Új privát üzeneted érkezett!

Zsú, én is itt olvasok, oda írok, csak átjön a társaság lassanKép

Claire, nagyon várom a szülinapi képeket, olyan régen láttam a skacokat!

Pusza,

Móki
móki
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy az én bénaságom, de nem tudok az új helyre írni, egyszerűen a fórumot sem tudom megnyitni....Kép

Zsu,
Aranyos Pepe a képekenKép
Milyen tortája volt?

A talival kapcsolatban: Mi biztos, hogy nem tudunk menni a héten. Bálint még mindig eléggé náthás, és én is. Ma viszem vissza a doktornénihez, mert, még mindig olyan csúnyán köhög, a gyógyszert pedig megettük már. Az órrszívás elég nehezen megy, szegény annyira sír, Ti hogy csináljátok?

Képzeljétek, tegnap este néztük a TV-t, és a kis nyuszekli (pocaklakó) úgy mozgolódott, hogy már a hasam is mozog, lehetett látni, ahogy dudorodik Vészhelyzet helyett pocaknézés volt Kép

Szép napot!
Edina

nedinabp
 
 


Edina!

ha az izgi.hu ra mész, elvileg a főoldalon a fórumokhoz tudsz kattintani, ott a Társalgó, azon belül mi. ha nem regisztrálsz, szerintem akkor is írhatsz, vendégként, azt hiszem. Ne add fel!!!! De mintha láttam volna már egyszer, hogy írtál...
Pocakmozgás: irigy -irigy!!!!! De várom már megint!!! Mikorra vagy kiírva?

Pussz,

Móki
móki
 
 

 
 

Móki,

Írtam mailt.Kép
Szept 8-ra várjuk a babát, de a dátumot pontosan fogom valószínű tudni a császár miatt.
A jövő héten megyek a genetikai uh-ra. Remélem, kiderül, hogy milyen nemű lesz a tesóKép
Pusszka

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!
Elméletileg bejelentkeztem az izgi-n, de mégsem tudom elküldeni a hozzászólásomat, azt írja ki, hogy a felhasználónév foglalt.Kép Kép

De AKKOR MIÉRT NEM SZÓLT? AMIKOR REGISZTRÁLTATTAM MAGAM???? A profilomat meg szépen behozza... ki érti ezt???
Vagy csak én vagyok ilyen béna????

Azért én jobban szeretem a babanetet.... minden hibájával együtt...

Puszi: Magdi

Most feladom, később újra próbálkozom.

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Magdi,

Én is szenvedek vele. Regisztráltam is magam, de mégis elakadok....

Akkor ide már senki nem fog írni? Kép

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok,

Ez az izgi nekem nem túl izgi. Most hol leszünk, itt vagy ott? Sajnos nem igérem, hogy annyi időm lesz, hogy mindkét helyen up-to-date legyek...Kép

Ági
Én ezért nyirtam meg Petit, pontosan a "jajjdeédeskislány" beszólásokért. Földrevetem magam hiszti: olyankor szépen elengedem a kezét, ül törökülésben és ordít. Aztán abbahagyja. Ilyenkor szerintem nincs mit szólni, mert ha beszélek hozzá, akkor hangosabban ordít. Bevásárolni bevallom még nem merek babakocsi nélkül menni, mert szivesen ereszkedik térdre, s ha olyankor ölbeveszem, nem hajlandó kapaszkodni, hanem dől hátra...Kép

Magdi
Babamasszázs: még a könyvet is megvettem, annyira felkészültem. Petikét nem igazán lehetett maszirozni soha, állandóan ficánkolt, nevetett, járt a lába, tekergett, igy ez nálunk kimaradt. Mostanság inkább azon bosszankodom, hogy FOTÓZNI nem lehet, mert hiába villámgyors a gép, sajna a gyerek fürgébb.

Szilvus
szilvus
 
 


Sziasztok!
Eszter, Ádám, Bia, Pepe!Nagyon boldog szülinapot kívánok!
A betegeknek jobbulást!
Hiszti: az nálunk is van.Lili a hátára fekszik és elkezd ordítani.Nálunk az használ, ha elterelem a figyelmét valami mással.A boltban szerencsére még nem pakol.
Babamasszázs könyvet én is vettem, a hasfájóssága idején alkalmaztuk is.Most már nem tudnám.Örülök, ha be tudom pelekázni, azalatt sem tud nyugton maradni.
Lili még mindig nem megy, csak ha mind a két kezét fogjuk.Nagyon lusti.
Szülinapos kép:


Fogacskás kép:

F Kata+Lili+
f_katalin
 
 


Kép
Kép
f_katalin
 
 


Szia Kata!

Nagyon édes a kislányod!Kép Itt pang a topic, mert mindenki átment egy másiktopicba, címet lásd feljebb Móki hozzászólásánál.
Gyere Te is oda!

Edina! Mi van veleteek? Még mindig nem sikerült csatlakozni az izgin? Nagyon szomorú lennék, ha eltűnnétek!! Én olvasom a Babanetet is (írok itt egy másik topicba) Írj, hogy mi van?!!!!!

Puszi:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Szia Magdi,

Aranyos vagy, hogy hiányoltál, igazán jól esikKép (én is írok máshova is a 2005őszibe)Az izgi még mindig nem jön össze, nem tudom, hogy mi lehet a gond, Móki próbál segíteni.
Mi jól vagyunk a körülményekhez képest. Bálint még mindig nem gyógyult meg. Elég náthás, de szerencsére a köhögése már múlóban. Étvágya abszolút nincs. Mondjuk van tartaléka bőven, de azért mégis idegesít, hogy nem eszik szinte semmit. A betegség előttmár pont örültem, hogy kezdi eszegetni a főzeléket, és a leveseket, erre most megint ott tartunk, hogy szinte csak joghurtot eszik.
Az AFP-m jó lett, hétfőn megyünk a genetikai uh-ra, remélem, hogy kiderül végre, hogy ki is lakik a pocakbanKép
Az én étvágyammal sajna semmi gond, sőt, elképesztő mennyiségeket tudnék enni, persze visszafogom magamKép

Kati,
Nagyon aranyos Lili a képekenKép

Szép napot!
Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

TALI
hely: állatkert, ha összejön a 10 fő (ilyenkor lehet csoportos belépőt venni, ami csak 600 ft, és nem 1300).
nap: szerda délelőtt kb. 11-12 között a játszón???
az állatkert 5ig van nyitva
1. Mariann+Nádja
2. Moncsi+Levi
3. Ed+Kincső
4. Móki+Andris ???
5. Zsu+Pepe
6. Humi+Krizsó
7. Sly+Bia (ha nem lesz beteg) - Sly, ilyet ne írj!
8. Léna+Sára
9. Magdi + Márk +Nóri

többiek???

Edina, sajna még nincs segítség, Mókival tartom a kapcsolatot emiatt. Talán a hétvégén kedves párom beszámítható állapotban lesz és tud segíteni.

Szilvus, egyenlőre úgy néz ki, hogy mindenki az izgin van.

Kata, ne aggódj, majd elindul Lili. Kincső is sokáig csak kézenfogva ment, aztán egyik percről a másikra elindult. És kinél? Humiéknál!
Huncut a leányzó, nem mondom.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 



TALI
hely: állatkert, ha összejön a 10 fő (ilyenkor lehet csoportos belépőt venni, ami csak 600 ft, és nem 1300).
nap: szerda délelőtt kb. 11-12 között a játszón???
az állatkert 5ig van nyitva
1. Mariann+Nádja
2. Moncsi+Levi
3. Ed+Kincső
4. Móki+Andris ???
5. Zsu+Pepe
6. Humi+Krizsó
7. Sly+Bia (ha nem lesz beteg) - Sly, ilyet ne írj!
8. Léna+Sára
9. Magdi+Márk+Nóri
10. Edina+Bálint

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


sziasztok.
végre sikerült regisztráltatnom megint magamat mert nem fogadott el a net.
én is szerettem volna menni a talira, de látom meg tellt a létszám meg megint beteg a harmadik porontyom. tüszös mandula. megyünk is kivetetni május 02-án a Jahn Ferencben. itt mindenki jól van?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Vera,
nem vagy egyedül,nekem is újra kellett regisztrálnom magamat.Csupán 400 hozzászólásom volt...Újra új felhasználó lettemKép

Ed,

Melyik játszón van a tali?
orsi21
 
 


Szia Edina!

Veled akkor külön levelezek addig, amíg nem sikerül bejutni az izgireKép

Örülök, hogy jó lett az AFP eredmény, nekem a Márkkal sjnos rossz lett, emlékszem nagyon ideges voltam miatta.

Hétfőn mindenképpen írjál, hogy mi volt az UH-on, nagyon kíváncsi vagyok. Ezek olyan izgalmas pillanatok, Márknál szabályosan begörcsölt a hasam az örömtől, hogy kukit látott a doki. Nóri után szerettünk volna egy kisfiút is, és olyan jó érzés volt, hogy összejött.

Bálint hogy van? Remélem kilábalt már a betegségből, jobbulást neki.
Vigyázzatok magatokra, puszi:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


próba, hogy enged-e belépni.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


No sikerült, nem kell újra regisztrálni.

TALI
Az a kérdés, hogy mi legyen szerdán. Elég vacak idő van és sajna ilyet jósoltak szerdára is.
Ötletek?
És lehet, hogy mi csak 3ig fogunk ráérni.

Orsi, én a tó mögöttire gondoltam.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok! Én azért nem irtam mert lakásfelújítás volt és nem laktunk itthon. De látom nemigen maradtam le semmiröl.

grat. a szülinaposoknak!!

Orsi már folyton jár, szalad, enni még mindig keveset szokott, de ö már ilyen marad.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


tmarianna
 
 


No, ma este meg izgi nincs.
Grrrr Kép

Mariann
tmarianna
 
 


Szombaton aztán meglett, de most már tényleg nincs. Kép Kép

Mariann
tmarianna
 
 


Halihó!

Még a végén visszaköltözünk a jó öreg babanetre. Izgi volt, nincs. Vajon lesz? Vagy egy kis kitérővel visszatérünk ide????

Mely
KépKép
mely
 
 


működik az izgi.Kép

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Íme a kis csodajárgányKép

Kép
móki
 
 


Sziasztok!

Virnya vagyok a 2005/2006 téli babás fórumból.
Mivel a keres/kínál rovatben nincs nagy élet, gondoltam itt kérdezem meg, hogy nincs-e eladó digitális babamérlegetek.

Szívesen vásárolnék még régimódi fekvô babakocsit. A modernek nem tetszenek, mert sokkal kisebb a fekvôterületük mint amikben még mi nôttünk fel.

Köszi

Virnya

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
 
 


szia virnya, mindannyian átvonultunk az izgi forumára, én is csak unalomból néztem át ide.

de ha elfogadsz egy tanácsot, sztem ne vegyél, hanem inkább kölcsönözz, mert igazából 2-3 hónapig tudod használni, és sztem még használtan is igen csúny áruk van.
Persze ha sooooooooooooook-soooooooooooook babát szeretnétek, akkor megéri a befektetésKép


ja, és sztem nézd meg a Bergon kocsikat, nekem ez tűnik amolyan "békebeli" méretűnek
Pusz,Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
tavasz
 
 


wkejhfk

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Sziasztok!

Izgi fórumosok segítség!!!!!!
Napok óta nem tudok belépni a Babatavaszba.
Megnyomom h belépés, beíroma felh.nevet és jelszót, majd az jelenik meg, hogy a lap nem jeleníthető meg.
Mit rontottam el?
Nemrég beállítottam az automatikus bejelentkezést,rendesen működött is. Aztán ez történt.

Internettudorok segítsetek,ha jártok még erre.

Köszi: Anita78
anita78
 
 


Szia Anita,
Elvileg már működik rendesen.

Edina
nedinabp
 
 


próba
rozsagi
 
 


próba2

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek a bepofátlankodásért, a "ma mégsem jött meg"-ből vagyok. Elkezdtem extra minőségű angol baba,-és gyerekruhákkal foglalkozni. Akit érdekel nézzen körül az odalamon a http://babaturi.gportal.hu címen.
Tina

tynus12
 
 


Én újra itt vagyok. :lol:

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Hali, lányok!

Akkor úgy döntöttetek, hogy home, sweet home? :roll:

Mely
KépKép
mely
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna és Fanni baba
johanna1975
 
 


Sziasztok!


Én is itt vagyok ám, örülnék ha újra beindulna a topik. Én Gabi1 voltam, de valamiért nem enged belépni a régi jelszavammal..

Puszi

Gabi
lieglgabi
 
 


Sziasssztok!

Moncsi vagyok!!! Új felhasználónévvel, mert a régi nem műxik. Az izgire már 1000 éve nem tudok belépni, a rendszergazda nem válaszol. De nagyon hiányoztok!!!!! Nézzetek be ide is, én gyakrabban jövök!!! Annyi minden történt.

Pusza mindenkinek. Moncsi
süvi
 
 


Sziasztok!
Az én kisfiam 2004. február 23-án született. Mit gondoltok, az már tavasz? :D Amúgy nem is találok rendes fórumot magunknak, mert 2004 téli nincs is. :( Pedig nagyon kerestem..!!!

Jó lenne veletek beszélgetni, ha befogadtok. :) Látom, hogy mostanában kezd újraéledni a topic! ;)

T.Susie

Kép
t.susie
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Négy éves ikergyermekeim egyike súlyos fejlődési rendellenességgel született, az ő fokozott ápolása, gondozása miatt munkámat itthonról végzem. Így elmondhatom, hogy elméleti tudásomat ugyan az egyetemen szereztem, de ikergyerekeim és a betegséggel járó teendők sok mindenre megtanítottak a gyakorlatban.

Gyerekneveléssel, családi gondokkal, párkapcsolati nehézségekkel, személyes jellegű problémákkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), oktatóprogramok, könyvek, zene minden kornak... A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Próba :roll:

Mely
KépKép
mely
 
 


Én is vagyok. :)
Humi
humi
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, bejelentkezek, mert az izgire nem igazan tudok irni :twisted:

Jol vagyunk, jol telt a karacsony is.
Akkor most utolag:
[color=redNAGYON BOLDOG KARACSONYT ES MEG BOLDOGABB UJ EVET KIVANUNK NEKTEK!!!!!!!][/colo
NAGYON BOLDOG KARACSONYT ES MEG BOLDOGABB UJ EVET KIVANUNK NEKTEK!!!!!!

Puszi,
Edina es a fiuk

nedinabp
 
 


Hát az Izgi nekem sem megy:(

kari jól sikerült, Orsinak a Disney is nagyon tetszett, szép napok voltak mostanság. Amugy taknyosak vagyunk, de már gyógyulóban.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok

Én is vagyok. Utólag is mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok. És Boldog Új Évet.

Karmen jobbulást nektek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi! Gratulálok!

Lányok, megtaláltam a táblázatot amit Mariann küldött régen, az adatokkal, Nekem most nincs idöm emailt irni körbe, ha valaki akarja átküldöm neki v. vártok egy kicsit hogy majd probáljak értesiteni mindenkit én

BUÉK!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: