Új privát üzeneted érkezett!

Megann,
ne aggódj a feszkó miatt! Egy kismama könyvben olvastam, hogy ez ilyenkor sajnos természetes, az első 3 hónapra jellemző és el fog múlni, sőt a könyv szerint pont az ellenkezőjét fogja érezni utána a kismama!!! A kismamának lelkileg is fel kell készülnie az új helyzetre, a jövőbeni feladatokra való rádöbbenés hirtelen ránehezedik és ez picit ilyesztő is lehet első pillanatra.
Próbáld elterelni a figyelmed vmivel.

Csilla,
hogy ki a védőnő, azt honnan lehet tudni? Az orvos mondja meg? Én nem a kerületemben járok nőgyógyászhoz, ezért kérdem.

Falina
falina
 
 


Csillám, Falina!

Jó lenne ha tényleg 'csak'3 hónapig tartana ez az állapot, mert így az ember még saját magát is megutálja!!!Kép
A figyelmemet tanulással próbálom lekötni, de sajnos még ez is idegesít, akkor meg aztán fel bírnék robbanni, vagy üvöltenék legszívesebben amikor megzavarnak benne.Ezt a főbenjáró bűnt követte ma el a férjemKép.Többször is!!!KépKépKép
Én meg kritkán aluli hangnemben küldtem el melegebb éghajlatraKépKép
De szerencsére neki is olyan rossz napja volt, hogy most már csak röhögöünk hogy mi jöhet még maKépKépKép

De jó neked Csillám, már láttad az élő babádat!KépKépKép
Én nagyon ideges vagyok mostmár, hogy dobogjon a kis szíve.....de én még sajnos csak jövő hét utáni héten megyek uh-raKépKépKép
Nem is tudom, hogy fogom odáig kibírni..KépKép

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!Kép

Én meg most vagyok sokkal nyugodtabb, én előtte szekáltam folyton a páromatKép főleg mensi előtt.(PMS szindróma)Kép

Csillám!Kép

De jó, hogy már Uh-n láttad az élő babócát!!!
Már én is nagyon várom, hogy lássamKép

Én jövő hét szerdán megyek megint, remélem akkor már látni lehet majd.

Megann!Kép

Te nem mehetnél jövő héten???

Edina!Kép

8-kor voltam ott az Uh rendelő előtt.
Elég sokan voltak.
Te mikor voltál???

Én kb. 9-kor kerültem sorra.

Mea
mea
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálam a hangulat ingadozás, feszültség érzékenység ismét kezd előjönni. Tegnap is olyan ideges lettem, olyan semmi dolgon vitatkoztunk a férjemmel, hogy már nem is tudom mi volt az. Lényeg, hogy annyira kiborultam, hogy csak sirtam a kocsiba, ki se tudtam szállni. A Bálinttal is ez volt a terhesség alatt, de valahogy megtanultam kezelni a dolgot, és idegeskedni megpróbáltam nem mindenem, de az érzékenység megmaradt sajna végig.

Mea, Kép

Mi is kb 8-körül voltunk ott, és fél 10 után valamikor kerültünk sorra. Szerintem a baj az is volt, hogy az orvos 9-körül ért oda csak, és addig nem nagyon haladt a sor. Különben itt mindig nagyon sokan vannak, most azt is mondhatnám, hogy kevesen voltak.

Fogsz járni szülésfelkészítőre?

Megyek reggelit készíteni a Bálintnak.

Szép napot!

Edina

nedinabp
 
 


Edina!Kép

Mikortól szoktak járni a szülésfelkészítőre és oda csak párommal együtt érdemes?
Te fogsz járni?
Mondjuk neked már nem kell, gyakorlott anyuka vagyKép

Nem tudsz feltenni képet Bálintról???

Én szőke hosszú hajú lány vagyok összefogom mindig copfba a hajam és lila felsőben voltam.
Ültem a padon.

Nem láttál véletlenül???

Mea
mea
 
 


Mea, szerintem láttalak, Kép
Majd teszek fel képet, amin én is rejta vagyok,

A felkészítőn nem voltam még, azt néztem, hogy indul egy áprilisban is, szerintem arra lenne érdemes menni. Én most szeretnék, mert még nem volt "rendes" szülésem, és abban semmi tapasztalatom nincs. De ehhez meg kell szerveznem, hogy valaki vigyázzon a Bálira. A felkészítő keddenként van, 16-17-ig és utána van kismama torna is (lehet, hogy csak 2 hetente van nem tudom pontosan) Az uh ajtaján van egy lap kiragasztva, és azon rajta van a részletes ismertető is, és a védőnő száma aki szervezi. Egyébként most januárban is kezdődik egy, de én azt még korainak tartom, ja és szeptemberben, de az már nem lesz aktuális Kép

nedinabp
 
 


Edina!Kép

Április szerintem jó lenneKép
Te hol ültél vagy álltál?
Hogy nézel ki?

Lehet, hogy mufurcnak láttál de sajnos ilyen helyeken egyedül ilyen vagyokKép

Kihez jársz? Jó doki?
Én a Paulin prof.hoz de szülést már nem vállal szerintem.

Kit tudnál ajánlani a II-en???

Szerinted nem gond ha oda megyek szülni de Dunakanyarban lakom???

Nincs túl messze szüléshez???

Mea
mea
 
 



Mi a büfé ajtónál ültünk (a férjem meg én) ha a Báli ott lett volna akkor tuti e3mlékeznél ránk Kép

Én dr. Kazy-hoz járok, én nagyon meg vagyok vele elégedve, de már 19 éve ismerem (a hugom nála született, kb 10 éve volt egy komolyabb műtétem, és a Báli nála született)
Van a szülészetek között egy popik a Klinikáról, de szerintem kérdezd meg a dokid minnél hamarabb, hogy mi a helyzet, vállal-e vagy sem, és ha nem, akkor ő kit ajánl. Szerintem azért minnél hamarabb, mert ha más vesz át, akkor jobb, ha az elején teszi ezt.
Én ajánlani nem szeretnék senkit, mert mindenkinek más az igénye, más szimpi neki stb, de a dokid biztos tud valakit, akiben tuti megbízhatsz. Egyébként találkoztam az orvosoddal amikor a Bálint született, és akkor neki is volt egy kismamája a gyermekágyon. Kedves volt, mosolygós, kérdezte, hogy hogy vagyyunk sb.
Egyébként a távolság nem vészes, mert az utolsó 2 hétben minden másnap jártunk dokihoz, és ha valamit észrevesznek, akkor egyszerűen bent kell maradni. Egyébként szerintem végső esetben a mentő tuti beér veled. Kép

nedinabp
 
 


Szia Edina!Kép

Nagyon csinos kismama vagyKép

Nem emlékszem rád sajnosKép de legközelebb figyellek.

Te mikor mész megint?

Hanyadik héten is vagy?

Tüneteid?

Nekem ma kezdődöt finoman az émelygés, olyan furán érzem magam de hányingerem nincs még.

Mea
mea
 
 


Köszi, aranyos vagy! Kép

Én csak márciusban megyek, akkor lesz a 12. heti uh (genetikai)+ vérvétel+vizelet.

Most vagyok még csak a 4-5. hétben, szóval még nagyon az elején. A kalkulátor szerint szeptember 8 a várható születésnap Kép

Nekem is van egy enyhe émelygés, de ez még nem vészes, és még ami jelentkezett az a szédelgés. Nehezen tudok felébredni, ráadásul még minden éjjel 1x tuti szoptatok. Elég fáradt vagyok.
Nekem most szednem kell az Elevitet. Kaptam hányinger ellen is valamit, mert holnap reggel utazunk Ausztráliába, és az orvosom mondta, hogy a repülőutat ne keserítse a hányás, ezért felírta.

Áprilisban, ha gondolod találkozhatunk a felkészítőn.

Te mikor mész orvoshoz?

nedinabp
 
 


Szia Edina!Kép

Én jövő héten megyek Uh-ra. Te hogy hogy nem mész hamarbb???

Nem kell megnézni, hogy jó helyen van meg a szívműködést stb???

Vagy már megvolt?

Utaztok el, akkor jó utat, remélem utána jössz vissza ide közénkKép

Mehetnénk együtt a felkészítőre, párod is megy veled vagy egyedül mész majd szerinted?

Elhiszem, hogy nagyon fáradt vagy, mert én is az vagyok nagyon és nincs is még babánk egy seKép

Szóval teljesen megértelek.

Próbálj meg pihenni amennyit csak tudsz!!!

Puszi

Mea
mea
 
 


Nedinabp!
Bocs, hogy külsősként belekotyogok, de a 12. heti UH még nem a genetikai, az csak a 18. héten lesz! A 12. heti általában a Nucha-szűréssel esik egybe, ahol a pici nyakiredőjét vizsgálják, és abból szűrnek le nagy okosságokat.

Gem
14+4
gemini
 
 


Mea!
Lehet, hogy mehetnék uh-ra jövő héten, de mit erőszakoskodjak, ha egyszer 2 hét múlvára hívott vissza.Addigra már bizti látszani fog a babámKépKép
És remélem az is, hogy egészséges a drágaKép

Azért sem erőltetem hamarabb, mivel a vizsgálat hétvégéjén utazunk el Amerikába 2-3 hétre, úgyhogy lehet hogy nyugodtabban megyek el, ha tudom hogy 2 nappal azelőtt a doki azt mondja hogy minden rendben...
Remélem így lesz!Azrét titokban nagyon félek hogy elmegy a baba, vagy felszívódik, ilyesmi...
Szegény babarátnőmnek már csak azt mondták a 2. uh-n hogy sajna nem látják, hogy élne a babájaKép
Műtétileg lett befejezve a terhessége!Kép
Nagyon sajnáltam szegénytKépKépKép
Azóta fokozottan rettegek, meg ugye a statisztika(minden 5. terhesség)......, pedig tudom hogy ez nem rajtam múlik....mert ami rajtam múlik azt mindent teljesítek........

Kép

Kép
megann
 
 


Gemini,
Lehet, akkor rosszul emlékszem,
Megnéztem a Bálintnál is a 12. és a 18. héten (AFP után) is volt átfogó uh

Mea,
Azt most megnézték, hogy jó helyen van. A szívműködést én sem tudom, hogy miért nem ellenőrzik, lehet, ha addig nem bírom, akkor elmegyek ultrahangra.
Szerintem a párom csak akkor jön, ha rendesen szülhetünk, mert egyébként nem sok értelme van. (vannak olyan témák amik kimondottan a szüléssel foglalkoznak)
Neked megy a párod?

Megann,
Mi is most utazunk el hoszabb időre, én is azért sürgettem a vizsgálatot, mert így legalább nyugodt vagyok, bár csak akkor leszek igazán nyugodt, ha megszületik.

nedinabp
 
 


Gemini, az lehet, hogy ez nekem 10,5 hetesen lesz? Mármint a nyaki redő.

ancsipancsi
 
 



Szia Edina!Kép

Jó utat és vigyázz magatokra!!!Kép

Várunk vissza februárbanKép

Mea
mea
 
 


Nedinabp!
Én is jó utat kívánok, azaz kívánunkKép
De jóóóóóóóó neked.......
Mi 2 hét múlva indulunkKépKépKép
Vigyázzatok nagyon egymásra!


Lányok, nálatok mi újság???
Olyan eseménytelenek ezek az első hetek, nem???
Nektek sincs nagyon írnivalótok úgy látom....

Én reggel méreckedtem, 60kg voltam (a 61-62 helyett). Most nem tudom hogy örüljek, vagy nem???
Az az igazság, hogy az étvágytalanságom továbbra is jelen van, (délig meg sem éhezem) azaz nem is annyira étvágytalanság ez...olyan hogy érzem hogy éhes vagyok...és akkor végigböngészem a hűtőt(nem egy db fonnyadt paprika van benne), hogy mit is ennék és akkor megállapítom, hogy semmire nem gerjedek....(tehát nem hányingerem van ettől vagy attól, és nem az van, hogy nagyon undorodnék bármelyiktől is) egyszerűen egyiket sem enném szívesen!Kép
Én sem értem, pedig olyan szenvedélye evő vagyokKép/voltam!!És a legegyszerűbb kaják nekem a legfinomabbak(párizsis kenyér)és mostmeg még a füstölt lazac sem érdekel...
És még nincs is itt a hányóskorszak....
Pedig én megpróbálok odafigyelni, hogy minden fontosat egyek,joghurt, kefír, tejtermékek gyümölcs, zöldégek, teljes kiörlésű cuccok, sovány husok ....

Mi lesz így velem, el fogok fogyni????
És a babám??Ugye nem lesz soványka???

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza tegnap este óta. El vagyok kenődve.
Mostanában írtatok az ekcémáról, de nem igazán figyeltem oda rá, mert, ugye, ez minket nem érint.
Koraszülés, méhen belüli fertőzés, bevérzések a szemfenéken, vérszegénység, tónuseloszlási zavar, nyaki hypotonia, most halk szívzörej - nehogy már még ekcéma is legyen. Hát, úgy tűnik, lett. Tegnap még semmi, ma reggel viszont két kiütés (hámló, száraz) a homlokán. Miért kell mindig folyamatosan küzdenie szegény kisfiamnak valamivel?

Kép

Kép
liv
 
 


Ne haragudjatok, ezt a hozzászólást a 2004-es őszi babákhoz szántam! Sorry!

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!

Felhivtam tegnapelőtt a dokit, hogy mit csináljak ezzel a barnázgatással, azt mondta, semmit nem lehet vele csinálni ilyen korán, ha el akar menni, akkor hagyni kell, mert akkor valami nagy rendellenesség van. Kép Azóta mondjuk nem volt semmi, két nappal ezelőtt volt nagyon halványan... viszont azóta nem is nagyon volt hányingerem meg semmi... legszivesebben bejelentkeznék a dokihoz még egy ultrahangra, hogy minden rendben van-e, de 8500 forintért???

Ötletek?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica,

Hany hetes terhes vagy?

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Megann!Kép

Nekem van étvágyam rendesenKép
Tünetek nincsenek, néha émelygésféle de a cicijeim reggelente aúúúúú, alig tudok oldalra feküdni isKép

Már úgy várom az Uh-t jövő hét szerdán!!!

Még sokat kell várni addigKép

Nagyon lassan megy az idő szerintem........

Viszont most lennék elvileg ciklus közepén és fáj a baloldali petefészkem mint amikor tüszőérés volt.

Ez lehet attól vagy kizárt ilyenkor???
Vagy mitől fájhat???

A pocim meg úgy fel van puffadva mint egy labda akkoraKép

Nektek nincsenek ilyen tünetek???

Mea
mea
 
 


ójaj, egy csomót írtam,és elveszett Kép oááááááá!

szóval:
Rokica: nekem is volt barna, de a barnát rögtön piros követte másnap. úgyhogy sztem ne félj! neked nem uaz a helyzet!!!

Mea!nekem is szokott fájni mindkét petefészkem, sőt, megjövős fájásaim is vannak, pedig remélem már nem jön meg, mert ma vagyok 9 hetes! Kép

ancsipancsi
 
 


Aniko: 7+2, de ez két nappal ezelőtt volt és azóta nincs semmi. Remélem minden rendben ott bent.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Mea!
Nekem pl tegnap este eléggé fájt a pocim, nem tudom mitől, de aztán elmúlt megintKépKép
Hogy mitől nem tudom...
De mivel mindannyiunknak fájosgat valamennyire, én nem is nyugtalankodom egyenlőre!
A cicim tovább fáj, a hasam továbbra is estére pufi!Ennyi a helyzet!

Rokica!
Nem tudsz elmenni SZTK-s nőgyogyihoz???
Hátha ki tusz sírni egy uh-t!!!
Nagyon szorítok!!!!

Szerintetek a repülés árthat a babámnak???

Kép

Kép
megann
 
 


Rokica,

Ne aggodj, mert az art a babanak. Ha elmult; szerintem nincs semmi gond. Ha gondolod nezz be a nyari babasokhoz, ok talan jobb tancsot adnanak. Csak maganvelemeny: 8500 Ft-ert a dokid keszsegesebb is lehetne. Sokszor lehet olvasni errol a problemarol, szednek ra gyogyszereket, vagy egy ultrahang utan megnyugodnak, de ezt meg senki sem irta, hogy 7 hetesen az orvosa azt valaszolja, amit te irtal. En harom hetes voltam, amikor a surgossegin kotottem ki, mert begorcsoltem, lelkiismeretesen megvizsgaltak es abszolut nem ilyen hangsullyal, hogy meg pici hat csak menjen el, ha akar.
Szerintem a legfontosabb, hogy megbizzunk az orvosunkban es tudjunk ra szamitani.

Tegnap toltottem a 10. hetet es holnap delutan megyek nodokihoz. Mar alig varom!!!!!Kép

Most valahogy sokkal jobb a kozerzetem, nincs hanyinger es a hasam is kevesebbet faj.
A felfujodas viszont nalam is fenn allKép MINDEN NAP ) es olyan gazokat tudok eregetni, hogy....Kép elnezest.

A repules nem okoz semmifele gondot, en rengeteget utazok igy, de a faradsagon kivul nincs mas kovetkezmenye.

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Rokica!
Anikonak igaza van!Nem csak szemtelenül drága a dokid, szerintem, de nagyfokú tapintatlanság is szorult belé.
Vagy csak azért érezzük így mert nagyon szeretnénk babát?
Mert ha valóban nagy rendellenességgel születne, akkor a természet lehet hogy valóban ekképpen szelektá??
De azért ez szörnyű akkor is egy orvos szájából!
De te ne izgulj, minden rendben leszKépKépKép

Aniko!
Fúfódás és gáz ügyben őszinte részvétem, kezet rázhatunk...azt hittem csak én küzködök....Kép

Kép

Kép
megann
 
 


LányokKép

Én is itt vagyok ám!

Az utazókra ,nagyon írígy vagyokKépKép
De ,jó utat kívánok ,én is ! Jó pihenést ,és vigyázzatok magatokra!KépKép

RókicaKép

Ne izgulj ,a barnázás miatt! Biztos nem lesz semmi bajKép
Nekem is volt ,a beültetés után(tudod,lombik)
Meg is voltam ijedve ,de pár nap alatt elmúlt,és nem lett semmi baj!Az utrogestan arra szolgál,hogy ne legyen! Még én is kapom a 12.hétig!

Képzeljétek ,ma voltam a védőnőnél! Orvosilag a 8. hétben vagyok! Pedig 6 hete volt a beültetés! Jó ,mi? Így azt mondták ,hogy aug.20.-án fogok szülni!

Nekem továbbra is nagyon jó az étvágyamKép
Haspuffadás és barátai...,nekem is vannakKép

Viszont mióta elpanaszoltam a dokinak a hasfájogatást, azóta mindha elvágták volna! Kép nincsKép

Bocs a kisregényért!

Már nagyon várom ,hogy ti is megnyugodjatok az uh után! Mindenkivel minden ok. leszKépKépKépKépKép

Csilla
csillam
 
 


Rokica,
ne izgulj!!! Velem ugyan ez volt. 6+6 hetesen volt a második barnázás és ezt követően megszűnt a hasi fájdogálás, émelygés, hányinger és még a cicim sem érzékeny és nem is feszül Kép . Viszont a jó hír, hogy mindezek után, amikor már teljesen feladtam, rá 5 napra az UH először pillanthattam meg a Pocaklakóm szívhangját! Még 2 napig barnáztam, azóta - lekopogom-, nem volt.

Van még vki rajtam kívül, akinek nincs mellfeszülése? :/

F.
8. hét
falina
 
 


Rokica,
azt azért még hozzáteszem, hogy engem azonnal kiírt táppénzre (mondjuk volt már 2 vetélésem korábban és ez is közrejátszhatott ebben) és használnom kell az Utrogestant.
F
falina
 
 


Falina!

Itt vagyok, engem keresel...
Nekem sincs mellfeszülésem, megmaradt olyan "kicsit duzzadt" nak mint amilyen mensi előtt szokott lenni(mensikor mindig összement szegénykémKép) de ezt nem mondanám mellfeszülésnek!
Azért bízom benne, hogy ez nem jelent rosszat a szoptatásra nézve...
Hülyeséget beszélek mi???

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!Kép

A hasam nekem tegnap estére úgy megpuffadt, akkora lett mint egy 4 hónapos terhesnekKép
Szóval nálam is van puffadás rendesen.
Hányingerem semmi még, cicifeszülés néha van amúgy meg kicsit meg vannak duzzadva.

Szerintem írjuk a hozzászólások alá hogy mennyi idős terhesek vagyunk, láttam más topicban és szerintem tök jó, mert akkor tudjuk ki hol tart.Ok?

Ja és én is használom az Utrot sőt még Canestent is sajnos, mert valami gyulladást látott a dokimKép
de eddig-lekopogom- semmi gond nincs.

Már úgy várom a szerdát, és hogy lássam a babót, hogy minden ok ott bentKép

5/5 (5 hét 5 napot jelent)

Mea
mea
 
 


Anikó! később is fogsz utazni? mert mi tervezzük a 20 és 21. hétben is a repcsiutat. nem hosszút, de akkor is...

Csillam! én a 9. hétben vagyok, de úgy számoltam, hogy aug. 18-án fogok szülni. persze a doki mintha aug. 11-et mondott volna Kép). Úgyhogy egyszerre babázunk!

HAS: első hetekben nem tudtam hason se aludni, úgy érzetem, hogy összelapítom a gyereket, de most simán megy. már nem is fáj úgy a hasam.

jövőhét utáni héten megyek 4d Uh-ra, még semmilyenen nem voltam. remélem minden okaj! Kép

9+1

ancsipancsi
 
 


Sziasztok!

Velem nincs semmi különleges, csak kiszámítottam az orvosi terhességem idejét!

MeaKépEzt figyu:::::

5+5

Puszi!

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!Kép

Igen, egy idősek vagyunk!!!Kép

Tök jóóó!

Mea
mea
 
 


Megann!Kép

Tüneteid vannak???

Mea
mea
 
 


MeaKép

Én már azt sem tudom,hogy hány hetes vagyokKép
Ha jól számoltam akkor 8/5 orvosilag!

Nekem azt mondták, és azt is írták a kiskönyvbe,hogy aug.20.

AncsipancsiKép

Akkor lehet ,hogy tényleg egyszerre szülünk! KépKép

MeaKép+ MegannKép is egy idősek! Ez tényleg tök jó!


A hasamon én azért nem tudok aludni,mert nekem nagyon fáj a cicim,na meg persze lufi a hasam!


Én 29.-én megyek egy másik orvoshoz (akinél szülni fogok)
Mert a lombikos orvos eddíg tartotta rajtunk a szemét! Most furcsa lesz másik orvoshoz járni,ezt már úgy megszoktam-megszerettem!


Csilla 8/5
csillam
 
 


Ancsipancsi,

En az elso terhessegemnel kerdeztem ra, nekem akkor azt mondtak, hogy a beoltott 7. honaptol csak sajat felelossegre lehet utazni, de ekkor mar nem latnak nagyon szivesen, nehogy legyen veled valami a repcsinKép. 21. heten vagy kb. felidoben, akkor meg nyugodtan. En az utolso utamkor 6 honapos terhes voltam. Ekkor mar faraszto. Amit tudok ajanlani, hogy vigyel magaddal vizet es rendszeresen igyal; bar adnak repulon innivalot de ez nem lesz eleg.

Mindenkinek jo hetveget es legyszi gondoljatok ram delutan, megyek uh-ra!!!Remelem menden rendben van.

Aniko
10+2

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó! éjjelente ivással álmodom. mi lehet? kell a méhembe a víz? úgy tudom, hogy mindennap kicserélődik benne a víz, de most még csak kb. egy férfiöklömnyi nagyságú lehet.

9+1

ancsipancsi
 
 


Csilla,
voltál már védőnőnél is? Azt hogyan találom meg?

Nah, örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a mell-nem-feszüléssel. Már azt hittem baj van...

F.
8+1
falina
 
 


Sziasztok!Kép

Nagy a pagás most itt.
Azért remélem feléled megint a topicKép

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok,
vigyázzatok magatokra nagyon.
Sok pihizést!!!!

Puszillak TiteketKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Én mostanában olyan fázós vagyok! Bent a meleg szobában is magamra kanyaritok plédet vagy plusz pulcsit. Párom imádja, azt mondja, mindig milyen jó meleg vagyok, de közben én didergek! Ti hogy vagytok ezzel?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


FalinaKép

Nekem könnyű volt megtalálnom a védőnőt,mert én egy faluban lakom! Itt meg csak egy van! A háziorvosi rendelő mellett! Szerintem a legegyszerűbb ha megkérdezed a háziorvosodat ,hogy hol találod!A lakhelyedhez eső legközeelebbit válaszd,mert a babával is kell hozzá járni elég sűrűn majd! Oltások stb...


RókicaKép

Éedekes! Nekem meg mindíg melegem van,pedig eddíg meg fagyosszent voltamKép

AncsipancsiKép
Tényleg ,már férfiöklömnyi nagyságú víz van a méhedben?( 9hetesen) Nekem erről fogalmam se volt! Tök jó! Akkor jövőhéten már nekem is annyi lesz!

Én meg csodálkozok ,hogy már most milyen nagy hasam van! Egyik rokonom 7.hónapig titkolta ,hogy babát vár ! De nem is vettük észre rajta! Most kezdett rohamosan nőni a pocija!


Csilla
csillam
 
 


Mea!

Itt vagyok, csak főzőcskéztem!
Nekem tünetem továbbra is ami eddig volt, egy fikarcnyival se több, se kevesebb!

Mivel mi hidegben szeretünk aludni, ezért a hálószoba ablak mindig nyitva van! Ezért én mindíg rosszul járokKépmert én megyek előbb aludni mindig!Én kapom a hideg ágyat, bezzeg amikor a férjem jön...addigra én már jól befűtöm, ő meg persze piócaként lapul hozzámKépKépKép
Imádunk így feküdniKépKép
És a lakás egyébként is 21 fokra van állítva, és ráadásul szellőztetek éjjel nappalKép, mivel utálom az olajszagot(mindig is utáltam) és minden egyéb főzésre utaló szagot, és a felmosás is hamarabb szárad a huzatban, úgyhogy a takaró is mindíg szolgálatban van..a nappaliban...KépKépKép

Egyébként az én hőérzetem nem változott semmit!

Hát röviden ennyi, mindenkinek nagyon jó pihit kívánok!

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok,

Most láttam, rengeteget irtatok.. most sem erőm, sem kedvem végigolvasni mindent, de végig fogom..

Csak el akartam újságolni, hogy az elöbb a babóm egy hatalmasatt rugott belém oldalról Kép

Puszi mindenkinek

hanee (15+2)
hanee
 
 


Rokica! először nekem is halál melegem volt, de kb. a 6. héttől fázom, mint a kutya. engem is tapiz a pasim, hogy milyen forró vagyok Kép , de közben befagy a sejhajom! takaró, + pléd, ruha, de akkor is didergek. most is lefagy a kezem!

tök hányingerem van napokóta. nem csak reggel, de ha eszem vmit, akkor is. most is :/

Csillam! valahol itt van egy olyan a főoldalon, hogy kalkulátor. onnan el lehet jutni az UH képekhez. (sajnos nincs közvetlen link rá) és ott leírják, hogy X. hétben éppen mi mekkora.

ancsipancsi
 
 


http://www.babanet.hu/ultrahang.php
a cím. itt megnézhetitek mikor mekkorák vagyok, csak a hetet kell beírni.

ancsipancsi
 
 


Sziasztok!

Meg a topik legelejen irtam, aztan eltuntem kicsit, bocsanat...

A tunetekhez hozzaszolva: eddig nekem is leginkabb a mellfeszules meg fajdalom (hason alvas lehetetlen) volt a legjellemzobb, meg az utobbi napokban etelundor, szagundor (nem neveznem igazi hanyingernek)... Viszont ma reggelre ugy ereztem, hogy kevesbe fajnak a cicik, meg mintha kicsit ossze is mentek volna, tudtam is hason aludni az ejjel Kép
Nem tudom tapasztalt-e valaki hasonlot, remelem nincs nagy baj Kép Verzes szerencsere nincs, de ettol meg eppen elhalhatott volna szegeny magzatka... Orvoshoz csak 25-en megyek, azt mondtak nem kell elobb (USA Kép )

Puszi mindenkinek, jo hogy ilyen sokan vagyunk Kép

Poci
7+1
pocika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: