Új privát üzeneted érkezett!

Nekem 3 lurkóm van 12 9 évesek és 9 hónapos a legnagyobb és a legkissebb fiu a középső lány

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


<font face="Comic Sans MS,Tahoma">Szia Ildikó!

Úgy látszik, hogy erről a környékről csak mi netezünk. Sebaj! Vagy volt már jelentkező?
Puszi!
Anikó</font>.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Senki nincs Békéscsaba és környékéről? Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Itt vagyok én is. A kislányom 2 éves lesz.
Igaz nem Békéscsabáról, de Békés megyeiek vagyunk.
kismvity
 
 


Szia Kismvity!
Nagyon örülök, hogy idetaláltál. Igaz én mostanában nem jártam erre, de itt vagyok ám néha! Kép
Hol laksz? Én békési vagyok. Van egy 16 hónapos kisfiam. Gergő.
Örülök neked! Remélem jókat fogunk beszélgetni!
Üdv.:
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anyko!
Csak most tévedtem ismét erre... Teljesen kiment a fejemből, hogy néha-néha ide is benézzek!
Hogy vagytok? Hogy van Gergő baba? )Nagyon édi kisfiú!)
Mi Dombegyházon lakunk, szóval Békés megye másik csücskében.
Ha erre jársz, írj!
Szió!
kismvity
 
 


Sziasztok.Én csak most kezdtem a netezést és nagyon örülök,hogy végre találtam egy ílyen oldalt ahol Békés megyeiek leveleznek.Egyébként én Békésszentandrási kétgyerekes anyuka vagyok.
holipni
 
 


Szia Holipni!

Ritkán járok erre, mert nem igen volt jelentkező! Örülök neked!
Én Békésen lakom és van egy 21 hónapos kisfiam.
Volt szerencsém személyesen is megismerkedni Bebafával, aki elindította ezt a topikot. Azóta is tartjuk a kapcsolatot! Kép
És van más Békés megyei anyuka, akivel szintén jóban vagyunk! Kép
Mekkorák a gyermekeid?
Írj! Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy csak úgy Rátok török!
Szeretnék egy távmunkát a szíves figyelmetekbe ajánlani!
Köszi, hogy megnézitek!http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=118983&post=436153#POST4361 53
Buda Krisztina
mazsola_muzsika
 
 


hello,
én békéscsabai vagyok, már másfél éveKép
első babámat várom, Gyulán fogok szülni, most 14és fél hetesek vagyunk.
Zsófy
zsófy
 
 


Szia Zsófi!
Akkor csak 9 km-re lakunk egymástól, mert én Békésen lakom! Kép Örülök, hogy csatlakoztál te is. Bár ide nem nagyon írtunk.
Nekem egy kisfaim van, aki március 5-én lesz 2 éves. Békéscsabán több barátnőm is van, akikkel tartom a kapcsolatot. Van, akivwel itt ismerkedtem meg és van, akivel a kórházban. Kép

Írj magadról!
Anikó Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!Én is békéscsabai vagyok,és van egy 8hónapos kislányom!Zsófi!Én is Gyulán szültem!
bibi1
 
 


Bibi1!
szia!!!Kép

örülök, hogy jelentkeztél! Mesélnél nekem a gyulai szülészetről? ha rooming-in-ben voltál, akkor arról főleg, mert én arra gondoltam, hogy azt szeretném választani!
üdv, Zsófy
zsófy
 
 


Szia Zsófi!
Igen,baba-mamás szobában voltam!Szívesen mesélek amiről csak tudok neked.Mi érdekelne pontosabban?Ki a választott orvosod?Megadom az email címem,ha valami intimebb dologról kérdeznél,vagy ilyesmi.
bibi1@vipmail.hu
üdv,Ildikó
bibi1
 
 


Bibi1, szia!

Köszi szépen, hogy írtál! a babás szobába hogyan lehet bekerülni? mikor kell kérni, ha oda szeretnék menni? a dokimnak kell szólnom? te hogyan csináltad?ezek nagyon érdekelnek, mert én is ilyen szobában szeretnék majd lenni.
üdv, Zsófi
zsófy
 
 


Szia Zsófi!
Hát nálam ezt szülés után megkérdezték,hogy milyen szobát szeretnék,együtt akarok e lenni a kicsivel4?Mivel akkor szültem épp,s dög fáradt voltam,hirtelen nem is tudtam akarom,s bírom e majd egész nap ellátni az én drágámat.Aztán megnyugtattak hogy ez ott úgy van,ha akarok pihenni,őt is elviszik,mint a többi babát,de nekem így lehetőségem lesz arra,hogy bármikor kikérhessem,hogy velem legyen!Illetve majdnem bármikor,mert itt még kezdeti stádiumban van szerintem ez a dolog,így pl. a vizsgálatokat a babán,nem előtted végzik.
Most hány hónapos is a terhességed?Ki a dokid?Jól vagytok te és a baba?
Írj nyugodtan,ha tudok,válaszolok szívesen neked!Most hogy látom elolvastad az előző üzit,többször benézek ide,hátha írtál!De az emailemet többször átnézem,oda is írhatsz.
üdv,Ildikó
bibi1
 
 


Sziasztok!

Nem tud valaki eladó használt csúszdát Békéscsabán vagy környékén?
Én inkább műanyagot vagy fából készültet szeretnék.
Békési vagyok!
H atudtok, írjatok egy sort! Nagyon kellene!
Köszi szépen!
Anikó

Kép
Neki kellene! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Látom, ritkán néz ide be valaki is!
A csúszdát megoldottuk! Kép Jövőhét végére készül el! Már alig várom!
Így már nem aktuális a kérésem! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok,

én nem bcs-i vagyok, csak ott tanultam. Kép Remélem többet csatlakoznak hozzátok!
Vendég
 


Zsófy!Hahóóóó!Mi van veled,s a babáddal?!
bibi1
 
 


sziasztok!
jár erre még valaki? Én békéscsabai vagyok, a kisfiam 5 hetes. Írjatok!
timcsus
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, nagyon örülök, hogy rátok találtam. Békéscsabai vagyok egy nagyon eleven, mokány 9 hónapos kisfiú anyukája. Szegeden hoztam világra, mert cukorbeteg lettem a tarhesség alatt. Ha valakit érdekel, vagy "ne adj'Isten" érdekelt a témában, nagyon szívesen megosztom a tapasztalataimat erről és a Szegedi Női Klinikáról.
Írjatok, szeretnélek megismerni benneteket.
lindes
 
 


halihó!
a kisfiamat Bálintnak hívják, június 14-én született itt Békéscsabán. Nagyon szépen fejlődik, már 1 kilót hízott és 9 centit nőtt születése óta. Nagyon szeret kézben lenni,illetve ha egész pontos akarok lenni, csak ott szeret lenni, amikor ébren van.
T.
timcsus
 
 


Szia Timi!

Érdeklődnék a csabai kórház felől. Én 2003-ban szültem és nagyoon rossz tapasztalataim voltak. nem csak nekem, a barátnőimnek is, akik akkor szültek. Mi a helyzet most? Kinél szültél? Én Borosnál. Nem voltam túlságosan megelégedve vele, de nem akarok orvost váltani. Most próbálkozunk a kistesóval. Eddig még nem jött össze, de remélem nem kell sokat várni rá.
Milyen ultrahang van most? Itt is van 4D-s? DVD-filmet is készítenek?
ma voltam meglátogatni barátnőmet, aki gyulára jár. Ott készítettek egy dvd filmet. 15 perces volt és 4d-s. Nagyon nagy élmény! Nem szeretnék kimaradni belőle.
Én Békésen lakom. Gergő a kisfiam neve és elmúlt 2 éves.

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó,
nekem csak jó tapasztalataim voltak a kórházban. Persze a körülmények nem sokat változhattak az elmúlt években, én meg voltam azért elégedve. Mondjuk nagyon boldog voltam, lehet mindegy lett volna, hol vagyok.:-))) Baukó Attilánál szültem, szerintem nagyon jó orvos és nagyon jó fej ember. Sokat segített a szülésnél és utána is törődött velem, minden nap jött és kérdezte, hogy vagyok. Baba-mama szobában voltam, szerintem nagyon jó dolog, hogy ott lehet valed a baba, amikor akarod, persze bizonyos határokon belül. Például éjjel nem. A csecsemős nővérek nagyon segítőkészek és kedvesek voltak, nekem sikerült rendesen megtanulnom szoptatni a kórházban, azóta sincs vele gond. Persze nem mindenki volt hiperkedves, de kivételek mindig vannak. Sajna 4D ultrahang nincs, mi is Gyulára mentünk. Úgy tudom, ott is csak a Jurdi Imad nevű doki csinálja privátban és nem ingyen!!!Nekünk is van fotónk és videónk is a babáról. Remélem segítettem...ja, és érdemes szülésznőt is fogadni, mert mégis ő van veled végig. Nekem az is nagyon sokat segített.
Timi
timcsus
 
 


Szia Timi!

Nem is tudtam, hogy lehet szülésznőt is fogadni. Hogyan kell és mikor? Nem ismerem őket. Bár amikor szültem egy Márta nevű nő volt pont ügyeletben. Utána a varrásnál áltottak pont. Egy fiatal, csinos szőke hajú csaj volt! Õ nagyon kedves volt. Sajnos a nevére nem emlékszem, mert ugye szülés után teljesen máshol járt az agyam.
Nem merek baba.mama szobába menni, mert az első szülés után becsípődött valami a derekamban és menni is alig tudtam.
Jurdi Imad-hoz hogy lehet bejutni? Oda bárki mehet időpont egyeztetés után? Jó lenne nagyon. Sokkal többet lát az ember a 4d-s ultrahangon. Megnyugtatóbb.
Remélem mostmár lassan csak összejön a 2. baba is. Jó lenne. Így is Geri minimum 3 éves lesz, mire jön a tesó. Nagy korkülönbséget pedig nem szeretnénk.

Baukót is nagyon istenítik. Borosról pedig egyre több rosszat hallok. De mivel Csabán fogok szülni, nem akarok orvost váltani.

Mekkora a manókád? Kép mekkora volt, amikor megszületett? Jó baba? Nagyon vágyom ám megint a babázásra. Olyan hirtelen elszaladt ez az idő. Most örülök, ha puszilgathatom egy kicsit! Kép

Kép
Õ az én nagy fiam! Kép Ez egy hete készült róla.

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok !
Én a héten leszek 34 hetes terhes. Én is Csabára járok, ott fogok szülni. Arról én se hallottam még, hogy szülésznőt is lehet fogadni. Érdekelne hogy hogyan működik ez.Egy szülésznőtöl hallottam hogy a baba-mama szoba nagyon hatásos. Az anyuka minden lényeges dolgot megtanul már a kórházban, hazajövet előtt és nem az ismeretlenbe hozza a babáját ( főleg ha első ). Én is ezen gondolkozok hogy babás szobát fogok kérni. Ott sem 24 órában van kinn a baba, de amit meg kell tanulni azt megtanulhatod és bármikor elviszik ha pihenni akarsz. Nem beszélve arról, hogy mégicsak a csöppség mellet vagy az első napjaiban és biztonságot, közelséget nyújthasz neki.
A héten megyek 4 D-re . Már nagyon várom. Én is Gyulára járok. Egyszer voltam 16 hetesen , de nagyon megnyugtató volt. Nagy öröm volt látni először hogy milyen aranyos kis jövevény lakozik benned. Most már ahhoz képest kész kis emberkét fogok látni - legalábbis úgy gondolom. Szerintem nagyon jó dolog a 4d. 32 hetes ultrahangon 2 perc alatt végeztem. Semmi emberi nyelven érthető dolgot nem mondtak , max azt hogy fejvégű. Egyébként Jurdi Imad-hoz egy mobilszámon lehet bejelentkezni, bárki részére.
black_kat
 
 


Sziasztok!

Hogy telnek napjaitok? Gondolom ki sem mozdultok ebben a nagy melegben.
Mi most csináljuk Gergő szobáját. Így itthon vagyunk. Kint van a kis medence, ott pancsol a család. Kép
Nem is ismerjük nagyon egymást! Írhatnánk magunkról, hogy ki mit szeret, mit csinálnak a manókák és a lurkók.
Mi már nagyon vagyunk a közel 2,5 évünkkel, de remélhetőleg hamarosan jön majd a kistesó is.
Sokat járok Békéscsabára. Barátnőm ott lakik, akivel együtt szültem a csabai kórházban. Ott ismerkedtem meg vele, hisz egy szobában egymás mellett voltunk. Nagyon jó barátság alakult ki köztünk. Szeretnék átköltözni Csabára.
Szeretünk a centerben levő játszóházba menni. Bár Geri kicsit félős és visszahúzódó, de jól érzi magát ott.
Rólam annyit, hogy az anyaság mellett dolgozom is. Igaz itthon, amolyan másodállás féle. Szalvétatechnikával készült használati és dísztárgyakat készítek.
Békésen a madzagfalni napokon kiállítok. Ha arra jártok, nézzetek meg! Kép
Gergőnek van honlapja is: www.gportal.hu/kisvakondbaratai
Nem sok kép van még fent, mert nincs sok időm frissíteni, de azért lehet mazsolázgatni! Kép

Black kat!
Neked kitartást a nagy melegben! Már nincs sok a végéig! Ez a legizgalmasabb és legfárasztóbb is. Ha fejvégű a babád, az nagyon jó! Kép Geri is végig így volt! Kép

Szép hétvégét midenkinek!

Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kedves Anyko !

Köszi a biztató szavakat. Egyelőre nincs semmi gond. A meleget így is úgy is el kellene viselni. Délelőtt melózgatok kicsit, délután pedig pihi otthon, plusz persze az otthoni házimunka, De sze4rencsére a páromat megfűztem hogy a nappaliba tetessünk légkondit, és ez most nagyon jól jön. A szobát mi már berendeztük , igaz a falat még fel kellene egy kicsit díszíteni, de majd az is meg lesz.Voltam múlt héten 4d-n, de nem mutatta úgy magát ahogy én elképzeltem. Az arcocskáját mindig takarta a kezével úgyhogy a doki megszenvedett, hogy egy kicsit is érzékelhető képet gyártson. A kukiját bezzeg vígan mutogatta. Kép))))))))
Röviden ennyit most, mert itt a gépnél nagyon meleg van, megyek lehűtöm magam.
Üdvözlet mindenkinek.
black_kat
 
 


sziasztok,
az én kismanóm Bálint.7 hetes lesz holnap és már 5 kilós. Alapvetően jó baba, szépen eszik, éjjel alszik,nappal viszont legszívesebben az én kezemben pihenget, amitől én nem sok mindent tudok csinálni.
Anyko,
tudsz valami ellenszert a fürcsi utáni hisztire? Nálunk minden nap ez megy elalvásig. Nem tudjuk mi az oka, talán hasfájás vagy csak nyűglődés? Nem értjük miért, de még kézben is képes keservesen sírni.

Black_kat,
kitartás, már nincs sok hátra. Mikorra vagy kiírva?
Timi
timcsus
 
 


Hali !

Szeptember 9-re vagyok kiírva.
Nagyon ari lehet a babócád. Mekkora súllyal született? Hol és kinél szültél? A ragaszkodása még érthető ebben a pici korban. Ne félj még ilyen kicsin nem lehet elkapatni, nyugodtan kézben lehet, legalábbis én ezt olvastam. Az elején még hiányzik a kicsinek a szoros kapcsolat.
üdv: mindenkinek
black_kat
 
 


Timi!

Sajnos már a 2 hetes babát is el tudod így kapatni! Ilyenkor a legkönnyebb! Én tapasztalatból tudom, de a védőnő is ezt mondta.
Nálatok lehet a meleg váltja ki ezt a sírást! De lehet hasfájós is.
Nekünk a hasmasszázs vált be. Jártam Gergővel egy tanfolyamra, ahol elsajátíthattuk a babamasszázst. Nagyon szuper. A gyerekek élvezik! Kérdezz rá a védőnődre, hoyg Csabán van e ilyen tanfolyam!
Gerinek még most is szoktam a hasát masszírozni, ha olyat eszik, ami csikarja. Megnyugszik tőle és látom, hogy segít neki.
Én a babakocsiba ringattam Gergőt, de ezt nem tanácsolom. Azt értem el vele, hogy nem volt hajlandó elaludni, csak a kocsiban és csak akkor, ha ringattam. Egy idő után ez sem volt elég. A kocsit döcögtetni is kellett. Így a szőnyegeket gyűrtük össze, hogy utánozzuk az utcai buckákat. 8 hónapig ezt csináltam. Ekkor mondtam azt, hogy elég. Nagyon nehéz volt a kiságyba való szokatás, de megérte.
Próbáld meg a figyelmét terelni. Van zenélő forgótok? Amit a kiságyra lehet szerelni? Esetleg valami, ami zenél? A legjobb a babazene cd. Ismered? Csodákra képes! Geri még mindig imádja. Megnyugtatja a babákat.
Enni nem akar, amikor nyűglődik, sír?
De én a melegre tippelek vagy hasfájásra.
A masszázst meg kellene próbálni!
Még az jutott az eszembe, hogy a picibabák nagyon érzékenyek a frontra! Most pedig van bőven! Ettől is lehet nyűgös!

Black-kat!
Barátnőm szept 17-re van kiírva! Kép De ő Gyulára jár.

Már meg akartam kérdezni, hogy Békéscsabán hol lehetne babakocsit meghírdetni? Vagy nem tudtok valakit, aki szeretne használt babakocsit venni?
Békésen nem tudom eladni. A babaszobán meghírdettem, lenne is rá vevő, de pestiek és nem éri meg nekik az út!

Sziasztok!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok,
ezen a címen vannak fent képek a manóról.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/timcsi79/album?.dir=/48e6&.src=ph

Timi
timcsus
 
 


Timi!

Bálint nagyon édes, szép kisfiú. És milyen nagy! Kép
Látszik rajta, hogy nagyon jól érzi magát! Kép
Megoldódott a fürdés utáni hiszti? Bár most is van front, de hátha nem ez okozta!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok,

Anyko,
a hisztike nem múlt még el teljesen, az utóbbi napokban mintha rövidült volna és nem csak bömbölésből áll a fürcsi utáni néhány óra, vannak csendben töltött percek is. Persze szigorúan kézben tartva hallgat, amúgy piszok mérges tud lenni.
A hidegfront úgy néz ki jót tesz neki, ma már másodjára alszik, amúgy nappal nem szokott szinte semmit. Tegnap már nagyon készen voltam, egész nap sírdogált, csak séta közben aludt 1 órát. Szóval változó...

Black_kat,
hogy vagy? hidegfront jól esik?jobb,mint a 40 fok, nem? :-)))

Timi
timcsus
 
 


Timi!

Lehet, hoyg egy kicsit el van kapatva a babád, ha kézben jól érzi magát és nincs gond vele. Szerintem ez lehet az oka, ha amúgy mérges. A hasát szoktad simogatni? Nem fáj neki? A nagy meleg is rossz lehet neki, hisz mi sem álljuk túl jól. De ő még csak sírással kommunikál.
Szegénykém...nagyon ki lehetsz, ha nem alszik rendesen. Ez nagyon fárasztó. Geri aránylag jó alvó volt, viszont ha aludt, akkor én fejtem. Eleinte napi 6 órát!!! De nálam súlyos gondok voltak. ( Gergő latapadt nyelve, a mellem nagyon kisebesedett és begyulladt..stb..)
Én sem pihentem és még segítségem sem volt. Nagyon nehéz időszak volt, amit sajnos nem is igazán tudtam élvezni. Ha ilyen hüvösebb idők vannak, vidd ki a szabadba. Panelban laktok, vagy kertesben? Biztos jót tesz neki!
Megyek leteszem Gerit altatni!

Sziasztok!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko,
szeretném azt hinni, hogy a meleg volt az oka a nyűglődésnek, mert az utóbbi pár napban mintha jobb lenne a helyzet.Bár letenni továbbra sem igazán lehet, de mintha már nem tartana annyi ideig az esti műsor. Már nem nagyon érdekel, hogy ki mit mond, ha úgy látom, hogy a cicitól nyugszik meg, akkor szépen lefekszünk, szopizhat még egy kicsit, aztán elalszik. Akkor is, ha egy órája evett. Mivel utána nem sír, hanem alszik, gondolom nem teszek rosszat vele a kis pocakjának. Ez sem egy jó megoldás, mert aztán meg ehhez szokik hozzá, de nincs jobb ötletem, képtelen vagyok sírni hagyni. Ráadásul mellettem alszik el, ami megint csak teljesen ellentétes az elveimmel, de nekem már olyanok nincsenek is, mert már mindet feladtam. A gyereknevelés gyakorlatban kicsit más, mint elméletben.
Most még lakásban lakunk, de van egy hatalmas teraszunk, ott szokott aludni, amikor van kedve babakocsiban lenni. Egyébként éppen építkezünk, jövő tavasszal költözés...
timcsus
 
 


Sziasztok!

Hétvégén Szegedre kellett mennem előadásra és elmentünk a vadasparkba is. Kép
Kép
Nagyon jó volt, bár Gergőt nem igazán kötötték le az állatok. Bár a majmoknál elidőzött és a kacsáknál is.

Timi!
Remélem azért jobb ahelyzet már! De vigyázz! Ne hagyj mindent rá, mert akkor úgy járhatsz, mint én. Gergő belépett a dackorszakba és nem lehet vele bírni. Dühkitörései vannak. Pl boltba nem tudok vele menni, mert örjöng. A nevelési tanácsadó szerint ez az eredménye, ha túl sok dolgot engedünk meg. Azt is mondta, hogyha kicsi korában türelmesebbek vagyunk és tiltunk, amit kell, nem válik ilyen agresszívvé a gyermek.
Sajnos én egyedül vagyok Gergővel és nincs segítségem sem. Szóval inkább engedtem, mert amúgy nem bírtam volna...így meg most nem bírom sokszor. Szóval nem is gondolná az ember, hogy milyen nehéz a gyermeknevelés.
Akár milyen nehéz is, ne engedj túl sokat meg Bálintnak!
Ez csak egy jószívű tanács! Kép
Békéscsabán építkeztek? Én szeretnék Csabára költözni, mert a barátnőm is ott lakik Wlassich-on.
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

nagyon elvesztetek! Kép Nyaraltok?
Mi most nem jutunk oda, de tegnap voltunk a körösparton a békési duzzasztónál.
Így sikerült:
Kép
Kép

folyt köv...

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


És ez a legaranyosabb, amit nagyon szeretek! Kép
Kép
Néha olyan zabálnivaló ez a gyerek! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Black-kat-ről tudtok valamit? Már nem sok idő van hátra neki a szülésig!
Remélem csodaszép élménye lesz és egészségesek! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anikó,
nem tűntünk el teljesen, csak mostanában kicsit több időt vesz igénybe a baba.Ha nappal nagy ritkán el is alszik, akkor villám gyorsan csinálok valami házimunkát és nem ülök le a géphez. Hétvégén, amikor a párom itthon van és lenne időm netezni, akkor kint vagyunk Szanazugban, van ott nyaralója a párom szüleinek.
Egyébként a helyzet sokat javult,Bálint nappal is elnézelődik már a kiságyában, bár nem sokáig, és alszik is, bár csak 20 perc-fél órákat sajnos. Este most már inkább fürcsi előtt nyűgös kicsit, utána még sírdogál, aztán alszik. Amikor fáj a pocakja, akkor igényli a törődést. De nincs okom panaszra,egy kis tündér! Szépen eszik,növöget és éjjel hagy minket pihenni. Hajnal 3-4körül ébred egyszer enni, aztán reggel 6-kor,de legtöbbször még visszaalszik 7-fél 8-ig. Szerintem ez így korrekt, nekem az éjszakai alvás nagyon fontos,nappal így bírom a strapát. :-))

Nagyon édi a kisfiad, hihetetlen, hogy 2 és fél éves és már mekkora! Tényleg nem sokáig lehet élvezni, hogy ilyen picik,mint Bálint. Megyek is,megölelgetem...ja,most inkább nem, már alszik. Mikor akartok másodikat? Vagy már folyamatban van?
Timi
timcsus
 
 


Sziasztok! Nagyon örülök hogy valaki jelentkezet az oldalamra .Egy darabig nézegettem ,de nagyon sokáig nem válaszolt senki.Eddig én nem tudtam jönni, most majd többet fogok jönni.Anikó nagyon megnőt Gergő, nagyon aranyos.Anikó írj valamit magatokról,nagyon régen nem taliztunk.

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Lányok!

Én pesti vagyok,de egyik barátnémék most pár hete költöztek le Csabára.Õ nagyon nem akart,mert hiába Gyomaendrődi,18 éves korától itt élt.Szegény kicsit ki van,eddig nem írogatott ide,de most megpróbálom rávenni.!Nagyon társságot igénylő,két kislánya van,Bianka most volt 2 éves,Réka pedig most lesz 6 hónapos.
Ha esetleg jelentkezne itt,fogadjátok őt nagy szertettel,mert ez most nagyon ráfér ,ez a költözés nagy törés az életében.(Nem is pest miatt,hanem a barátok,azért 10 év alatt beszerzett egy párat...)
Köszönöm Nektek!

Dóri
angelheart
 
 


Hello csajok!
Nagyon szivesen fogadjuk a barátnődet csak jelentkezzen.Anikó most néztem meg jobban az egész oldalt látom hogy nagyon szépen nőttök.Mi is sokat fejlődtünk.A gondozó nénik szerint a leg hangosabb és a leg elevenebb a bölcsödében Bálint, de ezt én is igazolom .Sokkal több galibát okoz nekünk mint a nagyok ketten.Még a bilibe nem akar semmit produkálni.Ti hogy álltok vele?Visszamentem dolgozni .Irjál mert érdekel hogy vagytok.Bocsi hogy eddig nem írtam ,de nem volt internetünk.
befaba
 
 


bebafa=befaba
befaba
 
 


sziasztok!
beindult a topic?

Bibi,
köszi a hiányolást!
jársz még erre?
augusztus 10-én 39hétre megszületett Lilla baba, Gyulán,4óra alatt.babás szobába mentünk,minden jó voltKép
Kép
már a héten 2hónapos Lilla, jó kis dundi
5kilós

Zsófy
zsofy
 
 


Sziasztok!

Zsófy!
Hatalmas gartula ehez a gyönyörű kislányhoz! Valóban hatalmas és olyan szép! Remélem jól vagytok. Van tejed? Szopizik Lilla? Minden rendben volt a szülésnél és utána?
Minden jót nektek és gyere amikor tudsz beszámolni Lilla fejlődéséről.
Kép

Ildikó!
Hát te élsz még? Kép
Valóban nagyon régen találkoztunk már. ha jól emlékszem legutóbb a piacon. De annak is van már lassan egy éve. Mi van veletek? Bálint?
Geri a jövőhéten kezdi a bölcsit, de speciális bölcsibe megy, mert szüksége van külön foglalkozásokra. Sajnos nem minden úgy megy nála, ahogy kellene, de azért haladunk. Bízom benne, hogy jó lesz a bölcsi! Még mindig nem beszél és emiatt elég nehéz vele.
Te is küldj képet rólatok! Kíváncsi vagyok.
Szoktatok még Békésre jönni? Mert ha igen, akkor valamikor összejöhetnénk egy kicsit!
Mi jól vagyunk, bár pénteken volt egy autóbalesetünk a kórház előtt. Mi nem sérültünk meg, de az új autó kissé összetört. Kép

Timi!
Veletek mi újság?

Most mennem kell, mert sok a dolgom, de jövök, ha ilyen szépen beindult a topik! Kép

Puszi mindenkinek!
Anikó Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anikó!
Velünk minden rendben van.Bálint nagyon szeret bölcsödébe járni ,hétvégén is menne.Mindent mond már , csak a pelenkáról nem akar leszokni. Nagyon ritkán megyünk Békésre ,de ha megyünk hívlak.Olvastam hogy jártok a játszóháuba ha véletlenül egyedül jöttök akor hívjál elmegyünk mi is.Habár Bálint a multkor leeset ,és azóta nem nagyon akar menni.Gerinek mi a problémája?Remélem hogy nem komoly.
Most nézem mennyi az idő megyek alukálni.
Bálint még egy párszor felébred az éjszaka.
Puszi
befaba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: