Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem nagyon dübörög ez a topik! Mindenki dolgozik? Kedves kismamák kíméljétek magatokat! Már nyugodtam beinthettek a főnökötöknek!
Na jó csak vicc volt.

Mi négy hónapig próbálkoztunk a babócával és végre összejött. Ma léptem a 6. hétbe és nagyon boldog vagyok.
A Szent István Kórházban fogok szülni Dr. Varsányi Hajnalkánál.

Tudtok ajánlani valami jó fittness kazettát? Lehet a normál Rékát folytatni, vagy át kell térni a kismama fittnessre? Nem szeretnék bálna-mama lenni!

Barbara
babar
 
 


Sziasztok!
Shine, a költözködés jó dolog! Van benne tapasztalatom...most az irodát költöztetjük, naponta kb. három dobozt tudok megcsinálni, közben mindig alszom egyet. Neked van esélyed, hogy az aktív második harmadban pakolj, úgyhogy hajrá! Különben ki hogy érzi magát? Más is ilyen mormota, mint én? Pocoklakó váró: sajnos nincs ismeretem a MÁV kórházról, van ilyen topic a szülészeteknél.
Üdv mindenkinek ezen a szép napsütéses napon!
teamy
 
 


Sziasztok Lányok!

Örömmel jelentkeznék be közétek immáron ebbe a topicba is. Eddig a "Pár hetes..."-be írtam! Ha minden igaz most kezdem a 7. hetet, és nagyon boldog vagyok! Jaaa meg Apa is nagyon az! Saját számolásom alapján július 7-én várható a nagy nap!
Gratulálok minden friss kismamának, én eddig nagyon élvezem a helyezetet, szerintem szuper jó kis dolog ez!

Teamy!
Írtam Neked a pár hetesbe is, de most olvasom megdöbbenve, miért is keresgélsz Te friss doki után! Ki volt ez a tapló?! Bocs a megfogalmazásért, de olyan szinten vagyok felháborodva, hogy nem kifejezhető szavakkal!
Továbbra - a tények ismeretében is - nyugodtan ajánlom Neked Karcsú dokit. Biztos vagyok benne hogy ilyentől nála nem kell tartanod, és nagyon türelmes, kedves ember. Egyébként nem hallottam rosszat az egomi kórházról! Sőt! De most mennem kell.....Ha érdekel még, akkor kérdezz!

Sziasztok, mindenkinek nyugis napokat kívánok!
Jaaa, én holnap megyek UH-ra! Már úgy izgulok....
Dinocs
dinocs
 
 

 
 

Jo estet Kismamik!Kép
Eddig is olvasgattalak Benneteket,de csak ma merek irni is.Eddig a "megint megjott"-ben dekkoltam,most vegre masfel ev utan sikerult:terhes vagyok.Szereny szamitasaim szerint julius 19.-en kellene szulnom,ha addig is minden jol megy!Mai uh szerintKép a petezsak 12 mm.Kép
Eddigi tuneteim:mellfeszules,szedules,almossag,ehseg,gyakori vizeles!
Remelem mindenkinek problemamentes terhessege lesz es nagyokat fogunk meg itt kacagni egyutt!Kép
Mindenkit udvozol:
szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok!

Barabara, ez a torna téma engem is érdekel. Én eddig elég rosszul voltam, de most már sokkal,d e sokkal jobban, úgyhoyg én is elérkezettnek látom az időt egy kis testmozgásra. Én szertném megvenni a Kismamás Réka kazit. ASzt hallottam, elég kemény (mármint terhestornához mérten). De személyes tapasztalatom még nincs.

Teamy: aláírtuk a szerződést! Kép már "csak" a banki hitel van hátra, és az izgulás, hogy megkapjuk. Majd valamikor februárban fogunk csak költözni, de addig is készülök lelkileg! Kép

Dinocs: üdv itt! Kép Kép Kép Nagyon jó pocakosodást! Kép

Szöszi! Kép Éljen-éljen-éljen! Kép Nagyon jó itt látni téged! Kép Annak idején én is olvasgattam, és néha írogattam a Megint megjött-be.
Hatalmas gratula! KépKépKép

shine(11+4)
shine
 
 


Sziasztok!

Én eddig csak olvasgattam a babaneten, viszont most lehet, hogy aktuális is a dolog!
Nyáron volt az esküvőnk a férjemmel, és ebben a hónapban gondoltuk, hogy el lehetne kezdeni a babóca gyártását. Úgy néz ki, hogy sikerült is a dolog, tegnap csináltam egy tesztet, és két szép erőteljes csík látszik rajta.
Lenne egy kérdésem, ha nem gond! Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy a 29-30. napon téves pizitív eredményt kapjak. Annyira félek, hogy téves a teszt eredménye, és nem is vagyok terhes.

Üdvözlet,

Timi
Névtelen
 


Szia Szöszi!

Én egy kicsit bátrabb voltam és korábban elkezdtem írni a topikba. Én a dokim szerint július 17-re vagyok kiírva, de a saját számításaim szerint július 23., mivel nem 14. napi baba.

Timi

Szerintem a teszt nem nagyon tévedhet, de a legbiztosabb ha elmész egy ultrahangos vizsgálatra. Persze "csak" petezsákot fognak látni, de ők igazolhatják a terhesség tényét.

B.
babar
 
 


Sziasztok!
Olyan rég jártam itt, hogy alig győztem olvasni. Nagyon örülök, hogy ennyi új kismama van, és külön gratulálok azoknak, akiknek több év után végre most sikerült. Nekem van egy ismerősöm, aki a férjével másfél éve várja a babát, de még mindig nem sikerült, ezért át tudom érezni, mekkora öröm lehet neketek most a két csík. Kép

Timi, szerintem a téves pozitív eredmény nagyon ritka, úgyhogy ezen ne aggódj, inkább menj el dokihoz. Szerintem 5 hetesen már érdemes, én is akkor voltam először. Igaz, hogy még csak a petezsák látszott, de a tudat, hogy ő ott bújkál valahol... Kép

Teamy, még ezer éve kérdezted, hogy miért csináltak nekem 12 hetesen 3D-t. A dokim rendelőjében olyan UH gép van, ami tud 3D-s képet is szerkeszteni, de ez nem olyan, mint amit az I. Női klinikán csinálnak, mert itt ha mozog a baba, akkor nem látszik semmi. Szóval nem sok értelme van, mert egy ilyen kis mocorgóról nehéz mozdulatlan képet elkapni. Egyébként nem én kértem, hanem az UH-os doktornő automatikusan megcsinálta.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem most úgy elekezdett nőni a pocakom, hogy egyre többen észreveszik. Különösen evés után úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos. Persze később lemegy, de már korántsem áll vissza az eredeti állapot.
Nemsokára lesz AFP, amitől egy kicsit izgulok, de azért bízom benne, hogy minden rendben a babuval.
Lassan elérkezik az idő, hogy érezzem a mozgását, ezért teljesen meg vagyok őrülve, úgy várom.

Na, mára elég, hagyok helyet nektek is. Kép
Békés gyarapodást mindenkinek! Főleg a babáknak, mert a mamáknak nem szabad túlságosan gyarapodniuk. (Állítólag) Kép

Bobek 13+2
bbobek
 
 


Nagyon köszönöm, jó, ha biztatja valaki az embert! Lassan meglátogatom a dokibácsit, várni akartam decemberig, de nem tudom, hogy kibírom e.

Még egyszer köszi!

Még jelentkezem, ha nem baj!

Timi
Névtelen
 


Sziasztok!

Szeretnék én is bejelentkezni ebbe a topicba.
Én jelenleg a 7. hétben vagyok, és ha jól számoltam július elején lesz várhatónk a kisbabánk.
Mi elég sokat vártunk erre a kis manócskára, s végül a harmadik lombik beültetésünk sikerült.
Jelenleg két hetenként kell UH-ra járnom, a tegnapi UH-n már volt a babának szívhangja, amitől teljesen elérzékenyültem. Úgy éreztem mintha már kommunikálna is velünk.
Én jelenleg ki vagyok írva táppénzre, mert az orvosom szerint rengeteget kell pihennem, aludnom.
Negem csak néhány tünetem volt eddig:kaja undor, hányinger.
Bemutatkozásul ennyit szeretnék írni.

Kívánok mindenkinek jó babavárást!

Sziasztok!
Vali
Névtelen
 


Sziasztok!

Én félve jelentkezem be hozzátok, én is kb. július közepére várom a második babámat. Egy 2 éves kislányom van, aki még mindig szopizik (ha tőle függne éjjel-nappal, de csak reggel engedem szegénykémnek, szenved is tőle). Sajnos van egy kis barna foltozgatásom, gondolom a szopi miatt. próbálom leállítani a szopit, de nagyon nehéz a lányomat megvonni a reggelenti összebújástól...Kép
Időpontot csak dec.3-ra kaptam, de akkor lesz rögtön uh is. Én is új dokit próbálok ki, ha nem lesz szimpatikus, akkor vissza megyek a régihez, de mások tanácsára kipróbálom az újat. Így lehet, hogy kórházat váltok. Ez eléggé stresszel, de remélem majd az első vizsgálat után megnyugszom és tetszeni fog az új doki. Na és ugye remélem megmarad a baba.

Mindekinek kellemes hétvégét!

Üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Hűha, csak egy napig nem néztem be és mennyi új hozzászólás! Mindenkit üdvözlök és nagyon örülök, hogy egyre többen vagyunk! Képzeljétek ma voltam az új nőgyógyászomnál Horváth Magdolnának hívják, Dinocs nem ismered esetleg? Nekem eddig nagyon szimpi volt, egy karakán nő, de azért nem túl nyers. Szóval határozott, ami nekem nagyon fontos. Szépen nő a kisbabám, a múlt héthez képest 3 mm-rel nagyobb. Majd csak december 19-én kell mennem 11 hetesen. Hétfőn pedig a védőnőnél kell jelentkeznem. Most mennem kell, de holnap lesz időm többet írni.
Jó hétvégét, mindenki legyen optimista, szép és jókedvű!
Teamy
teamy
 
 


Kedves Teamy!

Örülök, hogy ilyen gyorsan találtál dokit és cseppet sem csodálkozom, hogy nő nőgyógyászt választottál! Remélem a továbbiakban nem ér semmi negatív dolog!

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Teamy! Gratulálok, hogy sikerült orvost váltanod. Úgy gondolom mindenképpen jól döntöttél. Elég tahó lehetett az előző orvosod, a leírtak szerint. Kívánom, hogy az új doktornő szerencsét hozzon.

Nekem is van egy kérdésem. Nektek kell-e szednetek Magne B6-ot? Velem elkezdte szedetni az orvosom, de mivel folyton rosszul voltam tőle abba is hagyatta velem. Jelenleg vitaminból csak Elevitet kell szednem. Nektek miket írt fel az orvosotok?
Pénteken én is jártam a védőnőnél. Megkaptam első kismamakönyvemet is, és kiírt egy csomó vizsgálatot amire el kell majd mennem. Tinektek milyen gyakran kell járnatok a védőnőhöz?

Üdv mindenkinek!
Vali
C.Vali
 


Sziasztok Lányok!

Csak pár napja nem néztem be, és máris rengeteg dolog történt itt.
Gratula az újaknak, Vali, Zsuzsi, és persze Szöszi. Szöszi neked külön gratula, sokat olvastalak a megint megjött...-be.
Teamy! Örülök, hogy találtál dokit, nem ismerem a hölgyet, (mint mondtam "bevándorló" vagyok) de az a lényeg, hogy Te meg tudj benne bízni. Ezek szerint az egomi kórházban fogsz szülni?
Pénteken voltam UH-n, ahol elkészült Kispaccáról az első fénykép, amin 17 mm-esen foglal helyet! Rögtön bejelntkeztem a védőnénihez is, aki nagyon aranyos volt, megkaptam a kiskönyvemet is, meg elküldött laborba is, meg kaptam egy rakat újságot, meg kiskönyvet, nagyon jók, hasznosak. Szóval nagy élmény volt a pénteki kórházasdi, már igazi kismamaként működtem. Fantaszutikusan jó érzés.
Én ma kezdem el szedni az Elevitet, de nem tudom, hogy be fog-e válni, mert több barátnőm nem bírta.

Mindenkinek kellemes pihenést kívánok, én most dolgozom tovább.
Sziasztok
Dinocs
dinocs
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. 27 éves vagyok (Jézus, 2 hónap és 28!) a babuci pedig jelenleg 10 hetes. Nekem "csak" a 7-8. héten voltak intenzív rosszulléteim - hányinger, reggeltől estig - ami a 9. hét környékén elmúlt. No nem teljesen, de mostmár csak bizonyos szagokra jön elő. Azért így már sokkal jobb.
A védőnő szerint június 22-én fogok szülni, a doki szerint pedig júni. 17-én. Na most kinek van igaza? Ezek nem egyformán számolják? Egyébként én is dokit váltok, mert az Uzsokiban szeretnék szülni (mivel mellette lakunk), úgyhogy holnap megyünk a Hábermayer dokihoz. Nagyon izgulok, hogy milyen lesz, bár akik ajánlották odáig voltak érte. Szorítsatok nekem!
Addig minden jót minden mamának, papának és babucinak!

galmadi
Névtelen
 


Haho Kispocakosok!Kép
Mindenkinek koszonom a kellemes fogadtatast!Kép
Ma delelott uh-n voltunk,apa is bejott es megneztuk a Kiskrapekot.Most nem tudom hany mm a petezsak,ami csutortokon 12 volt,viszont van uj adat:CRL 5 mm.Na,tudja valaki,hogy mennyi kellene legyen 6 hetesen? Rakerdeztem,doki azt mondta koranak megfelel,de azert megis...Olyan izgi ez az uj adat!En olyan boldog vagyok!!!Kép
Ja!Es mar pulzalt a szivecskeje.Azert mondom igy, mert a doki is igy mondta,de aztan hozzatette,hogy persze ez "meg csak csosziv".Hat, en nem tudom,de hogy a legszebb szivdobogas a vilagon,az TUTTI!
Es most meseljetek Ti is.Mi a palya?En ma este kerultem eddig legkozelebb egy kiados hanyashoz,de vegul bennt maradt!
szoszi
6+1
szoszi
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon sok hozzászólás lett néhány nap alatt, alig győztem elolvasni :-)
Nagyon gratulálok minden új mamának és persze a régieknek is... :-))
Én is ma délelőtt voltam UH-n és megállapították, hogy nem 7, hanem 10 hetes vagyok! Azt hittem kiugrom a bőrömből. Ráadásul láttam a kezecskéit és a lábacskáit és láttam dobogni a szivét. Utána felhívtam a barátnőmet, aki vigyorogva közölte, hogy a hangom alapján nem tudja eldönteni, hogy éppen sírok, vagy nevetek, de egy biztos levegőt nem vettem mesélés közben. Kimondhatatlanul boldog vagyok és hosszú idő után ma esett először jól az ennivaló.
Teamy,
hihetetlen ami veled történt. Örülök, hogy gyorsan találtál másik dokit.
Dinocs,
én holnap készülök védőnénihez. Még a háziorvosom tanácsára két hete voltam vérvételen és EKG-n, gondoltam elviszem az eredményeket. Persze, ha új vizsgálatot rendelnek el az se baj.
Egyébként én már kb. 3 hete szedem az Elevitet. Egyelőre semmi bajom sincs tőle, de először megijedtem amikor fekete lett a székletem, aztán elolvastam a "használati utasítást" és kiderült, hogy ez normális reakció, de van egy Elevites topik is, ott több infot találsz.
Vali,
nekem a doki sima B6 vitamint írt ki (bár recept nélkül is kapható), mert folyamatosan hányingerem van. Napi 3*2-t szedek belőle, nem mondom, hogy óriási a változás, de legalább megvan a tudat, hogy tettem valamit a hányinger ellen.
no egyelőre elég ennyi belőlem.
üdv,
noes
noes
 
 


Sziasztok!

Ha elmegyek dokihoz 5-6 hetesen, akkor milyen vizsgálatokat végez? HOgy állapítja meg, hogy tényleg terhes vagyok e?

Köszi!
Névtelen
 


Sziasztok Kismamik!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok! Ma voltunk uh-n és 7+3 naposak vagyunk és minden rendben a babával. Iszonyú hányingerem van, hiába szedem a Magne B6-ot. Elvileg júl.11 lesz a nagy nap!

Mindenkinek kellemes babavárást kívánok.

üdv,
chello
chello
 
 


Szia Névtelen!

Hüvelyi ultrahangot fog csinálni a doki ahol 5 hetesen a petezsákot lehet látni és azt, hogy jó helyen tapadt-e meg. Nekem 6+3 naposan már szívdobogás is volt.
chello
 
 


Köszönöm szépen! Eddig még nem mertem elmenni dokihoz, pedig már annyira szeretném, ha ő mondaná, hogy terhes vagyok.
Névtelen
 


Sziasztok!

Mi még a 5 hetes ultrahang óta nem voltunk dokinál és olyan furcsa, hogy nem érzek semmit. Nincs hányingerem, nem fáj a derekam csak a cicim lett érzékeny. Ezen kívül semmi.
Én már a fogantatás előtt szedtem az Elevitet a Czeizel féle Családtervező központ tanácsára. Most elkezdtem szedni a Magne-B6-ot is. Ezen kívül szednem kell Duphastont, mert elég alacsony volt a progeszteron szintem.
Dec. 15-én megyünk a következő ultrahangra és addigra már mondták, hogy vigyünk videó kazit is.
Holnap megyek először a védőnénihez.
Már nagyon izgulok!

Barbara
babar
 
 


Ezek szerint csak tesztet csináltál? A legjobb ha a 6. héten mész, hátha lesz már pulzálás is, az olyan nagy élmény.
chello
 
 


Barbara, most hány hetes vagy? Hogy hogy ilyen sokára kell menned, úgy tudtam az elején gyakrabban kell uh-ra járni. Ne bánd, hogy nincs hányingered mert egyáltalán nem kellemes. Én Utrogestant szedek az alacsony progimra. A védőnénihez a kiskönyvért mész? Előtte volt vérvétel a kiskönyv miatt?

chello
chello
 
 


Három tesztet csináltam, különbözőket, különböző időpontokban. (persze más napokonKép ) és mind a három egyértelműen pozitív lett.Mégsem vagyok biztos magamban...
Névtelen
 


Akkor irány a doki hogy biztos legyen !!!
chello
 
 


Most már a 8. hetet taposom. Legutóbb múlt hét kedden voltam UH-n és akkor mondták, hogy legközelebb a 9. hét után érdemes menni, mert akkor már mindent jól lehet látni!
A védőnénihez első vizitre megyek és gondolom elküld egy csomó vizsgálatra.
Barbara
babar
 
 


Engem is elküldött a dokim a védőnőhöz de már a kiskönyvért. Kicsit korainak tartom de hát ő tudja! Csak vérvételre ne kellene mennem !!
chello
 
 


Barbara?Kép
Hogy lehetsz Te mar 8 hetes?Hihetetlen!Biztosan jol szamolsz?Mindenkinel olyan gyorsan telik,en meg meg csak 6+2 vagyok.
+szoszi+
szoszi
 
 


Én igazából ezt az egész számolást nem értem. Október 10-én jött meg utoljára, de a baba 21. napos akció eredménye (nov.1.). Mondtam a dokinak, hogy akkor a magzat még nincs egy hónapos, erre kijelentette,hogy az 7 hét de én nyugodtan számojak 8-at.
Szóval szerintem a magzat 25 napos (3 hét + 4 nap)és még két hetes. Azaz 5 hét + 4 nap.
Bocsi
babar
 
 


Nekem okt 12.-en jott meg utoljara,es a baba a 15.-ik napi akcio eredmenye(okt26).Ugyhogy en 6+2 vagyok ma.
Akkor megnyugodtamKép
+szoszi+
szoszi
 
 


Nekem október 5-én jött meg utoljára és ma reggel 7+3 naposak voltunk bár az uh szerint egy kicsit nagyobb a baba a koránál. 8 hetes tényleg nem lehetsz és ez nem is úgy működik, hogy csak úgy hozzáadunk 1 hetet. Szívdobogás volt már az uh-n?
Az általában a 6. hét végén szokott lenni.
chello
 
 


Sziasztok. Azt, hogy hány hetesek vagytok, az utolsó mensestől számolják, függetlenül a tényleges teherbeeséstől. Mivel azt nehezen lehet pontosan tudni egy átlagos házaséletet élő párnál. És érdemes is eszerint számolni, mert a további vizsgálatokat is eme kreált szám alapján dátumozzák. Ja, és csak a betöltött hét számít, mindenhol azt kell mondani.
Andi
 


Akkor ezek szerint 6! Kép

Még nem volt szívhang az ultrahangon és "csak" egy 5 mm-es petezsákot láttak a múlt hét elején!
babar
 
 


Szoszi!

Nekem is okt.12-én volt az utolsó menzim, de még nem voltam dokinál, dec.3-ra kaptam időpontot, nagyon izgulok, addig el sem merem hinni, hogy elsőre összejött a kistesó!
ha elkezdek idegeskedni a terhesség miatt, azonnal hányingerem lesz és rosszul érzem magam, így próbálom elterelni a gondolataimat.
remélem már 7-8 hetesen nem lesz hüvelyi uh...

Üdv: Zsuzsi
zsuzsi
 


Én úgy tudom, hogy a 12. hétig hüvelyi uh van, legalábbis ott ahova én járok. Egyébként így jobban lehet látni a babát.
chello
 
 


Sziasztok!
Hogy avgytok?
Szia zsuzsi! KépKépKép (Bocs, de osztálytársról lévén szó, külön örülök). Kép Miért félsz ennyire a hüvelyi uh-tól? Egyébként, ha a hasin is látszik, és te kifejezetten kéred, nem fognak olyat használni. Sőt!! Nekem a 6., 7. héten is már hasival nézték. Nem volt olyan jól látható, mintha hüvelyi lett volna, de mivel csak az volt a cél, hogy megnézzék, fennáll-e a terhesség és jó helyen van-e , így ez is jó volt! Kép Úgyhogy ne aggódj emiatt! Hasi lesz!!! Kép
Lányok: a babapont.hu kiszámolja pontosan, hanyadik hetes a baba (ha kettőt hozzáadsz, megkapod a terehességi hetedet, amit amensitől számolnak).
shine
 
 


Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni. 10 hetes vagyok és tegnap voltam a dokimnál, aki azt mondta, hogy mivel az apuka 49 éves, ezért nagyon ajánlott elvégeztetni a magzatvíz vizsgálatot. (Állítólag nem csak az számít, hogy a mama hány éves, hanem az apuka életkora is befolyásoló lehet 45 év fölött).
Hát, meg kell hogy mondjam nem rajongok az ötletért, mivel olvastam, hogy a vetélés kockázata fennáll. Volt már valakinek ilyen vizsgálata?
galmadi
 
 


Szerintem inkább a Friss Kismamák-ban kérdezd ezt meg, ott már biztos többen túlestek a vizsgálaton. Úgy tudom a vetélés kockázata nagyon alacsony.
chello
 
 


Kedves Lányok!
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan lettünk és remélem mindenki jól érzi magát. Dinocs: én is volt a védőnőnél, úgyhogy már van végre kiskönyvem is! Én is Esztergomban fogok szülni, egyenlőre július 5-re vagyok kiírva. (A férjem mindig viccel, hogy tutira a függetlenség napján fog megszületni! (tudjátok, az amerikai filmek hatása a férfiakra...)) Nálad mi a dátum? Van kismamatorna a kórházban szerdán 14-15-ig. Te is fogsz járni?
Meg szeretném mindenkinek köszönni a kedves hozzászólásokat a (volt) orvos problémámmal kapcsolatban! Aranyosak vagytok. Remélem csak jókat írok ezután.
Zsuzsi: mikor fogjátok megmondani a kislányotoknak, hogy kistestvére lesz? Én emlékszem, amikor a szüleim bejelentették a kistesóm érkezését (8 éves voltam), nagyon-nagy élmény. Bár ő még kicsi, de biztosan nagyon izgatott lesz.
Vali: én most voltam először (hétfőn) a védőnőnél, és utána a jövő héten hétfőn kell mennem. Eddig akkor a heti tűnik legvalószínűbbnek. Te mikor jársz?

Na puszi mindeniknek, mennem kell! Ja tényleg, a nevekről még nem beszélgettünk vagy korai még?
Vigyázzatok magatokra!
teamy
 
 


Sziasztok!

Én még dokinál sem voltam, talán pénteken megyek. Viszont neveink már vannak. De ezek már akkor is megvoltak, amikor tervben sem volt a gyerkőc.Kép
Névtelen
 


Sziasztok Csajszik!

Ez a számolásosdi engem is teljesen kiakaszt, bár már elhatároztam, hogy a saját számaimra fogok hagyatkozni. A dokik össze-vissza módosítgatnak a mérések alapján, szerintem az én dokim is téved, szerintem egy hetet.
Kedves Teamy!
Remélem minden rendeben lesz velünk, és egymás mellett vajudva szülünk, merthogy nekem utolsó mensi szept. 27---- így a szülés várható időpontja JÚLIUS 5.!!!!!! Bár szerintem mi nem félidősek voltunk, így én 3 napot hozzá szoktam adni magamban, de ez már annyira nem számít. Nekem is mondta a védőnéni a kismamtornát, meg a kismama klubot is, mindkettőre nagyon kiváncsi vagyok, csak a tornára azt mondta, hogy várjam meg a 12 hetet vele, úgyhogy december vége-január elejétől kezdem majd el.
Én úszni szeretnék nagyon, mert azt javasolják is (állítólag a legkíméletesebben mozgat meg úgy, hogy mindent megmozgat tisztességesen), de erről még meg kell kérdeznem a dokimat. Szerintetek jó dolog terhesen úszni?
Én eddig végig hasi UH-n voltam, azon egyszerű okbók kifolyólag, hogy a dokim magánrendelőjében az van. (ezért nem látszódott Kispacca az 5. héten.)
Köszi Noes az elevites választ!

Sziasztok
Dinocs
dinocs
 
 


Lányok!!!

+Szöszi+ írt sms-t Egéssz délelőtt görcsölt beutalták a kórházba és azt kéri szorítsunk nekik!!!!!!!!

Ezt nekik küldöm!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++

Alice
malice
 
 


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

szöszi, nagyon drukkolok!!!!!!!!
shine
 


Sziasztok lányok!

Jó látni, hogy így életre kelt ez a topik.
Zsuzsi: szerintem semmi okod félnia hüvelyi UH-tól, sokkal jobban látszik minden a képernyőn és véleményem szerint nem is fájdalmas. De úgy gondolom, ha mégis idegenkedsz tőle beszélj erről az orvosoddal biztos megcsinálja a hasit is szívesen neked.
Teamy: Nekem csak annyit mondott a védőnő, amikor kedvem van akkor menjek vissza. Azonban kiírt egy csomó vizsgálatot amit szerinte az első trimeszterben meg kell csináltatni(vérkép, vizelet, vércukor, vércsoport, WDRL). Ezeket nekem a jövőhét hétfőn fogják elvégezni a Nyírőben, hogy ne kelljen többször is szúrkálni és az orvosomnak is legyen belőle példánya.
Jelenleg nekem elmúltak a rosszúllétes napok. Nem tudom, hogy lesz-e még folytatása, azonban a bőröm nagyon érzékeny lett. Egy ismerősöm szerint, aki bőrgyógyász orvos ez teljesen normális és azt javasolta, hogy minnél előbb kezjem el használni a 'Vishy' (remélem jól írom) testápoló krémet, ami az egyik legjobb minőségű krém szerinte és allergén anyagoktól teljesen mentes.
Ti hogy érzitek magatokat mostanában?

Sziasztok! Vali
C.Vali
 


Szoszi!

Nagyon szurkolok. Vigyázz magatokra.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++
Vali
C.Vali
 


Szöszi, DRUKKOLOK, hogy minden rendben legyen! Én az 5-6 hét között iszonyúan görcsöltem 2 napig de aztán elmúlt. Persze a doki megnézett és mindent rendben talált. Hát eléggé megijedtünk.
chello
 
 


Szöszi nagyon drukkolok, remélem minden rendben lesz. Az elmúlt héten csak ilyen híreket hallok. Annyira rossz!
Én ma reggel voltam védőnőnél. Nagyon kedves volt, kiállította a kiskönyvemet. Beutalt egy csomó vizsgálatra (amit már ti is írtatok). Azt ajánlotta, hogy vegyek ki egy egész napot, mert 5 kémcsőnyi vért vesznek le és valószínű, hogy egy kicsit kileszek.
babar
 
 


Lányok!

A www.babapont.hu oldalon találtam egy babaváró naptárat. A menszesztől végzi a számítást és két hetes periódusonként leírja, hogy mi történik a kismamával, mekkora a baba. Nagyon érdekesnek tűnik, ha van kedvetek és időtök nézzétek meg.

Sziasztok Vali
C.Vali
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: