Új privát üzeneted érkezett!

Andi

Hatalmas gratula és sok boldogságot kívánok nektek!

Anyicska

Kép

Kép
anyicska
 
 


Andi!
Jó egészséget, sok boldogságot és optimális mennyiségű tejecskét kívánok!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Andi,
hatalmas gratula!!!!!KépKépKépKépKép
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!

Zsuzsi,
Gyurinak nagyon boldog névnapot kívánok!Kép

Franyó,
Anka és a pocak csúcs!Kép
mail holnap megy

most csak ennyi...holnap jövök
Jó éjt!
pusza,
Timici
timici
 
 

 
 

Andi,
Oriasi gratula es sok-sok tejcsiket nektek!

Zsuzsi,
Nem is olyan sovanyak a fiuk.

Megyek, mert hosszu volt a nap. Ja holnap hivom a bankos ismerosunket, kivancsi leszek mit mond hitel ugyben.
Es tadam..... a hivatal is elismerte vegre, hogy magyar a lanyom, nem volt egyszeru menet.

Angi
angela2
 
 


Kangi
nálunk is tegnap volt szitu, az egyik hugom azt mondta Kevinnek (a cipőkanállal csapkodta a falat): "nem szabad, mert dádá lesz!" erre Kevin elkezdett vigyorogni, és elkezte püfölni a falat még jobban: "dádádádá!" Felvilágosítottam a hugim, hogy még fenyegetni sem szoktunk ezzel, egyszerűen nem tudja, mit jelent az, hogy dádá.Azt viszont hogy "hozzam a hideg vizet az arcodba?"- na, azt érti.Kép
(Másrészt nálunk a falcsapkodás sem tilos, csak a családtagok és törékeny cuccok csapkodásaKép)


Mókuska
édik a szavak.Kép
De jó, hogy írtad, a "kapka" (sapka) ki is maradt, fejlegyzem gyorsan.

K. kicsit köhögKép úgyhogy este megnézzük a drnénit, adjon valami jó bogyót. Még csak alig, meg más tünet sem nagyon van (csak a szörnyű éjszakaKép) de én tegnap csak belladonnát mertem neki adni, az elég "általános", valahogy nem találtam az igazi szert a könyvben. Megyünk szakértőhöz.

pusza
e
ellimami
 
 


Betegeknek jobbulást!

Nemalvósbabák anyukájának kitartást. Nekem Dorka nem aludt 2 éves koráig, utána kezdett el jól aludni. Tudom, milyen irdatlan nehéz!

Andinak nagyon sok boldogságot kívánunk, sok tejcsit, nyugodt éjszakákat!

Ma nem vittem Dorkát oviba az eső miatt. Még jó, hogy a hétvégén kihasználtuk a jóidőt, és órákat játszótereztünk. Én már nagyon utálom a bezártságotKép

Képek nagyon szuperek!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


GombócKép
Írtam neked mailt tegnap. Megkaptad?

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Ez a babanet mindig szórakozik velem, úgyhogy csak most tudok gratulálni a legfrisebb babáknak:

Kép

Andi,
nagy gratula a kislegényhez, sok tejcit! Kép

Franyo,
nektek is óriási gratula és sok tejecskét kívánok! Kép

Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!!

Hazajöttünk délután! Kép
Most mindkét fiam alszik (én is aludtam velük egy kicsit), úgyhogy át tudtam futni egy kicsit a gratuláitokat, köszönöm mindet Kép

Majd lesz szülés történet ha lesz egy kis időm. Dani kicsit furin viselkedik velem, asszem elutasít , olyan rosszul esik, már bőgtem egy jókorát Kép Igyexem vele sokat foglalkozni, hátha néhány nap alatt rendbe jön a kapcsolatunk!

Levit simizgeti, nézte, ahogy szopik, segített hozni a hordozóban Kép

Franyóóóóó
Nektek is nagyon nagy gratula, Timici megírta sms-ben, hogy megszültél és hogy milyen gyorsan Kép ügyesek vagytok!

És mindenkinek közsönöm a gratuláló sms-eket Kép

Andi
psandi
 
 


Ezt még hétfőn írtam.

Kangi,
Akkor kezdd el felkészíteni Julcsit maratoni futásra, hátha attól lefárad (Bocs)
Gilisztás sztori
Kis beteg hogy van?

Mókuska,
Lili szótár
Nálunk a pisit érzi, igaz, azt is kakinak hívja Kakinál is szól, de (valahogy jobban esik neki pelusban) többször ráül a wc-re, mire végre termel is valamit.

Zsuzsi,
Boldog névnapot Gyurinak!

Andy,
Boldog névnapot Márknak!

Zulu,
Lakásvevők

Elli,
Jobbulást Kevinnek!
Te hogy vagy?

Mire elküldtem volna bemondta az unalmast a babanet szervere.

Maci_2
maci_2
 
 


És működik! El sem hiszem...

Franyó,
Gratulálok (itt is, http://www.izgi.hu/izgi/forum/phpBB2/viewtopic.php?p=38718#38718) Sok boldogságot, jó egészséget és elegendő tejcsit!Kép

Andi,
De jó, hogy már otthon vagytok!KépKépKép
Remélem Dani hamar megnyugszik, csak kis idő kell neki.

Tegnapi fürdetéskor Roni az ajtónak háttal ülve kereszben a kádban (tehát nem látta, hogy figyelem) habbal kenegette a lábfejét, majd megkérdezte:
'Mit csiná Roni?'
És válaszolt is rá:
'Mosom a lábamat' - kis szünet - 'a másikat is.'Kép

Fürdés után még kap tejet. Benyomott egy egész cumisüveggel és kért még. Apa megkérdezte hova fér ennyi tejcsi? Roni: 'Pocakomba.'Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Andi,
szuper, hogy már otthon vagytok!Kép Gratula még egyszer!Kép

Miszike,
gyere át az izgire, az működikKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Vagyis gyertek átKép.
Z.

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Andi!Örülök,hogy otthon vagytok.Gergő ugyanúgy viselkedik mint a te fiad,de remélem pár nap alatt helyreáll a rend.Ő is imádja,simogatja Zsófit,de szófogadatlan lett.Szerintem elmúlik majd ez is,csak kicsit trónfosztottak lettek!Kép

Aranka
ari3
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok a legfrissebb babásoknak Kép!

Pusza, Virág 24+2
virga
 
 


Hogy tudok átmenni az izgire? Én egyébként ott is vagyok a Pöttömökben. Így talán regisztrálnom nem kell, de gondolom, valakinek fel kellene venni. Mi a topic neve ott? Zárt?

AndiKép
De jó, hogy már otthon is vagy. Megbékél majd Dani, de arra számíts, hogy 1-2 hónap múlva még rosszabb lesz a helyzet, mert akkor már rádöbben, hogy ez már végleges, és a tesót nem viszik el. De átmegy rajtunk utána már hamar.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Aranka,
Tesós kép szupi Kép

Nelli,
http://www.izgi.hu/izgi/forum/phpBB2/ Itt a Társagón belül találod a Frissbabák topicot (nem zárt) Kép
Gondolom a többiek megint ott írtak sokat... megyek is át.

Maci
maci_2
 
 


Sziasztok!

Felteszek néhány képet ide, mert az izgire nem tudom, hogy kell

Megszülettem! Kép
Kép
édes álom Kép
Kép
az én tesóm! Kép
Kép
szülinapi torta
Kép

Andi
psandi
 
 


Andi,
szuper képek! Isten éltesse Danidat!

Nekem is van egy:

Kép

Hát ez jutott az 1000. hozzászólásomra, bezárt a topik Kép. De a képet azért még idetettem nektek Kép.

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Franyó
nagyon édi a Te DAnikád is Kép
Anka hogy viszonyul hozzá? Danim katasztrófa Kép

Andi
psandi
 
 


Andi, Franyó,
Nagyon édesek a fiúcskák KépKépKép

Franyó,
Ezek szerint már ti is otthon, szuper Kép
Tesós kép nincs? Azok a kedvenceim Kép

Maci
maci_2
 
 


Maci Kép
Tessék:
Kép

F.
franyo
 
 


Franyó,
Köszi, ez gyors voltKép
Egyszerűen tündériekKépKépKép

Maci
maci_2
 
 


Andi, FranyóKép

Édesek a törpékKép

Na csak ennyit, Mini most kelt.

Manócs
manócs
 
 


Hol vagytok? ígz jár, aki régen járt erreKép

Nagz gratula Psandinak és Franyónak!KépKépKép

Urszila
urszila
 
 


Franyó és Psandi!
nagyon-nagyon gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Franyó gratula.

Orsoly: Örülök, hogy összefutottunk a cukiba, sokat fogytál hogy csináltad?

Rólunk: beteg a Dorka 1 hete a bölcsiből hazaküldték mert lázas volt, valami vírus a hibás és egész a hét közepéig nem is ment 38 alá a láza még kuppal sem.

Most ennyi
Jók legyetek
Manó2+ Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Egy pár kép ha sikerül:


még egy :


Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Na még 1* megpróbálom:
Kép

Kép

Remélem sikerül
Szép napot
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Ez élmlny most 2* rakta fel
na még 1 vigasz:
Kép
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2,
Jó képekKép
Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Lányok mi van a topiccal, vagy mindenki nyaral?

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Szia Manó!

Elköltözött a topic az izgi.hu-ra.Kép

http://www.izgi.hu/izgi/forum/tarsalgas/frissbabak

üdv, Tündér
tündér
 
 


Nem társalgás, hanem társalgó, de amúgy sem jön össze belőle igy a link...
http://www.izgi.hu/izgi/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=123

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Most meg az izgi nem mukodik. :-(

Ezert ide masolom a hozzaszolasomat, legalabb ne vesszen el:ű

Sziasztok,

Eloszor is, ez se volt az en napom :x :
Meg tegnap megkertem Apat, hogy ma alljon ki reggel a kocsival a garazsbol, ha felti a tukroket, mert Sofkahoz megyunk talizni. No, Nandi fiam ennek oromere csaladilag engedelyezett nekunk 5 ora ejszakai alvast, igy Sofkaval reggel megtargyaltam, hogy kicsit meg visszafekszunk, aztan ha alabbhagyott a Kispasijaim hisztije, akkor megyunk. Sikerult elaludnunk, du. 1-kor keltunk... :shock: Osszeszedtem a kölköket, lecuccoltam a kocsihoz mindent es mindenkit, probaltam a riasztot kikapcsolni, nem moccant. Basszus, lemerult a kocsiriaszto taviranyitojana az eleme. Persze, masik kocsikulcs Apanal a munkahelyen....duhomben elgyalogoltunk a messzebbik jatszoterre.... :x
Bocsi mindenkitol (foleg Sofkatol), aki esetleg szamitott volna rank. Kép

Zizi,
panaszkodj nekunk nyugodtan, idonkent mindenki kiborul. Kép Jobbulast a lanykadnak!

Momo,
azert ne szaguldozz ejszaka kocsival, nehoyg diszkobaleset erjen... :lol:
En mar a ket kispasimtol megzakkanok, harom picivel meg egyenesen vihetnenek valami ideggyogyaszhoz! Teljes elismeresem, hoyg igy birod! :D

Zsuzso,
pasi es bokok. MIt is mondhatnek? Irigykedem... :D :D :D En mar gyerek nelkul el se merek sehova menni, gyerekkel egy nemreg szult anyukanak nezek ki, gyerek nelkul "csak" kover malacnak. Kép

Norka,
nagyon kivancsi vagyok am a sztorira! Kép VArjuk! Es legalabb neked jo alvo babat kivanok! KépKépKép

Minden beteg babanak es csaladnak jobbulast!

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!Mindenki az Izgin van?Hogy tudok oda jutni?Szeretnék veletek beszélgetni!!!



Bocs!Hülye vagyok.Fent megtaláltam a címet!



Hali mindenkinek!Nem bírok belépni az Izgire!Gyertek vissza!



Mondiri,
Most működik az izgi...

Maci
maci_2
 
 


Így nyomdázik Roni (anyák napjára készítettünk képeslapot mamának és dédinek):
Kép
Kép
Maci
maci_2
 
 


Azúr,
Benézel még néha?
Boldog szülinapot Artúrnak! KépKépKép
Mi van veletek?

Maci
maci_2
 
 


Hali,
nekem ma nem megy az izgiKép
Na majd még próbálkozom, csókKép

Manócs
manócs
 
 


Kaska,
Mi van veletek? Nagyon eltűntél. Mailt is írtam már...
Maci
maci_2
 
 


babyonboard
 
 


Anita,
Jársz még erre?
Boldog névnapot! Kép
Hogy vagytok, mi van Veletek?

Maci
maci_2
 
 


Maci2:köszönöm a köszöntést, nagyon aranyos vagy. Most véletlenül jártam erre, de az izgin szoktalak benneteket olvasniKép.Időm engedi, akkor a 2003 nyárvégi babákhoz írogatok, ide már sajna csak olvasásra jut időm.Köszi kérdésed, jól vagyunk.Robó már igazi nagylegény, teli huncutsággal.Egy igazi dumagép.Ha gondolod szívesen írok róla bővebbenKép.

Remélem Ti is jól vagyok és a topik többi tagjai is!

Köszi mégegyszer:Anita
anita77
 
 


Anita,
Örülök, hogy benéztél! Kép
Az idő valóban szűkös gyerek mellett. Főleg tavasztól őszig, amikor megyünk mindenfele (legalább játszótérre).
Köszi, mi is jól vagyunk. Roni is sokat beszél. Főleg nekünk (be nem áll a szájaKép), idegenekkel viszont szóba sem áll (idő kell mire bemelegszik).
Naná, hogy érdekel bővebben! Jöhet kép is. Kép

Maci
maci_2
 
 


Sziasztok lányok!

MaciKép
Hát te itt is bújkálsz? Nagyon megy a kétfelé-írás! Itt olvasom, hogy Roni nem dumál idegenekkel? Betti is ilyen. Itt jön elő, amit az Izgin is írtam, hogy nyujtogatja a nyelvét, és olyan kis bamba. Akkor ne aggódjak, nem csak az én csajom ilyen kis butus? Nem akarom, hogy mindenkivel beszéljen, de legalább köszönne! Itt Veresen a környéken sok idős ember lakik, olyanok, akiket pici korom óta ismerek. Olyan ciki, hogy Betti még köszönni sem hajlandó némelyiknek. De akkor megnyugszomKép! Hátha kinövik!

Pussz:Monika



Mondiri,
Hát igen, sajnálom, hogy "megszűnt" ez a topik.Kép Roni születésétől kezdve írtam ide (előtte meg a frissmamikba)...
Érdekes a köszönés-nemköszönés. Pl. a kisboltban nem hajlandó köszönni, pedig szinte naponta járunk. És ha eröltetem, csak azért sem. Sőt! Meg is jegyzi, hogy "Nem köszöntem néninek/bácsinak." De ez van a játszótéren, a liftben, stb. is. Most inkább nem unszolom, hanem jó példát mutatok. Aki meg megsértődik azon, hogy egy 2 éves gyerek nem köszön, az magára vessen.
Máskor viszont vadidegeneknek köszön. Ki érti?!?

Maci
maci_2
 
 


Maci, Moni,
ez jó, Anka ugyanezt csinálja, ő se köszön soha, és rettentő morc mindenkivel, aki meg merészeli szólítani! Én már kezdtem aggódni, de ezek szerint nem csak ő ilyen... Kép

És Maci,
én is úgy sajnálom, hogy megszűnt, én szívesebben írkálnék ide... Itt van minden Ankáról, olyan jó lenne Daniról is... Kép
F.
franyo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: