Új privát üzeneted érkezett!

Manka
Nekem csak az a baj, hogy mivel ürül kifele, óránként cserélhetnék bugyit. Szóval egyik sem jobb sajna. Így akárhányszor megyek pisilni (ami még mindig nagyon sűrű :) ) hogyha már látom, hogy van rajta valami már cserélem is.

Kép
bettó
 
 


Bettó
Olyan 150 km...

Voltunk ma dokinál... búcsút mondtunk a Kaálinak...

Kép


És itt van Kismóki legújabb sztárfotója... :lol:
Vendég
 


Édes nagyon. Akkor minden rendben va? Tök jó. És akkor nem is itt fogsz szülni? Mondjuk, hogyha elmegy a magzatvized elég érdekes lenne időben Debrecenbe érni nem?
Vagy van itt rokon?

Kép
bettó
 
 

 
 

sziasztok!


Úgy látom jó a hangulat s remélem így is marad. Velem ma semmi éredekes nem történt ( a manók terén) leszámítva tesóm 2 gyermekét. Én voltam a pesztra, de szivesen, sokat szoktak nálunk lenni. A kisebbik (7 éves ) ma tanult meg biciklizni. Nagy volt az öröm.

Olyan mintha hatna a egy kicsit a gyógyszer, mert mióta volt a petefészek stimulációm szinte mindig fájtak a petefészkeim ha pl.: háton fekve köhögtem vagy csak feljebb húztam a térdem a hasamhoz, de mindig azt mondják nekem "biztos a műtétek miatt". Nektek nem érzékeny az alhasatok nyomásra?

Popilau! Úgy tudom te is lombikos vagy, neked nincsenek ilyen tüneteid?

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ja, Poppilau nagyon aranyos a kép! (Bocsi az elöbb elírtam a neved)

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Bettó
Igen... minden rendben... :lol:
Apa akkor biztosan szűk 1 óra alatt beérne...

Jadika
Igen, lombikos vagyok...
Igazából nekem semmi tünetem nincs... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem régóta! Múlt héten feljöttünk a Balatonról, de annyi intézni való akadt a hétre (védőnő, háziorvosi vizsgálat, EKG, vérvétel, új szülészorvossal találkozó, vásárlás, takarítás és még sorolhatnám), hogy minden este szó szerint bedőltem az ágyba. Így egy kissé le is maradtam az eseményekről...de hamarosan elolvasom a hiányzó részeit is a topiknak, így képben leszek! :-)

Pilchard,

Nagyon jó ötlet a táblázat, az adataim:
Dóri, 27 éves vagyok, kisfiam: Márk Álmos 2005.11.07-én született, egyelőre nincs orvosom és kórházam (a régi a Rókus volt). Neveken még nem gondolkoztunk...nálunk ez nem megy gyorsan :-)))) Talán segít majd, ha megmutatja magát a pocaklakó, hogy fiú-e vagy kislány

Manka,

Láttam, te a Szent Imrében szültél! Ott voltam csütörtökön, mert a barátnőm Dr. Bálint Balázst ajánlotta, ő nála szült és nagyon dícsérte. Sikerült is vele beszélnem, de eléggé túlterhelt, így még nem ígért semmit. Jövő hétig eldönti, hogy tud-e mégis vállalni. Hááát, reménykedem, mert a kórház nagyon szimpi...nagyon tetszik a 24 órás rooming in és a szigorú látogatás! Szívesen elolvasnám a tapasztalataidat!!!!

Sajnos, a Rókusban egész más tapasztalatokat szereztem, ott az egyetlen pozitívum a dokim és a nővérkék voltak. Az egész szülés nem úgy ment, ahogy terveztem (túlhordás miatt indított szülés volt, persze 10 órás vajúdás után sem tágultam, ezért császár lett a vége...hozzáteszem, a vajúdás alatt is kaptam EDA-t, de az csak a műtét előtt derült, ki, hogy rossz helyre lehetett a tű beszúrva, mert nem hatott....így altatás lett a vége - a babámat csak másnap délben láthattam, mert nagyon lassan tértem magamhoz). Ráadásul a sebem is begyulladt egy fertőzés miatt, így még 4 hétig hetente többször szaladgáltam vissza a kórházba sebtisztításra.
Sokat gondolkoztam rajta, miért alakult minden ennyire rosszul...de nem jöttem rá. Már nem is érdekel...a legfontosabb, hogy Márk egy csodaszép, egészséges, nagy baba lett.

Most tele vagyok pozitív gondolattal és elszántan szeretnék természetes úton szülni (persze, ha minden jól alakul)! Másodszor szeretném átélni az egészet...

Írok még majd nemsokára...most visszatértünk Balcsira, ez a második otthonunk lett...és van mobil elérhetőségünk (kicsit lassú, de műkszik) :-)


Sziasztok,
Dóri
dorrri
 
 


Manka,

Nekem is volt gombás és bakteriális fertőzésem is az előző várandóságomnál. Eleinte sokat paráztam, de hüvelykúppal, illetve antibiotikummal kikezelték és nem volt semmi gond. Én is kényesen figyeltem a tisztaságra és mégis. Nekem a dokim azt mondta, hogy pont elég a hormonális változás, hogy felboruljon a hüvelyflóra és szinte bármikor össze lehet szedni egy ilyen kellemetlen betegséget...de szerencsére, ha időben észreveszed, nem okoz később gondot.

Egyetértek az intimbetét mellőzésével...és bocsássatok meg, de van egy elég nomád elképzelésem, de nekem bejött....otthon minél többet kell bugyi nélkül mászkálni (főleg nyáron). Én a párom laza boxerjeit hordom (aminek persze nem mindig örül :-))), de bejött...legalább biztosított a szellőzés.

Na jó, megyek, mert már késő van....
Jó hétvégét mindannyiotoknak!

Puszi,
Dóri
dorrri
 
 


Dorri,
üdv újra itt!
Ez elég megnyugtató, hogy neked nem okozott gondot a fertőzés, én is reménykedem nagyon benne, hogy nem lesz gond. Most mintha javult volna egy kicsit hüvelykúppal.
Megpróbálom leírni a Szt. Imrés tapasztalatokat, bár attól tartok, elég hosszú lenne... Sajnos nekem sem éppen úgy alakult, ahogy szerettem volna... Bár hüvelyi szülés volt, és akkor nagyon eufórikus élmény volt, de az idők során kicsit átalakult, mert rájöttem, hogy milyen sokszor avatkoztak bele a természetes folyamatba, és ez rám (és a tágulásra) milyen rossz hatással volt, és a kitolási szak emiatt nagyon elhúzódott (1,5 óra). Sztárorvosom volt, akinek még a magánrendelójében is 1,5 órát kellett várakozni. :evil: Aztán végül ő ott sem volt, mert éppen konferencián volt, így a helyettesénél szültem, aki elég vaskalapos volt. És azt hiszem minden a dokin múlik. A Balázsnál szült két ismerősöm is, nagyon jó élménnyel, de mindenképpen vedd figyelembe, hogy ha sok páciense van, akkor nem tud rád annyi figyelmet szentelni. A szülésznők között vannak bunkók (majd leírom részletesen, ha érdekel), de az enyém a világ legszuperebb szülésznője volt (priviben megadom, ha kell, az elérhetősége), a csecsemőrészleggel nagyon nem voltam megelégedve. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, és mennem is kell, de szívesen írok még róla.

Sziasztok, szép hétvégét!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Lányok hol vgytok?! :cry: :x

Szerintetek lehetséges, hogy ma reggel érezhettem, hogy mocorognak a babák? :lol: Háton feküdtem és tisztára olyan érzésem volt mintha a beleim rendeződnének és a pocim a bal oldalon kicsit jobban kipúposodott, kb fél óra múlva megint éreztem a bélmocorgást és a púpocska átkerült a jobb oldalra. Lehet, hogy nem bélmozgás volt?????????? :P



Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Sajnos azt sem tudom hol áll a fejem,iszonyatosan el vagyok havazva!szerda este jttünk vissza anyuéktól,azóta fejre állt a lakás,mosok,takaritok,de semmi látszat.otthon nagyon jó volt,anyu sokat játszott Tapicsekkel,én meg tudtam kicsit pihenni.Nagyon sokat felállt egyedül és mászkált a szobába,nagyon élvezte,pedig esik közben annyit.Tesómékkal bográcsoztunk,szalonnát sütöttünk,voltunk rokonoknál is,úgyhogy azért mozgalmas kis pár nap volt.
Mivel peti szabin volt a héten,igy csütörtök-pénteken még ügyeket intéztünk,vettünk szandit Amelinek,voltunk pesten,mekiztünk.
Tegnap meg babatali volt itt Kosdon,én szerveztem,és hulla voltam estére.A 2006 nyáriaknál kezdtem a babanetes pályafutásom,aztán szép lassan átcsorogtunk egy olyan 15-en skypra,és Velük vot most a tali,nagyon jó volt,jó idő is volt szerencsére.Amelita kb másfél órán keresztül "rohangált" a fűben,esett,felállt,ment ,esett,felállt,ment,és közbe röhögött.Olyan édes volt!Szerencsére bnőmék kamerájával sikerült felvenni egy jó adagot ebből,igy ez is meg lesz örökitve,úgy örülök neki.

Dorrri:De jó hogy visszajöttél.!!
Hát a szülésedet olvasva tényleg nem túl pozitiv,de a lényeg hogy most tök pozitivan állsz hozzá!István kórházon nem gondolkoztál?
Állitólag ott Minden szuper,vannak alternativ lehetőségek,nem erőltetnek a kismamákra semmit.
Még azt ird meg légyszi hogy mikorra vagy kiirva!!

Poppilau:sajnos nem lettem okosabb,Beus az Andika?
Édes a kis picúr a képen!
Az életben is ilyen "bőbeszédű "vagy? :roll: :roll:

Jadika!!Háááát,én nem tudom.Én Amelit a 20.héten éreztem,és akkor is utólag esett le hogy jéé,ez nem is a belem volt hanem a Ő.
De két bnőm is azt mondta hogy a 14.héten érezte,ersze mindenki lehurrogta őket hogy ez hülyeség,meg lehetetlen,de sztem miért ne fordulhatna elő ?

Vár egy halom mosogatnivaló,mosnivaló,vasalnivaló,jájjjjj,még rágondolni is szörnyű!!Még jó hogy főznöm nem kell,mert anyósomék(szomszédok vagyunk velük)bográcsolnak,meg majd husit sütünk tárcsán!Mondjuk kaka idő van,de ha esik bemenekülünk a garázsba.

A táblát nem birom egyenlőre képként feltenni,de dolgozom rajat!
1186904961.xls

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok, kicsit kirándultunk tegnap, most meg éppen magamhoz tértem még. :D

jadika
Szerinetm lehetséges, de ez még nem a rugdosás, hanem csak ilyne magzatmozgás, vagy hogy hívják. Tesóm munkatársa is érezte. Én amikor éreztem, azt hittem, hogy a gyomrorm hülyéskedik, de mindig csak ilyen egyszerin volt, tehát nem olyan sokáig kavargott, mint szokott. Nem figyeltem rá, mert én sem gondoltam arra, hogy a kis pincur máris adna jelet magáról. Utána beszéltem tesómmal és ő mondta, hogy ez már az volt. :wink:

A tisztaságira visszatérve, amikor otthon vagyok én sem használom, meg este sem, de sajnos még elég sok helyre kell szaladgálni, az orvosokon kívül is, könyvelő, setb, így sajna kénytelen vagyok használni. :evil:

manka79
Nálam is úgy látszik, hogy használ a kúp, az első 3 nap még sárgásan is jött ki belőlem a kúp maradéka, de ma már mikor felkelltem csak a fehér kúp látszott. Bízom benne, hogy antibiotikumra már nem kerül sor. Én sajna nagyon gyógyszerellenes vagyok. Már 9 évesen is a Wc-ben kötöttek ki a gyógyszerek :lol:


dorrri
Üdv. újra itt. :wink:


Szép napot nektek, most kicsit pihizek még, mert tegnap nagyon hosszú napunk volt, és a kis pocaklakó panaszkodik.

Kép
bettó
 
 


Jadika
lehet, hogy bébikéket érezted... :roll:

Pilchard
Beus nem volt rajta a képeken... de ő is ott lakott a szállón... :wink:
Táblát szerintem úgy tudod képként felrakni, ha az Excel-ből pl. Paint-ba átmásolod... és képformátumban mented... Kép
Vendég
 


Na, valahogy így... méretezést kell még kitapasztalni...
Vendég
 


Sziasztok!

Tisztasági betéthez kapcsolódóan éjszakára meg ha nagyon meleg van és szoknyába tudok lenni én sem viselek itthon semmit. Az a bajom hogy nekem akkor is van folyásom ha nincs semmi bajom a lombik elött vettek kenetett tökre féltem ,hogy van vmi bajom a folyás miatt és szerencsére negatív lett.

Tök szupi a táblázat!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Reggel óta nem éreztem semmit mármint, hogy mocorognának, Az én tesóm is érezte már 14 hetesen a gyermekeit. Meg hát nekem 2 van ugye a pocimban!! Hízni eddig kb.: 3 kilót híztam, az sok?

Bettó! Hogy álltok az átalakítással?

Pilchard! A táblázatba betudod írni, hogy 08.23.-án AFP-re kell mennem, 09.04.-én meg UH-ra.


Dorrri! Tök jó hogy ilyen pozítivan írtál a bacik elűzéséről, remélem nekünk is sikerül.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jadika,
lehet magzatmozgás, én Szonjával 16 hetes kora körül éreztem, de első babánál később vesszük észre, mert nem tudjuk mit kell figyelni. Megkülönböztethető a bélmozgástól, szerintem rövidebb ideig tart és nagyon finom. Persze csak egy ideig... A végén már ki akarja rúgni a hasad, de az is isteni jó érzés... :D És mivel neked két bébid van, így még valószínűbb.

Bettó,
én is sokat mászkálok, és nem használok betétet, de persze te tudod mi a jó neked. És én is gyógyszerellenes vagyok, soha nem szedtem semmit, még fejfájásra is kétszer meggondoltam, Szonja se láttot életében sok gyógyszert. Mégis azt gondolom, hogy nagyobb bajt okozhat egy fertőzés, mint egy bababarát antibió... Szonjával is kellett egyszer szednem, nehezen szántam rá magam. Nekem is kevés jön már ki, ezt én is a javulás számlájára írom.

Nekem 22-én lesz az uh, és holnap megyek a dokihoz a véreredménnyel, meg újabb hüvelykenetért. Háziorvosnál még nem voltam, meg EKG-n sem. Belre meg nem is küldtek. A háziorvos mit néz? (Szonjával nem kellett.)

Pilchard, akkor te kosdi vagy? Sokszor jártam ott, a plébánián, még gyerekeket is táboroztattunk ott az alapítványunkkal. Én nagyon szeretem Kosdot.
Tök szupi, hogy tudtál pihenni! Rosszullétek vannak még? Én áttértem az émelygésről a hányásra sajna... Tegnap este nagyon rosszul voltam, most meg nem kívánok semmit.

Sziasztok

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79
Persze én sem vagyok odáig a tisztaságiért, csak a kúp miatt hordom most, mert hirtelen folyik ki belőlem és hogyha a városban vagyok akkor elég kellemetlen. De bízom benne, hogy a maradék 3 kúp után tényleg el fog múlni és akkor agyő tisztasági.

jadika
Sajna még csak most fog elkezdődni, mert a kedves Erste bank nem túl gyors, ráadásul egy papírnak lejárt az 1 hónapja és szerződéskötéskor nem vették észre, így Pestről dobták vissza. Így még csak aklkulálunk :evil:
Szerintem nem sok, főleg, hoyg két pincurka van a bent. Én amikor megcsináltuk a tesztet voltam 45, majd 2 hónap alatt 43 lettem és most az első tanácsadáson 45 és fél vagyok.

Pápá mindenkinek, lassan mehetek haza pihenni :)

Kép
bettó
 
 


Jó reggelt!

Itt zuhog az eső... kedvem... :evil:

Délután megyek a védőnőhöz...
Vendég
 


Hahó!

próba
Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Szuper,egyre jobban megy a dolog!

Manka!Igen,kosdon lakunk,és én is nagyon szeretem!Én amúgy borsodi vagyok,miskolc mellett laknaka szüleim,de azt utáltam!Debrecenbe laktam vagy 4 évig,onnann ismerkedtem meg petivel (internet),aztán felköltöztem pestre,laktam nővérszállón pár évig,és amikor összeházasodtunk akkor jöttem kosdra.de nem is mennék máshová!

jesszusom,Bettó!!45????????Én már most bálna vagyok Hozzád képest! Többiek is ilyen kis vékonyak vagytok?

Itt meg már megint melegvan,és magyon nem birom!Állitólag csütörtöktől megint melegszik az idő!Brühühühühü!

Mit főztök?én csináltam meggyszószt meg krumplit!de vacsira is kellene valami!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó a táblázat, szépen alakul :)

pilchard
Egy pár hónappal ezelőtt volt egy kis lelki problema, akkor sikerült 40 alá mennem 1 kilóval :( Most kb. átlagos a súlyom, régen míg nem volt vállalkozás és annyi ideg mindeig ennyi voltam.
Én nem főzök semmit. Mivel be-be járok a tékába, mondhatni elég sokat vagyok még bent, mert Apának még el kell rendezni a kis üzleti ügyeit, mielőtt teljesen átveszi (megpróbálja átvenni :P ) az irányítást. Szóval idő hiányában nincs főzés. Ahol volt az esküvőnk, ott van menüs hami és mondhatom nagyon fincsik, nem üzemi ízű, így onnan szoktuk hozni a hamit. Hogyha éppen nincs kedvünkre való, na akkor jön a főzés. Lassan rá kellene szoknom, de nagyon nehezen veszem rá magam. Valahogy ez az egy dolog amit nagyon nem szeretek otthon megcsinálni a házimunkákból.


Nálunk is eseget az eső, de én örülök neki, valahogy sokkal jobb a közérzetem, mint amikor már van vagy 27 fok.

Készült képecske a hétvégén, kicsit már nyúzott volt a fejem, hiszen hajnal 5-kor ébresztő volt, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy mekkora a pocak :) Kép

Kép
bettó
 
 


Pilchard,
én meg Kazincbarcikán születtem :lol: De ott csak 1 évig laktunk, aztán Pestre jöttünk, aztán meg vidékre megint, egyetemet Pesten kezdtem, és itt ragadtunk. Most tervezzük a költözést, de nagyon nem tudom hova, falun nem tudnék lakni, rá kellett jönnöm, hogy urbánlélek vagyok :) De azért a belvárosban nem olyan kisgyerekkel lakni, úgyhogy változtatnunk kell.

Bettó,
szupi a kép! Nekem is ilyen a pocim kb, csak sajna nem 45 kiló vagyok. :( ÉS én azt hittem, éjszaka használod a kúpot, hát, nekem is tuti kijönne mind. Nekem a doki azt mondta, éjszaka van értelme, de még így is folyik ki.

Ma megyek hozzá este, elemzi a véreredményt, vesz újabb kenetet.
Éééés! a Héten betöltöm a 12. hetet, szupi!

Az UH-m 22-én lesz, ha atáblázatot esetleg javítod, és a akiírt időpont febr. 24. Még mindig van hányingerem :cry:

Ja, főzés. Én akkor kezdtem el, illetve akkor tanultam meg, amikor Szonját elkezdtem hozzátáplálni. Ma nagyon egyszerű kaja volt: cs.mellett kicsit kikloffoltam, sóztam, lefektettem őket jénaiba, és rá reszelt sajttal elkevert pohár tejfölt tettem. Hamar megsül a sütőben, és nincs felesleges zsiradék rajta. Rizibizit csináltam hozzá. Még Szonja is jóízűt evett, pedig elég régóta sztrájkol kajaügyben.

na, megyek, kihasználom, hogy alszik.

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79

Én is este használom természetesen, de akkor nem jön ki semmi, hanem napközben. Én is azt hittem, hogy este is fog folyni, de nem így bugyi nálkül is tudok alukálni. Napközben nehéz, mert még így délután is ürül kifele és ahogy érzem már rakom is az azonnal jövök táblát és irány cserélni.
Köszike, nézegetem sokat, mert így felülről annyira még nem látom nagynak, mint képről. Iszonyat furcsa :)

Kép
bettó
 
 


Hali!

Bettó!!!De tök jó,legalább nem csak nekem van pocakom!! :D :D Úgy örülök!!!
Tök jól nézel ki amúgy!4hány centi vagy?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


hihi pici :D 154 cm
Nekem már kb 10. héten is gumival kellett a gatyót összefogni :)

Kép
bettó
 
 


pilchard
Amúgy köszi a bókot :)
Apus még kamerázott is, állandóan a pocakomra fókuszált.

Tudjátok mit várok nagyon? Hogy lássam Géza kezében a kis csöppséget. Persze jól érzem magam így pockosan, de azt a pillanatot nagyon várom, na és persze amikor először foghatom. :oops: :)

Kép
bettó
 
 


Manka!
Mondjuk nekünk itt van Vác is közel,meg Pest is ,igy ok,nagyon kietlen helyen és sem laknék!

Képzeld,pont ilyet fogok vacsira csinálni,és pont rizibizivel! :D :D :D :D

Én meg mindenhonnan óriásinak látom a hasam,mert az is!

képzeljétek,jobban voltam pár napig,azt hittem elmúlik,és most megint ugyanaz van!És farkaséhes vagyok,nem birok ki még 3 órát se! :oops: :oops: :oops:

tapicsek olyan édes,fel alá mászkál,és közbe vigyorog ezerrel!de esik is annyit még!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard
:lol:
(csak engem nem írtál be :oops: )

Bettó
Milyen csini pocid van...

Megoldódott az orvoskérdés... Mátészalkán fogok szülni, oda fogok doktorhoz járni... :lol:
Legközelebb a 16. héten kell mennem, akkor veszik le a vért AFP-re
(Bettó, azt tudtad, hogy nem csak AFP-t néznek? A DOTE laborban csinálják ezeket és azt a 4 markert nézik, amit a Géndiagnosztikán sok pénzért)
Vendég
 


Kép
Vendég
 


poppilau írta:Pilchard

Poppilau(Laura)/30év/Kismóki/Még kérdéses/2008.02.25./tesó nincs... ha csak a kutyust nem számolom annak... /UH és vérvétel 08.10-én


Azóta eldölt, Mátészalka...
Vendég
 


Sziasztok!


Egy délelött nem kapcsolom be a gépet és nem győzők vissza olvasni :lol: .Bár ez sokkal jobb mint amikor óránként nézegetem, hogy történt-e vmi és semmi :evil:

Bettó! Szegény sajnállak, hogy így elhúzodnak a banki dolgok. :cry:
Tök szupi a kép, aranyos pocid van :lol: .Nekem még alig látni :x , de én 173 cm magas vgyok és ahoz jelenleg 68-69 kg között ingadozok :? .

Pilchard! Szuper a táblázat!!!!!!!!!!! :P

Manka! Én is városban laktam bár nem túl nagyban (Hatvanban), és azt hittem nem bírnék falun élni, de itt megszerettem, jók a szomszédok közel van minden. Meg hát a ház árak is sokkal kedvezöbbek mint városon.

Én sem szeretek túlzottan főzni, de szoktam mert a párom igényli.
Mindig úgy csinálom hogy 2-3 napig kitartson.Szerencsére heti 1* vagy 2* kell, mert szombaton anyáéknál szoktunk enni vasárnap pedig anyósoméknál. Ő pedi szoktt pakolni is és azis kitart 1-2 napig.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Poppilau!

A te képed is nagyon jó! :lol:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Mi Pestről kerültünk a világ végére...
Sokszor az unalomba süppedek bele csak...
Legmozgalmasabb dolog itt a bevásárlás... a boltban lehet kb. 5 emberrel is találkozni... :lol:
Vendég
 


poppilau
Édi a kép :)

jadika
Köszike, hamarosan azért szerintem neked is fog látszani, hiszen kettő is van bent.
Sajna elhúzódik, ráadásul lehet Svédország is ugrott :cry: :cry: :cry:
De mostmár csak arra gondolunk az urammal, hogy kezdődne már el és akkor tudjuk, hogy hamarosan vége lesz :lol:

Kép
bettó
 
 


Poppilau ! Te hol laksz :shock:, és hogy kerültél ilyen messze Pesttől?
Megszabad kérdeznem, hogy miért kellett a lombik?

Bettó!
Együtt érzek veletek! :roll:

A hétvégére a baráti társasággal bográcsolást tervezzünk :lol: , remmélem jó idő lesz :evil: .

Volt ma kint a védőnőm, nagyon szimpi fiatalabb mint én. Ők is babát szeretnének.

Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Poppilau!


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ki aza Beus?Most már áruld el,és hogy kerültek hozzá a képeink?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Kép



Ha Dorrri is megirja mikorra van kiirva akkor majd sorba rakom a neveket a kiirás szerint.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard
Írtam privit.... :lol:

Jadika
Gacsály... Szabolcs megye... majdnem a román határnál...
Lombik... nekem anovulációs ciklusaim voltak, apánál meg kicsit csökkent a kiskatonák száma...
Ez volt a 4. beültetésünk... volt 3 stimus és egy fagyis...
Vendég
 


Sziasztok!


pilchard
Jó a táblázat, én jövőhéten tudom majd megmondani a köv. vizsgálatokat.

jadika
Még jó hamar kint volt nálad. Remélem hozzánk nem akar még kijönni, bár úgyis mondani fogom, hogy felfordulás van :oops:
Nekem vaalmivel könnyebb lesz, mert itt a tékában nem fogom hallani és szívni a port befele, bár esténként érdkes lesz a konyhában aludni :lol:

poppilau
Nem irigyellek. Mi 3 éve próbálkoztunk és most jött össze, szinte olyan hihetetlen volt, hogy természetes úton összejött, már féltem, hogy van valami problemánk.


Tegnap voltam babalátogatóban, egy 1 hónapos kishercegnél. Jajjj de édi volt. Anyuci pocakjában nagyon jól érezte magát, és csak a 42. héten jött világra császárral, mert nagyon nem akart kijönni. És képzeljétek már figyel, sőt meg tud fordulni hasról. Hogyha nem látom el sem hiszem. Letette anyuci a pocakjára és szépen ahogy kell megfordult a kis éhenkórász. Hamizna állandóan. Furcsa volt látni egy ekkora kis csöppséget, hogy hamarosan én is ebben a helyzetben leszek. Még mindig olyan hihetetlenül csodálatos érzés.

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Poppilau!
Szegény nem lehetett gyszerű :cry: .Nekem szerencsére az 1. összejött. (remélem így is marad) :D .

Bettó! Tegnap épp a konyhát takarítottam mikor betoppant a védőnéni, gondolhatjátok mivolt itthon :D , de én ezzel úgy vgyok, hogy ez is az élet vele járója. Gondolom ők is szoktak takarítani!?

Mi is kb 3 évig próbálkoztunk, de az én történetem már ismeritek.

Képzeljétek ma reggelre a folyáso átment ilyen fehéres színűbe és olyan mintha túros lenne. Utána olvastam és ez gombásodás, ez lehet a hormonális változástól is. Azt olvastam hogy a kombi canesten jó rá, meg mekérdeztem a patikust is és azt mondta, hogy az ujdonsült kismamáknak ilyen tisztító kura szerűen felszokták írni. REmélem nekem is fog használni.

Na megyek mert megyünk ebédelni.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika

Jó étvágyat! :wink: Én még várok a hamimra :cry:
Persze az nem is gond, hogyha takarítasz, csak nálunk ablakcservéle kezdik a munkát, ahhoz pedig ki kell vinni mindent, ráadásul bútorcsere is lesz, ja és egyből hogyha kész van az ablak jön a festő. Így szerintem egy jópár napig ruhás dobozokat meg az ágyat fogjuk kerülgetni a konyhában :shock: Ja és én nem is vagyok otthon, így hiába jönne :D
A gombától ne ilyedj meg, mert tudod én is szenvedtem vele, szerencsére ez a kúp használ, vagyis remélem, viszketés meg olyasmi túrós folyás már nincs csak a kúp jön ki belőlem, mármint a maradék.
Azért szerintem szólj a dokinak is.

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál. A véreredményban a hatátérték feletti számok a gyulladásra utalnak, és mindjárt vége a hüvelykúp-kúrának. Jövő héten, amikor lesz a 12 hetes uh, vesz újabb hüvelykenetet, és vért. De azt mondta, ez egy enyhe gyulladás, és egy kis javulás tapasztalható. Egyébként én is így érzem.
Beszélgettem róla a szülésről, 2 órán át lehetünk együtt hármasban a szülés után. Ő mindig törekszik az azonnali mellretételre, de a gyerekorvos dönthet másként. Továbbra is nagyon szimpi volt, figyelmesen meghallgat, és már tudja ki vagyok. Ez jó. Aztán még csalódhatok persze.

Poppilau, tök jó a kép! És hogy-hogy ilyen messzire kerültetek Pestről?

Jadika, szerintem is beszélj a dokival, de épp most mondta a barátnőm, hogy ő is használt ilyen canestent és pillanatok alatt rendbehozta neki! Másfajta kúpot ugye most te is használsz, már nem emlékszem, bocs.

Védőnénivel mi mindig az utcán futunk össze, és megbeszéljük, hogy akkor ez most a látogatás volt :lol: Mondjuk én most nem is nagyon igénylem, hogy jöjjön.

Bettó, ugye milyen hihetetlen? én most másodszorra is olyan nehezen hittem el, nem mertem beleélni magam, mert a barátnőim között sajna jópárszor elment a baba. De most már kezdek fellélegezni, és a 2. trimeszter szokott a legszuperebb lenni, remélem így is lesz. És már közel sem vagyok olyan álumszuszék, mint egy hete.

Megpróbálom összeszedni magam, és csinálni avatart vagy legalább valami képet feltenni magunkról.

Puszi

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Pilchard, nagyon édes lehet Ameli! Akkor ezek szerint most tanult meg járni? Én is nagyon emlékszem, úgy szerettem ezt az időszakot, bár ez már jó régen volt!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


:( Én nem tudok normálisan képet feltenni, mert ha a megngedett képméretre lekicsinyítem, akkor teljesen szétesik a kép. Egyedül ezt az avatarképet sikerült betennem, bár ez 1,5 éves kb. Én nem, de Szonja elég sokat változott azóta :roll:

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


manka79
Édi a kép :)
Én is úgy emlékszem, hogy Jadika kapott volna kúpot. Nehogy üsse a kettő egymást.
Most beszéltem a barátnőmmel, éppen pihi után, a hátamon feküdtem, és teljesen éreztem, hogy hol van. Még pityeregtem is.
Én is energikusabb vagyok, mint eddig, de kell is, mert lassan végre, kb. hét végére fel tudjuk venni a pénzt, és irány a felfordulás. :lol:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Manka! Nagyon aranyosak vgytok a képen!!!!!!!!!! :lol:

Nem használok más kúpot antibiotikumot kellett szednem a vizelet bacikra. Egyébként lehet hogy ettől lett ez a csúnya folyás is mert felborítja a hüvely "háztartását" vagy vmi hasonló. Meg még azt is olvastam hogy hormonális változástól is lehet. Aki meg érzékeny az ilyen dolgokra az felkötheti a gattyát. :cry: A gyógyszer már elfogyott s remélem már minden oké lesz, de ezt majd csak jővőhéten fogom megtudni :evil: . Holnap tudom meg a vizelet tenyésztés eredményét, utána megyek a körzetis dokihoz mert a nődokim külföldön nyaral szeptemberig. Majd őt kifagatom mit lát, meg kérek újabb beutalót a laborba jővőhétre.


Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


jadika
Majd írj, hogy mi volt. :wink:
Én is bízom benne, hogy ez a kúp rendbe tette bent a dolgokat. Tegnap este sajna kettétört, mikor vettem ki a csomagolásból és így csak két részletben tudtam feltenni. Ami fura volt, hogy ma nem jött ki annyi gyógyszeres izé sem, mint eddig, de bízom benne, hogy nem lett gond. Fájni nem fáj semmi, így biztos rendben van. Én majd jövőhéten megyek, kíváncsi vagyok, hogy a vizeleteredmény milyen lesz.
Te is érzékeny vagy az ilyen dolgokra? Én eddig nem voltam, csak most immáron 13 hete :evil:

Pussz
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
bettó
 
 


Halihó!

Hol vagytok?
Jelentem ma már nem kellett tisztaságit betennem :) Reggel szépen kijött a kúp maradványa és most már nem kell tisztasági. Tök jó érzés. Remélem így is fog maradni. :)

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Én ma már írtam ,de magbolondult a rendszer és vmi ilyesmit írt hogy túlléptem az időt. Utána meg nem volt hajlandó belépni, na mindegy.
Képzeljétek a vizeletemben nem volt kitenyészhető baktérium ami a kezelő dokim szerint azt jelenti, hogy nem is volt akkor ott. Jó mi?
Nekem meg ma reggelre rémálmom volt emiatt.

Bettó! Ez tök szupi! Eddig ilyen folyásom még sose volt de már ma is észrevehetően jobb.

Manka! Csak elmúlik végre ez a fránya fertőzés! Aranyos lehet a dokid neked is.

Pilchard! Már megint elvagy veszve. Miért vetted le a képet a neved alól?

Poppilau! Sajan nem tudom mit jelent, hogy anovulációs ciklus, csak tippelni tudok nem volt rendesen peteérésed?
Mikor merted elhinni, hogy ez most tényleg sikerült? Én csak a 12. hét után mertem beleélni magam.


Kikészítettem a körzetis dokim, annyi kérésem és kérdésem volt hozzá.


Ja és bocs a szómenésért!?


Na pussz mindenkinek!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Szióka!

jadika
Ez azt jelenti, hogy feleslegesen szedted az antibiotikumot? Az nem jó. :?

Nekem is az első alkalommal sok kérdésem volt, bár én a védőnőt kérdeztem, mert a doki (körzetis) elég mogorva emberke, na meg szerintem már várja, hogy szeptemberben mehessen nyugdíjba.
Mostmár én is várom a szerdát, kíváncsi vagyok a vizelet eredményre.

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: