Új privát üzeneted érkezett!

http://www.biatorbagy.hu/text/doc/jkv/j ... _06_26.pdf

%. pont, Óvoda,

"Hja kérem, csak nézőpont kérdése, tulajdonképpen minden igény kielégítvE!!!!"
vzsuzsi
 
 


Manóci :)
Tudod, úgy vagyok vele, hogy nagyívben teszek rá, hogy felveszik-e őket vagy sem. Nem is hoznám ide. Pátyra járunk, igaz magánoviba, de asszem egy napon nem is említem a kettőt :( Gyermekem az egész napját ott tölti, jól kell, hogy érezze magát, én meg biztonságban szeretném őt tudni. :) 2,5 évesen nyakláncot fűzött tegnap gesztenyéből nekem az oviban, angolul énekel, táncol... Lényegében én ez az, amit egy ovitól várok. Ha magánban kapom meg, akkor ott.

Keditke :)
Az Ady E utcában van fogdoki, dolgozik TB alapon is. Balla Ágnes, megírom priviben a tel számát, ha érdekel. Én hozzá járok, meg vagyok vele elégedve.
Ja, szuper a CBA, egy nagy gondom van vele: milyen üzlet az 2008-ban, ami szombaton és vasárnap délután ZÁRVA VAN?????

És meghallgattatott a kérésem:)
BABABÖRZE LESZ BIATORBÁGYON!!!
Okt 22-én de 10-12-ig, teljesen ingyenes! Közösségi Házban-
a védőnők vigyáznak a gyerekekre a börze ideje alatt.

KépKép
unique
 
 


És ha valakit érdekel egy babakocsi:

Eladó egy kb 1 évet használt Neonato ZETA 8 TRIS Quicky system babakocsi.

Nagyon megkímélt állapotban!

8 kerekű babakocsi kupola tetővel + mózeskosár autós rögzítővel (ezt ajándékba adom!)+ hordozó + nyári tető + kismama táska + lábzsák

-Mózeskosár
A babakocsira rögzítve a ZETA8 TRIS mint egy mély babakocsi használható. A mózeskosár természetesen el van látva hordozó fülekkel. 0-tól 5-6 hónapos korig.

-Táska
Praktikus táska, mely kívülről a babakocsi színéhez alkalmazkodik, belülről pedig pvc, így könnyen tisztítható.

-Boogie bébiülés
Autós biztonsági gyermekülés (group 0+) 0-13 kg közötti gyermekek számára állítható fogóval,napvédővel. A babakocsi vázra egyszerűen és biztonságosan rögzíthető.

-Nyári könnyű sportkocsi, esernyőre csukható
Levehető tetővel, 3 fokozatban dönthető háttámlával, 4 hónapostól 4 éves korig.

Ár: 50.000 Ft. (újonnan 110eFt mostanában)
Átvehető: Biatorbágy, Budaörs, Törökbálint, Páty.

Színe: narancssárga-világos szürke!

Kép

KépKép
unique
 
 

 
 

Unicue,Na, ügyes vagy, tök jó a Börze :) :)
Ovi, hát én magánba nem is igazán tehetném meg, hogy elviszem a gyereket,de nem is hiszem, hogy vinném annyiért amennyi a Gyedem majdnem :( ez az egyik a másik meg, hogy én azért nem ezt várnám el egy ovitól, de te tudod!/nekem ezt ovi nélkül is megcsinálta itthon velem a gyerek, igaz angolul nem énekelt, de nem is szeretném egyenlőre.Erről más a véleményem, szerintem először magyarul tanuljon meg beszélni, énekelni, versikélni,de Ízlések és pofonok, és persze nevelési elvek.Annyi féle ahányan vagyunk, és végülis ez így jó :wink:
manóci
 
 


Unique

Nagyon szépen köszönöm a nevet címet, de sikerült eljutnom a Széchenyi u.-ba a Dr. Csizmadia Gabriellához, nagyon kedves, aranyos, udvarias, nagyon jó keze van és nem ment rá a gatyám hál istennek és nagyon gyorsan is fogadott !!!! :wink:

CBA-val csak egy bajom van, hogy kicsi és túlzsúfolt, az áruk szépek, főleg a zöldség,de én a multikhoz vagyok szokva illetve a nagyobb terekhez vettem csirkehusit ami állítólag "magyar", de nekünk nem nyerte el a tetszésünket !!! :oops:

A metrós csirkehusi az előhűtött nem fagyasztottat szoktuk ott venni és az nagyon fini, nincs semmi mellékíze !!!!! :wink:

Nagyon jól hangzik a magánovi, de azt hiszem amíg nem nyerünk a lottón addig az én csemetém is csak sima önkoris oviba fog járni. :wink:

Mondjuk a nyelvtanulással és a tanulással én is Manóci véleményét osztom, majd lesz még elég ideje, hogy tanuljon, amíg kicsi gyerek addig maradjon meg a gyerekkora neki játékra !!! :wink:

Szó szerint igaz manóci véleménye, ízlések és pofonok ki így ki úgy neveli a saját babóját, hisz mindannyian csak a legjobbat akarjuk nekik !!!! :wink:

Szuper jó a babakocsitok !!!!!Látom ti sem használjátok már !!!
Nekünk is kb 10 hónapig volt használatban és kész !!!!
(ha ezt tudtam volna, bizti nem vettem volna vadi újat erre a kis időre)

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!
Unique, bocs, de érdeklődtem és sem a védőnők, sem a közösségi házasok nem tudnak a börzéről. Ppedig jó lenne, ha lenne. Neked ki mondta? Köszi előre is!

Kép
siba
 
 


Sziasztok,

Utólag is bocsánat a téves infóért. A Vass Miklósban volt kitéve egy papír a börzéről, fel is hívtam a számot, a Közösségi Ház volt, és azt mondták, h lesz. Majd még 1x hívtam őket a héten, és akkor azt mondták, h nem tudnak róla, sem a védőnők, tőlük is kérdeztem.
Annyi előrelépés volt, hogy a Közösségi Ház vezetőnője személyesen megígérte, h ha van rá érdeklődés, akkor szerveznek egyet. Még nem hívott vissza. :(
Tényleg sajnálom, bocsánatot kérek.

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot! :)
Én-kisebb megszakításokkal-6 éves korom óta élek Biatorbágyon, és imádom!
Jelenleg első gyermekünket várom, január 27-re vagyok kiírva.
Sajnos nem nagyon ismerek biatorbágyi kismamákat, ezért is örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra.

Kép
alicelány
 
 


Szia Alice

Azt hiszem most kicsit pang ez a fórum, no majd télen, hátha jobban beindul !!!!Az én kisfiam febr. 27-én született tavaly !!!!

Hogy vagytok ???Babó kisfiú- kislány ?????

Kép
kditke
 
 


Szia kditke!
Igen, sajnos tényleg eléggé pang a fórum, de jó lenne, ha összekapná magát. :)

Köszönjük, jól vagyunk. A baba kislány, Nóra Viktória lesz a neve. Vagyis már az. :)
Mostmár egyre többet gondolok a szülésre, úgy érzem, nagyon elkezdett rohanni az idő.
Egyébként az István kh.-ban fogok szülni.

Ti merre laktok?

Kép
alicelány
 
 


Alice

Mi az Iharosban lakunk.
Nagyon jókat hallottam az istván szülészetéről ! :wink:

SOS !!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem tud valaki egy jó fodrászt ajánlani itt Bián aki nem aranyáras és szépen dolgozik ?????? :wink: :wink: :wink: :wink:
Borzasztó a hajam és nem akarok pestre bemenni !!!!!

Kép
kditke
 
 


Ditke, ha a világ legprecízebb fodrászát szeretnéd, aki ráadásul házhoz megy akkor hívd Editet: 209567609 mi imádjuk!

Kép
siba
 
 


Mi a Füzes utcában lakunk.
Fodrászhoz én a Púderbe járok, ott asszem egy fodrász van, vele meg vagyok elégedve. Mondjuk nem járok hozzá túl gyakran, de úgy rémlik, nem is túl drága.

Lányok, nekem is lenne kérdésem: mikor kell értesíteni a védőnőt arról, hogy megszületett a baba? Nekem kell felhívnom, vagy a kórház elintézi? Általában mikor szokott kijönni megnézni a babát a védőnő? Jön vele a gyerekorvos is?

Nektek egyébként ki (volt) a védőnőtök?

Kép
alicelány
 
 


Sziasztok,

a védőnőt hívd fel, ha hazaértetek és rögtön, még aznap, vagy legkésőbb másnap kimegy, az orvos is. nem együtt mennek.

Valaki tudja, hogy kikkel lett feltöltve a januárban induló új óvodai csoport és miért nem lett meghírdetve????
vzsuzsi
 
 


Ditke,Fodrász ügyben én nem tudok segíteni, mert nekem nem jött itt be egyik sem :( Illetve még régebben Erika Púderben jó volt, erre ő meg elment :( Aki utána volt Zsuzsi, :? hagyjuk!!
Szóval én visszajárok inkább a barátnőmhöz, az I.-ő kerületben van saját üzlete :) Végülis nincs olyan messze.
De próbáld meg akit Siba ajánlott :)

Alicelány,Üdv itt, és gratulálok a babádhoz :) Én a védőnőt még a kórházból hívtam, mikor kiderült mikor mehetünk haza.Így már meg is beszéltük, hogy mikor jöjjön :) Általában külön jönnek dokinővel, mert első babásoknak sok mondanivalója van :) De nekem a másodiknál egyszerre jöttek :wink:

Zsuzsi,én közvetve hallottam róla, és örülnék, ha bejutnánk legalább most, így már 4,5 évesen :roll: :x
De, hogy ők kiket terveznek, ill. mikor lesz egyáltalán kihírdetve az eredmény????passz :!:
manóci
 
 


Manóci, én a helyedben érdeklődnék azért, hogy kik kerültek be, ugyanis a csoport megtelt, csak semmi infó arról, hogy mégis kikkel???????
És ez a durva, hogy azok, akik elvileg a sorban következnének, azaz TI, még nem is nagyon hallottatok róla. Titkon reménykedtem, hogy nem csak protkósok kerültek be, de ezek szerint akkor mégis :((
vzsuzsi
 
 


Köszönöm a segítséget fodrász ügyben mindenkinek !!!!!!!!! :wink:

Alice

Én is a kórházból telefonáltam a védőnőnek , nálunk is külön-külön jöttek ki , mint ahogy Manóci írta !!!! :wink:

Védőnő:Judit (de területileg más van, tehát utca szerint járnak)

Siba

Ez nagyon jól hangzik, hogy házhoz is jön !!!

Manóci

Ez azért nagyon durva, hogy még most sem vették fel az oviba Esztert !!!! :twisted:

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!
Kditke! Ha fodrászt keresel itt vagyok Én ajánlom magamat, ha kell házhozmegyek , vagy lehet jönni hozám is, akár hétvégén is :) !
További szép estét!
renus
 
 


Sziasztok!
Kditke megkaptad a választ a privire?
renus
 
 


Renus

Megkaptam, írtam is !!!!!!

Kép
kditke
 
 


Köszönöm a válaszokat! :)
Igen, azt tudom, hogy utca szerint járnak a védőnők, csak kíváncsi voltam, hogy van-e itt valaki, akivel ugyanaz a védőnőnk.

Képzeljétek, ma be kellett volna mennem a kórházba vérvételre (mivel hirtelen elég magas lett a vérnyomásom), de nem tudtam, mert a reggeli buszokból minden 2.kimaradt! Így, ami véletlenül jött is, annyira tele volt, hogy képtelenség lett volna felférni rá. Hihetetlen, hogy a Volánbusz miatt nem tudtam elintézni a vérvételemet! :x Holnap megpróbálom újra, hátha...

Kép
alicelány
 
 


Alice

Nem ismerem a tömegközlekedést, (hál istennek ezek szerint) de ez szörnyű, hogy ez miatt egy nappal később tudsz vérvételre menni !!!Pedig ma már nem is volt akkora a hó, hogy ez akadály legyen !!!!! :twisted:

Tudom anno nekem is minden nap sokkal hosszabbnak tünt ilyenkor !!!! :cry:

Ez a 30.hét már nagyon jó, ilyenkor emlékszem én már teljesen be voltam zsongva, nagyon kiváncsi voltam már Tomira és ezerrel álmodoztam !!!!!! :lol: :lol:

Kép
kditke
 
 


Igen, most már én is be vagyok zsongva, legszívesebben már pakolnám a kórházi csomagot. :D De még visszafogom magam. 2 hét múlva lesznek meg a bababútorok, és akkor nekiállok kimosni, kivasalni a ruhácskákat. Az már nem túl korai, nem?

Kép
alicelány
 
 


Alice

Én nagyon babonás vagyok, így húztam halasztottam a ruhavásárlástól kezdve mindent, csak apránként vettem meg mindent a babkocsit ágyat és a nagyobb dolgokat csak a 30 hét után vettem meg. De aztán naponta többször vettem elő és nézegettem őket, gyönyörködtem bennük !!!! :wink:

A kórházi pakk is a 30.héttől össze volt csomagolva !!!! :wink:

Mi a férjemmel a 34.héten kezdtük el a pakolásokat a szobában és 3 hét múlva meglett Tomi !!!! :lol:

Kép
kditke
 
 


Nekünk egyelőre csak a babakocsi van meg, ami nagyobb dolog. Vannak már ruháink, ágyneműnk, de azért még nagyon sok minden kell. December elején-közepén tervezzük ezeket is beszerezni. Január 27-re vagyok kiírva, úgyhogy januárban már nem nagyon szeretnék üzletekbe rohangálni. :)
Én is elő szoktam venni időnként a babaruhákat. Annyira jó, de egyelőre nem tudom elképzelni, hogy 2 hónap múlva bennük lesz a lányom.

Ma végre sikerült elintézni a vérvételt, és kaptam vérnyomáscsökkentőt is. Holnap lesz meg a lelet, remélem, nem lesz semmi gond. Nagyon rá vagyok most parázva erre a toxémiára. :(

Kép
alicelány
 
 


Alice

Nem szabad a rosszra gondolni (mondom én a paramami, 9 hónapot rettegtem végig) !!!!!!!Tudom könnyű ezt mondani !!!!
Biztos nem lesz semmi gond !!!!!

Emlékszem a mi utolsó baby nélküli karácsonyunk is nagy várakozással volt teli !!!!! :lol:

Az az érdekes, hogy akinek az első babója jön az még el sem tudja képzelni, hogy milyen érzések törnek elő ezután az emberben ha gyereke van. :wink:
Én sokkal érzékenyebb lettek főleg anyákkal és gyerekekkel kapcsolatban !!!! :lol:

Kép
kditke
 
 


Na igen, én is extrán parás vagyok, ami azért rossz, mert az állandó félelem tönkreteszi ezt az amúgy gyönyörű 9 hónapot.
Viszont megvan az eredmény, nem vagyok toxémiás, szerencsére! A vérnyomáscsökkentőtől viszont rosszul lettem (az összes mellékhatása kijött rajtam, úgy, mint szapora szívverés, remegés, nehézlégzés), úgyhogy kaptam másikat.

Kép
alicelány
 
 


Sziasztok,
az oviba megkérdeztem és az új csoportba az oviba, azokat a 3 éveseket veszik fel, akik december és május között töltik a 3 évet és anyukájuk megy vissza dolgozni.

Manóci kitartás!!
taffy
 
 


Alice

Igen ezt a gyönyörű időszakot az embernek nem szorongva kéne megélnie, mint én is megéltem.De inkább szorongok és a végén nincs baj, minthogy valami baj legyen én meg biztos vagyok a dolgomban !!! :wink:

Kitartás ez a pár hét gyorsan elszáll, tudom könnyű ezt mondani, nekem ezek voltak a leghosszabb hetek.Viszont nagyon jó érzés volt a rugikat és a mocorgást érezni !!!! :lol:

Jó, hogy negatív lett az eredményed, a lényeg, meg, hogy kicserélték a gyógyszert !!!! :oops:



Taffy

Mi van olyankor ha apuka itthon van és anyuka visszament dolgozni akkor is felveszik vajon a gyerkőcöt ?
Mikor indult az új csoport ??? :wink:

Kép
kditke
 
 


Örülök, hogy fellendült a topic! :)
Én egyelőre nem érzem úgy, hogy lassan megy az idő, gondolom, ez majd később jön el.
Engem még annyira nem érint, de ahogy olvasom, eléggé elkeserítő az óvoda helyzet itt Biatorbágyon! Miért nem építenek vajon egy jó nagy új ovit?
A Krónikában olvastam, hogy felvesznek egy új védőnőt a városba, mert egyre több a baba. Akkor ebből az következik, hogy az ovis is egyre több lesz, nem? :?:

Kép
alicelány
 
 


Alice

Igen ez így logikus, de sajna ezt ők nem veszik észre !!! :wink:

Ma voltam az önkoriban és néztem az egészségházat, hát tuti az elkövetkező évben nem lesz kész !!! :oops:
Pedig már azon is gondolkodtam, hogy jó lenne akár ott is dolgozni !!!! :lol:
Közel van Bp-i dugók kizárva, reggelente 5 perc alatt ott lennék csak ott sajna 8rában kéne bizti dolgozni nem 4-ben, mint a mostaniban !!! :wink:

Kép
kditke
 
 


Mit dolgozol most?
Hát igen, tényleg nagy könnyebbség, ha az ember 5 percre lakik a munkahelyétől. :)

Kép
alicelány
 
 


Alice

Egy felnőtt családorvosi rendelőben vagyok körzeti nővér Budán. Szeretem a munkám nagyon és jó az időbeosztása a rendelésnek is, de ez a beutazgatás no meg a reggeli csúcsforgalom be Budapestre !!! : :twisted: wink:

Kislányt szerettél volna ??? :wink:

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Régen jártam felétek, sokan lehet hogy nem is ismernek!
Csá Manóci, régen láttalak!

Oké-oké új ovi még egy de iskola????? Mennek ki a gyerekek az oviból, egyre többen, mi is...... :(

Én azt hallottam hogy jövőre lenne egészségház, csak szerződés nincs egyenlőre a TB-vel, így meg érdekes, de most dolgoznak! Én is pályáznák oda!

kditke!
OORI??? Budakeszi??? Nem érdekel?? Szeptikus osztályon tegnaptól tudok állást!!! Szakképzett embereket vadászok folyamatosan!!!

Üdv Mindenkinek
Kinga
döngy
 
 


Sziasztok,
Ditke,
Fodrász Mara és fia a központban - Baross G. u. nekem bejött, alkalmi hajat is nagyon szépet tudnak:-)

Új ovisok: olyan újdonsült ovissal találkoztam én is akinek a szülei sokat tettek a bekerülésért:-) Nem szabad feladni.

Üdv.

Beusa
Kép
beusa
 
 


Beusa

Köszi a fodrász tippet, Renus innen a topicból levágta és beszárította !!!! :wink:

Nem tudod lesz valahol a központban mikulás ünnepség ????

Döngy

Az a helyzet, hogy a jelenlegi munkám délelőtt 4 délután 3 óra a rendelési idő , beteglátogatás akkor mikor énolfidőben,nagyon jó fizu, csak az egy bajom a bejárás Budapestre. :twisted:
Az autópálya a benti dugók !!!!!Már nem szeretnék osztályon dolgozni 8 órában, 13 év alatt megszoktam ezt az asztal melletti munkát !!! :wink:

Kép
kditke
 
 


MINDENKINEK KELLEMES MIKULÁST KIVÁNOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csorba Piroska: Mesélj rólam


Mesélj anya,

milyen voltam,

amikor még kicsi voltam?

Az öledbe hogyan bújtam,

és tehozzád hogyan szóltam

amikor nem volt beszédem?

Honnan tudtad mit kívánok?

Megmutattam a kezemmel?



Mesélj rólam,

Hogy szerettél?

Engem is karodba vettél?

Meleg tejeddel etettél,

akárcsak a testvéremet?

Gyönyörködtél akkor bennem,

úgy neveztél: kicsi lelkem?



És amikor

még nem voltam,

a hasadban rugdalóztam,

tudtad-e, hogy milyen leszek,

milyen szépen énekelek?

Sejtetted, hogy kislány leszek?



Mesélj anya!

Mesélj rólam.

milyen lettem, amikor már

megszülettem?

Sokat sírtam, vagy nevettem?

Tényleg nem volt egy fogam sem?

- Ha én nem lettem volna,

akkor is szerettél volna?

Kép
kditke
 
 


Ditke, ez annyira nagyon cuki volt :) köszönjük!!!
Mi is jó Mikizést, /tegnapra :oops: , mindenkinek/

Alice,szép dolog a babavárás, és az első 9 hónap :) :wink:

Kinga,köszi megvagyunk!Ezer éve nem hallottunk egymásról :? Betegeskedés is volt, meg vizsgaidőszakom is van, meg jönnek ugye az ünnepek, és még senkinek semmit nem vettem :( idén nagyon le vagyok maradva, időhiányban szenvedek.Pedig nekem ilyenkor már meg szoktak lenni az ajik.Ez van.És ti?Fiúk? Te jó ég, ti lassan suliztok??Nem semmi, hogy telik az idő :shock: Én még egyenlőre örülnék, ha végre bejutnánk az oviba.De amint látom ez januárban sem fog menni.Majd szeptemberben, mert azért, hogy akkor is elutasítsanak, törvényt kéne változtatni :twisted: :lol: :lol:

Taffy,Köszi!!!Megpróbálok kitartani :P És veletek mizu?Lányokkal hogy bírsz otthon?Ovi megy Bodzának?
manóci
 
 


MAnóci

Szerintem is nagyon aranyos a vers és olyan megható ezért bátorkodtam felrakni !!! :wink:
Olyan érzékeny vagyok mióta Tomi megvan !!! :wink:

Kérd a jézuskától karácsonyra hátha teljesíti az ovodai felvételt !!!

Mi is átestünk Tomi élete első és mindjárt második betegségén is előbb hasmenés, utána orrfolyás kis köhögéssel !!! :oops:

Kari ajándékot én már megvettem de még egy hiányzik a férjem anyukájától Tomi ajándéka.Szóval az egész család úgy döntött, hogy vegyem meg ami kell Tominak ők meg állják a cehhet. AMi szerintem okos dolog mivel úgyis én tudom mit akarok venni neki és mire van szüksége, persze norm. anyagi határok mellett.

Tőlünk (apa-apnya) :távirányítós autó és mesekönyvek, anya mama:gyerek laptop, apa mama: beszélő porszívó, tesóméktól:overál.

A család többi tagjának már megvettem az ajándékot de a csomagolás még hátra van !!! :oops:

Mennem kell Tomi hangosan kakázik a szobábal, avagy csak mnekülni akar a kiságyból !!!! Nagy rafkós !!!:wink:

Kép
kditke
 
 


Ditke, nagyon édes volt ez a vers! Még a könnyem is kicsordult. :roll:
Múltkor elolvastam József Attila Kései sirató c. versét, és azon is bőgtem. Meghatódtam, hogy milyen szép ez, hogy ennyire szerette az anyját. Hát igen, a hormonok... :D

Tegnap voltam dokinál, 2118 g a kiscsajom, és a méretei alapján 4 nappal idősebb, mint valójában. Szépen be is fordult koponyavégű fekvésbe, remélem, már úgy is marad!
És van már szülésznőm is, bár egyelőre csak telefonon beszéltem vele, de 30-án találkozunk a kórházban.

Kép
alicelány
 
 


Alice

Ne aggódj, biztos minden rendben lesz ne aggódj !!!!!!! :wink:
A súlya nagyon jó a kis hölgynek !!!! :wink: :lol:

Egy másik oldalon most született egy kislány annyira elérzékenyültem én is jó lenne Tomikának egy hugica !!!!!!
De sajna ez reménytelen minden tekintetben !!!!! :lol:

Kép
kditke
 
 


Ditke: miért reménytelen?

Képzeljétek, voltam ma védőnőnél, és kiderült, hogy fehérje van a vizeletemben. :( Eddig is gyanús voltam, mert magas a vérnyomásom, és ödémás a bokám, de eddig legalább fehérje nem volt. Holnap reggel megyek vérvételre a kórházba, és szombaton lesz eredmény.

Kép
alicelány
 
 


Alice

Állásom és az egészségi állapotom sem engedi a tesót, a nőgyógyász se javasolta sajna !!!!!!(nőgyógyászati és immun betegség miatt) :twisted:

Még egy kis idő van hátra csak addig ne legyen már semmi baj szorítok nektek !!!! :wink: Írj ha van eredmény !!!!!!

Kép
kditke
 
 


Alice, ne izgulj miatta.Nekem szinte minden alkalommal, / amikor avédőnőnél vizelet ellenőrzés volt/ volt benne fehérje!
És a másodiknál nekem is magas volt a vérnyomim.Mondjuk az már gázosabb :( Nekem naponta mérnem kellett 6x!És szigorúan írni, és ha 140 fölé emelkedett/volna/azonnal hívni a dokit!De aztán szerencse nem volt semmi.Nálad sem lesz, nyugi :wink:

Ditke, sajnálom :?
manóci
 
 


Alice, ne izgulj miatta.Nekem szinte minden alkalommal, / amikor avédőnőnél vizelet ellenőrzés volt/ volt benne fehérje!
És a másodiknál nekem is magas volt a vérnyomim.Mondjuk az már gázosabb :( Nekem naponta mérnem kellett 6x!És szigorúan írni, és ha 140 fölé emelkedett/volna/azonnal hívni a dokit!De aztán szerencse nem volt semmi.Nálad sem lesz, nyugi :wink:

Ditke, sajnálom :?
manóci
 
 


Manóci

Akkor neked sem volt felhőtlen a terhességed ideje !!!
De egyébként meg a végeredmény a lényeg, mármint a gyönyörű csöppségek !!!!!! :lol:

Nálatok mit hoz a jézuska a kislányoknak ???? :wink:

Annyira nincs kari hangulatom ebben a szeles napsütéses időben !!!!Hiába van feldíszítve a lakás is !!!!!

Várom a jézuskát is, de hiába mivel nem lesz kész karácsonyra az ajándékom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(varratok egy nagyon szép sötétítőt a KIKÁ-ban de csak januárra lesz kész, pedig még novemberben megrendeltem !!!!!Ha tudnék varrni legalább én is megvarrhattam volna, de annyira béna vagyok kézügyesség terén, el sem tudom képzelni, hogy mi lesz velem ha Tominak kell valamit megvarrni vagy elkészíteni oviba vagy isibe ????????????????:evil: :evil: :twisted: :twisted: )

Alice

Van már valami eredmény, vagy mondott valamit a nőgyógyi ?????

Kép
kditke
 
 


Ditke, hát nem :? a második.Az elsőnél nem volt semmi, az tökéletes volt :) Nálam pont fordítva voltak a dolgok.Úgy szokták mondani, hogy a második terhesség + szülés sokkal könnyebb, a második gyerek türelmesebb, könnyebb vele, hát nálam mindez mind az elsőnél volt, és a második :?

Karácsonyi hangulat, ha esne a hó tuti több lenne.De januárig nincs több vizsgám, ma voltam utoljára, így most 2 hét szünet, és ez meghozta a hangulatom :)
Már megvettem mindent, csomizni fogok holnap este, és csak sütni - főzni kell!

Lányok elég sokmindent kapnak, Hanni babakocsi + 3 kerekű tolható kis bicó, Eszti: társas játék, mese Dvd, mesekönyvek, diafilm, harisnya.


És nálatok?Miket hoz a Jézuska?? :wink:
Függönyöd sajnálom.Azért november óta..................gáz :roll:
Lehet, ha itt elviszed a varró nénihez előbb megvarrja.

Alice, mi újság???Én is kivi vagyok :oops:
manóci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést! :) Hála az égnek minden rendben van! Azt mondta a dokim, hogy a vérleletem tökéletes, a pisiben volt annyi fehérje, hogy nem érdemes vele foglalkozni, annyira minimális mennyiség. Hú, nagyon megkönnyebbültem!
Egyébként tényleg nem nehéz fehérjének kerülni a vizeletbe, mert ha csak egy kis hüvelyváladék belekerül, azt már mutatja a gép. Viszont ugye nekem magas a vérnyomásom, és ödémásodom is, ezért fontos volt, hogy innen ne kerülhessen bele fehérje, ezért a minta leadása előtt mindig alaposan megmosakodtam, így nem volt fehérje benne. A csütörtöki védőnő-látogatásnál viszont ennek ellenére volt. Ezért paráztam. Nade mostmár elmúlt a vész! :D

Karácsony hangulatom valahogy nekem sincs sok. Tegnap egész nap takarítottunk, és utána egy kicsit lett, de elmúlt. Mondjuk mi idén nem is ajándékozunk, csak férjemmel veszünk egymásnak valami apróságot. Fenyőfából is egész kicsit vettünk.

Ditke: 2 hónapig tart megvarrnia a függönyt a Kikának?? Legközelebb, ha ilyen van, a Diego-ba menjetek! Mi is ott vettük és varratuk a függönyeinket, és napok alatt kész volt. Egyébként kézügyességem nekem sincs, szóval nekem még az óvodás jel belehímzése az ágyneműbe is problémás lesz (ha egyáltalán van még ilyen :?: )

Kép
alicelány
 
 


Manóci

No majd a harmadik babónál????? !!!! :wink:

A sütés-főzés se semmi két kis apróság mellett !!!! :wink:
(nekem legalábbis Tomi is meg tudja nehezíteni a dolgom főzés ill. sütés közben) :wink:

2 hét pihi az nagyon jó !!!!!!! :lol:

Jézuska ajándéka nagyon bőkezű lesz nálunk is:szippancs porszívó (mivel nagyon takarítós az én gyermekem), távirányítós autó,farmer dzseki farmer nacival, mese DVD,kisautók, duplo kocka amiből ház és autó építhető, overál a mamától, baby laptop a másik mamától (aki már odaadta mivel nem bírta ki karácsonyig). :wink:

Igen lehet, hogy hamarabb lett volna, de tudod itt nem ismerek senkit aki varrna ilyesmiket, az én varrónőm meg nem vállalta be mivel ő csak javítást vállal bennt pesten. :oops:

Mióta nézik a kislányok a diafilmet ????Szeretnék én is már Tominak vetíteni, de sajna ő 2 percre nem tud nyugiba ülni !!! Talán majd később !!!oops:


Alice

Nagyon aranyos férjed van, hogy besegít a takarításnál !!!!! :wink: (az én férjem is ilyen tudom milyen nagy segítség)

Amíg nem volt Tomika addig mi is apróságokat vettünk egymásnak illetve ami a házba kellett, egyik karácsonyra például a nappali szőnyeg volt az ajándékunkés a csillár. Amióta megvan szintén nem nagyon veszünk semmit csak amik kellenek, lásd sőtétítő függöny. :wink:

Nekünk is kicsi volt a fánk míg nem volt meg Tomi, miután megszületett édesapja vett egy 2,1 méteres műfenyőt azóta karácsonykor azt állítjuk fel a teraszon az erkélyajtóba feldíszítjük és a nappaliból gyönyörködünk benne !!!!(félünk nehogy magára rántsa illetve nem férne be a szobába)

Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen kézügyesség terén !!! :wink:

Kika :twisted: Diégóban is van függöny én azt hittem csak szőnyeg meg laminált. :wink:

Ki mit főz karácsonykor kinél mi lesz a menü ????

Kép
kditke
 
 


Áldott Békés Szeretetteljes Ünnepet és Jó egészséget mindenkinek !!!

Kép

Kép
kditke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: