Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is kívánunk Zalánnak Boldog Szülinapot!

Már egész nap dolgozom eléggé fáradt vagyok!Mirtill már megszokta,hogy nem velem van.Jól viselkedik,eszik is rendesen.Igaz kicsit megzsaroltam mondtam,hogy ha jó lesz a fizésemből veszek neki valamit.Kinézett egy Barbis ágyneműt.Mostanában mindenből a Barbie-t kéri pedig én annyira utálom.Soha nem vettünk semmi ilyesmit de látja a tv-ben és a boltok kirakatában.

Voltunk tegnapelőtt az oviban már meg van melyik csoportba fog járni és van már jele is a katica!Szept.1-én kezdünk és megpróbálják egy hét alatt beszoktatni.Remélem fog menni.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Hahó!

Tábli:
Kép


szülinaposoknak nagyon boldog szülinapot!

Bocsi, hogy csak most, de ma vonultak le a festök, 1 hétig festettek, elötte pakoltunk, és ugye vissza is kell pakolni. De Csabim már összerakta a gépeket, úgyhogy lehet netezni.

Gyorsan még magunkról: a hasfájás elmúlt, valszeg egy ideget nyomott, mert még 2 éjszaka volt (nem egymás után), azóta pedig nem. Minap rámhozta a szivbajt, mert estére eszembe jutott, hogy nem is nagyon éreztem mocorogni, na, gyorsan jól megmocorgattam és jelzett, hogy minden oké :D Valszeg már kevesebb a hely, mert olyan nagy helyezkedös hullámmozgásokat nem csinál, van viszont bordabetámasztós és hólyaglefejelös mutatvány :)
Nándorom is jól van, múlt héten szenvedtünk egy aftás szájfertözéssel, szegény, volt, hogy egész nap nem beszélt csak csukott szájjal nyüszögött (és persze személyes sértésnek vette, hogy próbáltuk ecsetelni a száját) Nos, ezen már túl vagyunk.
Szobatisztasággal is haladgatunk, napjában többször szól, de azért sokszor én ültetem wc-re, és néha már csak akkor szól, ha tiszta pisi (kaka sztem már wcbe megy) délutáni alváshoz sem kell pelus, estére még ráadom.

N, megyek, kiáztatom a lábam, mert majd leszakad... ma kicsit sokat pakoltam
:oops:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
Szívhang figyelő kütyüt nem akartok venni? Most már bőven hallani. :D Szabival az utolsó nap elég ijesző volt nekem, amikor nem tudtam rávenni, hogy moccanjon. A következő terhességnél, ha egyszer eljutok odáig, akkor vszínűleg beszerzek egyet.

Ildikó,
Az ilyen Barbie izéktől egyenlőre megkímél Nati. :wink: Nem néz tv-t. :lol:

Kép KépKép
lorca
 
 

 
 

Regina! :D

Kép
szilbee
 
 


Jaj, tényleg már 7-e van. Nagyon boldog szülinapot kívánunk Reginának.
Tündérke, ha olvasol minket: boldog szülinapot Máténak!

Kép
patrisa
 
 


REGINA ÉS MÁTÉ!!!!

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Regina! Boldog Szülinapot! :D

Voltunk fülészeten a Heim Pálban, hogy beinduljon a mandulaműtét dolog. A doki szerint nincs rá szükség. :shock: Az nem számít, hogy október óta max egy hónapig volt egészséges? Igaz, 99%-ban csak orrcsorgás és nem is zavaró mértékben, de akkor is. Most is szörtyög, már egy hónapja nem akar elmúlni.

Kép KépKép
lorca
 
 


Reginának sok boldog szülinapot kívánunk!!!!!

Kép
tikó
 
 


Lorca,
Én örülnék a helyedben, hogy ezt mondta a doki. Ha nem bízol benne, keress fel egy másik orvost. Tesóm lánya 8 lesz, a fia 7, és most fogják őket műteni, mert nem húzódik már vissza a mandulájuk. Merthogy állítólag vissza tud húzódni. Mindenesetre már elég nagyok ahhoz, hogy könnyebben átéljék a műtéttel járó helyzetet.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk,
A hallása elég durván romlott. :? Valahogy meg kell ezt oldani, a műtét nem épp a kedvenc választásom nekem sem. Egy régi-régi ex-nek mandulaműtétbe halt bele a kisfia 9 éve, úgyhogy a félsz is rendesen bennem van. A jelen helyzet viszont nem tartható.
Ez a doki allergológus is egyben. Mivel nem végeznek rendes allergiavizsgálatot szezonban, így legalább látta hozzáértő doki. Volt már egy gyerekgyógyász-fül/orr/gégész, aki szerint allergia. Jelen állás szerint 2 doki mandulaműtétet javasol (gyerekdokink, fül-orr-gégész), 2 nem (mindkettő gyerek füles). Keresek a jövő héten egy 5.et. :twisted:
Az orrmandula elvben még pár évig nő, utána, kb 6 év körül visszahúzódik. Ha hajlandó. A fülgyulladástól károsodhatnak a hallócsontocskák, nem visszafodítható. Az orrdugulás miatt szájon át vesz levegőt. Ez módosítja a szájpadlást, rongálja a fogakat, fogsor is kuszálódik miatta.

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca,
Mondjuk a hallásromlás már durva... tesóm is most azért vitte őket vissza a dokihoz, mert a kislány eléggé rosszul kezdett hallani, de nekik azt mondták, hogy ez a műtéttel megszűnik. És a fogak miatt is vállalják a műtétet, de kihangsúlyozta a doki, hogy már nem húzódik vissza a mandulájuk. Mondjuk nekem meg 3x nőtt vissza az orrmandulám... De hogyhogy nem tudják eldönteni, hogy allergia-e? És elhiszem, hogy idegesít, hogy állandóan taknyos, tesóm gyerekei is azok, és én is útálom, hogy mindig köhögnek és folyik az orruk. Tényleg, és homeóval bepróbálkoztatok már?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Lorca :)
Érdekes, mert a Heim Pálban nekünk úgy rávágták, hogy mütét, hogy szinte bele sem nézett a fülébe, akkor még 1x sem volt otitise, nem folyt az orra stb. Elvittem a Bethesdába (szomszéd asszony beprotezsált), ott meg néztek rám, hogy miért is mentünk, és tök felesleges lenne kiszedni a manduláját.
Na, most, mikor 2 hetente volt mandulagyull, megint feljött a szó, de azt mondta a fül-orrgégészünk, hogy várjunk még vele, ugyhogy most még mindig várunk. (de nincs is most semmi gond)
Ha már van halláskárosodás, akkor mindenképpen lépni kell, szerintem nem lehet várni, igaz, nem vagyok orvos, de ez az állapot gondolom, csak tovább romlik...
Homeos dokihoz én is elvinném, hátha tud alkati szert adni rá, ami
hatásos.

Ezt a szezonban allergiavizsgálatot nem értem. MIért nem csinálnak??? Nálunk Dabason most is van gyermekpulmonológia, ahol megcsinálják sztem szezontól függetlenül.

szülinaposoknak boldogságosat!!!
Hozzatok fotókat, olyan kiváncsi vagyok az ünnepeltekre!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Homeo:
Már majdnem eljutottam odáig, de jobban szeretem a hatóanyaggal is rendelkező dogokat. Nemigazán értem, hogy ha egy vödör vízben áztatnak egy kamillát, majd azt felhigítják, akkor az miért hatna. A gyógyszertárban hagyott pénz éven belül így is lazán hat jegyű.

Hrk,
Legszivesebben megvárnám, hogy magától rendeződjön a helyzet. De attól tényleg komolyan tartok, hogy ha a hallásgond állandósul, akkor hiába megy vissza majd jó esetben egyszer az orrmandula, addigra már visszafordíthatatlan lesz a károsodás.

Minyu,
Kinél voltatok a Heim Pálban?
Már elvesztettem a számlálást, hogy hányszor is volt mandulagyulladás. :? De jövő héten visszamegyünk, meglátjuk, mi új van, akkor állítólag lesz hallásvizsgálat is.

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorka!
Én mindenképp természetes gyógymóddal próbálkoznék. Vaninak is volt, hogy rosszabbul hallot, neki nem ürült rendesen a fülzsír. A lényeg az, hogy fülgyertyázzuk azóta rendszeresen. Nekem a multkori torokgyulladásomat is az hozta helyre 3 nap alatt. Meg szerintem az ezüst kolloid is jó, az mindenre jó. A neten van róla anyag. Ezeket csak azért merem ajánlani, mert kipróbált módszerek. :)

Kép
patrisa
 
 


Patrisa,
A természetes gyógymódokkal elvagyok, a homeo az, amiben nem nagyon hiszek. :wink:
A fülkürtnél feljebb még nem terjedt a gyulladás, azaz vszínűleg az Eustach-féle kürt túloldalán van a probléma, a dobhártya teljesen tiszta és gyulladásmentes, szép halpikkelyszínű.
Az ezüst kolloidot még megnézem.

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca,
Én szoktam homeozni, és mindeig bejött eddig. Főleg az arnica montanat használom, pl. fejbeverésnél mindig jó. A múltkor annyira rondán esett el Zalán, és már estére hegesedett neki, duzzadás elmúlt, kicsi pír maradt a helyén, előtte 2 órával meg hatalmas dudor volt a szemén. A hatásmechanizmusába én bele sem gondolok inkább :D

Tegnap is kapott szegény arnicat! Voltunk állatkertben, és az állatsimogató vaskapuját rácsapta az ujjára. Vér, visítás, és a körme tropára ment, bár a doki azt mondta, hogy még visszatapadhat neki. Bethesdába mentünk, nem törött el szerencsére. Dokibácsi nagyon kedves és aranyos volt, még fújta is amikor tisztította a sebet :D Zalán egy hős volt, kicsi sírás volt, de fájt is neki biztos. Még akkor sem sírt, amikor nem engedtek be vele Röntgenre, és tesómmal ment be. Én viszont öregedtem vagy 10 évet, az biztos... És a hasam kőkemény volt egész este, nem is csodálkoztam rajta, majdnem végig a karomban volt a gyerek. Senkinek nem kívánom....

Kedden meg magam alá fordult a bokám a lépcsőn lejövetelnél. Mostmár oké minden, de nem volt kellemes...

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Rita! Juj, ezt olvasni is szörnyű! Olyan könnyen megtörténik a baj, de még jó, hogy nem tört el neki. Igazi hős a viselkedéséért! :D

Kép
patrisa
 
 


Háát csajok, nem fordult be Csanád baba sajnos... Úgyhogy megy a parázás ezerrel, nem tudom, hogy meg merem-e, meg tudom-e csinálni. Olyan rossz a hangulatom. Ráadásul sokat keményedek, meg van tiltva Zalán emelgetése, és feküdnöm kell. Azt mondta a doki hogy 3 hét múlva menjek, mert 4 hét múlva már nem lesz benn a manó. A méhszájam viszont zárt.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk :)
Sajnálom a keményedéseket. Sok pihi, Mg-B6 (36. hétig szabad) Az jó hir, hogy a méhszáj zár.
Én anno Nándival a 33. héten begörcsöltem, és 5 hétig voltam a kórházban. 38 hetesen kiengedett a doki, hogy kipihenjem a kórház fáradalmait de kb 5x mondta el, hogy szerinte már másnap jelentkezni fogunk, hogy beindultak a dolgok, de max 2 napot ad. Ehhez képest terminus elött 2 nappal született, tehát 2 hétig simán birtuk.
Szóval nagyon bizni kell benne, hogy minden rendben lesz! És akár még utsó nap is befordulhat!!
Küldöm a sok-sok pozitiv energiát ++++++++++++++++ !

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
Köszi a bíztatást :D Nekem ma azt mondta a doki, hogy ne hagyjam abba a magnéziumot. Ezért is aggódok kicsit, nehogy tényleg hamarabb jöjjön a kisbabó. Amúgy nálunk (augusztusi babák) megszületett már a második baba is, igaz mindkettőnél anyuka egészségügyi problémája miatt lett császár. Veletek minden rendben?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Minden szülinaposnak Boldog Szülinapot!

Rita!
Én szinte az egész terhességem a kórházban töltöttem.Voltam benn 18,22 hetesen majd 30hetesen bekerültem 1cm-es nyakcsatornával 2ujjnyi külső és ujjkúpnyi méhszájjal.A 36.héten engedtek ki,kaptam egy csomó gyógyszert,szurit és tüdőérlelőt is.Akkor nekem azt mondta,hogy a 34.hét a legveszélyesebb ha addig kihúzom már nagy baj nem lesz.Mivel nálunk nincs koraszülött osztály elviszik a babákat Miskolcra.De azt mondta,hogy ha már a 35.héten szülök nem is viszik el.Végül a kiírt időpont előtt szültam 1nappal császárral mivel nem tágultam! :shock:
Szerintem is szedd a Mg B6-ot én 3*2-vel szedtem.

Az lenne a kérdésem,hogy nem tudjátok véletelenül mekkora a mérete az ovis zsáknak?Varratnék de nem tudom a méretet.

Patrisa!
A fülgyertyát én is használom de Mirtillnél még nem merném kipróbálni.

Szerintem ha már hallásproblémát is okoz az orrmandula mindenképp ki kell venni.Legalábbis itt kiveszik.Mostanában elég sok ismerős gyereknek vették ki és mindenki jobban van azóta.Tudnak aludni rendesen,jobbaa hallásuk,elmúlt az örökös taknyolás!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönjük a köszöntéseket! :D
Reginek 2 szülinapot is tartottunk, egyet mamáéknál keresztszülőkkel, egyet pedig itthon, csak hármasban.

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
kajla
 
 


Iszonyú, mennyire le kell "butítani" a képeket, hogy fel lehessen tölteni! :evil:

Mandula: nekünk volt műtét 2éves korában, azután jobb lett, de mostanában megint beteges, a bölcsi átka! :twisted:

Kép
kajla
 
 


Kajla :)
azért a lényeg igy is látszik :) Nagyon szép ez a Regi-lány!

ildiko :)
ovis-zsák az ovi szekrényméretétöl függ sztem. Még én sem tudom, és csak aug végén derül ki...

hrk :)
mi köszönjük jól vagyunk, most nem nagyon van gondom.

lorca :)
érdekes hozzáállás a homeós cuccokhoz :oops: 8)
Nálunk eddig nagyon sok bevált, és én meg úgy vagyok vele, hogyha esetleg a nagyrésze csak placebo miatt van, akkor is jó :)
Sajnos nem emlékszem, kinél voltunk a Heim Pálban. Egy 50-60 közötti pasi volt, arra emlékszem csak.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Ovis zsák:
Nekünk azt mondták, hogy egy gyerek vállfára rakjuk és kb egy pici hálózsák méretű. Gondolom, ez nem olyan nagy segítség, csak ha esetleg van mondjuk egy 62-es hálózsákod. Akkor abba beleteszel egy vállfát és ha nem tetszik mégsem, az ősszel már fogod tudni, hogy pontosan milyen kell.

Minyu,
Ha valamit ezerszeresére higítanak, akkor szted milyen hatóanyag lehet benne? :wink:
Natinál sokszor volt olyan, hogy egyik nap iszony nézett ki, láz, elesettség, másnap már ok volt. Mindenféle kezelés nélkül. Ha adtam volna neki homeot, lehet, hogy most másként gondolnám. :lol: ű
Olyanhoz sem szeretném vinni, aki ránéz és a műtétre szavaz. :twisted: Nehéz a dokikkal szemben támasztott igényeimet kielégíteni. :lol:

Hrk,
Már csak pár nap és nyugodtan megszülethet. De addig azért mondd meg neki, hogy csüccs a fenekén...ööö...fején.

Kajla,
Nálatok torokmandula volt, ugye? Arra emlékszem, hogy elég jól viselte. Én nagyon félek a műtéttől. :( De hát ki nem?

Kép KépKép
lorca
 
 


Mekkora nagylány már Regi! És milyen szép!!!

Nem tudjátok véletlen, hogy hol kaphatok szoptatós párnába való anyagot? Igazából a nevét sem tudom, kicsi golyócskák vannak benne, még Zalánról maradt meg. Jó lenne beüzemelni a párnát, de se Praktikerben, se Bricostore-ban nincs. kezdek kétségbe esni :?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Mekkora nagylány már Regi! És milyen szép!!!

Nem tudjátok véletlen, hogy hol kaphatok szoptatós párnába való anyagot? Igazából a nevét sem tudom, kicsi golyócskák vannak benne, még Zalánról maradt meg. Jó lenne beüzemelni a párnát, de se Praktikerben, se Bricostore-ban nincs. kezdek kétségbe esni :?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk :)
nem tudom hol lehet beszerezni, de a teszveszen van egy csajszi, aki irta, hogy most töltötte újra az övét.
http://www.teszvesz.hu/item397940254_mi ... a_nma.html
Hátha segitökész lesz, kérdezz rá. (ha nem szoktál teszveszezni, szivesen megkérdem én)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
Köszi! Megnéztem, de nem szoktam teszveszezni, csak Zalán :D Megtennéd, hogy rákérdezel a csajnál?
Előre is köszi!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk,
Szopis párna? Szabival alig volt olyan szopink, amit ne aludtam volna végig. :lol: Nem, mintha az ülős szopiknál lett volna lehetőségem használni. Akkor Nati randalírozott az ölemben. 8)

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca,
Én sem zömében szopinál használtam :D Kitámasztottam vele Zalánt, meg én feküdtem rá, meg eltorlaszoltam az ágyban az apjától, nehogy ráforduljon, ilyenek. Mindenesetre ha van, akkor jó lenne tudni használni.
Képzeljétek mekkorát szívtam!!! Peg perego venezia babakocsink van, Zaláné. Kiszakadt a csomagtartója, és gondoltam mgszervízeltetem, meg kicserélem rajta a hálót. telefonon azt mondták, menjek, mert van. Erre kiderült, hogy régebbi típusú - a 3 éves kocsi :twisted: -, ezért nem tud adni rá, ellenben 10 rugóért kicseréli a kerekeit, mert AGYONHASZNÁLTAM!!! 80 ezer forintot adtam ki érte, azért, hogy min. ketten használják. És most tessék. Kaptam egy varrónőcímet, aki lehet, hogy varr rá csomagtartót, de mégis jó lenne az eredeti. megpróbálhatunk rendelni, de mivel az olaszok augusztusban süttetik a hasukat, ezért szeptember előtt nem lesz semmi belőle. van valakinek ötlete, hogy mit csináljak?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most,de:

Reginek nagyon boldog születésnapot!!

Hoppá, mégsem hagy írni a csajom....legyetek jók:

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Hrk :)
juj, ez durva. mármint a babakocsi. Ötletem nincs, nekünk nagyon sok járgányunk van, de mindet használtan vettem...
mikrogyögy: a csajszi azt irta, hogy a Mammutban vette, valami kreativ boltban, ott volt kis kiszerelésben is.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu,
nagyon köszi az infót!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk,
Nekünk két bbkocsink van. Natinak anno egy 27e-s Gracot vettünk. Most is azt toljuk. Nagyon jó, igaz, ennek is kiszakadt a csomagtartója. Robi a naaagy dinnyéket oda rakta. :twisted: Meg hát a kerekek is... De lassan Szabit is kiszolgálja, úgyhogy nem kell majd másikat venni. A másik egy pár ezres esernyőre hajtható, de azt nem sokat használtuk, csak tavaly nyáron, amikor még Nati is tologattuk.

Ismét voltunk Heim Pálban, most volt hallásvizsgálat is. Bukott. :( Szept 16-ra van kiírva műtétre.

Kép KépKép
lorca
 
 


lorka! Mármint olyan nagyfokú a halláskárosodás, hogy egyből műtétet javasoltak. Jaj, ez elég szörnyű!

Nekünk kölcsön babakocsink volt, de azt is csak 1 éves koráig használtuk. Onnantól kezdve nem volt hajlandó beleülni.

Ildikó! Nyugodtan használhatod a fülgyertyát Mirtillnél is, két éves kortól lehet.

Vani tegnap lázzal kelt. Nem értettem mi lelte, szinte még sose volt baja. Egész nap aludt, kapott néhány csodaszert :wink: (ezüstkolloid, meg lázcsillapító homeo), így ma már semmi baja nem volt. Viszont a nappali alvásnak köszönhetően éjszaka virrasztott, hajnali 4-ig ébren volt. :? (anya nagy örömére)
Megyek is, próbálok pihenni, ha már végre alszik ma.

Kép
patrisa
 
 


Lorca! Sajnálom, hogy ilyen rossz lett az eredmény! :( A műtétet meg pláne. :(
szilbee
 
 


Flóra,
Remélem, hogy a műtéttel véget ér a tortúrátok!!!!

Vaninak jobbulást!!!!!!

Átvettem a babakocsit, erre felvilágosítottak, hogy rosszul toltam eddig, mert a 2 hátsó kerekét fixáltam, és az elsőket bolygósítottam :twisted: Ja, és hogy ezek az új kerekek nem lesznek már olyan tartósak, mint az eredeti. Miért, az tartós volt :?:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!
Mégegyszer köszönjük a köszöntéseket!
Hát, igen! Nagyon telik az idő! Tényleg iszonyú nagylány már Regina! Tegnap volt a bölcsis ballagása, olyan aranyosak voltak, kaptak tarisznyát, meg "útravalót" benne! Aztán étterembe kajáltunk és ügyesen viselkedett! Nem ült egyhelyben, de nem csinált rosszat és a zenészek nagy örömére minden nóta után tapsolt és iszonyúan figyelte őket! :D

Nemrég anyukámnál töltött 3napot teljesen egyedül és most anyósoméknál van, igaz oda a férjem is ment! De olyan jó, hogy már ilyen nagy és okos!
Gondolom, ezzel ti is így vagytok! Egyre ritkább a hiszti, és meg lehet vele értelmesen beszélni a dolgokat!

Kép
kajla
 
 


Minyu,
Még egyszer köszi, megvettem a golyókat, és még olcsó is volt :D Hogy viselitek a frontokat? Jól vagy? Én már kezdem nagyon a végét járni...Keményedek sokat, nem is hagyhattam abba a magnéziumot, fájdogálok, és volt a ctg-n 2 fájásom is, egy 70, meg egy 90%-os. Jövő csütörtökön megyek a dokihoz, addig ki kéne húznom, Levente pénteken jön haza.

Kajla,
Most irigykedek ám... Zalán engem sehova sem enged egyedül, amióta az apja elutazott....

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk :)
Örülök, hogy sikerült beszerezni :)
Én elég jól viselem a frontokat, nem keményedek többet, mint egyébként. Vigyázz magadra, drukkolok, hogy még néhány hétig azért birjátok igy 2in1.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Rita! Drukkolok, hogy még egyben legyetek egy jóó darabig! +++++++++++++++++++++
szilbee
 
 


Szilbee!
Leventének nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Roberta!
Annának boldog névnapot!
Kép

Kép
patrisa
 
 


LEVENTE!!!!
NAGYON- NAGYON BOLDOG HARMADIK SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


ANNA,
MI IS SOk BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Leventének én is kívánok boldog szülinapot!!!
És Annának is sok puszi névnapja alkalmából! :D

Kép
kajla
 
 


Sziasztok!

Leventének nagyon boldog harmadik szülinapot kívánunk!!

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Leventének sok boldog szülcsit és Annácskánknak boldog névnapot!!!!

(kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel!!!!)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Köszönjük szépen a köszöntést! :)
szilbee
 
 


Rita! Hogy vagytok??

Minyu! És ti??
szilbee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: