Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta

Én nem bánom, hogy ilyen meleg van :oops: Imádom. Ha tehetném nyárban élném le az életemet. Persze azért már megvagyok zavarodva egy kis úszkálásért. Ha lehet a tengerben :oops: :lol:

Ti névnapon is tortáztok? De jó szokás! :lol:
Aranyos lehet ahogy egyedül áll és ellöki magát :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma gyerekdokinál, tanácsadáson.
Kérdeztem a tejérzékenységről, ugye a múltkor evett sóskát, és bevallom, kapott joghurtot is a napokban, de nem volt semmi baja. Én persze apára kentem, h nem voltam otthon, és adott Zitának...
DE azt mondta, ennél jobbat nem is tehetett volna apa, mert Ő is csak ezt tudta volna javasolni, hogy adjunk tejeset, és nézzük, van-e vmi tünet. Mivel nincs, mehetnek a sav.tejes cuccok, de csak 2-3x hetente, és a joghurt helyett inkább kefírt adjak, gyümölccsel.
Nyár végére pedig szeretné látni, hogy nyári színe van... mondtam, h önmagához képest már így is elég barna, de tényleg!!!

Én is voltam este dokinál, minden rendben.
Zita megsértődött, hogy elmentem itthonról, hazajöttem, és hiába szóltam, nem nézett rám, de azért hangosan nevetett. Felvettem, akkor is gondosan forgatta el a fejét. Kis lüke. Nna, odaadtam apának, akkor ordítás, és nagy szemekkel nézett, hogy vissza akar jönni. :D Olyan kis cukorfalat!

Bkriszta
, nagyon helyesek a lányok!

Ha víz melett vagyok, én se bánom a nagy meleget, de máskor igen. :lol: :lol:
Képzeljétek, szerdán lesz klímánk, juhhéj, nagyon várom!

Juci, örülök, hogy Marcival minden rendben! Kell még mennetek?

Judit, totálisan megértelek! Enyémapa nemrég 3 napra ment raftingolni. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta :) Üdv újra itthon! Kincső nagyon édes nagylány :)

Juci, Tünde :) Igazán jó híreket kaptatok a dokiktól, hurráááá!

Juci :) Gergő is így csinálta, hogy először csak pár lépés, de még kényelmesebb volt utána hasravágni magát, aztán szép lassan áttért 100%-osan a mászásra. Nyilván így csinálja minden gyerkőc.
Bizony, kocsi megy Apával :( Ő viszi a többieket is, akik hívták őt. De nem hiszem, hogy bárhova odatalálnék egyedül :oops:

Tünde :) Nálunk az volt a magyarázat, hogy évek óta nem ment el hétvégén raftingolni, pedig mennyire szereti, és most hívták erre a vitorlázásra, akkor legalább erre had menjen. Mondom neki, hogy a gyerekei egész héten azt várják, hogy kicsit velük legyen, erre elmegy. a válasza: de hiszen egy hétig együtt leszünk két hét múlva! Ja, csak addig éjjel-nappal dolgozik, majd elmegy egy hétre Rába-túrára, és utána kapunk mi is egy hetet. Nekem ez kevés :(

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 

 
 

Olyan aranyos történt velem: két kiskölök, akiknek egy évig bébiszittere voltam 8 évvel ezelőtt, megtalált az iwiwen. 9 és 10 évesek :)

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom csupa szép nap ez a mai!
Minden picurkának gratulálok!!! :lol:

Tüncsikém is meglepett minket! Tegnap vettünk neki ilyen Chicco járássegítőt (nem komp), még csak egy-két lépést ment vele segítséggel, gondoltuk, majdt pár hét és segítségével megízleli a járást...erre ma este (8 körül), hogy haza jöttünk a vásárlásból, Tüncsike odamászott ezerrel ehhez a játékhoz, felállt és elkezdte tolni, hatalmas nevetések közepette, annyira belejött, úgy élvezte, hogy már majd össze esett, de ha nem mehetett vele, hiszti volt! Alíg tudtam elterelni a figyelmét, hogy mehessen aludni! :lol:

Kíváncsi vagyok mi lesz itt holnap!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jó reggelt lányok!

Először is
Bab
Óriási gratula a felvételidhez! A szita agyammal tegnap elfelejtettem. :oops: Pedig nem vagyok pocakos :lol:

Jucc
Tesódnak is gratulálok!
Apa :cry: elhiszem, hogy Neked ez kevés, nekem is az lenne....

Tünde
Örülök, hogy tünetmentes jelenleg Zita. Reméljük kinőtte!
Fehérnek találta a doki?
Aranyos lehetett,hogy megsértődött :lol:

Prüntyi
Gratulálok Tündike új tudományához!

Ma reggel már 2 métert mászott a fitalember! Mi meg Apával vigyorgunk, mint a vadalma :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Judit, én nem is tudom, hogy bírod ezt, hogy alig van Veletek a férjed. Én már nagy balhét csináltam volna, az tuti. De gondolom ettől nem lenne többet Veletek. :cry: Gyerekek tényleg nagyon aranyosak. :wink:

Juci
, Zita sajna apa Hófehérkénél is fehérebb bőrét örökölte. :cry: Már tényleg sokat barnult, de még így se érte el egy átlag magyar alapszínét. Marcidtól meg fényévekre van. :lol: :lol:
Na látod, megy ez a mászás, de jól meg kell gondolni, aludni rá párat, hogy biztos legyen a dolgában!
Vendég
 


Sziasztok.

Nagyon szépen köszönjük a névnapi köszöntéseket és az ajándékötleteket is.

Holnap kezdik csinálni a nappalinkat.Már alig várom hogy kész legyen,mert már olyan régen elterveztük,hogy megcsináljuk ilyenre.
Gipszkarton,benne spotok,meg hangulatfény,meg egy kis térelválasztóval lesz leválasztva az étkező.Ha kész lesz,majd rakok fel képet.Ja meg majd a a szekrénysor és az ülőgernitúra is cserére vár,csak majd azt egy kicsit később.Nem megy minden egyszerre. :?
Valaki esetleg tud olyan oldalt ahol meghirdethetném az ülőgarnitúránkat eladásra??

Prüntyi.
Tudnál esetleg feltenni képet erről a járássegitőről?
Mekérdezhetem mennyibe került??

Egyébként már Meli is napok óta próbálkozik egyedül megállni.Pár mp.-ig sikerül is neki én meg úgy örülök neki mint majom a farkának. :lol:
A franciaágy fejvégébe kapaszkodik,aztán elengedi majd mikor hátrahuppan nagyot kacag.Olyan édes,megtudnám zabálni.

Tegnap voltunk otthon és akartam videót feltenni erre nem engedte. :evil: Na majd ha már tényleg otthon leszünk.

Na most ennyi,mert lassan alvásidő van és haza kell menni anyukámékhoz.Ja és itt biciklivel közlekedünk Melivel.Imád a gyerekülésbe ülni. :lol:

Júj,még annyi hogy anyukámék szomszédjába lakik egy lány akivel nagyon jóban vagyunk és most fogja szülni a 4.babát.Múlthéten szombaton este vitte be anya a kórházba,mert jöttek a fájások,de képzeljétek még azóta se szült meg szegény.A baba nyakán kétszer rajta van a köldökzsinór és még igy se csinálnak semmit. :cry:
A párja Pesten dolgozik és hazahivta erre a hétre,hogy legalább itthon legyen a szülésnél,erre semmi.És ő már hétfőn megy vissza.

Na mostmár tényleg befejezem,de hiányzik a rendszeres beszélgetés veletek!

Puszika.

ancsi26
 
 


Persze Ancsi,
7500 volt, íme a képek...

Tüncsi elölről
Kép

Tüncsike hátulról
Kép

és a nagy élvezet látszik rajta...
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Tudom, tegnap nem írtam, azt hittem, ma fogok, de egy egész napos Palatinus után nincs már energiám, úgyhogy csak röviden!

Jucc,
szegények, enyém apa nem tenné zsebre a véleményt, ha ennyi "nemlét" után még külön programot akarna csinálni.
Mi nem tudunk menni holnap veletek, ti tudtok jönni a jövő heti talira?
Traumeelt elfelejtettem megkérdezni :( Nem is jártam patika környékén, az igaz :D

Bkriszta,
Kincső egyre szebb! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :)

Juci,
ügyes Marci! :)

Tünde, Davallia,
Máténak ma tök jó színe lett! Nemám piroskás, hipp-hopp barna! Ezek szerint az apja cigány bőrét örökölte, aki egy nap fűnyírás után olyan, mint én augusztus végén. :)

Ancsi,
nappali :)
baba :(

Prüntyi,
nagyon király a cd-tornyotok, honnan való? :)


A keddi nap kinek jó tali szempontjából? Tessék megírni, de azonnyomban ám :D



Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sis, ez járássegítő... :lol: :wink:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
azért ennyire nem szívta ám ki a zagyam a napsütés :P :wink:

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok,

Mindenkinek jó hétvégét kivánok!!!! Bár nem tudom hogy birjátok ezt a hőséget, azért már egy kicsit sok, de a hideget nem várom.


Tünde,

olvastam, hogy a Hipp-gyártól szerzed be Zitának a kaját.
Megtudnád nekem mondani, hogy a mintabolt milyen napokon van nyitva és mennyivel olcsóbbak a kaják

Köszi,
Zsu
spanci
 
 


Sziasztok!

Spanci/Zsu, a mintabolt elég drága, ha még a benzint is hozzáadod, ugyan ott vagy, vagy még drágább.
Próbálj szerezni ismerőst, aki ott dolgozik, és akkor éri meg, úgy 140Ft/üveg.
Én sajnos nem tudok Neked segíteni, nekem is ismerős ismerőse hozza.
De ha csak pár üveg kéne amíg nyaraltok, akkor írj privit, azt megoldjuk! Vagy mélt.

Hát így nézünk mi ki:
Kép
Vendég
 


Sziasztok.

Csak egy gyors mondat.

Ma hajnalban megszületett a szomszéd lány babája.3,20kg és 52 cm.A neve Titanilla.Mindketten jól vannak.

Puszi.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a csajszijaimnak a bókokat. :D

Prüntyi, látszik, hogy Tüncsike nagyon élvezi a szerkentyűjét. olyan átéléssel tolja. Tündéri kiscsaj :D

Tünde, nézem a centidet és már 0 a 15. hétben jársz, ez hihetetlen.

Én is én is szeretnék!

Ancsi, bizti csodaszép lesz a nappali.

Sis! tali, mnegint nem jön össze, hogy menjünk. Ivit viszem beíratni az új iskolába Váchartyánba kedden. Előzőleg akkor volt ügyelet, mikor Erdélyben voltunk.

Most mostam ki egy halom üveget, mert apa hozza a kollegájától a sárgabarackot, csinálok lekvárt. Ma még megpucolom, lecukrozom egy napot áll, majd főzés. Fincsi lesz, imádjuk.

Holnap megyünk aquaparkbab Szigetszentmiklósra. Először Mogyoródról volt szó, de ez meg itt van egy köpésre és nem kell átautóznina városon.
Nagyon elegem van már ebből a hőségből, jó lenne egy kis enyhülés.

No befejezem és várom a barackot

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Kriszta, igen, rohan az idő.
Itt jó nagy zuhé volt végre, most kellemes hűvös van.
Vendég
 


Jaaaaaaaaaaaaj, lányok, Tüncsinek valami nagyon kicsípte a popsiját! :cry: :cry: :cry: és úgy sír, mikor megtörlöm neki...nem tudom, hogy kaja a tettes, vagy valami vírus, de megpróbálom diétásan etetni...mi az amit ilyenkor nyugodtan ehet? Igazából étvágy sincs...ma kb 2x evett 1/2 üveg kaját,a gyümölcs tövábbra sem csúszik...inkább a sósakat eszi. Próbálom a folyadékot is pótolni...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Igazából csak bejelentkezem, hogy élünk ám. Kicsit pörgősek az utóbbi napok.
Pénteken Balázs keresztmamája volt itt. Elvittük a fiúkat a doktornénihez, hogy nyaralás előtt nézzen rájuk, meg írattam fenistil cseppet, Cataflamot, meg egy antibikát. Ha belázasodna véletlenül Bazsi nem szeretnék hazajönni. Itthon sem tudok vele mást csinálni, mint gyógyszert adni neki.
Lacit is megnézte a dokinéni. Teljesen egészséges mindkét fiú. Lacinak kibújt felül a harmadik foga is, úgyhogy most már ötfogúak vagyunk. Le is mázsálták: 11700 gramm. A hosszát nem néztük, mert siettünk, de 80-86-os ruhákat hord. A kis minimanó (Bazsika így hívja).
Megkérdeztem a doktornénit és azt mondta, hogy nyers tejen és tojásfehérjén kívül ehet már mindent a Lacika. Olyan péksüteményeket is, amiben van tej (pl. kalács).

Szombaton elmentünk a nagymamámhoz a hugommal. Apa a sebeit nyalogatta egy péntek esti legénybúcsú után. :lol: :lol:
Nagyon jó volt, nagyi csinált finom rántotthusit. Laci csak úgy ette (panír nélkül) petrezselymes újkrumplival. Megfigyeltem és szinte ugyanannyit evett mint a dédi. Egy közepes tál levest, utána majdnem egy egész szelet karajt, krumplit, ubisalit. Utána lenyomatta egy szelet sütikével. :lol: :lol: :lol:
Olyan mint én. Sajna még a meleg sem tudja elvenni az étvágyát. :cry: :cry: :oops: :oops:
Bár én most minden diéta nélkül, kizárólag a nasizás abbahagyásával és este 6 után nem evéssel fogytam 8 kilót. :D :D

Ma jönnek Barbiék megbeszélni, hogy ki mit hoz a nyaralásra. Aztán Barbival elmegyünk még az utolsó rucikat megvenni, ami kell. :lol: :lol:

Pénteken benéztünk az Árkádba és megdöbbentem, hogy milyen leértékelések vannak. Vettem Bazsinak egy halászgatyát, hozzá egy inget, magamnak egy ruhát, egy pólót és egy papucsot. Mindezért fizettem 8000 Ft-ot. Mondtam is, hogy ilyen olcsón még soha nem úsztam meg a H&M-et. Nagyon jó cuccok vannak leértékelve.
Telefonom nem került elő, úgyhogy kértünk egy új kártyát és a régi telcsimbe tettem be.

Prüntyi

Ötletem sincs. Bazsinak is szokta brutálisan kicsípni a fenekét a fogzós kaki, de nekünk olyankor jön a Sudocrem és 1 nap alatt helyrehozza. Evett valami újat? Miért gondolod, hogy vírus, van más tünet is?
A diétás etetés: krumpli, répa, minden tejes cucc kizárva. Sinlac még tápszer helyett is, csak hígabbra csinálva.

Tünde

Jó ez a kép Rólatok, bár ide is inkább az élesebbet kellett volna betenni.

:lol: :lol:


Sis
Nekünk jó a kedd. Hány körül menjünk?


Bab
Akkor el tudunk vinni Titeket is, csak egy ülés kell. Átküldöd nekem priviben a számodat, vagy emilen? Majd hívlak amikor indulunk. Nektek mikor lenne jó?
sandor_ildiko@invitel.hu

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi, jó húsban van Lacika! Zita is 80-86-os rucikat hord, de ő csak 8800gr. :D
Mi is hivatalosan engedélyt kaptunk a savanyított tejtermékekre a dokibácsitól, és ő a halat is mondta, hogy már eheti, egyedül a tojásfehérje ne menjn még. Úgy döntöttem, ezentúl eszi a mi kajánkat, ha nincs benne tiltott dolog. Ennek megfelelően a tegnapi vacsi tejfölös paprikáscsirke volt durumtésztával, két pofára falta. :)

Ildi, légyszi küldd már át nekem a babalistádat az utazáshoz, ha nem muszáj, nem töröm a fejem ezen napokig. :oops: :shock: Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak alig vagyok gép közelben. :D
Pénteken strandoltunk egyet barinőmmel és a két gyerekével, szuper jó volt. Nagyon jó ez a csillaghegyi strande, 10 körül, mikor odaértünk, rajtunk kívül KETTEN voltak fent a gyerekmedencénél. :lol:
Aztán felmentünk a telekre, ott aludtak a gyerekek, nagyi csinált finom ebédet, husilevest, meg palacsintát. Délután meg anyukám elvitte a fiúkat, csak holnap megyek értük.
Nagyon jól érzik magukat, éjszaka csak 12-13 órát alszanak és Leonka kicsit korábban kel, mint Nolcsi, tegnap 3/4 9-kor kelt Leon, 9 után Nolcsi. :lol: :lol:
Noel kapott egy elektromos motort anyuéktól, 5E Ft-ra volt leértékelve. Ez az egy amiért megbocsátom, mert nagyon ellene vagyok ezeknek az elektromos kütyüknek. De Nolcsi élvezi, le se lehet szedni róla, esténként beparkol a garázsba a papa kocsija mellé. :lol:
Tegnap este buliban voltunk, csak valamikor hajnalban értünk haza, jól beittunk bacardi cólából, baiyles-ből, meg páleszból.........

Ma ugye Ildiékhez megyünk, Gabi mondta is, hogy Bazsival megint lesz egy kis piálás biztosan, szóval a másnaposságot piával gyógyítja majd. Kutyaharapást szőrivel, ugye... :lol:

Holnap megyek fodrászhoz, nyaralás előtt muszáj valamit csinálni a hajammal.

Képeket is mindjárt rakok fel a múlt hétvégéről.

Sis!
Nekünk jó a kedd, csak küldj légyszi valami pontos útvonalat. Valakit szívesen el tudunk vinni. :)

Kriszta!
Jó lehetett az erdélyi nyaralás, szépek a képek nagyon. Kincsi is milyen nagyott nőtt! :)

Prüntyi!
Járássegítő Tüncsikével szuper! :)
popó :( Nekünk is a sudocrem jön be ilyen esetekben.

Tünde!
Szépek vagytok Zitával, jó az új frizurád! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na akkor a múlt hétvégi képek :D

Leon portré
Kép

Leon a partvissal
Kép

Noel portré
Kép

Nolcsi fürdik nagy átéléssel
Kép

A kicsik közös fürcsizése
Kép

Közös dinnyeevés
Kép

Nolcsi a kis barátnőjével, Rékával közösen fürdik....
Kép

locsol....
Kép

hintázik....
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


AND!

Mindig elfelejtem, de most végre sikerül leírnom :lol:
A fényképező típusa: canon powershot A620

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tünde

Elküldtem. :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Képzeljétek, most sütöm Sildike fóliás krumpliját. Egyszer már csináltam, nagyon-nagyon finom.
Nem tudom, hogyan csináltam, de a fóliák alja olajos lett, ami csöpögött, és bazi nagy füst lett a konyhában. De akkora, hogy az előszoba túlsó végén lévő füstjelző (Zita ajtaja mellett van, de nem ébredt fel :D) besípolt.
Apa, mint praktikus szűz, csak annyit mondott, hogy legalább tudjuk, hogy jól működik a ketyere, eddig ugyanis szerencsére nem volt alkalmunk kipróbálni se a füst, se a gázrisztó részét.

Ildi, köszi a listát!
Vendég
 


Sziasztok, megjöttünk a nyaralásból, ami szuper volt, mindannyian nagyon élveztük. Julcsi nagyokat fürdött, élvezte a vizet, én is úszkáltam, pihengettem, apa meg éjszakába nyúlóan borozgatott és tereferélt. Vendégségben voltunk, bográcsgulyás várt ránk, amikor megérkeztünk, nagyon jó dolgunk volt. Julcsi rettentően élvezte a társaságot, nekem meg olyan jó volt, hogy ennyien fogalkoznak vele (nem csak a vendéglátóink, hanem a nem messze lakó szüleik, szomszédok...).

Szegénykém tegnap délben belázasodott és azóta is lázas. mi a fene lehet ez? Néha tüsszent párat, de más tünete nincs. Arra gondolok, hogy talán a légkonditól megfázott egy kicsit. Vagy nagyon, mert 38,5-39 a láza. Ennek ellenére ma szuper kedve volt, apukámmal játszott egész délután, most meg letettem kicsit alukálni.

Átfutottam a heti termést, szokás szerint csak éppenhogy, az emlékezetemről meg ne is beszéljünk...

Bab, gratulálok! De mi az az igazgatásszervező?

Barbi, dinnyevő babák tündériek! Látom, Nolcsi udavarol :evil:

Éljen Marci, aki megtanult mászni :)

Kincsi csodaszép :)

Prüntyi, olyan édes tüncsi a járássegitővel, hogy elhatároztam, előbányászom a pincéből a miénket, amit oda száműztem pár hónapja, mint felesleges kacatot.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Dolgunk ezer, csak felületesn futottam át, DE:

Ildi, Barbi,
jöhettek akármikor :)

Többiek?
Senki sem izgul Haraszticityre? :roll:

Holnap jövök bővebben!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Jó estét!

Zsuzsa :) Üdv újra itthon! Nyaralás :D Láz :( Hát igen, ilyenkor is vannak buktatók, még ha nagy is a hőség, a hőmérsékletkülönbségek miatt könnyen megfázhatnak a bébik. De lehet, hogy Julcsinál is a háromnapos láz lesz, ha ennyire nem lesz más tünete...

Sis :) Én elnapolnám a Rátokizgulást, mert mint írtam, a nyaralás miatt is van bőven tennivaló még, ráadásul nálunk Balázs is köhécsel, én meg kifejezetten köhögök, és fáj a torkom, úgyhogy nem vagyok gyerekek közé való :( Amúgy a ráckevei hév megy Felétek? Mert akkor tényleg egyszerűen eljutok innen oda :) Remélem, amikor a Tündés tali lesz, már mi is itthon leszünk, és tudunk is menni!

Kontaktlencsésektől szeretnék már napok óta kérdezni: van valakinek olyan lencséje, amivel tökéletesen elégedett? Mert ami nekem van, attól a berakás pillanatától olyan érzésem van, mintha nagyon fáradt lenne a szemem, és nagyon száraz. Szeretnék váltani, lehetőleg még a nyaralás előtt, mert a mostani pont elfogyott, és úgyis kell vennem újat. De nem tudom, milyet vegyek. / persze muszáj lesz ehhez vizsgálatot is csináltatnom, ott talán ajánlanak is valamit, de érdekelne, kinek milyen tapasztalata van/. Köszi!

Rólunk: Pénteken Apa nem ment be dolgozni, hogy velünk lehessen, kárpótlásul a hétvégéért. Reggel elintéztük az útlevelet. Na, ez sem volt egyszerű esemény, ugyanis Balázs eleinte nem akarta magát lefényképeztetni, és amikor végre lekapták, olyan volt a kép, mintha valaki folytogatná / ugyanis Apát megkérték, hogy emelje fel a gyerek fejét, mert lehajtott fejű képet nem fogadnak el/. Na, lett nagy nevetés, amikor a következő ügyintéző meglátta! Mondta, hogy a BM-nél ezt nem fogadják el, úgyhogy vissza mégegy körre. Enyhén idegesek voltunk, de szerencsére Balázs lassan megértette, hogy útlevél nélkül biza itthon marad, így sikerült a fotó végre. Ügyintézés után játszótereztünk, aztán amikor már nagyon meleg lett, elmentünk ebédelni étterembe. Ilyen is ezer éve nem volt... Nagyon jó kis nap volt így együtt :) Ráadásul egész délelőtt sutyorgott Balázs apja fülébe, amiről sejtettem, hogy a névnapomnak szól. Ebéd után javasolták, hogy Gergővel menjek haza, majd jönnek ők is. Jötetk is hatalmas viágcsokorral, meg ajándékkal :D Nagyon édesek voltak. Aztán Apa kis játék után lassan készülődött, három körül el is ment, mi meg szomorkodtunk :( De nem sokáig, mert gondoltunk egyet, és mindhárman bebújtunk egy nagy kád hűvös vízbe, nagyot mókáztunk, közben hatalmas égzengés volt odakint. Mire elállt az eső, nálunk minden úszott. Beesett az eső a szobákba, és beázott a tető is egy helyen. Sebaj. Lementünk sétálni még egyet, de embertelenül párás lett a levegő, alig lehetett elviselni.
Szombaton Margitsziget egész nap. Nem indult jól a nap, mert egyrészt nem éreztem jól magam / asszem a vérnyomásom nem volt az igazi/, másrészt itthonhagytuk mindketten Balázzsal a napszemüvegünket, ráadásul induláskor Gergő napernyője is tönkrement. De aztán tök jó kis nap lett, igaz, a szopis sétálókat nem sikerült megtalálni, de így is jól mulattunk.
Srácok este nyolckor már aludtak, és mivel nem ment a netem, így én 11-ig olvastam.
Ma elmentünk a Baby-Outletbe, hogy pótoljuk a napernyőt, meg szúnyogriasztós éjjelifényt is akartam venni. Ezek mellé még néhány könyv és játék is becsúszott :oops: Igazából gyakran van az úgy, hogy vásárlással kárpótlom magam :oops:
Gergő délután nem bírt valamitől elaludni, végül fél hétkor dőlt ki. Balázs nagyon le akart még menni játszóra, így alvó Gergő ment a babakocsiba, és így mentünk le. Ébredés után ő is akart játszani, nagyon jól érezték magukat a sötétben :) És ahogy közeledünk hazafelé, látjuk ám, hogy Apa kocsija közeledik felénk :) Egyszerre értünk haza, volt nagy öröm! Persze hulla fáradt, úgyhogy használhatatlan...

Na, megyek, bár asszem, akartam még valamit, de már nem látok ki a fejemből.

Jó éjt!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!
Tünde
Rendben, bebizonyítottad, hogy Te is szép vagy, nem csak Zita :wink:

Barbi
Gyerkőcök nagyon aranyosak. Milyen kopasz Nolcsi! Most tűnt fel, hogy mennyire rövid a haja! Kiváncsi vagyok a fodrász milyen...

Majola
Julcsikának jobbulást! Szegénykém!

Jucc
Örülök, hogy ilyen jól szórakoztatok! Jól hangzik ahogy leírtad a programokat. Boldog névnapot Neked! Fiúk aranyosak lehettek :P
A múltkor akartam kérdezni, hogy a gyerekek az iwiw-en fényképről ismernek Téged? Gondolom nem emlékeznek az 1-2 éves kori emlékeikre....
És a másik amit elfelejtettem. Gergőnek milyen hamikat szoktál már adni szopin kívül?

Sis
Mi is mennénk szívesen. Feltéve, ha Barbihoz be tudunk kéreckedni. Most nem lesz kocsim és BKV-val nem vállalom be.
Szóval Barbi?Az az egy problémám van sajnos, hogy hordozót nem tudok vinni, mert nem bírnám el azt is. Szóval most nem nagyon tudom mi legyen.

Mi voltunk a hétvégén a Barátnőméknél. Most nem tudok mesélni, mert Marci nem hagy de talán késöbb :?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci

Barbinak mindig van hordozó a kocsijába, de ő a Villányi óton lakik és pont azt beszéltük, hogy a petőfi híd pesti oldalánál találkozunk majd. Odáig el tudsz jutni Marcival?


Zsuzsa

Jó, hogy ilyen jól éreztétek Magatokat. Legalább Te is pihentél egy kicsit.
Nálunk is megfáztak a fiúk a légkonditól, de csak vizes trutykó folyt az orrukból. Lehet, hogy ez tényleg a nap láz vírus.

Bab
Merre vagy?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Majola, üdv itthon, remélem Julcsi hamar meggyógyul, és nincs semmi komoly betegsége.

Judit, én a Bausch @ Lomb Focus lencséjét használom. Ez havi lencse, de ha beteszed, korlátlan ideig bent lehet, jó a légáteresztése, én a szaruhártyasérülésem miatt csak ilyet tudok használni.
Nem használtál még műkönnyet? Anélkül én nem is tudok létezni, reggel 1 csepp a lencsére, és úgy teszem be, és esetleg napközben is cseppentek, ha lencsében elalszom, vagy strandoláskor belemegy a víz a szemembe.
6 db ára 8-9000Ft között van.
Boldog névnapot kívánunk!

Kép
Vendég
 


Juci, Benianyuék mikor jönnek haza?
Vendég
 


Sis
Hánykor találkoztok ott? Szerintem eltudok menni odáig.

Tünde
Asszem szerda éjszaka.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Jó reggelt!

Tegnap Ildiéknél a buli olyan jól sikeredett, hogy csak éjfélre értünk haza (ebédre mentünk...). :lol: :lol:
A fiúk jól bepiáltak, Gabi az nagyon, itthon a WC-ig alig jutott el.......pedig jól bírja a piát, nem is szokott gyakran inni.

Ma megyek a fiúkért fodrász után, most Leon se volt nyűgi, tök jól aludtak mind a ketten, szóval jól érezték magukat.

Juci!
Van hordozó a kocsiban, meddeig tudsz eljutni Marcival?

Zsuzsa!
Üdv itthon, örülök, hogy jól éreztétek magatokat :D
Julcsinak jobbulást!

Jucc!
Jó mozgalmas hétvégétek volt :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Juci!
Ildi írta, hogy talizunk, nem Sis....... :lol: :lol:
Szerintem olyan 10-1/2 11 körül, igaz még nem beszéltük meg konkrétan.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hiába teljesen szétszórt vagyok :oops:

Barbi
Még egy dolog eszembe jutott. Ti meddig szeretnétek maradni?
Csak azért kérdezem, mert tudom, hogy Ti viszonylag későn fekvősek vagytok. Marci pedig 7 körül már lefekszik, és ha ettől eltérünk akkor igen hisztis szokott lenni. Szóval nem szeretném senkinek a mulatságát elrontani, megszakítani.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci!
Nem maradunk sokáig, mivel a nyaralás miatt még van dolgom itthon bőven. Pakolás, mosás, stb.
Szóval 3-4 körül legkésőbb el szeretnék indulni.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi
Akkor több kérdésem nincsen. Szívesen Rátok akaszkodnánk :lol:

Sis
Mit vigyünk?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok,

nagyon édesek a tegnapi fotók, jelenleg csak azokat néztem.

Képzeljétek tegnap Kevinem átesett a bébikomppal a küszöbön,
nem kivánom senkinek a látványt ahogy ott feküdt édesem kicsavarodva, azóta is a szemem előtt látom. Borzasztóan sirt,
alig birtam megvigasztalni, aztán amikor sikerült utána meg mindig
eszébe jutott. Hála isten nem lett látványos baja külsőleg. én el akartam vinni dokihoz, de apukám azt mondta, hogy annak idején mi is mekkorákat estünk mégsem rohantak velünk orvoshoz. Végül is igaza van.

Tünde,
köszönöm az infot bébikaja ügyben. Tényleg ha kiszámolja az ember nem nagyon éri meg. Bár sok üvegre lenne szükségem (min.30), lehet ha többet veszek megéri. Majd még osztok-szorzok.
Ti nyaralásra mit visztek Zitának?
Én még annyira ha elmegyünk vhova nem merem azt adni amit mi hátha baja lesz, vagy nem izlik neki, a bébikaját meg tudom hogy megeszi az egészet és jóllakik.

Frutapurát adtatok már bébiteknek? Hogy izlett nekik? Kevinnek nem jön be a gyümölcs-összeállitás.

Itt Győrben ma is borzasztó a hőség, a szombati vihar sehol sincs már, pedig azt hittem hosszabb ideig tart a lehülés.

Strandoljatok sokat, kismamák pihizzetek, babákra vigyázzatok!:)

Zsu,Kevin
spanci
 
 


Sziasztok!


Megjöttünk a nyaralásból! Nagyon jól éreztük magunkat, de nagyon gyorsan eltelt ez a 4 nap!
Visszaolvastam, de tiszta dilinyós vagyok, nem emlékszem semmire. Egy kis alvás most jól esne, fogzunk Tomi 2-kor és 4-kor is fenn volt.
Most is felébredt, majd még jövök!

Thomasanne

Kép
Kép
thomasanne
 
 


SZiazstok!

Juci,
tök jó, hogy ti is jöttök!

A bébiknek hozzatok kaját, nektek csinálok bolognai spagettit, bár Ildi, Barbi, ha nem túl fűszeres, azt megeszik a gyerekek tojásmentes tésztával???

Ildi,
nemá, hogy ideküldted azt a 3310-es eltüntető bermudaháromszöget!!! Az enyém sincs meg szombat este óta :(:(:(

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Akinek van kedve, jöjjön el talira hozzánk most pénteken! :)
9-16 óráig lesz és aki kér útvonaltervet, jelezze nekem a bbb@vipmail-en.

Várunk szeretettel Titeket!

Mea
mea
 
 


Ja, és még egy SOS!!!

Prüntyi!!!

Amíg ki van csípve Tüncsi popsija, csak tiszta vízzel öblítsd neki, mert ilyenkor még a sensitive törlők is nagyon csípnek!!! Mátén tapasztaltam már sajna!

Pusz!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sis, köszi :lol: valamit javult már de még nem a régi popó :?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket :)

Juci :) , Te most akkor Judit-napon köszöntendő vagy, vagy sem :?:
Az iwiwen a két kisfiú szüleit megtaláltam már régebben, nyilván rajtuk keresztül találtak meg ők. De így is aranyos volt, mert nem számítottam rá.
Hogy miket eszik Gergő szopin kívül? Leginkább gyümölcsöt / alma, őszibarack, banán, és kóstolta már a dinnyét és a sárgabarit is, de azóta még nem ismételtük/. Kapott már levesturmixot/ répával és krumplival/, és evett csirkehusit őszibarival egyszer, de nem nagyon ette. Amit bébiételben próbáltunk, egy sem jött be neki. Most itt tartunk, egy éves kora után majd jobban rákapcsolunk, már így is jóval többet kapott, mint ahogy terveztem.

Tünde :) Igazából nem próbáltam a műkönnyet, nem is tudtam, hogy van ilyen. A lencseápoló folyadékot szoktam belecsöpizni a lencsébe, és úgy rakom be, és ha nagyon száraznak érzem, ebből csöppentek a szemembe. Köszi a választ!

Megvan a horvátországi szállásunk :) Jobb későn, mint soha. Így is egyetlen apartman volt szabad abban az időben, sőt, egy hét helyett csak hat napot leszünk, de legalább 20-án időben jövünk haza, Apa másnap úgyis melózik :(

Thomasanne :) Örülök, hogy jó volt a nyaralás. Fogzás :(

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Davallia, miért vagy veszélyeztetett? Pandát se emelgetheted? Hogyan oldod meg?

Judit, Juci igaziból Angéla. :lol:
Vendég
 


Ildi, Juci!
Holnap akkor pontosan hol talizunk és mikor?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Davallia, komolyan? Én a zöld aloésat használom, az nagyon tuti...akkor a kék lenne a síma vizes?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Jucc
Igen, én Angéla vagyok :lol:

Davallia
Tényleg, miért vagy veszélyeztetett?

Barbi
Mondjuk találkozzunk a házunk előtt 10-kor :lol: :lol:
Ez most humor helyett volt.
Petőfi pesti hídfő. Pontosan hol? És hánykor? Legyen 10.30?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Davallia, az mit jelent, hogy mélyen tapadt a méhlepény? :? :oops: :shock:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: