Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Reni nekem rosszabb értékeim lettek (Jóval). Szóval gratula, nagyon jók az eredményeid!
Kezet foghatunk a cipő témában. Én mániákus cipő és táska gyűjtő vagyok. A férjem nagy örömére. És mondhatni a cipős szekrényem a nagy büszkeségem!!! Na jó azért a gyerekem és a családom után. De benne van a toplistában. :D :D :D :D :wink: :wink: :wink:
Én ez a Carry Bradshow(Így írják????) féle szindrómás vagyok... A férjem nagy "örömére". Én tavaly kibekkeltem egy szál edzőcipőben (csillogó és flitteres volt azért :D ), de idén nekem is kell vmit vennem. Illetve már rendeltem a neten egy ilyen csinibb bőrcsizmit és a kedvenc márkám. Arról már letettem, hogy újban, idei kollekcióban megvegyem... :cry: :cry: :cry: De azért még várom, hogy ránkszakadjon a bank... :D :D :D De addig is, maradnak a laposak. Én sajna mióta megszültem nem bírom a magasat, csak max. a telitalpúakat. De ezt bremélem, ha majd visszafogytam megváltozik. Ugye?????

Na, ahogy látjátok így állok a takarítással. SEHOGY! Pedig reggel annyira ügybúzgó voltam, de aztán rájöttem, hogy ma délig nincs áram és víz. :( :( :( Így lelohadtma. :D jaj, pedig ma muszáj megcsinálni, hogy nincs itthon a prüntyő. De úúúúúúúúúúgy nincs kedvem. Csak döglődnék egész nap... Holnap meg nem érek rá, mert barinőzök. Pocinézegetés lesz a téma. :D Meséltem neketk, hoigy 3bnőm is terhes? Ráadásul mindannyian ismerjük a másikat. És plusszba még a fodrászom is bejelentette, hogy jön a baba. Vicces. Én úgy látszik, hoogy így hatok az emberekere???? :D :D :D :D

Marcsi! Kitartás! Legalább te légy jó asszony és ne add fel!!! Bár nekem a legjobban most egy takarítónő esne....

Majd még jelentkezek, mert itt síkit a szönyeg, hogy tisztítsam ki. Mennem kell. :? :? :?
pusssz
Vendég
 


Eszti,nem haladtam sokkal többet,mint te :lol: !
Olyan jól eltüttyögtem az egész napot,hogy csak na... :D :D :D

Szerintem én genetikai mutáns vagyok,mert abszolút nem érdekelnek sem a szép cipők,sem a csini ruhák...
Lazán,sportosan öltözöm,hülyét kapok,ha valahová elegánsan kell menni,ja és UTÁLOK magamnak ruhát/cipőt vásárolni...
Remélem,ezért még nem utáltok ki a topikból?! :lol: :P
Hát ez van...
Kép
piki
 
 


Elszállt minden amit írtam!!!! Brühühü!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Marcsi! A mai napi eredményem: NULLLLA!!!! Ráadásul befulladtam a szőnyegtisztitó vegyszertől! Most totál ki vagyok! Ráadásul annyira görcsöl alul a hasam! Nektek szokott ilyet? Nekem a védőnő azt mondta, ha nem olyan erős, akkor nics gáz, szedjek megnéziumot, de még nem tudtam mit tegyek. Szerintem holnap fölhívom a doki bácsit, hogy mit tegyek. Remélem semmi gond sincs.
Ne aggódj, mostanában én sem vagyok egy terhesmamik gyöngye. SŐŐŐŐŐŐT! Mint egy dagadt és lestrapált tajarítónő. A vásárlás sem túl nagy élvezet, ha régen 36-os voltál, most meg 2számmal több. Úgyhogy ez is mellőzve van.(APa örömére!!! :D :D :D ) De remélem ez ,ajd lassan javul.... :D :D :D
Hugom visít, ha csiniben kell lenni és közli a max. 4cm-es cipőkre, hogy nem bírja túl magas. Ő antinőnek tartja magát. :D De mi jókat szórakozunk rajta Anyuval. Ha nagyon nem tudunk min nevetni, ráadunk magassarkút! :D :D :D De nagyon arin billeg benne. Szóval szerintem nem ez számít, Ő is ezek ellenére egy nagyon csini csaj. :D

ÁÁÁÁÁÁÁ! Kivagyok! Annyira fáj a pocim! Holnap ezért bosszuból lefárasztom a dokit. :twisted: :twisted: Szegény! Ilyenkor úgy sajnálom. :D :D :D
Vendég
 

 
 

Kép

Itt egy pocikép rólam! Így nézek ki mostanság! Majd ha lesz rólam szebb kép, akkor teszek föl azt is, hogy nehogy azt higgyétek, hogy ilyen vagyok. :P :D :D
Hah!De még nincs!
Vendég
 


Megint én vagyok a laptetőn! :D :D :D

Ja! Azt akartam még, hogy Reni nagyoon jó álmod volt, én is remélem, hogy Trompipi lassan mondja a jó híreket!
Vendég
 


Eszti,szerintem baromi jól nézel ki!
Nyugi,nem vagyok leszbi,de kismaminak nagyon csini vagy,főleg ezzel a sugárzó vigyorral! :lol: :lol: :lol:

Írj majd,mit mondott a nagy fehér nőgyógyító,nekem is van manapság hasonló érzésem a pocakban,tegnap a védőnénim nekem is a magnéziumot mondta,állítólag sokat tud segíteni-hát kíváncsi vagyok :? ...
Az előző babóval se szedtem,de most majd kipróbálom szerintem.
Asszem,én is "antinő"vagyok,de ezek szerint nem egyedül ezen a bolygón :lol: :lol: :lol: -ez megnyugtat valamelyest.
Kép
piki
 
 


Hello Lányok!!!


Kicsit visszavonultam, 2 napja depis vagyok. Mindenen elsírom magam, semmi nem tetszik, és tök rossz kedvem van, szomorú vagyok. Nem tudom mért, de reggelente már így kelek fel. :( :( :(

A fogdokinál nem volt sajnos minden rendben, mert 2 fogamat is ki kell húzni... Reggel ott kezdem a napomat. Vááááááááááá!!!!! :evil: :evil: :evil:

Szerencsére én nem szoktam rosszul lenni ( le is kopogom) annyira mint ti, néha megszédülök vagy szúr a gyomrom egy kicsit és ennyi. Sajnállak titeket, hogy néha nagyon rosszul vagytok!! :( :( :(

Na ezzel a nő dologgal én is úgy vagyok, mint Marcsi, útálok vásárolni, engem sem érdekelnek a cipők, rucik, úgy öltözködöm, hogy kényelmes legyen, és hangulatfüggő is hogy reggel épp mit veszek fel.

Eszti! Szerintem semmi baj nincs a képpel, jól nézel ki, életvidám, kiegyensúlyozott csajszinak látszol!!! :D :D A takarítással pedig csak óvatosan, ne emelgess nagyon!!!

Na én lépek, majd holnap jelentkezem, ha nem kínoz meg nagyon a fogdoki... :evil:

Jók legyetek, vigyázni a csöppségekre!!!! :lol: :lol: :lol:

Pusza

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Megúsztam a fogdokit, nem rendelt, mert beteg lett. :shock:

Nem bírok aludni napok óta!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lányok, hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! Hol vagytok?????????????????????? :x :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Szilvi,remélem azért aludtál is egy kicsit! :)
Nem gondolnám,hogy depis vagy,egyszerűen a szervezeted még nem állt rá az új hormonszintekre.
Én is képes voltam bármin bőgni,néha még egy hülye reklámon is,mindent magamra vettem és mindenre túl érzékenyen reagáltam,de hidd el,ezzel nagyon sokan vagyunk így-szinte minden várandós.
Ez ugyanolyan,mint az,hogy az ember lánya sokkal hamarabb hullafáradtnak érzi magát-ettől nem nem lesz lusta,egyszerűen a bébi miatt jóval több pihit igényelsz és kész.

Na,asszem indulnom kéne,az első 2 órám már így is ellógom a suliban,de egyszerűen nem bírtam felkelni,éjszaka egy csomószor pisilnem kellett,aztán nem bírtam visszaaludni.
Jók legyetek,este jövök!

Kép
piki
 
 


sziasztok!

Szilvi, csatlakozom Marcsihoz, teljesen igaza van. Ez a depis dolog a fránya hormonok miatt vannak. A legrosszabb benne, hogy hullámokban tör az emberre. De már csak pár hónap...

Képzeljétek ma annyira nem tudtam aludni, hogy 3óta fenn vagyok! Kiganéjaztam a lenti szintet, fertőtlenítettem, takarítottam, törölgettem, stb. A férjem komplett hülyénak néz. :D :D :D De annyira pörgök, mint talán soha életemben. Mondjuk picurkám is izgett-mozgott a hasamban, szóval lehet ezért vagyok én is ilyen. Most ,ajd gyorsan megfőtzök,ha fölszáradt, aztán nemsokára jön haza a kis tündérkém!!! Jaj! Annyira várom!!!

Tegnap meg bnős napot tartottunk, megnéztük egymás pociját ( :) ) lófráltunk, boltokat nézelődtünk. Úgy jöttem haza, mint akit kicseréltek! Apa mondta is, hogy elkéne havonta 1x mennem, mert annyira jót tett.

Marcsi, nagyon nem irigyellek. Én sem tudnék már bemenni a suliba. Pfuj! De kitartás, mindjárt vége!!! :D :D

Reni, ne dolgozz sokat!
Szilvi, kitartás!

Majd meséljetek, ha voltatok terhes cuccot venni,ki mit talált!

Szép napot mára mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Itt vagyok én is, az elmúlt napokban egész nap majd' elaludtam, sőt amikor lehetőségem volt rá, akkor 1,5-2 órát aludtam is mindig, cserébe, ma éjszaka nem aludtam semmit! Nagy nehezen elaludtam fél 2-kor, ami tartott egészen reggel 7ig, mondanom sem kell, hogy közben persze félóránként pisi-járat. Hogy ez mitől lehet? Kiváncsi vagyok, napközben hogy fogok alvajárni... :lol:

Eszti! Nagyon jó az a kép, látatlanban is szimpi voltál, de így legalább már arcot is tudok társítani a név mellé. Bár bevallom, Marcsit is meglestem már az iwiw-en :lol: , sztem nemsokára be is jelölöm, így neki is lesz legalább fogalma rólam. Én pocakos képet még nem tudok feltenni, mivel még leginkább nem látszik, illetve legfeljebb úgy tűnik, mintha jól meg lennék hízva. Szóval ez még nem az igazi pocis kép, de úgy érzem, nemsokára elkészül az első.

Én ma téli-nyári ruha váltogatást,pakolást fogok véghez vinni, legalábbis remélem, jó kis móka lesz, főleg úgy, hogy ithhon el sem fér minden, tehát a nyáriakat fuvarozhatom el a szülői házba...

Na, tegnap végre vettem el őszi cipőt a Deichmannban, nem vagyok tőle túlzottan elragadtatva, de muszáj volt vmi melegebbet beszerezni, annyira rémítgetnek ezzel a nagy lehűléssel.
Marcsi és Szilvancska! Sztem semmi baj nincs azzal, hogy nem szeretitek a "nőcis" dolgokat, nem vagyunk egyformák, meg legalább soha nem kell megverekednünk egy utolsó pár cipőért! :lol: :lol:

Holnaptól megint vissza kell fognom magam kaja téren, mert csütörtökön védőnő, mázsálás :lol:

Szép napot Nektek!

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Rena,az iwiw jó ötlet volt,azon melegében meg is kuksiztalak,bár kellett kis idő,mire leesett,honnan a csudából van nekem Renáta nevű ismerősöm :lol: :lol: :lol: !Bevallom,a Nyíregyháza segített :lol: !
Méghogy neked nagy a feneked!?
Én egy ősbálna vagyok hozzátok képest... :(
Valamikor megpróbálom rávenni magam meg Andrist is,hogy csináljon rólam pár képet és felteszem-csak úgy rühellem,ha fotóznak...

Tegnap suli után már nem volt energiám írni,teljesen leszívták az agyam. :?
Éjszaka én sem alszom túl jól,főleg a 3 óránkénti pisi-szünet miatt.
Amikor visszafekszem,akkor meg a babusz kezd mindig mocorogni és azt figyelem,mit csinál/hat-így aztán az összes álmosság megszűnik,amit addig is csak gyéren éreztem.Vicces.
Szerintem a természet ősanyánk ezzel készít fel arra az időre,amikor majd éjszaka többször fel kell kelni a babához. :lol: :lol:

Tényleg,Eszti,mint egyetlen gyakorló anyuka köztünk,nálatok ez hogy zajlott?Gyakran ébredt Bibuci a kezdetekben?
Mondjuk nálunk is teljesen változó a munkahelyemen,hogy melyik bébi hányszor eszik éjszaka...
Ja és még egy kérdés:lehet,hogy hülyének tűnök,de akkor most nem is kell bemenni a kórházba a leletekért,hanem majd ott lesz a dokinál 20-án?Nem emlékszem,hogy mit mondott ezzel kapcsolatban. :?:
Már alig várom,hogy újra bekukkantsak a pocaklakóhoz.Olyan jó lenne megtudni,hogy fiú-é vagy lány?
Iszonyú kíváncsi vagyok,hogy bejött-e a megérzésem...

Nálatok is szakad az eső? :(

Kép
piki
 
 


Sziasztok!

Reni, de ügyi vasgy, hogy megtaláltál.. :shock: :shock: :shock: (Ez a meglepett fej?) Te azt mondtad magadról, hogy nagy darab vagy? Ez nedm is igaz!!!! Nagyon szép az esküvős képed!
Pisis téma: Nekem mostanában múlt el, de Bibunál az utsó időszak volt még horror. NÍekem tavaly a dokim mondta, hogy ilyenkor már rugdosnak és ha pont a hugyhólyagnál van, akkor az tud ilyen kellemetlen lenni. Nekem a végén volt olyan, hogy fölpattantam, hogy pipilni kell, majd elmúlt, mire leültem megint belém rúgott, ... és ezt játszottuk. :D Ő élvezte én meg nem. :?

Marcsi, Szilvi jelöljetek ti is. Én Székelyné Nagy Eszter néven vagyok fent.

Marcsi, én mint "gyakorló Anyuka", ez jó. Hihihih! De amúgy Bibu nagyon jó baba volt, 5hetes kora óta végig alussza az éjszakát és előtte is csak átlag 2x kelt fel enni. Álomszuszék, mint Mi? :D :D
Viszont mostanság!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Na mostanában többször föl kell, mint eleinte. Ki is vagyunk. De remélem a fogzás után ez ismét elmúlik. Ő 8kor fekszik és általában 7és 8 között kel, inkább 8körül. Néha nem, akkor hullák vagyunk! De nincs rá panaszom.
Ja, és a doki bácsinál lesz a leleted, és ott fogjátok megbeszélni. Meg a védőnéni is kap egy másolatot ebből, ha jól emlékszem.

Nálunk ma nagyon csúnya idő van, egész nap esik. Pedig kerítést kéne csinálni, de így nedm lehet! Remélem du. levisszük Bibut a játszóházba.

Reni jó pakolást! Szegény, úgy nem irigyellek. :cry: :cry:
Jók legyetek!
Vendég
 


Marcsi, visszajelöltetelk! Talán már nem megyek el melletted a dokinál vagy a kórházban. :wink: :wink:
De ha véletlenül igen, az azért lenne,mert ha nem látnám a férjem, akkor mellette is elmennék... :oops: :oops: :oops: :oops: Tudom-tudom! Szégyellem is magam.

Végre kisütött a napocska! De olyan sár van, hogy mindegy!!!Úgy mennék vmerre...
Vendég
 


Hali!

Eszti,nyugi,én is elmegyek néha a saját anyám mellett is :lol: .
Ciki,de ez van.Rakok majd fel pocis képet,meg amin kicsit jobban látszom.Az iwiw-vel abszolút nem szoktam foglalkozni,ez látszik az ismerőseim számából meg a rengeteg fotóról,ami fent van. :lol: :lol:
Megnéztem az összes képed,nagyon jók az esküvőn készültek!
A Bibucis fotók meg fantasztikusak,annyira édes az a kiscsaj!!!

Délután mi is kimentünk mászkálni,hogy legalább egy kicsit legyek szabad levegőn,de itt nálunk úgy fújt a szél :( .
Holnap állítólag még szutyokabb idő lesz,brrrr...

Kép
piki
 
 


Na helló Csajszik!

Akkor megvolt a nagy egymásra találás :wink: , mostmár csak szilvancskának kell csatlakozni az iwiw-es társasághoz. Vagyis más is csatlakozhat nyugodtan, csak már ennyien maradtunk itt a fórumon.

Köszi a bókokat, de nem hiába nem tettem fel fényképet a sejhajomról :lol: Na jó, nem panaszokodok, az esküvő környékén jól éreztem magam a bőrömben, azóta azonban történt némi kis változás, és még mennyi fog!:)

Nálunk is szakadt az eső egészen délután 5-ig, még akkor indultam el a ruha-csere programra, most fejeztem be nagyjából, elég volt, de remélem, legalább fogok aludni éjszaka.

Ti hogy vagytok a terhességi csíkokkal? Vannak már vagy úgy egyáltalán? Én a DM-beli saját márkás termékből vettem egy masszázskrémet, egy ezres körül van és majdnem 2 hónapig elég volt, napi 1x. Azt mondják ez jó termék. Bár az is olvastam, hogy a tőlünk fitalabb generációnak ( 22,23 alatt ) nagyobb esélye van a striák kialakulására, merthogy nekik még feszesebb a bőrük, a nyúlástól hamarabb megpattan, legalábbis vmi ilyesmi volt a magyarázat... :roll:

Szép álmokat!

Kép
ire81
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok, most megnyugtattatok. :D
Pff, én ma egész nap olyan rosszul voltam, megint előjött a hányinger, gyomorfájás, szédülés, szívem szerint egész nap fel sem keltem volna. Most is reggel fél 7-ig nem bírtam elaludni... Egész éjjel fent voltam, de már kivagyok ettől.

Jajj, kedden én is megyek a védőnénihez, meg AFP-re (már előre félek ettől is), meg uh-ra. Remélem megmutatja magát a kis pocaklakó, és megtudjuk hogy mi rejlik a lába között. :lol: Olyan jó, hogy ti már érzitek a kicsit mikor mozog. Tényleg mikor lehet érezni az első mozgásokat első babánál?

Ez az iwiw tényleg jó ötlet, jelentem, csatlakoztam az iwiw-es társasághoz!!! :P :lol:

Rajtam még nincs csík, legalábbis még nem vettem észre. A combomon van egy pár belül, de az már régóta ott van. Én még nem is kenem a hasam, pedig el kéne kezdeni, mert akkor én nagyon esélyes vagyok a magam kis 21 évével. :(

Képzeljétek ma voltunk Anyósoméknál, és ott volt Párom nagymamája, hát én kivagyok az öreglánytól. :x Mindig hoz valami ruhadarabot, de úgy hogy meg sem kérdez, és megsértődik ha visszaadom,mert nincs rá szükségünk. Beteges vásárló, ha nem vásárolhat,nem is tudom mi lenne vele. Év elején mikor költöztünk kaptunk tőle egy szőnyeget. Mondanom sem kell, hogy valami szörnyű, szürke és egy gusztustalan nagy pillangó volt a közepén. Illedelmesen megköszöntük, ahogy elment tőlünk, bekerült az ágy alá. Kb 3 hete kidobtuk,mert nem kell. Persze hogy másnap hív minket telon, hogy megvan-e még, mert akkor visszakérné, mert kell neki. (a kukát reggel vitték el) Mondtuk, hogy kidobtuk, na azóta is ezt halgatjuk, mert nincs meg a szőnyeg és ha mászik a baba belemegy a szálka a parkettából a kis lábába, vagy fenekébe. Könyörgöm szegény gyerek még meg sem született, nem hogy rögtön mászik!!!!!!! Vááááááááá! Kikészít!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Bocsi lányok, de ki kellett magamból írni, mert megőrülök tőle!

Na jók legyetek, és vigyázzatok magatokra! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Cső csajok!

Szilvi,szuper jó fej lehet ez a nagymami! :lol: :lol: :lol:
Ne haragudj,tudom,hogy neked nem vicces,de én jót röhögtem ezen a szőnyeges-szálkás sztorin,bocsi!
A barátnőm anyósa dettó ugyanez a stílus,főleg most,hogy azt is személyes sértésnek vette,hogy a születendő babájuk kislány,pedig ő fiút akart!Röhej...
Nekem sajnos nincs már nagyim,Andrisnak se,az anyósom viszont cserébe a legjobb fej a világon :lol: :lol: :lol: ! Elképzelni sem lehet tutibbat nála ebben a kategóriában!

Csíkok:nekem a pocimon semmi,én is a DM-es cuccot használom,viszont most a csípőmön kezdenek előjönni a kis szemetek,pedig nem is híztam és ott hiába kenem. :( :?
Az igaz,hogy minél fiatalabb vagy,annál nagyobb az esélyed rá,mert akkor még jóval feszesebb a kötőszövet...hmmm,az előny néha hátránnyá válik...

Magzatmozgás:azt mondják az okosok,hogy első babánál a 18-20.hét környékén várható,második vagy sokadik babától a 16.hét környékén,de csak azért hamarabb,mert akkor már tapasztalatból tudod,hogy mit kell érezni és arra figyelsz.
Nálam bejött a papírforma,de sokaknál tudom,hogy nem.
Először csak valami nagyon finom,alig érezhető dologra gondolj,Szilvi.Úgy a legkönnyebb észrevenni,ha a hátadon fekszel és felhúzod a térded,hogy ne feszüljön a hasizmod-és persze próbálj a babára koncentrálni.Nekem ezt a védőnő tanácsolta,nálam működött,próbáld majd ki,de ne kenődj el,ha elsőre nem érzel semmit.Hiszen még olyan csöpp,nem bír nagy izomerőt kifejteni(később majd annál inkább,barátnőm néha sírni tudna,mikor a gyomrába rúg).

Az AFP-vel ne foglalkozz,Szilvi,nem ér annyit,bármit is mond a védőnő vagy a doki!!!
A miénk szerint elavult,semmit nem ér,ki kellene venni a protokollból,ahogy néhány országban már évekkel ezelőtt tették.
Nem egy ismerősöm van,akit besz@r@sztottak vele teljesen,egyikük majdnem elvetette a babáját emiatt,aztán persze makkegészséges gyereke született.

Én is alig várom már a jövő hetet,főleg az UH miatt.
Bár szerintem tutira nem derül majd ki,hogy kukis-e,pont ezért,mert ennyire szeretném tudni...
AHH,mindegy,csak semmi baja ne legyen!!!

Na,megint szómenésem volt,bocsesz.Mindenkinek szép napot!

Kép
piki
 
 


Jó reggelt!

Ma is szép napunk van. :cry: :cry:
Tegnap voltunk játszóházazni, de "eltanácsoltak" minket. Na jó, Bibu még nem ilyen rossz, ne aggódjatok! :wink: :wink: :wink:
Túl sokan voltak és mondták, hogy nem lenne túl jó neki, mert Ő még csak mászik... :( :( :( Így csak Auchanoztunk! Ott meg sikongatott az egyik pénztáros közölte is, hogy EZ (!!!!! :evil: :evil: :evil: ) meg milyen hangos! hMMM. Ez van, ezzel jár egy gyerek.

Csíkok: Én tavaly totál tönkre mentem. Nekem főleg a mellem, mert mielött(4hetesen) megtzdtam, hogy jön Bibu, nekem már hatalmas melleim lettek. Kapásból 1számot nőttem. De az mostmár nem olyan vészes. A hasamon nekem nem igazán van (olyan sok :D ), nekem a csípőmön, de az végülis nem olyan feltünő. Viszont ajánlhatom nektek, hogy inkább szülés után rögtön kenjétek, mert nekem a csíkjaim 80%-a akkor keletkezet. És azt, hogy rögtön, azt tényleg rögtön értem. Mire kijöttünk a kórházból, már zebra voltam félig.... :cry: :cry: :cry: De egyébként a hónapok múlásával halványul. A mellemen egész jól eltüntek.
A Dm-es krém isteni, én az olaját is szerettem. Kipróbáltam a méreg drágát is (többet is) és ez volta a legjobb. Ja, és a MILUPA krém. Ez is olyan 1000 körül van. Azt hiszem... Dm-ben van, az tuti.

Reni, ha szeretnél nálunk is elkéne tenni a nyáriakat. :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D
Annnnnyiraaaaa nem tudom magam rávenni. Pedig most már muszáj lesz. :? :?

Szilvi! nem is tudom hogy bírod az öreglányt!!!! Le a kalappal.... Én se bírnám... Nálunk csak mindenki beleszólniu szeret a dolgokba. Mi dkét részről, de én már csak bólogatok nagyon ügyes, aztán utána mindent csinálok úgy, ahogy volt. :D
De ezek a vásárlós témák... Lehet néha megkéne nagyon sérteni, és akkor hátha... Vagy az sem segít?

Marcsi. Köszi a dícséretet. :oops: :oops: :oops: Mondhatni, Bibucin sokat dolgoztunk, hogy ilyen kis szépike legyen??? :oops: :oops: :oops:
Azon gondolkoztam, hogy nálatok a gyerkőcök ott az örökbefogadásra vártak? Meg tudod mi jutott még eszembe? mindig sírnak, hogy mennyi időt kell várni az örökbefogadásra és aztán meg tele vannak az otthonok. Ez annyira hihetelen. Mi amúgy mióta Bibu meg van, erősen gondolkodunk, hogy a negyedik gyerkőcöt örökbefogadnánk. Csak nem tudom, hogy van e rá esélyünkl....

na megyek, mert a gyerekkel nem lehet bírni.
Vendég
 


Sziasztok!

Igen,Eszti,nálunk vannak olyan gyerkőcök is,akik örökbefogadásra várnak,vannak olyanok,akiket nevelőcsaládba lehet csak adni,illetve előfordul,hogy megpróbálják a kicsit visszagondozni a saját családjába-ez főként akkor van,ha szociális indok miatt vették el a gyermeket.Bár bekerülni sajnos sokkal könnyebb,mint ki...
A magyar gyámügyi rendszer már több pontján elavult,a bürokrácia iszonyatos,szóval kicsit sem könnyítik meg annak a dolgát,aki ilyesmire adja a fejét...iszonyúan nagyon kell akarni ahhoz,hogy egyáltalán belekezdjen az ember...Sajna ez van...

Még nem kapcsoltuk be a fűtést,mindjárt kifagy a lelkem is-asszem,ezt már nem lehet sokáig halogatni."Imádom",mikor 2 nap alatt bekövetkezik az évszakváltás,15°C-ot esik a hőmérséklet... :(
Most hallottam,hogy a hétvégén a hegyekben hó is lehet...én meg csodálkozom,hogy fáj a fejem és csak nyűglődök egész nap.

Apropó,rosszullét:Szilvi,remélem,jobban vagy már!!!

Kép
piki
 
 


Marcsi, most látom, hogy reggel te előbb írtál. Amikor én rtam még nem volt ott az írásod, csak mire én bepötyögöm lemegy a nap. Bibu rákattant a gépre és ha ,eglátja, hogy nyomkodom elszabaul a pokol. Hogy finom legyek... :twisted: :twisted:

Én sem hiszem, hogy megmutatja megát, mert az oldalm majd kilyukad... És én már megkérdezni se merem, mert tavaly örökösen ezzel izélgettem a dokibácsit és ki volt tőlem, hogy miért nem mindegy. :D :D Mindegy volt, csak akkor is... Én ilyen kiváncsi fáncsi vagyok. :D :D :D :D

Képzeljétek nekem is mostanában kezdenek erősődni a mozgások. Kicit felélénkült a kis drága. Ennek nem tudom örüljek e. A dokibácsi szerint az a jó, mert sok nála az oxigén, ami lehet így van, mostanában kezd elmúlni az asztmám. Elmúlni! Hah! De jó fej vagyok... Most épp nincs kint.
Viszont én a nagy tapaztalatommal azt mondom, hogy ÚÚÚÚRIIISTEEEN(!!!!!!) már megint egy izgő-mozgóm lesz???? Mi lesz velem jövőre???

Szilvi, szerintem se aggódj az AFP-n. Tök fals adatokat ad meg. Állítólag a 90%-ban nem stimmel. De jó, hogy ezzel is túráztatnak minket...

Na megyek, mert ebben a nagy semmit twvésben kivagyok, mint a liba!

Jó éjt!!!!
Vendég
 


Hello Csajok!

Szerencsére ma már jobban vagyok, sőt még aludni is tudtam az éjjel, igaz forgolódtam, meg be volt/van dugulva az orrom, de akkor is, ez már haladás... :lol: :lol:

Mi már kb 1 hete fűtünk,de csak estére, mert én nagyon fázós vagyok, lehet kiröhögtök, de én már zokniban alszom... :oops:

Jah, hát megsérteni nem lehet a Mamit, hiába adtam most (is) vissza az "ajándékot", tudom hogy ugyanúgy hozni fog megint valamit, Anyosóméknál újabban az a trendi, hogy felmegy az emeletre és becsempészi a szekrénybe a cuccot. Elképesztő!!! (na ezért nem hívjuk át hozzánk) :lol: Tegnap még a hasamra is megjegyzést tett, hogy nemigaz hogy nem nő, pedig már 4 hónapos vagyok, és akkor ez biztos fiú lesz.....pfff! :x


Tényleg éjszaka, van hogy felkeltek a pici mozgására, vagy hogy nem tudtok aludni tőle?

Asszem nekem is be kéne szereznem egy ilyen dm-es csodakrémet :D , holnap veszek is egyet! Én a dm-es mellbimbóvédő krémet használom, mert nagyon szokott fájni, és ez bevált!

Na lépek csajok, be vagyok zsongva a holnaptól! :P

Vigyi magatokra és a kis picúrkákra!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.09 16:16-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi,remélem,túlélted a vérvételt! :lol: :lol: :lol:
Írj majd,hogy mi volt a védőnőnél,hátha mondott valami érdekeset...
Az orrdugulástól mindenki(szinte) szenved a másik topikban,amit olvasni szoktam néha,nekem eddig ez nem jött elő.
Sok helyen olvastam,hogy ennek az időszaknak ez is kísérő tünete,a fokozott izzadással és hüvelyi folyással( :? ) egyetemben-eddig én csak az utsót tapasztalom :( :roll: :oops: ...
Bocs,hogy ilyen intim dolgokat osztok meg veletek...

Eszti,szegény Róbert doktorra akkor most nehéz idők jönnek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én nem vagyok egy erőszakos,hisztis stb.típus,de asszem,ezzel a témával(fiú-lány?)én is fogom"izélgetni" eleget... :P :P :P
Annak sztem örülj,hogy sokat mocorog,az tényleg a jó lepényi keringés biztos jele-rosszat tuti nem jelent.
Valahol olvastam,hogy a magzatok is érzik a frontokat és lehet benne valami,mer amióta ilyen pocsék idő lett,az én picikém nem valami aktív napközben,inkább csak este mozgolódik,amikor már lefeküdtem...remélem,ezt a "jó" szokását a születése után elfelejti!

Rena,minden oké?
Vagy már megint el vagy havazva a melóval?
Azért ne hajtsd túl magad és írj,ha van időd!!!

Kép
piki
 
 


Jó reggelt csajszik!

Nálatok is viharos szél fúúúú??? Én ezt haqallgatom hajnal óta! Szerencsére Bibu nem ébredt rá föl.

Mi is fűtünk már 2napja. Szilvi én is fagyos szent vagyok. Én is a család nagy örömére zokniban alszom pici korom óta, szóval "átérzem", rajtam is vigyorognak. :D :D :D :D
Most még a baba mozgásra nem igazán ébredek fel, csak ha véletlenül úgy fekszem, és jól megrugdos a kis drága. :shock: :shock: Viszont később igen jól föllehet rá ébredni, de nekem tavaly mákom volt, mert Bibu 8kor elaludt és olyan 4kor volt rgy kis rugi, de 8ig durmolt. Ezt azóta is megtartotta, úgyahogy. :D :D :D

Funky! Üdv itt! Gratula a Babóhoz. Én is mindjárt 20hetes vagyok. Te mikorra vagy kiírva? Tudjátok már a nemét? Mi itt ezen tipródunk, hogy nem mutatják magukat!
A vonalzót mindjárt megnézem neked!
Vendég
 


Funky!

Az aláírásná vannak ilyen pici kiírások, hogy pl.:HTML kikapcsolva! Ha arra rányomsz, akkor azt hiszem megjelenik. Illetve hány vonalzót akarsz beilleszteni? Mert én úgy tudtam kettőt, hogy nem hagytam közte szünetet!
Remélem segített, ha nem, akkor bocsi, de én is csodaként éltem meg, hogy sikerült! :D
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.09 16:16-kor.
Vendég
 


Húú most látom, hogy a másik babád 10 hónapos.
Ő kisfiú vagy kislány?
Nem lehet könnyű dolgod..
:?
Bár később biztos jó lesz, hogy majd tudnak együtt játszani, lefoglalják egymást.. :wink:
Vendég
 


Hellóóóóóóóóóó Csajok!!!

Üdv a csapatban Funky!!!! Gratulálok a picihez!!! :D Mesélj magadról egy kicsit, had ismerjünk meg jobban!! :D


Túléltem a vérvételt! Én egy igazi hős vagyok!!! :P :lol: :lol: :lol: Az ápolónő látta rajtam, hogy majd befosok, úgy paráztam (én mindentől parázok :roll: ), a lábam is tökre remegett, de megnyugtatott, hogy csak 1 kis fiolával vesz le. Hurrááááá!!!!! :) :) :)
Jah, és ultrahangot nem is csinált a dokim, majd 10 nap múlva menjek vissza,mert akkor meglesz az eredmény, utána meg mégegy genetikai uh jön,vagyis még kb 2 hét és látom a kis csemetémet!! :P (alig fogom kibírni)

Az alvást elkiabáltam, ma sem bírtam elaludni reggel 5-ig... :evil:

Eszti, örülök, hogy nem vagyok egyedül, valaki legalább átérzni!!! :) Úgy útálom a hideget!!! Fúj-fúj-fúj!!! :evil:

Na azt hiszem kicsit ledőlök, mert majd leragad a szemem, kivagyok ettől az éjszakai nem alvástól!

Majd később jövök!
Pussssz

Kép
Kép
szilvancska
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.09 16:17-kor.
Vendég
 


Szilvi, gratula, ügyi voltál :D Csak egy fiola? Nekem mindig min. 3-al veszik???? Marcsi téged is megcsapoltat mindig a dokink?????
Csak az AFP-s volt mist 1. Olyan boldog voltam. :D :D :D

Funky! Igen, Eszti vagyok. Téged hogy szólíthatunk?
Grat. a fiúhoz, én is azt szeretnék... még nem tudom mi lesz, de ilyenkor érzem, hogy kislány lesz... :cry: Nekem már van egy kislányom, Bianka(mi csak Bibu, Bibucinak hívjuk), ezért szeretnék most fiút. De ez már eldőlt... Kislánnyal ismét talán könnyebb lesz. :D
Én már nem parázok ilyenen, hogy hogy fogom bírni, mindig is azt szerettük volna, ha nincs közöttük sok korkülönbség. Mindenkorban meg van a nehézség. :D
Nekem is most kellett volna diplomáznom, de ezt már tologatom Bibu miatt. És mi lettél? Már ha nem titkos.
Szerintem így jobb, mert a gyerkőc után már koncentrálhatsz a karrierre. :D :D :D
Én is főállású HTB voltam, már a gyerek előtt is, illetve tanultam. Én is nehezen bírom, főleg, hogy 17éves korom óta dolgozom, mint egy igás ló. :shock: :shock:
Nekem van futógépem, de mostanában sokat küszködtem hol az asztmámmal, hol betegséggel, de most már nincs kifogás lassan visszakell rá állnom. De muuuuuuszáááály!!! Nem szabad híznom!(SAJNA!!!!)
Én nem jártam Bibuval ilyen tornákra, mert úgy volt nyitunk egy boltot és az utsó hónapig ezt intéztem napi 10-12 órában. De sajna nem jött össze. :cry: :cry: :cry: Azóta is bánom... :cry:

Képzeljétek ma itt volt a védőnénim (az új!) és még meg is dícsért, hogy m8ilyen tisztaság van. Pedig nem, mert pont ma akartam takarytani.Hmm, ilyenkor csak arra gondolok, hogy jézusom, milyen helyeken járhatnak néha?! Na mindegy. Tök ari, tök jól eldumcsiztunk!

Na befejezm, mert ma is leírtam a fél életem.
Vendég
 


Ja! Funky! Ügyi vagy! Szép a vonalzód!

Marcsi! Már csak 1hét és 2nap és dooooookiiiii! Megint látjuk a picurkánkat!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

1hét,2nap??????????
Akkor mégse 20-án jössz? Mert én akkor és az már csak egy 1 hét,kereken.Hál'Istennek...
Épp most bőgtem egy jó nagyot,mert ma még nem éreztem mozogni egyáltalán-persze teljesen bepánikoltam,mert ugye itt a nyomorult 19.hét,amikor elveszítettem az előzőt...
Már épp a dokit akartam zargatni,amikor eszembe jutott,hogy van egy zenélő dobozunk,amit Andris mindig a pocakomra szokott rakni és erre általában reagál a picuri.Rátettük,szegény gondolom aludt-eddig,mert most akkorát rúgott pont a zenélő alatt :lol: :lol: :lol: !!!
Utána már örömömben bőgtem...

Huhh,csajok,de sok van még márciusig...én beleőszülök. :(
Így,hogy ezek voltak az előzmények,egy nagy para az egész várandósságom.
Mindenki azt mondja persze,hogy ne pánikoljak,mert az csak árt,legyek pozitív stb.,de ez olyan rohadt nehéz...

Kép
piki
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.09 16:18-kor.
Vendég
 


Hahó!

Milyen sok minden történt 2 nap alatt!

Üdv Fanninak a csapatban! :lol:
Örülök, ha új emberkék is csatlakoznak, de vhogy mindenki mindig előrébb jár a terhességben és én már most azon parázom, hogy mit fogok egész márciusban csinálni egyedül otthon, mikor már mindenki babázni fog?!? :cry:

Hát mit szóltok ehhez a hülye időhöz? Nekem is fáj már 3 napja a fejem. Marcsi! Próbáltam a pocifigyelős módszeredet, hátha érzek már vmit, de még semmit sajna... Na nem baj, nemsokára biztos beindul a picike. Egyébként én is küzdök hasonló problémákkal mint Te, meg is voltam ijedve az elején, de mondta a doki, hogy ez természetes és leellenőrizte, hogy semmi kóros elváltozás nincs mögötte, azt mondta, ha zavar, vannak az intim zuhanyok, fürdők, amiket ki lehet próbálni, de eddig még nem vett rá a lélek.

Egyébként én is zokniban alszom, sőt elárulom Nektek, hogy évekig még nyáron is abban aludtam, volt, hogy 40 fokban is, semmi nem volt rajtam, csak zokni, de amióta a férjemmel vagyok, ő leszoktatott róla és már csak hidegben "merem" felvenni.

Fanni! Le a kalappal előtted, amiért ilyen szorgalmasan mozogsz. Nekünk van egy ellipszis trénerünk, amikor megtudtam, hogy babát várok ( ez nyáron volt, amikor nálunk uborka szezon van és szó szerint 6 hét pihi van ), akkor mindennap! ráálltam egy fél órára, na nem tekertem, mint egy állat, hanem egyenletesen gyalogoltam rajta + utána végig csináltam a Réka gyakorlatokat, tehát minennap 1 órát tornáztam. Aztán előbb jöttek a rosszullétek, ami miatt nem nagyon volt affinitásom a dolgokhoz, majd elkezdődött a munka, és megmondom őszintén, hogy úgy el tudok fáradni egy fél nap alatt is, hogy már nincs sok kedvem hozzá. Hétvégén azért is még rá szoktam venni magam, és persze, mindennap elhatározom, hogy aznaptól új élet kezdődik, de egyelőre még tolom egy kicsit :lol:

Szilvi! Örülök, hogy Te is megtaláltam az iwiw-en.

Már csak 6 nap és látom a pocaklakómat. Ja, képzeljétek, tegnap aztálmodtam, hogy ikreket szültem, egy kisfiút és egy kislányt, mondta a dokibácsi, hogy az egyiket nem vette észre :D Tehát ebből az álmomból sem tudom leszűrni, hogy fiú vagy lány lesz-e, remélem, már mutat vmit jövő héten. Én vhol azt érzem, hogy fiam lesz. Tényleg, Eszti, azt mondtam már, hogy ha lány lesz, akkor Eszter lesz? És ha fiú, akkor vszeg István, úgyhogy megint van közös pont :lol: Na, szóval még az álmomra visszatérve, azt volt a lényeg, hogy megint nagyon pozitív élmény volt a szülés, tök jól éreztem magam közben. Furi, sokkal jobban paráztam a szüléstől, mielőtt megtudtam hogy terhes vagyok, mint most. Nysilván nem lesz egy leányálom, de ha már vhogy bekerült, ki is kell jönnie onnan :lol: , nem maradhat bent...

Na, miután jól lefárasztottalak Titeket, elköszönök.

Kép
ire81
 
 


Megint elszállt, amit írtam, ma már 3.szorra!
Most úgy bedühödtem, hogy inkább elmegyek lefeküdni! Majd holnap leírom még 1x!

Jó éjt!
Vendég
 


Szeva Csajszik!!!

Fanni, én sem vagyok sajna táppénzen, mert igaz, hogy dolgoztam,
de nem voltam bejelentve.
Köszi, mostmár jobban vagyok!:)

Marcsi ne aggódj, minden rendben lesz, most itt a rossz idő,
biztos többet alszik, ilyenkor mindenki nyomottabb, és nagyobb az alvásigénye, nem?? Nem lesz semmi baj!!! :D

Hát én nem sportolok.

Olyan jó, hogy ti már érzitek a babát, irigykedem. :( :D Én is úgy érzem, hogy kisfiam lesz, de én kislányt szeretnék! :P A párom persze kisfiút...
Megmért a doki, eddig csak 2 kilót híztam, tök jó!!! :lol: Van egy ismerősöm, ő is 16 hetes, és már 10 kilót felkapott magára, azért ez durva szerintem...

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Most jövök a szájsebészetről, elmentem, hogy kihúzzák a fogam, de a doki már nem fogadott,
menjek vissza holnap reggel.
Ez az én formám, egyszer rászánom magam, akkor
sem jön össze...... :?

Olyan hideg van, tökre fúj a szél... :( Nálatok is? :roll:

Na megyek, ki kell takarítanom, majd később benézek! :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Brrr,de utálom én is ezt a szutyok időt :( ...
Nemrég értünk haza,tökre átfagytam,de szerencsére itthon már jó meleg van,tegnap végre befűtöttünk mi is :D !
Ráadásul most még egy forró kakaóval is megjutalmaztam magam,így már kicsit kerekebb a világ. :D :D :D

Fanni,azt hiszem,én még nem is üdvözöltelek,legutóbb elég szottyadt volt a hangulatom,mikor erre jártam.So well,üdv itt!!!

Szilvi,ez tényleg nagyon gáz,én is jártam már így fogdokival,olyan rossz,hogy nem esel túl rajta,mikor már rászántad magad.
Kitartás holnapig!

Enyém babám változatlanul nem túl aktív,néha kicsit mocorog,de közel se annyit,mint eddig. :?
Mindenki azt mondja,ne vonjak le ebből semmi messzemenő konzekvenciát,valószínűleg az idő miatt van,hogy többet alszik.
A védőnő is megnyugtatott,hogy ilyenkor(mármint ebben a magzati korban) teljesen szokványos még,hogy nem egyforma intenzitással mozog.Szóval próbálok nem rágörcsölni,de már alig várom a jövő keddet,hogy láthassam a saját szememmel,tényleg nincs semmi baj és megfelelően fejlődik a picurkám.

Kép
piki
 
 


Sziasztok!

Juj, szegény Szilvi! Ez olyan gonosz dolog. Nekem is elkezdett fájdogálni a fogam. Remélem kkbírom míg eljutok a dikihoz. Bár lehet hétvégén elkapom szegényyt! Hihi Megyünk péntek-szomb.-vas, családi hétvégezni és ott lesz uncsitesóm is. de lehet nem fárasztom munkával. :D

Marcsi! Már csak 5 nap és pár óra!!!! Kitartás! Az én manóm se túl aktív! SŐŐŐŐT!!!! DE én reménykedem, hogy azért,mert nyugis lesz. :D Azt mondják napi 2-3x kell érezni. :D Háááát nekem van, hogy ennyi sincs meg. De már arra is gondoltam, hogy nem érzem a hájam miatt. :? :D :D De legalább nem fázik meg.

Na megyek fürdetek!
Mostanában nem tudom mikor tudok jönni. SOOORRRRYYYY!!! DE megpróbálok mindennap. (holnap kisgyerekezünk, majd Babás köszöntőbe megyek. Jó progik! :D )

Pussz-pusssz
Vendég
 


Hello Lányok!

Fél 4 óta fent vagyok,nem bírok visszaaludni, megőrülök!!! Most egész
korán sikerült elaludnom (éjfél fele), felkeltem fél 4-kor,és azóta semmi!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Azt hiszem ma kihagyom a szájsebészt, marad holnapra,mert délután fogdokihoz is
kell mennem, és nem akarok egy nap 2 szurit kapni! :( :cry:

Marcsi igaza van a védőnőnek, most rossz idő van, inkább alszik, (szerintem)
ott bent jó meleg!!! :D
Mondtam is tegnap a páromnak, hogy ha nem muszáj, ki se teszem a lábam a lakásból,
olyan hideg van,
már elő kellett szedjem a kabátom, úgy fáztam, és mi lesz később????? :shock:

Eszti, szerintem szólj uncsitesódnak, ne halogasd, nehogy
jobban fájjon!!!

Megyek, megpróbálok visszaaludni.... :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Eszti, nektek pedig jó szórakozást, érezzétek jól magatokat!!! :D
Kérünk élménybeszámolót!!! :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


sziasztok!

Ismét "szép" napunk van ma! Brrrr, de UTÁLOM!!!!! Nyarat-nyarat-nyarat!!!!

Megint elszóltam magam! A gyerek olyan jól aludt mostansá (8tól 8ig), erre ma pufff, 6kor(!!!!!) kelt!De ha megyünk vendégségbe vagy jö9nnek vendégek vagy nem alszik éjszaka vagy du. nem lehet letenni. :cry: :? pedig ennyire nem szoktam stresszelni ilyenken. :shock: :shock:

Szilvi, képzeld én tavaly Bibuval annyit aludtam. Örökösen álmos voltam, egyfolytában aludtam. Éjszaka 10-12(!!!!!) órát, és még napközben is 3-4 órát. Hah, mint Bibus!!!! :D :D Tényleg ő is ennyit alszik. :D Viszont MOST!!!! Szinte semmit. :cry: :cry: Ez nem is lenne baj, ha letudnék napközben dőlni, de az már nem megy.... :cry: :cry: Pedig mondta a védőnéni is, hogy mikor Bibu alszik pihenjek, de akkor meg mikor csinálom meg a dolgokat?!?!
Oké, hogy megvár, de sajna az én férjem reggeltől késő estig(van, hogy 8,9,10ig is dolgozik) és így max. az éjszaka jutna nekem takarítani. De akkor meg nem tudok, mert lehet fölébredne a gyerek. AAAAAAA! Semmi sem jó! :? :? :?
Szilvi, köszi a kívánságot, sajna esős és hideg idő lesz. De remélem jó lesz! Már nagyon várja jindenki!

Marcsi, mizu veled? Babó? Már csak 4NAP!!!!!
Reni, ne hajtsd túl magad!!!!
Fanni, eltüntél! Csak nincs vmi baj?
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.09 16:18-kor.
Vendég
 


D.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.09 16:18-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.09 16:19-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Mostanában kicsit el vagyok havazva...

Funky,a pocikeményedés abszolút ismerős probléma,bár most még közel sem annyiszor jött elő,mint az előző terhességemnél.
Okosabbat én sem tudok mondani,mint hogy több pihenés+magnézium.Állítólag ez egy ártalmatlan dolog,amennyiben tényleg csak megkeményedik a méh és nem jár görccsel is.Ha a neten nézelődsz,keress rá a Braxton-Hicks contractio kifejezésre(remélem,jól emlékszem és így kell leírni :oops: :roll: ),ott bővebb infot találsz erről.
Én eddig tartom azt a súlyt,amivel indult a terhesség,vagyis csak azt a 2 kilót híztam vissza,ami az elején lement a hányós időszakban.
De amit te írtál a súlyodról,még az is természetesnek és elfogadhatónak mondható,legalábbis a tanulmányaim szerint,úgyhogy nincs miért aggódnod-főleg úgy,hogy te mozogsz is rendszeresen,ahogy olvastam.Szóval egyelőre hagyd a mérleget,szerintem! :lol: :lol: :lol:

Kabát-ügyileg én is gondban leszek,attól tartok.Bár még tavasszal vettünk egy polárbéléses dzsekit,ami minimum egy mérettel nagyobb,mint én vagyok,az,úgy tűnik,jó lesz még egy darabig,alá is tudok öltözni egyelőre-aztán majd meglátjuk,mekkora lesz a pocc :? :lol: !

Az influenza-oltást biztos,hogy nem adatom be,orvosok,védőnő,mindenki lebeszélt róla-gondolom,nem véletlenül...Inkább én is kerülöm a tömeget,amennyire lehet,már a táppénzes papírom is Andris hozza el a rendelőből+sok gyümölcs,mézes tea(gyógynövényekből),C-vitamin stb.

Babóca inkább csak estefelé mozgolódik,most már nem stresszelem ezen magam,elfogadtam,hogy ebben semmi kóros nincs.
De azért már nagyon várom a keddi UH-t,hogy láthassam!!!!! :D

Kép
piki
 
 


Holnap Baba expo!! Megy valaki?
Voltatok már ilyenen?
http://www.babaexpo.hu/
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv innen Parádsasvárról. Kékestetőn hó is van. :D De azért @&# hideg van. :?
Képzeljétek nem hoztunk utazóágyat, így szívok az altatással no meg azzal, hogy nem tudom magára hagyni, mert még leesik. :? :? Mindig otthon hagyunk vmit, de a gyereket még nem sikerült. :D :D :D

Kabát téma: Én sem tudom mi lesz, mert nem igazán akaródzik venni, de muszáj, mert a március még messze ven. Így is olyan nehéz, hogy nem tudom már begombolni a kabikat.(Ez a fránya karcsusított fazon-divat az oka. :? :? :? )
Baba-expo:mi tavaly voltunk, de semmit nem ér, csak ha használt rucit akarsz venni, bár szerintem azok is drágábbak, mint a boltiak, vagy majdnem annyi. Én úgy voltam vele, hogy sokat örököltünk, már nem veszek neki használtat, legyen pár új is. Most már lesz@&#om! Bocsi :oops: :D :D :D Mi ott néztük ki a babakocsit, de megszívtuk. Majd 50ezerrel olcsóbbért adták, de ott nem engedték, hogy megvegyük. 4nap múlve bementünk lrte a boltba ott meg ennyivel többért akarták eladni. Hát had ne momdjam, milyen pipa lettem. :evil: :evil: :evil: :evil:

Marcsi! Már csak 2NAP!!!!!!!!!!! De pihengess egy kicsit oké?
Reni, merre vagy?

Na jók legyetek!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Itt vagyok én is, csak nekikeseredtem az életnek a védőnénivel való találkozás után. Híztam egy csomót :oops: és ez nagyon elkeserített :cry: , úgyhogy mostantól torna ezerrel. Az első edzésemként tegnap végignyaltam a lakást, de ma már "rendes" mozgást is fogok végezni, bár nincs sok kedvem és halomban áll a vasalnivaló is.

A kabát téma engem is nagyon elkeserít, reménykedtem, hogy a hosszú bőrkabátommal kibírom eztaz őszi időszakot, de most még éppen összeér rajtam, vagyis csak mellrészen van a probléma ( az az 1 kosárnyi méretkülönbség meglátszik ) és ott már alig ér össze. Szerencsére eszembe jutott, hogy van egy olyan szövetkabátom, amit eddig alkalminak hordtam ( ha nagy ritkán színházbna vagy bálba mentünk ), ami teljesen A vonalú, még egy párnát is betettem alá és még úgyis jó, mondjuk nem vmi meleg, de hátha. Meg Anyukámtól csóringáltam el egy pellerint, az tök aranyos, de az sem bélelt. Sztem én sem úszom meg a kabátvásárlást.

Lehet, hogy hülyeség, de tegnap olyat éreztem, hogy amikor porszívóztam mintha görcsbe rándult volna a pocim, amikor meg abbahagytam, akkor kiengedett. Arra gondoltam, lehet, hogy már a pici volt és félt a porszívótól? Nektek volt már ilyen?

Már holnap megyek dokibácsihoz és látom picurit! :D

Kép
ire81
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: