Új privát üzeneted érkezett!

Pont az amit a kórházban használtunk :) Nem kérek cserét tedd el tartalékba magadnak :)

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Biztos?????? :oops: :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,nekem is van egy ilyen kence és egy napig se használtuk-azt se tudom,mért váltottuk ki. :oops: :oops: :roll:
Én is elküldöm szívesen,vagy odaadom,ha talizunk,mert ha lejár majd,úgyis csak megy a kukába.Mi a dm-es Babylove-ot használjuk ebből is.

Pankát megdícsérte a pszichomókus néni,szépen fejlődik,megcsinált mindent,amit kellett,pedig majd el aludt ülve a szentem. :lol:
Ennél a vizsgálatnál a korrigált korának kell megfelelnie,ami most 5 hónap,a szakvélemény szerint pedig 6 hónaposnak megfelel,amit produkált,tehát már sokkal nincs lemaradva a kortársaitól. :lol:

piki
 
 

 
 

Az előző oldalon lévő babafotókat akartam még megdicsérni,csak mindig elfelejtem.... :oops: Ez már a korral jár... :lol: :oops:

piki
 
 


Úgy látom,Anitát azért csak elüldöztük... :cry: :cry: :cry:
Hagynom kellett volna a francba a tejberizs-kavargatós témát... :cry:
De nem bántásnak szántam,gondolom,ezt ti is tudjátok,csak most olyan szarul érzem magam... :cry: :cry: :cry: :oops:

piki
 
 


Jajjj de kis ügyi Panka! :D Örülök, h minden oké Marcsi. :D :D :D :D

Köszi a kencét,elfogadom, ha Nektet bizti nem kell. :oops: :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Meg van 2 Naturlandos mosdókenőcsöm (bontatlan) is ha kell vkinek,, szóljon!!!! :) Mi Gabit használunk.

Kép
Kép
szilvancska
 
 




Sziasztok!
Vagyok újra, csak séta volt. Szilvi priviben egyeztetünk és akár holnap meg is kaphatod :)

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Marcsi elküldöm,és még 1x köszi. :D

Zsuzsi neked is küldök privit, és köszi még 1x. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Húhhhhhhhhh, látom zajlik az élet :) telnek az oldalak :) :)

Én a gyógyszertári popsikenőcsöt használom, ami nekem is zöldes, de az illatától eltekintve nekem ez vált be. Meg a neogranormon, vagy hogy is kellene írni, de az kicsit nagyon drága a pénztárcámnak. Az akkor van, ha megyünk vhova.
Fürdetőből meg csak szintén a gyógyszertárit használom, mert a többit csak 1 éves kora után merem Pannának. Igaz, hogy baromi nehéz feloldani a vízben, de én maradok ennél.

Szilvi! Milyen a Gabis mosdókenőcs? Erről még nem is hallottam.

Ma kimentem a kis kertembe, hogy leszedem a parit meg a paprikát, hát annyi összejött, hogy holnap főzhetek egy lecsót.
Ja, meg holnap be kell mennem a munkahelyemre, mert az új főnöknő látni akar. Tudjátok, új kormány, új vezetők....
Igazából nem is értem, hogy miért akar látni, mivel itthon vagyok a gyerekkel :roll: :roll: :shock: Na, mindegy, legalább kimozdulunk egy kicsit itthonról.
Úgyhogy holnap nem nagyon fogok előfordulni, majd csak sztem délután.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Meg elkezdtem szilvát aszalni. Mondtam, hogy én sem vagyok normális, eddig gyerek nélkül ilyeneket nem csináltam, erre most két gyerekkel kell elkezdenem. :lol:
Minden szép és jó, csak most minden tele van muslincával, így elég gáz kimenni a teraszra, de majd meglátjuk mi lesz belőle. Ha nem jön ösze, akkor megy a kukába. Pedig imádom az aszalt szilvát, egy csomót meg tudok belőle enni egyszerre :( :lol:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Andi a fürdetőkrém jobban használható egy egyszerű trükkel. Forralj fel kb. 1,5-2 dl vizet, ebbe nyomj bele egy tubus krémet és olvaszd el benne teljesen. Ez így nagyon hígnak fog tűnni, de ha beleteszed egy üres pumpás vagy bármilyen flakonba olyan lesz kihűlt állapotában mint a tusfürdő. Nekem ez a védőnő tanácsolta, bevált, bár én is a Gabi fürdetőt használom inkább.

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Úgy látom, ma nem csak én vagyok koránkelő:-)))
Zsuzsi! Köszönöm a tippet, ha hazajöttünk Pestről, akkor majd ki is próbálom.

Laurának egyébként én is Gabit használok mindenből. KIpróbáltam a Johnsonst, de attól meg rettentően kiszáradt a bőre.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


A Johnsons cuccok egy kalap sz..t se érnek,tele vannak kőolajszármazékokkal és mindenféle egyéb förmedvénnyel...jó a reklámjuk,ezért tűnik úgy,hogy ők a prémium márka,de én semmi pénzért nem használnám a gyerekemen... :twisted:
(BOCSI attól,aki ezt használja,ez az egyéni véleményem!)

A forralt vizes trükk használható,én anno mikróba tettem vízzel összekeverve a krémet,csak pár másodpercre,így tényleg jobb az állaga.Mi fürdetőből is Babylove-ot használunk,pici kora óta.Nagyon bevált,soha nem volt száraz a bőre vagy egyéb probléma...

Andi,az aszalt szilvának valót csak kitetted a teraszra?
Gondolom,meleg,de árnyékos helyre...írd majd meg,hogy sikerült,én is nagyon szeretem. :oops:

Mi ma 5kor keltünk,vagyis Panka akkor ébresztett és azóta nem is aludt vissza,pedig mindig szokott. :(

piki
 
 


Sziasztok!

Jázmin ma 5 hónapos. Megjelent az első foga lent, bal oldalt :)

Marcsi írtam neked sms-t nem tudom megkaptad-e. Panka nagyon ügyes kislány, de ezt tudtuk.

Annyi mindent akarok írni....hogy csak na...és mindig elfelejtem.

Fanni nagyon el vagy veszve meg Bea is, de sztem Ő nem is jön már, mert iwiwen látom, hogy új képeket tölt fel meg bejelentkezik, de ide sosem ír.

Ne érezd rosszul magad Marcsi mindenki eldöntheti melyik topikba ír, nem kötelező ide írni.

Azt akartam megkérdezni, hogy a bébiételes és italos Kecskeméti, Hipp...azt beváltják az üveget vagy nem?? Mert nem tudom kidobjam-e vagy mit csináljak vele...+ ki lehet forralt vízben főzni vagy szétdurran????

Budapesten a 8-ker az melyik rész????????

A mi babafürdetőnk egyben testápoló is. Egy nagy tégelyben van és abba belenyúlok és lekenem a gyereket nem a fürdetővízbe teszem. Fehér színű és nincs illata. Gyógyszertárban veszem receptre 450 Ft és jó nagy. Nekem bevált, mert nem csípi és ha nem tudom lemosni normálisan a hajáról vagy valami, akkor sem lesz baj, mert testápoló is.

Popsikrémet szabadkait használok 125 ml és kb. 400 Ft sárga színű, amikor én pici voltam meg tesóm akkor is ezt használták anyáék. Sosem volt senkinek odaát piros a popsi olyan jó.
Vazelit, bort..vagy mifene van benne (fertőtlenítő), A,D vitamin, meg még valami...nagyon jó nem kell belőle sok.
Mondjuk amikor tesióra után nekem is kipirosodott régen a popsim bekentem vele fürdetés után és másnap már semmi bajom nem volt. Ezt merem ajánlani.

Jonsonsról én sem hallottam sok jót, kaptam ajándékba 2 db-ot fürdetőt meg hajsampont, nem tudom használjam-e majd vagy sem :S egyenlőre a gyógyszertárit használom még.

Kezd jönni a rossz idő, de nem is bánom. Ma válik el a számlás dolog, mert megint bemegyek a hőbe ...kicsit már elegem van.

Jázmin már körbe, körbe forog meg már a popó totál fel van emelve és a lábát teszi ide-oda, szóval halad már csak a kezét kell neki rakosgatni és totál elindul :D

Nem nyűgös hála az égnek a fogzás miatt. Én még nem vettem neki a rágókán kívül semmit. Erről amit Szilvi írt, nem tudom mi a neve..nem sok jót hallottam, mert egy ideig elzsibbassza az ínyt, de utána ugyan olyan nyűgös pár perc után.

Nem szereti az üveges kaját csak a házi kosztot :D Jázminom. Vettem neki Kecskeméti zöldbabot burgonyával, hát majdnem hányt olyan rosszul esett neki :S

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Andi mi Gabi krémes tusfürdőt használunk pancsikor, csak írtam, h ha kell vkinek Naurlandos mosdókencső,akkor odaadom szívesen,mert én nem szeretem,mert ott marad a víz tetején. Kipróbáltam úgy is, h fél liter vízben felfőztem, olyan lett mint a tej, de ahogy hűlt ki besűrűsödött, tusfürdő állagra, de nekem 1 pár nap múlva összecsomósodott kicsit,és nem tudtam kinyomni a pumpás tubusból.

Anna gratulálok a fogacskához, és boldog hófordulót Jázminnak! :D
Milyen ügyes kiscsajszi ő is! Hihetetlen, h már majdnem mászik! :lol:
Bezzeg az én Fiamnak az a legnagyobb tudománya, h hátról oldalra fordul, meg sikítozik, és a kiságyba is megfordul úgy, h a feje helyén a lábai voltak vmelyik reggel. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha jól tudom, nem váltják be a bébiételes üvegeket. Hogy szétdurran-e azt nem tudom.

Azt mondja Bazsa, h a 8.-ker a Rákóczi tér és környéke (a putri). :oops:
Nem nagyon vagyok jártas Pesten, pedig pesti vagyok, csak a mi kerületünkben. :lol:

Johnsonsról én sem hallottam jókat, mi is kaptunk 2 kis fürdető meg sampon egyben, egyiket odaadtam tesómnak, a másik még megvan, meg 1x vettem Barninak a dm-ben, de azt a kicsit, kb 50 ml, az aromaterápiás volt ha jól emléxem (lila volt a tubus), annak nagyon tetszik az illata, és szerencsére Barni bőre nem száradt ki, utána vettem a kicsi Gabit h kipróbáljuk, és maradtunk is ennél.
A Gabit még terhesen én is használtam. :D

Marcsi a dm-es popókrémből ha jól láttam van a zöld meg a kék. Mi a különbség, melyik a jobb? :oops: :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok

Anna jelentem vagyok.
Napok óta ahogy időm engedi olvasok vissza már 2x probáltam irni de nem küldte el és utána már nem volt időm irni.
:evil:
Zajlot az élet nálunk is voltunk Komáromba nyaralni 1 hétig mikor írtatok hogy lenne baba tali, aztán 1 hétre elutaztunk a nővéremékhez borsodba közben voltunk lagziba nagyon jó volt.
Aztán mindig volt valami dokihoz mentünk védőnő stb Velencére,Siófokra 1-1 napra. Közben Grétivel egyre többet kell foglalkozni nyúglödunk néha nagyon már van 1 fogunk és most reggel néztem hogy már a 2 fogacskánk is kibújt. :D és már 7 hónaposak vagyunk Szegény drágának nagyon fájt ugy tud vísitani hogy ha hallanátok . De kitartás megoldjuk. a párom sokat dolgozik igy a napi teendők gyerekek bevásárlás mosás főzés stb elveszi az időm estére meg hulla vagyok.
örülők hogy mindenki jól van és látom csatlakoztak újak is Üdv nekik.

Olvastam a posikrémet hogy ti milyet kaptatok hogy piros és zöld színű?mi a megszokot fehér színűt kapjuk vagy a bepanthent hazsnáljuk.

majd igyekszem jönni már jövőhéten kezdődik kisfiamnak az ovi már nagyon várjuk meg nem is új ovonénink lesz egy másik csoportból lesz csere:-( :-)

KépKép
manojoco
 
 


Elküldtem email-ben azt a Babakonyha c. könyvet amit letöltöttem, aki nem kapta meg szóljon. :)

Gondoltam hátha van benne 1-2 recept ami jól jön Nektek is. :D

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Én is, én is, én is :) ..... én nem kaptam meg :)

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Anna,nem kaptam sms-t. :(

Szilvi,a popsi kencével megfogtál:mi az elejétől a zöldet használjuk,a kéket nem ismerem így nem tudom,mi a különbség,bocsi... :oops:
Ma még nem sikerült feladnom neked,de remélem,holnap eljutok postára.

Lett ma új kutyunk,Andris hozta a menhelyről,nagyon édes,jól eltüttyögtem vele azt az időt,amíg Panka aludt...

Mennem kell vacsit adni ennek a jánynak,aztán majd jövök. :oops:

piki
 
 


Úristen, mi van itt? Ne írjatok, 1 nap, na jó másfél napig nem tudok jönni, és ennyit írtok? Elég lesz visszaolvasni? Azt látom, hogy megy vmi biznisz popsikrémmel és mosdókenőccsel, ha más még nem vadászta le, vevő vagyok rá, csak mondjátok, mit kértek cserébe. :lol:

Na, megpróbálok visszaolvasni is, röviden-tömören az a helyzet, hogy vége a jó világnak, Szabika mostmár teljes munkaidőben dolgozik, én meg teljes munkaidőben őrülök meg itthon, Nyuszika nyafi, max fél órát van eé, meg még bablátogatók is akadnak, meg közben házakat is nézünk, úgyhogy zajlik az élet. Amúgy elvagyunk, azóta nincs veszekedés, bár mindennap vaan vmi beszólás, hogy érezzem, ő nem érzi itt jól magát. De basszus erről most én tehetek? Megmondtam neki, hogy egy önző disznó + máshol milyen bajok vannak, vannak, akik feje fölül a házat árvezrezik, vagy beteg a gyereke, nekünk meg szerencsére megvan mindenünk, Esztinek is meg tudunk adni mindent, és mégis veszekszünk?????? Hát milyen világ ez????????? :shock: Ez nagyon elszomorít :cry: Próbálok még etse jönni, bár már vmi házasélet sem ártana, napok óta készülünk rá, de vhogy nem jön össze, lehet már ez is a bajunk :oops: :oops: :twisted:

Kép
ire81
 
 


Zsuzsi elküldtem neked is, a többieknek meg elfelejtettem csatolni a fájlt. :oops:

Bocsi :lol:
Elküldtem még 1x.
Egyre hülyébb vagyok. :evil:

Ez csak kismama betegség ugye????? :roll:


Marcsi milyen az új kutyus? Teszel majd fel róla képet? :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Na, sikerült visszaolvasni.

Örülök, hogy Panka ilyen ügyesen szerepelt a pszcihológus néninél! :lol:

Jázminnak boldog 5 hónapos fordulót és gratulálok a fogacskához!
Nekünk még nincs, néha nyálazik nagyon, de egyelőre komolyabb jele nincs a dolognak. És még forgolódni sem forgolódik nagyon, de tudom, hogy ez nem verseny, de néha amikor írjátok, milyen kis mozgékonyak a babók, irigykedem, pedig Eszti sem lusta, csak sztem a nagy súlya kicsit visszafogja. Na majd belelendül.

Bea, örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, és hogy végre írtál, én is láttam a nyaralós képeket.

Én imádom a fürdőkenőcsöt, akérmilyen fajjta, lehet gyógyszertári, naturlandos, pharmás, végülis egyfajta összetevőkből készül, én úgy szopktam, hogy vizes kezemre teszek egy kicsit és mint a szappant, felhabosítom, akkor le lehet mosni. Szóval, Szilvi, ha komolyan gondoltad és nincs rá más jelentkező, akkor kérném szépen, meg esetleg a popsikenőcsöt is, mert mi ezt a zöldet használjuk és meg vagyok vele elégedve. :oops:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ezt csinálja a gyeremeklem, úgyhogy megyek. :twisted:

Kép
ire81
 
 


Reni nekem ilyen popsikrém van amivel "bizniszelek" :lol:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... arma/15940

ez 2013 májusig jó

meg ilyen mosdókenőcs:

http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/t ... land/15969

ez 2014 februárig jó.

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Reni ezért vesztetek össze mert nem szeret ott lakni??? :shock:
Szerintem igazad van, más sokkal rosszabb helyzetben van. :?
Inkább örüljön. De mért nem szeret ott lakni? :(

Mi ugye anyósékkal lakunk, hát vagy jót vagy semmit..... :(


Reni küldd el a címedet privibe v emailbe és küldöm a kenceficéket. :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,másodszorra átjött a Babakonyha,köszi!
Kicsit belenéztem,tök jó ötletek és receptek vannak benne,én használni fogom,az tuti! :lol:

A kiskutyunk keverék,nagyon édi és okos,Dorisznak kereszteltük el,majd teszek képet holnap. :lol:

Jázmin nagyon ügyes,Pankával küldünk egy nagy ölelést és puszit neki! :lol: :lol: :lol:

Reni,Esztikének nem a foga jön és azért nyűgös?
Együttérzek,én is totál KO. vagyok az ilyen napok végén. :?

Grétinek gratula a fogacskákhoz! :lol: :lol: :lol:
Pankának még nyoma sincs,csak nyálzik és rágicsál ezerrel...

piki
 
 


Anna,még neked akartam írni,hogy a bébiételes üveg tényleg nem visszaváltható... :? pedig jó lenne,bár olyan sokat mi sem veszünk,Panka is jobban szereti a házi kosztot. :lol:

Ma üveges spenótot akartam neki adni-hát kiverte nála a biztosítékot rendesen. :shock: :D
Eddig semmilyen kajával nem csinálta ezt,öklendezett,fuldoklott, a végén már sírt is szegénykém...mondjuk jóval sűrűbb is volt,mint amihez szokott,lehet,hogy holnap még megpróbálom valamivel hígítva odaadni neki,de ha úgyse ízlik,akkor hagyom a csudába...

piki
 
 


Szivi Marcsi. :)
Kivi vok a kutyusra,bizti nagyon cuki. :D

Barninak az ínye duzzadt,meg rágcsál mindent, meg ma nagyon nyűgi volt egész délután. :?

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,amekkora barom vagyok,csak most néztem meg a kence szavatossági idejét,mikor kikészítettem,hogy viszem a postára.
Azt írja,hogy a gyártástól számítva 6 hónapon belül felhasználható...szóval ez már tutkó lejárt,mivel Panka születése után váltottuk ki,ő meg már 7 hós elmúlt. :oops: :shock: :roll:
Bocsi,hogy ígérgetek itt,úgy,hogy meg se néztem...ne haragudj! :oops:
Megnéztem,semmi baja nincs még,de gondolom így úgyse kennéd Barni popójára...


Pankuckó ma megint hajnalban kelt,már kezdek kicsit fáradt lenni... :?
Egy hete legalább minden nap 4-5 között kel és már nem akar visszaaludni...

piki
 
 


Sziasztok!

Marcsi! Nagyon irigyellek, hogy elhoztatok egy kutyát a menhelyről, nekem is ez minden vágyam! Most végre kertes házunk lesz, de gyanítom, most se jönne össze. Veszünk kutyát, de fajtatisztát kell vegyünk, mert a férjemnek kell a munkához. Két kutyával meg egyenlőre nem akarok bajlódni, amíg Emi ilyen pici. De majd eljön az én időm, és akkor a legkeverékebb kutyát hozom el :)

Emi nagyon fejlődik, már olyan gyorsan mászik, hogy szinte utól sem érem. A lakást egyre bababiztosabbá kell tenni, elpakoltam az állótükröt is, mert Emi ott illegette magát előtte :)

És a dohányzóasztal alsó polcára (lassan a felsőre is) olyan dolgokat pakolok csak, ami neki játék!

Így sokkal több időm van, tovább elvan egyedül, de ha nem, akkor csak utánam jön és már jó is neki :)

Ja és csücsül is, egy kézzel támasztva...pedig még csak most született...

Márcsak a foga hibádzik :)

Az én pospsikrémem is lejárt (gyógyszertári), de én még használom, nincs semmi baja szerintem, nem akarom kidobni.Ez gáz???

Üdv

kaborka
 
 


Sziasztok

Semmi baj Marcsi. :D

Nagyon cuki lehet Emi a tükör előtt, igazi kis nő! :lol:
Nagyon ügyes kislány. :)

Zsuzsi jó fél 4-kor a szökőkútnál?

Arra gondoltam, hogy csinálok egy gmailt, mert a freemailesek és aki citromailes nem kapta meg a Babakonyhát, és oda feltöltöm és elküldöm mindenkinek a jelszót h le tudja tölteni, és akinek még van vmi hasonló azt fel tudja tölteni oda,és akkor mindenkinek meglesz minden. Jó? :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,ez tök jó ötlet! :lol: :lol: :lol:

Emi nagyon ügyes! :lol:
Én is úgy várom már,hogy Panka kússzon-másszon,szerintem akkor sokkal érdekesebb lesz már neki a világ és kevesebbet akar majd rajtam lógni. :oops:

A tegnapi spenótot feltuningoltam egy kis őszibarackkal,nem sokkal,csak pár kanállal,hogy hígabb legyen,hát így rögtön megette a kisasszony gond nélkül.
Ma találtam a piacon jó kis bébicéklát,holnap meg is csinálom neki almával,krumplival.Ezt állítólag minden baba imádja,hát majd meglátjuk...

Ma megjött a borostyánlánc is,amit rendeltünk Pankának,abszolút nem foglalkozik vele,hogy a nyakában van-remélem,kifejti a hatását...

piki
 
 


Oké Szilvi, akkor fél 4.

Zsuzsi

Kép
zsukka75
 
 


Marcsi a láncon én is gondolkoztam, de nem tudom Barni elviselné-e.
Az én láncomat mindig tépi mikor az ölemben van, főleg mikor altatom. :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Ezt a hetet végig krumplizzuk, de nem tudom utána mit adja neki, gyümit vagy maradjak a zöldségnél (répa stb...).

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Iwiwen küldtem el mindenkinek a jelszót, Boróka ha megírod priviben az email címedet neked is elküldöm, ha kell. :)

Reni hétfőn feladom a kencéket, ha ráér addig. :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Sziasztok!

Jázminnak boldog hófordulót:-))))

Most van egy kis időm, így gyorsan beugrottam:-))
Tegnap milyen jó, hogy beugrottam a munkahelyre, mert közölték, hogy oda nem tudnak visszavenni, ahonnan eljöttem, mert új kormány, új főosztályok, új titkárnők....
De tudtam beszélni néhány votl kollegával, akik talán tudnak majd segíteni a visszatérésnél.
Úgyhogy jól elment a de., csak annyira volt időm, hogy összedobtam gyorsban egy lecsót és már mehettünk is vissza Laurárért a bölcsibe. Eredetileg villamosozott volna az apjával, de olyan szar idő volt felénk, hogy inkább nem vállaltuk be a megázást. Aztán persze nem lett belőle semmi :roll:
Hazafele meg fagyiztunk, csak szegény Panna kapott így később enni, de egész jól bírta a gyűrődést.
Ma meg de. elmentem Pannával beiratni őt a bölcsibe. Hát nem sok jóval kecsegtettek. Terveim szerint 2 éves koráig akarok vele is itthon maradni, így gondoltam, hogy még időben vagyok. Hát nem :evil: :evil:
Azért kicsit kiakasztó, h. még nincs is 5 hós a gyerekem és már most izgulhatok, h. felveszik-e vagy sem. Én beirattam, így most várhatok. Aztán meg az okmányirodában voltam lakcímbejelntőt kérni, mert még nem Vecsésre vagyunk állandóra bejelentve. Az időpontot már lefoglaltam, erre közölte a portás bácsi, hogy nem az okmányirodába kell mennem, hanem a népességnyilvántartóba és oda nem kell időpont.
Nem kezdtem el vele vitatkozni, mert előtte még telefonon is megkérdeztem, hova is kell mennem és ott is az okmányirodát mondták. De ha nem lesz jó mégsem, akkor azt hiszem kiverem a palávert, hogy miért tájékoztatják az embert félre. Úgyis viszem mindkét gyerkőcöt magammal, remélem, akkor majd rendesebbek lesznek.
Aztán meg alighogy hazaértünk, az egyik rokon jött látogatóba, így nem tudtam semmit sem csinálni, most ment el, mert már szóltam neki, menjen el, mert nemsokára indulnom kell Pannával az ovis szülőire :roll: Hát erre is kiváncsi leszek, hogy milyen lesz.
Gyerkőcöket nem kell vinni, mármint ovisokat, csak a szülők menjenek, de Pannát nem tudom hova tenni, így jön velem.
Most egy kicsit mozgalmasak a napjaink, de nem baj, legalább gyorsan elszalad.
Holnap meg be akarok menni a bölcsibe, egy utolsó körbenézésre, és vinni egy-egy szál virágot a gondozónőknek, mert nagyon rendesek voltak Laurával szemben.
De már megyek is, mert Panna felébredt a 10 perces alvásából.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Szilvi!


Köszi a recepteket, ahogy elnéztem, sokat fogok belőle használni.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Szilvi,én a répával folytattam,csak azt Panka nem annyira komálta,így gyorsan ugrottunk a gyümölcsökre:alma,őszibarack...

Ez elég megdöbbentő,hogy már most kéne bölcsibe íratni a gyereket... :shock: :shock: :shock:
Azt se tudom,hol fogunk akkor lakni....mert azt remélem,hogy nem itt...

piki
 
 


Marcsi Gréti is furin nézet mikor spenotot adtam neki de aztán megette.ma paradicsomos krumplit kapott hát nem volt elragatatva.
Céklát még nem sikerült vennem de Jocika annak idején nagyon szerette,meg a spenotot,sütötök,stb most értünk haza a délutáni sétából meg boltba voltunk haza felé elaludt gréti aztán aludt itthon vagy 10 percet de lehet hogy sokat irtam.
de ahogy olvaslak titeket hát nem nagyon alszanak a babók.


JA HÁ ez a bölcsi kérdés is elég érdekes az anyukának már akkor bekel iratni a gyereket a bölcsibe mikor még meg sem születik hogy legyen helye.
hát én nem nagyon reménykedem hogy 2 gyerköccel találok állást egyel is nehéz volt.
Meg aztán Jocika már megrendelte a kistesót :D

Majd irjatok hogy vált be a nyaklánc én is nézegettem .
na megyek mert gréti megunta

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Én ma kész vagyok. Megjött éjjel és annyira görcsöl a hasam, persze a paracetamol nem hat :S annyira fáj, hogy már lassan bőgök, természetesen sógimék bejelentkeztek, hogy jönnek...fas**a már csak Ők hiányoztak!

Akkor kidobom az üvegeket, mert én veszem ezeket a Kecskeméti, Hipp italokat, nem ételt, hanem a gyümilevet...szőlő, amik most még nincs ennek.

Ez a bölcsi nagyon durva, akkor én is beíratom az oviba, mert én 3 évig itthon akarok lenni vele+lehet addig lesz még egy baba...!!

Örülök Bea, hogy jelentkeztél ahogy látom sok jó dolog volt, mert nyaraltatok, olyan jó lehetett!
Gréti tök aranyos ahogy írtad. Épp egy kislány után ordibált az anyukája, hogy Gréti :) gondoltam rátok.

A kocsink 60 000Ft lett, hát nagyon örülök mit ne mondjak.

Megyek, mert lassan jönnek.

Fanniról tudtok valamit? Kicsit aggódom, hogy nem ír!

Kép
Vendég
 


nincsenek

Kép
Vendég
 


Eszti is eltűnt megint,Fannival együtt... :(

Panka délután óriásit aludt és ahhoz képest már álmos...valami front jön megint? :shock: :roll:

Én még soha nem vettem bébiitalt.Anna,te azt mikor adod?
Víz helyett kapja Jázmin,vagy mondjuk tízóraira,uzsira?
És miből itatod vele,cumisüvegből vagy pohárból?

piki
 
 


Nekem is tegnap jött meg. :evil:
Leszakad a derekam....
Már ezért megérné bevállalni a kistesót...újabb pár hónap menstruáció nélkül... :lol: :lol: :lol: :lol:

piki
 
 


Megjöttem én is,.most értünk haza Barnival, barinőmmel taliztunk és elmentünk kicsit csavarogni. :)

Zsuzsi még 1x nagyon köszi a krémeket! :D :D

Joci már berendelte a 2. kistesót? :lol:

Anna sajnálom a hasad. Remélem hamar elmúlik a fájdalom. :(
A kocsi... :evil:

Bölcsi... :x Én már jövő szeptemberben beadnám,akkor már lesz másfél éves,és visszamennék dolgozni.
Kövezzetek meg érte nyugodtan,de én már nagyon unom az itthonlétet. :oops:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Hihi nekem meg most múlt el. :lol: :lol:

Kép
Kép
szilvancska
 
 


Szilvi,szerintem senki nem fog megkövezni. :lol: :lol: :lol:

Én már csak a tesóbaba után akarok melózni,de én vén trotty vagyok hozzád képest. :oops: :lol:

piki
 
 


Nem vagy vén trotty. :D

Picibabán van pár tök jó emléklap,képkeret. :)

Kép
Kép
szilvancska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: