Új privát üzeneted érkezett!

Helló mindenkinek!

A kisbetegeknek jobbulást!

Hú annyi mindent akartam írni, de mire visszaolvastam elfelejtettem! Na valahogy csak elkezdem! :D

Rena: a héten van autóm és átszerettünk volna menni hozzátok, de majd ,ha Petra meggyógyul bepótóljuk!

Szombaton piacolni voltunk Szabadkán 20e forintból úgy bevásároltam, hogy csak na! Érdemes kimenni!
Tegnap meg tornán új zsírégetőprogramot próbáltunk ki és most úgy érzem magam mint akit agyonütöttek olyan izomlázam van meg fáj mindenem!

Balázs tegnap kiesett a küszöbön és picit feldagadt a szája! Nem vérzett, de azért csúnya volt, kiváncsi vagyok, ha felébred, hogy fog kinézni! Tegnap kicsit Angelina Jolis volt! :D

Ekcéma: Bazsinak is rettenetes rossza bőre száraz és hajlamos az ekcéméra. Kicsi steroidos krémet összekevertem vazelinnel és azzal kezeletem, 3-szor kentem be és elmúlt neki!

Na egyenlőre ennyi, majd még jövök ha tudok!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Ez az érdekes, hogy Szonjának egyáltalán nem száraz a bőre. Ez a krém, amivel most kenem csak minimális szteroidot tartalmaz, egyébként testápoló. Úgy keverik a gyógyszertárban. Remélem leviszi neki!

Ma körülnéztem ruhaügyben (tudjátok, megyek esküvőre), de nem találtam semmit az olcsóbb helyeken. Úgyhogy köetkező körben muszáj lesz bemennem a drágább boltokba is... Anyukám lecseszett, hogy miért sajnálom annyira magamra a pénzt, vegyek valami jó ruhát, úgysincs semmi alkalmi cuccom. Igaza van, de én úúúgy sajnálom ruhára a pénzt....

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Csilla: én is így vagyok a ruhákkal. :oops: De megfogadtam, hogy ha lefogyok, akkor veszek egy csomó mindent magamnak és nem fog érdekelni az ára. És végre szoknyában fogok járni, mint egy igazi nő. Csak az a gáz, hogy mire lefogyok, újra terhes leszek. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 

 
 

Én a nagy ruhavásárlást arra tervezem, mikor visszamegyek dolgozni, addig úgyse hordanám őket.

Most meg kéne egy olyan nadrágkosztüm, ami fiatalos, időtálló, nem megy ki jövőre a divatból. De hát ilyen tuti nem fogok találni. Kép
Kép Szonja "szenvedélye"

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Helló!
Tegnap voltunk dokinéninél ellenőrzésen. Már nem annyira vészes a garata a lánynak, a hólyagok még ott vannak. A hasmenés a vírus miatt van - 6 telenyomott pelus volt tegnap- még jó, hogy akciós - bár kezd tele lenni a tököm a Pampers versennyel - nagy bunda - szóval nem is veszek többet Pamperst az lesz a vége - visszatérve: még hányás is előfordulhat, ne ijedjek meg, azt mondta a dokinéni. Láz már nincs, étvágy kicsit kisebb, bár kifli az jöhet gond nélkül. Inni végre ő maga kért, nem is kellett tunkolni, tegnap lement már 1 liter is, bár a tea még nem kell, csak a lónyál. Meg este végre megitta a tápit is, már 3 napja nem ivott.

Falexa! Fene egye meg, hogy most vagyunk bengásak. :twisted: Igen, az a bibi, hogy fertőző állítólag, dokinéni felkészített, hgoy még mi is beleeshetünk. Jövőhéten nincs kocsid? Miket vettetek Jugóba?
Képzeld! Találkoztam a rendelőbe Andival, aki Rékát szülte, az ikressel feküdt egy szobába kb szemben veled, nem tudom emlékszel-e rá, második kérdése ti voltatok, hogy hogy van barátnőd és a fia? Réka taknyos volt, hát együtt játszottak 5 percig, míg be nem hívtak, remélem nem cseréltek betegséget. :roll: :roll:
Még valami! megtaliztam én is a buborékfújónkat, tök élvezi a csaj! Főleg, ha az orra előtt vagy éppen rajta pukkan el, akkor hangosan rötyögött. :lol:
Anyu elért telefonon?

Ruha: Na ja, ezzel én is így vagyok, mint Csilla és Tinu. Ha hiszitek, ha nem, apának több ruhája van, mint nekem. Tavalyi esküvőre 6-8 éves ruciba mentem. Én is rohadtul sajnálom a pénzt. De cipőre is. Nekem 1 sport, 1 sima cipőm, 1 csizmám, 2 strandpapucsom van egész évre. :oops: :oops: Apának meg 3 sportcipője és most nyüstöl egyért!!! Pedig mindig munkásbakancsba jár. :twisted: Na, erről ennyit.

Holnap nyilván áramszünet lesz nálunk, hozzák majd a kábeltévét végre. Nem jövök. Na de se tv, se Net, se főzés, se vasalás. Az kell, hogy még essen is, hogy tuti ne is tudjunk elmenni se. :evil: Bár nyilván pelenkáért elmegyünk kocsival. Még Petrának se tudok kaját melegíteni.

omr
 
 


Rena: tegnap volt egy nem fogadottam egy 70-es számról! Az lehet, hogy anyukád volt! Mit szeretne egyébként? A piacon Balázs kapott 5 pólót 2 pólós gyatyás együttest meg egy pulcsit! Béci kapott 2 pólót, öcsém meg apa is egy-egy pólót, anyának terítőt hozrtam meg fél kiló rizses csokit (ham-ham). Én meg kaptam Nike melegítőt eredetit 4000.- (ha-ha-ha), de amúgy jól néz ki, 3 felsőt, egy cipőt, egy táskát meg zoknikat. És mindez összesen 20e ft volt!
Akartam megint szavazni, de nem tudok, megint azt írta ki mint a múltkor!

Itt zuhog az eső pedig el kellene mennünk vmi. ebédnek valóért! Nem is tudom mit főzzek olyan macera mindig kitalálni!

Tinu: én is úgy szeretnék szoknyába járni az olyan csini, de jó nagy debla lettem és így minden olyan szarul áll rajtam! És én is mire lefogynék jön a követekző terhesség! Tényleg ti mikorra tervezeitek? Mi ősszel belevágunk a projectbe, hogy jövő nyáron szülessen a kistesó!
Na elég lesz belőlem!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


FAlexa: én tavaszi babát szeretnék, úgyhogy már nyáron nekiállunk. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Falexa!
Szombaton megy ovibálba vagy hova, sminket szeretne kérni. El tudod vállalni?
Nem semmi cókmók 20ezerért!! Tényleg megéri. mi rég voltunk nagyon.

Andiék is nekiállnak ősszel éppen tegnap mondta, mi is ugyebár. Félek is meg nem is.
Azért belegondolva pl abba, hogy most beteg volt Petra és elvittem dokihoz. mi van, ha itt a kistesó, akkor őt hova teszem?
Na majd kiforrja magát. Itt van nekünk Brigó példának, hogy meg lehet csinálni, meg majd Livi jól kioktat minket, hogy ő hogy csinálja! :D :wink:

omr
 
 


ez jó értelmetlen lett. szóval hova teszem, amíg Petrát elviszem dokihoz. meg pl majd amíg elviszem az oviba. bár már előre agyaltam, hogy akkor eleve bébihordozóba altatom a picit mikor menni kell Petráért akkor csak beteszem az autóba. Na leállítom magam, messze van az még. :lol:

omr
 
 


Megint én. :oops:
Képzeljétek az előbb rakom tisztába a lányt (második folyékony kaka ma) és látom,hogy tiszta pöttyes. Felhívtam a dokinénit, amúgy is tartoztam egy jelentéssel a kakaszámokról. Hát a vírus okozza ezt is, holnap megint megyünk, adnak valami kenceficét rá. :roll: :roll:

omr
 
 


Sziasztok!

Rena
Orulok,hogy jobban van mar Petra, pottyok azok nekunk is voltak a magas lazas virus utan. Kb 3 nap es elmulik.

Babaprojekt
Ugy volt mi is kezdjuk kovetkezo honapba, de kezdek elbizonytalanodni. Hogy birnam en itt 2 gyerekkkel? Nekem aztan tenyleg senki nincs aki segiteni tudna. persze szerintem sokan vannak meg igy rajtam kivul (sok embernek otthon sincs semmi segitsege) Ahhh szoval nem tudom. Pedig tenyleg szeretnek meg egy pici babat.!!!!

Kepzeljetek megvan az autom!!!! Most nagyon boldog vagyok, tegnap kimentunk vezetni, ide a parkoloba hat ra kell jonnom, hogy nagyon bena vagyok. 6eve nem vezettem es hat mindent elfelejtettem. Nagyon gaaaaz, szerintem soha nem fogok belejonni. Itt mindenki tud vezetni? Nyugtassatok meg, hogy menni fog a vezetes. :oops:

Ruha: haaat en imadok oltozkodni, igy eleg sok ruham van es mindig ujat szeretnek, ugyanis nagyon hamar megunom oket :oops: Ja es soha nem tudok mit felvenni. Apa neha mar idegbajd kap tolem!!! Mondjuk nem csodalom.

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Szonjababat elfelejtettem megdicserni, nagyon szep!!! :D

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziasztok!

Én is szeretek rucikat vásárolni, magamnak is, de főleg a sportosabbat, pedig elegánsat is kéne, mert az nincs.... na de majd annak is utána nézek, csak az nehéz, azt ált elunom, pl a gatyavételt is, az is nehezen megy. most pl rendeltünk anyuval katalógusból, hát vmi jó, de papíron minden jobban néz ki...

REna, ovibál :) :) :) az milyen?
gyógyulást továbbra is Petrának!
ja, bébitaxt, Réka múlt előtti 7végén tanulta meg hajtani, ah volt a fejlődős hétvégéje, utána tanult meg járni is. De azóta nem megy annyit vele. Leszállni nagyon ügyesen letud, fel még nem. és persze nyomkodja rendületlenül. De pár hete abshzolut sláger volt, most, hoyg jár, kevésbé :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Winnie!
Ovibál: jótékonysági bál, a bevételen játékot vesznek meg ilyesmit. :)
Nálunk már rég lemerült az elem a taxiban :D :oops:

Sziszka! És magától elmúlt a pötty? Nem tudom milyne krémet akar adni akkor a dokinéni. :roll:

Vezetés: 12 éves lesz a jogsim idén, már kezdetben is sűrűn vezethettem anyuék kocsiját, de már jópár éve hetente, vagy hetente többször biztos vezetek. Én imádok vezetni! Autókázni úgy simán, ha utas vagyok nem szeretek, csak ha én vezethetek. Apukámnak hála, még pár hét kellett is a 17-hez mikor beiratkoztam oktatásra, de azt mondta: lányom, a jogsi olyan mint a személyi, egyszerűen kell az embernek. :D

Ja Sziszka! Nagy gratula az autóhoz! Akkor gyakorolj sokat, aztán biztos úgy megy mint régen. (mondjuk nem tudom,régen jól ment-e :lol: ) Milyen ótó amúgy?

omr
 
 


Rena, nálunk is, nemrég cseréltem ;)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Rena: örülök, hogy jobban vagytok!
Nem szereted a Pampers-t? Én éjszakára azt használok, és nagyon jó! Nekünk bejött! De persze minden gyerkőcnek más válik be, testalkattó is függ.
Hú, az áramszünet nagyon gáz tud lenni… Nem irigyellek!

Sziszka: nyugi, a vezetés csak gyakorlás kérdése. Én se vezettem évekig, aztán muszáj volt, mert olyan helyen találtam munkát, ahova csak kocsival tudtam eljárni. És most már nagyon belejöttem. Kitartás! Ne add fel, az a lényeg!

Hű, itt mindenki kistesót tervez? Csak én vagyok kivétel? Én nem vágyom rá egyáltalán!
Ne aggódjatok, ha tényleg akarjátok, vágjatok bele, a most elképzelt gondokat, akkor simán meg tudjátok majd oldani. Előre belegondolva mindig nehezebbnek tűnik minden, mint ha benne vagytok a helyzetben. Én dumálok, aki nem akar kistesót, mi???

Asszem csak az elmos képet tettem fel a múltkor, a másik lemaradt, most pótolom. Ezen jobban látszik az arca.
Kép

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Látom nincs nagy forgi.
Petrát tegnap megint látni akarta a dokinéni, a pöttyei miatt. a hólyagos garatgyuszi elmúlóban, de benyelt egy másik vírust, most a szájpadlása játszik bíborvörösben. Cataflam marad szombatig. De rendesen eszik,iszik,kakál, helyreállt a rend.

Csilla! Hol írtam én, hogy nem szeretem a Pamperst? :roll: Szeretem én, most is azt veszek, csak a verseny miatt lettem mérges és megérdemelnék, hogy elpártoljak tőlük, de nem hiszem, hogy attól majd megijednek, hogy én nem veszek többet a termékükből. :lol:

omr
 
 


Apa tegnap hazajött! Juhéjj!

Ma mentünk volna Pestre a kardiológiára,de a BKV bekavart, így majd csak hétfőn megyünk! Majd mesélek, hogy mit mondtak!

Rena: anyud nagyon szép lett tegnap! :D A szombatot nem konkretizáltuk, de mond már meg, hogy nyugodtan jöhet háromra, ha jó neki!

Szép hétvégét mindenkinek!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Húha micsoda pörgés van itt!

Rena: pólót nem kaptunk Petrára kicsi volt vagy nagyon nagy! Viszont Bazsinak vettünk szandit! Ciciban a neve nagyon aranyos 19-est vettem neki mert ez is vagy egy centivel nagyobb mint a lába! Mikor fizettük mintha a fogunk húzták volna! Apával beszélük, hogy magunknak nem is veszünk ilyen drága cipőt én is Deichmann-ban meg ilyen olcsóbb helyeken szoktam cipőt venni. Na mindegy azt mondják az első cipők nagyon fontosak a láb boltozatának kialakulása szempontjából! :D :D

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


ja és egy fotó a kis szandiról!

Kép

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Én a napokban nem vagyok túl jó formában, ezért nem is nagyon volt kedvem írni! De látom a többiek se viszik túlzásba!

falexa: mennyi volt a kisszandi? Nagyon csini!

rena: akkor a pampers-es dolgot félrértettem, bocsi!

Apa tegnap meg ma nyelvvizsgázik, de nagyon kevés ideje volt a felkészülésre, így kicsi az esélye, hogy sikerül. Szegény eléggé elkedvetlenedett ettől...

Nálunk esik az eső, nálatok?

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Falexa! Ha olvasol: héten nincs már kocsid? Átjöttök Bazsival valamelyik nap egy picikét?

omr
 
 


Rena: van kocsim! Mikor menjünk?

Voltunk Pesten a GOKI-ba! Sajna mindenképpen nyitott szívműtétünk lesz egy fél éven belül, de nagyon biztatnak a dokik, hogy ez egy könnyen gyógyítható probléma. Hát legyen igazuk! Bazsi nagyon jól viselte az utat és a vizsgálatokat! A dokik marha rendesek voltak egy fillért nem fogadtak el ( sem a kardiológus, sem a szívsebész főorvos) pedig dugdostuk volna nekik, bár ebben nem vagyunk rutinisak (Hálisten), ne is legyünk!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Csilla: a szandi 11900.- volt! Ezért szívtuk a fogunkat! :?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Fú én bíztam benne, hogy nem kell még műteni és megússzátok a vágást. :( Na de túl lesz rajta és annál hamarabb erősödik. Tök jó, hgy nem fogadtak el pízt. Rendesek. Honnan a fenéből pottyantak ide? :?: Ritka mint a fehér varjú.
Bármikor jöhettek. Azaz csütörtökön vagy pénteken Szegedre megyünk - időtől függ, de holnap vagy szerdán egész nap itthon gubbasztunk! :) Na majd beszélünk akkor nálunk! (mindenesetre holnapra kicsit összetakarítok :oops: :lol: )
11900 úúúúúúúú juuujjj :roll: Én meg rájöttem, hogy kevés rucija van a csajnak. Főleg, hogy pénteken 2szer, szombaton 3-szor, vasárnap 2-szer öltöztettem át. megint mostam, 2 napja is. be kell ruházni megint :? :roll: ÉS EZ ÍGY LESZ MÉG 17 ÉVIG, AMÍG MEG NEM NŐ!! :shock: :lol: (valahol olvastam, hogy valami 15-20 milla közötti összegbe kerül egy gyerek minden együtt 18 év alatt. :shock: :shock:

omr
 
 


Ti gyerekeitek is ilyne koszosak? Vagy csak az enyém van nyakig benne mindenbe? Egész nap kint voltunk szinte tegnap, tetőtől talpig koszfészek volt a lány. (jól van mondjuk vizes volt a homok..) Átöltöztünk, elmentünk anyósékhoz, ott volt sógornőm lánya, mondja mama, hogy egész nap kint voltak, hát basszus, olyan tiszta volt a lány mint a patyolat!

omr
 
 


REna, Réka ennyire nem koszos, de nincs is annyira sokat kint :)2 nacit mondjuk bekoszolt, de ezeket még szerintem ráadom, ha kimegyünk, ezeket koszolja tovább....
én hetente mosok babaruci, de voltunk a hétvégén börzézni, ott bevásároltam rendesen :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Rena: akkor holnap délelőtt átmennénk, ha az jó nektek is! :)

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Már vártam, hogy írj! :D Éppen most ültem le egy adag Cézár salival a gép elé! :D
Várunk titeket akkor délelőtt. Pusza!

omr
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki kikapcsolta a gépet hétvégén :wink: :lol:
Nálunk hvégén szombat meg vasárnap is vendégek voltak, barátok. Volt grillezés meg minden. OOOlyan jóó, hogy végre jó idő van és kint lehet lenni egész nap!!! Dalmi is sokkal nyugisabb ha kint tehet-vehet. Lehet már írtam, de csajszim nagyon elkezdett dumálni. Pár szóbol 1-2 hét alatt vagy 40-50 lett. Annyira hihetetlen, hogy ilyen hirtelen.


fölkalexa,
nagyon édi és szuper ez a cipi. hú, de az ára...és remélem nagyon nem fogsz utálni, ha elárulum, hogy a brendon outletben pont ezt láttam akciósan :oops:
Csináljatok holnap képeket a gyerkőcökről ám!!!
Műtét: :cry: DE túlresztek rajta gyorsan, aztánmár csak egy rossz emlék lesz...

Rena,
cézár sali.... húúú ezt ne mondtad volna, nagyon megkívántam... :oops:
Dalmi si egyegy kizeshomokozás tán iszonyat hogy tud kinézni, igazi kis purdé.Nálunk is van játszóruci, az koszosan is mehet rá egy ideig... :lol: De ma pl kétszer magáraöntötte a vödörben összegyült vizet... :roll:

hopcsi,
nem ciki az ha ne akarsz kistesót, az a jó, hogy ezt vállalod!!! NAgyon tündérvirág a csajszid a képeken!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziszka,
tényleg gratul a kocsihoz és kicsit irigykedem, hogy neked már megvan :oops: Nálunk még csúszik a hitel miatt, talán majd pénteken....

tinu,
aakor már ti is túlvagytok az oltáson, vagy mostanában mentek? Képzeld, szerencsére nem volt semmi mellékhatása. Bár volt 1-2 nap hisztisebb a csaj mi ezt a szurira fogtuk...( de szerintem csak kezd öntudatára ébredni... :shock: )
Vendég
 


Kép Kukucs :-)
Vendég
 


Livi: Dalmi szépség, mint mindig. :) Ma kapta volna meg TÜnci az oltást, de elhalasztottuk, mert vasárnap én belázasodtam és a dokinéni Tünci torkát pirosnak látta. Úgyhogy most figyelem a gyereket, hátha ő is lázas lesz, közben meg igyekszem túlélni. :? Nem, mintha olyan nagy betegség lenne, de fáj mindenem. Pedig nem is magas a lázam ám. MÁs bajom nem is nagyon van, csak egy kis torokkaparás és köhögés.

Kép
Kép
tinu
 
 


Falexa: szandi ára: jesszus!!!

Sajnálom, hogy műtét lesz! Biztos nehéz időszak lesz…

Rena. Ne aggódj, Szonja is mindig nyakig kosz. Belefekszik a homokba, turkál mindenben, letérdel stb… De inkább ilyen legyen, minthogy vinnyogjon egy kis homoktól, kosztól…

Én általában 5-6 naponta mosok Szonjának. Ennyi idő alatt jön össze egy adag törülközővel, ágyneművel, hálózsákkal együtt ( ezeket nem minden alkalommal mosom, minden mosásnál egy nagyobb valamit beleteszek)

Egyébként a kinti gatyót, kabátot én is ráadom pár napig, ha koszos is egy kicsit.

Livi: gratula a beszédhez! Szonja is napról napra több szótagot, rövid szót használ! Úgy élvezem!

Tinu: jobbulást!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Sziasztok!

Na en is eltuntem egy kicsit, hetvegen mi is az ismerosoket jartuk, meg haznezobe voltunk. (ugy nez ki elkezdunk nezegetni most mar egy sajatot)
Autom nagyon jol uzemel, mar vagy 5x voltam kint a forgalomba, persze apa mellettem ult es fogta a fejet. :oops: :) Egyedul meg nem megyek ki, meg par hetet akarok igy gyakorolgatni.

Rena
Cezar salit en is nagyon szeretem :D Egy vw polo az en kisautom :) Hogy van Petra?

Falexa
En is sajnalom,hogy mutet lesz, remeljuk hamar tullesztek rajta.

Livi
Dalmi mar 40-50 szot mond????? :o :o Az igen, nagyon kis ugyes. Lily is nagprol napra tobb szot mond , de meg igen messze vagyunk toletek :)

Kerdes: Ki mit tud a krupp-rol( igy kell irni? :oops: ) Hetvegen jatszott a Lily egy kisfiuval akinek aznap ejszaka kruppos rohama lett. En ugy tudom az nem fertotozo meg semmi, de az interneten utana olvastam es ott azt irjak,hogy fertozo gyerekbetegseg :shock:

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


HAhó csajok, mizu mindenki alszik??? :shock: :lol:

Brigó,
már akartam kérdezni, hogy Zsombi még a fürcsiülőben fürdik? Dalmi az utóbbi 2-3 napban állandóan ki akar mászni. ÍGy pesrze folyamatosan hajolni kell meg elmelgetni... :?

Sziszka,
apát akkor ne vidd magaddal, ha meg akarsz tanúlni vezetni :P :lol:
szavak: Számolda csak össze Lili szavait és majd jól meglepődsz, ahogy mi is :lol: Én max 10-20re tippeltem, míg össze nem írtuk.
Kruppról sajna semmi infóm, asszem Snoopy gyerkőce volt kruppos, de ő már nem ír ide. Azóta nincs tünet ugye?

Hopcsi,
én is nagyon élvezem a babadumát, olyan kis tüneményes ez az időszak!!!

tinu,
na hogy álltok, megúszta Tünci a betegséget? NEked meg jobbulást!!


Voltam ma brendonban, megvettem még a hiányzó cuccokat a pöcsinek. Annyira durva, hogy 6 hét és ittvan.... :shock: :shock: :shock: :D

Na jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


ja, én sem járok mostanság túl gyakran errelefe.... :oops:

Livi, miért nem fürdik Dalmi nagykádban? nálunk már ez megy tök régóta és nagyon élvezi Réka, sosem akar kijönni :) :) :)

Sziszka, CSNiki Danija krupps még, ide szerintem már nem nagyon jön, de írjál neki privit, arra biztos válaszol, meg tudja osztani a tapasztalatait...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


winnie,
nagykádban fürdik, de benne van a fürdőülőke, abban csücsül. Ha csak simán "beeresztem", akkor mindig parázok, hogy eltaknyol és elmerül(volt már ilyen), így ha kimászik akkor folyamatosan hajolgatok hozzá a kádba. húú remélem érthető volt... :oops:
Vendég
 


Livi: egyelőre TÜnci még nem beteg. Én viszont nem nagyon gyógyulok. :? Hú, tényleg hamar eltelik az a 6 hét! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Jó keveset írtatok, nem volt mihez hozzászólni, és én sem sziporkáztam mostanában! :oops:

Livi: csúszásgátló, azóta nem taknyolt Kiara a kádban, csak egyszer, de akkor ült, és emelgette a lábait ki a vízből, és egyszer túl magasra emelte, már borult is hátra! :roll:
És hogy lesz, ha mész szülni? Apa vigyáz addig Dalmira? Vagy segít neki valaki? De már tényleg mindjárt itt az idő! Tök jó! :D :D :D :D :D

Kiara is most kezd beindulni szavakban, de jó ötlet, majd én is számolgatom, hogy miket mond, neki inkább most kezd érthetővé vállni egy csomó szó, amit eddig csak én értettem! :D :D :lol:

Kijött a 9. fogunk is (lehet már írtam), valszeg ezért volt a hőemelkedés a hétvégén. Aztán meg kedden játszó után tiszta pötty lett a gyerek. Dokinéni azt mondta, hogy vagy allergia, de nem kapott semmi újat, vagy valami vírus. Illetve ha több lesz, és nem múlik, akkor valami gyerekbetegség is lehet, ami pöttyel jár: asszem rubeola, meg ilyenek, de múlik szerencsére, már csak pár van belőle.

Rena: nekünk is behólyagosodott a garat. De nem kaptunk rá a dokinénitől se semmit, láza meg már nincs szerencsére. Nektek mennyi idő alatt múlt el?

Többiek? Túl szép idő van, mi, hogy leüljetek a gép elé! :wink: Én is így gondolnám, ha egészséges lenne a csemete, már nem lennénk itthon, de így ... :roll:

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, beszoktam kukucskálni, de dolizom a gépen jórészt. Most végeztem egy feladattal, úgyhogy mielőtt főzök valamit írok pár sort.

Livi! Mi sosem használtunk ilyne beleülős dolgot, de nem is csúszott el. Van csúszásgátlónk, azon ül vagy áll, sőt járkál is rajta. Lehet, hogy már Dalmi sem taknyolna el.
Juj de izgi már tényleg a várakozás! :D

Sziszka! Nem tudok én sem semmit a kruppról. Ebben nem tudok segíteni.

Tinu! Jobbulást továbbra is! Kamillatea, kék kendő, méz. :wink:

Niki! Nem volt egészen 1 hét a betegség. 5-6 nap. Ez a két vírus összesen. Az első olyan 4, a második nem volt vészes, azzal nem volt semmi baj.

Viszont csajok, az étvágya megcsappant az én mindenevő, farkaséhségű lányomnak. :roll: Illetve válogat. Nem kell semmi ami kanalas. Csak joghurt, krémtúró, az is úgy, ha ő eheti. Ezzel nincs is gond, egye (tiszta joghurt még a haja is ilyenkor), de főzi, leves, ezeket úgy kell beleimádkozni. :(
Vajas kenyér, sima kifili sajt mázsaszámra ezek mennek. De pl most a felvágott sem. :? remélem csak átmeneti.

Másik! Elkezdte érdekelni a rajzolás. Ül az ölembe, adja a tollat a kezembe, rajzolok ezt-azt, aztán kiveszi a tollat, ő is firkál, megint vissza nekem és így tovább fél órán át. Tegnap délután kezdte ezt. Szerintetek mit vegyek? Zsírkrétát vagy színes ceruzát? Tiszta toll a kezem meg az övé is, szóval valami más kell.

omr
 
 


Niki! Akartam még írni, hogy gratula a foghoz. Na és ennyit számít, hogy 1 éves korig semmi fogatok nem volt. Már több van, mint Petrának! :lol: Gombamód nőnek! :D

Jók az új vonalzóitok! Nagyonbaba láz elkapott engem is, de ezt már nem változtatom, az egyedi vonalzók a honlapunkon megnézhető! :D

omr
 
 


Rena: van a Crayola-nak olyan filctolla, amit kimosható, lemosható mindenről, vastag a gyerekkezeknek, 1éves kortól! Kiara imádja. Meg nyárra beszereztem már a múltkori bababörzén aszfalt-rajzoló krétát, ami szintén lemosható! Érdemes szerintem, mert pl. Kiara imád firkálni, rajzolni.
Kiarának is vannak ilyen időszakai, amikor alig eszik meg valamit, most kicsit jobb, de nem akarom elkiabálni. :roll:
Na igen, fogak, azért én is megnyugodtam, hogy így belehúzott! :lol: :oops:

Kép
kernico
 
 


Niki! Hol lehet azt kapni? tesco pl? jól hangzik nagyon!
jó az avatarkép is! :D

omr
 
 


Sziasztok!

Rena
Nalunk mar nagyon regota ez van. Alig eszik valamit, most mar kezdem megszokni. En mindig azt hiszem,hogy ehes de alig eszik valamit, mindig ugy kell beleimadkozni egy kis kajat. :( Anyu azt mondja en is ilyen voltam. Ha ehesek ugy is jelzik.Engem legjobban az idegesit amikor megmegkosolni se akarja amit foztem neki. Kidugja a nyelvet es huzza a szajat. Na ilyenkor bele kell tennem a szajaba,hogy erezze mi is az, aztan igy eszik belole par kanallal +egy joghurt. Ez altalaban az ebed :shock: :evil: Ugy jobban eszik ha a kezebe adom es tud fudkalozni kozbe. Na de igy fozeleket nem tudunk enni :roll:

Livi
Szerintem felreertetted nem Lilynek volt krupp-os rohama, hanem a kis baratjanak es en csak attol tartok nehogy elkapja, ugyanis az interneten azt irtak,hogy fertozo. Azert koszonom a hozzaszolast mindenkinek:) Juj mar tenyleg mindjart jon a kisocsi. Kivancsi vagyok mit fogsz mondani, milyen a 2 gyerek????

Kernico
Gratula a fogacskahoz.

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Livi
Nekunk is csuszasgatlo van a kadba, igy meg nem esett el.

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziszka: szerintem az úgy lehet, hogy a krupp akkor jön ki, ha valami vírusos fertőzés van és az viszont biztos ragályos.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Mostanában padlón vagyok, ezért nem is volt kedvem írogatni...

sziszka: Szonja is ilyen rossz evő... néha nagyon kikaszt azzal, hogy nem akar enni... De nem tudok vele mit csinálni, meg nem tömhetem.

Kíváncsi leszek, mennyit hízik 3 hónap alatt (majd 15 hós oltáskor mérik).

Majd ha jobb hangulatom lesz, jövök!!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Rena: passz, játékboltokban kell körbenézni. Bp-en általában van a nagyobb helyeken. Vagy neten rendelni, de gondolom postaköltséggel nem jön ki túl jól.

Sziszka: én is azt olvastam, hogy a krupp fertőző vírus, és úgy lesz kruppos valaki, hogy elkapja valahol. De nekünk sem volt szerencsére, tényleg írj privit a csernusnikinek vagy a bunny-nak, nálluk volt, és biztosan kiokosította őket a dokijuk.

Kép
kernico
 
 


HEló mindenkinek!


Köszi csajok a fürcsis hozzászólásokat. Hát a szitu az az, hogy jókora a kádunk de a nagyobb gond az, hogy olyan szív alakú, vagyis tök nehezen lehet mindenhol befedni csuszigátlóval, csaj meg persze kiszúrja rögtön azt a 2 centit ahol nincs és hanyattvágódik. Ha épp nem lennék ennyire terhes :wink: akkor elkezdeném, pár nap alatt belejönne az új szituba bizti,csak félek addigra megszülök a parától 8)

Kaja,
épp nemrég olvastam valahol, hogy 1 éves kor után kevesebbet esznek a gyerekek, mert kevesebbet is nőnek. Nálunk sem megy úgy a zaba mint rég, de azért nem aggódom


Sziszka,
nem értettelek félre, a kérdés csak arra vonatkozott, hogy elkaptátok e vagy megúsztátok. De ha eddig nincs tünet akkor szntem megnyugodhatsz :)

kernico,
ez a lemosható filc tökjóóó lehet, asszem mi is beszerzünk egyet!!!
szülés: hát apa ugye ott lesz bent míg meszületi a pöcsös, Dalmi addig anyóséknál vagy anyuméknál (attól függ, hogy éjjel vagy nappal jöne rám a szülhetnék) De után amíg a kórházban eszek, szeretném, hohy minél többet apával legyen, hogy ne legyen neki olyan sokkoló, hogy eltüntem. Jajj már előre sajnálom a kiscsajt :? :cry: Ráadásul a kórterembe se jöhet be, így napi kb fél órát fog látni :cry:

tinu,
na mizu veled gyógyulgatsz???? engem is elkapott valami nyavaja 2 napja keményen megy a hasam, semmi nem marad pent fél óránál többet :?


hopcsi,
mi a baj, miért vagy padlón :( ?

Lányok nem tudtok május1-re pesten valami kis szupi majálisos gyerek szabadtéri progit???????????
Vendég
 


Sziasztok!

Crayola cucc a COraban bizti van.

Livi, a Ligetben van majális, és ott szerintem gyerekprogi is van, soksok lufi, meg ilyesmi. csak bazi sokan vannak....
nagyon terhes :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: