s pusyka!!
Fitymaszükületre nincs mi jo kenöccsőtők!!Azt mondják a kammilla használ ?! szerintetek!!

s TOVÁBBI SZÉP ESTÉT!!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


JUti

családi háznak asszem mindannyian örülnénk!! :wink: HAjrá vevők!!!!Képeket festettél azóta a Milcsi falára???HA igen megmutatod??
JA és Rékám 22.ei!!!
Akkor jönnek a szülinapok feszt most!! :wink:
Autóval mizujs most???Ott áll még szerencsétlen?

VAndacica

nekem lányaim vannak,sajna nem tudom,mi a teendő.Szerintem a patikus is megmondja,nem?

KAtus

Máté miket mondd már??Mesélj!!

Sajna mára Petra lázas lett.Egész napos láz.Az én örökmozgó kiscsajom rajtam fekszik egész nap,és tforró,majd kevésbé forró,aztán ujra előről.20ml Nurofent benyelettem ma vele.ÉS még nincs vége a napnak.A dr.-nő szerint a torkátol lázas.Nem tudom,mert nem fájditja,csak a fejét...

Jó éjt!!
Vendég
 


JAj és VAndacica

a fodrász sulit most is leteheted!!!Inditanak estis osztályt!
Vendég
 


Sziasztok.

Rik!!Tudom h neked lányaid vannak,de remélem sikerül a 3.baba és az kisfiú lesz.
Igen tudom,hogy van esti tanfolyam,de a baba melett még nem tudok elmenni.pusy
s remélem jobban van a kislányod...... :roll:

Kép manómmal

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Sziasztok!

Vandacica,
látom "babáink" közel egyidősek. :)
Mi a szobatisztasággal eddig úgy állunk, hogy Adél kapott bilit és amikor kéri, ráültetem. Mondjuk nem szokott nála sokáig tartani a csücsülés. :lol: Néha sikerül is neki belepisilni, de az se mindig. Nem nagyon erőltetem még nála, mert úgy érzem érti mi a helyzet, de a kontrolltól még messze van.

Rik,
én is voltam Adéllal dokinál, azt mondta hogy ezek a vírusok okozhatnak fejfájást a gyerekeknél is. :roll: Remélem azóta Petra jobban van.

Viol,
szerencsére már régóta nem járunk tornára. Addig mentünk, míg az alapvető mozgások nem indultak be Adélnál. Persze azóta már bőven behozta a lemaradását. :lol:
Fogak számáról most nem tudok nyilatkozni. Egyenlőre hevesen tiltakozik ha szeretném őket megkukkantani. Még fogmosásnál is összeszorítja őket.

A mai éjszakánk már lényegesen könnyebb volt. Remélem most már hamar kibújik mindegyik.

Gyöngyi

Kép
wirág&
 
 


Sziasztok!
Bocs,hogy így eltüntem,de semmi időm gép előtt időzni(sajnos)!
Minden szülinaposnak és névnaposnak sok boldogságot!

Mi jól vagyunk Levus élvezi az ovit én is a melót most a Sport-játékon vagyok ez sokkal nyugodtabb bár már itt is túlóráztam nem is kevesett,de ez van!7-15:30-ig melózok ez nagyon szuper a Husi miatt meg pláne!

Vissza olvasni nincs időm,de talán majd hétvégén!

Puszi mindenkinek!

Kép
dzsezmin
 
 


sziasztok!!

Wirág!!
Igen igen,majdnem egyidősek,pont egy hónap!
Mi már 1éves szülinapjára megvettük a bilit!!
S mikor kakiznia kell akkor mondja hogy bili,de nem engedi hogy ráültessem még a szobábol is elküld,bemegya sarokba és ott néz s az ágy szélére leteszi a hasát ugy kakizik!Ha pisilnie kell akkor meg vakarja elöl a perust s mondja pisi,szoval a dolgot megérti csak nem engedi hogy segitsek neki,remélem majd 2évesen jobban megérti,meg arra már megengedi hogy segitsek is....Én se erőltetem még ráér!! nagyon szép a kislányod!!!!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


KAtus

Utólagos Boldog névnapot Máténak!!!

Dzsezmin

ÜDV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már nagyon hiányoltalak!!!
Ha lesz időd irj többet!!

Juti

köszi a hozzászólásod az ovihoz.Eszembe se jutott," az óvónéninek rajzoljunk holnapra" megnyugtatás.KÖSZI!!!!!

Petra tagnap sajna egész nap lázas volt.MA egyszer csak,és nem is ment olyan magasra.A fejfájást is egyszer emlegette csak.Remélem már gyógyulást jelent ez. :roll: :!:
Vendég
 


Rik!

Örülök, hogy segítettem! Már Milcsinél is kezdem....ha nem lehet valamit, akkor elterelem a figyelmét. Ezzel az otthon rajzolással meg a gondolatait tudod elterelni. Kellett azóta bevetni??? Vagy most nem is megy oviba??? Jobbulást!!!!!!


Megvan már a ház, az előleget ki is fizettük, jövő márciusig vagy áprilisig kell eladnunk ezt a lakást. Ha nem megy el, akkor felvesszük a teljes hitelt, és ha ezt eladjuk, akkor visszafizetjük a hitel egy részét. Ez a nagy terv, szóval jövő áprilisban már tuti nem leszünk soproniak! :) :(

jutiboszi
 
 


Autó meg ott áll a mi lépcsőházunk előtt, sikerült még akkor felfújni a kereket, átálltunk, és csak 1 óra múlva eresztett le a gumi. A hátsót meg kicseréltük a pótkerékre! Úgyhogy most csak a bal első lukas! :(

jutiboszi
 
 


Elégé elmaratd az a topik!!Remélem visszajöttök!!

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


VAnda

vagyok vagyok én is,Petra betegsége miatt kevesebbet...
De már jobban van!!

Juti

gartula a házhoz!!Van képed róla??
A lakásról érdeklődnek azért??

Anikó???
Többiek??
Vendég
 


Erika!!
Örülök hogy jobban van a kiscsajod!! pusy és irj privire

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Sziasztok!

Élünk, Kincső ügyes bölcsis, nekekm még ez a hét nagyon rázós, aztán igyekszem jönni!

Anikó

Kép[/url]
quito
 
 


Rik!

Nincs kép, majd teszek fel, ha beköltöztünk! Érdeklődnek a lakásról, csak eddig komoly még nem volt sajna...:(

jutiboszi
 
 


Hello,
mi is megvagyunk, csak közben ünnepeltünk, apu volt 60 éves, meg dolgozok - most is épp... :roll: :oops: - aztán mindjárt haza, altatás, stb.
Holnap épp Sopronban járunk vásárolgatni kicsit meg egyebek, készülünk az őszre, hegykői búcsúra :P , szülinapra :D , stb...

Pusszantás!

KépKép
viol81
 
 



Sziasztok!

Gabó!

Sziaaaaaaaaaaaaaaaaa írj, ha van időd!

Viol!
Apukádnak Boldog Szülinapot! Hányadikán volt neki? Anyukámnak is a 60-dik szülinapja volt 24-én.

Mikor lesz a búcsú?

Máté jár az oviba, tetszik neki....kb 3 hete folyik az orra, ez ilyen lesz egész télen?

Vanda!

Máténak mandula gyulladása volt 2 évesen, és lázas is volt, kapott antibiotikumot, beszedte és nem lett jobban, kapott másikat, attól sem vagyis ami szedte jól volt, de pár nap múlva újra láz stb...a 3dik gyógyszer után meggyógyult, közben kapta folyamatosan a normaflort is, de a nyálka hártyája nem bírta ezt a sok gyógyszert és felborult, ettől lett neki a tej érzékenysége...........
na remélem érthető voltam.
Reméljük hamar kinövi a kisfiad.

Rik!

Majd Andinál dumálunk, azt hiszem te kérdezted miért ebbe az oviba ment, meg a beszédet, majd személyesen...............
Ti melyik ingatlanoshoz adtátok be a lakást, és mennyit kért?

Juti!

De jó Neked, hogy haza költözhetsz!:) :) :)

katus78
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Sziaaaaaaaaaaaaaaaaa írj, ha van időd!

Viol!
Apukádnak Boldog Szülinapot! Hányadikán volt neki? Anyukámnak is a 60-dik szülinapja volt 24-én.

Mikor lesz a búcsú?

Máté jár az oviba, tetszik neki....kb 3 hete folyik az orra, ez ilyen lesz egész télen?

Vanda!

Máténak mandula gyulladása volt 2 évesen, és lázas is volt, kapott antibiotikumot, beszedte és nem lett jobban, kapott másikat, attól sem vagyis ami szedte jól volt, de pár nap múlva újra láz stb...a 3dik gyógyszer után meggyógyult, közben kapta folyamatosan a normaflort is, de a nyálka hártyája nem bírta ezt a sok gyógyszert és felborult, ettől lett neki a tej érzékenysége...........
na remélem érthető voltam.
Reméljük hamar kinövi a kisfiad.

Rik!

Majd Andinál dumálunk, azt hiszem te kérdezted miért ebbe az oviba ment, meg a beszédet, majd személyesen...............
Ti melyik ingatlanoshoz adtátok be a lakást, és mennyit kért?

Juti!

De jó Neked, hogy haza költözhetsz!:) :) :)

katus78
 
 


naa..........de béna vagyok :lol: :lol:

katus78
 
 


Szia kutyus,igen értem!!És akkor pl ha beteg kaphat antibiotikumot a ksimanód????Igen remélem az enyém kinövi 3éves korára!!És nálatok is feltételezhető hogy kinővi???

Sziasztok..örülök hogy megint vagytok pár napig hisz senki se volt nagyon!!nah sziazstok pusy és vigyi magatokra

Kép manócskám

Sziasztok!


PHPBB kód:
Kép
vandacica17
 
 


Szia Kutyus! :lol:

na jó, de szemét vagyok, csak elírás volt... :lol: :lol:

Katus,
köszi, enyém apunak 19-én volt, szal idősebb, mint a tied apu. :D Neki is minden jót kívánok!!
Búcsú most hétvégén lesz, vendégsereg várható.
Hűű, hát azt hallottam én is, hogy ovis korszakban sokszor beteg a gyerek... :? Jobbulást Máténak!!!!!!
Ejjj, igen érdeklődsz az ingatlanosok felől. Csak nem? :shock: :P
Máténak nem is akartad kivetetni a manduláját?

Juti,
köszi neked is a köszöntést!

Igaz nem ismer titeket, de ígérem átadom neki a jókívánságokat!
Épp vmelyik nap mutattam neki pontosan mi is az az internet és iwiw és hasonók, csak pislogott... :lol: Ő is fent van iwiw-en, hát nem ő írogat az biztos. :lol:

KépKép
viol81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: