Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

köszi szépen a biztatást! Különben megcsinálták az AFP-t, szóval majd érdekes eredménye lesz! Na mindegy 18.-án majd kiderül, mert akkor kell menjek megint. ja az a kis korongocska amit mondtatok most benne volt a Kismama c. lapban, de még nem néztem meg csak most jutott eszembe, de akkor majd tanulmányozom!

Most megyünk egy kicsit sétizni a várba ebbe a kis kellems (szeles) idõben!

Puszika

meme
Meme
 


Sziasztok!

Ma arra ebredtem, hogy a heten ha torik ha szakad elkezdek tornazni! Egyelore otthon szeretnek, mert a munka miatt nehezkes lenne eljarni mashova. Tudtok ajanlani valami jo videot amit erdemes megvenni, vagy ujsagot, amiben szep szines kiepeken megmutatjak mit jo csinalni egy kismamanak?
Elore is koszi
Szisz
szisz
 
 


Szia Laura!
Annyira orultem mikor a hozzaszolasodat olvastam! En is szeptember kozepere vagyok kiirva es szinten Ujpesten a szulootthonban fogok szulni. Abszolut nem itt gondoltam, hogy szulok, mert amugy obudai vagyok, es csak az orvos miatt jovunk ide. Viszont azota ellatogatunk a korhazba, szerintem kb. ugyanolyan mint egy barmely mas hely, ha nincsenek extra igenyei az ember lanyanak akkor OK lesz.

Ciao,
Kati
Névtelen
 

 
 

Biga,
viszonylag sok az érdeklõdõ, várjak még rád?
szia,
matska
matska
 
 


Sziasztok!

Megvan az AFP eredményem, minden oké!Kép A cukrom is jó!KépJövõ csütörtökön megyek ultrahangra, remélem akkor is csupa jót mondanak, ugyanis most volt egy nagyon csúnya hasmenésem, remélem nem ártott a babónak.Kép Ráadásul a doki táppénzre küldött a megrövidült méhnyakam miatt, azt mondta, hogy rengeteget pihenjek. Szóval a baba a labor szerint jól van, már csak nekem és a méhnyakamnak kéne rendbe jönni. De rendbe is jövünk!Kép

SziszKép
sajnos én a méhnyakam miatt nem tornázhatok egyáltalán (teljesen el fogok tunyulni), ezért nem adhatok tanácsot. Szerintem a friss kismamik topic lakói tapasztaltabbak a témában, esetleg kérdezd meg õket.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Szia Zsizsa!

Orulok nagyon, hogy jo az AFP-dKép)))Olyan sok rosszat hallani rola, hogy en eloszor el sem akartam hinni, hogy az enyem is rendben vanKép
Pihenj sokat es rendbe jon minden! Nekem a 11. heten volt egy nagyon csunya hasmenesem es a 14.-en pedig egy gyomorrontas. Mindkettore azt mondta a doki, hogy ezek csak nem voltak rosszak, a kis Bogyónak nemKép
Udv
Szisz
szisz
 
 


Szia, Szisz!

Most megnyugodtam valamelyest, persze igazán csak az UH után leszek teljesen nyugodt.
Nagyszerû, hogy a te AFP-d is jó!Kép

Hali!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok,

Nekem még 1 hetet kell várni az AFP-re, de egyre stresszesebb vagyok.Szerintetek az gond, hogy az AFP adatlapra 1-1,5 kiloval többet diktáltam be, nem is tudom miért, véletlenségbõl....Miért is kell oda valójában a testsúly?

Matska,

Köszönöm. Kaptam egy-két ruhát mostanság.

Biga
Névtelen
 


Sziasztok!

Mindenki nagyon el van tûnve! Vagy csak mindenki ennyit dolgozik?!
Azért reméljük a babócával, hogy mindenki jól van!

Pussz nektek és a pocaklakóknak!

Meme

Valaki jön ki majd a babbörzére? Máj. 11.-én lesz!
Mw
 


Meme,
mi az a bababörze, és hol van? Nem tûntünk el, csak lustizunk, és egyéb topicokat látogatunk (legalábbis én).Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa!

A bababörze máj. 11.-én lesz ez olyan vásárféle, ahol kedvezményesen lehet babacuccokat vásárolni (ruha, kiságy, bútorok ...stb)újonnan, illetve használtan! Kép

Pussz

Meme
Meme
 


Lányok!

Harmadszor kezdem el a levelet. Mindig bejött vki és nem akartam, hogy lássa, hogy mit nézegetek munkaidõben. Remélem, most nem szakítanak félbe.

Meme
megvagyunk, de csak olvasgatni volt idõm benneteket.
A Kismama újságban volt a bababörze, de én drágáltam a belépõt. Kb. 1000 Ft. Szóval ezt is bele kell kalkulálni. Egyébként érdekes lehet. Én most voltam a MegaToysban. Övvezetõt kerestem, mert sokat vezetek, de 5990 volt. Még alszunk rá egyet. Voltatok már itt? Annyira magával ragadott a sok bababútor, ruha, mamaruha, stb....

Igazából nem is képzeltem, hogy ilyen nagy.

Zsizsa,

Hogy vagy? Mikor derült ki a méhszáj rövidülés? Mi is ez pontosan? és miért alakulhat ki?

Anikó
eancsi
 
 


Sziasztok!

Info: övvezetõ a Brendonban 8000 ft. Ha esetleg valaki tud olcsón eladót szóljon, nekem is szükségem lenne rá.
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Szia Anikó,
Köszi a kérdést, megvagyok, a hasmenésem elmúlt, de a keményedések köszönik, jól vannak. A méhnyak rövidülés 14 hetesen derült ki, elõtte voltam iszonyúan influenzás, nem tudom, hogy a sok orrfújás közrejátszott-e. A lényege az, hogy a 3 cm-es méhnyak (két végén a külsõ és belsõ méhszájjal) megrövidült, és már csak a fele kb. Ez azért veszélyes, mert ha tovább rövidül, akkor kinyílhat a méhszáj, és ez vetéléshez vezethet.Kép Azt nem tudom pontosan, hogy mi idézheti elõ, a doki nem mondott erre utaló dolgot, én meg nem kérdeztem, annyira sokkolt a hír. Remélem, hogy ha pihengetek, akkor tényleg nem lesz semmi gond, ahogy azt a doki mondta. Reggel nagyon pozitívan álltam a dolgokhoz, lehet hogy a napsütés is közrejátszott benne, most sokkal depisebb vagyok.Kép De majd csak kilábalok belõle.Kép

Szióka,
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

A lényegesen bõvebb hüvelyváladékról szeretnék infot kapni.Nektek mennyire bõvebb? Mi a normális "mennyiség"? Már elnézést..Kép
Biga
Névtelen
 


Szia Biga!

Ezt a doki fogja megmondani. Nekem is mindenki azt mondta, hogy ilyenkor normális a bõvebb... oszt kiderült, hogy annak is vannak fokozatai. És akkor jön a nagy fehér köpenyes a ronda fémszínû célszerszámmal és õ majd megmondja hogy a tied milyenKép Tényleg javaslom, hogy menj el dokihoz ha egy kicsit is kétséged van afelõl, hogy valami nem jó...Amúgy nálam a bõvebb azt jelentette, hogy betét még nem kellett...Ha kezdeti stádiumban derül ki, hogy van valami ici pici fertõzésféleség, akkor az még nem okozhat gondot (dokim szerint). 10 napos tabletta kúrával javítható, de errõl majd inkább akkor nyilatkoznék, amikor a köv. vizsgálaton túlestem.Kép
Szisz
szisz
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, nem is írtam még, de a hasmenésemnek elõnye is volt! Mégpedig az, hogy kispapi is érezhette a pici rugdosását!Kép Az összes belem úgy kiürült, hogy én is sokkal jobban éreztem a mozgását, és még kispapi is!Kép Éljen!
Csütörtökön megyek UH-ra, remélem mindent rendben találnak. Kicsit izgulok, mert egy hete voltam dokinál, azóta csak szavazni tettem ki a lábamat, mert próbálok sokat pihizni, most meg be kell menni a városba, de muszáj megnézni a kismanót.

Mindenkinek minden jót!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Anikó
Lehet, hogy 1000 a beugró a börzére de olyan kedvezmények vannak, hogy még így is megéri!

Zsizsa
mi meg pénteken megyünk UH-ra, majd kölcsönösen szorítunk egy másnak! Kép

Puszi nektek

Jó hét kezdést!

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Én ma megyek UH-ra és már nagyon várom. Olyan régen láttam a kis BogyókátKép És most már a 20. hétbe léptünk, remélem azt is megmutatja, hogy kisfiú vagy kislány. Drukkoljatok hogy minden rendben legyen. Ti is izgultok minden vizsgálat elõtt?Kép
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Szisz,
én mindig izgulok, ilyenkor mindig rám jön a para, hogy biztos minden rendben lesz-e. Drukkolok neked!

Meme,
pénteken meg neked drukkolok!

Zsizsa

Ui.: Képzeld Szisz, van egy másik Szisz a pár hetes topicban is!Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa!

Köszike ránk fér! Remélem, hogy most már minden ok lesz méretileg, mert, hogy a múltkor kicsike volt!
Valószínû, hogy most már megint lesz AFP, de mindegy csak minden jó legyen!

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Most vagyok itt elõször és nagyon jó érzés olvasni a sorokat. Nem régóta netezek így még regisztrálva sem vagyokKépÍrok egy pár szót magunkról. 23 hétben járunk és aug 4-re vagyok kiírva.Én is rengeteget aggódom a kicsi miatt, ugyanis nekem is sokat keményedik a pocim. Elég sokan el is keserítettek már vele, hog nagyon vigyázzak. A méhnyak is rövidebb, úgy mint Zsizsánál.Sokat olvasgattam róla, de van ahol azt írják, hogy természetes a keményedés, de az emberek tapasztalata másKépA doki szerint addig még nem nyitott a méhszáj addig nincs gond, de aggódom, hogy mi lesz ha kinyílik?Magne B6-ot kell most szednem rá, és pihengetek.Habár a keményedés így is maradt. Csütörtökön megyek vissza a dokihoz, szeretném ha szorítanátok nekem!remélem nem keserít el még jobban... E miatt magam alatt vagyok eléggé mostanában.Rossz ez a bizonytalanság.
Szeretném a segítségeteket is kérni, mivel elsõ babám lesz és elég kevés a segítségem , hogy ti hol és milyen dolgokat vásároltok a babának( babakocsi, kiságy , ruhafélék)Jó lenne, ha tudnátok segíteni nekem benne, hogy tényleg mit érdemes venni és pl Bp is hol vannak olcsóbb és jobb helyek.Nem akarok hosszú levelet írni, mert elfáradtok az olvasásában, de majd legközelebb még kérdezek. Remélem mindenki jól van és sokat mocorog a picikétek!Vigyázzatok magatokra.Várom segítõ soraitokat.szép napot mindenkinekKép

Szisztok :Anita
Névtelen
 


ja és azt elfelejtettem, hogy rólatok bõvebben hol olvashatok, ti hanyadik hétben vagytok és minden érdekel rólatok!Segítsetek, mert kicsit béna vagyok még ezen a téren....

Köszi: Anita
Névtelen
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap az UH-on a doki szerint tisztán látszott, hogy kislányunk leszKép Igaz, nem értettük, hogy ezt mibõl kellene látnunk, de elfogadtuk. Viszont most értettem meg, hogy miért mondják sokan, hogy nem akarják tudni a nemét a babónak. Teljesen le voltunk döbbenve, hogy a kis Bogyókánknak (akit 20 hétig így hivtunk) NEME van. Most már úgy gondolunk rá, mint kislányra. A férjem már azon aggódik, hogy hogyan ûzi el az udvarlókat én pedig azon hogy majd minden nõi dolgot elmond-e vajon nekemKép Eddig csak egy kisbaba volt a hasamban...Nem tudom értitek-e mit akarok mondani...fura voltKép
Kiváncsi lennék a ti élményeitekre ezzel kapcsolatban!

Anita!

Örülök, hogy ide találtál közénk. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek. Pihenj sokat, ahogy olvasom ezzel tudsz a legtöbbet tenni.
Én szeptember 5-re vagyok kiírva és még nem igazán vettünk semmit, habár már körül néztünk pár helyen. Olvasgatok újságokat és abból próbálok infót meríteni, hogy pl. melyik babakocsi jó egy bébinek és melyik egy nagyobbacsak babának stb. A Várandós kismamák könyvében (biztosan te is kaptál a védõnõdtõl) egy csomó baba bolt fel van sorolva (vidékiek is). Amiket én ismerek: Mini Mano (Nagy L. Kir útján), Mega Toys (Soroksári út), Brendon (Váci út) stb. de ezek a legnagyobbak.
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Sziasztok!

Még egy infó! Övlehúzó a MINI MANO-ban 4900 ft.
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Sziszke!

Az elõzõ üzidet már nem láttam, de sebaj. Megvettem az övvezetõt a Megatoys-ban. Viszont nagyon tutti. Féltem, hogy mennyire lesz kényelmes és biztoságos, de kényelmes, mert eltartja az övet a pocitól. Úgy fel vagyok dobva tõle.

Egyébként múlt héten szerdán voltam terhestornán. Úgy élvezetem. Végre egy kis mozgás és képzeljétek, másnap izomlázam volt a hátamban. Elõször nem tudtam, hogy mitõl fáj a hátam, de kispapa megnézte és közülte, hogy csak egy egyszerû izomláz. Holnap is megyek. De jó.....

Zsizsa,
Ma én vagyok úgy feldobva, hogy alig bírok magammal. Vigyázz magadra és legyetek nagyon vidámak a picivel, mert az biztosan segít.

Sziasztok
eancsi
 
 


Most néztem vissza és lehagytam a nevem és közölte, helyett közülte-ét írtam. Bocsi, de gyorsan kellett elküldeni.

Anikó
eancsi
 
 


Anikó,
jó neked, hogy ilyen jó kedved van!Kép És a terhestornáért nagyon irigyellek, régebben én is terveztem, hogy megyek, na de ember tervez, méhnyak végez.Kép

Anita,
szia itt is! Itt is küldök egy drukkot csütörtökre!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziszke!

Köszönöm szépen a hasznos tippeket, aranyos vagy , hogy írtál pár sorban.Nagyon sok érdekes dolgot , tapasztalatot lehet itt eltanulni tõletekKép

Zsizsa!

Köszönöm , hogy szorítasz majd, nagyon rendes tõled.Majd írok részletesen , hogy mi volt.Már aggódom egy kicsit, pedig nem szabadna.A minap egy orvos ismerõsömmel beszélgettem, õ aránylag megnyugtatott, hogy a keményedés természetes, csak van akinél egyáltalán nem jelentkezin, van akinél sûrûbben. Ez függ pl az alakatodtól is. én elég vékonyka voltam , igaz most sem híztam még túl sokat( 5 kg)
Vigyázzatok magatokra.

Anita
Névtelen
 


ja és még azt szerettem volna megkérdezni tõletek, hogy tudjátok e , hogy a máj. 11-i babaruhabörze, az csak kimondottan babaruhák árusítása ( adás vevée) vagy más hasznos dolgok ( értem ittpl kiságy, babakocsi) árusítása is? Mert a kismama újságban csak babaruhákat hírdet....
Még nem voltam soha ilyen helyen , így nem tudom.De biztosan sok hasznos dolog leszKép
Köszike
Anita
Névtelen
 


Anita!

Tavaly a kis keresztlányuknak lett bevásárolva ott (ezt jól megmondtam) egy kiságy (natúr fenyõ), egy fürdetõkád, egy pelenkázó, egy csomó ruci volt 15.000 Ft. Szóval szerintem megéri! Mi is megyünk a párommal!

Szisz!

Gratula a kislányhoz! Neve?

Mi pénteken megyünk, remélem, hogy megmutatja magát!

Legyetek jók és élvezzétek a napsütést!

Meme
Meme
 


Halihó!

Körkérdés: ti eddig mennyit szedtetek fel? Én a múlt hét eleji hasmenésem óta (amikor 1,5 kilót fogytam az elõtte lévõ napokhoz képest) semmit nem hízom, még mindig csak 2,5 kilónál tartok. 2. kérdés: mekkora a pocitok? Nekem, az elõbbiekbõl következõen nem túl nagy, mondhatni az utcán nem is lehet észrevenni, max. a közeli ismerõsök látják a különbséget, akik ezt figyelik (olyan, mintha csak jól bekajáltam volna, ami mondjuk nálam látszani szokott, mert elég sovány vagyok. Most vagyok 45,5 kiló majdnem 19 hetesen).

Ma megyek védõnõhöz, már a múltkor is azt hitte, hogy nem eszem eleget, hiába gyõzködtem, hogy de igen, akkor mit szól majd most, amikor ugyanannyi kiló vagyok, mint egy hónapja?

Szép napot mindenkinek!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Anikó: én is kevesebbet aggódom, mióta van övvezetõmKép

Meme: Egyelõre még Bogyóka a neve, de törjük a fejünketKép

Zsizsa: Én most vagyok a 20. héten és összesen 3 kg-ot híztam (nem vagyok se vékony, se kövér alkat). Ami érdekes, hogy szerintem rendszeresebben és többet is eszem, mióta babát várok. Úgyhogy azért kicsit én is aggódom...A pocakom az rendesen látszik már.
Se a doki, se a védõnõ nem szólt hogy egyek többet.

Anita: te is budapesti vagy? Hol fogsz szülni?
szisz
 
 


Szisztok!

Sziszke!

Én jászberényi vagyok ( Bp-tõl 50 km) , és a helyi kórházban fogok majd szülni. Igaz nem valmi nagy hírû kórház de az orvosom az nagyon jó, ezért döntöttem így, hogy az õ segítségével fogok szülni majd. Sokan azt mondják nem a kórház számít , hanem a személyzet....
Gratula a kislányhoz.Amúgy azt is szeretettek volna?Mellesleg a névkiválasztással még nekem is gondjaim vannak.Nagy a valószínûsége , hogy kisfiú lesz, és fiú nevek közül kevés tetszik.
Ha van ötletetek, hol lehetne névböngészést tartani, jó lenne ha leírnátokKép
Köszike


Meme: köszi, hogy írtál a börzérõl, így már biztosan elmegyünk mi isKépMég semmit nem vásároltam. Gondba is vagyok még ezzel kapcsolatbanKép

Zsizsa!

Ne aggódj a súlyod miatt! Én 46.08 kg kezdtem és csak az elmúlt hetekben híztam meg kicsit jobban( + 2 kg)
Kb 1hónap alatt egy kiló jött fel, aminek örülök, mert én is vékonyka vagyok. Amiatt szintén ne aggódj, hogy nem látszik semmi, mert nekem is kb 19 hetesen kezdett látszani valami, most meg mint a gomba....
Szerintem nekem ezért is van keményedés, mert vékonyabb a hasfalam és feszül nagyon, ahogy nõl a pici, de majd kíváncsi vagyok a doki mit mond rá!Hidd el ( én sem hittem) látszani fog a te pocidon is. Elejében én is el voltam nagyon kenõdve, nézegettem a tükörbe magam, de semmi nem látszottKép
Aztán egyik napról a másikra beindult.
A kg nõvekedésrõl még annyit, hogy az én dokim nem is híve a nagy hízásnak, hidd el nem jó az, ha az ember sokat felszed,csak kórósan ne fogyjál.Akkor minden rendben van. A pici, úgyis felszívja a vitaminokat meg ami a részére szükséges a szervezetedbõl.
Többet én sem eszem valójában mint régen. Sõt, én még kívánós sem vagyok , mint mások...
Szóval ne aggódj emiattKép

Legyetek jók, sziasztok.
Anita

( hol lehete regisztráltatni magam?Kép )
Névtelen
 


Anita
A regisztráció bal oldalon a segédeletek között található.
Én névböngészéshez a sima asztali naptárat használtam, de bizti találsz a neten is utónévkönyvet.
Szisz
szisz
 
 


Anita

a neten bármelyik keresõbe beírod, kifog hozni egy csomó oldalt és ott van jó "névkönyv". Mi is onnan néztünk!

A pocim látszik és plusz 3 kg . Vezetek Kép Sajnos...

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Meme
Ne szomorkodj el, nekem most kezdõdött a fagyi idõszakom. Minden este nagyon nagyon megennék egy hatalmas adagot és nem tudom lebeszelni magam. Szerintem most indul be a "növekedés"Kép És közben ráfogom Bogyókára, hogy õ enné meg (lévén, hogy elõtte soha nem voltam oda a fagyiért) és így megnyugtatom a lelkiismeretemet. Szóval kb 2 hét múlva szerintem nagyon nagy gyarapodásról fogok beszámolni;)


Babakocsin gondolkodtatok már? Van aki nézegetett és talált jó megoldásokat?

Üdv
Szisz
szisz
 
 


Sziszke!

Még én sem találtam megoldást a babakocsi vételre.Igaz én az utcai tologatáson és az autóba történõ rögzítésen kívül nem használnám nagyon másra.Sokan a Gracco márkát ajánlották, de még nem néztem meg én sem.Várok vele a börzéig, azt mondják ott is vannak jók.
Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg UH-ról, és minden teljesen rendben van a babával.Kép (Mondjuk, ezt eddig is sejtettem, valahogy érzem, hogy õ jól van, csak az én méhnyakam rendetlenkedik kicsit.) A kis huncut nem mutatta ám meg, hogy fiú-e vagy lány, végig a gerincemet bámulta.Kép Most várhatok a következõ UH-ra.

Egyébként úgy tûnik, hogy mégis látszik a pocim, mert a metrón átadták a helyet.Kép Volt egy üres hely, amire ketten pályáztunk, egy idõs néni és én, és én mondtam, hogy üljön csak le, erre egy 30-as nõ felállt, hogy én is üljek le.Kép Hát nem nagyszerû?Kép Most már nem is aggódom, fõleg, hogy ti sem híztatok eddig sokat.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Szuper, hogy minden rendben. Beszélj azzal a méhnyakkal, hogy õ se rendetlenkedjen Kép Nekünk szerencsénk volt az UH-n, 2x is teljesen megfordul a tengelye körül 180 fokotKép Így mindenét láttuk. A legérdekesebb a kis arca és a vonásai voltak, hihetetlen mennyire ki lehetett venni a száját (pont akkor ivott egyet és azt is láttuk hogy eltátjaKép).
De elõtte mi sem láttunk soha semmitKép Adj te is neki 2 hetet és megszokja a gondolatot, hogy nézegetni akarjátokKép


Anita
Pont így képzelem én is a babakocsi használatot.

Belvárosban lakom, úgyhogy egy könnyen összecsukható, kocsiba bedobható (de akár tömegközlekedésen is használható), a baba gerincének jó babakocsit szeretnék.
Ha tudtok ilyet szóljatokKép
Üdv
Szisz
szisz
 
 


Zsizsa!

Látod, nincs semmi baj! Meg azért az is jelent valamit, hogy átadják a helyet nekedKépNekem sem mutatta még meg a pici magát a doki fiúra gyanakodik, de természetesen teljesen mindegy, csak egészséges legyenKép

Szisz!
Neked úgy tûnik "mutógatósabb" a babád, mint nekünk. Habár a mi picink sem szégyenlõs, mert a lábát is teljesen széttárta, de össze lehet keverni a köldökzsinórral, így majd én is a következõ UH tudok bõvebbet mondani.

Szorítsatok délután megyek a dokihoz, de már minden bajom van. Egyedül megyek mert a párom is dolgozikKép
Kissé magam alatt vagyok.

Vigyázzatok magatokra!!
Sziasztok: Anita
anita77
 
 


Szisz!

Én is mindig azt mondom, hogy babóca kíván meg különbözõ finomságokat Kép A párom már nem kérdez semmit csak mosolyog...

Babakocsival szerencsénk volt, mert "örököltünk" a keresztlányunktól, aki most 16 hónapos kis tündér. 3 funkciós teljesen újszerû állapotban szóval legalább ez meg van! A párom valamelyik este édesen tologatta, teljesen odavoltam...Kép

Anita
Szorítunk, biztosan minden rendben lesz! Kép

Én nem lennék annyira kiváncsi, hogy fiú vagy lány de a párom szeretné, õ meg úgysem tud titkot tartani Kép
Az az igazság, hogy már egy csomó ruhát kaptunk (többségében rózsaszínt), meg még csak lány nevünk van, de mindegy csak minden rendben legyen vele!

Legyetek jók!

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Nos, nekem 20 hétig kellett várnom, hogy megmutassa magátKép És amikor hirtelen megmondták, hogy kislány ledöbbentünk. (errõl már írtam nektek) Szóval nagyon várom, hogy ti hogy élitek majd meg a kis babócátok "NEMESÍTÉSÉT"KépMeséljetek ám majd róla!!!Kép

Anita!
Biztosan minden rendben lesz. Szorítok! Én is minden vizsgálat elõtt pánikolokKép

Meme
Van már nevetek?Kép Hûha de ügyesek vagytok! Elárulod, hogy mit választottatok?

Üdv
Szisz
szisz
 
 


Sziasztok!

Írtam a méhszáj topikba, de azért leírom, hogy szerencsére rendben volt minden a dokinál. Igaz a keményedéseim maradtak, arra még egy másik gyógyszert írt, de szerencsére nincs változás .3 hét múlva megyek vissza.Köszi, hogy szorítottatok
Meme: milyen típisú a babakocsi?A párod biztosan édes lehetett ahogyan tologatta a babakocsitKépA én párom sajna nagyon elfoglalt , igaz várja õ is a kicsit, de õ másképpen éli át teljesen , mint én.Õ még nem hangolodott rá.

Szisz: én valójában nem is tudom , hogy ha tudnám , hogy tuti egészséges, akkor milyen nemûnek örülnék jobbam?Valahogyan annyira más egy kisfiú, mint egy kislány. Azért lenne jó tudni elõrre, hogy kicsit ráhangolja, szoktassa magát az ember a gondolatához...Kép
Zsizsa: mégegyszer örülök, hogy minden rendben van. Azért
jó, hogy dafigyelünk a másikra mi isKép

Vigyázzatok magatokra és pihenjetek sokat, sokat!

Sziasztok: Anita
anita77
 
 


Szisz!
Szóval Nóra Anna (vezetékneve Bátky). Az a baj, hogy elég különleges a vezetéknév, így nagyon nehéz jó nevet választani, ráadásul ami mindkettõnknek is tetszik Kép
Fiúnév sajna még tipp sincsKép

Anita!
Foggalmam sincs, hogy milyen típusú a kocsi! Az az igazság, hogy csak azt néztük, hogy milyen állapotban van! Mondjuk az tény hogy elég nehéz, de fõleg kocsival lesz szállítva a babóca úgyhogy a célnak megfelel...Kép

Jó éjt mindenkinek!

Meme
Meme
 


Meme!

De sokáig fent voltálKépTalán nem tudsz aludni?Szép nevet választottatok majd gondolkodom én is, hogy a Bátky vez. nézhez milyne fiú név illene. Habár ez függ attól is mennyire szeretitek a mai modern neveket.
Szép név a Nóra, illik hozzá még szerintem pl: a Bianka is ari lenne, meg a Bátky babaKép))
Vigyázzatok magatokra, szép napot:
Anita

remélem a többiekkel is minden rendben vanKép!
anita77
 
 


Sziasztok!

Anita!
Tegnap egész nap rohangáltunk és este 9-kor még átjött a barátnõm is a párjával. Képzelheted baromi fáradt voltam. Ráadásul reggel korán keltem mert mentünk UH-ra.

Amúgy hál' Istennek minden rendben van, de nem akarta megmutatni, hogy fiú vagy lány! Csak pici gond van amit nem tudom igazán hogy gond-e. A méhlepény mélyen fekszik, és ha vérezni kezdek azonnal be kell menjek. Remélem nem lesz baj.

Szisz!

A MINI MANO hol van helyileg ahol az övbigyó 4900, nekem is szükségem lenne rá! Amúgy bevált?

Meme
Meme
 


Meme, Sziszke Zsizsa és a többi kismaminak és leendõ anyukának kellemes, nyugodt békés húsvéti ünnepeket olyan igazi pocaklakó mozgásban gazdag ünnepeket kívánok Nektek és szeretteiteknek egyaránt.Pihenjetek sokat , ne dolgozzatok!

Szisztok: Anita
anita77
 
 


Sziazstok!

Most találtam rá a topikraKép Nekünk okt 11.-e környékén születik ameg a kisbabánk.
Õ lesz a harmadikKép Két kislányunk van, vagyis egy kicsi meg egy pici. És lesz egy cseppecske isKép
Most még visszaolvasgatok, de mindenkinek kívánok szép ünnepeket!

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Nos kinek hogy teltek az ünnepek? Mi pihiztünk anyuéknál vidéken, rettenetesen jól esett! Már ránk fért!

Képzeljétek a hétvégén valamelyik este valamilyen elõtejszerû valami "folyt" a cicimbõl! Szerintetek ez normális így a 17. héten? Ha valaki tud errõl valamit légyszi írjatok!

Amúgy minden rendben! Mindenkinek jó hét kezdést!

Meme
Meme
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: