Új privát üzeneted érkezett!

Egy bosszantó eset miatt nyitottam ezt a topikot!

Ma egész délelőtt bent voltunk a rendelőben a fül-orr-gégészeti vizsgálatra várva. 22 hónapos kisfiam tavaly egész télen (5 hónapon keresztül) folyamatos kétoldali gennyes középfül gyulladása miatt sokat jártunk be és Sultész Mónika doktornő lelkiismeretes munkájának köszönhetően tavaszra tünetmentes lett, igaz, az orrmanduláját közben kivette.
Ezen előzmények után ma azért vittem a gyereket vizsgálatra, mert péntek óta étvágytalan, noha se láza, hőemelkedése nincs és éjszaka sem ébred. Indulás előtt betelefonáltam a kórházba, hogy mikor is rendel a doktornéni és kiderült, hogy ma sajnos nem és egy fülgyulladásnál 1 nap is sokat számít.
Majoros doktornő vizsgálta meg a gyereket 2 óra várakozás után, amire számítottam, arra a letolásra viszont nem, amit azért kaptam, mert nem az addigi kezelőorvoshoz vittem, aki mellesleg ma nem rendelt, de hát úgy is lehet menni hozzá... de ki tudta?! Rápillogott a gyerekre a monológ közben és közölte hurutos és írt fel orrcseppet, majd mondta, hogyha lázasodna vigyem vissza, de a saját orvosunkhoz (akihez egyébként a szerencsének köszönhetően kerültünk, épp ő rendelt az első látogatásunkkor tavaly)
Nos én nem vártam meg a lázas állapotot, hanem egyből átmentünk a Delej utcai fülészeti osztályra, ahol a Sultész dr-nő épp nagyműtött, 1 órai várakozás után vizsgálta meg. A gyereknek középfül gyulladása van, javasolta a felszúrást (választhattam, nem kötelezett semmire), amit elfogadtam és egy hetes ab kúra következik...

Amiért ezt leírtam az az, hogy mélységesen fel vagyok háborodva, hogy preztizskérdést kell csinálni abból, hogy ki vizsgálja meg a gyereket. Akárki látta tavaly, akárki műtötte tavaly, attól még meg tudja mondani a jelen helyzteben, hogy a gyereknek be van-e gyulladva a füle vagy sem? De hogy még a fáradtságot sem veszi hozzá? Igen hurutos a gyerek, igen háziorvos már többször látta, aki csak annyit tud megállapítani, hogy a torka nem piros és a tüdeje tiszta... Akkor miért nem lehet megviszgálni egy gyereket akinek nem az a lényeg, hogy most ki vizsgálja meg, hanem az, hogy ellássák? Emiatt 4 órát kellett eltölteni várakozással (az érzéstelenítő vatta felhelyezése után is fél óra), amit az egyre fáradtab, betegebb gyerekem a végén már vísítással töltött.
A rendszer az olyan amilyen, elfogadom, mert tudom, hogy az anyagi gondog, azok vannak, a rendelés olyan amilyen, na de ez nem azon múlott!
Több aszisztens is együttérzően bólogatott, mikor kiderült miért is vagyunk még ott és miért kell egy nap egymás után kétszer vizsgálatra várnunk és mondták, hogy pechesek vagyunk, hogy pont ő volt a rendelésen és az esetünk nem egyedi.
Még mindig esz a méreg és a tehetetlen düh. Vagy csak én nem értem ezt az egészet és túl naív vagyok?

Ha esetleg kissé éles hangnemben íródott és a mostani pácienseket sérti, akkor elnézésüket kérem

Kép
sasha
 
 


Sasha,
nem mintha sok esély lenne, de tegyél panaszt a felettes dokinál. Hátha.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sasha,
:( Jobbulást Danci babszemnek!

Kép
mancs
 
 

 
 

Gabuska!

Igen gondolkodóba estem, de csak egy röpke pillanatig. Tudod azok akik a rendelőben elmondták, hogy igen, ő ilyen, azok nem orvosok voltak. Ellenben, mikor a Sultész dr-nőnek említettem, akkor ő visszakérdezett, hogy most mit is mondhatna erre...
Az orvosok, ha nem is tetszik nekik a másik ..... (nem jut eszembe a megfelelő szó, pedig kotlok rajta már egy ideje) akkor sem fogják lehúzni, főleg nem egy páciens előtt.
A másik meg amit tehetek, hogy nem megyek hozzá még véletlenül sem. Majd kérem a telefonhoz a dokinkat és egyeztetek vele.

Mancs!
Köszönöm, remélem jobban lesz, még ma sem evett semmit szinte. Talán 1 virslit, amikor még sokszor engem is az "asztal alá eszik".


Mindegy, majdcsak kinövi ezt az állapotot, de remélem most sokan tapasztaltabbak lettek annyival, hogyha a Majoros drnő rendel és nem az ő betegük, akkor számíthatnak egy jó nagy leb@szásra és a rendes lelkiismeretes vizsgálat hiányára és minden doki bent van minden nap, csak épp nem rendel, hanem osztályon van és műt, de a mi dokink is két műtét között kukkolt be a Danci fülébe!!!

Kép
sasha
 
 


Sasha!
Most találtam ide. :oops:
Nagyon sajnálom ami veletek történt,sajnos vannak ilyen embertelen orvosok elég sokan. :evil: "Csak tudnám minek megy az ilyen ember ilyen pályára. :roll: "
Dancinak jobbulást kivánok,Neked pedig sok nyugit,kitartást! :wink:
Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kedves Sasha!

Ismeretlenül is jobbulást kívánok a kisfiadnak. Szegénykém eleget szenvedett már eddig is, és még ilyenek miatt is voltaképpen ő bűnhődik. Nincs igazság a Földön. Te pedig tényleg nem tehetsz semmit, csak nézheted tehetetlenül és kiszolgáltatva az "orvosoknak".

Neked kitartást, kisfiadnak teljes gyógyulást kívánok.

Üdv, Hello
hello
 
 


Dia!

Köszönöm a jókívánságokat, sajnos ez van. Lehet, hogy időközben elvesztette az emlékező képességét, biztos rég volt, mikor letette az orvosi esküt!

Hello!
Ismeretlenül is köszi a jókívánságokat! remélem Dancim gyorsan meggyógyul, de a mai kontroll szerint javulgat... nem valami bíztató. Jövő héten nem lesz a dokink, így csak 14-én tudunk biztosat. Addig itthon marad. Az éjszakái pocsékok, ma hajnal 3-kor már annyira szenvedett, hogy újabb adag nurofent kellett neki adni.
Már önmagában is annyira bosszantó, hogy újra elkezdődött nála ez a füles betegség, esz a lelkifuri, hogy megint beteg, pedig ép ésszel tudom, hogy nem én tehetek róla, de búrába meg nem tehetem. Ráadásul annyira szereti a bölcsit, ezért is jár naponta 3 órára.

A durva, hogy a Majoros drnő még emlékezett is ránk tavalyról... igen, hiszen az osztályon is sokat találkoztunk,mikor bent feküdtünk. És szinte mindegyik fülész orvos is köszön. Nem csoda 5 hónapig jártunk oda hetente kétszer és olyan is volt, hogy egy szinmplán rossz éjszaka után az első utunk reggel a kórházba vezetett, hogy sikerüljön megúszni a fülfelszúrást... órák is sokat számítanak, én meg naívan így is egy egész hétvégét elpazaroltam.

Á, még mindig rágódom rajta. Gondlom a drnő már el is felejtette.

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Nem baj ha beleszólok?
Sashanak,mondanám,hogy teljesen átérzem a "füles"dolgot,mi is kerültünk hasonló helyzetbe amikor az én fiam volt 18-20 hónapos.Én egy ügyeleti napon vasárnap vittem az akkor már fájdalomtól orditó gyerekt orvoshoz.Persze,jól lecsesztek,hogy ez nem ügyeleti téma.Nagy nehezen megvizsgálták,és azonnali felszúrást javasoltak.Én kinomban rábólintottam,és rögtön a helyszinen fel is szúrták szegénykének.Én most halottam először,hogy elötte el is lehet érzésteleniteni a fület,nekünk ezt elfelejtették megtenni,szegény gyerek ugy orditott,hogy össze is hányt mindent kinjában.Szóval nekem is megvan a véleményem a dokikról,tisztelet a kivételnek.Azóta számtalan olyan eset,történt ami megingatta a bizalmamat irántuk.
Vendég
 


Bárány!

Jézusom, nem mondod, hogy nem érzéstelenítették el? Még érzéstelenítővel is fájdalmas (mint amikor a fog begyullad, akárhágy érzéstelenítőt kapsz, a kezelés fájni fog, ellenben ha nincs begyulladva, nem is fogsz érezni semmit), hiszen be van gyulladva az egész. Egy kis vattát belemártanak érzéstelenítőbe és bedugják a dobhártyához és várni kell fél órát amíg hat, és csak ezután szúrják fel, illetve ezután szúrta a Sultész drnő.
És mi az, hogy nem ügyeleti téma??? Hát nem azért van fülészeti ügyelet, mert a gyerek nem tudja, hogy hétvégén nem "illik" lebetegedni? A másik dolog, hogy egy fülgyulladás (drnénink állítása alapján) pár óra alatt is kialakulhat!!! Akár egy délelőtt folyamán, vagy éjszaka és reggelre már így ébred és pokoli fájdalmas.
A fülfelszúrás ellen nem vagyok, de minden beavatkozás előtt jogukban áll a betegeknek érzéstelenítést kérni! Pláne egy babának!!!! Ha legközelebb fel kell szúrni, akkor kérj érzéstelenítést neki!
Úgy látom, hogy érzéstelenítéssel a szúrás maga nem jár akkora fájdalommal. A fiam jobban visított akkor, amikor a trutyit szívták ki neki, gondolom a hangja miatt, az volt kellemetlen... esetleg fájdalmasan hangos.
Nem emlékszel a doki nevére?

Remélem legközelebb humánusabb dokihoz kerültök!

puszi

Kép
sasha
 
 


Szia
Tényleg nem kapott érzéstelenítőt,én nem tudtam,hog létezik,ilyen esetben érzéstelenités.Szerencsére a lányommal nem volt ilyen gond,remélem a fiammal sem lessz többé,mert szörnyű volt.Orditott torka szakadtából,mire a nővér azt mondta,hogy agresszív agyerek.Agressziv???Egy (akkor) másfél éves gyerek??Én ezen a dumán nagyon kiakadtam,amikor kontrollra vittem,nyomtam neki egy5 ezrest,mindjárt nem volt agressziv...
Komolyan én már nagyon elveszitettem a hitemet a dokikban,pedig sajnos akinek kisgyereke van rájuk van szorulva rendesen.Azóta már volt tüdőgyulladása,kruppja,most másfél hónapja köhög,és arcüreg gyulladással kezelem,lámpázom,orcsepp stb.És a tél még csak most kezdődött de nekem már elég hosszu....
Vendég
 


Bárány!

Hát én ugyan nem adok azért péznt, hogy a gyerek ne legyen agresszív a szemében. Ilyenkor váltok. Ezért voltunk mi már több orvosnál is... az intézményen belül.
Elhiszem, hogy hosszú már most a tél. Nálunk is detto ugyanez van. Múlt héten ugye felszúrták a fülét, és most hétfőn levittem a háziorvoshoz, mert fulladt a gyerek. Asztmás jellegű hörghurut... Most 5 féle gyógyszert szed, plusz rohamkúp a hűtőben... Ja igen, meg a fájdalom csillapító, ami szintén készenlétben van. Remélem hamar elszalad ez a pár hónap:))

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

A fentiekben a fül-orr-gégéről volt szó... van ott egy fiatal doktornéni, Ő maga is 2 (asszem) gyermekes anyuka... Dr. Lehotzky Hajnalka. Szívből ajánlom mindenkinek! Érdeklődni kell, hogy mikor van bent, és akkor odamenni a rendelésre, és mondani a recepciósnak vagy kinek, hogy Vele szeretnétek találkozni.

A fiamnak sok problémája volt a fülével, szinte folyamatosan vagy fülkürt- vagy középfül-gyulladása volt, hol a Majorossal találkoztunk, hol mással, senki sem figyelt ránk igazán. Aztán találkoztunk Lehotzky doktornővel. Az igaz, hogy a végén orrmandula-kivétel lett a vége, de még ilyen lelkiismeretes doktornővel nem találkoztam! Az orrmandula-műtét egy rövid rutinműtét, 1 éjszakás bentmaradással, de ez alatt az egy nap alatt a doktornő vagy 5x eljött hozzánk megnézni a fiamat. És nem pénzt várt, mert mikor távozáskor borítékot akartam neki adni, határozottan elutasította.
A fiamnak azóta nem volt semmiféle fülgyulladása, sőt, azóta mindössze egyszer volt beteg.
Sokat köszönhetünk ennek a doktornéninek!
Köszi!
Sziasztok,
Beja
beja
 
 


Beja!

A Lehotzky drnővel már mi is találkoztunk, ő a másik akihez még szívesen megyek! Majorosról meg fentebb a véleményem.
A legutóbb mikor nála jártunk (Sultész szabin volt) épp 24 órás ügyeleti idején túl volt már pár órával és mégis mosolygósan vizsgált, alapos is volt és még a viccet is értette.
Szimpi.

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

A Dr. Csákányi Zsuzsannáról szóló vélemények engem is érdekelnének, mert március 8-án megyünk hozzá hallásvizsgálatra a két és fél éves kislányommal. Neki egyébként épp most van heveny középfülgyulladása, eddig nem volt semmi problémánk a fülével. Előre is köszönöm az információt!

ktc
ktc
 
 


Sziasztok!

Az a gondom,hogy 5 hónapos a kislányom,és 3 hete megy a hasa,
lehetséges-e ,hogy a fogától,de más egyéb egészségügyi gondja nincs.Próbáltunk répát,krumplit,de nem igazán vált be.Segítséget kérek!Előre is köszönöm.S.O.S

Szegfű Zoltánné
szegfû
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Szegfű Zoltánné
szegfû
 
 


Szia,

elkezdted már a hozzátáplálást? Nálunk a bébitea váltott ki 2-3 hetes hasmenést. És sokan mondják, hogy a fogától is lehet, de általában nem az a bűnös.

Mit csinálj? Mit csináltam?:
- figyeltem arra, hogy igyon. Apránként adtam Neki sok-sok tiszta vizet. Lassan, játszva, megitta.
- adtam Neki héjastól lereszelt almát,
- majd főt krumplit, és banánt. De a répa is segít.
- ha nem javul a helyzet, főzz meg egy marék rizst, és a főzőlevével itasd meg a babát. Viszont ez székrekedést is okozhat, úgyhogy ennél feltétlenül adj neki sok vizet is.
- ha továbbra sem javultok egy áldás a HIPP ORS 200 sárgarépa-rizsnyák. Receptes, de ki lehet könyörögni.

Nekünk ezek segítettek.
Viszont figyeld a kiszáradás jeleit. Ha egyébként jól érzi magát, csak a kaki híg, és sok, akkor csináld meg ezeket. Ha 3 nap múlva sincs javulás, irány a doki.

Jobbulást a kicsinek, és írj, hogy mi történt. :)

Üdv,
Kata
ka-ta
 
 


Sziasztok!

Az én 4 éves lányomnak is kinéz egy orrmandula kivét, egyelőre még nem tudom, hol, mert eddig a Budai Gyerekkórházba tartoztunk, de ott nem csinálhatnak több műtétet -hála Molnár lajos úrnak. :evil:
Úgyhogy valószínűleg a Heim Pálba fogunk menni.
Az volna a kérdésem, hogy ott mennyi ideig tartják benn az embert, és lehet-e bent aludni a gyerekkel?
Eddig csak a bőrgyógyászaton voltunk ott, de az horror volt, mert két és fél órát kellett várni. A fülészet is ilyen?

Kispici
kispici
 
 


Sziasztok!

Véletlenül tévedtem ide, és meglepődve olvastam Majoros doktornőről írt sorokat, akit a fülészgyűlölő (!) fiam csak "aranyos doktor néni"-nek hív. Először másfél éve, egy szombat estén kerültünk hozzá, fülfájással ügyeletbe, amikor is nagyon kedves volt a rettegő kisfiammal, beszélt hozzá, simogatta a kis fejét, és csak a teljesen megnyugodott gyerkőcöt vizsgálta meg. Sajnos jártunk már egy pár másik fülésznél, többek között az említett Sultész (Soltész?) doktornőnél is.:( Ő egy lázas, mindkét fülén középfül-gyulával szenvedő 4 évest vizsgált meg, aki korábbi szörnyű tapasztalatai alapján (itt Budaörsön egy "orvos" egyszer ordított és gúnyolódott vele), reszketett a fülészektől. Soltész dnő is gúnyos és rideg volt a fiammal, hisztisnek titulálta. :(

Mivel a barátnőm lányát is Majoros dnő műtötte pár éve garat-és orrmandulával, az ő véleménye és a korábbi pozitív tapasztalat alapján kerestük fel, és továbbra is jó véleményünk van róla. Kedden lesz a műtét, bízom benne, hogy minden rendben lesz, Ákos hozzáállása a dnő-höz továbbra is bizalomteli, és nekem is nagyon szimpi.

kispici, úgy tudom, bent lehet lenni a gyerkőccel, éjjel is, de maximum egy széket tudnak az alváshoz biztosítani a szülőnek. Orrmandula-műtét esetén a beavatkozás napján reggel 7-fél 8 között kell jelentkezni, éhgyomorra, és másnap reggel engedik ki a gyerkőcöt.


Zsu

Kép
Kép
Kép
zsuzsóci29
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.27 19:32-kor.
Vendég
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Négy éves ikergyermekeim egyike súlyos fejlődési rendellenességgel született, az ő fokozott ápolása, gondozása miatt munkámat itthonról végzem. Így elmondhatom, hogy elméleti tudásomat ugyan az egyetemen szereztem, de ikergyerekeim és a betegséggel járó teendők sok mindenre megtanítottak a gyakorlatban.

Gyerekneveléssel, családi gondokkal, párkapcsolati nehézségekkel, személyes jellegű problémákkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), oktatóprogramok, könyvek, zene minden kornak... A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!
Remélem még van valaki ebben a toikban.Leírom az én történetemet.Daninak a 8 hetes uh-on vették észre,hogy a bal vesemedencéje tágabb,de már akkor mondta a dokinéni,hogy ez nem vészes,uh,vizelet kontrollt igényel,és 95%,hogy 1 éves korára kinövi..Visszavittük 4 hós korában,még meg volt a tágulat,ezért a biztonság kevéért elküldött a Heim Pálba egy nephrológushoz.Felhívtam ezt a doktornőt,elmondtam,hogy mi a helyzet,azt mondta,vigyem be egy vizelet vizygálatra,az majd eldönti,hogy mi a további lépés.Így is lett.3-om órát vártunk,már leszedték a pisiszacsit,amikor szóltam a nővérnek,hogy mi csak pisilni jöttünk ma.Ezután a doktornő bekérte a gyerek uh lapjait(miközben 2 gyereket vizsgált),kiküldte a nővért egy izotóp vizsgálati beutalóval.Hangsúlyozom,hogy NEM LÁTTA A GYEREKET?NEM CSINÁLT KONTROLL UH-OT,EGY IDEGEN ORVOS PAPÍRJA ALAPJÁN KÜLDTE EL.Elmentünk,de nem sikerült megszúrni szegényt,4 szer próbálták.Másnap bementem a vérvizsgálat eredményéért,és rátörtem az ajtót a dokinőre,hogy legalább már én beszéljek vele.Ő,már műtétről beszélt(nem tudom,hogy mi alapján)a vérképe is tökéletes,nincs baci a pisiben,és szűkületet sem ír le az eddigi uh.Szóval,Ő ugy dönt,hogy még nem is látta a gyereket,nem csinált vizsgálatot,de kitenné a fiamat ennek a nem kicsi beavatkozásnak.Kerestem egy másik orvost,oda jövő héten megyünk,remélem benne nem csalódok.Mushuka

Kép
mushuka
 
 


Szia mushuka!!
Felháborító undrító vérlázító doktornéni!!
Nekem két gyerekem van a kisebb nyáron lesz 7 éves...
Egy idióta doktornő velünk is hasonlóan bánt el annó amikor a kisebb 1,5 hónapos volt...vidd el máshova!!!igaz abszolult más jellegű problémánk volt de a történet hasonló
Tényleg csak ennyit tudsz tenni..
Vendég
 


Szia Bárány!
A lényegen nem változtat,de megtudhatom,nálatok mi volt a baj?
Mushuka

Kép
mushuka
 
 


Húúú ez hosszu de megpróbálom röviden!
1,5 hónapos volt a fiam amikor székrekedéssel korházba vittem(tápszeresnél előfordul),egy napot volt bent és az egyik nővérke ahogy a kezébe vette kitalálta,hogy túl lazák az izmai...
Össze vissza vizsgálták csórit,agyi ultrahang,szemfenévizsg stb stb...
Hazavihettem,de vissza kelett vinni a neurológushoz...
Na az volt a katasztrófa!!!Meglátott,kezemben a gyerek,akit meg sem vizsgált,de diagnosztizálta,hogy béna és sajnos soha nem fog lábra állni..DE NEM VIZSGÁLTA MEG.És ráirta a zárójára,hogy tónuseloszlási zavar,agyi eredetű,haja égnek áll,meg ehez hasonló hülyeségeket!!És közölte,hogy ha nem kezeltetem örökre béna marad!!
Elvittem egy másik dokihoz aki semmit nem látott ebből az egészből!!!
A gyerek 6 hónaposan ült 10 hónaposan állt,1 évesen szaladgált!!
Vendég
 


Szép,mondhatom!Komolyan nem értem,hogy az ilyenek miért mennek orvosi pályára!!!!!Még vágóhídra sem küldeném dolgozni.Kiváncsi leszek a másik dokira.De már rettegek,hogy nehogy ez is ilyen legyen.Majd jelentkezem.

Kép
mushuka
 
 


Sziasztok!
Úgy látom, már rég járt erre valaki, de ezért próbaképpen leírom, hátha valaki olvassa... :)

Nagyobbik fiamat (szeptemberben lesz 6 éves) jövőhéten fogják műteni a Heim Pál Kórház urológiai osztályán, dr. Sulya Bálint az orvos.
Hydrocele-je van a fiamnak mindkét oldalon (vízsérv a herében), most az egyik oldalt műtik, de a másikat is kell majd.

Tanácsokat, tapasztalatokat várok a műtéttel, az orvossal és az egész hercehurcával kapcsolatban!!!!!

Kicsit be vagyok rezelve, aggódom és félek a műtéttől, mégis csak altatás és műtét :roll: :roll: :roll:


Köszönök mindenféle információt!!! :)

üdv,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Friss tapasztalat a kórházból:
sebészeti ügyeletből küldtek fel a röntgenre a kisfiammal, a fejét kellett röntgenezni. Sajnos én is nagyon hülye voltam, mert elfelejtettem szólni, hogy terhes vagyok, mondjuk látszik is rajtam, mivel a 8. hónapban vagyok, de a kezelős nőnek ez nem tűnt fel. Szóval lefogtam a gyereket, megvolt a két felvétel. Utána jutott eszembe, hogy nem mondtam, mire a nő teljesen kikelt magából, hogy ezt így mennyire nem szabad. Mivel a felvétel nem sikerült, újra kellett csinálni. Ekkor felhívtak egy betegszállítót, hogy majd ő fogja le a gyereket.
Neki a nő teljes testet takaró védőköpenyt adott fel!! Totál kiakadtam, hiszen ezt mindenkinek fel kéne vennie, de gondolom trehányságból nem foglalkoznak vele. Ha szemét akarnék lenni, most feljelenthetném ezt a nőt hanyag munkájáért. most meg izgulhatok, hogy nem ártott-e a babának.
Borsika
borsika21
 
 


Sziasztok.Van valakinek véleménye az ottani sebészekről?

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 


Sziasztok!
A kisfiammal mi is orrmandula műtétre készülünk. A doki kerek perec kijelentette, hogy elvárja a pénzt, mert ha én nem fizetek, neki akkor is fizetnie kell a "műtős személyzetnek", hogy a rendelkezésére álljanak a műtét alatt. Amikor rákérdeztem az összegre, arra nem mondott semmit, rám bízta. Felháborító!!! Ti hallottatok már ehhez hasonlót? Aztán azt is hozzátette, hogy aznap négy nagyműtét is lesz és lehet, hogy nem is kerülünk sorra. Tehát előfordulhat, hogy egész nap készen állunk, várakozunk étlen-szomjan és délután kiderül, hogy nem fér bele a napjukba és kapunk egy másik időpontot.
Vendég
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Jézusom!!
olvasok és egyre jobban tátva marad a szám!!!
Pont most kaptunk oda beutalót a szemészetre!
Mit meg nem engednek maguknak?Hol van az esküjük,amit a betegek gyógyítására tettek?!
Na nem baj,kössenek csak belénk,beolvasok nekik helyettetek is!!
Vendég
 


Szia!

Most találtam ide.
A szemészetről nincs információm!

De mi október elején voltunk egy hetet a neurológián, a kislányunkkal, és csak felsőfokban tudok beszélni az ottani orvosokról, nővérekről! Minden vizsgálatot elvégeztek, CT, MR (erre elvittek minket a soteII-re) mindenféle uh. Sikerült anyás szobába kerülnöm, így éjjel nappal a Kicsivel lehettem. Végig türelmes volt velünk mindenki, bármit megkérdezhettem, amikor el voltam nagyon keseredve, volt pár pillanatuk lelket önteni belém!!!!

Amikor utána többször az ügyeletre kellett mennünk, akkor is végtelenül türelmesek és alaposak voltak!!!

Még annyit, hogy mi sos kerültünk kórházba, Területileg a Bethesdához tartoztunk volna, de onnan elküldtek minket, mondván nem sürgős :twisted:
A Heim pálban pedig ránéztek a gyerekre és rögtön felvették a kórházba!
Vendég
 


Sziasztok!
mi kedden megyünk a kislányommal műtéti időpontegyeztetésre.nagyon sok véleményt olvastam,van jó és rossz.Az az orvos aki műteni fogja a kislányom nagyon aranyos volt velünk,de az asszisztense valami elképesztő voltOlyan utálat sugárzott belőe és ki is mutatta.egyszóval az akkor 10 hónapos gyerekemtől várta el hogy ne gyűrje össze az ágytakarót,ami papír volt és volt mellette egy nagy köteg még,de ránkszólt.remélem nem az lesz kedden mert beszólok neki az tuti.

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 


dunakavics:
Örültem mikor ide kaptam a beutalót.Gondoltam a Heim Pál az azért Heim Pál.Mikor olvastam a véleményeket,már nem örültem annyira.Biztos minden kórházban vannak ilyen pénzéhes,rossz indulatú emberek,de azok engem-minket nem érintenek!
Ha téged piszkálnak,nem szólsz semmit(mégis csak egy doktor),de ha a gyermekedet bántják akkor ugrasz(én legalább is igen)Remélem én is,hogy rendesek lesznek a szemészeten (ajánlom nekik) :wink:
Vendég
 


Sziastok Mindenkinek aki olvass!

Mi 8.5 éve a Tüzoltó utcai Gyermekklinikához tartozunk. Azóta ismerjük a sebészetet is. Mindenkinek ajánlom akinek sebészeti beavatkozásra van szüksége. Minden jót! Anna
encsi00
 
 


Péntekre kaptunk idő pontot,majd elmesélem milyen volt :wink:
Vendég
 


Helló mindenki.
voltunk a szemészeten dr Túrinál!!
Nagyon rossz volt.Nagyon nyers ,mogorva volt a dokinő.Elmondtam,hogy mi van a kis szemével és hogy 2-3 napja tünet mentes.Kiküldött,az ajtó előtt sírtam végig,a babám üvöltését!!
Mikor behívott,azt mondta nem is kellett volna felszúrni a szemét,nem volt dugulás!Nem tudta volna esetleg előbb megvizsgálni?Ledöbbentem.
Öltöztetésnél láttam,hogy vérzik a kis szeme.Nagyon morbid volt.Azt mondta előfordul,törölgessem.Olyan volt a kis szeme,mintha monoklis lenne.senkinek nem ajánlom a dokit,durva,mogorva,udvariatlan.!!
Vendég
 


hali mindenkinek!
1 hét múlva műti a kislányomat dr.Jenővári,már nagyon ideges vagyok.Valakinek műtötte a gyerkőcét?Nagyon rendes volt velünk és a picurral is,sőt most az irnoknéni is.
Üdv:Gyöngyi

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 


Borcsi5
könnycsatorna átmosáson voltatok? ha ezt tudom, ajánlottam volna a Sote szemészetet! mi ott voltunk, a kislányomnak is átmosták, neki is jött ilyen naracssárga folyadék a szeméből.de teljesen rendbe jött! kaptatok gyógyszert/krémet? mit mondott, mi a diagnózis?

T-online :)
nem ismerem. próbálj megnyugodni, de megértem, hogy sík ideg vagy! mire műtik?
Vendég
 


dunakavics:-azt mondta,hogy nemkellett volna felszúrni,mert nem volt eldugulva!!(akkor már),de mikor bementünk mondtam neki,hogy 3 napja tünet mentes.Ere csak felszúrta neki.!!
Nem adott rá semmit,le se sz*rt minket. :?
Vendég
 


Dunakavics
a kislányom sóvesztő és emiatt a hormonjai megkeveredtek még magzatkorba és emiatt a csiklója megnagyobbodott és ezt kell helyreállítani.

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 


T-online!
Hú, sajnálom! :( Mennyi idős? Nagyon drukkolok! Meddig kell kórházban lennetek?
Ha túl vagytok a műtéten, írsz?

Borcsi!
Most csipásodik még a szeme a Kicsidnek?
Vendég
 


Köszi hogy drukkolsz.ha minden jól megy hétfőn jöhetünk,de nem tudom mi lesz mert a tévében hallottam hogy pesten van az infulenza.Majd írok persze.Amúgy jan 3-án volt 1 éves.Ti még jártok a kórházba?

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 


dunakavics:Nem jön már csipusz neki,hál'Istennek,de ha jönne se vinném még egyszer!! :twisted:

t-online:Jézusom,szegényke!Mit csinálnak vele?Levágnak belőle??? :shock:
Vendég
 


Borcsi 5
Nem az egy 1cm -res bőr amit eltávolítanak és már vissza is megy minden a helyére.De ehhez persze idő kell a dokinak hogy szépen megcsinálja ugy kb 3-4 óra.

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 


Szegények(Te is),gondolom altatják,vagy csak érzéstelenítik?Bennt lehetsz vele műtét alatt?
Vendég
 


Nem lehetünk bent vele altatják :( ,de még nem száz hogy megyünk mert csallány kiütései lettek.Majd holnap megyünk fül-orr gégészhez és majd megmondja mi legyen.Most jön minden.Ti jól vagytok?

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 


Szia t-online

Mi volt a gégészeten?
Mi jól vagyunk,nincs semmi baj,betegség :wink:
Vendég
 


Szia borcsi!
Már itthon vagyunk nem voltunk a gégészeten mert elmúltak a kiütései.Szerdán megműtötték,nagyon szép a sebe minden renben idáig.

Köszönöm a segítséget!
a5n3@t-online.hu
 
 

Vissza: Gyermekek - betegségek, gondok

Jegyzetfüzet: