Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Hogy vagytok? Én nem valami jól,front van nekem meg fáj a fejem.Tegnap voltunk beiratkozni 3-rom órát áltunk sorba mire bekerültünk.De legalább ez is megvan,olyan furcsa,hogy a Brigi ősztől suliba megy.Olyan gyorsan megnőnek,túl gyorsan.

Évi jobban vagy?
Jövőhétre 20 C°-ot mondanak,ha meggyogyulsz mehetünk sétálni.

Mi most megyünk kajáér,ma hagymalevest és frankfurti sertésszeletet ezsünk.
Most megyek készülődni,késöbb még visszanézek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!Először is mindenkinek jobbulást kívánok, mert látom sokan betegeskedtek.Én tegnap voltam a kórházban uh-on és megint az ominózus vizelet vizsgálaton, de megfogadtam a tanácsokat és én is üvegeztem. Képzeljétek már 3000g a kis manó és farfekvéses, pedig a 30 hetes uh-on fejjel lefelé volt már és most vissza fordult, azt mondta a dokim hogy 20 év alatt kb 3 ilyennel találkozott, mondtam hogy örülök. Úgyhogy eddig is féltem a szüléstől, de most még jobban, mert nem akarok császárral szülni,de elvileg azt mondta az ovos, hogy lehet simán is menni fog.Bízom benne, hogy esetleg még lefordul.Már a jövő héttől erlvileg bármikor szülhetek.Na ennyi volt az élmény beszámoló.
Móni!
Még azt akartam kérdezni, hogy ti honnan hordjátok az ebédet?
Sziasztok! Puszi Barbara
barbi_
 
 


Hali!

Mi a rendőrségtől hozzuk,ott 430 ft egy adag.De annyit adnak,hogy kettőnknek a Dáviddal bőven elég.Ha kell akkor házhoz is szálítják,és elfogadják a melegétkezési utalványt is.Az Éviék a vasútról hozatják.

Ma jó napom lesz,elmulott a fejfájásom,és megkaptuk a jogerős építési engedélyt is.Már csak a napnak kell kisütni és minden ok lesz.
Most nekiálok takarítani.

Szorítok neked,hogy visszaforduljon.Most befejezem mert a Dávid szeretne rajzolni.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 

 
 

Szaisztok!!

Móni:
Remélem a jövö hétre meggyógyulokKép

Tegnap estére megint belázasodtamKép
Délelött jól voltam, de délután újra hasmenésem vanKép
3kg-ot fogytam!!!
Örülök, hogy elmúlott a fejfájásodKép
3 órát sorban álltatok a beíratkozásnál???
Mi áprilisban megyünk beíratkozni az ovibaKép

Barbi:
Szorítok, hogy a pici megforduljon!!!
Mi a vasút éttermből hozatjuk, finom és házhoz hozzák 380-ért.
Adnak étlapot és 3 menü közül lehet választani.
2 hetet szoktunk előre fizetni

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Évi remélem hamar meggyogyulsz és a Flóra nem kapja tőled vissza.Jövöhétre 20 C°-ot mondanak már jó lenne,ha megjönne a tavasz.

Már unom ezt a sok mosást minden nap két adag ruhát mosok,mint egy mosómedve.
Holnap jönnek az ágyneműk,ma lehúztam őket.
Holnap ti mit esztek?
Mi karfiollevest,gombás pulykatokányt galuskával.
Nálunk is háromféléből lehet választani.

Megyek mert hulla vagyok.Vigyázzatok magatokra és a picurkákra.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


sziasztok,

gyors jelentkezes. ;)

Evi: jobbulast, gyogyulj meg hamar!!

Barbi: ne felj a szülestöl, persze ezt igy könnyü mondani, de azt hiszem, ha felsz sokkal rosszabb, mert görcs van benned, nem engeded a babat, hogy szepen haladjon... nyugi es pihenj sokat! ;)

Memo: en is mosomedve ;)

mi holnap megyünk Pecsre, este benezek.

puszi nektek
AGi
leeloo
 
 


Hali!

Én is itt vagyok,ma nem volt gépem az uram elvitte.Azt hittük virusos,de más gond lehet.

Hétvégén nem sokat lesz itthon a Zsolti,mind a két nap dolgozik.Kaptunk a Nissantól levelet,rajzolni kellett és nyerhetünk egy Note-ot egy hónapra.A Brigi rajzolt holnap beviszük a kereskedésbe,hátha szerencsénk lesz.Jó lenne a mi autónk úgyis rossz.

Ma egész nap mentünk,de olyan szép idő volt.Nem is bírtam volna ki a lakásban.
Évi remélem jobban vagy.

Barbi : én is féltem a Bencénél,mert már tudtam,hogy mi vár rám.Nekem szerencsém van elég hamar megszültem (3-4 óra alatt).Ha meglesz a baba a párod értesít minket?

Elfáradtam elmegyek aludni,holnap jövök.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Hali!

Itt nincs senki?
Ma de-t elmentünk a játszotérre a Dávidot meg letámadta egy kislány,ment utánna és állandóan puszilgatta.Tiszta aranyossak voltak.Már most csajozik mi lesz később,felköthetem a gatyót.

Barbi: minden rendben,a baba nem fordult meg?

Úgy nincs kedvem semmihez sem,rámjött a tavaszi fáradtság.
Megyek lustizni,elfekszem és nézem a tv-t.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok! A Baba nem fordult meg pedig már minden ajánlott praktikát kipróbáltam, holnap megyek a dokihoz majd meglátjuk mit mond, de már beletörődtem nagyjából és várom, hogy túl legyek rajta.A párom nem biztos, hogy tud értesíteni, de ha valaki ad egy mobil számot küldök majd egy sms-t ha kettőbe vagyok! Most rohannom kell, mert a terhesgondozóba megyek NST-re! Puszi Barbara
barbi_
 
 


Szia Barbi, nagyon drukkolunk!
addig is vigyazz magatokra!
szamom: 209448420
irj, ha lesz valami! Kép

moni: vagyunk! Kép

egesz delelött csaszkaltunk a levegön, enikö ugy elfaradt, h ebed utan 3 perc alatt elaludt! Kép

üdv mindenkinek
Agi
leeloo
 
 


Sziasztok!

Barbi, nagyon szorítok és hidd el, te leszel nemsokára a legboldogabb anyuka e földkerekségen Kép Sokat gondolok rád.

Csajok, éljen holnap utal a bankKép Kép Kép
Ápr. 8-9-én költötet a férjem és kb .10 vagy 11-én Sárit meg engem is levisz. Olyan boldog vagyok, rettentő nehéz volt érzelmileg, hogy pont szülés után hetente egyszer látom a párom. Annyira várom már, hogy ott lehessünk.
És kérlek benneteket, gyógyuljatok meg...nem örülök, hogy betegek vagytok.Kép
Sajna mennem kell, pussz mindenkinek: Anna
annaviola
 
 


Hali!

Mi is vagyunk.Mi is megyünk állandóan.
Mióta átlett álítva az óra a Dávid kicsit megvan zavarodva.A nagyokat annyira nem viselte meg.

Anna :melyik utcába költöztök?

Ági :Évivel majdnem minden nap megyünk a játszótérre,ha jöttök Kaposvárra ott tudunk találkozni.Általában fél 11 és dél között ott vagyunk.

Megyek valami kaját csinálni.
Legyetek jók.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


sziasztok!!

Barbi:
Szorítok nektek, hogy minden rendben legyen!!

Anna:
Akkor nemsokára jöttök?Kép
Meggyógyultunk!!

Ági:
jöhettek a játszóraKép A berzyenyi parkba szoktunk menni.

Móni:
Ma inkább maradjunk még a nap se sütKép
Remélem holnap jobb idő lesz.
A városba is lekell mennem délelött.

jók legyetek!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Sárival én is aludtam ma egy jót, most ketten írunk nektek, így rövidek leszünk.
Honvéd utcaKép és márcsak másfél hét.
Tegnap elfelejtettem írni, hogy megkapzuk a második oltásunkat és nagyon ügyiki voltunk, na mentem. Sári nem akar netezni. puszi
annaviola
 
 


Sziasztok!
üdv Anna, jo latni Teged is! Kép
Sari egy hösnö! Kép

majd megyünk jatszora, de ma mi sem. Kép

üdv nektek
leeloo
 
 


Hali!

Anna akor közel leszünk egymáshoz ,majd tudunk találkozni.Mi a Sávházban lakunk.

Évi holnap nem tudunk menni a játszótérre ügyintézös nap lesz,de pénteken ha jó idő lesz akkor megyünk.

Jön a front ,fáj a fejem.Iszok egy kávét hátha jobb lesz.
Be is fejezem késöbb még visszanézek.

Barbi kitartás már nem sok van vissza.

Puszi mindenkinek :Móni

Kép
memó
 
 


Sziaasztok!!

Anna:
Másfél hét az már nem sokKép
Gratulálok az oltáshozKép

Ági:
Majd megbeszéljük aztán talizhatunk a játszón.

Móni:
fejed?

Ma amúgy sincs kedvem játszóra menni...

Barbi:
Tényleg kitartás!!!Szorítunk nektekKép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Már jövő hét szombaton ott vagyunk. Szinte majdnem a sávháznál lakunk, Honvéd 35.
majd megyünk játtszani. Sári továbbra sem akar netezni.
pussz
annaviola
 
 


Sziasztok!!

Móni:
A múltkor mondtad, hogy válogatod a nyári ruhákat, hát én is kedvet kaptam, már ki is mostam őketKépEgy csomó szknya nadrág még jó flórára idén nyáron is.

Tegnap elfelejtettem ezt elmsélni Msn-enKép

Tegnap após vitt le a babakocsit intézni, aztán elmentünk a Pennybe sört meg kenyeret venni.
Kijöttünk bepakoltunk a kocsiba és pont arról bezsélgettünk, hogy az autó bezárja az első ajtókat ha hátul pakolsz nehogy valaik addig elöl kirámolja.
Erre após pajtás nagy lendülettel lecsapja Transporter hátsó ajtaját, majd kapkod a zsebéhez????
A kulcsot bennt hagyta csomagtartóban Az ajtó amint leért bezáródottKép
Ott álltunk a parkolóban a kocsi meg bezárva Megszkadtam a röhögéstől KépKépKép
Após ideges volt mint az állat, én meg csak röhögni tudtam, hogy , hogy lehet ennyi esze, hogy a kulcsot lerakja.
Telefonálltunk apának, hogy menjen e a pót kulcsét és mentsen meg bennünket.
Flóra míg vártunk üdögelt a bevásárló kocsiban és meguzsonnázott Kép
Közben találkoztam ismerősökkel vásároltatok?? Kérdezték, ahha igen KépKép

Meg ezt is:
tegnap azt mondta nekme Flóra, hogy felpróbákja azt a szoknyát amit a múltkor turkáltam neki és akkor elmehetünk a kocsmába és ott maradhatok!! KépKép

Lányok én annyire nevettem, röhögtem , hogy még a könynem is folyt.Flóra meg ott állt és grimaszolt, nem tudta mi van velem Kép

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Évi :holnap megyünk játszótérre?

Jövőhét szerdáig anyuéknál lesznek a nagyok,
legalább egy kicsit kipihenem magam.
Most megyek majd értük ,a Dávid az elöbb ébredt fel,1/2 1-töl 4-ig aludt én meg közben összerámoltam melette a szobát,felsem ébredt rá.

Holnap ha minden igaz megjönnek a játékok.
Jaj akkor nem tudunk játszóra menni.Akkor majd hívlak ha tudunk menni,bocsi de teljessen elfelejtettem.

A fejem már nem fáj,de tegnap ha nem fekszem le akkor összeesek olyan rosszul lettem.

Most befejezem mennem kell,majd később még viszanézek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!!

Móni:
délután megyek majd.

Tegnap Flóra megtanult hason csúszva csúzdázni egy kislány elötte így csúszott na több se kellett nek, azonnal ő is úgy ment
Igaz mikor felmászik a létrán ott nem éri át e keze ,hogy mindkét kapaszkodót megfogja, de jól kitalálta , mert odamászik a csúzdához

Évi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:30-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Mindenki jól van?
Mi ma elültetük az első fánkat a telken,utánna meg elmentünk a Zsolti munkatársához ott voltunk egész du-án.Este 1/2 8-ra értünk haza.Azon csodálkoztam,hogy a Dávid nem dölt ki,nem aludt ebéd után.

Évi:holnap jöttök a játszótérre?
Mi megyünk,a Bence is jön hazakelett hozni,nem akart ott maradni anyuéknál.Nem nagyon szeret ott lenni.Oviba nem viszem,legalább most tudok vele egy kicsit foglalkozni.

Most befejezem mert én is hulla vagyok.
Legyetek jók,és vigyázzatok egymásra.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!!

Mi jól vagyunkKép

Ma és holnap nem megyünk játszózni, ma nem érek rá, holnap meg ,megyünk az oviba.

Tegnap este már nem jöttem, ert alig láttam ki a fejembőlKépKép

Szép napot!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!!

Móni:
Tegnap este már nme jöttem, mert szét ment a fejem.
délutáni szokásos gépezésem is elmaradt, mert kozmetikushoz mentem.Kép

Nemsokára indulunk az oviba. további programunkat nem tudom...

Flóra még alszikKép

Szép napot!!

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Merre jártok????

Tegnap beírattam Flórát az ovibaKép

Móni:
akkor 10 -kor elöttetekKép

Anna:
Ideköltöztetek már???
délután mi ott szoktunk játszani hátul az udvarban nálatok 35 mögött és a 19?? mögött.
flóra nagyon szeret odjárni, mert nagyon jó játékok vannak.főleg a csúzdaKép

Ági:
Mi van veletek már régen jelentkeztél??

Barbi:
egyben vagytok még???

Évi

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!


Évi ne haragudj,de men biztos,hogy tudunk menni a játszóra.Elkell mennem vérvételre,meg a csekkeket kell befizetnem.Ha mégis odaérünk akkor rádcsörgök.

Ti úgy szoktátok töltetni a nyomtató tintapatronját?

Remélem mindenki jól van ,a Dávid náthás lett veszek neki valami homeos bogyot.

Megyek,este még visszanézek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


sziasztok,

mi jol vagyunk csak "vendegjaras" van nalunk. Hugomek voltak itt 5 napig, holnap jönnek Peter szülei. ;)
Enikö 13-an lesz 1 eves! Kép
ma rendrakas.
üdv Mindenkinek!
Agi
leeloo
 
 


Hali!

Jó régen írtam már.Mindenki jól van?
Én most anyira nem 2 napja fáj a lábam,van egy csúnya viszértágulatom és attól fáj.Most megint hordom a gumiharisnyát meg kenegetem Liotonnal.
Megkéne műtetni,de terhesség elött nem érdemes.
Úgyhogy most csak szenvedek.

De van egy jó hírem is,a Brigit felvették a Reformátusba tegnap kaptuk meg a levelet,úgy örültem neki.
A Benyust nem tudtam átvinni másik oviba ahova szerettem volna,ott már nem volt hely.
Kapunk adományt a nagycsaládosoktól is majd holnap kell érte menni.

Nekikell állnom húsvét elötti nagytakarítani,de úgy nincs hozzá kedvem.Nem szoktam sokkal elöbb csinálni mert 2 nap mulva megse látszik.

Lassan megyek,kajaidő van.

Barbi,hogy vagy?

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok! Március 29-én megszületett Hanna 49 cm és 3000g.Császármetszéssel sikerült csak, mert nem fordult meg, de jól vagyunk egyfolytában szopizik és a kisfiam is nagyon örül neki egyébként hétfőn volt egy hete, hogy kijöttünk a kórházból, csak megint rossz volt a gép és azért nem tudtam írni.Majd később még írok, most rohanok Puszi: Barbi
barbi_
 
 


Barbi!

Szívből gratulálunk az én Hanna Sárimmal együtt. Remélem jól vagytok mindketten. Kép

Sziasztok lányok!
Hááááááááát lenne mit mesélnem, mennyire akasztottuk ki a fölső és alsó szomszédokat Kép De végre itt vagyunk. Akkora a kupi a lakásba, hogy az már csúcs. Talán nemsokára rendeződünk.
Évi, a játtszóra lenézünk majd Kép
ENIKÕ, te drága kicsi lány, boldog szülinapot.
Pussz mindenkinek, majd még jövök:Anna
annaviola
 
 


Hali!

Barbi gratulálok a kislányotokhoz,ha kell neked is tudok olcsobban sudocrémet és infacol cseppet szerezni.

Anna ,mikor mi költöztünk 1 hétig pakoltam,de még van ami azóta is dobozba van.

Képzeljétek ma elmentünk és rakadtunk fülbevalót a Briginek.Nagyon bátor volt,nem is sírt.Õ mondta,hogy nagyon szeretné.Most olyan igazi kislány lett,persze rózsaszínüt választott.

Vérvételre szerdán kell majd mennem,aztán majd kiderűl,hogy mi a helyzet.Remélem minden ok.

Azt hiszem elrakom magam holnapra,már hulla vagyok és még a fejem is fáj,jön az eső.

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Enikő

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Barbi:

Gratulálunk a kicsi Hanna babához!!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Kellemes ünnepeket kívánunk mindenkinek!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Mindenkinek nagyon boldog húsvétot kívánok.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Hali!

Mindenkinek nagyon boldog húsvétot kívánok.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!
Móni
Érdekelne majd a sudocrem is és az infacol is, bár az infacolról nem sokat tudok, mert a fiamnál még nem volt. Ti használtátok és jó? A Hannának egy kicsit fáj a hasa, mert sokat nyög és húzkodja a lábát.
Köszönjük a gratulációkat, és egy kicsit megkésve, de Kellemes Ünnepeket Mindenkinek így utólag!
Sziasztok!
barbi_
 
 


Hali!

Barbi
Az infacol hasfájásra van,nekünk nem kellet,de sokan dicsérik,hogy jó.A sudocremet mi is használjuk az nagyon jó,én a nagyoknál is szoktam a sebekre.A krémnek most felment az ára a 15g-os 150 ft,az infacol 1200 ft.A gyogyszertárban a sudocrém kb 300 ft,az infacol 1800 ft-ba kerül.
Ha kell akkor majd szolj ez a számom :06/70-3766839.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!!!

Mi sem tüntünk äm el csak a férjem sokat dolgozik a gépen.Van hogy el is viszi magäval.

Barbi!!!Gratulälok én is nektek az uj jövevényhez.Kivänok nektek minden jot!!

Képzeljétek el hogy nälunk is jön a kisteso.Tegnap teszteltem és pozitiv lett.Kb. december 13 a szülés idöpontja.

Most mennem kell ,mert annyi sok mosnivalom van hogy azt sem tudom mivel kezdjem.

Évi!!!Lehet hogy jövö csütörtökön jövök haza 1 hétre.Mit szolnätok egy talihoz???Remélem senki nem beteg!
zsuu74
 
 


Zsuu!
Gratula a kis tesóhoz Kép Úgy megdobbantottad a szívem. A mi pici Sárink 3 hónapos, de már most tudom, hogy kell nekünk kis tesó. Olyan édesek Kép
Akkor Te most ismét boldog pocakos vagy!

Évi, Memó!
Igaz, most ünnepek voltak, de ha egyszer lesz időtök erre sétálni csöngessetek fel nyugodtan. Ha nem vagyunk itthon, akkor sétálunk Kép Berger a kapucsengőn.

Barbi!
A sudocrem nagyon jó, bár én is olcsóbban szereztem. Az infacolt nem ismerem, mert én meg Espumisan cseppeket adok szopi után minden nap, na azóta nincs sírás, hanem minden nap kaka van...
annaviola
 
 


Sziasztok!!

Zsu:

Tali jó lenne!! Remélem senki se lesz betegKép

Majd találjuk ki, hogy hol talizzunkKép

Gratulálunk a kistesóhoz!!!!!!!! Hogy érzed magad?

Anna:
Mi majd megyünk felétek. A számod nekem meg van majd rádcsörgök ha nem baj???Ált. délután szoktunk arra menni a dédi udvarában lévő játszóra.

Barbi:
Hogy vagytok? fiad, hogy viseli a pici Hanna baba érkezését?

Móni:
Neked nem tudok mit írni, mert mindig beszélünk msn-enKép

Puszi mindenkinek!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kicsi_evi 2010.02.01 12:27-kor.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Évi olyan jó lett a pite tészta,hogy azóta azt kell sütnöm.Multkor csináltam almássat meg meggyesset,most meg túrossat sütök.
Persze mindegyikből dupla adagot,és így is kb 1/2 óra alatt elfogy.

Mindenki jól van ?

Holnap megyek a vérvétel eredményér,már nagyon kiváncsi vagyok rá.

Most mennem kell,fürdünk.Mármint a törpék fürdenek.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok,

regen irtam, mert husvetkor es utana egy hetig nem voltunk itthon, aztan hetvegere egy baratnöm latogatott meg minket.

mindenkinek köszönöm a gratulaciot enikö neveben! Kép

jol vagyunk, most mar szerencsere. Enikö elkapott valami virust, volt egy kis hasmenese, höemelkedese, de mar csak taknyos egy picit.

Anna: de jo, hogy itt vagytok, ha mar jol lesz Enikö, megyünk Kaposvarra jatszoterre, akkor benezünk! Kép

Zsuu: gratula a kistesohoz! remelem lassan en is csatlakozom! Kép
ha itt lesztek en is szivesen talalkozom veletek! Kép

üdv. mindenkinek:
Agi
leeloo
 
 


Hali!

Kaposvár nagyon szép,rengeteget sétálunk Sárival. Minden nap pakolok is egy picikét, de nem igazán látszik belőle semmi. De ami késik nem múlik.
Ági, Évi hívjatok, na meg gyertek nyugodtan.
Barbi!
Kicsi Hanna??????
Mi jövő hét kedden megyünk a három hónapos oltásra. Hihetetlen, hogy szalad az idő.
Na majd még jövök: Anna
annaviola
 
 


Sziasztok!!

Móni:
Mi lett a vérvétel eredménye?
jól vagytok, régen msn-eztünkKép Bár mostanában mindig bütykölök itthon valamit vagy takarítok,kint vagyunk az udvaron.Nem sokat gépezek.

Ági:
Jobbulást Enikőnek, pár képet dobhatnál föl a szülinaprólKép

Barbi:
Jól vagytok??Írj ha van pár percet,nagyon kiváncsi vagyok rátokKép

Anna:
szombaton voltunk felétek, de 6 óra után már nem akartalak benneteket zavarni, főleg, hogy hétvége volt. egy héten egyszer tuti megyünk arra játszózni, egyszer majd hívlak, hogy talizzunkKép
Már 3 hónapos SáriKép Tényleg, hogy szalad az időKép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Jól vagytok?
Mi igen,tegnap voltunk kint a telken bokrot ültetünk.A nagyok sem mentek oviba,jól elfáradt mindenki,este 6 után értünk haza a Dávid bemászott a babakocsiba és elaludt tátott szájjal.
Mindenhol képes aludni,érdekes mert a többiek nem voltak ilyenek.

A vérvétel eredményem a szokásos egy kicsit magas a testosteron szintem,de csak egy tizeddel.

Bocsi mennem kell fürdetem őket.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!!

Móni:
A telekre egyszer majd kimegyünk, ha máskor nem akkor amikor már kész leszKép Na nem majd azért kinézünk.

Dávid szerintem ott alszik ahol hagyjákKépNem szokták felébreszteni a nagyok?

Kaptál valami bogyyót rá? Szedet a maca viv-et??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali!

Ma is jól elfáradtunk,rendőrnap volt a Matula tanyán.Lóvagoltak a gyerköcök,és képzeljétek a Dávia úgy ült a lovon mintha oda született volna egyből tudta,hogy hol kell kapaszkodni.
Meg quadoztak is ( 4 kerekű motor ),a Dávidka mindjárt ráült a többieket úgy kellett rábeszélni,de nagyon élvezték.Felvettem videóra majd egyszer megnézitek.

Most raktam le őket aludni,de én is hulla vagyok.Még megvárom a Zsoltit mert ő meg 3-tol dolgozott,Rákoczi meccs volt.

A Dávid ha alszik nem nagyon zavarják a hangok,csak akkor ébred fel ha már kialudta magát.

Bogyot még nem kaptam,majd 4.-én megyek dokihoz viszem az eredményt.De biztos ír valamit.A MACA-s port kellene szedni,de majd a Perui gyártotól rendeljük meg úgy sokkal olcsobb és nem keverik mással,csak a tiszta port szedi az ember.Ha tőlük rendelem 13000 ft a 600 db postaköltséggel együtt.Itt meg 5000 ft a 100 db,és nem olyan a hatása.Aztán majd lesz valami.

Évi veled mi van?
Remélem mindenki jól van.Megyek mert ezek nem nagyon akarnak aludni.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!

Mi ugyan már elköltöztünk mésfél éve Kaposvárról, de annyi negatív dolgot olvastam a kaposvári szülészetről itt, hogy gondoltam, az én pozitív hozzászólásom is jelenjen meg itt, ne csak elriasszuk a kismamákat.
Orvosom Dr. Bárdos László volt, szülésznőm Hagyánek Adrienn, védőnőm Bödő Eszter.
Azért írom le mindhármójuk nevét, mert csak ajánlani tudom őket, bár a doktor úr már nyugdíjba ment azóta.
2004. szeptember 15- én szültem meg kisfiamat 3100 grammal.
Tény, hogy ahhoz képest, miket olvastam előre a gyengéd szülésről, elrettentett az, hogy itt semmi se létezik belőle, nagyjából olyan a felszerelés és a hozzáállás, mint 20 évvel ezelőtt.
Mégis az a négy nap volt életem talán legszebb négy napja.
A védőnőm a terhességem alatt és a szülés után is nagyon segítőkész volt, miután elkölzötünk, utána is csak őt hívtam, bármi kérdésem volt, annyira megszerettem és megbízom benne.
A szülésznőmről is csak jót mondhatok.
Éjjel fél kettő körül, édesanyámék otthonában, arra ébredtem, hogy folyik a magzatvíz. Felhívtuk Adriennt, beültünk a kocsiba, felvettük őt, bementünk a kórházba. A párom (Pestről jött, mert ő már akkor ott dolgozott, csak azért voltam én Kapováron, mert akkor még nem volt saját lakásunk, az albérletből meg már kiköltöztünk) fél négy körül ért talán le, addigra felvettek, megvizsgáltak.
Igen, minden "borzalmon" átestem, beöntés, borotválás, stb. Végül is 11 óra vajúdűs után, természetes úton, fájdalomcsillapítók nélkül, egy kis infúziós segítségggel 12:47- re megszületett a kis manóm, Aziz. Egyből a mellemre rakták, ahol azon nyomban abbahagyta a sírást. Kivitték megfürdetni, majd miután betoltak a kórterembe, hozták is be hozzám. (Egy ágyas szobába kerültem, mert szerencsémre épp volt hely, semmi plussz pénzembe nem került, bár lehet, hogy tudtomon kívül Adriennek volt köze hozzá). Tulajdonképpen úgy éreztem, megfeledkeztek rólunk. De én ennek örültem is. Nyugalomban voltam a kicsimmel. Rossz tapasztalat: a csecsemősök. Senki nem mutatta meg, hogyan kell pelenkázni, semmit. A szoptatást se, természetesen. Adrienn segített, vagy három órán át masszírozta a melleim, mikor bedurrantak, neki köszönhetem, hogy nem lázasodtam be és lett rendesen tejem. Előtte egyszer átmentem az egyik csecsemőstől megkérdezni, hogyan kell lefejnem, erre ő jó alaposan megszorította a mellbimbóm, ott helyben állva, azt hittem, bepisilok a fájdalomtól. Ennyi volt részéről a tanítás. Én szinte állandóan magam mellett tartottam a picimet, csak késő este, vagy hajnalban adtam be pár órára, hogy tudjak aludni. Senki nem próbálta meg tőlem soha elvenni. Mindenkinek, aki bejött hozzám, volt egy- két ledves szava hozzám, még a takarító néniknek is. Úgy jöttünk ki, hogy se én nem lázasodtma be, se a picim nem sárgult be. A doki már szülés utáni napon haza akart engedni, annyira jól voltam. A gátam nagyon gyorsan gyógyúlt, köszönhetően talán édesanyámtól kapott Bioptron- lámpának (fényterápia). Mikor kijöttünk, hirtelen nagyon zajosnak tűnt a világ, és visszakívánkoztam.
Összességében csupa kellemes emlékem van a kórházban töltött időről, és ezt kívánom mindenkinek.
Bocsánat, ha nem volt túl összeszedett a hozzászólásom, még nem írtam le magamnak soha ezt így egybe, és sok emlék öntött el hirtelen össze- vissza...
Minden várandósnak komplikáció- mentes hónapokat, és könnyű szülést kívánok.
Minden kismamának és gyakorlott anyukának sok örömöt a kicsijével.

Kép

Kép

Kép
orsi0509
 
 


Sziasztok!!!

Évi!!!Ugye szerdán du. 4-kor talizunk?

A számom a kővetkezö:06 30 39 39 134
zsuu74
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: