Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Remélem mindenkinek jól telt a hétvége!

Minyu!
No para! A gyerekek tudják, mikor mit akarnak. Ha Nándi még nem bilizik, akkor annak megvan az oka. Én is tavaly év eleje óta próbáltam Krisszel a szobatisztaságot. De mindig abbahagytam,mert semmi értelme nem volt, egyszerűen nem szólt. Produkált néha, de esze ágában sem volt előre jelezni. Az én védőnőm is azt mondta, hogy még nem érett meg rá. Igaza volt.

Nekünk még az éjszakai pelust kéne elhagynunk, és hát szeptemberig a cumit! Na, az nehéz dió lesz!! Azt is nehezen értem el anno, hogy napközben ne cumizzon, de az alváshoz még kell neki.

Csucsu!
Nagyon aranyos a kislányod!!

Ildikó!
Nálunk is ez a helyzet a bicóval. Nagyon szeretne, múltkor egy sportboltban felült egyre, mindenáron meg akarta vetetni, de nem tudja még hajtani. :cry: Azért ez egy elég összehangolt mozgás, nem? Vagy javában tudnia kéne már bicózni? csak nem..

Nálunk sok újság nincs, pénteken kilövettem a leányzó fülét, nagyon aranyos lett. Ma megyünk baba mama klubba az oviba, remélem nem kapunk hőgutát. Mindkét gyerkőcöt viszem.

További szép napot!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Képzeljétek, 2 napja teljesen elhagytuk a pelust, Zalán szólt alvás előtt, hogy nem kéri :D Én még adtam volna rá éjjelre, de nem kért, és nem is történt baleset, de ha történni fog, már az sem baj...Olyan büszke vagyok rá!!!! Egyedül megy a vécére, kakil, pisil, ma a fenekét is megpróbálta kitörölni kisebb-nagyobb sikerrel :)

Voltunk ma a Praxisban, jókora nagy a baba, több mint egy héttel nagyobbnak mérték, a feje meg egyenesen hatalmas, remélem csak a sok észtől :) És faros egyelőre, de azért még van ideje megfordulni. Olyan édes volt, két ásítást is kaptunk, és Zalán is bejött a végére, nagyon tetszett neki!!!

Holnaptól egyedül maradunk, megy Levente vissza Erdélybe, és csak kéthetente jön haza :(

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragugdjatok nagyon eltüntünk.
Voltak kissebb nagyobb problémáink, de már mindenki jól van. Andris hatalmas, komoly pasi. Már nem hajlandó a pelusba pisilni, hiába van rajta. Néha elég macerás, ha épp a metró közepén jön rá a pisilhetnék.
Folyamatosan dumál, amit nem kéne sajnos azt is. A nagyok tanítják bőven minden kis huncutságra.Pedig jauárban még alig mondott pár mondatot.

Zsu!
A szomszédunk olyan biciklit vett a 2 éves fiának aminek nincs pedálja. Csak hajtani kell mint a kismotort, de az egyensúlyt ugye tartania kell. Így tök hamar megtanulja majd, és nem kell neked futni utánna. Aztán a késöbbiekben, ha már stabilan tud hosszan gurulni feltehetek rá egy pedált.

Pocakosok,gratulálok, :D vigyázzatok magatokra

Igyekszem gyakrabban jönni, nehogy Minyu kitöröljön a tábliból :wink:
Kép

Kép
flocika
 
 

 
 

Pár napja írtam, de ahogy látom nincs sehol. :twisted:

Torokgyuszim van, nem vagyok valami fényesen.

Minyu! Hogy sikerült az esküvő?

Flocika! Örülök, hogy jelentkeztél, nagyon vagány a Kiscsávó. :)

Ildikó: mi újság biciklizés téren? kezd belejönni?

Én is most rendeltem egy kis bicajt, gondolom hétfőn meg is érkezik. Vani már nagyon várja.

Jók a képek!

Na megyek feküdni, remélem hagy a kisasszony!

Kép
patrisa
 
 


Mestermoni, Tikó: (ha olvastok még minket): boldog szülinapot a lányoknak!

Kép
patrisa
 
 


Floci drága :)
ne azért gyere gyakrabban, hogy nehogy kivegyelek a tábliból, hanem mert szeretünk rólad is olvasni hireket :P

patrisa :)
jaaaj, hát jó volt a lagzi. Elég sz.rul indult, mert a Zuram már 3 napja nyüszögött, hogy neki nincs kedve Szombathelyre menni és ha nem a barátjáról lenne szó el sem indulna, meg különben is blablabla. Na, ez a hangulat átragadt rám is, igy már a kocsiban a 0-on összekaptunk. Ráadásul elég késön értünk oda (3/4 6-kor és elvileg fél óra mulva volt csoportos indulás a szállodából a városházára.) gyorsan letusoltunk, én közben kisminkeltem magam, aztán ezt le is mostam, mert inkább rémisztöen néztem ki, mint szépen... Ez persze tök elkeseritett, ahogy az is, hogy tök bálnának éreztem magam az uj felsömben (na, jó, az este folyamán egészen megfeledkeztem erröl) Aztán még indulás elött próbáltunk beszélgetni az egyik haver barátnöjével, aki szintén kismama, 16 hetes. De konstatálnunk kellett, hogy a babavárás nem változtatott überbunkó viselkedésén.
Maga az esküvö gyors volt, semmi fakszni, az anyakönyvvezetön látszott, hogy ez volt kb a 30. esküvöje aznap. A lagzi a szállodában volt, rengeteget táncoltunk (pedig Csabi abszolút nem táncoslábú, ritkán kér fel), a kaja is jó volt, a hangulat is. Teljesen megkönnyebbültem, mikor kiderült, hogy nem a fent emlitett kismamival ültettek minket egy asztaltársasághoz. az egy négyzetméterre jutó kismamák aránya egyébként kimagasló volt, rajtam és a Timin kivül még 2 ember tuti pocis, és akkor ki tudja, hányan nem tudnak még róla, vagy nem látszik.
Végül épphogy megvártuk az Újasszonyt és mentünk aludni (hajnal 2-kor).

Na, menek, majd még jövök, csak közben felébredt a ded

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Patrisa!

De aranyos vagy!! Köszönjük szépen!!
Rendszeresen olvaslak "Benneteket", csak nam nagyon írok. :oops:

Kép
tikó
 
 


Voltunk egy kicsit nyaralni, megvolt a tesólátogatás Londonban. Persze akkor, amikor itt jó idő volt, ott esett, mire meg hazajöttünk a héten, már itt esett, de így is jó. Voltunk múzeumozni, új játszótereket fedeztünk fel, etettük a kacsákat és galambokat meg rendőrlovakat bámultunk. Jó volt. :lol:
Köszönjük a születésnapi köszöntéseket! :D Kép nincs, kicsit kutyafuttában történt az egész, mert épp, hogy megérkeztünk Londonba, unokatesó meg annyira be volt sózva, hogy sietni kellett. :wink:

Bicaj:
Nat kb fél óra alatt jött bele rendesen, nagyon szereti. Egy pici időt azért kell kapniuk. De vicces volt, hogy már fel kellett emelni neki az ülést. :lol: A bicikli akkor könnyű, ha elég koordinált a mozgása ahhoz, hogy önállóan hajtsa a hintát.

Zsu,
Az ovi nem engedi a cumit? :roll:
Gratula a fogacskához! :D

Minyu,
Anyukád. :? Tapasztalatból tudom, hogy nem feltétlenül emlékeznek jól. Nati nagyon nagy volt picinek, váltig állították, hogy pont akkora, mint én voltam, hiszen emlékeznek. Csak épp az adatok le voltak írva az oltási könyvembe. :twisted:
Az meg mindegy, hogy mikor kezditek. Amikor megérett, akkor elég gyorsan az lesz. Ha nem zavarja, hogy bepisil/kakál, akkor ez nem az ő ideje.
Köldökzsinór. :lol:
Az uh-k nálunk is hasonló eredményt adtak, és a végeredmény szintén XY :lol:

Hrk,
Az alvásra Natinál pár hetet vártam, miután nappalra ok volt. Volt a lepedő alatt egy vízzáró réteg, biztos, ami biztos. Persze volt pár baleset, kb 4-5, de ez ezzel jár.

Patrisa,
Nem oltatok kullancs ellen, Natinak meningo, bárányhimló, pneumo, Szabinak rota volt eddig, de kapja a többit is. Én amúgy is inkább a Lyme kóról félek, az ellen meg amúgy sem véd. A másik, hogy kb vándor-táborban láttam utoljára kullancsot, úgy 10 évesen. Spórolok a HPV-re. :twisted:

:?: Ti mennyit szoktatok olvasni aprónépnek? Naponta?

Kép KépKép
lorca
 
 


Kép Buckingham
Kép Vásárolunk

Kép KépKép
lorca
 
 


Floci,
Jó rég nem jelentkeztél! nagyon vagány Andris! A nagyok hogy vannak?

Minyu,
Kis képzavar lett az agyamban, sehogysem tudlak elképzelni bálnaszerűnek :D

Flóra,
Nagyon jó ez a bevásárlós kép :D Szépek vagytok!

Nem is tudom, hogy írtam-e, de Zalánt felvették az oviba, a helye megvan szerencsére.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Rita!
Az nem semmi, hogy Zalán egyedül megy wc-re! Feltornázza magát, vagy van gyerekülése? Nálunk a szobába van bekészítve a bili, de magától le se hajlandó verkőzni Krisz, hogy ráüljön...Örülök hogy felvették az oviba a nagyfiút! Remélem megfordul a babád!

Flocika!
Jó ötlet a pedál nélküli bicó!! Nálad mekkorák a nagyok?

Patrisa!
Jobbulást! Bicaj megérkezett?

Minyu!
Örülök hogy végül mégis jól érezted magadat!

Lorca!
Jók a képek! Bizti jó volt Londonban! Cumira nem kérdeztem rá, de gondolom hogy nem néznék jó szemmel az oviban..

De: a gond megoldódott, sikerült leszokni róla, és az éjszakai pelusról is!!

Most ennyi, szép napot nektek!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Floci! De jó hogy végre jelentkeztél!!!! :D

Rita! Hol a pocak-kép??? ;)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Kigyógyultam a torokgyulladásból, szerencsére gyógyszer nélkül. :)

Minyu! hát bálnának a legkevésbé tudnálak elképzelni a magad kb. 50 kilóddal :lol:

Rita! Most látom, már 30. hét, hogy szalad az idő. Mikor fogtok kiköltözni Erdélybe? Itt kezdi el az ovit Zalán? Képet kérünk! :P

Zsu! Vani már tök régóta egyedül megy wc-re. Sokszor be se enged. Magára csukja az ajtót, elvégzi a dolgát, és szépen vissza is öltözik, majd feláll a wc-re és lehúzza. Persze van fellépő, meg kapaszkodó. A szűkítőt csak néha használja.
A pelusról és cumiról leszokás jó gyorsan ment, ezek szerint nem kell aggódni emiatt.

Ja ige, még szombaton megjött a bicaj, Vanessza teljesen be volt sózva. Még kicsit rendbe kell tenni (mármint összeszerelni, ülést lejjebb venni), aztán repeszthet. Tolja magával mindenhova addig is. Majd teszek róla képet.

Kép
patrisa
 
 


Teszek még néhány képet. :wink:
Kép Az utca végén volt egy játszi
Kép the Tube
Kép London Eye
Kép
Hamizunk :)

Kép KépKép
lorca
 
 


Kép Dulwich Park, a nagy játszi
Kép Natural History Museum
Kép Bambuli - nagy kedvencem :)
Kép Az ő nagy kedvencei
Kép Szöszmösz
Kép Unokatesóval - Tamo és Szaszapsz

Kép KépKép
lorca
 
 


Zsu,
Sámli a segédeszköz, és úgy pisil/kakil egyedül. Azért figyelem :D Minket is ki szokott küldeni, még a wécét is lehúzza, nehogy meglessük a végeredményt :D

Patrisa,
Még nem tudom mikor megyünk, Levente kinn van már, én azért előbb megszülnék... Nem rakom be az oviba itt Mo-on, majd ott keresek neki, már ajánlottak egyet. Úgy néz ki, hogy jó helyünk lesz, egy új építésű családi ház kicsi kerttel...

Szilvi,
Most akartam feltenni képet, de nem sikerül. Régen másik gépünk volt, és simán ment a felpakolászás. Olympus a kameránk, és annak a programjában vannak a képek, de nem tudom se lekicsinyíteni, se elmenteni, hogy megtaláljam. Biztos rém egyszerű, ha valaki tud segíteni, azt megköszönném :oops:

Flóra,
A London eye az fantasztikus :D

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita! Küld el nekem! Én lekicsinyítem, meg minden... :D
szilbee
 
 


szilbee@gmail.com :) Ide jöhet a kép!
szilbee
 
 


Szilbee,
Küldök egy mélt neked!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


nem tüntem ám el, csak aktivkodok idebenn és odakinn egyaránt.
Holnap jön a festö, örülnéz, remélem, minél hamarabb kezdi a festést. Persze pakolok ezerrel (15 perc pakolás, 10 perc pihi), hogy a fiúknak csak a nagybútorokat kelljen eltologatni. A kertben mondjuk nem sok mindent csináltam, max hintáztunk Nándival, látszik is, tiszta dudva minden :(
Viszont érik a málnánk és az én rosszevö finnyás gyerekem kétpofára tömi a bokorról :lol: Az elöbb a szomszédasszonytól kaptunk egy kis ribizlit, azt is betolta (most kóstolta elöször) úgy örültem!!!

lorca :)
hüüüü, nagyon tuti képek.
kérdezted, mennyit olvasunk neki. Hát nem sokat. Sokat lapozgatunk könyvet, de abszolút nincs türelme végighallgatni még a 3 sort sem, leginkább a képeket nézegeti, igy ehhez füzzük a "mesét", kérdezgetjük, hogy ki mit csinál rajta, vagy mondjuk, hogy keresd meg ezt vagy azt a képen. Elalváskor nincs mese, csak jóéjtpuszi :oops:

hrk :)
jóvanna, bálnaságot az elején éreztem, mert a egy számmal nagyobb volt a szoknya és a blúz is olyan furán állt, mintha csak egy zsákot huztam volna magamra. De aztán határozottan jól éreztem magam benne, tök kényelmes volt :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Olvasás: mint Minyuéknak, nálunk is ez a szitu.

Lorka: nagyon jók a képek.

Az én lányom is tömi a gyümölcsöt ezerrel. Érik itt a kertbe is a málna, aki jön hozzánk, mindenkit bekajáltat, szegény macskának is adná. :) De imádja az összes többit. A görög és sárgadinnyéért rajong, a főtt kukoricán összevesztünk. Sajnos én még csak megkóstolni se tudtam, amit hoztam a piacról. Ahogy megfőztem, mint a 3 csővel megette. :? De tanultam a hibámból, legközelebb sokkal többet veszek. :lol:

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
patrisa
 
 


Rita! Ment válasz... :)
szilbee
 
 


Dinnyéröl jut eszembe: nem eszi ám meg a dinnyét (sztem nincs hozzá bizalma, pedig én minden nap megeszek egy negyedet minimum), viszont tegnap kicseleztem, és nyomkodtam neki ki egy kispohárba, és odaadtam, hogy most ilyen szörpi van, és nagyon izlett neki :P

pocakfotó Nándisimivel (most 27+4, és tök görbének tünik a hátam, de az csak az árnyék...)
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Na, csajok, ünnepélyesen jelentem, hogy bepróbálkozok a képfelrakással 8) Kép márciusi pocak
Kép április pocak
Kép májusi pocak

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek,kismamik csinik vagytok!

Én már 2hete dolgozom,eléggé fáradt vagyok!Itthon kicsit elkényelmesedtem,szoknom kell még.
Mirtill miatt is aggódtam.Anyu és a férjem felváltva vigyáznak rá.A múlt héten és hét elején bőgve mentem el mert mindig sírt és nem akart enni sem pár napig.Az alvás sem nagyon ment de most úgy tűnik alakulunk.Most már olyan kajákat is megeszik amit velem soha.Pl.krumpli,ma gyümi levest evett,megette a rakott krumplit is pedig eddig a tojást meg sem kóstolta.

Mirtill is szereti a gyümiket most a cseresznye a sláger!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Jajj nagyon jók ezek a pocakos képek!!! :D:D
szilbee
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek vagytok Kismamik!!!!!!!

Olvasás: minden alvás előtt 3mese dukál. Általában az Anna és Peti könyvből 3rész! Persze jobban tudja, mint én! Mondjuk én imádok olvasni, ha könyvet kér, mindig megveszem neki, szeretném, ha szeretné a könyveket. És tanítom, hogy becsülje meg! Ha rálép, nagyon mérges vagyok, már tudja, hogy anya allergiás az ilyesmire :lol:

Ma voltunk a Vadasparkba, jó volt, de kicsit süthetett volna a nap! :evil:

Kép
kajla
 
 


OFF!

Flocika (remélem, olvasol) :)
Nézzétek meg a gépetekeet, mert MSN-en kaptam töled egy linkes üzit, valszeg összeszedtetek valami trójai falovat vagy virust! (akkor szokott ilyet csinálni)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


csak gyorsan, mert iszonyu fáradt vagyok:

-elsöszülöttem elballagott a bölcsiböl Shocked (nem is gondoltuk, hogy már ott is ilyen komolyan veszik. vinni kellett be rágcsát és üditöt, a gyerekek meg kaptak "tarisznyát" ballagónévsorral és némi csokival.... Már csak a Gaudeamus igitur hiányzott Mr. Green Mr. Green ) És ma kaptuk meg a határozatot , hogy felvették az oviba. Hurrá, hurrá.

-délután óta nagyon nyomja lenna hólyagom Pötty, de kicsit olyan érzés, mintha felfáztam volna. Rolling Eyes Hétfön megyek dokihoz, addig szerintetek mit lehet tenni, ha mégis valamit összeszedtem? Urogint szoktam inni ilyen esetben, most azt olvastam, terhesség alatt nem javasolják a "szokásos" vizelettisztitó gyógynövényeket... Más népi gyógymódot esetleg?

-voltunk ma UH-n, ahhoz képest, hogy csak sima kórházi 2D volt, nagy élmény volt! Pislogott, meg cuppogta a magzatvizet, ari volt nagyon. Méretei megfelelöek, keze-lába, belsö szervei rendben vannak.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
nem semmi ez az elballagósdi...

Sajnos nem tudok segíteni, igyál sok vizet, az is segíthet!

Zalán beállt a bicajosok táborába, teker ezerrel 8) Tesóméknál Surányban tanult meg a hepehupák között, és teljesen meglepődött, hogy a betonon gyorsan megy. Olyan aranyos! Szülinapjára már meg is vettük a bicajt, ő választotta. Most még az unokatesó kinőtt bringájával megy.
[/img]

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Minyu,
nem semmi ez az elballagósdi...

Sajnos nem tudok segíteni, igyál sok vizet, az is segíthet!

Zalán beállt a bicajosok táborába, teker ezerrel 8) Tesóméknál Surányban tanult meg a hepehupák között, és teljesen meglepődött, hogy a betonon gyorsan megy. Olyan aranyos! Szülinapjára már meg is vettük a bicajt, ő választotta. Most még az unokatesó kinőtt bringájával megy.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


bocsi, ez kétszer sikerült :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi Kép
rempi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, amíg elvan a kisasszony a járókában..

Minyu!
Gratula a kis ballagónak! Nem is tudtam hogy bölcsis a drága.
Örülök hogy minden oké a bébivel. Hogy bírod a meleget?

Rita!
Nagyon ügyes Zalán! Bicó tök jó ajándék! És te hogy viseled a kánikulát?

Én meg gyorsan elújságolom, hogy Krisz mostmár megbízhatóan szobatiszta, nem kell kérdezgetni, mindig szól a pisi és egyebek miatt!! Nagyon boldog vagyok! Kitti pedig növesztett mégegy fogacskát! Ma fogunk először főzit enni!

Most csak ennyi, szép napot mindenkinek!!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Minyu! Minden ok veletek? vagy még mindig fájsz?

Rita! Grat a 32. héthez! :D

Levente is bekerült végül abba az oviba, ahova szerettük volna járatni. Ma volt az 1. szülői! :)
szilbee
 
 


szilbee :)
Hát az a fájdalom elmult (mármint a hólyagomnál), viszont éjjelente van más :( Szinte percre pontosan 11 körül elkezd fájni az oldalamnál, mintha belekönyökölne Csongor. Aztán elkezd a fájdalom durvulni, és éjfélre már aludni sem tudok :( Ez péntek este óta van, vasárnap éjjel volt 1 nap kihagyás. Doki nem látott semmit az UH-n, vizelet tiszta, nincs benne fehérje vagy baci. Védönéninek sem volt ötelete, vagyis mindketten azt mondják (tölük teljesen függetlenül a 3 gyermekes szomszédasszony is), hogy valszeg épp befészkelödik valami ideghez, amit jol elnyom. Hát, remélem azért hamarosan leszokik erröl...

Zsu :)
grat a szobatisztasághoz és a fogacskához!

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu! Juj, ez rosszul hangzik, de én is arra gondolok, hogy valamit elnyomhat.

Többiek, merre vagytok? Mindenki nyaral? Mi voltunk 1 hetet pihenni, jó volt, csak nem volt ránk túl jó idő. Bezzeg most, bár ez már dúrva. Nem is mentünk ki a hűvös lakásból napok óta.

Zsu! Ügyi Krisz!

Rita! Tök jók a képek. :D

Kép
patrisa
 
 


Minyu! Ilyen nekem is volt Dáviddal! Eltartott egy ideig, míg elmúlt. Viszont tetshelyzet váltáskor kicsit kevésbé fájt... olyankor mindig átfészkelte magát egy másik pozícióba. (Hú mikre emléxem! :shock: )
szilbee
 
 


NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK SZILVIÉK ELSŐSZÜLÖTTJÉNEK!!! MÉG SOK-SOK BOLDOGAT LEVENTE!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita! Nagyon aranyos vagy! Köszi! :) Bár mi igazából februárban tartjuk, mert akkor nincs olyan közel a szülinapjához! De nem ez a lényeg!

Tegnap voltunk Szilvásváradon. Elég betyár volt az út, mert Dave taknyos, de odafönt már jó volt nagyon. 8)
szilbee
 
 


Szilbee,
Akkor mostmár ezt is tudom. Pedig egész tegnap azon görcsöltem, hogy el ne felejtsem.... Férjemuram is Levente, és mindig kimegy a fejemből, mert 18-án is van egy napja. Mostanában mindent elfelejtek.

nem ismertek valakit aki farosan szült? Bár most úgy érzem, hogy befordult a baba, de nem biztos. A dokim azt mondta második baba mehet farosan is, de nem tudom, hogy ez miben más. Nehezebb vajon?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk,
Nekem egy ikres ismerős második bébije volt faros. Második terhesség volt, első is hüvelyi szülés. Azt mondta, simán kipottyant. :wink:
A lábai merre állnak? Vagy az még nem érdekes, mert túl messze van?

Minyu,
Hogy megy anyuci rugdalása? :D
A doki az uh-n nézte a veséidet? Azt eléggé tudja nyomni a baba.
Nekem Nati a jobb bordámat próbálta kirúgni. Néha alá, néha fölé rúgott. Én meg próbáltam visszanyomni a lábát, volt, hogy fogtam az oldalam, mert ha elengedtem, azonnal visszanyomult. :twisted: Szabi szerencsére egy kilóval könnyebb volt, így jól elfért. :wink:
Betadine kúpot kaptam Natival, Szabival Augmentint, mert nem voltak túl jók a leleteim.

Kép KépKép
lorca
 
 


Minyu! Tennél egy táblit? :) Előre is köszi!
szilbee
 
 


Zalán! :D

Kép
szilbee
 
 


Ááá Szilbee, megelőztél, én is ezért jöttem :)
Zalán, nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk!!!

Kép
patrisa
 
 


Sziasztok!

Rita!

Zalánnak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!


Nekem egy barátnőm is farosan szülte a második bébit, semmi gond nem volt, császár sem jött szóba. De azért remélem befordul a kis pocaklakód!

Mindenkinek szép délutánt, én most kissé hulla vagyok a gyerkőceimtől, pedig nagyon boldognak kéne lennem, ma van a házassági évfordulónk. Lassan össze kéne kaparnom magam hangulatilag...

Pusz: Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Csatlakoznék! :D

Kívánok nagyon boldog szülinapot Zalánnak!

Kép
kajla
 
 


Mindenkinek köszönjük a felköszöntést!!!!!
Szilbee,
Nagyon tetszett Zalánnak a maci!!!! :D

Amúgy kicsit kétségbe vagyok esve, amióta elment az apja, azóta nem százas a gyerek. Annyira nem gáz, de pl. nem hajlandó vele telefonon beszélni, káromkodik :oops: , nem fogad szót. Összességében asszem nagyon haragszik mindenkire, meg a világra :( Tegnap fel sem lehetett köszönteni, meg sem hallgatta. A buli csak szombaton lesz, remélem addigra más lesz a helyzet.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


És köszönöm a faros hsz-okat is, de -nem akarom elkiabálni- úgy érzem, hogy befordult!!!!! Jövő csütörtökön majd kiderül, de határozottan más. Más a pocakom, nagyon feszül, fáj is, és a hólyagomat és a szeméremcsontomat erősen nyomja. Olyan, mint Zalánnal volt. Bizakodunk :D

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk,
Boldog Szülinapot Zalánnak!
(bocsi a késésért)

Kép KépKép
lorca
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: