Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Linda: Sajna orvos ügyben nem tudok segíteni! Mi Tökölre járunk dokihoz, illetve szerencsére már régen voltunk...

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/t ... BVGwkPOija

Itt egy kis video Sebiről!

mi egyébként szinte egész nap kint vagyunk a kertben, csak ha már árnyékban is melegünk van akkor jövünk be hűsölni egy kicsit a házba! Remélem ma is jobbra fordul az idő...

mamiblue
 
 


Gabi: Boldog szülinapot a kislegénynek! Dobj majd képeket a buliról!
Sebi is szopizik még éjjel, de csak hajnali 4-kor ha forgolódik ,akkor etetem meg, és utánna alszik. 7-8 között kel fel.

mamiblue
 
 


Sziasztok!
ha van kedvetek, időtök, szavazzatok Bencére.:)
Bár már most van, akinek 100 szavazata van, ami furi..

http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... &pic=17956

köszi.

U.I.: d.u. írok..

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsófi vagyok, és augusztusra várom első kisbabám születését, bár ezt a vonalzó is mutatja! ;) Azért jöttem, mert szeretnék tapasztalatokat gyűjteni gyerekorvos témában a környéken! Szeretném megkérdezni, hogy kit ajánlanátok, illetve miért? Nagyon tanácstalan vagyok, pedig ideje lenne dönteni...

Segítségeteket előre is köszönöm!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Zsófi: üdv közöttünk! Tavaly én is augusztusban szültem. Benedeknek fogják hívni a babádat? Orvosügyben nem igazán tudok segíteni, de priviben leírom hogy kivel milyen tapasztalatom van, illetve milyen infokat kaptam.

Valaki jár Anikó keresztnevű doktornénihez? Az Oázis közelében rendel és őt ajánlotta az egyik ismerősöm.

Mi pár napig Erdélyben voltunk, képeket majd teszek később. Jól éreztük magunkat, csak hosszú volt az utazás.

Judit: nagyon édes Sebi, a kis focista! Barnabás még csak próbálkozik az önálló járással, pár lépést nagyritkán megtesz egyedül, de jobban szereti ha fogjuk a kezét.

Sziszike: próbálok regisztrálni és szavazok Bencére! Ő is nagyon kis cukorka.

Linda

Kép
linda29
 
 


Sziasztok!

Lackó nevében is köszi mindenkinek a gratulációt!

Képzeljétek,Fanni most volt első igazi nyaralásán anyukáméknál.Totál be voltam tojva,hogy mi lesz, hiszen ők 200 km-re laknak, de nagyon ügyes volt a kisasszony.Nem volt semmi hiszti.Elsőre 1 hétig volt,majd legközelebb talán többre.Csütörtökön pedig lementem érte a fiatalúrral.Hát,nem volt egy leányálom az út,mivel ő utálja a kocsit.Volt sok sírás.Majdnem egész úton meséltem neki.Visszafele már könnyebb volt,hogy Fanni is velünk volt,és sokat aludt is.
Ja, és Lackó aludt anyuéknál.Szóval itt van a házban vmi bibi,ami miatt nem alszik jól.

Linda:mi Anikóhoz járunk,de nyáron vele szinte egyáltalán nem lehet találkozni,mert folyamatosan helyettesítés van. Irtó sok gyerek jár hozzá,így nyugodtan még az egészséges rendelésen se lehet vele beszélgetni.Nem ritka,hogy egy időpontra ketten is mennek.Szabályosan futószalagszerűen megy a rendelés. Egyébként rendes.

Jó éjt!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Linda, igen, Benedek lesz a neve a kisfiúnknak! ;) Köszi a privit, már válaszoltam is rá.

Gabi, mi is az Anikóhoz tartoznánk, csak nem tudom, hogy helyi járattal hogyan tudnék minél egyszerűbben eljutni hozzá, úgy sehogy? Amúgy a Lakihegyi lakóparktól jönnék, de sajna még nincs autónk! :(

sophie27
 
 


szavaztam:) Nagyon jó ez a kép!

Gabi: Huha...mi lehet a házban, ami miatt nem tud aludni??? Nem száraz a levegő? Vagy lehet, hogy csak rossz helyen van az ágy??? Te mire gondolsz? Mit tervezel? Kiváncsi vagyok nagyon, hogy megoldódik-e vmitől!

Nem gondoltam volna, hogy ennyire gáz a doki itt Miklóson. Mi egyenlőre a tököli dokihoz járunk...

mamiblue
 
 


Judit, hogy mennyire gáz a szitu itt Szigetszentmiklósan, azt csak a többiek tudják, mivel én nem olyan régen költöztem ide, és csak most szembesültem azzal, hogy kellene választani egy orvost a születendő kicsimnek... De mi alapján!? Azért remélem, hogy lesz legalább 1 dokinéni (úgy tudom, csak női gyerekorvosok vannak), aki megfelel az igényeinknek, mert különben elég nehézkes lesz ez az egész... :(

sophie27
 
 


Mi azt hiszem még jó sokáig ott is maradunk tökölön...gyerekek odajárnak, suliba, oviba, én bírom is azt a dokinőt..bár, az is lehet, hogy elmegy...

Most nem is tudom hirtelen, hogy suliba megy innen vki csemetéje?
Sziszike: Neked nagyfiad...mintha azt montad volna...nem tudod véletlenül, hogy a környéken hol lehet kapni olyan hagyományos iskolatáskát, amit elsősök szoktak hordani! Mert sehol nem találok. Vettem már egy hama táskát, de lehet, hogy nem lesz jó, mert túl nehéz :( Bár kocsival fogunk közlekedni...de azért szeretnék egy másik táskát is...auchanban...elképesztően sz@r táskák vannak!

Zsófi: Sikerült már dönteni doki ügyben?

mamiblue
 
 


igazából nem, de lehet, hogy nem szórakozok tovább és választom azt, akihez alapból is tartoznánk, aztán majd váltunk, ha már jobban beépültem a városi életbe és lesz több infóm, tapasztalatom! nem nagyon jön sehonnan sem ötlet, illetve itt is elhangzott az Anikó doktornéni neve. remélem, hogy nem bánom meg... :(

sophie27
 
 


Zsófi: És melyik kórházban szülsz?

mamiblue
 
 


A Szent Imrében, XI. kerület! Oda vagyok még bejelentkezve, és jövő év elejéig nem is tervezem, hogy átjelentkezem! Szóval az volt nekem közel, meg praktikus, az utolsó időben meg már nem váltottam volna! ;)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Zsófi:én is ott szültem mind a két gyerköcöt.Van fogadott orvosod?Én mindkettőjüket ügyeleten szültem,és a fogadott orvossal se lehettem volna elégedettebb,mint így.Mindenki tök rendes volt velem.
És az se utolsó,hogy irtó hamar beértünk tavaly,amikor Lackó össz-visz 2 óra alatt megérkezett.
Egyébként hogy bírod ezt az állandó időváltozást?

Judit:fogalmam sincs,hogy mi nem tetszik Lackónak a házban,de már 3.helyen van az ágya,és még mindig nem alszik.Lehet az is,hogy én is nyugodtabb vagyok,amikor a szüleimnél vagyok,és rá is ez hat.
Fanni és az apja tök nyugin átalusszák az éjszakát.
Merre mentek nyaralni?

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi, igen, van fogadott orvosom, viszont szülésznőt nem választottam! A dokim amúgy tök új, mert eddig a Margitban dolgozott, de ott megszűnt a szülészet, vagy valamit volt, és átjött ide. Egyébként úgy hívják, hogy Raft Miklós! Nagyon kedves, rendes ember, a szüléseiről is hasonló jókat hallottam a kismamiktól, akik nála szültek mostanság!

Az időváltozással egyelőre nincs gondom, de nekem még van 1 hónapom, elvileg! Szóval lehet, hogy nagyon a végén valemelyik front indít majd be!? Ki tudja. Bár pont ma voltam a dokimnál és megállapította, hogy 1000-s a méhszájam, szóval már teljesen elsimult, de még zárt, szóval nem tudom, hogy ezzel meddig lehet húzni, hiszen semmi tapasztalatom... :S Kicsit izgulok!

sophie27
 
 


A szent Imréről, jókat mondanak...anno én is gondolkodtam rajta. CSak az vette el a kedvem tőle, hogy nagyon sokan szülnek ott! Na erre...a Dél-pesti dugig volt, mikor szültem a kisfiamat. Mondjuk lányokat a kútvölgyiben szültem, az nagyon csendes, barátságos, nyugodt hely volt! Szerintem még a dokik is csak jósolgatnak...nekem pld. azt mondta, hogy már juli végén szülök...aztán mégis augusztus vége lett. De szerintem ez jelentheti azt, hogy rövid lesz a vajúdás...hát mindenesetre, gyors szülést kívánok :)

Gabi: Olaszba, Bibonéba. Még soha nem voltam ott. Eddig csak a bolgár tengerparton voltunk, remélem ez is jó lesz! Ezek szerint nem alszik melletted Lackó? Én Sebi mellett alszom, mondjuk ő csak hajnalban szokott mostmár kellni, csak akkor forgolódik többet, ha éppen bújik a foga.

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Fanninál kérdés se volt,hogy hol szülessen,mivel akkor még a XI.ker.-ben laktunk.Lackónál meg még szerencsére be voltam oda jelentkezve.Ha vmi véletlen folytán lenne kistesó,akkor meg vhogy megoldanánk,hogy a Szt.Imrébe szülhessek,mert nagyon kultúrált hely,én maximálisan meg voltam vele elégedve.Megmutatták hogyan kell szoptatni,fürdetni...Igaz,sokan voltak,de ez bárhol előfordulhat,mert annak ellenére,hogy állítólag kevés a gyerek,én mindenhol az ellenkezőjét tapasztalom/bölcsöde,ovi,orvos,kórház.../

Judit:először mindig az ágyába teszem le Lackót,és reménykedek, hogy ott fogja tölteni az éjszakát.Aztán az első ébredés után szépen átköltözik mellém.Az utolsó két nap már viszonylag jó volt,így kezdem kipihenni magam.Talán lesz erőm arra,hogy visszaszoktassam az ágyába.
Bibionén még nem voltam,de nekem az olaszok annyira nem is szimpatikusak.Volt egy-két rossz élményem velük,amikor Velencében voltam,így nagyon nem is vágyok oda.Viszont Görögország már nagyon hiányzik.Férjemtől igéretet kaptam,hogy jövőre összehozunk egy nyaralást oda,hogy mivel az még kérdéses,mivel én kocsival mennék,ő meg repülővel.De ez még messze van!!!

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi: Én csak 18 éves koromban voltam olaszoknál, igaz az alpokban, nem a tengerparton! Görögország sem lehet rossz! Én minden évben ragaszkodom a nyaraláshoz...az kell!:) csak tavaly nem voltunk tengernél, "csak" Siófokon, mert ugye Sebi született! Én is inkább kocsipárti vagyok!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit:igen,egy ideig én is ragaszkodtam a nyaraláshoz. Mániákusan visszajártam minden évben Görögországba,pedig először mindig máshova akartam menni,de végül győzött az ő vendégszeretetük.Aztán jött Fanni,házvásárlás,Lackó...és szépen elmaradtak a nyaralások,de jövőre már ragaszkodok hozzá.Idén még azért lehet,hogy pár nap Balaton belefér.Apósom pont tegnap nem érti,hogy mit problémázok,bármikor beülhetek az autóba,és lemehetek a két gyerekkel. Lehet,hogy én vagyok a gyáva,de egyedül két gyerekkel nem merek elmenni víz mellé.Képtelen lennék rájuk egyformán figyelni.Főleg úgy,hogy Lackó irtó kíváncsi,és most fedezi fel a világot.
Nektek jó útat,és jó pihenést!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi: Én is max a strandra mentem anno a 2 csajjal! Igazad van...

sebi videó:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/t ... WYxDt6vadm

macskánk az akrobata:

http://videa.hu/videok/allatok/cicajats ... G7Eoqn3Qk0

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Sokáig nem jártam erre, mert nem volt netünk, de ígérem visszaolvasok!
Gyors segítségre lenne szükségem: nem tudtok véletlenül egy megbízható takarítónőt itt Szigetszentmiklóson vagy környékén? Úgy érzem, itt az ideje segítséget kérni :( Előre is köszönöm!
Még annyit, hogy mások is hallják amit egy fehér Ford terepjárós művel esténként a főutcán vagy csak az én gyerekem ébred fel rá?!
Üdv.: Ági
agicakiss
 
 


Hello!

Ágica: melyik főutcára gondolsz? Mi a csépi út végén lakunk, itt elég csend van...Takarítónő: Én nem ismerek, de gondolkodtam már rajta, hogy kéne ide is. Egyenlőre várom a szeptembert, mert akkor több időm lesz, addig meg kibírom :)

Mi elutazunk melegebb éghajlatra, sajnos 1 hét múlva jövünk :)

mamiblue
 
 


Szia!
Kellemes nyaralást, jó pihenést!
A Bajcsy-Zsilinszky-re gondoltam. Itt lakunk a körforgalomban, ez egy rettenet! De már csak 1 hónapig vagyunk itt :)
Ha találok jó takarítónőt, akkor majd ajánlom Neked, ha kell, de már volt itt 2 és nem azt kaptam, amit akartam :(
Üdv.: Ági
agicakiss
 
 


Hello!

Zsófi: Újság?

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit:Milyen volt a nyaralás?Látod,elmentél egy hétre és itt semmi sem történt.
Sebi hogy birta a hosszú autó útat?Élvezte a tengert?

Ági:találtál már takarítónénit?Küldtem neked privit.Felhívtad?

Zsófi:Egyben vagy még?

Többiek!!!Merre vagytok?

Szép napot!
Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Gabi: Nyaralás nagyon jó volt! Csak rövid...Az út viszont hosszú. Odafelé aludtak végig a lurkók, én nem mindig tudtam sajnos. Vissza meg sokszor megálltunk. Nagyon jól viselték az utat, azt hittem majd sírni fog Sebi, de tök jól eljátszogatott...csajok meg megnéztek vagy 3 mesefilmet meg nézelődtek, játszottak Sebivel.

Képek:
Kép
Kép
Kép
Kép

mamiblue
 
 


Jázmin: Boldog szülinapot Boginak! Volt nagy buli? Képek?

Ritus: Hol is rendeltétek ezt a Micimacis tortát? Roszcsontod?

Erika: Ti hogy vagytok? Miket tud már picurkád ?(jajj most neve nem jut eszembe :oops: ) Jó baba?

Többiek? , Linda, Sziszike,Felur...írjatok néha! :)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit:tök jók lettek a képek.Tényleg élvezték a gyerköcök a tengert,föleg a homokot.

Linda:Barnabásnak utólag is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!Milyen volt a buli?Mi van Veletek?

Mi jól elvagyunk.Férjem utolsó itthonléte alkalmával hozott egy kis náthát is,amit természetesen sorban el is kaptunk mind,mire ő elment,de mostanra úgy néz ki,hogy mind kilábaltunk belőle.Lackónak gyors ütemben elkezdtek jönni a fogai.Másfél-2 hét alatt kibújt 4 is.Ha Fannira mindig azt mondtam,hogy duracell nyuszi,akkor Lackó ultra duracell.Nem tudom,hova lehet ezt fokozni még.Lackóról szinte le se vehetem a szemem,mert mindig kitalál vmit. Már a konyhában a széket tolja a gázhoz is. De a szomszédban már elkapott egy-két csirkét meg kiscicát is.Igazi eleven kiskrapek.

További szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést!

Jók a nyaralós képek!

Jól sikerült a buli. Voltunk a szülinapon állatkertben, aztán hétvégén volt a buli. Aranyos volt, dumált a tortának.

Kép

Kép

Kép

Linda

Kép
linda29
 
 


Bulis képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Linda

Kép
linda29
 
 


Tortás képek:

Kép

Kép

Linda

Kép
linda29
 
 


Linda: Boldog szülinapot Barnabásnak! Még mindig nagyon szépek a fáitok!
Egyszer nekünk is kész lesz a kert...bár nálunk csak sima oszlop tuják vannak egyenlőre!

Gabi: Biztos hasznát veszi majd a magas enrgiaszintjének Lackó, csak Te lehet, hogy kicsit korábban őszülsz!

Ma leengedtük a medencét, Sebi nagyon élvezte:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/m ... wJJ01YkTFi

Én is megrendeltem hétvégére a tortát Sebinek a páratlan cukiból...remélem fini lesz! Sajna lusta vagyok sütni, de volt már rá példa, hogy a csajoknak én sütöttem a tortájukat!:) Lesz nagy buli nálunk is ! Apukám főz bográcsban!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit:ne izgulj,tuti finom lesz a torta.Mi mindig ott rendeljük meg,és még sosem csalodtunk benne.
Őszülni már elkezdtem,ha Lackó így folytatja,akkor felgyorsul a folyamat.Vmelyik nap már Fanni kisasztalán állt.


Sebi és Barnabás is komoly kis pasi már.Szopnak még ők is így 1évesen?Lackó még elég kitartó.

Fanni most kezd durva lenni az öccsével,és nem igazán tudom,hogy hogy vegyem el a kedvét tőle.Szép szó nem segít.Állt már a sarokban is,de az se jött be.Nincs vmi jó ötletetek?
/durva:elrúgja,belemar,üti/

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Sziasztok!

Még akartam írni, csak lemaradt: nem semmi kis csibész Lackó! Csirkék: :)

Köszönjük a köszöntéseket!

Barnabás már nem szopizik, 9 hósan, amikor kibújt az első fogacska abbahagytuk. Akkor is már csak reggel cicizett és ráadásul utána még bevágott egy óriás adag tejpépet. Amíg viszont nem kapta meg a cicit, addig üvöltött, pedig nagyon kevés tejci jött belőle. Így aztán egyik napról a másikra elhagytuk, láthatólag nem viselte meg, a harmadik nap már nem is kereste. Nekem most már nagyon furi lenne egy járó gyerköcöt szopiztatni. Meg én eleve nem terveztem nagyon sokáig szoptatni. Tudom most az a trendi, hogy szoptassunk mindenhol és nagyon sokáig, de én ebben maradi vagyok. :oops:

Linda

Kép
linda29
 
 


Gabi: Sajnos Sebi még szopizik! Én nem bánnám, ha már nem tenné!

Linda: hogy szoktattad le? Nem adtad neki mikor kérte, ha sírt,akkor sem? Nekem is erőt kéne vennem, nem akarom, hogy még 2 évesen is szopizzon majd:(

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Judit:miért sajnálod,hogy Sebi még szopizik? Fanni másfél éves koráig szopott,akkor teljesen magától hagyta abba egyik napról a másikra.Lackónál már csak éjszakai pótlék.Este már elalszik nélküle,de az éjszakai kelésnél még kell,de már egyre ritkábban.Most este pl.csak 1-szer.Ez már nagy haladás a múlt heti 3-hoz képest.Előtte pedig még előfordult,hogy 2 óránként,mert másképp nem volt hajlandó visszaaludni,én meg már hulla voltam a sétákhoz.
De nem akarom elkiabálni,kezd lassan normalizálodni az alvás is.Pedig most jött ki zsinorban 4 foga.

Linda:tegnap Lackó a kiscicát a farkánál fogva húzta,de egy pillanat alatt csapott le szegényre,pedig hárman is figyeltük.Szóval,nem egyszerű a kis srác.

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Zsófi: nagyon-nagyon gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok a pici babádhoz!

Nálunk úgy volt, hogy reggelente szopizott, aztán még a szopi után bevágott egy adag tejpépet. Amikor már csak a reggeli szopi volt, mindig áthoztuk a hálószobába és ott az ágyban szopizott. Aztán egyik napról a másikra már nem hoztuk át, hanem egyből levittük, ahol már várta a kész tejpép. Ahogy felkelt, egyből adtuk neki a tejpépet, amivel jól is lakott és így aztán nem sírt a cici után. Nálunk simán ment, de mondjuk egyrészt akkor 9 hós volt, másrészt meg nem éjszakairól kellett leszoktatni. Az éjszakaival kapcsolatban nincs tapasztalatom, az gondolom sokkal nehezebb ügy, mert nem azért kéri, mert elsősorban éhes, hanem megszokásból, "nyugi/altatócici"-re van szüksége. Esetleg cumi vagy cumisüvegből víz? Nekem ebben annyira szerencsém volt/van, mert szopizza az ujját, így meg tudja nyugtatni magát, meg van egy alvómacija, amihez odabújik. Mondjuk az már más kérdés, hogy meddig marad meg az ujjszopi. Lehet, hogy én meg azon fogok szenvedni, hogy hogyan szoktassam le róla. Szerencsére csak ha fáradt akkor kell az ujja, egyébként egész nap elvan nélküle.

Lackó tényleg nem kispályás!

Barnabás szerintem falmászó vagy hegymászó lesz, mert mindenre fel, illetve mindenen át akar mászni!

Mit szólnátok hozzá, ha összejönnénk majd egy őszi délután? Én szívesen látok mindenkit, nálunk tarthatjuk a talit. Ha jó idő van a kertben is lehetünk, a gyerekek biztos jól elszórakoznának, meg mi is jót dumálnánk.

Linda

Kép
linda29
 
 


Zsófi: nagyon-nagyon gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok a pici babádhoz!

Nálunk úgy volt, hogy reggelente szopizott, aztán még a szopi után bevágott egy adag tejpépet. Amikor már csak a reggeli szopi volt, mindig áthoztuk a hálószobába és ott az ágyban szopizott. Aztán egyik napról a másikra már nem hoztuk át, hanem egyből levittük, ahol már várta a kész tejpép. Ahogy felkelt, egyből adtuk neki a tejpépet, amivel jól is lakott és így aztán nem sírt a cici után. Nálunk simán ment, de mondjuk egyrészt akkor 9 hós volt, másrészt meg nem éjszakairól kellett leszoktatni. Az éjszakaival kapcsolatban nincs tapasztalatom, az gondolom sokkal nehezebb ügy, mert nem azért kéri, mert elsősorban éhes, hanem megszokásból, "nyugi/altatócici"-re van szüksége. Esetleg cumi vagy cumisüvegből víz? Nekem ebben annyira szerencsém volt/van, mert szopizza az ujját, így meg tudja nyugtatni magát, meg van egy alvómacija, amihez odabújik. Mondjuk az már más kérdés, hogy meddig marad meg az ujjszopi. Lehet, hogy én meg azon fogok szenvedni, hogy hogyan szoktassam le róla. Szerencsére csak ha fáradt akkor kell az ujja, egyébként egész nap elvan nélküle.

Lackó tényleg nem kispályás!

Barnabás szerintem falmászó vagy hegymászó lesz, mert mindenre fel, illetve mindenen át akar mászni!

Mit szólnátok hozzá, ha összejönnénk majd egy őszi délután? Én szívesen látok mindenkit, nálunk tarthatjuk a talit. Ha jó idő van a kertben is lehetünk, a gyerekek biztos jól elszórakoznának, meg mi is jót dumálnánk.

Linda

Kép
linda29
 
 


sziasztok!

Lemaradtam vmiről!!!Mikor szült meg Zsófi???Mi van Vele???Én nem tudok róluk semmit.

Linda:igen,a cumisüveg talán segít,de én már jó ideje próbálkozok Lackóval,de vmikor egyáltalán nem hajlandó elfogadni.Az ujját ő is szopja,de azzal nem tudja magát megvigasztalni,mert jön belöle semmi.Ő egy igazi haspók pasi.Képes lenne egész nap enni,szerencsére sokat is mozog,így nincs problémája a súlyával.
Fanni is szopja az ujját,most már 3,5 évesen lassan,sőt egyszerre kettőt.És tekeri a haját.
A taliban bennevagyok,de merre is laktok?

További szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Nekem úgy van beállítva a babanet hogy az utolsó 50 vagy 25 (nem is tudom) hsz-t dobja ki és amikor legörgettem az oldal aljára, láttam, hogy megváltozott Zsófi aláírása, vonalzója vagy mi az.

Szerintem nem olyan gáz az ujjszopi, én bízom benne hogy idővel el fogja hagyni. Egyelőre optimista vagyok. Azt olvastam a cumi sem jobb. Igaz, hogy azt el lehet venni tőlük, de állítólag tökre megviselheti őket lelkileg.

A Petőfi út adótorony felőli végén lakunk.

Linda

Kép
linda29
 
 


Hello!

Sebi se ujját nem szopizza, a cumisüveget sem fogadja el! Pohárból iszik legtöbbet, de van csőrős pohara, néha avval mászkál. Ezért félek, hogy ez a szopizás sokáig meg fog maradni! 1,5 évben kiegyeznék, de mi van ha még 2 évesen sem akarja abbahagyani? :( CSak hajnalban kel fel szopizni, de ehhez ragaszkodik nagyon....

Zsófi: Gratulálok! Dobsz majd képet?

mamiblue
 
 


Sebinek nagyon-nagyon boldog szülinapot!!!

Te is dobjál képet a szülinaposról! Légyszi!

Nehéz ügy az éjszakai szopi, gondolom inkább megszokásból, mint éhség miatt kéri. Ha esetleg apája tenné le este és éjszaka is ő kelne hozzá? Nem lehet hogy így esetleg visszaaludna cici nélkül?

Linda

Kép
linda29
 
 


Még valami: kaptam egy szorólapot baba-mama jógáról. Deli Tímea tartja Tökölön. Hallott valaki róla?

Linda

Kép
linda29
 
 


Sziasztok!

Judit: Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT Sebinek!!!Remélem,jól sikerült a buli.
Fanninak is a hajnali és az esti maradt meg a legtovább.Lackónak az éjszakai,úgy kb.hajnali 1-3 között vmikor.Én vízzel próbálkozok intenziven,mivel apuci szóba se jöhet.

Linda:a lakihegyi lakóparkban,a színes házakban?Én is az ujjszopás mellett vagyok.A cumit tényleg el lehet venni,de lehet is érte hisztizni elég rendesen.A szomszéd kislány most lesz 5 éves,2 havonta elveszik tőle a cumit,de mindig olyan hisztiket lever,hogy 1 nap után újat kap.Szóval,ki tudja,melyik a jobb???

A tököli baba-mama jogáról nem hallottam semmit.Ki kell próbálni egyszer,hátha jó.

Zsófi:Mi is gratulálunk a kis jövevényhez!Legyetek nagyon boldogok, és élvezzetek ki minden percet,nagyon gyorsan eltelnek a babás évek!!!

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Jajj, el is felejtettem ide képeket tenni!
Bulik jól sikerültek!
Joga...biztos jó, kéne egy kis kikapcsolódás!
Sebi is elég kitartó, ha cicről van szó tud ám hisztizni ő is! Amúgy nyugodt kissrác.:) Mi Matitól 2 éves kora elött elvettük a cumit, igaz akkor már csak alváshoz használta...2 napig kérte, de csak ennyi volt. Viszont most rágja a körmét...szerintem emiatt! :(
Tami:
Kép
Szigetközben:
Kép
Kép
Kép

mamiblue
 
 


Gabi: a lakihegyi lakóparkhoz képest a körfogalom felé lakunk és az út másik oldalán. Ez is egy lakópark, de kisebb és családi házak vannak kerttel.

Judit: jók a képek! Látszik, hogy élvezték a gyerekek! Szépek nagyon!

A körömrágás se lehet sokkal jobb, mint az ujjszopi. És hát valóban a cumi se egyszerű eset. Egyébként egy könyvben olvastam, hogy az ujjszopi azért alakul ki, mert nem lett elég gyakran mellre téve a gyerek... Lehet, hogy van benne valami, mert én időre szoptattam, nem akkor amikor elkezdett sírni. De mondjuk az én gyerekem, már születése után pár perccel az ujját szopizta.

Linda

Kép
linda29
 
 


Sziasztok!

Linda:most már teljesen képben vagyok.Többször sétáltunk már arra.
Nálunk mindkét gyerek szopja az ujját,és nem mondhatnám,hogy mindig az órát néztem,hogy most idő van vagy sem.Fájt is többször a mellem,föleg Lackónál az éjszakák miatt.

Judit:tényleg jól sikerültek a képek.Még Fanni kapott ilyen biciklit,de nem nagyon szereti.Alig használta.Sokkal szívesebben motorozik.És milyen volt a torta?Hogy izlett?

Szép napot!

Gabi

Kép

Kép
taga
 
 


Hello!

Gabi: Finom volt a torta!:)

ELkezdődött a suli! :) Tildusom mondott verset az évnyitón! Tanítónéni tök aranyos, szerintem szeretni fogja majd a Tildus.

Linda: Szerintem egyik ismerősünk is ott lakik, most született kisfia asszem Botondnak hívják. Őt meg Helgának! Nem ismered?

Nálunk most nagy favágás van, aztán meg októberben ültetés. De azt inkább kertésszel csináltatjuk, biztos ami biztos:)

mamiblue
 
 


Sziasztok szigetszentmiklósi mamik!

Én is miklósi vagyok, már 2 és fél éve. Van egy kisfiam aki most 15 hónapos.

Azért írok most nektek, mert gyógytornász vagyok és indítani fogok a védőnők kérésére egy kismama (terhes) tornát. A helyszín: Oázis Wellness Park.
Volna köztetek akit érdekelne?
Akit érdekel az kérném jelezzen vagy itt, vagy több helyen is megtalálható a városban a plakátom (védőnők, gyerekorvos, Oázis stb.)és a védőnőktől is érdeklődhettek.
Sziasztok,
Zsuzsa
galambos zsu
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég felétek sem néztem...:(

Annyi minden összejött...

Judit: kaptál végül táskát? Mi egy Budmilt vettünk neki, 1-2 osztályosoknak ajánlják.
Office Depo-ban is van sok, de Tescoban láttam több félét.


Nem tudjátok véletlenül van-e jó fogorvos? Az sztk-ban láttam többet, de nem tudom milyen árak vannak, illetve gondolom nem ingyenes...

Hol van mindenki?

Igyekszem énis most már gyakrabban jönni, de 3 manó mellett nyáron nagyon kevés időm maradt...most meg a suli és ovi kezdés.

Úgy néz ki váltok gyerekorvost, megelégeltem a mi dokink hozzáállását, mindenre antibiotikumot írna, meg sem próbálna mást, mert ő nem híve a homeopátiának sem, aztán, ahogy a gyerekeimmel is beszélt, álljanak a sarokba, ne nyúljanak semmihez...meg, a többi nem tetsző beszólása, nem lehet sosem elérni, sokat kell várni, a másik dokinőhöz Harasztira kell átmennem, de mobilt is adott, bármi van segít, kedves és nem ad csak, ha nagy baj van antibiotikumot...

MOst viszont megint mennem kell, mert hamarosan mennem kell oviba, suliba értük, s addig még meg kell főziznem.

Sziszike.

U.I.: nálatok is elébredtek erre a viharra?

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: