Új privát üzeneted érkezett!

Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.

Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.


Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 14&start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

A hétvégén úgy látom mindenki nagyon elfoglalt volt.

Remélem mindenki jól van.

Roli sajnos belázasodott a hétvégén. Kapott egy csomó gyógyszert. Kicsit nyűgös, de szerencsére éjszaka alszik.

Holnap megyünk orvoshoz. Már nagyon várom, hogy lássam a babát az ultrahangon.

Ma megkaptam a véreredményemet. Megint pozitív lett valami ellenanyagra. Úgyhogy újabb vérvétel vár rám. :cry: De számítottam rá, mert Rolinál is így volt. Kéthavonta vérvétel.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok

En is vagyok...elunk virulunk :lol: Ami nagyon jo, hogy vegre sikerult a szakbarbarral konzultalnom igy megvan a haditerv mit kell tegyek, ha hazamegyunk......ennek nagyon orulok!
A masik jo dolog, hogy 2 napja mintha jobban lennek....tobbet nem faj a gyomrom , mint faj :D es mintha kicsit az energiam is kezdene visszajonni......eppen ezert ma delutan irany az edzoterem!!!! Juuupiiie!!! :lol: Mar nagyon hianyzik a mozgas!
A kivanosag egyre fokozodik...tegnap utolert a savanyuuborka efektus :lol: es amire eddig nem volt pelda az a nagyfoku erzekenyseg.....ugy latszik ezt sem uszom meg :(
Jaaa es a szekrekedes :( :oops: Akkora a hasam mintha maris 4 honapos lennek...a parom meg is jegyezte, amin jol be is durcaztam.....aztan bersze belemtomott lenmagtol kezdve az aszaltszilvaig mindent....de eredmenye meg mindig nem volt....

Van esetleg valakinek valami tuti tipje....hatha bevalik nekem is 8)
En szerdan megyek dokihoz...en is nagyon varom mar.

Szly: jobbulast kivanok Rolandnak :)

Es majd elfelejtettem!!!!!
Tegnap jo paszban kaptam el a paromat es levoksoltunk ket lanynev mellett : Eszter vagy Agnes ... :lol:
Lassan a fiuneveket is kihuzom belole :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Irjatok kinel milyen valtozasok vannak, hogy erzitek magatokat.....stb :lol: :roll:
Vendég
 


Szly: Jobbulást Rolinak! Olivér is a múlt héten lázas volt 5 napig. Már kezdtem bepánikolni, hogy valami komoly baja van, de szerencsére már nincs láza és javul a köhögése is.

angel12: Örülök, hogy már jobban vagy! A mozgással azért óvatosan!!! Ha itthon lennél a savanyúkáposzta levet javasolnám, de ha ott is találsz akkor azt idd meg az garantált. De valakinek beválik a paradicsom és a tej. Nekem birja a gyomrom úgy hogy nem vált be. :D Mit kell csinálnod, ha hazajösz? Mit mondott a szakbarbár? Ha publikus leírnád?

Nálam az a helyzet, hogy szombaton este élénk piros vérzésem volt, de hála Istannek ma az uh- mindent rendben talált a doki. Szint már hetente járok uh-ra :D
A hasam nem fáj szerencsére. A doki azt mondta, lehet, hogy hormon hiány. Kaptam kúpot amit egy hétig napi 3x kell szednem aztán fokozatosan csökkenteni. Tudom, hogy minden rendben lesz, csak pihennem kell. Olivér holnap estig nincs itthon úgy hogy teljes gőzzel pihizek. :D

Csajok tessék beszámolni kivel mi újság!!! Ne tünjetek el!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


sziasztok!


Ma eléggé bepánikoltam. Ültem a számítógép előtt és amikor felálltam egy kb 15 cm átmérőjű kör alakú folt maradt a széken.
Színtelen volt. Gyorsan nadrág, bugyi le. És nem láttam semmit. Ráadásul a folt inkább úgy bal oldalon volt a széken. A nadrágom, meg a bugyim inkább onnan nedvesedett át. Alig lehetett érezni a nedvességet. Lehet hogy Roli öntött alám valamit. De még mindig nem vagyok nyugodt. Nem fáj semmim, nem folyik semmi (remélem nem is fog).

Szóval tiszta ideg vagyok. Bárcsak már holnap lenne. Rögtön az jutott eszembe hogy magzatvíz. De akkor fájna is nem? Nem tudom. Remélem nincs semmi baj.

Kép
szly27
 
 


Szerintem, ha gáz lenne görcsölne a hasad és véreznél. Nem tudom, hogy ilyen korán megnyilna a méhszáj és magzatvíz lenne. meg azt hiszem, hogy mielött a magzatvíz szivárogni kezd azelött a nyákdugónak el kell távoznia. De nem tudom pontosan, csak feltételezem. Talán fel kéne hívnod a dokit és megkérdezni mi a véleménye a dologról. Biztos nem lesz semmi baj!!! :D
Pihizz sokat!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Rögtön felhívtam unokatesómat. Ő szülésznő. Ő is azt mondta, hogy szerinte biztos roli öntött oda valamit. Azóta sem fáj semmim és nem folyik semmi. A dokihoz holnap úgyis mennem kell. Nem zavarom

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!Remélem mindannyian jól vagytok!!Én jól vagyok a hasam nem szurkál ,hányinger van ,mellek fájnak,ezen kívül semmi gond.A vérnyomásom tök jó nem megy fel 130 con felülre.Szerintem ez haladás!!! :lol:

Szerdán az ultrahangon már tuti lenni kell szivecskének.Alig várom hogy láthassam.Csütörtökön aztán felteszik az egésznapos mérőt és cipelhetem másnap reggelig./nem tudom hogy fogok úgy aludni/

szly:a kisfiadnak jobbulást,az enyém már jobban van bár még náthás,és most alig várja hogy ide ülhessen játszani a gépen.

Angel:csak lassan a testel azzal a kondival!!!Inkább sétálgass nagyokat az utcákon.És pihizzél ez most nem a nagy edzések időszaka.De ezt csak azért mondom el annyiszor mert féltelek.Nehogy bajotok legyen!!

Mindenki vigyázzon magára!!!Puszi ,sziasztok!! :lol:

KépKép
henka76
 
 


Jo hogy irtatok kivel mi van :)
Titanilla: pihenj sokat, kimeld magad es csak pozitivan gondolkodj es akkor tuti nem lesz semmi baj....

szly: szerintem is csak valami oda lehetett ontve...ha nincs semmi tuneted azota, ne idegeskedj, nincs semmi baj....

Henka: orulok, hogy jo a vernyomasod...szerdan majd gondolok rad, mikor en is hallgatom a babam szivvereset....aztan majd itt megbeszeljuk milyen erzes volt...ok? :lol: En otthoni ido szerint 3.30-ra megyek az orvoshoz....utana irok majd.

Koszonom mindenkinek az aggodast...az edzotermi edzes elmaradt ma, mert valami front lehet itt es fajt a fejem egesz nap....de nem birtam ki es itthon ugribugraltunk egy kicsit.
Nagyon jot tett a lelkemnek is....szeretek mulatos zenere tancikalni ugrabugralni....Pocaklakoval megbeszeltem, hogy a maminak most szuksege van egy kis mozgasra es hogy nagyon kapaszkodjon es akkor nem lesz semmi baj :lol: Elkepzeltem kozben hogy mar fogom a kezemben es egyutt hancurozunk, tancikalunk...szerintem o is elvezte :lol: Persze ovatos voltam....5 perc tancika....egy sorozat erosites....nyujtas....aztan elorol....igy fokozatosan ment a terheles es volt kozben piheno is.....a 40 perc vegere igy is szakadt rolam a viz....de mosolyogtam mint egy tejbetok, annyira jol esett :lol: :lol:
Vendég
 


Titanilla: majd elfelejtettem a szakbarbar tanacsat.
Szoval a lenyeg az, hogy 2008 junius vegi szules eseten megigenyelhetem a tgyast 28 nappal a varhato szules elott vagyis junius elejen. Az igenyles napjatol visszafele 2 evre kell 180 biztositott nap. Az en munkaviszonyom 2006.okt.15.-en szunt meg....igy 130 valahany nap ott meg megmentheto. A maradekot kell osszehoznom ha hazamegyunk. Azt mondta jelentkezzek be valahova legalabb 2 hetre havi 150 ezerrel majd menjek utana munkanelkulire....igy atlagfizetesbol fognak szamolni ami nem rossz mert a volt munkahelyemen tobb is volt a bruttom mint 150...ezutan tuti mar a maximalis gyed, es kozben en is jol jarok mert addig is kapom a munkanelkuli segelyt. Remelem a sok vallalkozo ismeros kozott talalunk legalabb egy embert aki megteszi azt nekunk hogy bejelent, ugy hogy kifizetem magam utan a jaradekokat.
Irjal te is neki nyugodtan....ugyan nekem kicsit nehezen indult a dolog, de aztan vagta a temat nagyon :lol: Biztos a menybe kerul annyian aldjak a nevet mar! :lol: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk orvosnál. Minden ok azon kívül, hogy hátrahajló a méhem.
Megpróbálta kézzel kiemelni, ami nagyon nehezen ment. Kicsit kellemetlen volt.
A baba korának megfelelő méretű CRL 22mm Dobogott a kis szive.

Most mindig hason kell feküdnöm.

Mikuláskor 12 hetes hüvelyi ultrahangra kell mennem. REmélem addigra kiemelkedik.

Mennem kell mert roli nyűgös.

Sziasztok!

Kép
szly27
 
 


Helló!

Szly:tök jó hogy már láttad a szivecskéjét a babának,remélem holnap én is fogom már látni.

Többiek hol vagytok?

Tudjátok mit fogok enni?fagyasztott meggyet .Nagyon finom!

Angel :akkor mostmár örül a kis szived attól a jól sikerült táncikálástól??? :lol:

KépKép
henka76
 
 


Henka: pont ma szemeztem a boltban egy kis megylevel...de nem vettem meg vegul is....talan majd legkozelebb. Mar csak egyet alszom es irany az orvos :)

jo kis izomlazam van mindenhol :) Viszont ma ujra felerosodott a gyomorfajas es eg is ezerrel....nem jo erzes :(

Szly: Jo hasonfekvest :lol: ...szerencses vagy ha birod...en nagyon nem szeretek hason fekudni....es gratula a 22 mm-es nagy.. :?: :?: ..babadhoz :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap Rolival négykézláb kergetőztünk, meg hason fekve néztem a Tv-t. Majd kitört a nyakam:) Éjjel hason aludtam. Amúgy mindig is hason szerettem aludni, csak mióta tudom hogy terhes vagyok próbáltam kerülni. Hát most nem kell.

Nagyon remélem hogy ki fog emelkedni, mert ha nem beszorul és elhal a baba. De ez nagyon ritka.

Most vittem vissza Rolit az orvoshoz. Amíg vizsgálta végig üvöltött és rúgott, vágott. Lehet kérek egy sztetoszkópot és vizsgálom itthon hogy szokja. Ez nem lesz így jó. Pláne ha nagyobb lesz a pocakom.

Majd írjátok meg mi volt az orvosnál!

Egyébként Roli 9 hetesen volt 23mm, a kistesó kicsit kisebb, de azt mondta az orvos, hogy 10 hetesnek felel meg a maga 22 mm-ével.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

szly: Miért kell hason feküdnöd? Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen! Nem is hallottam még ilyenről.

Henka: Én is fagyasztott meggyet ettem tegnap. :o))) Tegnap nagyon rosszul éreztem magam. Se állni, se feküdni, se ülni nem volt jó. Nagyon hányinderem volt.

Ma nagyon jól vagyok egy csomó mindent csináltam ma és nagyon jól esett. Olivért is visszavittem a dokihoz és holnap már mehet bölcsibe.
Nekem 24-25 mm-es a babucikám. A doki idősebbnek is ggondolta 10 hetesnél. Dec. 20-a körül kell majd mennem uh-ra és akkor kapok beutalót AFP-re. :O

Na megyek Olivér felébredt.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok

Hat hasonlokeppen Dunnyihoz es is befejezem a mai nappal a palyafutasomat itt :(
Voltunk uh-n es nincs szivhang :cry: Nagyon rossz volt latni, hogy ott van es mar milyen nagy, lattam a koldokzsinort is mar, de nem dobog a pici szive.
Meg ma delutan vissza kell mennunk es muvi uton befejezik a terhesseget....raadasul nagyon felek ettol...
Par nap es minden a regi lesz....sajnos....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

angel: Nagyon sajnálom, ami vled történt. Remélem hamarosan jobban érzed magad. Nem is tudom mit mondhatnék. Nem is mondok mást, most úgyse vígasztal meg semmi.

titanilla: azért kell hason feküdnöm, mert hátrahajló a méhem. Ha a 12. hétig nem emelkedik ki a kismedencéből, akkor fennáll az esélye hogy a megnövekedett méh beszorul. Így nem lesz elég helye nőni és elhal a baba. De ilyen nagyon sokmindenkinél előfordul és nem szokott gond lenni. Ráadásul ha nem jön előre a doki kézzel hüvelyen át előre tudja kellő időben emelni. De azért izgulok egy kicsit.

Kép
szly27
 
 


angel12: Ezt el sem tudom hinni. Ez hogy lehet? Mit mondott a doki pontosan? Nem akarod egy másik dokival is megbeszélni? Érzel valamit? (fájdalmat, görcsöt.... ) Valamit ami arra utaln, hogy tényleg nem él? Ezt nem tudom elhinni. Semmi jel nem utalt erre. Én biztos elmennék még egy orvoshoz. Sajnos semmi más nem jut eszembe. Nagyon hiányoznál innen. Kérlek azért jelentkezz néha, bár tudom nem lenne könnyű. Ne haragudj, hogy itt sipitozom. Téged kellene erősíteni ahejett, hogy siránkozom. Írd meg mi volt a dokinál.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


ahelyett( Már írni sem tudok)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla: Aranyos vagy, hogy igy sipitozol miattam....de itt mar nincs mit tenni. Nincs mit konzultalni mas orvossal, ez egy teny amit el kell fogadjunk, nem el a pocaklakom....lehet hetek mulva kapna csak eszbe a szervezetem, hogy kilokje magabol azt aminek mar nem kellene ottlennie, mivel a terhessegi tuneteim nagyon erosen megvannak meg (emelyges, mellfeszules) es nincs semmilyen verzesre utalo jelem sem meg. De ezek csak a magas hormonszint miatt vannak....elobb utobb a szervezetem reagalna a dolgokra de a beavatkozassal idot nyerek es elobb tul leszek rajta...es nem varatlanul fog elonteni a ver valahol....

Azert nektek tovabbi jo pocaknovesztest kivanok.

Henka nem jelenkezett itt, de a masik forumon olvastam ot sem biztattak sok joval....de o meg kissebb idoben, neki meg van remeny, hogy egy het mulva megjelenik a szivhang.
Henka: szoritok neked...es ha megsem pozitiv az eredmeny lehet egy fel ev mulva talalkozunk egy masik topikban :) Csak legy eros es ne add fel!
Vendég
 


Sziasztok!Angel nagyon sajnálom ami történt,de ha én is így leszek csak az vigasztal hogy nem lett volna egészséges és jobb is így.De nagyon erősnek kell lennem hogy ne hygyjam már most el magam.Annyira sírnék de nem tudok.Ez az egy hét rémálom lesz.Míg ki nem jövök az uh-ról!!Nagyon magam alatt vagyok .Semmi kedvem semmihez,ráadásul ez az ökör vérnyomásmérő is itt berreg rajtam 15 percenként!!!Abban reménykedem sőt a SZámításaim szerint is még csak 6 hetes lehetek,és Dominál is a 7.héten látták.Most ezzel vigasztalom magam,lehet hogy hiába!!! :cry:

KépKép
henka76
 
 


Atyavilág lányok!!!!

Az ember nem tud jönni pár napig,és ilyen hírek fogadják! Először azt hittem Angel,hogy elszámoltad a dolgot és épp új vonalzót készítesz! Nagyon sajnálom ami veled történt!!! Erre nem is lehet mit mondani. Nem akarok közhelyeket írni,de van aki annyira vágyik a babára,vigyáz rá,megtesz mindent,és mégsem sikerül! Míg ezzel szemben másnak összejön (aki nem is érdemelné meg) és miket művel szerencsétlen kisbabájával.IGAZSÁGTALANSÁG!!!
Henka!
Fel a fejjel,tőled csak jó híreket akarunk!!!
Sly!
Azért ez egy tragikomédia.Kisfiad csak kiönt valamit,amin normál esetben mosolyog egyet az ember,most meg milyen galibát tud okozni!!!
Még a baba méretéről annyit,hogy nekem 8hét 4 naposan volt 21 mm,és azt mondták szinte napra pontosan kornak megfelelő...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hát igen én is kicsillem egy kicsit, de ez nem akkora gond. Majd behozza, vagy ha nem az sem baj, a lényeg hogy dobog a szive és olyan aranyosan mozgatta a kezecskéit. Meg az is jó hogy jövő héten újra lemérik a 12 hetes kötelező uh-n. Bár még csak 11 hetes és 3 napos lesz. Mindegy a doki tudja.

Mostmár így utólag elég vicces ez a folt dolog, de akkor hirtelen nagyon rossz volt.

Kép
szly27
 
 


szly: ne aggodj ez mással is előfordul. Én minden egyes wc-re menés elött parázok, hogy ne találja semmi csúnyát a bugyimon. Ha valami nedveset érzek odalent rohanom awc-re megnézni, hogy minden rendben van e. :D :D :D

Ez szerintem egy ideig így fog menni. Olivérnél, csak az első héten amíg a tesztet meg nem csináltam addig nézegettem a bugyimat, de utánna már nem. Most sokkal jobban parázok. Nem is értem miért. Minden rendben van és kész!!! :D :D :D

N afel a fejjel lányok, csak örülni szabad, mert mindenkinél minden rendben van!!! :D :D :D

patricia83: Örülök, hogy megint itt vagy. Ha gondolod írhatsz egy másik topikba is , mi oda is járunk már: várandóság/2008-as kismamik. Jó sokan vagyunk ott. De azért ezt a topikot sem adjuk fel ez a miénk és várunk ide is még több kismamit!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nekem is pont úgy van ahogy mondod.

Rolinál én is csak addig nézegettem, míg meg nem tudtam pontosan hogy baba lesz. Azután eszembe sem jutott. Mondjuk akkor dolgoztam és az óra közepén nem rohanhattam ki a Wcre. Most persze nem számít.

Roli ma nagyon nyűgös. Nem evett semmit még ma. Három kanál borsólevest, aminek a felét visszaköpte, meg evett kb. 4 karika répát és kész. Mindenért csak a hiszti.
Ha úgyis nyűgi, megpróbálom levágni a haját. Már olyan kis huligán feje van.

Kép
szly27
 
 


Sly!

Ha nem titok hány kg a fiad? Merthogy nekem ilyen gondom nincs az enyémmel.Ő pont ma 15 hónapos,(meg is kapta a szurit) és több mint 11 kg,de állandóan enne :oops: a haskörfogata 6 cm-rel kisebb,mint az enyém!!! :shock:

Titanilla!
Lehet,hogy átnézek a másik topicba is.Általában elolvasom ezt a topicot naponta többször,de ha a gép be van kapcsolva Márk megörül és állandóan a billentyűzetet veri... :? ,emiatt nincs esélyem írni nektek!
Az terhes tünet,hogy nem tudok kényelmesen aludni?Hanyatt megfájdul a hasam,hason meg sem próbálom,oldalról meg mindig visszafordulok,így szinte állandóan pocakfájással ébredek!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


patricia83: Ha szeretsz hason aludni, nyudodtan aludhatsz, még nem árt a babának. Én is úgy alszom a legkényelmesebben. Olivérnél kb.: a 7-8. hónaptól volt nagyon kényelmetlen az alvás. Lehet terhességi tünet, az egyik ismerősőmnek is volt ilyen az elején. Nem sokat aludt.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok kismamik, anyukák!

Elnézést, hogy nem témábavágó hozzászólással érkezem.
A szopiparna.hu oldaltól vagyok, és szeretnék egy kis felmérést végezni azzal kapcsolatban, hogy hallott-e valaki a baba-mama dossziéról, amit elvileg a védőnők adnak automatikusan a kismamáknak. Ebbe a kis dossziéba lehet gyűjtögetni aztán a várandósság alatt kapott orvosi papírokat, ultrahang felvételeket stb.
Megkeresett minket egy cég, hogy ők adják ezt a terméket, és hirdetési lehetőséget kínáltak benne, de nem tudom, hogy ez tényleg eljut-e a kismamákhoz.

Ha tudtok valamilyen infót erről, kérlek segítsetek, akár e-mailben, akár itt a topikon.
/info@szopiparna.hu/

Előre is nagyon köszönöm.

Sok boldogságot, és minden jót kívánok mindenkinek.

Andrea
szaboandrea
 
 


Sziasztok!

Patricia: Az én kisfiam kb 11 kg és 17 hónapos. Általában neki sincs gond az evéssel, csak most beteg volt, még egy kicsit mindig és gondolom azért nincs étvágya. Ma már azért evett valamit, de még nem hozza a formáját. Reggelire általában annyit eszik mint én. Egy szelet kenyér valamivel megkenve simán bemegy.

Mióta én terhes vagyok rosszabbul alszok. Sokszor felébredek és addig nem tudok megnyugodni míg ki nem megyek a Wcre. Állandóan pisilnem kell. Amúgy nekem meg kötelező hason aludnom és megy is, mert amúgy is úgy szeretek.


Én kaptam a dokimtól egy A5-ös méretű dossziét, ami a Gravidát reklámozza. Nem tudom hogy arra gondoltál -e Andrea.

Kép
szly27
 
 


szaboandrea: Én hétfőn megyek a védőnőhőz, ha nem kapok, mjd szólok neki.

Olivér 23 hónapos lesz 10-én és ő Alig 12 kg, de most biztos lefogyott egy fél kg-t a betegsége miatt.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok csajok!

Latom atmentetek a masik a topikba....ott legalabb nagy a forgalom! :D
Probalom kovetni a sorsotokat...valahol nagyon kivancsi vagyok ra, kivel hogy alakulnak majd a dolgok.....de sajnos barmennyire is erosnek erzem magam a szivem 5 perc olvasas utan osszeszorul es csak arra tudok gondolni en is visszaakarom kapni azt a nagyon jo erzest!
Viszont Henkaert nagyon izgulok....oszinten nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe, mi lesz veluk.

Henka: orulnek ha irnal itt majd par sort, hogy mi lett a vizsgalat eredmenye szerdan! Tudom, hogy mar a masik topikban irsz, de ott nagyon sok boldogsag van irva ami az en osszetort szivemnek most kicsit sok :oops:

En is szerdan megyek vissza kontrollra....rem. minden rendben lesz es kezdodhet egy uj idoszamitas nalunk :)

Puszi mindenkinek....vigyazzatok magatokra es a novekvo pocaklakokra
Vendég
 


Szia Angel!Nagyon szépen köszönöm hogy így aggódsz értünk.
Nagyon félek hogy beköv.a baj.Szerdán volt egy kis véres papírom,azóta nem mindíg néha barnás mikor megtörülöm.De ez a része a dolognak nem aggaszt mert normális ilyenkor lehetnek kisebb görcsök és pici vérzés,mert alakulnak bent a dolgok.
Az én szerény számításaim szerint okt 23.án fogant a baba így még csak 5-6 hétnek felel meg ,a doktornő is 6hetesnek vette vissza,a CRL:6,1 mm.ami pont jó.
Nagyon reménykedem,és imátkozom hogy szerdán dobogjon az a szívecske.Ha nem jó lesz az eredmény nem is tudom hogy mondjam meg Dominak mikor ő annyira várja a tesót.
Ha nem érint nagyon fájdalmasan téged szeretném ha leírnád nekem priviben nagyon fájt a műtét?Én sem tudlak kiverni téged a fejemből,hogy mennyire rossz ez most neked.De gondold el hogy én szerda óta itt parázok hogy ugyan él-e vagy sem???? :cry:
Már szinte semmire nem tudok gondolni!!!Semmi kedvem semmihez,de nagyon erősnek kell lennem már csak Domika miatt is.
Írj te is minél sűrűbben,azért ide is szoktam irni.Puszi Heni!! :P

KépKép
henka76
 
 


Henka: Ha elmész a dokihoz és megmondja neked végre, hogy minden renben van, ne felejtsd el neki megemlíteni, hogy vérezgetsz! (A barnázás is annak számít nekem azt mondta a dokim) Kérlek kérdezd meg, hogy mi a véleménya a hormonkúpról, ami nekem megszüntette a vérzésemet. (utrogestan) Ez a hormonkúp, csak abban az esetben akadályozza meg a vetélést, ha az nem genetikai rendellenesség miatt következne be. A 12 hétig kell szedni. Szerintem ártani nem árt, csak erősít. Ja és nyugodtan szedjél Rutascorbin tablettát egy hétig naponta 3x1-et. Ez egy c vitamin tartalmú vitamin tabletta. Nekem is ezt adta a kúp elött a doki. Ja és az elevitet. Bocsi, hogy ezzel traktáltalak, de a saját tapasztalataimra támaszkodva ajánlom ezt neked.

Angel: Nagyon sajnálom ami veled történt én is sokat gondolok rád és nagyon hiányzol nekünk. Nagyon várom, hogy a doki mit mond neked szerdán és mikor lehet újra próbálkozni. Akár nyáron akár ősszel születik a babucikád, akkor is szeretettel várunk vissza téged és persze addig is nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy mi történik veled! Most már nem szabadulsz tőlünk, csak ha te szeretnéd. Mi mindig veled leszünk és szeretünk téged. Nagyon drukkolunk, hogy minden nagyon jól alakuljon!!! :D :D :D

Én jól vagyok, csak a hányingerrel és a szagokkal küzdök. Dec. 19-én megyek legközelebb uh-ra. Olyan messze van még :? Már nagyon várom és nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, mert akkor lesz a nyakiredő vizsgálat.

Puszi mindenkinek és nagyon szép napot kívánok nektek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok !
Új vagyok itt 7 hetes terhes és egy 3éves kisfiam van.
Üdv Marcsi
gné
 
 


Szia Marcsi!

Üdvözlünk körünkben, nagyon örülönk neked! :D Gratula a pocaklakóhoz. Mesélj egy kicsit magadról, a terhességedről. Nagyon kíváncsiak vagyunk rád!

Üdv! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok 36 hetes vagyok 2 gyermekem van, egy 16 éves lány az első h ból, és egy 3 éves fiú a mostani-ból, bár ezt nem terveztük,
bár örülünk neki.
Év varrónő vagyok, mozgássérült egy orvosi mühiba miatt csípőfiamomlet, ezért leszázalékoltak, 4éve csípő protézissel, mütötek , ezért itthon vagyok itthon dolgozom, a párom autószerelö.
Hirtelen ennyi. Üdv MINDENKINEK MARCSI :lol:
gné
 
 


sziasztok!

Üdv körünkben Marcsi!
Jó hogy jöttél, már majdnem befagyott ez a topic. Mi is sokat írunk egy másikba is. De ott meg annyian vannak, hogy nem mindig tudom követni és számon tartani hogy kivel mi van. Ez itt kicsit áttekinthetőbb.

Ma voltam vérvételen, aminek holnap lesz eredménye. Tuti pozitív lesz valamilyen ellenanyagra. De nem sok vizet zavar, csak akkor van jelentősége, ha esetleg vért kéne kapnom.

Egyébként jól érzem magam, se hányinger semmi, szerencsére. CSak éjszaka kétóránként Wcre kell mennem. Pedig én tök jó alvó vagyok. Soha nem keltem fel éjszaka. Kicsit szokatlan.

Ráadásul az aranyerem is igen hamar jelentkezik. Azt gondoltam megúszom legalább a 34, 35. hétig. De ez van.

Kép
szly27
 
 


Kedves Kismamik!

Nagyon szépen köszönöm, hogy szakítottatok rám időt, és válaszoltatok. Egyelőre úgy néz ki, hogy többen nem kapnak, mint amennyien igen.
Még teszek egy próbát a védőnőknél is.

Nagyon sok boldogságot, és kellemes Ünnepeket kívánok.

Andrea


Kép
szaboandrea
 
 


sziasztok csajok

En meg mindig itt....meg megvarom Henka eredmenyeit, mert nagyon kivancsi vagyok es egyutterzek vele....aztan azt hiszem kicsit felreteszem a babanetet...remelem csak par honapra :)

Titanilla: koszi amit irtal, jol esett, nagyon aranyos vagy.
Azt hiszem mar jobban vagyok.Probalom ugy felfogni, hogy kegyes volt hozzam a sors es megmutatta kepes vagyok szinte probalkozas nelkul teherbe esni...de meg nincs itt az ideje a babanak. Ez csak azert ilyen nagy jelentosegu nalam, mert 4 evig kinlodtam candidaval es a nogyogyaszom is azzal riogatott evek ota hogy ideje lenne babat vallalni mert nem fog tul konnyen osszejonni...anno meg tenyerjoshoz is elmentem, hogy megtudjam, lesz e valaha gyerekem, mert annyira ketsegbe voltam esve, hogy nem tudok majd teherbe esni.:D Es ami meg jobb, hogy a jos megmondta hogy 3 terhessegem lesz de csak ket gyerekem. Szoval valahol a lelkem melyen azert szamitottam erre....Mar csak azert is mert minden datumra pontosan bejott eddig :D Hihetetlen :D

Erdekes hogy a doki itt csak erre a hetre rendelt szextilalmat, az ujabb probalkozast meg nem kerdeztuk de ugy dontottunk igy is hazamegyunk marciusban es majd otthon probalkozunk ujra.
Addig teljes meregtelenites :) mar a terhesseg elott elkezdtem egy gyogynovenyes maj es vertisztito kurat,amit abba kellett hagynom a baba erkezese miatt....most azt folytatom ujra....az tuti 2,5 honap utana meg mar a maradek pik pak elszall, mi meg hazaszallunk es lehet ujra probalkozni :D

Mindenkinek tovabbi jo gombolyodest, kellemes babavarast.... :lol:
Vendég
 


Hello lányok!
Andrea!
Én sem kaptam a védőnőtől semmi ilyesmit!
Marcsi!
Üdv itt! Reméljük gyakran jössz! De lenne egy kérdésem rögrön.7 hetes vagy vagya 36? Vagy ez csak számomra nem érthető?Vagy csak elírtad és 36 éves vagy.Szerintem ez a nyerő! Rájöttem :D Gratulálok a kis pocaklakóhoz!
Lányok!
Napok óta félve jövök,hogy él-e még vajon a topicunk,mert bár a másikba benéztem,nekem az a huszonpár oldal már követhetetlen és ott már olyan sokan vannak.azért nyugtassatok meg,hogy megmarad ez a kiscsapat is!
Titanilla!
Én 13-án megyek dokihoz és már alig várom!Nekem is ez lesz a 12.heti uh,de nyaki redő vizsgálat tudomásom szerint/védőnőm tudomása szerint 2007-től nincs!!!!Te nem így tudod??? Nekem azt mondták,hogy Down-kór szűrés van vérből...szintén aznap! :roll:
Henka!
Drukkolunk ám ezerrek,veled vagyunk,reméljük itt maradsz a csapatban,és boldog terhesség vár rád!
Angel!
Neked is fel a fejjel!Látod mit össze riogatnak a dokik,és probléma nélkül teherbe estél! Gondolj arra,hogy most még egy kis időt kettesben tölthetsz a szerelmeddel,aztán pár hét és bízom benne,hogy összejön a baba! Visszavárunk!
Nekem változatlanul hányingerem van,amin csak a jó öreg hideg kóla segít :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Marcsi, az én férjem is autószerelő. Aminek egyetlen következménye van: kb évente autót cserélünk. Mióta együtt vagyunk, kettőnknek összesen 7 autónk volt. Most is van egy neki, meg egy nekem. Kíváncsi vagyok meddig lesznek ezek meg.
Most a második baba miatt vettünk egy Citroen Xsara Picassot. Az most az enyém. De nagyon jól belefér a babakocsi.

Kép
szly27
 
 


szaboandrea: Én ma voltam a védőnőnél és én sem kaptam ilyen mappát, bár az asztalán láttam párat. Gondolom azért nem adott, mert látta, hogy nekem már másmilyen mappában vannak a leleteim. :?

Angel! Annyira jó, hogy jelentkeztél!! Azért időnként gyere és meséld el mi van veled! :shock: Nagyon kiváncsiak vagyunk rád is! Itthon hol laksz?

szly: Jó neked, hogy nincs hányingered és a többi nyavalya. Nekem még mindig nagyon hányingerem van és hús undorom. :?

patricia83: én úgy tudom, hogy van nyakiredő vizsgálat a védőnőm rá is kérdezett, hogy mikor csinálja a doki. A dokim is ezzel rendelt vissza dec. 20-a környékére.

Henka: merre vagy????

Ma megkaptam a kiskönyvemet!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok lanyok!

7. hetben vagyok, most csinaltam a tesztet mult csutortokon, es lass csodat pozitiv!!!!!! Meg ma is egyet, es az is pozitiv!!!!!
Nagyon meglepodtunk, mert az elozo babaert sokat kuzdottunk, o meg jott rogton, mikor most abbahagytam a szoptatast!

Remelem minden rendben lesz vele, holnap megyek dokihoz, de nem tudom csinal-e ott UH-ot vagy csak bent a Klinikan.

De kelloen rosszul vagyok megint, enni nem nagyon tudok, rosszul leszek kaja latvanyatol, de kozben ehes vagyok, mint a menku :lol: :lol:

A kislanyunk 2 eves volt most, tunderi kiscsaj, es nagyon orulnenk a kistesonak!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo!
Üdv körünkben.Gyere gyakran.Gratulálunk a kis pocakbabához,biztos a nagytesó is örülni fog. Nekem azt tanácsolta a sógornőm,hogy majd zárjam a baba szobáját Márk előtt,mert jajj lesz a kistesónak! :lol: :lol:
Nem tudom mire alapozza ezen feltevését,nem is olyan a kismanó :roll: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Szia Dodo, örülünk hogy itt vagy.

Lehet hogy van ebben az ajtózárásban valami. Ha nem is olyan eleven a gyerkőc, még szeretetből is tudja majd bántani, mert ő még nem érzi hogy kéne bánni a picivel. Én erre már lelkileg készülök. Nekem a kisfiam pont két éves lesz mikor a tesó megszületik. Eleinte tuti nem fogom őket kettesben hagyni.

Ma megint baba-mama klubban voltunk. Most nem túl sokat énekelt velem roli, de mindegy, akkor is hallotta. Na és jött a Mikulás. Minden gyerek csak nézte. Az egyik kislány meg is ijedt, sírt. Kaptunk egy csokimikulást. CSak kicsit szűkszavú és gyors volt a Mikulás.

Kép
szly27
 
 


szly: Biztos zavarban volt a mikulás. :D
Én még nem gondolkodtam azon, hogy mennyira kell mjd óvni a picurit Olivértől. Majd kiderül.

Üdv körünkben Dodo! Nagyon örülünk neked! Gyere gyakran! Mi volt a dokinál? Volt uh?

Szia Patricia! Hogy vagy?

Henka: Mi van veled?

Angel: Te hogy vagy? Nem hagyunk elkallódni!

Mi jól vagyunk. Most ajánlott az egyik barátnőm egy alkalmi munkát 6-17-éig 9-14 óra között telefonos munkát, de még nem tudom Olivérrel mit csináljak. Gondoltam erre az időre ott aludhatna a bölcsiben. Hát nem tudom. De nagyon sürget az idő.

Ma nincs hányingerem! :D ( legalábbis eddig)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hello mindenkinak!

Ma még nekem sem volt hányingerem! :D El sem hiszem..,bár nekem leginkább az autóban jön elő.Hozzánk holnap jönnek ismerősök és tervezünk egy bécsi kirándulást.Adventi shopping vagy csak nézelődés.De ha belegondolok,hogy az megint 1-1,5 órás út,már előre rosszul vagyok.
Ti hogy álltok a Karácsonnyal?Ajándékötletek? Vagy akinek már van gyerkőce ők mit kapnak és Mikulásra szoktatok ajándékot venni?
Én Mikura vettem egy bevásárlókocsit Márknak (olyan mint a Tescos!!! :lol: ) imádni fogja tologatni,meg egy rajztáblát,bár ez lehet elhamarkodott lépés volt egy alig 15 hónaposnak,meg egy csomagot. Karácsonyra a FP tanuló kuytusra fáj a fogam,de lehet más lesz belőle!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Lányok!
ajda hová tűnt? Már a hozzászólásai is névtelen "néven " fut,meg nincs csíkja,meg nem is ír! Tudtok valamit?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia: adja pár hete befejezte a terhességet és a hozzászólásokat. Sajna elment neki a babuci. :cry: :cry: :cry:
Azóta nem jelentkezett.
Miaz a FP tanuló kuytus?
Mi Olivérnek mikulásra Thomas-os dvd-t és mozdonyt sinnel vettünk, meg a Pozsonyi Pagonyba megyünk 6-án mikulás ünnepségre ahol egy csomagot és egy kipp kopp könyvet kap. Már nagyon várom. Biztos el fogom magam sírni, már most amikor a szöveget-amit a mikulás mond majd neki- mondtam könybelábadt a szemem. Most fog elősször találkozni a mikulásbácsival.
Karira, pedig barkácsasztalt szerszámokkal és szánkót akarunk neki venni.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: