Új privát üzeneted érkezett!

Mazsola: Szerintem nem baj. Az én babáim ugye koraszülöttek (febr.15-re voltam kiírva), és náluk nézik a mozgásfejlődést. Persze azért valami kis hibát mindig találnak, hogy már ezt vagy azt a korabeli babák tudják, de ez totál nem igaz! Csak az időre született babákat nem vizslatják! Ezalatt azt értem, hogy ha nem koraszülöttként a jelenlegi mozgásokat produkálnák 9 hósan az teljesen rendben lenne, de korababaként kevés :shock: Ki érti?

Jázmin 12 órája nyikkanás nélkül alszik! Lili persze nem :?
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok,ne ültessétek a babákat ha nem maguktól ülnek fel(persze mindenki azt csinál amit Ő gondol),én is elkövettem ezta hibát Aminál,nem is kúszott,nem is mászott,most hogy Petykával dévényezünk már tudom hogy ez a legnagyobb ostobaság volt.Petlka is sokat sir mert unja a fekvést,Ő még kézben se sokat lehet ,ülni csak a kaja idejére,próbálom lekötni játékkal mikor már unja.Szóval tudom nem könnyű,mert ülve érdekesebb a világ nekik,de többet ártunk vele.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Jó reggelt!

Jó sokan lettünk :lol: :lol: :lol: !

Üdv az újjaknak !

Nekünk szokásos pocsék éjszakánk volt, bár ahogy olvasom pl. Edináéknak sem könnyű.

Ami! Gratula a fogacskához.

Nagyon jók a képek, édesek a gyerkőcök :wink: :lol: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 

 
 

Pilchard! Mit értesz az alatt, hogy ártunk vele? Nekem Zalán először ült, ülésből megtanult 4kézlábra menni onnan vissza ülni és most gyönyörűen mászik. Anna is ülésből már 4kézlábra tud menni és vissz is tud ülni. Ne érts félre csak érdeklődöm :wink: .

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Pilchard: Nekem nagyon ritkán ülnek. Állandóan másznak, meg föltérdelnek. Jázmin tud mászásból leülni, és újra elindulni, de ritkán csinálja. Babakocsiban viszont kizárólag ülni hajlandó mindkettő. Azt is úgy, hogy elöl a rúdban kapaszkodnak.
Nemtom itt mennyire látszik, de térdelnek. Jobban mondva a térdük között ülnek.
Kép

Ja, és 2-2 fogunk van már :lol:

Múltkor kérdezte valaki a játékokat. Nálunk olyanok is bejönnek, amik viszonylag nagyok, és van rajtuk valami bizgentyű, amit lehet macerálni. Mittomén, ilyen lelógó izé.
Vendég
 


Hát sziasztoooook!!!!

Üdv mindenkinek, minden réginek, újnak, olvasónak, és írónak!
(Hű, micsoda hatással volt rám ez a színház!)

Na, szóval a színház fantasztikusan jó volt, nagyot mulattunk, közben ittunk, (sört :), nem sokat, de jól esett ;) ), utána beszélgettünk, és nagyon jól éreztük magunkat!!!!!!! A Pucér Ámor-t néztük meg, ha beírjátok a google-ba, hogy civitas pinceszínház, akkor ott tudtok olvasni a darabról, meg magáról a színházról!

ÉÉÉéééés, Milán is "megjavult", este 9től reggel 8ig aludt, ééééssss, csak 2x ébredt, 2kor, és 5.40kor. ÉÉéééés, először kapott vizet, aztán 5.40kor tápit, mind megitta, betettem a kiságyba, elmentem pisilni (sör... :)), és mire visszamentem, már aludt is!!!!!!! 8ig, és utána 9ig eljátszott a kiságyban csöndben 1 zsiráffal, egy kispárnával, és lehúzta a lepedőjét:).
És most is megitta a tápit, elsőre, 1 szó nélkül!!! Valaki levuduzta ezt a gyereket? Egy jó vuduval???? Vagy használt az, hogy mondogattam neki, hogy anya színházba megy, apával lesz itthon, és ügyesen alukáljon???????

Ja, apa vigyázott rá, jót játszottak, majd elaludt Milán, és megvárta míg hazaérek, lezuhanyozok, és még aludtam is 1 órát, és csak úgy ébredt fel!!! Jó fej gyerekem van!!!!!!

Tegnap előtt este a tesóba mentem, és akkor alig akart elengedni, nekem is eljátszotta, hogy odamászott hozzám, felvettem, és ha apa mellé letettem, sírt, amint elengedtem. Tegnap meg szegényem épp aludt amikor eljöttem, utána meg apa lefoglalta, úgyhogy nem volt nyafogás!

Na, kisregény megírva.........írjon mindenki!!!!!!!!!!!

jutiboszi
 
 


Lányok!!!!!

Aki még nem írt, de szeretne csatlakozni, tényleg írjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azért szeretnénk zárt topikot, hogy egymás között olyan dolgokat is megírhassunk, amit a nagy nyilvánosság előtt nem mernénk, ez az egyik ok, a másik meg, hogy ne tolakodjanak be közénk rossz szándékú hozzászólók! Igaz, eddig 1x volt csak ilyen, de nem szeretnénk megvárni a következőt, ezért inkább zárjuk a dolgot!!!! Kedves, aranyos, jófej hozzászólók jöhetnek........amikor csak akarnak, de már nem sokáig, úgyhogy hajrááá!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

zsuzsi80 marad a felhasználónevem a babafalván.
zsuzsi80
 
 


Csilla,
Nem a Gellért hegynél lévő csúszdás játszótérre gondolsz? Ott van nagyon sok csúszda és sok-sok rönk.:) Gyerekkoromban én is sokat játszottam ott, de ma is megvan, az anyukám az unokáival jár ki oda..

Vivi,
Ez nem a Bécsi úti Tesco volt? Ha az hozzátok közel van, lehet mi tök közel lakunk egymáshoz? :)

Üdv minden újnak, csatlakozzatok hozzánk, felélénkült egyből a fórumunk.:) Csak mindneki legyen ilyen kiartó, úgy lenne az igazi...

Kép
k.krisztina78
 
 


Sziasztok!

Úgy értettem ha nem magától ül fel,hanem megültetik a babát,és kitámasztják hogy ne dőljön el.Ha magától ül fel akkor már nem ártunk vele,mert akkor már érett ahhoz a gerince hogy üljön.NA ezt csak saját szavaimmal irtam le,nem ilyen tudományosan.
Igy Jadika Zalánnál,meg Vivi ikreinél ez már nem gond mert maguktól csinálták.

Egyébként(jajj de nem akarok ám itt okoskodni,csak leirom hogy Ti is tudjátok) azt is mondta a csaj(dévényes) hogy az meg nem tesz józ az izületeknek ha a lábuk közt ülnek.pont ahogy Vivi lényai.Ezt még Aminál a védőnőm is mondta én is mindig előrepakolgattam a lábait.

Juti!De irigyellek a szinház meg maga kimozdulsá miatt,és örülök hogy jól érezted magad.Én is úgy elmennék egy csajos dumapartira,már egyszer majdnem összejött de közbejött valami.

Petyka meg kanalas kaja sztrájkol tegnap óta,pedig nemrég irtam hogy milyen jól eszik,most nagyon jön a foga lehet amiatt.Alig pár kanállal eszik,aztán meg csak úgy szorítja össze a száját.

Szüreti felvonulásra akartunk ma menni,du lesz,erre reggel óta zuhog! :(

Rakok én is egy képet,régen mutattam Petykát úgyis. Kép

csak nem jó minőségű ez a kép.

El se hiszem hogy még csak dél van és felporszívóztam,felmostam és a kaja is mindjárt kész.Ez máskor miért nem megy?
Ja és mindkét gyerekem alszik,igaz Ami ebéd nélkül,de sokszor előfordul,majd eszik ha felkellt.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


sziasztok!


Kriszta! lehet, hogy az az. Hol is van pontosan? megpróbálom megkeresni. Azt hiszem pont a babafalván láttam játszótér keresőt.

nálunk ma is ugyanolyan volt az éjjel. Megmondom őszintén nem panaszkodni akarok, de már annyira elszoktam ettől az éjszakázástól. Anno sokkal jobban bírtam.

Most elég volt egy szopi is. Úgy néz ki javult a tejci mennyiség, de reggel is pár perc múlva kiköpte. Amikor meg elrakom a cicit fel van háborodva, és kéri vissza :D

úgy sajnálom, hogy esik az eső. Csütörtökön voltunk kirándulni, annnnyira jó volt!!!!!! Mára is ezt terveztem :(

Csilla
kiscsillag1
 
 


Nekem már látta orvos, amkor így a lábuk között ülnek, és nem mondta, hogy gond lenne vele.

Kriszta: De :D Arról a tescoról beszélek :D Én a Flórián környékén lakom. Te?
Vendég
 


Mennyien előbújtak arra, hogy zárttá tesszük a topikunkat :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt is zuhog az eső :cry:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Pilchard! Igazad van, ugye mi is járunk dévényes tornára, és nekem is mondta a gyógytornász, hogy ne ültessem, csak ha már egyedül is tud. A szopispárnába én pedig beleültettem, amikor már tudott ülni egyedül is, csak még akkor nem sokáig ült, és mindig eldőlt, gondoltam ha van minek dőlnie, de már tudja tartani magát, akkor nem baj, hogy "kitámasztom". Egyébként nem mentegetőzni akarok, de én akkor ültettem csak, amikor a gyógytornász is mondta, hogy most már lehet ültetni a babakocsiban is, mert ő is meg tud ülni egyedül.
Ezek szerint nem mindegy, hogy hogyan ül?? Tehát hogy ha leültetem, kinyújtott lábakkal, és ő szépen megtartja magát, akkor az nem számít egyedül ülésnek??? Csak ha ő húzza vagy tornázza fel magát, és meg is tud ülni, akkor nevezzük egyedül stabilan ülésnek????? Világosíts fel légyszi!!! :)

jutiboszi
 
 



Juti: Nálunk pont fordítva.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha zárt lesz a topic, akkor amiket eddig írtunk, azt sem lehet visszaolvasni kívülállónak? Vag yaz attól még hozzáférhető marad?
Vendég
 


Ez hozzáférhető marad szerintem, van más topik is, ahova már régen nem írtak, mégis lehet olvasni! Vagy úgy érted, hogy zárassuk be???

jutiboszi
 
 


Mailben válaszoljatok légy szíves, mert nehéz innen kiböngésznem a nickneveket (a privikból meg a hozzászólásokból), és így nem is tudom, hogy ki kapta meg a mailt, és ki nem!!!!!!!!

Vivi, a mail jött vissza, amit a t-online-os címre küldtem, annak semmi köze a babafalvás nicknévhez.

Nem tudom, ki kérdezte, a babafalván lesz a zárt topik, azért kell ott regisztrálni. :roll: Már írtam, légyszi ne kelljen leírni ezerszer!

Üdv Móni!!!
Csak meg kellett említeni a zárt topikot! :lol: Ez szuper! Meg a sok hozzászólás is!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Kép Ádám ül

Juti
Én úgy tudom, hogy akkor számít, ha egyedül ül fel.

Nálunk általában Ádám le van téve a földre, aztán ott gyakorlatozhat :wink:
Vendég
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rien0 2008.11.27 06:50-kor.
rien0
 
 


Sziasztok!

Nálunk is levannak téve a földre a habtapira (bár Zalánnál ez már nem számít) és majdnem azt csinálnak amit akarnak.

Itt is esik az eső :twisted: , utálom. De ha Jutiéknál süt a nap akkor holnapra ide ér remélem hozzánk is!

Ismétlem magam: Jázmin, Lilien, Petyka, Ádám ... nagygon cukik, bocsi ha kifelejtettem volna a ma látható csöppségek közül vkit :oops: .

Jó éjt.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Ja Rien0 miért ne jöhetnél. Te vagy a 3. Adrienn közöttünk, nem is tudtam, hogy a mi időnkben (én 31 éves vagyok ) is már ilyen felkapott volt :wink: :lol:

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Jajj de jó!

Milyen sokan lettünk!
Rien még szép!!!!! :wink:

Juti! Irígy a színház miatt! Mi szeretnénk egy koncertre elmenn, persze majd nov körül lesz, de már előre félek, hogy Kincsőnek tuti akkor lesz rossz éjszakája és bizony anya cicije nélkül nme lehet este meglenni :lol: Még szerencse, hogy a koncert tőlünk kb. 10 percre van, hogyha futok hazafele :D

Kincső amilyen nehezen aludt el tegnap, olyan jól aludt éjszaka. Egyszer ébredt, 4-kor, majd fél 6-kor is ásítozott, de akkor visszaaludt magától, majd fél 7-kor mondta, hogy itt a játék ideje.
Ma viszont extra hamar kidőlt, kiváncsi leszek az éjszakára :roll:

Kép
bettó
 
 


Vivi,
Én az Árpád híd másik felén lakom a II. kerületben, és tőlünk a Flórián max 10 perc kocsival.:) És ma volt a sógornőm abban a tecoban és sikerült vennie Kristófnak pizsamát és mellényt is, de sajnos ott sem volt az összecsomagolt hosszú bodykból. :(

Kép
k.krisztina78
 
 


Sziasztok Anyukák! :D

Én is csak kukkoltam eddig, de most szívesen csatlakoznék hozzátok, ha még van rá lehetőség! Két gyerekem van, Vica 4 éves, Bence február 15-én született. :D Leginkább az idő hiánya miatt nem akartam írni, de esténként lelkesen olvaslak Benneteket. Nem tudom megígérni, hogy minden nap írok majd, de a heti legalább egy hozzászólást igyekszem megejteni.

Nena
pumu
 
 


Kriszta!

Én is az Árpád híd pesti oldalán lakom, de ez a XIII. kerület :roll:
vagy vmit félreolvastam ????
zsuzsi80
 
 


Jajj nagyon jó ez a zárt topik, máris örülök neki :lol:
Üdv közöttünk Nena :wink:

Kép
bettó
 
 


Szép jó estét!

Köszönöm szépen az itatási tanácsokat. Ma kipróbáltuk a Szentkirályi alma-körte ivólevét. Kicsit tettem a vízbe ízesítésként, mindjárt népszerűbb lett. :lol:

Vivi - szerintem is nagyon jó ruhákat lehet kapni a Tesco-ban a babáknak. Én különösen az összecsomagolt body-kat, pizsamákat szeretem, de vettünk már napozót is többet nyáron.

Juti - csatlakozom az irigykedők táborába a színház miatt, nagyon jó lehetett!!! Néha tényleg nem árt némi szabad program már csak a változatosság kedvéért. Bár soha nem gondoltam, hogy a Dm-be elsétálás valaha is mint program fog szerepelni... :lol:

Mazsola - szerintem is kár aggódnod a mozgás miatt, minden baba másmilyen, más ütemben fejlődik... A férjem kolléganője mesélte, hogy a közel egy éves, addig csak forgolódó fia ugyanaz nap először elkezdett mászni, majd felállt és elindult... Ilyen is van, és nem volt vele sem semmi gond!

Lili- ne haragudj, de valami gebasz volt a privimmel (vagy leginkább csak én voltam béna :oops:), és végülis csak ma ment el az emil cím.

Jó és nyugodt :D éjszakát Mindenkinek!

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Zsuzsi
tök igazad van, én írtma rosszul, nem az Árpád híd másik oldalán lakom, az oldal ugyanaz, csak a Flóriánról a 10 perc kocsival az út. Kicsit kapkodtam és megfordult velem a világ. :)Sorry...

Kép
k.krisztina78
 
 


Sziasztok!

Üdv Minden Új Anyukának!

Juti!Az számit egyedül ülésnek ha magától ül fel.

Kiscsillag,holnap megnézem mennyi van benne,és Írok privit.ÉS még személyesen is át tudnám adni,nem is kéne postázgatni,mert Fótra járunk TSMT tornára!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Kép

Kép
mazsola2784
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült képet is feltenni.Hát ő lenne az én pici lányom.

Kép
mazsola2784
 
 


Köszi szépen a biztatást mindenkitől.Már én is úgy vagyok vele hogy mászik majd ha akar.

Lányok a ti babóitok ettek már sertés húst?ti hogy tudjátok lehet már enniük?

kata

Kép
mazsola2784
 
 


Lili! Bocsi, én kérdeztem... asszem kicsit el voltam varázsolva... Bocsi! Többször nem kérdezem! Becsszó! :):):)

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Ja és nagyon örülök az újaknak!!!! :) Mennyi baba :)

Panka

KépKép
pankamama
 
 


Jó reggelt!

Mazsola! Én úgy tudom, hogy 8 hós kor után lehet sertés husit adni a babóknak.

Üdv az új anyukáknak.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rien0 2008.11.27 06:52-kor.
rien0
 
 


Szép napot mindenkinek!

Szaporodunk, szaporodunk... a "kukkolók" egy része is kilép a névtelenség homályából :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegyen fel mindenki sok-sok képet!!!

Annyira szeretek gyönyörködni a gyerekekben!
(ha nem tesztek, akkor a fórum tele lesz Ádám képeivel :lol: :wink: )

Mazsola
http://www.babafalva.hu/download/szilard.htm
Én ezt használom.
Vendég
 


Úgy látom akkor többen lakunk a Margit sziget környékén :D

Egyszer egy randi valahol? Olyan kíváncsi vagyok élőben is a babákra :lol:

Mi tegnap, jobban mondva én, megvettem az etetőszéket. Egyenlőre egyet, aztán következő hónapokabn mégegyet. Nagggyon élvezik!!
Vendég
 


sziasztok!


ma szuper ejszakank volt. Este már korán kidőltem, és fél 9kor keltem!!!!! :D

Pilchard mi az a TSMT torna? Köszi egyenlőre még nem kell az a kapszula, mert úgy néz ki elég a tejem, sikeres volt a szaporítás. Most már csak Bencuson múlik, hogy rendesen szopizik -e.
Tegnap talált egy új szopi módot. Úgy tetszett neki, hogy csak az egyik mellemen volt fél órát. Mondjuk ki-be köpködte, de ez is valami.

Egyébként az én kisfiam se csinál még semmit se a forgolódáson kívül, és még egy foga sincs. :-) Én is aggódtam a ti babóitok miatt, hogy mindenki milyen ügyes, de az orvos megnyugtatott, hogy nincs semmi baj. Meg hát beláttam, hogy minden ember tud járni, menni és van foga. Szóval előbb-utóbb majd csak Bencus is elkezdi. Ráadásul az apukája is 16 hónaposan kezdett el járni :shock:

Képzeljétek! Ma korizni megyünk. Nagyon szeretjük a férjemmel. Visszük a nagymamát is, és addig vigyáz Bencusra. Majd elviszem őt egy körre. Kíváncsi vagyok fogja -e élvezni.

Ti mennyire tudtok a férjetekkel kettesben kikapcsolódni?

Kép

Csilla
kiscsillag1
 
 


Jó reggelt!

Már ha a fél 6-os kelés után a 10 óra reggelnek minősül... :oops: Annyira irigykedem mindig, amikor ilyet olvasok, hogy fél 9-kor kelt valaki. Nálunk már az is csoda, ha 3/4-ed 7-ig alszunk... Na de sebaj, kaptunk egy kis pacsirtát, így legalább soha nem alszunk el!!! :lol:

Vivi - csatlakoznék a Margit-sziget környékén lakók táborához, mi a Jászai Mari téren lakunk! A randiban én benne lennék.

Csilla - de jó Nektek, jó lehet korizni!!! Én leragadtam a két soros görkorinál!!! :oops: Külön program kettesben??? A Tesco annak számít????? :roll: :wink: :roll:

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Hűűű, lehet gyorsan össze kellene akkor hozni azt a talit, mert lassan beköszönt végleg a szar idő, és nem igazá fogunk tudni kint lenni velük sokáig. Egy Margit sziget a jövő héten? Még most stép időt mondanak. Egyszer ugyan már próbálkoztunk egy ilyen összejövetellel, csak nem sikerült egyeztetni, hátha most sikerül.:)

Ki lenne benne?

Kép
k.krisztina78
 
 


Külön program? MI korai vacsival próbálkozuk mér egy ideje, de nem tudunk eljutni, mindig közbejön valami, egyébként nálunk is max egy bevásárlás szokott lenni a kikapcsolódás.:) Na meg ha el is megyünk ketten, 1x tuti hazatelefonálunk,hogy mindne rendben van-e.:) Szerinem kikapcsolódni mi már igazán sosem fogunk.:)

Kép
k.krisztina78
 
 


Na sziasztok!!!

Hűűű, de sokan lettünk, hát nem érdemes 1 napot se kihagyni, mert íróból rögtön olvasóvá lehet átcsapni, mert mire az ember mindent elolvas!!!!! :):):) De ez így van jól!!! Csajok!!! Akik csak most csatlakoznak!!!! Nem azt kérjük, hogy minden nap kisregényt írjatok, ha csak heti 1 fér bele, mi annak is nagyon örülünk!!!! Vannak a régiek közül is, akik nem írnak minden nap, de azért mindig szeretettel várjuk őket!!!!!!!!!

Én úgy hallottam, hogy sertést csak 1 éves kor után!!! De ne hallgassatok rám, inkább kérdezzétek meg a dokit, vagy védőnőt, mert mindenhol mindenkinek mást mondanak!!!!!!!

Na, most megint értelme lesz egy táblázatnak, ha gondoljátok csinálok egy újat, ha lesz időm, akkor babafényképpel, hogy könnyű legyen azonosítani, mert bevallom őszintén, olyan sokan lettünk, hogy már keveredek!!! De nagyon szívesen megcsinálom a táblázatot, mindenki tegyen fel képet ide a babájáról, amin csak az arca van, ha lehetséges!!!!!!!

És adatokat is kérnék, csak ennyit:
1. baba/babák ( tesók is) neve
2. baba/babák (tesók is) születési ideje
3. anya neve (nicknév, keresztnév)

jutiboszi
 
 


Csajok!

Írok egy listát, ne nézzétek a sorrendet, csak az elmúlt 5-6 oldal alapján írom, ha valaki hiányzik, akkor másolja ki legyenszíves a listát, és írja bele magát!!!!!!

1. Vivien Lilien, Jázmin
2. Ami Márk
3. Bettó Kincső
4. Manka79 Szonja, Ábris
5. Pankamama Dániel
6. Poppilau Ádám
7. Krisztina78 Kristóf
8. Jadika Anna, Zalán
9. Zsuzsi80 Zalán
10. Driennke Nikolett
11. Ildikó82 Dóri
12. Pilchard Amália, Péter
13. Kiscsillag1 Bence
14. Rien0 ?,?
15. Pumu Vica, Bence
16. Gnesa Kristóf
17. Mazsola2784 Bogi
18. Lecsó Levi, Tomi
19. jutiboszi Milán

jutiboszi
 
 


A teljesség igénye nélkül: (valami ilyesmire gondoltam!!!, csak szép táblázatban):



Kép Ami6 -Márk
Kép Bettó-Kincső
Kép Jadika-Anna, Zalán
KépKrisztina78-Kristóf
KépKiscsillag1-Bence
KépLecsó-Levente, Tomi
KépMazsola-Bogi
KépPankamama-Dani
KépPilchard-Peti,Amelita
KépSzemoncsika-Kornélia
Képanny81-Lilien, Jázmin
KépJutiboszi-Milán
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jutiboszi 2008.10.05 13:27-kor.

jutiboszi
 
 


JUTI!!!
Ez szuperjó lesz!!ÉS főleg hogy nagyok a képek,legalább jól látszik minden baba!Nagyon ügyes vagy!!

Megyeri Péter
Megyeri Amelita

Petyka 2008.02.19
Amelita(nem Amália)2006.05.02

Pilchard/Kriszta

HA nem ide kéred ha nem priviben akkor átküldöm oda is,ha úgy Neked könnyebb összeirni.


Petyka alig eszik megint,és naggyon nyűgös(ami nálunk nagyon ritka),a felső ajka olyan duzzadt ,mindent rág,kijöhetne afoga hogy ne szenvedjen ennyire.

Kiscsillag!
A tervezett szenzomotoros tréning, más néven "okosító torna" egy különleges fejlesztő foglalkozás,.


Kettesben kikapcsolódni semennyire,bár én még tudnám is kire bizni a gyerekeket időnként,de idő,munka,fáradtság,és egyéb dolgok miatt ez eddig egyszer sem jött össze.Most hogy két gyerkőc van,egyik mindig jön velünk vásárolni is,de legtöbbször mindkettő.
TSMT tréningek fejlesztési céljai

* az idegrendszer éretlen működésének magasabb szintű szabályozása (primitív reflexprofil, kóros együttmozgások integrálása, szemmozgások szabályozása)
* a mozgáskoordináció fejlesztése (a mozgástervezés és a motoros kreativitás, illetve a motoros szerialitás és a ritmusérzék javulása)
a kognitív folyamatok fejlődése (beszédfejlődés, gondolkodás fejlődése, emlékezeti funkciók, tartós figyelem kialakítása)

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!

Javítva!!! :oops:

Az adatokat és a hiányzó képeket IDE küldjétek, én innen bemásolom egy külön fájlba!!! Kösziiii!!!!

jutiboszi
 
 


1. Kép Ami6(Amália) -Márk 2008.02.26.
2. Kép Bettó(Betti)-Kincső 2008.02.09.
3. Kép Jadika(Adrienn)-Anna2008.01.11., Zalán2008.01.11.
4.Képk.krisztina78(Kriszta)-Kristóf 2008.02.23.
5.KépKiscsillag1 (Csilla)-Bence 2008.02.10.
6.KépLecsó(Edina)-Levente, Tomi
7.KépMazsola2784 (Kata)-Bogi 2008.02.10.
8.KépPankamama(Annamária? :oops: )-Dani
9.KépPilchard (Kriszta)-Peti 2008.02.19.,Amelita 2006.05.02.
10.KépSzemoncsika(Móni)-Kornélia
11.Képanny81(Vivien)-Lilien, Jázmin 2008.12.27.
12.KépJutiboszi (Judit)-Milán 2008.02.23.
13. Kép Gnesa (Ági) -Kristóf 2008.02.10.
14. Kép Poppilau(Laura)-Ádám 2008.01.25
15. Kép Manka79(Lili) -Szonja, 2005.02.13. Ábris 2008.03.07.
16. Kép Zsuzsi80 (Zsuzsi)-Zalán 2008.02.04
17. Driennke(Adrienn) - Nikolett
18. Kép Ildikó82(Ildikó) - Dóra 2008.02.20.
19. Pumu - Vica , Bence
20. Rien0(Adrienn) -
21. Kép Ibcsi28(Ibi) - Regina 2008.02.27.
22. Kép Sylvian(Szilvi) - Máté 2008.02.03.
23. Roberta80 - Dorka 2008.02.19.
A hozzászólást 17 alkalommal szerkesztették, utoljára jutiboszi 2008.10.06 22:54-kor.

jutiboszi
 
 


Rájöttem, hogy képekkel együtt ide nem tudok táblázatot tenni, mert csak 600x600-as képet lehet max. feltenni, szóval nem férne el, vagy olyan picik lennének a képek, hogy nem látszódna! De megpróbálom a lehetetlent!!!

jutiboszi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: