Új privát üzeneted érkezett!

Ice !

Gondolkodom, gondolkodom....

ki vagy?

MaszatKép
maszat
 
 


Sziasztok!

Judit: Üdv itt közöttünk. Én nagyon szerettem Wekerlét, mert elég szép és elég csendesek az utcák. Sajna abba nem tudok segíteni, hogy mire kell figyelni lakásvásárlásnál, mert mi kertesházba lakunk.

Mikor gondolkodtok a lakásnézésen és merre szeretnétek jönni Wekerlén belül?

Most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Andy: Amint eladtuk a lakásunkat Újpesten, már mennénk is! / én mennék azonnal/. Múlt héten megnéztünk 3 lakást, de nem igazán voltak jók, meg nem is akarunk addig nagyon nézegetni, amíg lépni nem tudunk. Csak kíváncsiak voltunk, milyenek vannak arrafelé. Persze a kertes ház lenne a legideálisabb, de egyelőre anyagilag nem tudunk nagyon ugrálni. Wekerlén belül csak az a lényeg, hogy nyugodt, csendes helyen legyen a lakás.

Sziasztok!
Judit
jucc
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is beiratkoztunk a Zoltán u-i oviba. Jól kezdődött, elmentünk a gyerkőccel megnézni, rögtön sikerült is elkapni a bárányhimlőt. Mi lesz ha majd járunk is? A Doki nénitől megkérdeztem, hogy melyik a jó ovi a kerületben. A válasz: EGYIK SEM! Na, nesze neked!
Üdv
Andi
diandie
 
 


Sziasztok !

Hi hi felvették az Arany oviba és a Berzsenyibe isKép
Az Aranyban most volt nyitottnap (naná, beiratkozás után...de miért??), hááááááááát olyan kupi volt...nem tudom miért, de tök ellenszenves volt az egész...káosz, a fürdőszobán át kell közlekedni a csoportszobákba, tök piszkos törölközők lógtak a szögön, a wc-k is piszkosak voltak. A csoportszobák meg homályosak, rendetlenek.Ja és vegyes csoportok vannak, a nagyokkal járnának együtt. Gáz.
Elsétáltunk a Berzsenyibe, ahol ugyan még nem volt kiírva, de bementünk, elkaptuk az ovónéninket, és felvették. Igaz, jó sokan lesznek (26-an), de legalább 6 lány lesz. A másikban 1 (!) volt. Igaz, ez a 26 csökkenhet, mert már kapásból két gyereket tudok, akik elköltöznek őszre, és oda iratkoztak. (mindkettő fiú).
Na ez van.
Diande: én beoltattam Petit barihimlő miatt, mert ekcémás + ne hozza haza Annának. Annát nem oltatom be, mert Ő lány, kapja csak el, de majd az oviban, ne előbb.

Pusz: mert ébred A csaj

Kata
maszat
 
 


Sziasztok!
Én 13hetes kismama vagyok.Van a lakótelepen hasonló idős kismama?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia!

Én 8 hetes vagyok, de már van egy majdnem 4 éves kislányom. Te merre felé laksz?

Sys
sys
 
 


Szia Sys!
Én a széchenyi utcában.És te?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia!

Én a Deák F. utcában. Az 50-es villamos 5.megállója a Határ úttól. Hát elég messze vagyunk egymástól.Egyébként hogy viseled a terhességet?

Sys
sys
 
 


Szerencsés helyzetbe vagyok,mert egyszersem voltam rosszul.Csak éjszaka kell sokat pisilnem,mert nyomja a kicsim a hólyagomat.
Az alhasam is fáj egy kicsit,mert nyúlnak a szalagok.Ha van kedved,gyere a 2004/2005gyerekek magzatkor szerint.Ezen belül 2004/2005téli kisbabák trécseln.Te hogy vagy?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia LIdicsi!

Átmentem!

Sys
sys
 
 


Sziasztok4

Megint jó kihalt lett a topik.
Igaz én is jól eltüntem de már vagyok.

Maszat: most láttam csak, hogy te is a II-es Nőin szültél.
Ma kaptam meg a táblázatott és ott látalak meg.

Őrülök, hogy nem vagyokj egyedüli Kispesti aki ott szült.
Most lesz egy találkozó fogtok jönni?

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Itt is van egy újabb kismama! Most vagyok a 13. hét elején, holnap UH. Én a Friss kismamákba írogatok, nézzetek be oda is.

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Sok Boldogságot az új babához.
Gratula mégegyszer.

Andy
andy78
 
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
viragferi
 
 


Sziasztok! Bár enyhén szólva kihalt a topik,mi itt vagyunk!Kép

KépKépKép

Ő Dominik Zsolt,elsőszülött kisfiamKép
orsi21
 
 


Sziasztok!

Örömmel értesítek minden kismamát,hogy a november 15-i héten megnyitjuk új játszóházunkat Kispesten,az Endresz György utca 28 sz. alatt.
Fél éves kortól 3éves korig várjuk kis látogatóinkat szülőstül Kép
Játszóházunk kifejezetten erre a korcsoportra fókuszál, az Ő "méreteikhez" alkalmaszkodik, közel 100nm-en.
De.9-12 illetve du. 15-19 órai nyitvatartással.

Érdeklődni lehet:
06 20 947 6243
aja
 
 


Hali!

Vagyunk mi is, úgy ahogyKép

Orsi!
Cuki fiad vanKép Mennyi idős... jah, a profilodban benne vanKépKépKép
Enyim fiú már nagy, 2 éves volt októberben, de segond, jön a kicsi decemberbenKép

Aja!
Közelebbi infó? Mibe fáj???Kép Nagyon jól jönne ez a hely, csak nem mindegy, hogy mennyiért. A fiam egy örökmozgó és rossz idő esetén a lakásban megzakkanok vele. Elképzelhető, hogy többnapos esőzések alkalmával minden nap elmennénk... ésszerű, kisgyeshez mért árak mellett...Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Kérdés jogos!
400 Ft/óra

A környéken laktok?

Máté fiam (másfél éves) már letesztelte a játékokat hétvégén Kép A mászóvárból nem lehetett kikanalazni,csúszda a favorit és szerintem az ugrálóvárat csak azért bírtuk otthagyni,mert még nem volt teljesen felállítva szerencsémre.Szóval bátran ajánlom az ezek szerint hasonló mozgásigényű fiatalembernek ott a túloldalon Kép
A másik szoba a higgadtabb játékoké,lehet építeni,"szerelni","főzni",babázni,kisautózni stb.Ezen kívül a verandán és a közlekedőben még kismotorozni is maradt hely!
Ja,van járóka is a leendő kistesónak!Amúgy gratulálok hozzá!!
Kukkants be valamikor!

Aja
aja
 
 


Aja!

MajdnemKép Most megnéztem a térkép.hu-n és pontosan 14 utcával arréb vagyok a Határ út felé. Hunyadi utca. DE csak egyenesen kell végigmennem az Ady-nKép
Csak a 400 ft/óra a sok, mert napi 2-3 órájával számolva, mégha nem is mennénk csak 3x egy héten az is majdnem 10 ezer. Bár ésszerűen gondolkodva, nem is sok, hiszen ahogy leírtad elég sokminden van ottKép
Fiam szerintem csatangolna, mert minden érdekli, éppen ezért sosem ül le 1 percre sem, állandó rámolásban van. A mászóvár, a csúzda az nagyon menő lenne nálunk is, a kismotorozás akkor az igazi, ha legalább 4-en mennekKépKépKép és pillanatok alatt szétszerelne mindent, vagy megszerelné, ahogy ő gondoljaKép
Hogy fogom ezt beadni uramnak?KépKépKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Szia Sasha!

Kép 7 és fél hónapos a gyerkőcöm,és mostanában nem bírok vele.Valamiért mindíg ordít.Lehet,hogy jön a foga. Még egy sincs neki. A kis pocaklakó fiú,vagy lány?

Puszi Orsi

UI: Bocs,hogy csak most írok,de olyan kihalt volt ez a topik.Nem is gondoltam,hogy ír valaki.Kép
orsi21
 
 


Szia Orsi!

Piciknél sosem lehet tudni miért ordít. Gábor fiam sokáig szinte mindig mindenért ordított, és néha már fogalmam se volt, hogy mit akar. Sokszor csak találgattam. Az, hogy "zizegnek" a fogacskák az ínyben előfordulhat, mert az, hogy nem látszik, nem jelenti azt, hogy nincs ott. Valahogy utat kell törjön magának és az nem mindig jár látható jelekkel. Azért voltak észrevehető tipikus fogzós éjszakáink, amikor szó szerint zokogott a gyerek és még a cicit sem fogadta el. Semmivel se lehetett megnyugtatni, hanem egyszercsak abbahagyta és aludt tovább. Szerintem fel sem ébredt egész idő alatt, mert a szemei csukva voltak, csak zokogott... másnap reggel hoztam a kanalat, hogy na kocog-eKép Kocogott.
Ezt csak azért írtam le, mert talán ez volt az egyetlenegy eset amikor nem kellett találgatnom, hogy mi baja vanKépKépKép Melege van, fázik, az is lehet, hogy viszket valamilye és nem tudja megvakarni. Ezen sokat gondolkodtam ámKép
Időben nem sok (még másfél év), de amig éled azt az időt rengetegnek tűnik, de hidd el, elmúlik és akkorra már olyan okos 2 éves nagyfiad lesz aki képes elmutogatni, egy-egy szóban elmondani, hogy mi a babjaKép

Pocaklakóm fiú, de hiszem ha látomKép
Eddig egy UH-n sem láttak a lába között semmit, pedig állandóan terpesztett, most meg hirtelen fiú. Úgy legyenKép Azért már ideje lenne kitalálnunk egy lánynevet, mert mivan, ha mire megszületik eltünik a lába közül a lényeg?Kép

Ritkán járok erre én is, régen még jó pörgős volt a másik topik, most már...

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha
Na akkor legalább tudod merre keress Kép
A 400Ft-ot következőképpen is lehet beadni Apának:
-Kicsifiaddal előbb utóbb úgyis elindultok valamerre,ha jön a hó,eső,mínusz.Az én általam ismert lehetőségek: Lurdy-300Ft/fél óra, Récsei bevásárló központ-700Ft/óra,egyéb belvárosi játszóházak 20Ft/perc.
Mingyá jobban hangzik,nem?

Ja,van a Csokonai utcai bölcsibe is bejárási lehetőség egy 2mx2m-es szoba 200Ft/óra.

Mátét amúgy a most felvett óvónéni tudja kb.2percre leültetni,no meg az alma Kép
Bátorság!!Várunk titeket!!!

Aja
aja
 
 


Helló mindenkinek!

Aja!

Jó volt nálatokKép Holnap 5-kor is megyünk, ha minden igaz, akkor másodmagammalKép Jön egy 13 hónapos is.

pusza
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Lányok!Kép
Örülök,hogy végre éledezik a topik.Én is itt lakom Kispesten a Széchenyi utcában 37 hetes kismami vagyok.Van valaki hasonló korú kismami közöttetek?
Sajna nem sok mindenkit ismerek itt a lakótelepen.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Sasha
Jaj de örülök!!!Ma már jó sokan leszünk akkor,többen is jelentkeztek,hogy benéznének!
Ha már összegyült némi létszám és valami rendszeresség is kialakul a látogatásokban,akkor indulhatnak a foglalkozások is az óvónénik által!Ha van ötletetek,javaslatotok,szívesen venném.Meg az óvónéninek is lehet mondani!!

pusz
Aja
aja
 
 


Szia Dia!

Találkoztam már a neveddel az istvános topicban. Én is kispesti vagyok, de valamivel fiatalabb a terhességem. Most töltöttük be a 28. hetet.
Puszi
dolhi
 
 


Aja!

Most kaptam sms-t egyik anyukától akivel mentem volna ma hozzátok, hogy halasszuk el a mai játszóházazást rosszab időre, mert ma olyan szépen süt a nap. Talán pénteken megyünk, még nem tudom.

Dia!
Hát énKép Hunyadi utca és 35 hetes a pocaklakó. Friss kismama topikot ugyan felélesztettem, de írni már jó régen nem írtam oda, de minden nap elolvasom a levelezéseketKép

Szia itt is Dolhi!

pusz
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Csajok!
Dolhi!Kép
Te merre laksz?Azt olvastad rólam az Istvános topikban amikor ki voltam akadva a dokimra?KépAjaj!

Sasha!Kép
Mi ugye már leveleztünk a friss kismamákban?Kép
Úgy rémlik,aztán te eltűntél onnan.Hát sajnos lassan szerintem újra meghal az a topik.KépPedig olyan jó kis csapat voltunk.KépCsak hát mindenki szül sorban és elkopunk.De remélem ha mindenki belejön az anyaszerepbe akkor újra éled.Pusz,Dia

Ui:Sasha,Dolhi!
Ki az orvosotok az Istvánban?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Sasha! Ha holnap a fiam is úgy akarja, na és ha nem leszek túl fáradt, talán elnézünk a játszóházba. Az sem kizárt, hogy csak pénteken jutunk el. Biztosan jobb hely a Csokonai utcai bölcsinél. Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet erre a lehetőségre!

Dia!
A Simonyi Zs. utcában éldegélünk, az orvosom Gajdos Edit.
Igen, azt hiszem, többek között erről is olvastam. Most már minden rendben?
dolhi
 
 


Dia!

Senki! Már Gabival sem volt orvosom 2 évvel ezelőtt. Nem bántam meg. Vizsgálatokra az SZTK-ba jártam a Turányihoz, de szülni "csak" bementem és aki ott volt azzal szültem. A babaneten sokat olvastam akkor és rá kellett jönnöm, hogy egy fogadott orvos csak felesleges nyűg és még pénzt is kér. Ráadásul semmi garancia arra, hogy a végén nem kési le a szülést, a megbeszélt szüléstervet követi, vagy hogy egyáltalán... abban a kiszolgáltatott helyzetben emberségesen bánik majd velem/veled/akárkivel, DE a pénzt a végén úgyis elkéri. Na neeeem, én ebből nem kértem, és most sem.

Dolhi!
Mégiscsak voltunk tegnap játszózniKép Nagyon jó volt, most több gyerkőc is volt, én meg úgy elfáradtam, jobban mint a fiam. Persze, mert hívott egy játékohoz, pl kockák, hogy játszunk. Jó, leültem a szőnyegre, még az első kockákat össze se raktam és már ott se volt, hanem hívott máshova rajzolni. Jó, de még egy felhőt se bírtam lerajzolni, és megint otthagyott, elment motorozni, utána be az ugrálóvárba, fel a csúzdára, aztán hívott megint szerelni, utána főzni...autózni... Este 10-ig olyan kőkemény volt a pocakom és annyira fájt. Na persze, mit pattogok még 35 hetesen is ennyit... De szinte alig "érzem", illetve, jójó, nehezen megy már a földről való felkászálódás, de ezek szerint 30x másfél óra alatt kicsit sok voltKép
Mára már kutya bajom, szerencséreKép

Te hogy vagy? Semmi keményedés ugye?!

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!Kép
Dolhi!Kép
"Ismerem"Gajdost,nagyon szimpi dokinéni.Ugye a Németh doki a férje?
Szerencsére javult a kapcsolatom a dokimmal.De ehez az is kellett,hogy kipanaszoljam magam a neten és ő elolvassa.Akkor jött rá,hogy mennyire megbántott!
Neked lesz szülésznő fogadva?Én megfogadtam Diószegi Évát.

Sasha!Kép
Háát,lehet,hogy Te csinálod a legjobban a dokival!KépOkos vagy!Na,ha a szülésem lekési az orvosom,ne hogy azt hidd,hogy oda adom neki a pénzt!Fityiszt!Kép
Miért az SZTK-ba jársz vizsgálatokra?Attól,hogy nincs orvosod fogadva,az ambulancián megvizsgálnak.Nem??Te a Hunyadi utca Wekerle felőli oldalán laksz?Vagy ahol a Plusz van /Üllői/?Puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia!

Az Üllői és Ady között, de közel az Adyhoz. A hunyadin ez az egyetlen 10 emeletes.

Persze, hogy megvizsgálnának, de minek utazgassak be a kórházba, mikor itt is ellátnak?
Hogy világosabb legyen, itt az SZTK-ban is van terhesgondozás, van Uh, sőt még CTG gép is egy külön kis szobában. 3-4 kötelező Uh van az Istvánban, ilyenkor beutalót kapok oda és csak ilyenkor kell bemenni, ahol általában ezren vannak persze és várhatok órákat, még akkor is ha időpontom van, mert állandó csúszásban vannak. Mondjuk az utóbbi 2 UHn rögtön bejutottam, lehet csak szerencsém voltKép
Itt az SZTK-ban sosem ülök órákat a soromra várva, sőt CTG-re is időpont van, és pl. 2 éve sem vártam egy percet sem. Szvsz ugyanazt az ellátást megkapom mint a kórházban, csak itt helyben.

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha
Tegnap elnézve a gyereksereget beszélgettük az óvónénivel,hogy ez a kezdeti nagy hév az új játékoknak és helynek köszönhető.Totális tobzódás,azt sem tudják hová kapjanak,úgyhogy az óvónéni is csak fedezékbe vonult Kép
De ha már többet jött a gyerek és valamennyire "kijátszotta" magát,lecsillapszik némileg.Ha meg így lesz - feltehetőleg a többiekkel is - akkor tudunk majd kis foglalkozásokat tartani :ének,tánc stb. De ezt ki kell bekkelni Kép
Amúgy bocsi hogy beleszólok,meg nem tudom Apa hol és mennyit dolgozik,de néha Ő is elhozhatná Gabit,hogy Te tudj pihenni.Meg ha meglesz Kistesó,akkor sem fogsz tudni mindig Te ugrabugálni!
Tegnap láthattad a nővéremet is a két gyerekkel,na ott is a második érkezésével jóval több feladat hárult Apura és remekül el van a nagyobb lánnyal,járnak kettesben ide-oda!

Várunk mindenkit szeretettel Kép

Pusz
Aja
aja
 
 


Szia Sasha!

De igen, néha nagyon is érzem a pocakomat. Valószínűleg azért, mert túlhajtottam magamat v. a gyerkőc miatt, v. egyszerűen a lakásban való rendrakást vittem túlzásba. Mindig pörgős voltam és most sem tudom mindig takarékra venni magamat. Pihenésre továbbra is sajnálom az időt. Nem alszom mindig Pistivel, kb. egy héten 2-3 alkalommal. A többi napon, mikor ő alszik (napközben), főzök, rendet teszek, csinálok valami szépet a gyerekeknek. Imádom az ablakmatrica készítést, de most pillanatnyilag a legifjabbnak készülök valami szép képet csinálni a falára. Megfogadtam, december után már csak a pihenésre koncentrálhatok. Amíg bírom, megcsinálok addig minden fontosabb munkát a lakásban. Neked tud valaki segíteni akár babázásban, akár a háztartásban?
Szóval, engem sem kímél a gyerek, de én sem magamat. Ennek következtében meg szokott fájdulni a hasam.
Majd pihenünk egyszer!

Dia!
Nem terveztem szülésznőt fogadni, elsősorban az anyagiak miatt. Remélem, a férjem jelen tud lenni majd, ha eljön a nagy nap. Gajdos Editről itt, a neten olvastam először, aztán a Kismama magazinban. Mindenki csak jókat írt róla. Végül úgy döntöttem, hozzá fogok járni a második gyerekemmel terhesgondozásra. Sasha és én ugyanannál a dokinál szültünk anno, a különbség az, hogy nekem ő szintén fogadott orvosom volt. Nagyjából a gondozásokon meg voltam vele elégedve, viszont a szülésem napján óriásit csalódtam benne. Kontrollra már nem hozzá mentem vissza.
Egyébként nem tudom ki a férje a doktornőnek. Eddig semmi bajunk nem volt egymással!
Hogyan telik egy napod, mit szoktál csinálni?


Sziasztok!
dolhi
 
 


Sziasztok!
Sasha!Kép
No komment,igazad van!Kép

Dolhi!Kép
Kinél szülted az első gyerkőcöt?
Remélem az én férjem is ott tud majd lenni a szülésnél.Kép
Hogyan telik egy napom?KépA szokásos.Főzés,mosás,takarítás,netezés,tv,vásárolgatás,stb...Igazából már minden ligh-os formában.KépSzóval már csak picurt várom és vége a nyuginak.Kép
Gondolom neked nem ilyen uncsi a napjaid egy gyerek mellett.KépA te napod hogyan telik?
Pusz,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dolhi!

Nem is emlékeztem erre a kis apróságra, hogy ugyanannál szültünkKép Dr. Horváth Tamásra tippelnékKép
Hát én se nagyon kímélem magam, de talán közös erővel kímélő kúrára foghatnánk magunkatKép

Aja!
Hát majd valami biztos kialakul, de szerintem jó időben és hóesésben ne nagyon számíts ránkKép Csak esőben és latyakban. Nem a játszóház hibája és nem is a tiéd, egyszerűen csak a fedezet hiánya és a jó levegő előnye miattKép

Dia!
Na látod, ezért nem fogadtam én orvost!!!
Aki felfogadta az csalódott benne, én meg mint ügyeletesnél szültem nála és amellett, hogy szimpatikus volt, meg is voltam elégedve vele. Segített ha kellett és hagyott, ha úgy kívántam.
Ilyen egyszerűKép
Nem engem kérdeztél, de még én is élénken emlékszem amikor csak az volt a program első babánál, ami nekedKép De jó is volt. Akkor bezzeg a Friss kismamák topik "tőlem volt hangos"Kép Még 2002 tavasz-nyár-őszén.Kép
NosztalgiaKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Mit csináltok ma ebben a pocsék időben?
Ti biztos nem unatkoztok úgy mint én.Na de az én időm is eljön egyszer.Kép
Sasha!
A múltkor külföldön volt a dokim és mondta,hogy ha valami gond van keressem meg a Horváth Tamást mert ő a helyettese.Szerencsére nem volt gond,így nem tudom ki ez a doki.De látásból biztos tudnám.Kép
Puszi nektek!Kép
Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Dia
Nem keresel valami kismama klubbot?Én anno pocakosan a Megatoys melletti "létesítménybe"(elfelejtettem a nevüket)jártam kismama tornára,meg hetente meghívtak valmilyen orvost,akivel szülésről meg miegymásról lehetett dumcsizni,meg az ottani nő is tartott ilyen beszélgetős foglalkozásokat pocaklakóról,utána időszakról stb. Sokan szeretik a kismama jógát is, én ahhoz türelmetlen voltam.Az Örs környékén van valami ilyesmi.Hmmmmm????

Sasha
A mai napot számíthatjuk lutykos,esősnek Kép
Egyébként amíg tehetem, én is levegőn vagyok Mátéval természetesen!

Lesznek rendszeres programjaink is:
manótánc:közös mondókázás,ének és tánc.1 éves kortól ajánlott.
Hétfőn délelőtt 9.30.
szerda délután 16.30.

Manótorna:
Lábujjtól a kézujjig,szülővel együtt Kép
péntek délelőtt 9.30.

Aja
aja
 
 


Aja!Kép
Köszi a tippet.De sajnos már nem válalkozom az utazgatásra.Ha elmegyek a Kispesti piacig,hazafelé már alig tudok jönni annyira keményedek.KépPedig nem egy nagy távolság.Szóval úgy látom ezt a pár hetet már így kell eltöltenem.KépIgaz,aztán úgy se lesz pihizés.KépPusz,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kép

Sziasztok!

Végre le tudtam ülni egy kicsit. Na azért nem panaszkodhatom. Ezt a fiam is így látja. Ma d.u. elküldtem az apjával a játszóba, miközben én a fodrásznál múlattam az időt. Mikor hazajöttek, mondta a férjecském, a gyerek a játszóházban elárulta, hol voltam, sőt...Így is lelkiismeret-furrdalásom volt, most meg aztán pláne. Egy évben egyszer (most a héten)eljutok kozmetikushoz, fodrászhoz, pedikűröshöz és a gyerekben ilyen mély nyomot hagyott az egész. Bizony sajnos ritkán fordul ez elő, de nagyon jól esett egy kicsit egyedül lenni és magammal is foglalkozni. Mindenesetre a fiúk nagyon jól érezték magukat, és azt lehet mondani, nem is hiányoztam a gyereknek. Remélem sikerül megmutatnom azt a képet, amit apuci készített ma.

Igen, Horváth Tamásnál szültem. A mai napig is dühös vagyok rá. Egy kicsit hosszú lenne most írni róla.

Nem hiszem, hogy olyan unalmas lenne Dia a napod. Én soha nem unatkoztam, ezekkel a dolgokkal is gyorsan eltelik egy nap. Igaz, minden ezerszer lassabban megy, mint korábban. Így is elfáradsz a nap végére.
Mi általában 7 - fél 8 körül kelünk. 10 körül kimegyünk a gyerkőccel, addig itthon játszik, mesét nézünk, számítógépezünk. 1-re hazajövünk, ebédelünk. Meseolvasás, alvás. Én ilyenkor főzök, teszek-veszek, néha alszok, aztán 5-kor uzsi. Közben hazaér apa, szegénykét addig nyaggatjuk, amíg el nem megyünk együtt még valahová. 8-kor vacsi, fürdés (apa fürdet), meseolvasás (fél órán át), megbeszéljük a napunkat, 9 - fél 10 körül lefekvés. Mi pedig csak ilyenkor tudunk egy kicsit egy mással is foglakozni, ekkor teszünk rendet: mosogatunk, vasalok, kiterítem a ruhákat, tévézünk stb. Nagyjából olyan egyformának tűnnek a napok, mégis azt mondom, nincs két egyforma napunk. Az biztos, hogy jó hosszú minden nap. Alig várom már az estéket, hogy ágyba ugorhassunk.

Sziasztok, minden jót!
dolhi
 
 


Sziasztok!

Dolhi!
A már "meglévő fiaid" nagyon édesek voltak tegnap,teljes gőzzel folyt a játék!Pistinek a csúszda jött be legjobban,nomeg a sok labda, ahogy a képen is látni.Nagyon szép kisfiú!!!
Faggattam a férjed,hogy miként jelentkezel be az interneten,hátha beugrik Rólad valami,de nem tudta.Hát most megvagy Kép
Remélem Téged is látunk azért még ott gömbölyűen!!
Apunak mutattam a programokat,de felteszem most a keres/kínál/programok topik Kispesti játszóház címszó alá részletesen is.Nézz majd át oda!

Sasha
Neked is szól azért!!

Lldicsi
Na igen,a fránya kocsi!Igy hogy vezet az ember,minden egy köpés,meg fél óra mi az nekünk,de gyalogosan tényleg nem a legjobb már!
Na majd meglátogattok minket Bébivel,ha már kibújt és "szalonképes" lesz Kép
Addig meg bírd ki ezt a kicsit!

Aja
aja
 
 


Aja!Kép
Ok,majd talizunk babásan.KépSajna kocsi sincs mert agusztusban ellopták/mésfél éves volt/.Kép
Remélem tavasszal tudunk másikat venni.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok. Sajnos a fiam ismét lebetegedett, így én is teljesen magam alatt vagyok. Alig gyógyul ki valamelyik betegségből, újra itt egy másik. Most éppen lázas. A legnagyobb gondunk az, hogy sehogysem sikerül belé tuszkolni a gyógyszereket. Mindent kiköp. Pedig tudja, miért van rá szükség és az ízük sem olyan rossz, mégis...Ezek után valahol természetes, hogy újra és újra lebetegszik.

Aja!
Amint meggyógyultunk, felkeressük a játszót!

Sziasztok!
dolhi
 
 


Sziasztok!

Sasha,Dolhi!
Dec.6-án Mikulás napot tartunk a játszóban,délután 17.30-kor.Lesz Télapó, meg ének tanulás az óvó nénivel.
Ha érdekel benneteket,jelentkezzetek be légyszi a :282-47-19 es számon!

Pusz
Aja
aja
 
 


Dolhi!

Jajj, szegény Pistike! Remélem most már aztán abbamarad ez a betegség sorozat! Lekopogom, Gabi idén még csak meg se volt fázva, de ez persze nem azt jelenti, hogy nem is lesz. Tavaly is az egész telet megúsztuk, erre márciusban lett náthás.

Nem vagyok a gyógyszerek ellen, de ha nem muszály, akkor inkább nem adok. Egy náthát, orrfolyást nem gyógyszerezek (már!), mert az immunrendszere -hülyén hangzik- attól erősödik, ha edződik. A lázas esetek persze mások, mert a lázat le kell vinni, de én mást nem adnék neki. Semmit. Persze ezt mindenki a saját felelősségére dönti el és az alapján, hogy milyen a gyerek, mennyire hajlamos szövődményekre... Nem egyszerű ez a döntés.

Azért, ha van kedved, kiírhatod magadból a dühödet, a doki miatt. Senki nem fog megorrolni, engem meg valahol érdekel, mert teljesen mást tapasztaltam.

Aja!
Mi nem hiszem hogy megyünk, mert az "osztályos" találkozó 3án a Récseiben totál le fog szívni anyagilag.
Azért drukk.

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok Lányok!

A változatosság kedvéért én is beteg lettem (nátha). Sajna idén nagyon ránk jár a rúd. A doktor néninkkel semmi problémánk, ő sem híve a gyógyszereknek, pontosabban az antibiotikumoknak. De ha egyszer muszáj...A fiam mandulái már annyira bedagadtak, hogy szinte összeértek. Ilyenkor nincs mese! 4 napon át lázas volt, most sem tökéletes az állapota. Most homeopátiás bogyókat és Béres cseppet kap. Egyébként én is egyetértek veled, nem kell túlzásba vinni a gyógyszerszedést. Mi felnőttek is csak a legvégső esetben nyúlunk hozzá.

Aja!
Még nem tudom, megyünk-e 6-án. 5-én már hivatalosak vagyunk a férjem munkahelyén a Mikulásünnepségre. Izgatottan várjuk, Pistike vajon, hogyan reagál. Félni fog-e a Télapótól. Könnyen elképzelhető, hiszen elképesztően félünk mindentől. A kérdésem az lenne, telefonálhatunk még 6-án d.e. is, amennyiben szeretnénk elmenni?

Sziasztok! Minden jót!
Sasha, mikorra vagy kiírva? (elfelejtettem)Hogy vagy? Készen álltok a baba fogadására (a lakásban)?
dolhi
 
 


Lányok!
Engem is elkapot ez a fránya nátha.Szerintetek ha most megszülnék akkor szoptathatnék attól??Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dolhi!

Ez a mandulagyula rosszul hangzik nagyon.
Dec 28 az eredeti időpont, de volt már 23 is. Nem szeretném beleélni magam, hogy előbb is jöhet, bár már nem bánnám. Szombat éjjel éjféltől hanal 5-ig jöttek a jóslófájások, de nem tudom hány percenként, igaz megnéztem az órát, utána visszaaludtam, és a köv. fájásnál nem emlékeztem az előző időreKép Egy idő után feladtamKép
Aztán vasárnap folytatódott reggel 8-11-ig. Rendszeres 5 percesek, egyre erősödő fájások és mikor már kezdtem reménykedni, hogy valami történni fog, abbamaradt kb 20-30 percre. De utána kezdődött előről.
A baba fogadására még nem igazán állunk készenKép A kiságy a pincében, a kicsi ruhák még a mosásra várnak, és hiányzik pár apróság. Textil pelusok, fürdőlepedők, puha plédek, mert ezeket a Gabitól nem venném el, több okból sem.

Dia!

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Én már most alig bírok magammal, annyira várom a kicsit. A férjemet megQrítem (nem jó valamiért a hosszú ö és ü) lassan, hogy én máris akarom még ezt is, meg azt is, mert úgy érzem korábban jön világra a pici. Mivel Pisti nyári gyerkQc, a testvérkéje pedig téli lesz, néhány ruhácskát és egyéb kiegészítQt nekünk is vásárolni kell. A kiságyát csak dec. közepén tudjuk lecserélni. Gáborka már rendes heverQn alszik? Külön lesz tQletek a baba v. együtt lesz veletek?

Dia!

A baba nem feltétlenül kapja el tQled a náthát. Én Pistikét 2 éves koráig szoptattam. Ezalatt az idQ alatt általában én voltam az, aki elkapta tQle a betegségeket. De az az igazság, nem is betegeskedett ennyit, mint most, miután a szoptatás abbamaradt. Már most, várandósan ha elkapsz valamiféle betegséget, a szervezeted ugye ellenanyagot termel ellene és ez eljut a babához is. Ugyanez vonatkozik a késQbbiekre is, szoptatással eljutnak hozzá is az ellenanyagok, így nem valószínq, hogy lebetegszik. Emlékszem, tavaly karácsony környékén szintén ennyire lebetegedtem, lázas is voltam, folyt az orrom, a gyerkQcnek pedig semmi baja nem lett. Szerintem ez az anyatej áldása!
Ne aggódj!
Az biztos, hogy nagyon rossz érzés, mikor a babádat betegnek látod, annyira elszomorító. Tudod magadról, mennyire le tud venni a lábadról egy-egy betegség, szegénykének pedig ez még sokkal nehezebb.
dolhi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: