Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Beszti!
Szuper! Kép

Én is kipróbáltam amit írtál az Excellel kapcsolatban. Mivel mindenben a legegyszerûbb utat keresem, kicsit egyszerûsítettem. Kép
Megcsináltam egy táblát, másoltam, és a képnézegetõbe (IrfanView) beillesztve (új kép készítése) azonnal elmentette GIF-ként. Nem tudom milyen képnézegetõd van, de egy próbát megér. Szerintem mindegyik képnézegetõ képes új kép készítésére.

Csics!
Gratulálok Petikének!!! Kép

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Csics,
De jo hogy ezt mondtak Petikerol.Akkor mar csak tornara fel es m,inden OK lesz : ))

Szemeske,
Szerintem ezzel majdnem mindenki igy van hogy napkozben sokat van egyedul,illetve a babaval.
Nekem is van 2 baratnom a hazban akiknek szinten kis gyerekuk van .Sajnos az igazan jo baratnoim meszebb laknak tolem igy ritkan talakozunk.De egy seta mindig jot tesz es kozben lehet leszolitani a babakocsis anyukakat: ))))
EN meg nem igazan merek vezetni a babaval,foleg mostmeg a kocsimat is eladtam igy nem megyek csak gyalog mindenhova a kozelben.Viszont van egy ket olyan ujonnan szerzett baratnom a babanetrol akik meglatogatnak es igy jobban is megy az ido napkozben.Azert is jobb hogy oK jonnek mert en cumisuvegezem es korulmenyes barhova is menni melegitgetni.
Ha gondolod barmikor talakozhatunk valahol a mi mindkettonknek megfelelo.

Forti,
Jo hogy jottel es minden rendben veletek!

Pszi,Zsuzsa,
Engem is erdekel ez az ellet otthonrol tema.Eddig csak egy napra mentunk haza a szuleimhez de karacsonykor vegig ott leszunk es tavasztol mar minden hetvegen szeretnenk ott lenni.Remelem hamar megszokja.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Pemeske: ne add fel Kép Kitartás, bár ebben az idöben nehéz jókedvünek lenni. Én tegnap voltam letörve mint a bili füle, de nálam szerencsére nem szokott soká tartani. Nincs a közeledben más kismama? Próbálj megismerkedni valakivel.

Zsuzsa: Juli is mostanában kezdi, hogy nehezebben akklimatizálódik ha valahová megyünk. Az én módszerem most az, hogy csökkentettem a menetelek számát. De azért egy héten 2x biztosan kimozdulunk (a napi sétán kivül is). Szerintem ezt meg kell szokja, nincs mese, mert nem lehet mindig otthon ülni, a mamának meg mennie kell.

Jaj, Forti, ne hülyéskedj mááááááááár! Ezt nem mondod komolyan :=( Most tök szomorú lettem :=(
Legközelebb beszéljük meg, mikor sétáltok erre, és találkozzunk. Egyébként én már az ösidök óta netezek (kb. 6 éve, akkor itthon még nem nagyon volt elterjedt), úgyhogy én rengeteg emberrel találkoztam már "csak úgy", egyáltalán nem nézek hülyén, ha valaki megszólit Kép Úgyhogy legközelebb ha valaki lát, nyugodtan szóljon rám.


Beszti: jól elmagyaráztad a Mikkamakkát, köszi. De akkor most mikor lesz tali? Az nekünk is közel van, hátha eljutunk. Remélem, Juli nem kezdi el megint a "idegenhelyenvagyokjajajajajjjjjjj" sirását Kép

Ja: Beszti: én rózsaszin táblát szeretnék KépKépKépKép
zsani
 
 

 
 

Zsani!

Ha nem felejtem el, akkor Juli félévés évfordulóján megkaphatod!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Hali!

A Mikkamakka jó 14 óra körül. Én az Edinával fél és háromnegyed 2 körül talizok a Ferenciek terén, de foggalmam sincs merre van az a Mikkamakka, de jól hangzik.Kép Remélem este jön fel Edina a netre és akkor megdumálom vele a dolgokat. Jó lenne, ha a Nyugatinál valahol találkozhatnánk olyannal aki tudja hol is van pontosan az a hely, mert ha rajtam múlik akkor eltévedünkKép

puszi
sasha és a 8,5 hetes Gabi

Kép
sasha
 
 


Jaaa!

Csipkebogyó!
Boldog névnapot Lucának!

Bajni!
A Te Lucádnak is boldog névnapotKép

sasha

Kép
sasha
 
 


Beszti!
KÖSZI!!!KépKépKép
Hihetetlen, milyen sokan vagyunk!!!Kép

Csics!
Jó, olvastam, akkor ma nem találkozunk.
(Persze, én azért elmegyek itthonról, mert anyukám jön, és kivettem a szabadnapot...Kép).

Ez az aranyér jó téma... CsatlakozomKép. Bár nem túl súlyos eset az enyém, olykor-olykor megnehezíti napjaimatKépKépKép.
Azt a krémet azért megjegyzem magamnak, bár nekem a Hemorid is bevált.

Forti!
De jó, hogy itt vagy!

Pemeske!
Fel a fejjel! Én is egyedül vagyok, senkit nem ismerek, bár én mindig is inkább magamnak való voltam, nem igazán zavar a dolog. De azért már nagyon várom, hogy ma picit kiszabaduljak...Kép

Megyek is, mert Noéminek elkészítem az ebédjét, aztán MEGYEK!!!!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Beszti!

Beírnál minket is a táblázatba?
Adataink: Ildikó 25 év, lakhely Akasztó,
Napsugár 2002. 06. 20. 25 hetes

Köszi!!
ildikó
 
 


Sasha!

Én benne vagyok abban, hogy találkozzunk a Nyugatinál, cask sokat nem szeretnék várakozni, de gondolom ti sem!KépKép
Valószinü ugy lesz megoldva a dolog, hogy megkapom a kocsit a páromtól, valahol leparkolok (szerintem a Westend valamelyik pakolójában), aztán onnan babakocsizunk. De az is lehet, hogy elviszem az autót a páromnak, és akkor meg az Árpád hidtól metrózok vissza. Szóval mindenképpen jó! És én már jártam a Mikkamakkánál, nem fogunk eltévedni (reményeim szerintKép). Négy évig játam a Markó utcábaKépKépKép föiskolára!!!

Aranyér: nekem is vanKép (pedig most császárral szültem, tehát még nem is volt kitolási szak, mi lett volna velem akkorKép???), ráaádul fáj és idönként vérzik. Valamit kellene vele csinálnom (használtam krémet, kúpot, de nem igazán segitettek. Lehet, hogy ez már "súlyosabb" eset?). Tényleg, milyen orvos foglalkozik a kérdéssel?

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ildikó!

Már benne vagyKépKép, ha megnézed (Pucúr és Gumicukor közöttKép), csak nincs minden adatod meg, de most az is beírom!

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti!

Akkor eddig úgy néz ki, hogy 2-kor a Nyugatinál... de hol? A Westend kijáratánál a metrószinten, vagy az utcaszinten?

s.

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Szerintem inkább legyen a normális metrókijárat, ahol ki lehet jutni az aluljáróba a Skála felé! Azt hiszem, nem fogok kimenni az aluljáróba, félreállok, hogy azért ne zavarjam a mozgólépcsön feljövöket.
Remélem nem jön közbe semmi!KépKép

Tényleg: akkor kell hozni valamilyen teaalapanyagot?Kép

És Ilke szólsz a Mikkamakkásoknak?KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Új hírek Lucáról:
Tegnap voltunk elöször orvosi vizsgálaton és minden O.K. Öt és fél hetesen 4800 g, ami azt jelenti, hogy amióta belövellt a tej, kb. 1.5 kg-ot hízott. (Heti 300 g!) 51 cm-röl 58-ra és a fejkörfogata 33 cm-röl 38-ra nött!!! A gyerekorvos el volt töle ragadtatva, hozzátette, hogy "nagyon jól nö, pláne, hogy rá volt csavarodva a köldökzsinór a nyakára a születésnél". No, ezt mi nem értettük, erre megmutatta, hogy bele van írva a kiskönyvébe. Ha tényleg így volt, akkor jó, hogy nem tudtam abban a pillanatban, de akkor megértettem, hogy miért metszettek olyan hirtelen gátat és miért kellett tiszta eröböl nyomnom...

Tejlefagyasztás téma:
1) le lehet fagyasztani a sima müanyag cumisüvegben a tejet, vagy kell valami speciális hozzá?
2) van fogalmatok róla, hogy mekkora baba kb. mennyit ehet? Ezt azért lenne jó tudnom, hogy akkorka porciókat fagyaszthassak le, így ne menjen pocsékba a fele. Most a 6 hetes kor érdekel ugyan, de nö a picilány, úgyhogy aztán a többi is...

Ilke,
én meg azon a brossúrán kezdtem el hátast dobni, amiben már a negyedik hónap elejétöl kezdik a hozzátáplálást... Mi szüksége van egy háromhónapos csecsemönek a hozzátáplálásra, ha elegendö és a legjobb az anyatej? Én is a féléves kort ismerem, hogy akkor lehet kezdeni más táplálékkal, a sokáig szoptatást pedig mindig olyan összefüggésben hallottam, hogy mondjuk még reggel és este szopik, míg a többi étkezés már "komoly". Kép

Kata007!
Ne ijesztgess a "mérges cicikeresés" kifejezéssel, hisz Luca még 6 hetes sincs és a szoptatások elején csak mérgesen tudja keresni a cicit!Kép

Beszti!
Bevennél minket is a táblázatba? 26 év, testvér nincs, Németország, Luca Melinda született: 2002.11.03. (nálunk a vasárnap a fordulónap, így hétfön már 6 hetes).

Áfonya!
Nekem is van egy kis kancsalságom, amit ugyan nagyon kevesen vesznek észre, de lehet, hogy a lányom is örökli (épp úgy néz ki, mint én a kiskori képeimen), bár inkább azt örökölje, mint az apja (szintén négyes körüli) dioptriáit. Most mondjuk ha kancsalít, akkor naaagyon, de az csak annyit jelent, hogy nemsokára pelenkáznom kell. KépKépKép

Gumicukor!
Nagyon ügyi vagy, fejés, babamasszázs...

Nyelvöltögetés
Nálunk ez az erölködés jele és kancsalítással kombinálva jelentkezik.

Zsani!
Luca akkor játszotta, hogy kiabál szopás helyett, ha már fáradt, ráadásul a szopi végén ugye már nem ömlik a tej. Nos, én ezt úgy oldottam meg, hogy a kis pumpás (legósdibb) mellpumpám segítségével megfigyeltem, hogy hogy masszírozzam a cicit ahhoz, hogy könnyebben jöjjön a tejcsi. Amikor nagyon kezdi a durcát, akkor én elkezdem a cicimasszázst és hamar megnyugszik. Ha pedig nem, akkor hagyom egy pár másodpercig kiabálni és akkor már annak is örül, hogy cici van a szájában.

Pemeske!
Nagyon át tudom érezni azt az érzést, hogy milyen, amikor nem jön szembe az a sok ismerös. Én a pesti, peremkerületi "kis falumat" hagytam el és itt a német "mini faluban" tényleg nem ismerek még senkit...

Csipkebogyó és a majdnem 6 hetes Luca
csipkebogyó
 
 


sziasztok
Nagyoin jó volt a baba-mama találkozó, 10 kisbabával, nagyon édik voltak. S lagjobb z egészben, hogy a legkisebb és a legnagyobb között is csak 4 hónap különbség van, s majdnem mindenki itt lakik a mi lakótelepünkön. Persze hanna egy tündér volt, megint, mint általában, ha vki van nálunk Kép

Tegnap elég "jó" éjszakánk volt, 11-kor aludt el csak, 4-kor kaja, s fél 7-kor így is kukorékolt, pedig azt hittem, ha ilyen késõn aludt el (negyed 8-kor szokott), akkor biztosan tovább alszik. No de de. aludtunk együtt 3 órát, így most jól vagyunk.

Ilke
Masszíroztad már Lilit?

pusszancs,
bringa és hanna (16 hetes)
bringa
 
 


Csipkebogyó!
Boldod névnapot Lucának!!!!!!!!

Szerintem nálatok még nem ez a helyzet.
Dóri már ugye elég értelmes ahhoz, hogy pólóban is megtalálja a cicit. Mert ugye õ már nagyon is tudja, hogy mi az. Kép Szopi után már egy órával kereste. Pedig elõtte degeszre szopta magát, mégis éhes volt egy óra múlva. Kép
Mi ezért kezdtük el a hozzátáplálást. Azóta alszik egy hatalmasat ebéd után, pedig elõtte csak 20 perceket aludt.

Gumicukor!
Megkaptam! Köszi!!!!!!!!! KépKépKép
Aranyos tényleg a kicsi lány! Ha írsz neki, tolmácsold légyszi, hogy puszilom õket. Ugye jól tudom, hogy neki nincs net?

Kata

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok Lanyok!

Mondtam, hogy nem fogtok teljesen megszabadulni tölem!KépKépKép

Azert, ha nem is irok de altalaban elolvasoma napi,ket napi termest.De nincs eröm,idöm,kedvem irni.
Most epp egyik sem jött be,ezert irok!

Beszti!
Örültem annak,hogy betettel a tablicskuba,itt vannak a hianyzo adatok:
31 eves vagyok
Becsben/Ausztriaban elünk es
Aaron 1999.oktober 13.-an született.

Nalunk egyebkent semmi különös:
Rebecca szereti a nyalat fujni - mintha fütyülne csak közben jön a nyal.Ezt tegnap meg hamizas közben is megprobalta.Jol nezett ki,ahogy cicizes közben ilyen hangokat adott ki!!!KépKép

Amivel mostanaban el vagyunk foglalava:
Karacsonyi elökeszületek,süti sütes,vasarlas - ajandek kereses es inkabb a gyerekek,mint a net.
Bar utobbi idöben a baratom nagyon sokat utazott es en voltam szinte 6 hetig egyedül a kettövel - talan ezert sem volt eröm irni.
De nem akarok egeszen el tünni a melyben - jol erzem magam itt Veletek!!!
Es jo hozzatok tartozni...

TAlan tudjatok a megfazos idöben ezt az ötletet hasznalni!Nekem/nalunk eleg jol bejön.
Ha valaki nathas akkor en valamilyen olajat (eukalyptusz vagy/es teafa) szoktam egy kis lang fölött levö vizbe cseppenteni.Igy az egesz lakas ilyen illatu,de ez segit abban,hogy könnyen vegye a nathas aldozat is a levegöt!
Az eukalyptusz allitolag meg fertötlenit is!
Na akkor most ennyi!!

Mindenkinek jo egeszseget es mosolygos babakat,a babaknak türelmes anyukakat kivanok!
Kryss&Rebecca(20 hetes -meg keddig)

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm az együttérzést! Már az is segített, hogy tudom, nem vagyok egyedül. Azért vannak ám jobb napok isKép

Pszi, Csics, Kata!
A találkozóra majd térjünk vissza az ünnepek után.Nagyon meghatott, hogy felajánlottátok, mert a férjem már arra gondolt, hogy költözzünk Kecskemétre, mert ott vannak ismerõsök, de mégis város. Dehát a munkája itt van.Szóval benne vagyunkKép

Betti!
Emlékszel még rám a kecskeméti topicból? Hát nem lett semmi a költözésbõl nyáron, mert nem lett munka. Pedig akkor találkozhattunk volnaKép

Zsuzsa!
Köszi az aranyér beszámolót!Nekem már nincs kint, csak néha vérzik.BocsiKép Majd ráveszem magam egy vizsgálatra. Egyszer...Kép

Talisok!
Naggggyon irigykedem, de januárban ismét, ugye???Kép

Elmenetel:
Ebben mi nagyon rutinosak vagyunk, szinte minden hétvégét másik nagyszülõnél töltjük. Mindig visszük a fél házat, a párom már elõre retteg a cipekedéstõl.Meg szokta kérdezni, Hagytunk itthon vmit?Kép Elmaradhatatlan a pokróca, a kedvenc játékai és a cicikKépGrétának nem nagyon okoz gondot, hogy nem itthon van. Sõt! Az én szüleimnél kifejezetten jól érzzi magát. Persze mindig van, aki szórakoztassaKép

Jó talizást mindenkinek, ha addig nem jönnék!
Pusszancs!
Pemeske és Gréta 12 hetes
pemeske
 
 


Sasha!
Holnap felhivlak egyszerubb lesz. Kép Aztan megbeszeljuk Kép
Mar alig varom, hogy mindenkit megismerjek!

Edina
edina
 
 


Sziasztok,

Bar engem nem erint az aranyer tema de biztos forrasbol tudom hogy a parafin olaj nagyon tuti tud lenni ra.

Panda,
Gondolom ket gyermek mellet persze hogy nincs idod meg teli depire sem.: ))))

Csipkebogyo,
Huha milyen sokat hizott Luca baba,gratulalok!!!
Meg jo hogy csak most tudtad ezt meg.Bar azt hinne az ember kulfoldon azert mar korrektebbek az orvosok es mindent elmondanak.

Bringa,
Kepzeld a babmasszazs ota majdnem minden van kakai.Teljesen odavagyok!!!!Ja es nem is faj a hasa egyik anyatejtol sem.Vagy lehet hogy mar kinottuk a hasfajossagot.Bar nem igazan volt csak neha a kapott tejtol.

Kryss,
Persze karacsonyt elott mindenki rettento elfoglalt.Bar mivel nekunk mar majdnem minden ajandek megvan es a lakast is kidiszitettem mar.
Hat mezeskalacsot en is ugy ennek csak nem merek belekezdeni.Ellenben ma csinaltam tiramisut (olyan igazit ,nem porbol)
Nekem is csak azert van idom netezni mert Alex meg rengeteget alszik napkozben. (Bezzeg ejszaka nem viszi tulzasba: ((((
Ugy irigyellek, en is mennek karacsony vasarra a varoshaza ele.
Mindig mikor a bbol a barna bogrebol iszom eszembe jut milyen jo kis hangulatos volt.

Szemeske,
Ha akkor legalabb a hetvegek jol telnek.Gondolom Te is szeretsz a szuleidnel lenni ugy mint en.Olyankor egy kicsiit meg gyerek vagyok en is es anyukam mindent csinalni akar a babaval igy engem felment: )))

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Betti!

Olvastam a másik topikban a szülésed történetét, nem tudom emlékszel-e rám, én is Kecskeméten szültem, pont a te szülinapodon, és párszor beszéltünk a kecskeméti topikban.
Nagyon sajnálom hogy a kisfiad nem hajlandó szopizni, a Napsugár is ezt csinálta, de sajnos én nem tudtam sok tejet lefejni. Én azt hittem hogy csak a korasz. osztályon etetetik üvegbõl a babákat, a csecsemõosztályon pedig pohárból adják nekik a tejcsit.
De remélem te hamarosan szoptatni fogsz, az egyik ismerõsõmnek a babája 3 hónap után kezdett el szopizni, ugyhogy sok sikert!!!!


Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok Lányok
Zsuzsa
a fül ügyileg jol álunk csak bevan repedve azért sirt a fül huzásrol meg azt mondták hogy rossz szokás viszont vigyázonk nehogy tul sok viz érje a fülét mert az is árthat neki .

Lányok
akor hétfön 14órakor a nyugatinál a skála oldali mozgolépcsönél ?

Kataa
én leirtam a tegnapi hozászolásomba hogy én mivel veszemrá a Petikét az éjszakai alvásra ez idáig bevált probálti ki bár lehet hogy kicsit gonosznak lehet minösiteni de bevált igy ö is alszik meg mi is Kép

Lányok
képzejétek a fiam felfedezte a lábát Kép megfogja és a szájába akarja veni Kép ezenkivül tud már sikongatni igen hangosan és tetszik neki Kép egyre aranyosabb hanem egyenesen imádni valo Kép

Puszant Csics és Petike Kép
csics
 
 


Lányok, nem kedden találkozunk? Én teljesen abban voltam eddig. A helységet még nem foglaltam le, de szerintem nem lesz probléma. Hétfõn reggel telefonálok nekik, és rögtön írok ide majd, hogy mit mondtak, oké? Bocsi a félreértésért, ha tényleg hétfõn lesz.
Egyébként szerintem is egybõl menjünk a Mikkamakkába. A várakozást a babák sem támogatják szerintemKép.

Forti,
De jó, hogy csatlakoztál megint hozzánk! Puszi LevikénekKép))!

Beszti,
Nagyon jó a táblázat! Ügyi vagy!Kép
Hát igen valami teát szerintem vigyünk. Szerintem én viszek majd teafiltereket, meg egy kis kekszet, meg egy kicsike nem is tudom még, hogy mit...Képjaj megint éheske lettem.

Csipkebogyó,
Szerintem nem túl célszerû cumisüvegben fagyasztani a tejet, mert egyrészt gondolom nincs otthon több tucat üveged, másrészt pedig, sterilebb ha külön erre való zacsit veszel, amit a felolvasztás után el is tudsz dobni. Én az Aventet használom a mai napig.
Gratulálok Luca méreteihez!

Bringa,
Sajnos még nem próbáltam Lilin a masszázst, de majd holnapKép!

Kryss,
Régen hallottunk rólad, tessék gyakrabban jönni ide hozzánk, még ha csak egy pár szó erejéig isKép. Én is hallottam errõl az illóolajos dologról, sokan dicsérik.

Kataa,
Nektek így bejött a babamasszázs? Szuper, én is ilyen eredményben reménykedem, de nem tudom, hogy akiket kaptam neveket, tel.számokkal, így ünnepek elõtt zavarhatom-e, vagy várjak januárig vele?
A tiramisu recept érdekelne, cserébe tudok küldeni egy egyszerû mézespuszedli receptetKép.

Puszi,
Ilke és az 5 hónapos és 2 napos Lili

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Ilke!

Én is a keddben éltem még, nem tudom (pedig rendszeresen elolvasom az irományokat) mikor változott csak hétföre (Edina jön hétfön, de ugy volt, hogy akkor lesz valami hétfön meg kedden is). De most hétfö 14 óra az idöpont!Kép
Aminek még örülök is, mert akkor kedd a többi intéznivaló és szerdától sütizhetek.KépKép
Akkor én citromozzak és cukrozzak? Poharaik biztos vannak. Vagy inkább vigyek eldobhatót? Mindha lenne itthon...

Zsuzsa!

Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Lányok
akor most talizunk a nyugatinál és együtt megyünk a Mikamakkába vagy külön bár én inkább csoportosan menék aki ismeri is az utat mert ugyan én is oda találok de joban sazeretek társaságal menni Kép és igy bizti hogy nem tévesztem el az utcát Kép

Pusz Csics és Petike Kép

UI:ma le estt az elsö HÓ Kép
csics
 
 


Sasha
most olvastam a másik topicba hogy Gabibaba kiütéses lett egyszerüen hagyd el a jonsons babaolajat az lesz a bünös és kérj inkább gyógyszertári krémet és azt javaslom nehasznáj kozmetikai szereket mert a babák böre még nem viseli el csak a gyogyszertárit használj olcsobb is és nem kap kiütést töle Gabibaba én Petikénél nem használok semmi kozmeikai szert csak gyogyszertárit .

Puszi Csics és Petike Kép
csics
 
 


Csics!

Köszi a tippet. A babaolaj elvileg nem Gabinak lett véve, hanem nekemKép De elfogyott a gyógyszertári és hát hülye voltam na!Kép Azért kedden leviszem az egészséges rendelésre nézze meg a doki!

Oké! Akkor holnap 14 óra Nyugatinál a Skála felõli mozgólépcsõ...!

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Lányok,
Akkor mindenki a Nyugatinál lesz? Senki sem megy egybõl a Mikkamakkába? Kb. hányan leszünk? Lécci jelezze aki jön. Köszike!

Beszti,
Akkor te hozol cukit, citromot?

Nyuszi,
Jobban vagy már? Esetleg el tudtok jönni?

Puszi,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok Lanyok,

Latom mindenkinek jol telik a hetvege mert nem tul sok a level.
Nekunk is : )Bar Alex ma nincs evos kedveben minden etetesne imatkozni kell neki.Talan mar kakilnia kell es ezert.
Viszont felutotte fejet a koszmo: (((Kenegetem ,dorzsolom neki de nem akar mulni.Hany nap meg elmulik neki????
A vedono szerint nem ekllett volna mosni minden nap a hajat.


Csics,
Hat en beszelhetek neki makacs a lelkem (csak tudnam honnan orokolte : )))
Bar tegnap eleg jo volt mert fel 1-kor elaludt.
Mar a babamasszazsra is gyanakodtam mert azt egy hete csinaljuk mindig furdetes elott es lehet hogy annira felelenkul hogy nem akar aludni.

Bringa,
Gondolom neked nem volt ilyen tapasztalatod mert irtad hogy este van a masszazs furcsi elott.

Ilke,
OM megy a triamisu recept.

Na jo talit mindenkinek holnapra es varjuk a kepeket.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Látszik, hogy hétvége van, nem kell fél órán keresztül olvasni a napi termést...

Pénteken megvettem az Aludj jól, gyermekem!-et, mert Ádám két éjszakán keresztül olyan sokszor ébredt fel, hogy számolni sem bírtamKép. Annyira elkeseredtem, hogy gondoltam, elolvasom, mit írnak az okosok. Egyelõre még bele sem néztem, de a férjem már igen. Úgy tûnik, Ádámnak megpecsételõdött a sorsa... Apukája ugyanis rászánta magát a hadmûveletre, bár énmég nem tudom, mit is takar ez valójában.

Egyébként az egész család náthás, csak én nem. Biztos a sok anyatej miattKépKépKép.

Látom, holnap megint kihal a topicKép. Jó találkát mindenkinek!!!! Mi majd itthon lábadozunk.

Csics!
Jó, hogy Petinek nincs baj a fülévelKép.

Sütés: ha van valakinek jó aprósütemény receptje, arra vevõ lennék, mert a mi sütõnkben csakis ez jöhet szóba. Bár a piskóta sikerült, úgyhogy lehet, hogy sütök túrótortát.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Hanna tud oldalra fordulni, és nagyon szépen fogdossa a dolgokat, most már a jobb kezével is. Hurrá! Kép És már egyszer-kétszer átfordult hasról is

Panda
Én is megkapom kölcsön a könyvet, azt hiszem, mi is bevetjük... Még meglátom, miután elolvastam Kép Nálunk is muszáj

Ilke
Próbáltál már aszaltgyümit enni a kaki miatt? Anyósom hozott aszalt kajszit, s olyan hasmarsunk van, nekem is és hannának is. Persze, ha nem eszel meg fél zacsival (mint én), akkor lehet, hogy csak normális kaka lesz, nem hasmenés Kép

Lányok
Jó talizást!

bringa és hanna (16 és fél hetes)
bringa
 
 


Sziasztok Lanyok!

Ilke köszönöm a hianyolastKép!Igenis itt a par szo!Kép

Kataa!
Ne higgy a vedönönek!En Rebi hajat eddig talan 7-8X mostam meg összesen (milyen anya az ilyenKép )es csak vizzel.Es megis van koszmoja.Allitolag erzekeny börü babaknal szokott lenni.
En is csinaltam az olajozast es kefevel leszedest hat ugyanannyit er mint a semmit teves!Legalabb is amiota nem csinalom akkor is jön le es neha akkor se jött mikor csinaltam!Ertetted vagy tul komplikaltan irtam le!
De tudom,a topicban ugyis mindenki azt mondja,olaj,hajkefe es napontai hajmosas.Kép

Egyebkent en is szeretnek a varoshaza ele eljutni,de nem tul egyszerü.Egyedül a ket gyerekkel.DE talan azert összejön.Örülnek,ha Aaron latna a szepen kilampionozott parkot!

Lanyok!
JO TALIZAST!!!

Bringa!
Gratula a fordulashoz!

Rebecca hasrol mar nagyon ügyesen fordul a hatara es aztan meg olyan jol kiszolgalja magat a körülötte levö jatekokkal!
ide nyul, oda nyul leteszi es neha akkorat hajit valamelyiken,hogy ket-harom meterrel odebb talalom meg!

HAt most ennyi!
Kryss&Rebecca

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Sasha, probaltalak hivni ma egesz nap de sikertelenul, remelem semmi baj nincs. Holnap akkor ahogy megbeszeltuk fel2 Ferenciek tere, ha nem leszel ott odamegyek 2re a nyugatihoz, a mobilod szamat nem tudom, otthonhagytam Kép
az enyem elkuldom emailben.

Edina
edina
 
 


Ilke!

Igen, és én leszek!Kép
De az engem is érdekelne, hogy még ki.
Sasha
Edina
Csics
Ilke
Beszti
Zsani?

Holnap reggel (8 körül) elmegyek itthonról, feltétlenül irjátok le ide, ha valami nem jó (esetleg a Mikkamakkával...), mert azért legalább a párommal elolvastatom 2-ig a topicot. A talin találkozunk!
Adok ma egy táblátKépKép:
Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Edina!

Kb 5x nem értem el a telefont!Kép Ebbõl 2x a szopi miatt 1x fürödtem és 2x wc-n ültemKép Lehet, hogy nem pont Te voltál, mert ma csúcsot döntött a telefon, annyiszor csörgött, úgyhogy délután 4körül megelégeltem és lejöttem anyóshoz, mert itt nyugi van. A Gabi állandóan felébredt a telefonra és már a tököm is kivot. Pedig vártam a hivásodat és csak 3x indultam le felhivni téged mert otthonról nem tudok 06-osat hivni. De valami mindig közbejött! Eléggé zürös napom volt, mert a fiam is nyüglõdött eléggé. Aludni nem akart, de 5 perc ölbenlevés után már orditott. Próbáltam cicire rakni, nem kellett neki. Próbáltam játszani vele, átpelenkáztam 50x, átöltöztettem, hátha valami szúrja, vagy nem jó. Teát is adtam neki, pedig mostanában szinte nem is kapott, mert nincs rá szüksége. Csak akkor kapott amikor nem volt kaki, de mivel már rendezõdött ezért ugyi nem. Szóval gázos volt nagyon. Aztán a párom kb 5 kor ért haza a melóbol hótt idegbetegen találtam otthon 6-kor. Köszöntem neki de nem hallottam, hogy az orra alá morog egy sziát. Ezért köszöntem mégegyszer, hogy "szia cica" erre õ: Az elõbb köszöntem, a kurva élet ebbe az egérbe... és kitépte a gépbõl az egeret és a falhoz vágta.... Na! Gyorsan kimentem a konyhába csináltam valamit. Kijött, elnézést kér, mikor jön a lakónk egy csajjal hangosan röhögcsélve. Többféle hangsúllyal lehet bizonyos dolgokat is kiejteni és mivel haver is ezért megengedtem magamnak, hogy igy fogadom: kussolvaKép De mivel valami picsával volt a szivére vette ki tudja miért és a szobájába menet morogva ezt hallom: ...majd jól pofánbaszom... Na utánamentem kihivtam és jól megmondtam a magamét, erre azt mondta, hogy nem igy kell fogadni. Jó igazad van, de még ma mehetsz vissza anyádhoz mert te engem nem fogsz testi sértéssel fenyegetni a saját lakásomban. Ráadásul csak akkor fürdik, ha valami lánnyal találkozik és azért az nincsen sürünKépKép
Úgyhogy jól kiborultam még igy estére és visszajöttem anyóshoz. De holnap megyek!!!!!!!!!!!

Beszti!
Holnap megyek!!!!

sasha Gabi 9

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Már egy hete nem olvastalak Titeket de majd bepótolom. Egésznap csak tanulok. Karácsonyig még 3 vizsgám van. A Petrára is alig van idõm. Egyik nap is szegény a földön elaludt egyedül a játékaival.
Mi jól vagyunk, a Petra csütörtökön kapta az 5 hónapos oltást. Annyira sírt, hogy megint alig lehetett megvigasztalni. Olyan kis okos szerintem emlékszik arra, hogy mi történt vele a múltkor mert ahogy levetkõztettem egybõl elkezdett sírni. (a doktornõ még hozzá sem ért)
Már 5610g és 63 cm. Szerencsére nem lázasodott be.

Beszti
Nagyon jó a táblázat!
A hiányzó adataim: 28 éves vagyok és Bp III.-ben lakom.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudok elmenni a találkozóra de a legközelebbire biztos fogok már menni. Majd írjatok, hogy milyen volt.

Ilke
Rájöttem, hogy nem jó a profilom majd ha lesz idõm akkor megcsinálom azt is.

Petra


Petra
Petra
 


Kataa,
Koszmó ügyben, szerintem kérj a dokitól krémet rá, nekünk nagyon bejött, és ha jól tudom Nyusziéknak is. Valami vízzel lemosható gyógyszertári krém, fürdés elõtt kell fél órával bekenni a fejét vele és utána megmosni. Pár nap alatt eltünteti. Egyébként mi is minden nap mostuk Lili haját, mégis kialakult. A mi dokink is azt mondta, hogy ez olyan mint a korpa, hajlam kérdése.
Köszi a receptet! Küldjem a puszedliét?

Panda,
Jobbulást mindenkinek!
Süti ügyben (Sajnos imádok sütni, fõzniKép) tudom ajánlani ha a piskóta sikerül, hogy sütsz egy vékony lapot és kiszaggatsz belõle mindenféle formákat, esetleg lekvárral összeragasztod, aztán meg lehet csurgatni olvasztott csokival, rá színes dekor cukor és már kész is. Ha linzertésztából csinálod akkor ugyanez, de esetleg lehet készen kapható fondankrémmel megkenni a sütiket és azt díszíteni. Esetleg apróra vágott aszalt gyümivel is sütheted a tésztákat, vagy darált dióval, mandulával. Na jó mostmár befejezem. Bocsi, ha kicsit tútrészleteztemKép. Sajna recepteket nem tudok küldeni mert én mindíg szemmértékre sütök, fõzök, csak ötleteket tudok adni.

Bringa,
Szépen ügyesedik Hanna! Aszalt szilvával próbálkoztam már, de mérsékelt sikere volt. Azért köszike.Kép

Beszti,
Ahogy sikerül beszélni a Mikkamakkásokkal írok ide! Reggel azzal kezdekKép. Én viszont lehet, hogy 3 körül fogok tudni csak odaérni.

Puszi,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, Reka epp elaludt a foldon, egyik kezeben a jatekat szorongatva, a labait pedig feltamasztotta a fotelnek. Nem akarom a vaku miatt lefenykepezni, pedig jo kep lenneKép Es persze, ujabban 10 elott nem alszikKép
Es valahogy erzi, ha nem vagyok itthon, az lehet? Apjaval volt a hetvegen ketszer is 3-3 orat, hat csak kezben maradt el, pedig en sose veszem fel. Aztan levaltottam Aptyukot, sot, el is ment dolgozni /azota is maszekol, meg nem ert hazaKép/, en meg csinaltam huslevest, szekelykaposztat, 4 tepsi mezes-sutit!! es a gyerek kozben elvolt magaban. Neha beneztem ra, megdögönyöztem, aztan vissza a konyhaba. Nem tudom, valami erzekelojuk lehetKép

Ja, es amikor egyszer beneztem, negykezlab allt, es hintazott. Ugy. Mint amikor a kutyak is pl... Olyan edes, meg neha orraesik a nagy hintazasban, ha a sulypontjat nem jol helyezi at. Es ma egesz nap kopkod, meg fuj. Azt mondja: phö, phö. Mert Aptya azt tanitja neki, hogy "Apa" es ennyit tud beloleKép
Es nyaladzik veszettul, lehet, hogy a foga?Kép

Na, mara ennyi, megprobalom atteni az agyaba.
Joejt:
-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!

Szia Bajni!
...hát el sem hiszem, hogy Te itt.. KépKépKépKépKépKépKépKép ... szóval innen tudtad, hogy szörCsenge volt ... KépKép

.. na most megyek álmonhalni .. Kép

jóéjt
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Jo reggelt
Sasha
miröl ismerlek meg ?

Panda
jobbulást Kép

Kataa
azota ujabb modszerem van altatásra Kép

Lányok
tegnap nekünk is felborult a szokásos rend mert a Petike belealudt a evésbe amit este felé már nem engedek meg neki mert akor nem alszik el este amikor kéne de most ujan mélyen aludt hogy a fülebe beszéltem akor se kelt föl Kép igy elhatoztuk hogy megfürdetjük mert atol felébred igy sikerült ébrentartanunk 7óráig utána evet és aludt egy kicsit és utána ismét evet és megint elaludt de mostmár ma reggelig .Kép

én mindenkép utt leszek a talin Kép

Pusz Csics és Petike
csics
 
 


Jajj Lányok!

Isszonyúúúan jó érzés volt ma reggel kinézni az ablakon! Esik a hó és legalább 5 cm-eres, már ahogyan innen a 7.-rõl látniKép De lehet, hogy nagyobb a hó!

Vannak fent a "sasha"-ban új képek a Gáborról! Az egyiken rajta vannak a kedvenc halacskái!Kép Most is azokat nézi és hangosan nevet nekik!Kép Olyan megzabálnivaló ilyenkorKép Biztosan azért röhögi ki õket, mert elmagyarazátam, miért olyan viccesek. Azért mert a halak nem tudnak repülni és körbe-körbe forogni. Vizi lényekKép Na persze.. ahogy azt egy anyuci elképzeliKép

Akkor ma a Nyugatinál talizunk! Jaaa igen egy sárga-szürke Pierre Cardin babakocsival leszek, meg szétszóródva! Elméletileg egy bordó naciba ami eléggé élénkes bordó...

Na pusza
A jóhangulatú sasha és a vigyorgó Gabi aki ezen a héten 10 hetes lesz

Kép
sasha
 
 


Csics drága!

Már leiram miben leszek. Több kérdés?KépKépKép Ja igen! Szövetkabát!

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok ezen a teli reggelen!

Kosmo ugyben koszi a valaszokat.Igen tobben mondtak hogy az olaj nem jo semmire.Dorzsolom neki es eleg szepen lejon a nagyja,remelem elmulik hamar.
De ha nem kerek ra kremet.Erdekes hogy a doki ezt nemm ondta,csak azt hogy ne hagyjam elhatalmasodni a foltot.Jo fel mi, en direkt novesztek neki koszmot!!!!

Eves ugyben kernema segitsegeteket.
Tenap ota minden evesnel csak a 2/3-at eszi meg es joizuen elalszik.Ez azt jelenti hogy 6szori evesre nem eszi meg a napi adagjat.Szerintetek ez baj???Pedig en annyira eroltetem neki de ho O alszik akkor alszik es kesz nem tudom ravenni az evesre.
Szerintetek vigyem orvoshoz???Amugy semmi baja es jokedvu meg minden csak epp nem tul ehes.Bar kaki mar nem volt 3 napja talan ezert.Remelem ma lesz.
Szoval a kerdesem az hogy baj ha nem eszi meg anpi adagjat, ezt a testsulyanak 1/6-at ahogy a vedono meg a doki mondta?????

Panda,
Majd legyszives szamolj be hogy erdemes-e megvenni a konyvet mert nekunk is szukseg lenne ra hogyne hajnali 2-kor aludjon el.
Szoval ezt lehet mar 2 honapos kor utan is alkalmazni,vagy direk ekkor kell hogy mar az elejen hatekony legyen???
Jobbulast a csaladnak!!!

Bringa,
Gratula Hannanak a fordulashoz.
EN emg aszaltbarackot nem probaltam de befottet imadom es megsem kakil tole surubben.

Petra,
Jo tanulast es szerencset a vizsgakhoz!

Csics,
Ez az uj modszer a furdetes???Viszont en magfigyeltem hogy miota nem este van a masszazs lelgalbb el-el alszik felorakra is az esti etetes utan.Persze a vegso meg most is 1-2 korul van.

Kataa es a holnap 10 hetes Alex

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

A találkozón én még egyelõre vacillálok.
De inkább arra hajlok, hogy megyünk, bár csak 1-2 órácskára.
Egyébként a MikkaMakkába hogy lehet bejutni? Pénteken sikeresen megtaláltam, bár eléggé egyéni módon sikerült megközelítenem.
És rá kellett ébrednem, hogy Pesten minden második ház szürke...
Azt hiszem, hogy ez az épület eredetileg zöld lehetett, de most valóban inkább a szürkéhez áll közel.

Egyébként ma vagyunk 4 hónaposak.
Ennek örömére csináltunk Balázskának egy honlapot.
Címe:
[url=http://nbg.uw.hu" TARGET="_top]http://nbg.uw.hu[/url]

Ti egyébként el mertek ebben a nagy hóesésben babakocsival indulni?

Pusszancs
Pszi és Balázska (4 hónapos)
pszi
 
 


Sziasztok,
A jó hír:
Beszéltem a Mikkamakkásokkal, menden rendben, lehet menni délután!Kép
A paraméterek: A helység ahol le lehet majd telepedni az a Honvéd u.27. szám alatt van (ne ijedjetek meg!), ez gyakorlatilag ugyanaz az épülettömb mint a Balaton utca 15.Kép, úgy mondták, hogy a Balaton u-ra merõleges a Honvéd utca, de ha valaki a Balaton u-i címre megy akkor egy hátsó udvaron át is sétálhat a másik részbe, szóval szinte egybe vannak. Itt a Játékóvoda kódját kell majd megnyomni, elvileg a 7-es. Fél 6-6-ig lehet max. maradni. Lesz egy dajkanéni aki segít mindenben: Puskás Jánosné Zsuzsika vagy Ivett (õ egy fiatalabb lány). Még nem tudják melyikõjük lesz ott 2 körül. De ha bármiben kell segítség, akár babára vigyázni, míg mosdóba megy valaki, vagy bármi akkor nyugodtan lehet neki szólni. Így mondták nekem, úgyhogy azért írom le. Ja és a dajkanéninek is lehet fizetni majd. Remélem mindent leírtamKép. Még valami, az én nevemre lett lefoglalva a terem: Németh Ildikó azért melléírattam, hogy IlkeKép.

A rossz hír:
Lili szinte egész éjjel nem aludt, leginkább csak evett, már nem is tudom hányszor. Apuci mondta reggel, hogy nagyon fáj a torka, lehet, hogy Lilinek is ez a baja, még megnézem, hogy délelõtt hogy lesz, de ha kicsit is nem jól, akkor inkább nem megyünk. Most sikerült elaludnia kicsit, gondolom már nagyon fáradt volt.

Kataa,
Ha pár napja nincs kaki, az az étvágyat is visszaveti kicsit, Lilinél is tapasztaltam ezt, ebben nincs semmi káros. Valahogy ki kell csalogatni a kakit és akkor minden helyrejön, tudom ezt olyan könnyû mondaniKép.

Puszi,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Pszi!

Hát mivel nincs hordozókendõm, sem kengurum, ezért kénytelen vagyok babakocsival elindulniKép Majd csak lesz valami, max veszek 2 sitalpat oszt úgy tolomKép Gyere el!Kép Én sem szándékozom sokat ott maradni, max 2-3 órát, vagy ahogy kijön!Kép

pusza
sasha

Kép
sasha
 
 


Pszi,
Gratulálok a 4 hónaphoz! Megnéztem a képeket, nagyon édi Balázska!Kép

Kép

Puszi
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok!

Pemeske!

A X. kerület melyik részén laksz? Mi is a X. kerületben lakunk és úgy látom csak 1 hónap van a lányaink között.:-)))) Amúgy nagyon megértelek, rossz lehet egyedül, mi anyukámmal lakunk aki nagyon sokat segít, mégis kibukok idõnként, amikor egyedül vagyok itthon. Nem egyszerû ilyen pici babákkal.

Utazás: Mi most hétvégén készülünk elõször elutazni az anyosomékhoz. 160 km, ott is fogunk aludni. Hát remélem Emma jól fog viselkedni, és ott is hajlandó lesz aludni éjjel. Ott sajnos velünk egy szobában fog aludni, itthon külön szobája van, remélem nem fogja megzavarni.

Aranyér: Nekem a reparon kúp jött be. Igaz nekem nem volt olxan súlyos eset, nem vérzett, csak nagyon fájt. Szülés után kb 1 hónapig használtam a kúpot, és teljesen rendbe jöttem. Remélem.Kép

Kataa!

Én ezt a módszert még sose hallottam, hogy mennyit kell ennie. Emmának is van olyan napja mikor kevesebbet eszik, az adgja 50-170 ml-ig változik egy egy evésnél. Szerintem ne aggódj.

A kis manó eddig az ölemben horpasztott, most letettem az ágyunkra, hát kb 2 perc múlva felébredt. nem értem!!! Mikor növi ezt ki?KépKép

Manó és Emma (9hét+4 nap)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek, igyexünk gyógyulni!

Bringa!
A módszer 6 hónaposnál idõsebb babáknak van kitalálva, de lehet, hogy adnak tanácsot fiatalabbaknak is. De van itt felettünk egy topic, "1,2 majd 5 perc..." a címe, ott pont errõl van szó.

Petra!
Nem irigyellek! Baba, vizsgák, karácsony... Mit is tanulsz?

Ilke!
Köszi a tippeket!

Áfonya!
Tisztában vagy vele, hogy amit Réka mûvel, az a mászás elõkészítése?KépKépKép Lassacskán elkezdheted elpekolni a kristályvázákat és a Herendi porcelánt, mert elindul felfedezõ útra a lányod!KépKépKép Nem sokáig hagyhatod már magára, vége lesz lassan a szép idõknek... (És jönnek a mégszebbek!)

Beszti!
A táblázat nagyon jó!!!
Biztos, hogy Bajni Luca Líviája 2002-ben született? Õ az idõsebb...

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Kedves Anyukák!

Régóta, pocakos korotok óta követem nyomon napjaitokat, örömeiteket és aggodalmaitokat. Ismeretlenül is együtt sírtam veletek és nevettetettet (húha) meg egy-egy írásotok. Eddig nem volt bátorságom írni Nektek ( férjem Tatacsi néven írt a sanyarú sorsú kispapákba és képet is rakott fel kislányunkról). Most csatlakozni szeretnék ehhez a fórumhoz, szívesen venném, ha nem utasítanátok el. Horváthné Wind Bernadettnek hívnak, 28 éves vagyok. Jelenleg Zámolyon élek férjem szüleinél egy aprócska szobában. Nyár elejére épül fel (remélhetõleg)itt a faluban a házunk. Agusztus 31-én három óra vajúdás alatt született meg kislányom, Laura Anna 4,02kg-mal 57 centivel napra pontosan. Az utolsó hetet kórházban töltöttem toxémia gyanújával ( 32kg-ot híztam, vizesedtem, magas lett a vérnyomásom, a végén már napi 5 Corinfart szedtem). Sajnos ( soha nem hittem volna, hogy ez velem elõfordulhat), a soha igazán meg nem jövõ tejem három hét után elapadt, s bármilyen praktikával is próbálkoztam is, soha nem jött vissza. Nem akarom mentegetni magam, bár én úgy érzem minden tõlem telhetõt megtettem, de lehet hogy más ügyesebb, kitartóbb lett volna. Az, hogy nem tudtam kislányomat szoptatni, egy életen át bántani fog. Így babucium, aki 6,3 kg, 63 cm hosszú és fejkörfogata 40,5 cm ( 15 hetes és két napos ) babatápszert kap ( Nutrilon plus). Most kezdtem, három napja nyümölcslét adni Neki, mert a tápszer már kezd kevésnek bizonyulni.Magamról még annyit, hogy élelmiszerminõség-biztosító mérnök vagyok, mérleg jegyû, nagyon aggódó anyuka, aki nagyon boldog házasságban él, de nagyon magányos egy idegen faluban.

Sajnos egy kicsit hosszúra sikerült ez a bemutatkozó írás, de úgy gondoltam néhány magán jellegû dolgot mindenképpen le szeretnék írni.

Nagyon jó napot kívánok mindnyájatoknak:

detti és Lorka (15 hét+2nap)
Detti
 


Sziasztok!

Pemeske!

Emlékszem, persze! Hát tényleg jó lett volna ha ideköltöztök, mert én sem ismerek a környéken egyetlen kismamát semKép Irigykedem is, hogy ti azért össze tudtok járni!

Ildikó!

Sajna nem pohárból etetik öket az újszülöttön semKép Még mondta is a csecsemõs nõvér mikor mentünk haza, hogy milyen szépen eszik Ádám cumisüvegbõlKép Meg hogy adtak neki teát, hogy ne ébredjen fel, míg hazavisszük...mintha 5 perc alatt gond lehetett volna belõle, ha esetleg sír. Hát teát azóta se látott.

Kataa!

Ádámnak is cumisüvegbõl adom a tejcit, és 80 és 130ml között eszik, mikor hogy. Nem csinálok problémát belõle, Õ érzi, hogy mennyi kell neki. Szerintem Te se aggódj, ha egyébként minden rendben vanKép
Ádi is most 1 hét alatt 30 dekát hízott, most 4 kiló 60 deka.

Pszi!
Nagyon szuper Balázska honlapja!!! És nagyon aranyos Õ is!

Manó!
Nálunk is ez van, a kezemben úgy néz ki, alszik, de ha leteszem egybõl kinyitja a szemét!Kép

Talisok, majd meséljetek!

Csináltam Ádámnak egy oldalt, az Ismerjük meg egymást-fodbetti és Ádám baba cím alatt. Raktam fel képeket.

Na meg jövõ ilyenkor, ha ilyen idõ lesz, lehet menni a babával szánkózni! Tök jó!Kép

Puszi!

Betti és Ádám

Kép

Betti
fodbetti
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: