Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Lenne egy kérdésem... lehet, hogy nagy butaság, de biztos, ami biztos... :-)
Nekem nagyon gyakran van szorulásom, és sokat kell erőlködnöm,aranyerem is lett. Ez a fajta erőlködés nem árthat??? Próbálok "normálisan" enni, de sajnos laktózérzékeny is vagyok, illetve alig van étel, amitől ne püffednék fel.
:-(
Köszi előre is!

Viki (5+2)
vikó
 
 


MÓni, gratula, profi egy táblázat!!!

Engem is csak most (8hetet betöltve) küldött el az orvosom védőnőhőz. De előtte vérvizsgálat/EKG és ezekkel együtt mehetek hozzá..

A vitaminról: Persze, nekem sincs semmi kifogásom ha nagy babám lesz, csak a szüléstől felnék kicsit ha 4 kg felett lenne a "picur". Persze a lényeg, h. egészséges legyen. Én még igazából nem merek belegondolni mi lesz júniusban.. Egyébként lehet hogy pont az Elevittől nem vagyok hányingeres/háhyós? Bár gyenge émelygés az kísért étkezések után..
Megmosolyogtat, milyen kívánósak egyesekKép))
Azt hittem ez később jön majd, vagy ezt egyénenként/ babánként változó??

Én azt hiszem visszamennék a második trimeszterben dolgozni. Az utolsó két hónapot inkább itthon tölteném nyugiban. De eztúgyis majd az állapotom határozza meg..
Szerintetek veszélyes lehet a babámra a talpamon lévő szemölcs? (azt hiszem futószemölcsnek hívják) Helyileg kezelem, próbálpom kiirtani jó kis gyenge szalicilsavas kenőccsel (Scholl)kb. félúton járok... eddig nem tartottam fontosnak, de most ekbizonytalanodtam..

Timi
(8+2)
splendida
 
 


Vikó,
A szorulást szerintem el kellene kerülni.. Igyál sok vizet, és sok rostos gyümölcskevet!

Fúú, én most nagyon imádok terhesnek lenni.. Mindenki a kívanságomat lesi. Azt hiszem elég rendesen hullámzik a kedélyálloptom..mert általában én is mindenen elbőgtem eddig magam.
splendida
 
 

 
 

Viko,

nekem a MagneB6 erre is nagyon jo hatassal van. Szedem az Elevitet, amitol sokaknak van szorulasa, nekem is volt. De a hasgorcseimre el kellett kezdenem szedni a MagneB6-ot es teljes sikert hozott. Artani nem arthat, probald ki. En is nagyon szorulasos tipus vagyok, de minden reggel frissen facsart narancs vagy grapefruitlevel kezdem a napot ehgyomorra es szerintem ez is segit!

Vanda
7+3
vanda72
 
 


Vanda!
Ezek szerint nem szeretnél ikrek jegyű gyerkőt?? Szerintem nem olyan rossz!
Egyébként ez a MganeB6 az megnézium és B6 vitamin együtt?? Lehet vény nélkül kapni?
wica
 
 


Wica!

Igen, magnézium és B6 vitamin együtt. Recept nélkül meg tudod venni.

Akiren
akiren
 
 


Sziasztok

Látom szépen bővül a csapatKép, és mi lesz még itt a végéreKép. Július eleji a legkisebb babánk, és akkor ugye még nem beszéltünk július hátralévő részéről és az egész augusztusról. Én 3 éve, amikor terhes lettem a fiammal (aki ugye aug. közepén született) karácsony előtt tudtam meg a hirt. Szóval azt hiszem, még bőven számithatunk új tagokraKép.

Nálam a rosszullétek mára tetőztek igazán, egész délelőtt felkelni se birtamKép.

Móni
Mi lesz velünk ha mész dolgozniKép? Ki fogja ilyen szépen és precizen karbantartani a táblátKép? Nekem a július 2. még valószinúleg fog változni, ezt csak én kalkuláltam ki abból, hogy doki szerint kb. mennyivel fiatalabb a terhesség. Ja, ugye nem haragszol a javaslatokértKép? De igy tényleg még jobb lettKép.
Milyen lett a hal?

Védőnő: Igen, a doki d "igazolást", de én anno sem akartam elkapkodni babonából. Kb. 10 hetesen mentem megcsináltatni a kiskönyvet, és szerintem most sem megyek majd hamarabb.

Lenocs
SzoritokKép, majd ird meg mi volt!

Üdv. az újaknakKép!

Viki
Én is a 12. hetet várom úgy mint a megváltótKép. Bár én már tapasztalatból tudom, hogy utána sem leszek nyugodt, mindig van miért aggódni. Szorulás ismerős sajnosKép.

Brigi

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Köszi mindenkinek a jótanácsokat! Kép
Pont most vettünk egy citrusprést. Úgyhogy a reggeleket így fogjuk ezentúl kezdeni. Apának, meg Szabinak sem árt egy reggeli vitaminbomba.
Meg a MAGNEB6-ot is kipróbálom. Én a FLP Kids-ét szedem, de ahogy elnézem, nem olyan nagy a vitamin-stb..tartalma mint az ELEVIT-nek. De ha attól meg szorulás lesz (ennél jobban??? :-))), na azt nem szeretném!Fúú, nehéz tészta.

Miért van az, hogy hízok? Pedig nem is nagyon édességezem,kenyeret sem eszem.Igaz, hogy a gyümikben is olyan sok a cukor, hogy nagyon oda kell figyelni, nem szabad azokból sem sokat enni?

Banyóci, Móni!

A júli 6 nekem is változhat, mert doki csak szerdán néz meg. "Csak" a tesztre meg magamra hagyatkoztam. Kisfiamnál is folyton változott az időpont. Először júli közepe... majd vége... végül aug. 11.én jött (Anyukám szülinapján). Most meg ahogy a dolgok állnak, lehet, hogy az én szülinapomon érkezik... Buli lesz a kórházban. Kép
vikó
 
 


Sziasztok,

Jo sokan letunk. Sajnos nem tutam hamarab irni mert mindig dolgom akat mivel hogy en a munkabol csatlakozom hozatok.

A tegnap ota nem nagyon van hanyingeren ( szerencsere) de anyira hirtelen mult el hogy egy kicsit most agogom, remelem nincs semi gond.
Lehet hogy elmuljon egyik naprol a masikra?

Nem beszelt meg senki egy fontos dologrol. Ti hogy vagytok a szerelmeskedesel? A ferjetek hogyan al az egeszhez?.....

Betty
( 11+1)
gomboc
 
 


Sziasztok!

Akrien! Te nekem írtad a kolbászos üzit, mert én kérdeztem, nem Gyöngyi! De köszi! Lehet, hogy keverni fogtok minket, ezért én inkább maradnék Gyike, így egyszerűbb lesz.

Betty!
Én amióta tudom, hogy terhes vagyok, abszolut nem kívánom a szexet, nem tudom, mi van velem.... Remélem, hogy csak a kezdeti megrázkódtatás miatt van. Kicsit aggódom, hogy mi lesz, ha ez így marad!
Várom a többiek tapasztalatait is!

Egy kérdés: Szerintetek nagyon gáz, hogy én a lakhelyemtől 100 km-re akarok szülni?

Gyike
(5+6)
gyike
 
 


Gomboc Kép

Nekem is egyik naprol a masikra tunt el a hanyingerem + minden mas tunet... lekopogom gyorsan. Kép Mar 2. nap, hogy tok jol vagyok, pedig ettem rendesen, nemcsak keveset sokszor. Eppen most tomtem be egy pizzat. Kép
Szerelmeskedes?! Nana! Foleg, hogy mar jobban vagyok. Eddig nem annyira ment, es a parom egy kicsit nehezen viselte, te tegnap megoldottuk a dolgot. Kép Kép Kép

Gyöngyi
7+2

bgy
 
 


Betty!
Nálunk apuci könyen lemondott róla mivel elég veszélyes lenne!!

Gyike!
Szerintem semmi gáz nincs abba hogy ilyen messsze van a kórház!!
Zsófi (8+5)
zsófi76
 
 


Gyike Kép

Szerintem sem gaz, en kb. 2000 km-re akarok szulni. Kép

Gyöngyi
7+2

bgy
 
 


Gomboc!

Én úgy tudom, csak akkor gond a szerelmeskedés, ha veszélyeztetett a mama. De mióta megtudtam, h. terhes vagyok, én sem kívánom. Kép
Szegény Apa...
Az előző terhességem alatt szinte végig mellőztük, mert én annyira paráztam... Kép
Apuci nem örült, mert a doki is azt mondta, h. nem gond. Én valahogy mégse bírtam...
vikó
 
 


Wica,
Igen, sajnos jol latod a dolgokat. Az en Skorpio/Rak szemelyisegemhez nem illik az Ikrek. Nem tehetek rola, nagyon keves kivetellel nincsen meg az osszhang veluk.

Gomboc,
nalunk is alabbhagyott a lelkesedes, de remelem csak azert, mert en estere vagyok mindig a legrosszabbul es annyira erzekeny vagyok a szagokra, hogy orulok, ha gyorsan elalszom es nem erzem az agynemu, meg a mittudomen meg mindek a szagat. (Ami eddig illat volt...)

Vanda
vanda72
 
 


SZiasztok!

A hal pompás lett, és érdekes módon ma először nem émelygek. Lehet, hogy a hal teszi ? :-)

Nekem is szokott szorulásom lenni, napi két-három evőkanál búzakorpa vagy zabkorpa is sokat segít a dolgon (érdemes valamibe belekeverni), bár én élőflórás joghurtot is eszem, ami szintén segíti az emésztést. A friss naracslé jobban hangzik, lehet, hogy átállok arra...

Le vagyunk tiltva a szexről, bár én nem is bánom, mert 2 hete (kb. azóta émelygek és fáj a hasam) eszembe sem jut a dolog. A párom egyelőre nem fogta föl a dolog "súlyosságát" :-)

Lányok, pozitív gondolatokat kérek! Igenis minden rendben lesz, jó helyen vannak a babák, vigyázunk rájuk, figyelünk arra, hogy mit eszünk, minden beteget kerülünk, szóval mi mindent megteszünk.... nem lehet itt semmi probléma!!!!!

Szóljatok, ha módosítsak valamit a táblázaton!

Móni (5+5)

Kép

Kép
mzx
 
 


<pre>
azonosító név kor terh hét terh nap szülés ideje kórház baba neve korábbi babák
Bkriszta Kriszta 24 13,00 1,00 2005. május 12. Szt. Imre Ákos/Anna -
Akiren Akiren - 11,00 2,00 2005. május 25. Péterfy Dániel/ -
Gomboc Betty - 11,00 1,00 2005. május 26. ? ? -
Mircimama Mircimama 30 10,00 1,00 2005. június 2. István ? Bence, 2001.05.07
Splendida Timi - 8,00 2,00 2005. június 15. Szt. János ? -
Zsófi76 Zsófi - 7,00 6,00 2005. június 18. ? ? -
Wica Wica - 7,00 5,00 2005. június 19. István ? -
Vanda72 Vanda - 7,00 2,00 2005. június 22. István ? -
Manóka Manóka - 7,00 2,00 2005. június 22. ? ? -
Bgy Gyöngyi - 7,00 1,00 2005. június 23. ? ? -
Bogárka75 Bogárka - 7,00 0,00 2005. június 24. Szt. Imre ? Petra, 2003.06.27
Lenocs Lenocs - 6,00 6,00 2005. június 24-26. Szt. Imre ? kislány, 2000.
Ezvicc Judit - 6,00 5,00 2005. június 26. Jahn Ferenc ? -
Banyóci Brigi 25 5,00 6,00 2005. július 2. Kútvölgyi ? Gyurci, 2002.08.18
Drika Drika - 5,00 6,00 2005. július 2. ? ? -
Gyike Györgyi - 5,00 5,00 2005. július 3. Pécs ? -
Mzx Móni 29 5,00 5,00 2005. július 3. István ? -
Moon Moon - ? ? 2005. július Tatabánya/Szt. Borbála Ákos -
Vikó Vikó - 5,00 2,00 2005. július 6. Bajcsy-Zsilinszky ? fiú, 1995.
</pre>

A mai állapot.

Kép

Kép
mzx
 
 


Lányok, érdemes benézni a 2004. őszi babák topicba, van egy tündéri táblázat (remélem idővel a miénk is ilyenné alakul), fotók, és a kb. 30 csajból 5-nek ikrei lettek!! :-)

Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az első, aki ikreket prezentál nekünk... :-)))

Kép

Kép
mzx
 
 


Mzx,
ujra nekifutok, az elobb lefagytam...

Szoval, nekem valami nem stimmel a szamolasunkkal. Ha nekem szept 15 volt az utolso mensim elso napja (egy szerdai nap), akkor most, penteken X hetes +3 napos vagyok, nem? mert ezen a heten szerdan mar +1 napos voltam, mivel kedden toltottem be a 7. hetet. Vagy nem jol gondolkodom? Siman lehet, csak akkor nem ertem. Nem mintha az az 1 nap akkora kulonbseg volna...

vanda
vanda72
 
 


Jo hetveget mindekinek csajok!

Hetfon ujult erovel jovok!

Vanda
vanda72
 
 


Szia Vanda!

Csak a lezárt napokat számítjuk, ezért van 1 nappal mindig kevesebb.
Móni

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a szives fogadtatást, és azt, hogy ilyen hamar bekerültem a táblázatbaKép

Az sztem, csak jó, hogy sokan vagyunk, én, aki már 2. alkalommal ír ilyen topikba az előzőt is nagyon szerettem.

Vitaminok: én, amiatt, hogy még szopik a fiam elkezdtem vasat szedni, de mást nem is nagyon akarok.
Egy mai,átlagos, vegyes táplálkozású nő fogyaszt annyi vatamint, amire szüksége van mind neki, mind a babának. Persze, nem akarok senkit lebeszélni, de, ha valakinek nem javasolta, vagy javasolja a dokija, az még nem baj.
A B6 vitamin émelygésre nagyon jó, de sztem magnéziumot még korai szedni.

Méhösszehúzódások, hasfájás teljesen normális a terhesség elején is, hisz nő a méh, és most ott nagyon mozgalmas dolgok történnekKépKép
Viko,
Székrekedés: sztem arra vigyázni, kell, hogy ne erölködj, mert nem jó, ha kiújjul, vagy még nagyobbodik az értágulat.
Bioleveket ajánlok, attól tuti lesz naponta széklet. Ha van gyümifruga, akkor tudsz csinálni céklát, répát, jó kis zöldségleveket.

Szex,
ha mejd elmúlik az émelygős időszak, akkor lesz kedv is a szexre, legalábbis sztemKép

terhességi hét kiszámolása 28 napos ciklusra érvényesítve:

Utolsó rendes vérzés 1. napjának dátuma + 7 nap, - 3 hónap, és ekkor megkapjuk a szülés időpontját, ebből kiszámítható a mostani állapot.
Ha a ciklus nem 28 napos, akkor a +7 naphoz annyit kell hozzáadni, ill. elvenni, amenyiben eltér a 28-tól.
De igazából nagy jelentősége nincs, mart úgyis mindenhol a 28 napos ciklusra, mint nagy átlagra számítanak.
Remélem, nem volt túl bonyolultKépKép

Én majd csak a 12. hét után akarok a védőnőhöz menni, előző terhességemben is azt utáltam a legjobban,az ott elfecsérelt időt. De gondolom, nbem minden védőnő ilyen, illetve, nekem nem is nagyon tudna újat mondaniKép

Sült hal? azt ma én is kívántam, vettem is, de csak kis halRUDAKAT, ÉS MAJONÉZES KRUMPLIVAL LECSÚSZOTTKépKép:o

na, menek, fiam szeretne írni...

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!

Gratulálok!!!!! Remélem a Pöttömökben is megosztod a nagy hírt!
Imikének boldog névnapot!
Ines
ini
 
 


Mzx!

Kijavítanád az adataimat?? Bár nem mintha sokat számítana, de ma vagyok 7 hetes és 5 napos, júni 19-re vagyok kiírva..no de ez nem lányeg utolsó mensi szept 1, de mivel marhára hoszzú volt a ciklus, olyan 12.-e lett volna. Tehát szept 12.-e.
Köszi.
:-)
wica
 
 


Manóka!

De jó, hogy van valaki, aki még szintén szoptat!
Neked nem voltak aggodalmaid emiatt? Én tiszta para voltam az elején minden szoptatásnál, hogy nehogy baja legyen a pici babónak. Aztán írtam a Terhesség alatti szoptatás topicba, és ott maximálisan megnyugtattak. Úgyhogy most napi négyszer nyomjuk, aztán majd meglátjuk mi lesz.
Állítólag a 14. hét tájékán változik meg a tej íze, kíváncsi vagyok Petra mit szól majd hozzá, bár szerintem neki már rég nem a tej ebben az egészben a lényeg.

Na megyek is, mert követel a kiscsaj!

Üdv mindenkinek!
Bogárka

Bogárka
KépKép
KépKép
bogárka75
 
 


Wica, a 7 hét és 5 nap van nálad a táblázatban (ld. fent)..

Móni

Kép

Kép
mzx
 
 


Helló lányok!

Hát akkor bejelentkezem én is közétek. Ezt a sok számolást totál nem értem, a héten aztmondták az UH-n hogy 9 hetes .
Manóka üdv itt is! Kép
A te számolási meneted elég vili volt akkor ezek szerint, elvileg juni 7. lenne a szülés.
Olvasgatlak már pár napja titeket, örülök, hogy van ilyen topik, mert én extra semmit nem fogok az adásból, úgyhogy itt nézek nagyokat csak!
Azthiszem szerencsés lehetek, mert semmi bajom, azon kívűl, hogy felpattant rám 4 kiló, és lépten nyomon rajtaütésszerűen elalszom.
Szóval ezt a védő-támadó nénit, nem nagyon kell erőltetni? Jövőhéten megyek nögyogyihoz, és mondta, hogy küldeni fog védőnőhöz.
Azt sem tudom, hogy megy ez az orvosválasztás, meg hogy minek alapján találjam én azt ki, hogy hol szüljek? Az a doki akihez most beestem a Péterfiben praktizál, de most láttam életemben először. Vagy csk nézzem meg, ki van a közeli kórházban, és sétáljak oda, bocsi nállad szülnék? Hogy megy ez? Hót kuka vagyok az egész témához.
Ja és minezek tetejébe totál parázok az egésztől.
Na kell ide egy ilyen nyafka macska? Kép

Kép
krimo
 
 


Szia Krimo!

Üdv közöttünk!
Az orvosválasztáshoz annyit, hogy érdemes esetleg benézned a Szülészetek, kórházak topicokba, ott akár a péterfis orvosodra is rákérdezhetsz, hogy mennyire ajánlják, vagy a közeli kórház topicjában érdeklődhetsz jó doki után. Aztán elmész a rendelésére és megmondod, hogy szeretnéd, ha ő követné végig a terhességet és ő vezetné a szülést.

Kriszta!
Kérdezted, hogy ki a dokim. Balogh dokihoz járok immár 9 éve, tavaly is nála szültem. És Te kihez jársz? Biztos nem a Baloghhoz, mert ő csak 10. hét után kezdi el küldözgetni az embert ide oda. Szóval aszem hiába megyek még el 7+7 koromban jövő csütörtökön, vissza fog még rendelni 2-3 hét múlva és ha akkor is minden rendben, akkor adja a papirokat.

Bogárka

Bogárka
KépKép
KépKép
bogárka75
 
 


Sziasztok!

Móni! Lehet, hogy a szülés helye rubrikában a Pécset majd Szegedre kell változtatnod. Ugyanis még mindig nem döntöttem, hol szüljek. Távolság szempontjából mindegy, mindkettő 100 km-re van tőlünk.
Az ikrekkel meg könyörgök, ne riogass! Azt hiszem megnyílna alattam a föld, ha kiderülne, hogy kettőt várok! Még ezt az egyet is nagyon nehéz "feldolgoznom"! Be vagyok fosva rendesen, még mindig.

Mindenkinek puszi.
Gyike
(6+0)
gyike
 
 


Sziasztok!

Sex:
Nekem nem a kivanasaval volt gond,hanem azzal,hogy feltem,hogy emiatt esetleg vmi bajt okozhatok a babanal.Persze ez tudom,hogy nem igy van,meg az orvosom is mondta,hogy lehet,de en nagyon feltem.
Aztan idovel ez a felelem egyre csokkent,mar szinte teljesen elmultKépKépKép

GyikeKép
Az en parom viszont egeszen a 9. hetig bizott benne,hogy hatha ikrekKépElofordult mar a csaladban.De azert en is orulok,hogy egy babat varunkKép

BogarkaKép
En Nyulasihoz jarok.Valoszinuleg engem sem neznenek ilyen surun,ha nem lett volna a miss abKépKépKépDe en persze orultem neki,hogy 2 hetente neztek,most mar szerintem csak havonta kell UHra mennem.Legkozelebb hetfon,ugyhogy azt mar nagyon varomKépKép

Szep hetveget!

Kriszta es Prucsok(13+3)

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok,

Krimo,
hatalmas gratula nekedKép, és örülök, hogy idetaláltálKépKép
Parázni nem kell, megy minden a maga útján, ahogy már az idők kezdete óta....

Bogárka,
a szopi nálunk is megy, bár, sztem sem evés, inkább függés szempontból. Én azt mondom, ha az a kis pöttyöcske ott megtapadt, akkor még a szopi sem tud benne kárt tenni. Azon viszont már gondolkozutam, vajon, addig leszokunk róla, de, ha igen, biztos visszakönyörgi majd magát a fiúKép
Na, de mit tehetnék, kell neki, különben sír

Gyike,
biztosan láttad most a szülőszobát, volt egy szegedi szülés, a film miatt gondolom, a legextrább dolgokat is megkapta a kismama, de sztem nem volt rossz.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Bogárka tanácsára néztem be hozzátok, aki ezt a topicot egy másik topicon is reklámozza. Szerencsére.

Május 29. elvileg a szülés ideje, tehát 12. hét.
Magamról annyit: 30 éves vagyok, barna hajú, és szemű, 165 cm magas, és örülök, hogy titeket is megtaláltalak.
A terhességemmel semmi gond, hányinger semKép

Bogárka!

Kérlek írj nekem ha van egy kis időd, és ha ez a Balogh doki a Balogh Tibor a Szent Imréből!
Nagyon szeretném részletesen megtudni milyen orvos. Nekem is őt ajánlották. 30-án tudok menni hozzá, akkorra van időpont. Per pillanat nincs orvosom, őt szeretném felfogadni /megfogadni?/
Kicsit későn 15 hetesen fogok hozzá eljutni, emiatt izgulok, hogy nem túl késő-e.
Nem tudom jól vettem-e ki az előzőleg leírtakból, te már szültél nála?

Kép
Kép
pipocska
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
11+6 hetesek vagyunk.Késői baba, mi sem vagyunk fiatalok, évek alatt lombikkal sikerült babásnak lennem.
Sajnos van egy bevérzésem a baba mellett, ami amíg fel nem szívódik pihennem kell.
Orvost most váltani szeretnék, mert a jelenlegivel nem vagyok megelégedve, még a kötelező vizsgálatokat sem mondta el.
Vidéken élünk, de azt hiszem Pesten választunk orvost.
inez
 
 


Sziasztok!

Pipocska! Megadod az emilcímedet? Inkább privátban írnék, itt lehet kicsit offtopic lenne.
Igen, ő az, Balogh Tibor, és igen tavaly nyáron szültem nála a lányom, és már 9 éve járok, hozzá ... na de a többit privátban (egyébként én nagyon oda vagyok érte Kép ).

Üdv: Bogárka

Bogárka
KépKép
KépKép
bogárka75
 
 


Krimo!

Ki az a Péterfy-s orvos, akihez "beestél"? Én is egy Pétery-shez járok, akiről én sem tudtam semmit, de sokan ajánlották. Így választottam őt.
Ha esetleg egyezik a kettőnk orvosa, akkor nem kell aggódnod, én utánajártam hogy jó Kép Kép Kép

Akiren
(11+3)
akiren
 
 


Most, hogy visszaolvastam látom, hogy többen Szt.Istvánosok vagytok. Van ott Bábinszky Ágota doktornő? Ismeri valaki? Őt ajánlották nekem.
Előre is köszönöm.
inez
 
 


Sziasztok, frissítettem a táblázatot, lassan nem férünk el egy oldalra.:-)

Inez, a szülészetek szerinti topicok között több Istvánról szóló is van, vagy a keresőben keress rá a nevére, biztosan lesz róla egy-két info.

Pipocska, biztos, hogy 12 hetes vagy?

<pre>
azonosító név kor terh hét terh nap szülés ideje kórház baba neve korábbi babák
Bkriszta Kriszta 24 13,00 2,00 2005. május 12. Szt. Imre Ákos/Anna -
Inez Inez - 12,00 0,00 2005. május 21. ? ? -
Akiren Akiren - 11,00 3,00 2005. május 25. Péterfy Dániel/ -
Gomboc Betty - 11,00 2,00 2005. május 26. ? ? -
Pipocska Pipocska 30 10,00 6,00 2005. május 29. Szt. Imre ? -
Mircimama Mircimama 30 10,00 2,00 2005. június 2. István ? Bence, 2001.05.07
Krimo Krimo - 9,00 4,00 2005. június 7. Péterfy? ? -
Splendida Timi - 8,00 3,00 2005. június 15. Szt. János ? -
Zsófi76 Zsófi - 8,00 0,00 2005. június 18. ? ? -
Wica Wica - 7,00 6,00 2005. június 19. István ? -
Vanda72 Vanda - 7,00 3,00 2005. június 22. István ? -
Manóka Manóka - 7,00 3,00 2005. június 22. ? ? -
Bgy Gyöngyi - 7,00 2,00 2005. június 23. ? ? -
Bogárka75 Bogárka - 7,00 1,00 2005. június 24. Szt. Imre ? Petra, 2003.06.27
Lenocs Lenocs - 7,00 0,00 2005. június 24-26. Szt. Imre ? kislány, 2000.
Ezvicc Judit - 6,00 6,00 2005. június 26. Jahn Ferenc ? -
Banyóci Brigi 25 6,00 0,00 2005. július 2. Kútvölgyi ? Gyurci, 2002.08.18
Drika Drika - 6,00 0,00 2005. július 2. ? ? -
Gyike Györgyi - 5,00 6,00 2005. július 3. Pécs ? -
Mzx Móni 29 5,00 6,00 2005. július 3. István ? -
Moon Moon - ? ? 2005. július Tatabánya/Szt. Borbála Ákos -
Vikó Vikó - 5,00 3,00 2005. július 6. Bajcsy-Zsilinszky ? fiú, 1995.
</pre>

Üdv!
Móni

Kép

Kép
mzx
 
 


Szia Móni,

A korom 24. csak a tábla minnél teljesebb kitöltése érdekében . Kép

pusz
Drika
drika
 
 


Köszönöm, hogy máris bevettetek a táblázatba!
Jövő héten eldől, hogy melyik kórházba fogok járni.
A keresőben és az Istvános topicban sem találtam sajnos a doktornőt.
(41 éves vagyok.)
inez
 
 


Most csak bekukk.

Inez!
Mintha nekem a Kútvölgyiből rémlene a doktornő neve.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Na lássuk, szex: valahogy én sem kivánom mostanában. Reggel rosszul vagyok, estére hulla fáradt, napközben meg nem találkozunk..., meg valahogy tényleg nem hiányzik. Viszont ha jól emlékszem, akkor a 2. harmadban ez igencsak változott annoKépKépKép.

Móni
Ti miért vagytok letiltva? Valami baj van?

Manóka
Én nem is mondtam, hogy rossz lenne a sokaságKép. Én is szeretem nagyon a másik korosztályos topikot is ahova irok. Vitaminnak kapcsolatban osztom a véleményed, meg úgy néz ki, hogy a dokim isKép. Biolevek: ezeket csak simán behajigálom nyersen a masinába?

Üdv. az újaknakKép!

Inez
Most, hogy gondolkodtam még rajta, már biztos vagyok benne, hogy ott dolgozott. Kérdés, hogy ott van e még. Nézz be a Kútvölgyis topikba is szerintem.

Brigi

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Akiren!

Naná hogy még a nevét sem tudom, valami Tibor, keresgéltem már a Péterfys topikban, meg a halapénzen, de nem látom ott sem, ha meglátnám a nevét tudnám! Kép Hétfön majd lemegyek és megnézem, sőt, ha délutános akkor be is megyek hozzá.

Manóka!
Abban bízom én is! Mármint, hogy minden megy a maga útján Kép

MZX!
Köszi, hogy máris ott vagyok a táblázatban Kép És hogy ne nézzek ki ilyen kis hiányosnak a nevem Kriszta, 34 éves, és a Péterfy még tényleg csupa ??? Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Köszönöm, mindjárt meg is nézem!
inez
 
 


Sziasztok,

Banyóci,
igen, megmosd, és csak bele a gépbe, aztán frissiben inni. Persze, most ne cukrozott gyümilére számíts, de a répa, és a cékla is édeskés, persze, azért érződik rajta a zöldség íze. Lehet, hogy először szokatlan, de sztem pár nap, és hozzászokik az ember. Prósza- cseresznyeKép

Krimo,
menni fog a dolog, csak bízzKépPozitívan hozzáállni, és nem beszarni, én nagyon szerettem terhesnek lenni, sőt, most is azt mondja a férjem, máris szebb, és kívánatosabb vagyokKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Krimo!

Szerintem Dr. Rácz Tibor lehet. Nem ismerem őt egyáltalán. Talán így könnyebb rákeresni valahol Kép

Akiren
akiren
 
 


Móni!

Én 31 éves vagyok. Csak hogy tényleg minél teljesebb legyen a táblázat Kép

Akiren
(11+3)
akiren
 
 


Móni!

Akkor tőlem is egy-két adat a táblázathoz:
29 éves vagyok, a becsületes nevem pedig Zsuzsi, a Bogárka a vezetéknevem becézése (na így már el is árultam a teljes nevem Kép ).
Babanevek már vannak, de azokat babonából inkább majd csak később Kép.

Émelygésre egyébként kinek mi jön be? Petránál hírből sem ismertem ezt a dolgot, most viszont pár napja esténként egyre erősödő hányingereim vannak. Persze tudom, ahány ember, annyi gyógymód, de ha valakinek van vmi tuti tippje azt szívesen veszem.

Jóéjt: Bogárka (7+1)

Bogárka
KépKép
KépKép
bogárka75
 
 


Manóka!
Köszönöm Neked is a jó tanácsokat,remélem hamarosan megszünnek ezek a bélproblémák, mert szinte az egész napomat ez tölti ki... Kép
Tegnap céges banzáj volt, és kicsit "ráztam" Kép, éjfél körül haza is mentem és olyan olyan rosszul éreztem magam... nagyon szédültem, ami reggel folytatódott még pár óráig. Lehet ez a táncikától??? Azt hittem az nem árthat...Vagy egyszerüen csak mostmár kevesebbet bírok?

Még egy kérdés: enyhe sárgás folyás, az normális?

Móni!

Én 28 éves vagyok.

Krimo!
Valamennyire mindenki parázik! :-) Szerintem ez nem nyafkaság! Kép
A dokinak meg tényleg jól kérdezzges utána. Azért nem mindegy ki foglalkozik az emberrel ilyenkor.

Jó éjszakát mindenkinek!

Viki (5+3)
vikó
 
 


Jó reggelt!

Banyóci!

Csak a biztonság kedvéért tiltott le a szexről. A prolaktin és a progeszteronszintemre is szedek valami bogyót. Nagyon nehezen jött össze a baba, pedig a ciklusom a kezelések hatására tökéletes volt (több, mint egy évig minden reggel pontban fél 7-kor hőmérőztem!), a páromnak is tökéletes volt a "mintája", és mindig szépen előírásszerűen a megfelelő időpontban (is :-) ) próbálkoztunk, a baba pedig mégsem akart megérkezni. Most pedig, hogy összejött, erősen fájt a hasam 1-2 hétig, de szerecsére ez múlófélben van, jót tett az egy hét otthonlét.Szóval ezért.


Viki!
A sárgás (inkább fehéres), erős folyás normális, ahogy olvastam, nekem is van. Akkor van baj, ha mindenféle színben játszik, vagy emellett még egyéb tüneteid is vannak, pl. viszketés. Persze az nem árthat, ha legközelebb a dokival vetetsz egy kis kenetet, és megnézi, hogy van-e benne valami gomba. Állítólag a terhesek sokkal hamarabb elkapnak mindenféle hüvelyi fertőzést.

üdv!
Móni (6+0)

Kép

Kép
mzx
 
 


Sziasztok csajszik!
Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltatok, és a táblázatba is bekerültem.

Mzx!

Ha a mensi első napjától kell számolni, akkor pont ma vagyok 12. hetes /augusztus 22. vasárnap/
Viszont!Kép
Mivel már négy hónapja "tudatosan készült" a kis picike, ezért a naptáramban jegyeztem, mikor voltunk együtt. Még azt is, hogy egy nap hányszor.
Tehát a legközelebbi együtlét a mensi elmúltával volt: aug.27. péntek, majd aug.30. hétfő, majd szept.3;4;5. péntek, szombat/2*/, vasárnap.
Namost: ha a 27-ei alkalommal fogant, akkor még csak 11 hetes, ha pedig a "jó" hétvégénken 3;4;5-e, akkor még csak 10 hetes. Igazából azért írtam ilyen részletesen, mert engem is kételyek gyötörnek. Hogyan lehetne a mensi első napját venni a terhesség kezdetének, amikor én olyankor a hátam közepére nem kívánok semmit, nemhogy egy férfit!Kép
Az én érzésem szerint szept. 3,4,5 lesz a nyerő, a peteérés is valamikor akkor volt esedékes.
Ti tudtok valami okosat erre a dologra?

Ja!
Egyébként akinek van módja /tehát csak attól fél, hogy a picinek bajt okoz/ gyűrje le a félelmet, és engedjen a párjának. Frenetikus élmény lesz.
Saját tapasztalataim alapján. Sokkal intenzívebb a kéjérzet. Lehet, hogy emiatt, de sokkal kívánósabb vagyok.
A picinek, pedig csak jó, mert ha te boldog vagy, és boldogsághormon szabadul fel benned, az hozzá is eljut. A méhösszehúzódásokat pedig úgy éli meg, mintha ringatnák.
Alaposan utánaolvastam. Nekem is voltak kételyeim.

Bogárka!

Előre is köszönöm, ha írsz.
Nekem az lenne a fontos, hogy emberséges-e?
Lehet-e szülőszéken szülni nála?
Vagy az inkább a szüléznőn múlik?
És persze, hogyan viszonyul az EDA-hoz.
franczem@freemail.hu a címem.

Üdv mindenkinek!

Kép
Kép
pipocska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: