Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Ildikó!!

Szerintem tök normális, hogy foglalkoztatja ez a kérdés, hiszen találkozott vele. Az enyémeket is foglalkoztatja. Apukámhoz kijárunk a temetőbe, őt nem is ismerték. Ő meghalt, mert nagyon-nagyon beteg lett, most pedig az égben van és a felhökről figyel minket. Együtt Artúr és Törpe kutyákkal. A dédit már ismerték, ő is meghalt tavaly, így arról beszélgetni is tudtunk. És látták, hogy nagyon öreg.
Egyszer azt mondta a Marietta, hogy annyira szeret, hogy ha meghalok, akkor mindennap kijön a temetőbe hozzám. Megdöbbentő volt, de tulajdonképpen a szeretetéről szólt.
Az összes klasszikus mesében is benne van a halál: gondolj csak a Hófehérkére. Neki még az anyukája is meghal. Csoda ha foglalkoztatja és gondol rá.
Talán ez így jobb is , mint Éviéknél, ahol a fiuk pánikolnak ettől a gondolattól - én ezzel nehezebben tudnék mit kezdeni :? :?
Mi sem vagyunk vallásosak, ezért nem is igen tudok ilyen kérdésekre válaszolni a gyereknek, de a Biblia tuti megnyugtató válaszokat tud adni az ő kis szintjükön.

És akkor egy kép Mirtillnek :lol: :lol: :
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Voltam NST-n, minden oké, könnyen fel lehetett ébreszteni, tök nyugis szívhang görbét produkált, mármint nem voltak nagy kilengések. Martiné volt visszanézve a leggyalázatosabb, pedig ő a legnyugisabb, Norbit meg nem lehetett felkelteni, végigaludta az egészet. Úhgyhogy csalóka ebből bármire is következtetni.

Na megyek, ma ment Martin életében ulóljára óvodába :( ! Lezárult egy korszak....

Azt el is felejtettem, hogy tegnap megkérték a kezem :P Norbi feleségül akart venni. Mondtam, hogy sajnos erről lekésett...

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Évi!

Gratulálok!! Az NST-hez is és a közelgő esküvődhöz is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ki ne kosarazz egy ilyen gyönyörűséges kérőt....vagy küld hozzám :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Már megbocsáss, de inkább valamelyik lányodhoz irányítanám.... nem szeretnék ilyen "öreg" menyet :lol: és Te sem járnál jól ilyen anyóssal, mint én :lol: .

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Köszi a fotót Mirtillnek nagyon tetszett!Amióta megnézte a videot inkább balettozni szeretne nem néptáncolni!
Régebben azt mondta a gyógytornász,hogy nem lenne jó balettos mert túl magas!

Tegnap Mirtill puszilgatta a hasam mert szerinte kistesó van benne.Kérdeztem miből gondolja,hogy kisbaba van benne erre a válasz:látom mert nagy a hasad! :oops: Fogynom kell! :) Pedig nem vagyok csak 51kg de a hasam elég nagy!

Sziasztok!
Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Látom nálatok is napi renden van temető-halál kérdés. Mi is sokat voltunk kint rendezgetni a sírokat,párom anyukájáét+apukájáét.Eddig nem volt semmi,de most,hogy voltunk egy rokonnál,ahol a kutyák vannak a kertbe eltemetve még több kérdés merült fel benne.Na meg szerintem most tudatosult ez az egész Beniben,és már volt két éjjel is,hogy sírt miatta.Mármint a párom szülei miért haltak meg,meg apukám anyukája.Sírdogált utánuk,és nálunk is a megnyugtatás úgy zajlott,hogy ha egészségeset eszünk nem lesz baj.Mivel párom apukájának gyomorrákja volt,és azt mondta az apja,hogy biztos,olyanokat evett ami megcsipizte a gyomrát.Na de mit?Hát butaságokat vagyis csipszeket.Megígértük neki nem eszünk.Megnyugodott.Másnap felvilágosította a mamáékat is,hogy csak jó kaját egyenek.Úgyhogy már nem eszi meg a csipszet,tegnap kipróbáltam élesbe.

Éva örülök,hogy minden oké.. :)
varga tünde
 
 


Sziasztok!

Mi is gyarapítjuk a két kerekezők táborát.
Kingi is megtanult két kerekűzni.
1hónapja Ratz-fratz-ik,délután meg levettük a
pótkerekes bicijéről a pótkerekeket,és nem is volt gond a menéssel,meg a
megállással inkább csak az elindulással.
Persze most még jobban egyenesbe szeret menni,van még
azért rajta csiszolni való az irányváltással meg az elindulással.
Kameráztuk is,olyan ügyi volt. :)

Kép

Kép
kory
 
 


Gratula Kory!


Egy siófoki kiadó hely,nektek is bemásolom.Hátha :wink: Nem a miénk,csak párom csinálta az oldalt.. :)

http://www.hazkiadosiofokon.extra.hu/
varga tünde
 
 


Tündi, jól hangzik, még lehet, ha Tomi jó baba, augusztusban elugrunk oda pár napra, de mindenképpen megbízható szállást keresünk, elmentem a linket.
Ügyi a férjed! Én csak egyszerű gagyi oldalakat tudok szerkeszteni, pedig informatikus vagyok - jó nem ezzel foglalkozom.

Kory, le a kalappal, Kinga az első lány ismerős, aki 5-6 éves kora előtt bicajozik! Gratulálok!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Norbi füle tiszta, Martin bal fülében - a polipos- valami sárga trutyi látszik, pedig múlt héten még nem volt gáz. Biztos a hétvégi lázas vírus.... úgyhogy most miatta kell menni pénteken.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


sziasztok!

Jól elbeszélgetek itt magammal, de gondoltam megosztom Veletek, hogy éjjel 3 órán át 10-30 perces fájásaim voltak, de abbamaradtak.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


sziasztok!
évi én minden nap benézek...várom a híreket :lol:
barika2008
 
 


egy utolsó képet dobhatnál utolsó terhességed utolsó napjairól :roll: :D
barika2008
 
 


Bari, köszi az érdeklődést! Majd nekivetkőzöm, ha jobb idő lesz. Amúgy kisebbnek látszik a hasam, mert már lent van. Ha lesz idő, akkor a szülőszoba előtt fotózkodunk még egyet, de az is lehet, hogy még 4 hét visszavan :?:

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Évi!!

Oopsz, már fájások?? :lol: :lol: Harmadiknál gyorsabban mennek a dolgok : készülj!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Juj! Évi izgulunk,hogy mi lesz belőle. De lehet egyben maradtok a végéig :wink:
varga tünde
 
 


Ez a gyerek szivat engem....
Egyik nap meg akar születni, aztán semmi. Most nem jön egyelőre hidegfront, úgyhogy nem valószínű szülés.
Gyöngyi, Norbi ilyenkor már 3 nap híjján kibújt mindenféle előjel nélkül.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


gxöngyi boldog szülinapot
barika2008
 
 


GYÖNGYI.

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK


Kép

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Mi is Boldog Szülinapot kívánunk!

Mi jól vagyunk eltekintve attól,hogy Mirtill alig eszik!Nem tudom mit kellene vele csinálni.Tegnap egész nap 2db derelyét evett,majd este 9-kor ivott 1,5dl tejet.Ma reggel pedig 1dl tejet és ennyi de még most sem éhes.Ő sosem éhes!Alig várom az augusztus 3-át,hogy menjen oviba!

Éva!
Már nagyon izgi mikor gondolja úgy a kisfiad,hogy megszületik erre a világra!

Sziasztok!
Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Köszönöm szépen lányok, de ebben a korban már nem büszkélkedik az ember a születésnapjával :oops: :oops: :? :?

Ildi!

Én még azt tanultam, hogy a tej elveszi az étvágyat, főleg az eleve rosszabb evő gyereknél. Nálunk a csajok nem isznak tejet -saját akaratból - és jó étvágyúak.
Többieknek mi a tapasztalata?? A rossz evő gyerekek mennyi tejet isznak?? Erre kíváncsi vagyok, mert nem tudom, hogy az állítás valóban igaz-e?!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi, minden jót kívánok és még sok-sok-sok-sok boldog évet!

Tej? Nálunk a korai vacsi után úgymond pótvacsiként. Vagy késői vacsi mellé, ill. reggel mindig, ha nem fáj a torkuk és teáznak, de ez ritka.

Ha úgy érzem nem elég csak 1 pohár tej, akkor jön a nálunk "csokibogyó" elnevezésű csodaszer. Ezek kakaós gabona golyók vagy tallérok vagy akármik, amit a tejbe szórva elkanalaznak. Úgyanez a csoki nélküli sós változat megy a krémlevesekbe.

Ha nem éhesek eléggé, akkor nincs csokibogyó, mert csak kikanalaznál és a tej/kakaó megmarad.

Tehát nálunk fejenként napi 4 dl tej az átlag, ehhez hozzászoktak -szopit váltva 1 évesen- és azért a víz mellett valamennyi vitamin is van benne.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!

Boldog Szülinapot!
Párod,h.van?

Nálunk nem isszák a tejet.2hét alatt 1 dl,más tejterméket esznek.

Ildikó!

Hát ez tényleg semmi mennyiség!
Ez már nálam kiverné a biztosítékot,idegbajos lennék az tuti.
Nálunk fordítva van,az oviba nem eszik,szöszmötöl a kajával,lesi a
többit,nem eszik csak savanyúságot,meg leves levét.

Éva!
Kitartást az utolsó időkre!
Olyan jó,h.már ilyenkor fel lehet lélegezni,ilyen terhességi hétnél.
Unokatesóm csak 22hetes,egy kisbabát már elvesztett 60dkg-san a 23.héten,két hetet kórházban volt,vesekőre műtötték,amit 8 nap kínlódás,görcsök közepette találtak meg.
Annyira izgulok értük,remélem minden rendben lesz velük.

Kép

Kép
kory
 
 


Sziasztok!

Mirtill kb.2hónapja issza meg a tejet.Előtte a Humana3 banános tápot volt hajlandó elfogadni.Aztán én egy kis csellel "szoktattam"le róla.Találtam egy port olyan mint az instant tea csak ezt tejbe kell rakni és banán ízű.Nem vette észre a különbséget és szépen megitta.Azóta már tudja,hogy tejet iszik de elfogadja.Nem látok sok különbséget a tápos ill.tejes étvágy között.
Bár táp sokkal táplálóbb.Reggelire csak tejet iszik mást nem fogad el(oviban azért reggelizik),este fürdés után tej(cumisüvegből :roll: )és utána szokott még enni virslit vagy vmilyen szendvicset.Összesen 2,5dl tejet iszik naponta.
Ma is remekelt.Lenn voltunk a játszón és az egyik anyuka hozott le kaját és az én gyerekem úgy evett mint aki még életében nem evett.Ráadásul olyan kenyeret amit itthon sosem enne meg.Tejföl volt a kenyérre kenve és sajt volt ráreszelve.Ha én adtam volna nem ette volna meg.Múlt héten az ovistársánál voltunk vendégségben ott is rögtön leült enni.Én meg csak égek!

Ma volt sikerélményünk.Egyik pillanatról a másikra elkezdte körbetekerni a biciklit! :) Eddig csak előre-hátra hajtotta de ma végre sikerült.Nagyon boldog azóta!

Sziasztok!
Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok4

Ildikó, nálunk is Martin nemevésésre gyógyír volt a társaságban evés, azóta eszik sült húst, visrlit, palacsintát meg még egy csomó mindent. az oviban a tésztát kedvelte meg, mert előtte azt sem ette. Csak így tovább! Nem szabad tukmálni a kaját, okosan ell tőrbe csalni őket. Egy idő után - miután az asztalra hányást befejezte- azt játszuk, hogy egy falatot muszáj megkóstolni, ha öklendezik, akkor rászólok, hogy rágja. Így mondjuk nincs sok eredmény, csak a barack tavaly nyáron, de úgy látom idén újra rá kell szoktatni, sőt az ananászkonzervről is leszokott.
Mirtilnek jó bicajozást!

Kory, szegény unokatesód, rettenetes lehetett.
Nálunk már nem lesz koraszülés, de még ezernyi dolog jöhet közbe, amire nem is akarok gondolni. Lelkiekben készülök egy normál indulású oxitocin és burokrepesztés nélküli gátvédelmes szülésre, tart ameddig tart! Remélem sikerül.

Martin hallásgörbéje mindkét fülén lapos, mint a palacsinta. Csoda, hogy hall egyáltalán valamit. Jövő péntek újra, reméljük megjön már a nyár és letisztul a savó. Addig orrcsepp ezerrel és ma arcüregátmosás, megbeszéltük, hogy kibírja, mert ő sem akar tubust és füldugót. Mindkét füle teljesen savós, pedig hétfőn még volt buborék a jobb oldalon. Szerencsére nincs gyulladás, csak a csont van veszélyben ilyenkor, de pár hét alatt nem lehet gond a doki szerint.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


sziasztok!!

évi a koraszülést kipipálhatod :lol:

kory szilvi napi egy szem polivitaplexet kap,és zabál!!!
biztos lelki oka is van mert amikor beveszi elmondom 10x hogy ettől zabálni fog...de bejön!!
az a sima kis piros drazsé ami a mi korunkban is volt,próbáld ki!!

többiek is!!!
barika2008
 
 


Bari!

És csak most mondod???????
Jó kipróbálom!
Mikorra hatott???
Nagyon édik Dávidkáról is a képek az iwiwen,úgy látom
ő a polivitaplex nélkül is igen gömbölyű!
Panaszra okod nem lehet,majd ki csattan az arca,látszik,h.olyan kemény kis húsos a pofija.
Nagyok élvezik a szünidőt?
Mentek valamerre a nyáron?


Éva!

Milyen fülcseppet kapott Martin?
Gondolom fájlalni nem fájlalja!
Babaszoba kész?
Veletek lesz az első időkbe a kicsi?
Oli már egy hónaposan külön szobában aludt.
Jobbulást Martinnak!

Ildi!

És fogy is ilyenkor Mirtill?
Kinga ha így eszik,mert pl.beteg naponta 10dkg-ot dob le.
Járjatok sokat játszózni,ide -oda ott majd eszik.
Ilyen tejfölös sajtos kenyeret még mi sem ettünk csak lángosban :lol:

Cleo!

Nagyon rég írtál!!!
Írjál,h.mi van veletek!!

Kép

Kép
kory
 
 


sziasztok.

Kory.olvasok ám azért,csak most csöndes üzemmódban vagyok :wink: :)
Zajlik nálunk is a nyáriszünet,úgyhogy alig vagyok gépnél...ha meg igen,akkor azonnal jönne valaki éppen... :P

Szerintem nagyon jó Bari az ötleted a Poliról.főleg a placebo hatás miatt is nagyon tetszik :) meg amúgy is egy jó kis vitaminkészítmény.

Kory.nálatok lesz nyaralás? mi majd Szoboszlóra megyünk...bár ha ilyen idő lesz :(

Évi.remélem összejönnek a terveid a szüléssel kapcsolatban.:)
Sógornőméknél jól van a kicsi -már 6hetes.1hónap alatt 1,75dkg-ot hízott-igaz tápis lett sajnos,mert anyukájának elment a teje.de túl van már egy fülgyuszin+antibio szedésen is a kicsi.

Ildi.Mirtillnek alakul az étvágya?
Szerintem édi lehetett ahogy a tejfis kenyeret ette :) :)
Ügyes akkor ő is ha már körbetekeri a bicót!

Kingának még nem is gratuláltam a bicajozáshoz.úgyhogy GRATULA!!!! ügyi nagyon

Sziszi is már annyira megy vele,hogy meg sem lehet állítani... :lol: :lol: :lol:

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Sziasztok!

Kory!
Nem szoktam mérni de azért látom ha fogy.Dekára nem tudom de a nadrág már csúszik róla úgyhogy biztos fogy.A bordája még nem nagyon lóg ki és a hasa sincs beszakadva így biztos nem sokat fogyott.Ma egész jó étvágya volt most evett meg egy szelet pizzát az elég már tejet nem kér.

Holnap megyünk színházba a Vízipók,csodapók mesemusicalt nézzük meg.Remélem fog tetszeni neki mert tavaly is voltunk és az első 2perc után ki kellett hozni.Csak öregedett 1évet.

Tegnap kapott egy hercegnős rollert most az a szent dolog nála.Nagyon örült neki!

Éva!
Nem jelentkeztél ma,csak nem??
Martinnál a halláskárosádás nem maradandó?Ez a savó miatt van?Ha az eltűnik rendbe jön a hallása is?
Van a játszón is egy kislány neki is ilyen gondja van.Most javul neki,de járógépe van és járnia kellene gyógyúszásra.Vszínű az úszás miatt savós a füle így most oda nem járhat de akkor a lába nem fog javulni.Ilyenkor legyen okos az ember!

Sziasztok!
Ildikó

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Még egyben, bár ma reggel 8 óta enyhe fájásaim vannak. Még nem indult be, de még el is múlhat.
Martin csak a savótól nem hall, de amikor úszni járt, akkor telement az orra vízzel és jól kipucolódott, tehát jót tett neki.
Az arcüreg átmosást megint próbáltuk, de egy csepp, annyi sem jött ki a másik oldalon, csak iszonyú ordítás lett belőle. Az uszoda ezt magától elvégzi...

Andi, én is bízom a sima szülésban és most az a legújabb verzió, hogy jár az utólagos szocpol aki júli 1. előtt kötött szerződést, úgyhogy a végén még ere is van remény. Unokaöcsid nem véletlenül 1,75 kilót hízott?

Ildikó, jó színházazást!

Katica, a nyaralásod hogy sikerült? Rég jártál erre.

Még jövök, ha tudok.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Évi.

Ja,hát igen 1,75kg :oops: :lol:
örülök neki ha legalább még remény van a szocpolra :)
És Apa benn lesz a szülésnél?

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Természetesen apás szülés lesz lehet, hogy nem is sokára?
Zuhanyzás óta váltottam a gyenge 5 percesekről, erős 10-esekre.
Ha nem jövök, akkor üzenek!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Évi.hajrá fájások!!!! :) :)
azért jelentkezz néha be ...még tudsz :D :D :D

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Éva!
Hajrá!

Meg volt a színház!Jó volt,tetszett neki és végig ülte.Most már mehet majd az ovival is.
Enni is eszegetett,most alszik!

Teszek fotót is!
Sziasztok!

Itt velem van! :D
Kép

Kép

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Bizony, egy kicsit eltűntem, de azért olvasgatlak benneteket, csak erőm nincs írni.

Éva, gondolok rád nagyon-nagyon! Hajrá! Várom a híreket!!!!!

Éva után rám gondoljatok majd a héten, szerdán megyek UH-ra, megint a kritikus hétnél tartok - ezért is tűntem el eddig.

Gyöngyi, neked nagyon sok boldogságot kívánunk szülinapod alkalmából - utólag is.

A kórustábor nagyon jó volt, azóta túl vagyunk az évadzáró és az utolsó fellépésen is, így már nincs több próbánk, tehát a heti kikapcsolódásom is ugrik. Ráadásul Bori is itthon van, s nem is mindig érzem jól magam. Most voltunk másfél napot a Bethesdában az alvása miatt, szerencsére nem epilepsziás, nem az okozza a légzéskimaradásokat, a neurológus szerint nagyon belóg a mandulája a torkába, s az alvás második felében, amikor elernyednek az izmok, valóban elzárja a légutat. Ezért riad fel szegényem arra, hogy nem kap levegőt. Alvásvizsgálatra csak júl. 31-re kaptunk időpontot, igyekszem hamarabbra találni máshol, mert ez így nem állapot, már több, mint 1 hónapja nem alszik jól sem ő, sem én.

Most ennyi fért a bejelentkezésembe. Szerdán du. írok még. Puszi mindenkinek!
ktc
 
 


Katicaaa!!!!!
Nektek is hajrá!

Átváltottam keményedésekre. Szivatnak anyám, stop.
Holnap reggel UH, utána NST és remélem megnéz a doki is.
Majd jövök.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Éva!

Pedig már tiszta lázban voltam!
Tündinek üzizel ugye,mert én el is felejtettem küldeni a tel.számot,mondjuk nekem amúgy is szinte mindig némán van a telóm.
Hajrá nektek,ha mégis kifelé tart a babó!

Andi!

Megyünk a szokásos 4 napunkra,de nem Hajduszoboszlóra,kicsit
már meguntuk,meg Gyula,mint település sokkal jobban tetszett,így ismét oda megyünk!
Gyerkőceid mit csinálnak a gépen?Kinga soha nem vágyik a géphez.
Nálunk a kinti bandázás a menő :lol:

Ildi!

Hát tényleg te is igen vékony alkat vagy! :)
Örülök,h.Mirtillnek tetszett az előadás,meg h.eszeget!
Majd megjavul itthon is,és eszik.

Katica!

Szurkolunk ezerrel!!!!!
Gyere többször!

Gyöngyi!

Gyerekek?apa? Kép

Kép

Kép
kory
 
 


Kép Kép

Csak ezeket tudom felteni a gyerkőcökről,mert ezek vannak lekicsinyítve :lol:

Kép

Kép
kory
 
 


Kép

Na,én fejeztem be az oldalt meg én is kezdtem! :oops:

Kép

Kép
kory
 
 


Sziasztok!!

Kory!!

Szuperek a képek!! Hogy hasonlítanak egymásra! :lol: Nekünk is van egy olyan nyakláncunk, ami Kingus nyakába lóg :lol:
Köszi kérdésed: gyűrjük a mindennapokat. Apa lába fáj, gyógytornát kínnak éli meg. Sára változatlanul nem jól hall és sok trutyi ürül az orrából. Holnap hallás vizsgálat :roll: :?

Évi!!

Juj, én is izgulok!!! És nem fogod elhinni mit álmodtam :lol: : álmomba kölcsönadtad egy picit a pocakodat és még a rúgásokat is éreztem - írtó jó volt - de aztán visszakérted :cry: :lol: :lol:

Katica!!

Drukkolok neked is!! Akkor nálatok mandulakivétel lesz???

Ildi!!

Jók a képek! :lol: Az én reakcióm is az volt, hogy a gyerek olyan mint az anyja :lol: :lol: :lol: Szépek vagytok!!!

Mit is szerettem volna még.......................??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kory, gyönyörűek a gyerekek!
Gyöngyi, nekünk tegnap kidugult Martin füle, de még mindig tök takony mára megint mindkettő.
Idén nem lesz nyár?!

UH, NST rendben, vizsgálat nem volt, de nagyon lent van már a fejecske - mondjuk ezt érzem is....

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


hali.

Évi.akkor Tomi még várat magára :wink:

Kory.nagyon tutik a képek-hihetetlenül hasonlítanak :)
Oli nagyon sokat nőtt.többnek néz ki a koránál.
Kingának mikor vágattátok le a haját?

Katica.mennek a drukkok!!!!!!++++++++++++

Ildi.Ti is szépek vagytok a képen :)

Andi és

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Köszi a dicséreteket!

Mi nem látjuk,h.annyira hasonlítanának!
Talán így képek alapján,ha a részletesen nézzük,akkor igen!
Szóval akkor nagyon hasonlítanak?????

Cleo!

Május 1-jén vágattuk le a haját.
Nem bántam meg,sokkal dúsabb így,meg nyárra tökéletes.
Szerinted melyik áll neki jobban a hosszabb vagy a rövidebb?
Olivérnek sokkal dúsabb haja van,mint Kingának, születésétől 9 alkalommal már tuti volt vágatva.
Nekem is sok hajam van,mondom én neked,mert neked meg rengeteg van!! :lol:
Majd tegyél fel te is fotókat!!!ok?

Gyöngyi!

Mit mondtak a fülészeten??

Katica!

Minden rendben?

Kép

Kép
kory
 
 


Köszi Kory az érdeklődést, rémeket látok mostanában, ez az UH végéig még biztosan így marad. Próbálom elhessegetni a hülye gondolatokat, de nem olyan könnyű. Egyelőre úgy néz ki, ragaszkodik hozzánk valaki. :P Nem tudom, mikor lehet majd ebből fellélegezni, talán majd akkor, ha már a kezünkben lesz - de addig még sok víz folyik le a Dunán. Szerdán mindenképpen jelentkezem.
ktc
 
 


Katica, amilyen gyorsak és ügyesek voltatok, most biztos jól megkapszkodott a kistesó!
Csak aztán vigyázzatok, mert szerintem Ti is úgy működtök, mint mi. Ahogy tippelem elég, ha Sanyid rád néz és már teherbe is esel... :wink:

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Gyöngyi!

Mi volt a hallásvizsgálaton?
Idén voltatok már a Gyerekszigeten?
Megnyitott már?

Éva!

Ma,h.van Tomi?Fészkelődik már kifelé?
Babaszoba h.áll?

Bari!

Soha nem írsz magatokról?!
Nemrég is kérdeztelek!
Jó-e még a vitamin?
Én a béres cseppet adom pár hete,gondolom az mellé
már nem lehet ezt is adni!
Írjál valamit magatokról!!

Cleo!

Várom a képeket :lol:

Kép

Kép
kory
 
 


Sziasztok!

Éva, valahogy úgy... :oops:

Küldök nektek egy kis meglepit, ma csináltam (2 órámba telt), fogadjátok szeretettel: http://www.youtube.com/watch?v=4BAWdY65kCM

Holnap jelentkezem!
ktc
 
 


Katica, ez igen! A dal is és a vágás is!
Várjuk a babahíreket!

Tomi csöndben van.... vár. Még nincs itt az idő.
Kory, a baba-fél-szoba már rendben van, még az ágyneműt nem húztam fel ilyen korán, de be van rendezve, majd lefotózom mindkét gyerekszobát.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Helló!

Gyorsan benéztem,rég nem voltam. Látom Éva egyben vagytok még. Pedig már azt hittem,hogy már nem, csak elfelejtettél küldeni smst.. :) Lehet azért van csöndben,mert készülődik :wink: Talán holnap meg is lesz. :) Azért se az én tippem meg anyudé jön be neki. :lol:

Én ma lettem kész a meggy elrakással. Lett szörp is meg üvegeset is tettem el,meg biztos ami biztos hűtőbe is került pár zacskóval.Nagyon szeretjük :roll:

Nálunk is most a fiúk alig esznek. Bencén lehet észre venni,hogy lötyög a gatya rajta. Agyamra megy a válogatásával,Domi meg utánozza.

Kory! nagyon szépek a gyerekek!


Ildi! szépek vagytok.. :)
varga tünde
 
 


TÜNDI.

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK.ISTEN ÉLTESSEN!!!!


Kép

KépKép
KépKép
cleo27
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: