Új privát üzeneted érkezett!

Szia Saxi!

Te egy tündér vagy!!! És nagyon-nagyon gyors!!! :lol: Köszönöm szépen a receptet! Akkor holnap gyúrok egyet, pénteken meg szaggatunk-sütünk (remélem nem túl :roll: )
Olvasva, rögtön megállapítottam, hogy fele mennyiségből csinálom...és pár sorral lejjebb meg is erősítettél ;) Köszi :lol:

Puszi Nektek!!!
Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Marcika!

Nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk!! Évi, Rolcsi és a többiek :)

Kép

...és minden kicsi és nagy gyereknek boldog mikuláááást!

Kép

Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szia Évi!

Köszönjük szépen mind a szülinapi, mind a Mikulásos köszöntést, üdvözlést :)
Épp most bőgtem egy kiadósat (pozitív értelemben!!!), ahogy végignézegettem Marcikám születésekor készült képeket. Jól esett így magamban pityeregni...Fiaim házon kívül ;)
Marci már 3 éves és 1 órás :D

3 éve+1 órája :) - csak figyelt nagy szemeivel az új világra
Kép

Pihenés közben :)
Kép

És a napokban :)
Kép

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is kívánok nagyon szép Mikulás napot a Kiskrampuszainknak :)

Kép

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk. Egy kis köhögés van, de nem vészes. Bár apa elkapta a gyomorhurutot, és ki van dőlve kicsit, ezen kívül minden ok. Ma voltunk a Mikulás-napon az oviban. Jól sikerült. Teszek is fel képeket.
Szülinaposoknak és névnaposoknak sok boldogságot kívánok.
Manó egyre többet mocorog, amit nagyon élvezek. Szerencsére a görcsök elmúltak.

Saxi! Vigyázz magadra! Már nagyon a végén jársz.

Kép Dani
Kép Szürke pólóban Gergő
Kép Dani épp megkapja Télapótól a csomagot
Kép Gergő legjobb barátjával, Bencével


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Drága Marcika!

Istenke éltessen sokáig szülinapod alkalmából!
Sok szeretettel puszilunk!

Saxi, Isti, Bogi, Lili, Pocilakó
Kép

Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!

Saxi, Brigi!
Köszönjük szépen a köszöntést! :D

Elnézést, hogy csak most, de elég sűrű volt a hétvége, Gábor is itthon volt szabin, Húgomék, Anyu stb.
Marcikám igazán fel sem fogta a szülinapját, mert mostanság valahogy alapban el vannak látva meglepetéssel: adventi naptárból minden napra jut egy kis meglepi (most kihagytam 2 napot, hogy élvezni is tudják az elkövetkezőket :oops: ), meg a Mikulás, most meg a szülinap... Bár a gyertyák többször meg kellett Neki gyújtani, mert imádta fújni őket/őt...Benikéről nem is beszélve: 2 méteres távolságnak fittyet hányva fújt :lol:
Minden jól sikerült, majd rakok fel képeket, de még a szgépre sem töltöttem fel őket :oops:

Saxi!
Megcsináltuk a mézest :) , hát azért meg lett az eredménye, hogy Marci is besegített (szája be sem állt közben/előtte/utána), mert eléggé felületesen olvastam el a "hol is hűljön a kisült mézes" fejezetet és tepsi helyett a sütőben hűtöttem. Persze furcsáltam erősen, hogy szét fog száradni benne, így 2 tepsi után újraolvastam és HEURÉKA!!! a következő 2 tepsi már nem lett kőkemény :lol: De jót derültem/derülök rajta :lol: A kemény részét bevállalom, tea melett kítűnő :wink: , Marci pedig ezerrel nyeli a sikerült változatot :D
Köszi mégegyszer a receptet!

Apropó, 16 hónapos gyerkőc ehet már mézet? Mondjuk nincs nagy mennyiség a sütiben, de mégis :roll: (már falatozott picit belőle, de ha rajta múlik és nem figyelek, akkor megeszi az összeset! de tényleg 8) imádom, ahogy eszik, isteni étvágya van :D bezzeg Marcinak :cry: )

Brigi!
Nagyon klasszak a fotók! Az igazat megvallva, én tisztára összekeverném a Srácaidat, többször oda-visszatekergettem a képeket, hogy akkor most ki kicsoda :D Nekem két tojásnak tűnnek és a képen nem is jön ki a korkülönbség.
mocorgás :D irigy 8)
Párodnak jobbulást! és remélem a köhögés már messzire szállt Tőletek!

Többiek? :cry: :cry: :cry:
Hogy telt a Mikulás, hétvége? HOgy készültök a karácsonyra? Légyszi-légyszi!!!

Puszi mindenkinek!
Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Rakok fel képeket a Mikulásozásról+szülinapról :)
Hátha valaki benéz ;)

Így készültek a Mikire :)
Kép

Megérkezett a Mikulás ;)
Kép

Kiskuktám :D , itt még nem túl lelkesen :oops: , illetve a fényképezőre allergiás egyre gyakrabban :roll:
Kép

Lelkesebben nyújtunk :)
Kép

Szaggatás, erős koncentráció mellett :D
Kép

Szülinap :D
Kép
Kép
Kép
Kép

Benike pedig így fújta több méteres távolságból a gyertyát :lol: (azóta is, ha gyertyát lát, kiköpi a tüdejét :lol: )
Kép


Bocsi, hogy sok lettem 8)
Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Jók a képek. Édesek a gyerekek. Nem csoda, hogy a fiúkat összekeverted, sokan vannak így velük. Nagyon egyformák. Szerencsére jobban van mindenki a családban. Reméljük, karácsonyra nem kapunk el semmit.
Készülünk nagyon. Házdíszítés készen van. Nagyon szeretem ezt az időszakot.
Holnap megyek uh-ra. Majd megírom, minden ok-e. De tudom, az lesz.

Saxi???


Pusszantás mindenkinek!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Fiúk tündériek, látom neked is szuper kis kuktád volt a sütésnél.
Örülök, hogy végül sikerült a süti.
Én úgy tudom, hogy egy éves kortól adható kis mennyiségben a méz.
De a sütiből szerintem simán ehet Beni is, mert nincs benne túl sok méz és ráadásul sütve van, tehát az allergizáló pollenek már nincsenek jelen, ami miatt kerülni kell a mézet kicsiknél.
Nálunk is ég és föld a két gyerek evésben, Bogikám nagyon óvatosan falatozik, Lilikém bezzeg egész nap enne.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi!

Srácok tényleg nagyon hasonlítanak, nagyon jók az ovis képek.
Én is ma voltam dokinál, Ctg, méhszáj ellenőrzés, és szokásos rutin a védőnőnél.
Ez volt az utolsó tanácsadás amire mennem kellett.
Még minden oké, de dokibácsi szerint a hétvégén szülünk.shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Kiváncsi leszek, mert jóslók már vasárnap óta minden nap vannak.
Várom a híreket felőletek, hogy mi volt az Uh.-n.

Megyek altatni.
Mindenkit puszilok, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam, de látom megint lefagyasztottam a topick-ot.
Na sebaj azért teszek fel egy képet a lányokról, két hete készült az oviban.

Mindenkinek szép napot, puszi.
Saxi
Kép

Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Saxi!

Nem fagyasztottad be a topicot, csak kevesebb az időm jönni. Uh-n minden ok, szépen fejlődik Manó. Tuti, hoghy ismét fiunk lesz. Szépen látszott, aminek kellett. Kb fél kg. Legközelebb januárban megyek, és onnantól kéthetente kell mennem méhszájellenőrzésre. Akkor már Dani is oviba jár, így nem kell aggódnom, hova is teszem.
Vigyázz magadra. Értesíts, ha megvan a baba.

Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors híradás, két fájás közt.
Azt hiszem eljött a nagy nap.:)
Tegnap óta vannak fájások, de még nem állt be rendszeresre, már beszéltem az orvosommal, és ma délután be kell mennem a kórházba.
Lányokat most vitték el anyukámék, Isti is hazajött a munkából.
Még egyenlőre itthon vagyunk, várjuk a megfelelő pillanatot az indulásra.
Nem akarok túl korán bemenni, itthon valahogy könnyebb a vajúdás, jobban megtalálom a helyem, és jó, hogy Istikém mindenben segít.:)

Mindenkit sokszor puszilok.
Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Saxi!

Kívánom, hogy könnyű szúlés legyen. Sok kitartást és erőt nektek. Vigyázzatok magatokra. Feltétlenül értesítsetek bennünket.

Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Drága Saxi!
Annyira éreztem :D Egész nap a fejemben jársz, jártok és erre tessék! Drukkolok és rendelületlenül gondolok Rátok! Ügyesek lesztek a Babócával és Istvánnal együtt, hisz már rutinosak vagytok :D
Várjuk a híreket!

Puszi milliószor Nektek!!! Melinda (jaj, libabőrözöm :oops: )


Brigi!
Gratula a kukacoshoz! Apuci "csak" fiút tud lőnni, ahogy elnézem. Valahogy úgy érzem, hogy nálunk is ez lenne... :lol: Egy szintén kétfiús barátnőmmel beszélgettem épp erről, hogy ha valaki garantálná, hogy a harmadik kiscsaj lenne, akkor tutira belevágnánk, de hát nincs ki garantálja :roll: Félreértés ne essék, örülnénk a fiúcskának is, de... értitek, ugye :lol: Pár év múlva úúúúúúúúúúúgy fogok majd unatkozni, hisz a srácok majd fúrnak-faragnak Apjukkal, rajta lógnak majd...aztán majd elválik :lol:

Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Kedves Édesnyák!

A napokban sok-sok karácsonyi zenével gazdagszik a www.pszichologia.multiply.com oldal. Lesz hangszerrel játszott zene, lesz magyar nyelvű és angol nyelven is – kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A feltöltött zenék listáját itt is megtaláljátok az „Érdekességek” menüpont alatt: www.pszichologia.mlap.hu Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok. Természetesen a tanácsadás lehetősége a továbbiakban is fennáll.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Saxi :)
Drukkolok!!!!!!!!!

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok Mindenki!

Megszületett péntek 22.33.-kor Zília :) 3kg, 48 cm. Ha a névből nem jönnétek rá, kislányról van szó!

Képeket majd máskor, mert szét vagyok esve..
Késő van..

Üdv Mindenkinek

István
saxi
 
 


Szia István!!! :D

Óriási gratula!!! Sok boldogságot a három lányhoz :wink: :D

KépKép
gigi28
 
 


HURRRRRÁÁÁÁ!!!!!

Saxi és persze István :)! Szívből gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!!!

Remélem minden rendben ment!!!! Nagyon várjuk a képeket és majd a beszámolót!!

Puszi: Évi

Kép

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Saxi, István!


Nagyon örülök, remélem, minden rendben volt a szülésnél. Puszilunk benneteket. Jó erőt és egészséget kívánunk:


Brigi és családja

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Drága Saxi és István!

Szívből gratulálunk Nektek a Kislányotokhoz!!! :D És természetes a Lányoknak is a Hugicához! :lol:
Nagyon jó egészséget és sok-sok tejcsit!
Szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphattatok volna :D

Millió puszi!
Melinda, Marci, Beni és Gábor


Kép

István!
Várjuk a fotókat ;)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Drága Saxi és István!

Gratulálok Nektek a 3. kislányotokhoz! Sok-sok egészséget és boldogságot!!!!!!!!!!!!!

Puszi
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, csak egy pár szóra ugrottam be.
A képeket holnap felteszem.
Majd írok részleteket is, de most nagyon fáradt vagyok, még nem vagyok teljesen önmagam.
Nehéz volt a szülés tele fájdalommal, izgalommal, és hatalmas boldogsággal.
De remélem hamar helyre rázódunk.
Mindenkit sokszor puszilok, holnap jelentkezem.
Saxi
saxi
 
 


Szia Saxi!

Úgy örülök Nektek! Bármennyire fáradtság jön a soraidból, de ott van az a nagy boldogság is :D
Ma számolgattam, hogy haza kéne már jönnötök és hurrá, otthon vagytok. Nagyon jól időzített a kis Zília: a karácsonyt már ötösben tudjátok otthon tölteni :)

Ahogy engedik a Lányok, várjuk a fotókat, beszámolót!
Ha akad egy-két (másod)perced, pihenj! Nagyon sok erőt kívánok Neked, Nektek!

István otthon tud most lenni Veletek?

Millió puszi Nektek!
Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Csajok!

Írjatok!!!
Saxi tartotta mostanság életben a topikot, de ugye Ő most nemesebb feladatokat "kénytelen" ellátni :wink:

Írjatok egy kicsit magatokról, tudom, hogy a karácsonyi készülődés, hacacáré kivesz pluszban mindenkiből. Legyen ez egymás felé a karácsonyi ajándékunk :oops: Oké?

Én holnap jövök részletesebben...egygyerekes leszek, Marci Nagymamázik.

Mindenkinek szép estét!
Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Szia Melinda!

Megküldöm az első pici ajándékomat. :) :) :)
Köszönöm a jókívánságokat aranyos vagy, és ránk is fér. :)
Istikém január 11.-ig itthon van, aminek nagyon örülök.
Az éjszakánk jó volt, tudtam egy kicsit pihenni is.
Most lépnem kell, de ahogy tudok, ha csak egy pár sorra is de jövök.
Puszi, Saxi
Kép
saxi
 
 


Saxi!
Mégegyszer nagyon gratulálok Nektek a kis csöpséghez!!! Annyira édes!!!!!!! Hanyadik héten szültél a végén?
Lányok mit szólnak a kistesóhoz!

Melinda!
Igyekszem írni, bár nagyon be vagyok havazva munkával így ünnepek előtt!
Magunkról:
Túl vagyunk egy betegségen, Norbi kezdte, elfajult neki hörhuruttá, aztán én is elkaptam, nekem meg arcüreggyulladásom lett, de már jobban vagyunk, Norbi a héten már ment oviba! A reggeli sírások sajna még megvannak leginkább amitt, hogy nem tudok én érte menni az oviba, de remélem pár hónap múlva ez megoldódik, ugyanis nagyon nagyon halkan megsúgom, hogy múlt vasárnap és a héten hétfőn pozitív lett a tesztem, de még nem szeretném elkiabálni!!!!!!

Puszi Mindenkinek

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Saxi!
Köszönöm/jük ezt a gyönyörűséges Ajándékot!!!
Annnnyira édi :lol: :lol: :lol: Kis pufók :D Visszanéztem és a 3 kilója "csak" 48 cm-en oszlik, így érthető 8)
Csodaszép na!
Drukkolok, hogy jó Baba legyen: egyen-aludjon :wink: Örülök, hogy Istvánod is otthon lehet és nem is keveset, de el is fog kélni a segítség! Puszi Nektek!!!

Györesz!
Én pedig csak suttogva gratulálok, de majd ha biztos és minden rendben lesz, értesíts minket, hogy hangosan is megtehessem! Épp ma reggel filóztam, hogy vajon mi van Veletek, hogy álltok a babaprojekttel és örülök, hogy jól alakul :D
Sajnálom a betegséget, hogy ennyire levett Benneteket. Már előre rettegek, hgoy mi lesz velünk is januártól, ahogy Marci ovizik :roll:
Hú, ez a sírás tényleg tartósnak bizonyul :( Tényleg nem tudok okosat, hogy mi segíthetne, bár a kézenfekvő mo-t tudjuk, de hát az kivitelezhetetlen munka mellett :(


Lehet, hgoy szülnöm kéne egy 3. gyereket, hogy nyugodtak legyenek a napjaim :shock: Csajok, ma egyszerűen kész diliház volt itthon, hogy egygyerekes lettem: BENI EGÉSZ NAP A SEGGEMBEN (BOCS!) LÓGOTT!!! Azt hittem begolyózok, lépni nem tudtam, mert féltem, hgoy összetaposom. Szószerint a lábam nyomában járt. Mi lesz velem januártól :roll: Nagyon hozzászokott Marcihoz, ami persze természetes, de ezt nem gondoltam volna, hogy ennyire csimpaszkodik majd rajtam :?
bár sok helyről hallottam, hogy 1-2 hét és levakarható lesz rólam, de addig :roll:

Tegnap voltunk ovis karácsonyi ünnepségen. Annyira megleptek az óvónénik, hgoy meghívtak, pedig Marci még nem is ovis. Nagyon élveztük: volt egy kis műsor, aztán közös játék "kifulladásig". Marcit alig lehetett hazarángatni :lol: Persze igazán gyerkőccel még nem játszott (amin Gábor rögtön bepánikolt :lol: ), de jól elvolt így is a tömegben, bár sokszor hívott minket, elsősorban engem magával... VISZONT Beni mintha ott se lettünk volna, elment a csajokkal főzőcskézni, szedte le a polcról, karácsonfa alól a játékokat, ámult-bámult, evett-ivott, csak lestünk. Komolyan mondom, ahogy halad előre az idő, kezdem egyre kevésbé ismerni a saját gyerkőceimet :oops:

Azt hiszem most ennyi. Lenne mit írnom, csak lassan elő kéne készíteni a vacsit (végre sikerült kenyérsütőben fincsi kenyeret sütnöm, úgyhogy azt eszünk 8) ).

Gigi, Évi, Kata, Mica, Brigi!!! (Vajh' , kit hagytam ki :roll: Gáz napom volt, úgyhogy nézzétek el nekem!)
Írjatok légyszike!

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok :)

Saxi :D
Édes kis húsgolyó ez a lányzó! És teljesen úgy néz ki mint a tesói! Szép :D

Melinda :)
Itten vagyok én is, de minden összejött. Györeszékhez hasonlóan betegeskedtünk. Kb. egy hónapja lett beteg Oli, de csak sima megfázás volt, de dokinéni azt mondta, hogy ha van rá lehetőségem, tartsam itthon. Úgyhogy két hétig itthon nyomúlt, miközben megszüntette a délutáni alvást. :evil: Amin én teljesen kibuktam, de most már kezdem megszokni és nagyon erős nosztalgiával gondolok vissza a régi szép időkre :mrgreen: Viktor is elment Kínába, majdnem két hétre :arrow: jól voltam ! Egy hétig ovizott Olikám, aztán ezen a héten, hétfő éjszaka ismét kijött a kruppja. Most viszont nagyon durva volt, kúp sem segített. Úgyhogy rohantunk be a Tüzoltó utcába. Nem is részletezem, de pokoli érzés volt attól félni, hogy megfullad a kezemben. :cry: Szerencsére kedden hazajöhettünk, mert nem fulladt. VIszont most nagyon csúnyán, hurutosan köhög és taknyos. :| De mindeközben pörög ezerrel, nem alszik. Viktor épp ma mondta, hogy gyerekkorában fizettek már neki, ha tíz percre leült. Úgyérzem Olikám gazdag gyerek lesz :mrgreen: Közben jártam nőgyogyihoz, fogorvoshoz. boááááááá
Tényleg készítsd fel magad, hogy Marci is betegeskedni fog, sajnos ezt nem lehet elkerülni.

Györesz :)
Halkan drukkolok! Apa aztán most nem teketóriázott :mrgreen:

Utólag is boldog szülinapot kívánok minden gyerkőcnek!! Bocsi, hogy nem név szerint, szánom-bánom!!!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a halk gratulációt, majd szólok, ha hangosan is lehet! Majd csak januárba akarok dokihoz menni, amikor már látni is valamit az uh-on, de egyenlőre még azt sem tudom, hogy kihez menjek, mert a régi dokim már nem vállal szülést ráadásul az még messze is van otthonról!

Melinda!
Harmadik????? Na a végén még bejön! :lol:

Na mindjárt írok még!

Kép
Kép
györesz
 
 


Jajjjjj itt iszonyú bolondokháza van!

Gigi!
Nagyon sajnálom szegény Olit, na meg Téged is! Annyira szörnyű lehet ez a krupp, Norbi egyszer köhögött úgy fuldokolva, de mire megijedtem alább is hagyott, de a mai napig emlékszem rá, el sem tudom képzelni milyen szörnyű lehet egy ilyen roham! Ezt mikorra nőheti ki???

Melinda!
Milyen furcsa, hogy a két fiad mennyire más!!! Én is annyira kiváncsi vagyok, hogy a második milyen lesz majd!

Na majd ha tudok még íok!

Puszi Mindenkinek

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!


Saxi! Gyönyörű a kislányotok. Mégegyszer gratulálok. Próbálj minden szabadidőt pihenésre fordítani. Tudom, nem könnyű.

Magunkról: Jól vagyunk. Daninak ma tartottuk a szülinapját. Képeket majd teszek fel, de még nincs a gépen. Készülünk a karácsonyra. Sütöttem is, de holnap az utsó takarítás mellet folytatom még. Legyen elég a süti, nehogy szégyent valljak.


Pusszantás mindenkinek:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Csak egy pár szóra, hogy elköszönjek mert már nem lesz időm addig jönni.
Minden rendben velünk, lányok élvezik a babázást, és persze mi is.:):)
Éjszakák rendben vannak, tudok pihenni is.
Most mennem kell Zília követeli a cicit. :)

Mindenkinek Békés Boldog karácsonyt, és Boldog új évet kívánok!

Sok puszi, Saxi

Kép
saxi
 
 


Ez az én ajándékom mindenkinek.:)

Puszi

Kép
saxi
 
 


Saxi!


Köszönjük az ajándékot.



Mindenkinek:

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk!


Dani, Gergő, Attila, Brigi és Pocaklakó Bence

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Saxi!
Tüneményesek a Csajok! Köszi a fotót :D Lilike milyen kis husi, imáádom :lol: Zília pedig annyira aprócska :)

Gigi!
Örülök, hogy írtál :D , de amiket, annak már nem nagyon :( Remélem, azóta már mindenki makkegészséges! iszonyatos ez a krupp, bele sem merek gondolni, mit csinálnék...én egy vacak hányástól be tudok néha pánikolni (ahogy ma reggel is :? )

Györesz!
Bolondokháza a mhelyen :evil: Nálatok is az van, hgoy mindenki még idén, ünnepek előtt akar mindent elintézni? Néha olyan érzésem van, hogy megbolondulnak az emberek és azt hiszik, hogy jövőre nincs élet...
Kicsit nosztalgiázok Veled, anno 2 éve Beni első életjelét adtam karácsonyi ajándékként Gábornak :D Hihetlen, hogy hogy elrepült az idő :shock: Élvezzetek ki minden pillanatot!

Brigi!
Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok Danidnak - egy kicsit megkésve! :D (Várjuk a fotókat!)
Kép

Pocakra pedig simit küldök! Hohó, látom hogy a Pocakot Bencének hívják :P Pihengess is az ünnepek előtt/alatt ;)

Kérek egy kis drukkot, mert Marci délelőtt kihányta a reggeli egy tetemes részét :roll: Remélem, csak a kakaórepeta tette meg a hatását, azóta jól van, ebédből először nem kért, aztán rohangálva a lakásban az azért bekapott belőle egy-két falatot (most még ezt is megengedtem Neki :oops: ).
Remélem, az Ünnepekre senki sem lesz beteg sem nálunk, sem Nálatok!

Köszönöm Lányok a karácsonyi üdvözleteket és ezennel én is minden szépet és jót kívánok:

NAGYON BOLDOG, BÉKÉS, GYEREKKACAJTÓL HANGOS, NYUGODALMAS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

Kép

Millió puszi:
Melinda, Marci, Beni és Gábor

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Melinda!

Remélem, Marci már jobban van. Mi jól vagyunk. Köszönöm Dani nevében a jókívánságot. Igen, jól láttad, Bencénk lesz. :lol:
Sok pihenésre nem számítok. Karácsony napján itt lesz az egész család. Úgyhogy van mit csinálni. De nem baj. Majd utána ráérünk pihenni.


Pusszantás:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok :D

Kellemes karácsonyi ünnepeket!!!!

http://www.elfyourself.com/?id=1710742253

(remélem megtudjátok nyitni! érdemes :mrgreen: )

Kesselyák lányok nagyon aranyosak!!

KépKép
gigi28
 
 


MINDEN BABÁNAK, KISLÁNYNAK ÉS KISFIÚNAK, MAMÁNAK, KISTESÓNAK ÉS NAGYTESÓNAK KÍVÁNOK NAGYON BOLDOG, VIDÁM, BÉKÉS ÉS MEGHITT KARÁCSONYT!!!!!


A legszebb karácsonyi ajándéknak, Zíliának ezúton is nagyon jó egészséget, nyugodt éjszakákat kívánok!

Évi

Kép

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, hogy én nem kívántam senkinek boldog karácsonyt, de otthon továbbra sincs netünk itt meg bolondogháza volt ünnepek előtt!
Remélem mindenkinek szépen telt a karácsony!
Én sajna most is dolgozok, pedig semmi kedvem és alig van ügyfél, ahelyett hogy otthon lehetnék a családommal itt ülök unatkozva!

Nálunk nagyon jól telt a karácson Norbi egy halom játékot kapott, már azt sem tudom hogy hova pakoljam, kifolyik a szobájából!

Ma kértem időpontot egy dokihoz pocaklakó ügyben, 9.-én megyek, addigra már remélhetőleg szívhang is lesz!
Eddig teljesen jól vagyok, csak a cicim fáj! De olyan fura, hogy sokszor teljesen megfeljtkezek róla, Norbit ugyanúgy emelgetem, meg minden és néha észbe kapok, hogy ho ho egy picit talán vigyázni kéne!

Nem is tudom mit írjak!

Írjatok! MOst ráérek, meg még holnap is!!!

Puszi Mindenkinek
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Györesz!
Tetszik az új vonalzó :D Majd írj, hogy mi volt a dokinál...
Benivel én is így voltam, hogy annyira nem aggódtam, hogy "jaj, vigyázni kell a pocira stb". Emelgettem Marcit, sőt még lovagolt is a pocakomon :shock: Bár a mai eszemmel én sem értem az akkori önmagamat :lol:
Játékhalom hasonló nálunk is. Benivel vagyunk igazán bajban, hogy milyen ajándék, új játék neki, amikor Marcinak már anno minden megvettünk stb., de persze még egy-két-kismillió ez-azt csak veszünk.

Sajna mindkét gyerkőc beteg lett karácsonyra: 23-24-én lázzal nyomták végig mindketten. Marci olyan alattomosan lázas, csak lestem, amikor kicsit melegnek tűnt és 39-39,2-őt mértem Nála. Bezzeg Beni "csak" 38,5-nél alig élt :? Láz elmúlt, Beni 26-án, Marci pedig mára kezdett el köhögni hurutosan. Egyébként jó a kedvük, bár Beni az eddiginél is többet szeretne ölben lenni és lépten-nyomon szopizni (de nem bánom).
Ma voltunk dokinál (persze helyettesítés volt, doki késett min. 3/4 órát...először otthagytuk az egészet, mert akkor nem volt doki és kérdéses volt, hogy mikor is lesz. Gondoltam, nem kéne összeszedni még valamit a sok beteg gyerektől, átszaladtunk Veresre ACC-ért, aztán visszafelé bekukkantottunk és lám megjött a dokker :arrow: bementünk) Beni kapott AB-t :( , mert nagyon csúnyán zörög, sípol a tüdeje, tényleg durván :( Vele csütörtökön vissza kell menni. Marci semmi extra, köptető + C-vitamin.
Félek, nehogy Benyónál tüdőgyuszi legyen a vége.

Nekem tegnapra durrant be a bal kezem, kézfejem, a kis és középső ujjamnál. Valszeg valami (pók?) csípett meg, de iszonyatosan fáj, be van gyulladva, dagadva.
Gábor meg taknyol :roll:

Egyébként jól vagyunk :mrgreen:

Írjatok!

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!


Boldog Új Évet kívánunk:


Brigi és családja



Melinda! Remélem, a gyerekek már jól vannak.


Bővebben majd jövőre írok.


Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet kívánunk!

Saxi, Isti, Boglárka, Liliána, Zília

Kép
saxi
 
 


Egy képecske a lányokról.

Kép Kép

Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Sziasztok!

Ezúton kívánok Mindannyiotoknak Nagyon Boldog Új Esztendőt!!! :D

Kép


Saxi!
Lányok: :D :D :D :D :D :D

Brigi!
Köszi kérdésed...hát a Srácok még köhögnek ezerrel, hurutosan :? Kedvük jó, úgyhogy ez a legfontosabb :D


Puszi Mindenkinek:
Melinda és a Fiúk

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Én is kívánok nektek nagyon boldog új esztendőt!
Kép

Saxi, nagyon édesek a lányok, remélem jól vagytok mindannyian!

Melinda, fiúknak jobbulást!

Puszi: Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

és amiket az Ünnepek alatti hajtásban, betegségek "miatt" elfelejtettem :oops: Bocsi!

Zolika!
3. SZÜLETÉSNAPOD ALKALMÁBÓL NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK!!!
:D :D :D

Kép


Évi!
Névnapod alkalmából sok-sok boldogságot kívánunk Neked!!!


Kép

(hihetetlen, hogy pár nap és Noémit ünnepelhetjük :shock: )

Puszi: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Utólagosan kívánok minden név és születésnaposnak, nagyon sok boldogságot, és minden szépet és jót!
Kép

Nálunk minden oké, jól vagyunk.
Lányok oviznak már csütörtöktől.
Lilikém igazi nagylány ott eszik ott alszik az oviban.
Nincs vele semmi gond, azt mondta az óvonéni, hogy tündéri jó gyerek! :shock: :shock: :shock:
Hogy csinálja??? :lol: :lol: :lol:
Bogikám rendes nagytestvér módjára naponta többször átmegy Lilike csopijába, és ellenőrzi, hogy minden rendben van-e. :lol: :lol: :lol:
Annyira édesek, meg kell zabálni Őket.
Zília is jól van, nagyon jó baba.
Beindult a tejcsim is hála Istennek, így tudok rendesen szoptatni, és nem kell pótlás. Az éjszakák is jók, csak egyszer kel fel szopizni 2-3 körül utána már csak 1/2 7-kor kéri a cicit.
Hát ennyi van velünk.
Remélem mindenki jól van.
Sok puszi, Saxi
Kép

Kép

Kép
saxi
 
 


Szia Saxi!

Örülök, hogy írtál. Zília nagyon ügyes kislány, ha nem tartja ébren a szüleit éjszaka. Bár nekem is lenne ilyen szerencsém Bencével majd. Lilike hogy csinálja, hogy ilyen ügyes az oviban? Nálunk lehet, hogy bele sem kezdünk mostanában. Sajnos Dani megmakacsolta magát a szobatisztasággal. Úgy állunk, hogy nem hajlandó szólni, ha kakilni kell neki. Mit tegyek? Kell beszélnem az óvónénivel, mi legyen ebben a helyzetben. Nagyon cikinek tartom, hisz már minden rendben volt. Nem tudom, mi lehet a problémája. Nem tudsz tanácsot adni?
Egyébként el vagyunk. Azt ne mondom, hogy jól, mert akkor hazudok. Nekem semmi bajom, de a többieknek erős nátha, és köhögése van. Én még kitartok.


Puszi:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: