Új privát üzeneted érkezett!

manókám így szereti a habtapit:
Kép Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Köszönjük a dícséreteket! :lol:

Nelli! Így stabilan pár napja ül meg a kölök. Kb. 2 hete kezdte a próbálkozást és most már nem imbolyog annyira mint egy részeg ember, csak max mint egy spicces. :lol:

Natasa! Szia! Ha nem óckoc a kínai cuccoktól, akkor kínai boltokban lehet kapni habtapit. (Bár ami a rossmanban volt az is kínai gyártmány, igaz mi nem az manapság :cry: ) Nagyon szép a babód!

Petri! Megnyugodtam, nemcsak Csongi, hanem Fanni is a számokat szerteti rágni. :lol:

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Petri! Bocsi, Timit akartam írni, csak már elhagyott a józan eszem ebben a melegben. :oops: :oops:

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 

 
 

Kincs
semmi baj, ma már én is hőgutát kaptam :lol:
Az hadján h a habtapi kínai de még a drága lamaze játékok is azok :shock:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Natasa!
habtapi: sztem azért nézd meg a Rosmannban, mert én múlt héten vettem két csomagot Veszprémben, és ott tornyokban állt, nem hiszem, hogy ami megmaradt, azt visszaküldik valahova, vagy ilyesmi, max egy kicsit drágábban adják. és tuti nem jársz rosszabbul, ha kinaiban veszel, mert ez nem volt egy nagy szám. nekem egy napig szellőztetnem kellett, mert iszonyatosan büdös szaga volt. amúgy lehet venni Tescoban, Auchanban is, csak nagyon drága, 2-3000 ft.

Petri! manókád édes, ahogy habtapizik. :D nekünk is van olyan tüsilabdánk, csak nekünk zöld. Sebestyén nagyon szereti, csak be szokta magát hergelni, mert nem tudja betömni a szájába... :shock:

Miraemma és Sebestyén
Kép
miraemma
 
 


Sziasztok!Beindult az élet itt rendesen! :lol: :lol: :lol:

Anna ma átfordult a hasáról a hátára .Hátról hasra két hete tud, ezt ma kezdte el!!!!
Szóval a mászástól azért mi még fényévekre vagyunk.Az éjszakai alvásról annyit, hogy a múlt héten még háromszor kelt egy éjjel, a héten meg úgy döntött, hogy inkább mégis alszik.Lehet, hogy észrevette, hogy az anyja a teljes szellemi összeomlás jeleit mutatja :wink: :lol:

Ma jó kis napunk volt, délelőtt baba-mama tornán voltunk, aztán felmentünk anyámékhoz, a baba medencézett /ált. velem együtt/, én meg barnítottam magam.Anyám duplán boldog, ugyanis két hete is nála fordult meg előszőr, és most a visszafordulást is ott mutatta meg.Mondtam neki, hogy a jövő héten majd feláll nála. :P

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!
Köszi a habtapis ötleteket, tanácsokat. Most teljesen belelkesedtem. Eddig annyira nem gondoltam rá, de! Nekem MOST habtapi kell :D
Egyébként (kis naívan) megnéztem az én Lamaze-s játékainkat, mert azokat az USA-ból hozták. Azok is made in China, szóval nem itt hamisítják őket :roll: De, lassan megszokjuk, hogy mindent keleten gyártanak, nem?
Nem tudom ti hogy viselitek ezt anagy meleget, de én lassan kinyúlok. Amúgy sem kedveltem soha a nyarat. Hiába, valakinek a hideget is szeretnie kell. Szonját gyakran fürdetem és inkább csak egy szál pelusban van itthon,....
Bea, Szonja eddig max 2x kellt eddig (kivéve a legelején amikor 3 óránként cicit kért), DE tegnap éjjel a nagy melegben 2 óránként kért inni!!!! Remélem gyorsan jön a lehülés, mert nekem betett ez a sokszori ébredés :(
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


A pasijaim elmentek kenguruzni, engem meg itthon hagytak. :wink:

Anna baba! Nagyon-nagyon ügyes vagy!! A Nagyi képzelem mennyire boldog lehetett. Na meg persze Anya is.

Natasa! Jó habtapivadászatot! Tényleg büdös egy kicsit.

Holnap megyünk a Balcsira délután, holnapután meg Csurgóra Csongor leendő keresztszüleihez. Ebben a hőségben autózni jó lesz. :lol: De legalább leizzadom a zsírrétegeimet. :lol:

Jó hétvégét mindenkienk. Ti mit csináltok?

Ez ám már a 2. oldal. :lol:

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Szép estét!
Bea, meglásd hamarosan győzöl majd figyelni merre iramodik Anna baba :)

Mi holnap párom szüleihez megyünk Fehérvárra,... De, előtte én elmegyek vásárolni pár dolgot. Pl habtapit :lol:

Kincs, nekem nincs olyan szerencsém, hogy az autóban leizzadjon a zsírrétegem (ahoz túl vastag :cry: ), de esélyt adok a szemfestékemnek, hogy bizonyítsa, hogy izzadásálló :)

Jó éjt, szép hétvégét!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hát ez szép!!!
És én még izgultam, hogy jön-e majd valaki dumcsizni velem, erre alig bírok visszaolvasni!!

Minden kép gyönyörű, főleg a babák rajta! :D

Nagyon ügyes Anna baba is! Csak így tovább!

Natasa: haptapit a barátnőm a Visegrádi u-ban vett, állítólag van ott egy tök jó outlet, vagy csak sima bababolt. és olcsóbb, mint a 3000-es. és úgy emlékszem, hogy betűs!

Ja és üdv közöttünk!

Petri
Igen nagyon szeret Fanni fürödni és pancsolni, az előző nagy kánikulában szerette meg, előtte csak úgy elviselte a fürdést esténként.

Kincs
Úristen, már ül ez a nagyfiú??? :shock:
Nem semmi!
Fanni még csak erőlködik a hordozójában, és próbál felülni, de az üléstől nagyon messze van!

Miraemma
Fanni is átaludta idáig az éjszakákat, de sajnos teljesen elromlott, még nem tudom, hogy a foga miatt, vagy a nagy meleg miatt, de mostmár nappal sem alszik... :cry:
ma kb 2x fél órát aludt csak.

Mi ma is buliztunk, ugyanott, ahol tegnap, mert el kellett menekülnünk otthonról, mert kicserélték az ablakokat. Hát most iszonyúan néz ki, mert a régi ablakok nagyobbak, vastagabbak voltak, és jól ki kellett vésniük a falat... jövő héten megint menekülünk, mert jönnek a kőművesek megcsinálni.

Kíváncsi vagyok ma hányszor kelünk... :roll:
Ezt még meg kell szoknom, kissé hulla vagyok...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mi is megyünk Balcsira holnap, BAlatonátúszásra megy apa, és elkísérjük.
Mindenkinek szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Na, mi nem mentünk mégsem a Balcsira, csak apát küldtük el úszni. Úgy érzem, hogy ma pihenő kellene szegény kiscsajszimnak, mert a héten sokat mozgattam... :oops:
Nem akartam ma ebben az ezer fokban kínozni. Ráadásul minimum 3 óra, míg apa visszaért volna az úszásból. :?
Éjjel kétszer kelt megint, egyszer éjfélkor, akkor egy kis simitől rögtön vissza is aludt, majd fél kettőkor újra, de akkor már szopiztunk is.
Reggel meg fél 7-kor kelt.

Most elpilledt épp... :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb! férjem pár éve volt balatonátúszáson... azóta nem megy vízbe, annyira rossz élmény volt neki... :?

amúgy délután mi is leugrunk a Balcsira, de nem fürdeni, hanem bográcsozni (inkább ez már este lesz.

Sebestyén éjjel csak kétszer kelt!!!!! juhúúj!!!
de vicces volt a szitu. megbeszéltük, hogy az első kelésnél apa megpróbálja teáztatni szopi helyett. tea odakészítve, gyerek ébredt is szokás szerint. apa kómásan cumit benyomta a szájába. két hangos korty, aztán éktelen visítás!!!! szegénykém rájött, hogy ez nem az, aminek látszik... mondtam apjának, hogy dajkálja meg, aztán tegye vissza az ágyba, addig én kimegyek WC-re. jövök vissza, még mindig ott áll, kezében a gyerekkel. -visszategyem az ágyba? -miért? most szoptassam meg? -háát, szerintem éhes, nem?
gyerek meg közben nagy szemekkel esdeklően néz rám... a végén megszoptattam, győztek a férfiak. :D viszont utána csak négy körül ébredt.

Miraemma és Sebestyén
Kép
miraemma
 
 


Sziasztok!

Tegnap fedeztem fel, hogy beindult ez a topic is . :)
A mi kislányunk, Lídia február 9-én látott napvilágot. Akkor 3420 gramm volt és 51 centi. Most nem tudom pontosan mennyi, de 6500 és 7 kg között lehet + 68 centi kb. De majd pénteken megméretem. :)

Mi múlt héten kezdtük el a gyümiket. Alma+barack megy most és szereti Lidi.

Mira,
a kisfiadnak gyönyörű szemei vannak! És nálunk is 2* volt ébredés éjjel.
Kincs,
nagyon ügyi Csongor. :)
Petri,
milyen kis huncut a lányod! :)

A többi baba is gyönyörű! :) :)
angi79
 
 


Angi!A mi babáink is egyidősek!

Szerettem volna fényképeket feltenni, de azt hiszem túl nagyok, és nem engedi a program.Nem tudom mit csináljak, informatikailag szánalmas vagyok.....

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea,
kész vagyok attól ami a tavaszi topikban folyik :evil:

képkicsinyítés--ha van Microsoft Paint a gépedenakkor a
felső sorban vannak ilyenek, hogy File, Szerkesztés, Nézet, Kép, Színek, Súgó
Itt kiválasztod a Kép --> Nyújtás, döntés. A kép méretét nyújtás opciónál a megfelelő százalékára csökkented. Nekem a digitális géppel a 20-20 %-os választás volt a jó. Akkor fér fel a babanetre.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!Ez tényleg borzasztó, és nem lehet vége...De nehogy itt is elkezdjünk erről írni, mert idetalál.....

Amit írtál kipróbálom mindjárt.És köszi!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Miraemma
Az enyém is volt már, és mindenféle kencéket vitt magával, okulva az előzőből, valami zsíros krém kellett a nyakára, mert az véresre ég, meg a hónalját is be kell kenni valamivel, mert azzal is volt valami rémes dolog...
én nem is értem, mi a jó ebben. szeretek sportolni, én kosárlabdázom, de ebben semmi élvezeteset nem látok...

egyébként végül is ő is visszafordult Budaőrsnél, mert állítólag valami baleset volt és lépésben lehetett haladni, és volt ideje végiggondolni a dolgot, úgy döntött, hogy inkább velünk tölti a napot, mint a kocsiban rohadva. :wink:

mivel én még kezdő vagyok éjszakai kelésben, ezért még nem próbálkoztam vizzel szopi helyett, még ki kell találnom, hogy csináljam, mert én kanálból itattam eddig, még nem tud inni a csőrös poharából (magic cup), cumisüveget meg még nem is próbáltuk, viszont a kanalazáshoz fény kéne, hogy betaláljak a szájába... :?

viccesek a fiúk! :lol:

Angi
Sziasztok! olyan jó, hog egyre többen vagyunk! :)

Bea

ha van office picture manager programod, akkor azzal is nagyon egyszerű, jobb egérgombbal rákattintassz a képre, Társítás, Office Picture Manager, és ott a menüsorban a Kép alatt van Átméretezés, és ott az előre megadottak közül a webes kicsit választod.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Én is idetaláltam :D

Sziasztok!

Szépítenénk kicsit a nemek arányán, ha elfogadtok bennünket! :wink: :)

A mi kisfiúnk, Botond febr. 11-én született. Akkor 4050g és 52.5 cm volt. Napjainkban 8.20 kg és 68 cm! :D

Ügyesen forog, bár előnyben részesíti a hasról hátra fordulást (gyakorlatilag csak ezt a tudományát alkalmazza nap mint nap), bár épp az ellenkező mutatvánnyal kezdte a forgást. Mostanság úgy látom, inkább a dumára gyúr a kölyök :D, be nem áll a szája egész nap. És egész nap visít, sikítgat :D (Brutál éles hangja van fiú létére :shock: :D:D:D) Imádom!

Kezdetnek ennyi rólunk!


Ja, én is a tavaszi topicból vagyok, mert febr.25-re vártuk a bébit! :wink:

És még a lényeg..........., NAGGGGYON SZÉPEK A GYERKŐCÖK!!!!!!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Hát, lekicsinyítettem, mindenkinek köszi!De így sem engedi őket idetenni, min dig azt írja ki a feltöltésnél, hogy hiba történt.

Sziasztok tavasziak itt!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


ha akarod, küldd át nekem mélben, és felrakom neked!
benczebb@t-online.hu

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


csibb!Elküldtem.És köszönöm!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea képei:

(nagyon cukik)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Bea! végre látunk képet a csajszidról (és rólad)!!!!!!!!!!! ha esetleg van infra wiev programod, azzal nagyon egyszerű kicsinyíteni, és ha a hosszabb oldalát kicsinyíted 600-ra, akkor engedi a babanet, hogy feltedd.

Csibb! sztem kanállal éjjel ne is próbálkozz, mert ilyenkor félkómásan úgysem tud inni így, meg te sem találsz bele a szájába, és azt sem fogja tudni, mi a fene van. a lámpa meg csak árt, attól jobban felébred. amúgy nálunk sem kap cumit amúgy, csak ilyen vészesetben, vagy ha nem vagyok otthon, és más eteti, de az kb havonta egyszer fordul elő, vagy még annyiszor sem. ő elfogadta a cumisüveget, de nem szokott rá szerencsére. amúgy ez a vizes/teás dolog nem mindenkinél jön be. pl nálunk sem, mivel el sem fogadja. persze lehet, hogy ha több napig egymás után próbálkoznánk, akkor lenne valami eredmény, de ez így majdnem olyan, mintha fel se venném, csak hagynám sírni. azt meg nem bírom, mikor olyan keservesen sír... inkább várom, hogy mikor jön el a főzelékes időszak, és hátha akkor nem lesz éhes éjjel, és megoldódik a probléma. nálatok meg lehet, hogy amilyen hirtelen jött, úgy el is múlik.

üdv az újaknak!!!!!!! (valójában mind újak vagyunk)

Miraemma és Sebestyén
Kép
miraemma
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép[/quote]

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Csibb!Köszönöm!Hogy csináltad? (amúgy nem akartam mégegyszer feltenni, csak újabb számítástechnikat bakim)


Szóval a képek a tegnapi pancsolásról készültek anyáméknál, az egyik képen az ő ölében van Anna, ahol csak a bikinije látszik.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Miraemma

a próféta szóljon belőled!!! :lol:
Képzeljétek, ma egyszer sem ébredt megint!!! :D

egyik barátnőm márciusban szült, és elment a Robbie Williams koncertre, és ő is ezen agyalt, hogy hogy oldja meg a dolgot, mert az ő gyereke sem próbált még cumisüvegből inni. elhatározta, hogy elkezdi előtte megtanítani neki, persze az egészből nem lett semmi. kíváncsi vagyok mi lett a vége, hogy ment szegény apának a dolog. ráadásul a gyerek 3 óránként kel éjszaka is szopiért...
majd hétfőn meg is kérdezem,mi volt...

Kép

Fannival hülyéskedtünk a földön

Kép

Kép

így fogja már a lábiját

Kép

Kép

és így kúszik

ilyen sonkák láttán ugye nem kell aggódnom, hogy másfél hónapja nem növekszik a súlya??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb! Nagyon szépek vagytok!tényleg nem úgy tűnik, mintha aggódnod kéne.... :lol: :lol: :lol:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea

Köszi! :lol:

a képeket hogy csináltam? lekicsinyítettem, aztán simán engedte, nem volt gond a felrakással.
ha nem erre gondoltál, szólj... :oops:

de ezek szerint neked is sikerült! :)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!nekem nem sikerült, én az általad felrakottakat másoltam, csak véletlenül újra ide.Mennyire kicsinyítetted le?És mégegyszer nagyon-nagyon köszi!
Amúgy tündérek vagytok a babáddal együtt!! :lol:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Ja, amúgy gratula afel nem ébredéshez.Nálunk két átalvás után most újra kér 3 körül enni, biztos úgy gondolja, most jól kialudtam magam, és a jóból is megárt a sok..

Tök jó, ahogy fogja a lábát.Anna ilyet még nem csinál, csak nézegeti szent áhítattal őket...

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea! Végre, végre, végre!!! Képek Anna-babáról! Nagyon dögös a rózsaszín csatt :wink: :D Szépek vagytok!
Számítástechnikai baki: :D:D:D

Csibb: Rólatok is nagyon szupi a kép! Nagyon szép a kislányod! Kúszástechnika: Mintha a fiamat látnám! :D

Mira: Gyöngyörű szemei vannak a fiadnak!

Kincs: Félelmetes, milyen ügyesen ül már Csongor! Nagyon édes!

Most meg nálunk egyre izgibbek az éjszakák. Fiam 2-2,5 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Ma keltünk egy párszor, és most még cici is volt 2-kor, meg fél 6-kor :shock:, meg nyugtalan alvás....ááá, azért jó lenne,ha nem szoknánk vissza. Lehet, hogy most már tényleg kibújik a foga??? Már nem is reménykedem,annyit gyötörte már! Vagy tényleg itt az ideje a hozzátápinak?
Már volt azért nálunk is gyümikóstolás , mert úgy másfél hete kemény szopisztrájk volt, úgy,hogy teljes evéseket hagyott ki, üvöltött át Botond. Én egyszerűen nem tudtam fejni, és orvosi javaslatra elkezdtünk kicsit ismerkedni az ízekkel. Persze, semmi mérhető mennyiség. Ahogy állt vissza a szopikedv,(1 hét leforgása alatt) el is hagytuk azt a pár kanál gyümit. Viszont sokkal kiegyensúlyozottabbnak tűnt akkor a fiatalúr, bár lehet, semmi összefüggés.
Most még várok egy-két éjszakát: fogbántalom-e, vagy éhség???

Na, kicsit sok voltam, bocsi :oops: :D

És, ő Botond - így pancsoltunk tegnap délután:



Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Bea
448X336-ra, ez az a méret, amit írtam, az office picture manager programban a webes kicsi méret. És nagyon szívesen, ha nem megy, nyugodtan küldd és én felrakom neked!

Fanni is csak pénteken csinálta először, hogy meg is fogja! de már be is kapta a szájába párszor, nagyon laza a csaj, az apja meg nem mer odanézni, mert ő ezt sosem tudta megcsinálni, azt mondta, dehát mi már csak ilyen hajlékonyak vagyunk. ezt tőlem örökölhette! :))) ilyen ujjbekapós kép rólam van!

Anita
Neked is köszi, Botond is nagyon huncut képű!!! :D
Néha én is gondolkodom azon, hogy kevés e a tejem, és hogy kéne-e vennem itthonra egy kis tápit, hogy kiegészítsem, de úgy döntöttem, hogy amíg nem megy le egy kevéske a combméretből, addig nem idegeskedem. :lol: meg most, hogy megint átaludta az éjszakát kicsit meg is nyugodtam, ezek szerint nem éhes volt éjszaka. tehát fog, vagy meleg.

Ma nagyon jó kedvű! Imádom! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Azt még elfelejtettem hozzáfűzni,hogy mindent néz ki a szánkból, nyúlkál az étel után. És hízni is éppen hízik egy ideje (persze, annyira nem aggódom,hogy el fog fogyni).

Kaki problemaink is vannak. Nagyon ritkan van....

Nem, mintha nem bírnám már kivárni ezt a két hetet, de, nem hiszem,hogy akkora galibát okoznék vele,ha elkezdjuk - felteve, ha nem a fogról van szó.

Ti milyen jeleket fedeztetek fel,hogy itt az ideje a hozzatapinak. (kozben elallitodott a billentyuzet, azert irok ekezetek,irasjelek nelkul)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Csibb!Lehet, hogy még igénybe fogom venni a segítségedet, én már lekicsinyítettem a képeket, és egyszerűen nem engedi feltölteni.Valamit biztos rosszul csinálok, csak azt nem tudom, mit.Ha van rá időd, megteszed, hogy a tavaszi topicra is eljuttatod a képeket?És szájbarágósan leírnád, hogy hogyan csinálod, azután, hogy le lettek kicsinyítve???Tudom, tök hülye vagyok....... :cry: :oops: :oops:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Anita
Én csakis a kakigondok miatt kezdtem el már most. Én meg akartam várni a 6 hónapot. de azt olvastam, hogy mivel 6 hónaposan már a főziket kellene bevezetni, ilyenkor el szokták kezdeni a gyümit, hogy azt már szokja.
Igazából nem kellett nagyon szoktatni, mert úgy falja, mint akit idáig éheztettek. nagyon ízlik neki.

ha nálatok is gond van a kakival, szerintem nem árthatsz vele, ha elkezded. és két hét, tényleg nem sok már! De persze, ahogy érzed!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb: köszi :) Én is így gondolom, meg amúgy ízlett is Botondnak az alma. És kaki is volt tőle, most megint nincs 4 napja :( (persze, ez még nem olyan nagy idő)

Még vmi: egyik barinőmnek mondtam a héten, hogy volt olyan nap, amikor csak 3x evett a fiam egész nap, így most este 10-fél 11 körül szinte minden este megetettem, és így reggel tovább is aludt. De most két napja meg 2-3 óránként kéri a cicit.
Emiatt meg lehet,hogy fogzás... na, majd meglátjuk! :D


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Bea
Persze felrakom oda is! és mindjárt szájba rágom! csak előbb megcsinálom! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


már Anita felrakta oda!
lemaradtam... :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jajjjj, remélem nem baj! Csak segíteni akartam... :oops:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


szóval az új válasz küldésénél a szövegbeírós rész alattvan a melléklet feltöltése, ha arra rákattintassz, akkor megjelenik egy kis ablak, ahol ki lehet választani, hogy melyik képet szeretnéd felrakni. Rákattintassz a tallózásra, és kikeresed a dokumentumaidból a lekicsinyített képet, arra rákattintassz, aztán a megnyitás gombra is, ekkor beírja a tallózós részbe a kép címét. ha beírta, akkor rákattintassz a feltöltés gombra. és ennyi. a szöveg részben megjelenik egy sor írás, az a kép kódja. nem a kép jelenik meg a szövegrészben. aztán a következő kép feltöltéséhez újra az egész procedúra. Szerintem egyszerre 1 képet tölts mindig.

remélem, érhetően fogalmaztam, ha mégsem, szólj! :)
És nem haragudj, ha túlzásba vittem a szájbarágást! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Anita!
dehogy baj! :)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Én is ezt csináltam!!!!És nekem mindig kiírja, hogy hiba történt. :cry: :cry: :cry:

Mindenkinek köszönöm a segítséget.Ha ez így megy tovább, ti lesztek a kép felrakóim.Ha Pécs felé jártok, szóljatok, és meghálálom.....

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Ne idegesítsd magad, a Barátnőm sem tud képet felrakni, neki is szoktam, úgyhogy nekem már nagyon megy! :D
és hamar megvan, úgyhogy tényleg bármikor szívesen!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Bea,
nem a formátummal van a gond? nálam jpeg.ben sikerül. vagy túl nagy KB méretű :? (talán)
Nagyon szépek vagytok a képen! Anna aranyos a hajcsattal :lol:
anyukád is csinos :lol:

Anita, (vagy bárkinek)
ha nem sikerül lekicsinyíteni az avart képet, én szívesen megcsinálom.
Nagyon aranyos Boti, jó kis hurkás :lol:
a sűrű cicizés lehet h a melegtől van, talán szomjas.
Én tegnap óta kínálom Timit vízzel. Sikerült 50ml-t meginnia :lol:
Ebben a hőségben olyan sokszor akart szopizni h én jobbnak láttam megitatni. Olyan sonkákat növesztett már h most inkább "fogyóztatom" :wink: de ő még a víztől is hízik :lol:

Csibb,
ügyesen próbál kúszni Fanni, ebből nem sokára mászás lesz :lol:
A csajszim semmi ilyet nem produkál. Viszont a lábát már régóta fogdossa :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Bea

BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :lol:
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri!Lehet, hogy azzal van gond.De akkor mit kell csinálnom?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Köszönöm!Öregszem! :lol:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea: Most olvastam én is "odaát" : Isten éltessen sokáig!!!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Petri
a védőnő is ezt mondta, hogy mindjárt mászni fog! :D

Bea
Boldog szülinapot!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: