Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A fürdőrucit hogy csináljátok? merthogy alatta nincs pelus, nem? saját medencében ok, nem gáz, ha belepisil, nálatok KNiki, hogy volt?

Alvás, RÉka is szívesebben alszik a saját ágyában. MÚltkor elutaztunk, náthás is volt, kivettem magam mellé, de szabályosan visszakérdezkedett. A mi ágyunk nála a hancúrozás helye, nem az alvásé :)

KNiki, a másikban nem is írtam, h gratu a szakdolihoz!!! :) hajrá államvizsga, most vagy később :)
és igen, nagyon jók a képek, vagesz ez a hosszú ruci is :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!
KNiki:
Nagyon ügyes vagy! Gratula! Már csak egy akadály van hátra :)

Alvás:
Hát ugye ahány ház, annyi szokás..:) Anna mindig is a saját ágyában aludt, szopinál nem volt lényeges, hogy mellettem maradjon éjszakára, mivel ülve szoptattam. Talán egyszer próbálkoztunk, hogy magunk mellé rakjuk, de el is vetettük az ötletet, azt hitte, hogy játék van, mivel reggel az ágyunkban játszunk hárman. :)
Azért sem szoktattuk a velünk alváshoz, mert nekem tér kell az alváshoz. :) Én megőrülök, ha nem férek el, elbémberedek, amúgy is sokat forgolódok.
Na és láttam sógornőmet, akinek a 4 éves fia még ma is vele alszik, a saját ágya játéktárolónak van, de mivel rossz alvó is, dobálja magát, rugdossa Anyát, rálép a nyakára stb.Észreveszi, ha Anya kijön, rögtön felébred, és ott kell feküdnie mellette. Na ezt neeeem :) Nem vagyok a magam ellensége :)
Persze ez csak egy rossz példa, van, akinek bejön az együtt alvás, és semmi nehézség nem lesz később sem, de ez nem mi vagyunk :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


CSak bekukk csajok, holnap majd irok én is, nagyon JÓKAt irtatok!!!! de ma aaannyira nyomi vagyok :? meg hisztis, meg hiperérzékeny, meg meg meg...áhhh MEgyek is aludni :wink:

tinu:
holnap nem lesz kocsim(riasztót szerelnek bele)... :evil: :evil: pedig mentem volna, semmi kedvem itthon ülni... Gondolok rátok!!!
Vendég
 

 
 

Livi: na, akkor jövő hétre szervezhetünk egy minitalit, mert mi sem tudunk menni végül. Oltási reakció lázzal. :cry: Persze még mindig szortyog, szerintem soha nem fog meggyógyulni. :cry: :cry: Nikiék sem tudnak jönni, mert Kiara is beteg lett.
Hormonálisan hisztizel? Vagy van valami ok is? :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Együttalváshoz még: tényleg nálunk is úgy volt, hogy ülve szoptattam. Fekve nem ment, már a kórházban sem. Így meg ugye úgyse biznisz az együtt alvás, ha fel kell kelni a szopihoz.

Kép
Kép
tinu
 
 


én a mai napig fektettve szoptatok mert elég nagy a mellem és így tudom fogni is hogy ne fulladjon bele :wink: :wink: meg hát nekem is kényelmesebb próbáltam űlve de úgy meg a hátam fájt stb igy sokkal kényelmesebb neki is meg nekem is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: hát lehet, hogy épp ez lehet az ok, hogy nekem meg kicsi a mellem és valahogy fekve sosem ért el rendesen Tünciig, csak ha lehetetlen pózokba feküdtem. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Megint lógok tanulás helyett egy kicsit! :oops:

Együttalvás: Eleinte ha éjszaka felkelt szopizni, akkor sokszor aludt köztünk, én nagyon élveztem, de amint nagyobb lett kicsit, ő is elkezdett játszani inkább. Ha meg beraktam az ágyába, 2 perc múlva már aludt is semmi hiszti nélkül. Ő úgy látszik igényli, hogy egyedül aludjon, mert az éjszakákat is azóta alussza át, amióta a szobájában van az ágya. Néha még próbálkozom, hogy velünk aludjon kicsit, mondjuk ha felkel, de neki nem tetszik! :roll: Játszik, magyaráz, mászik ránk, piszkál, de ha berakom a kiságyába, simán visszaalszik egy mukk nélkül. Érdekes egy csajom van. Aztán nappal meg tapad rám mostanában. :?: :?: :?:

Winnie: még a babauszin azt mondta a csaj, hogy a pisi az úszópelusból is kicsorog, mert az is megszívja magát vízzel. A lényeg nálluk még elméletileg, hogy a kaka bent maradjon, azt meg a fürdőruci is bent tartja, kivéve, ha hasmenése van! :roll: :mrgreen:

Livi: Az gáz, én a végén már végig szenvedtem, már nagyon nehéz volt. Valszeg tényleg a hormonok, ha csak nincs valami okod is!
Minikonyhánk nekünk is van, sima Auchan-os, de imádja! Az pl. nem volt drága.

Minitaliban is benne vagyok, ha már jobban leszünk, bár ma meg csak 1-et köhögött a csaj, az orra sem folyik, nincs bedugulva, nem értem én. Este nagyon rájött a köhögés. Lehet csak félrenyelt, én meg azért ülök ma itthon????????? :evil: :evil:

Sziszka: kendőt mi Kenguru Goldba vettük, de én is keresek, mert már kéne egy nagyobb, hátul kilóg a fél feje! :roll:

Rena: nagggyon cuki Petra! :D

Csokit Kiara is evett már a Kindertojásból, meg túrórudit, bár arról leszedem a nagy részét, szaloncukrot is, fagyit, szokott enni ő is kekszet, meg babapiskótát, de azért ez nállunk nem rendszeres, mi sem eszünk sokat. Egy gyengém van, ami sokszor van itthon, a kókuszos Győri Édes tejjel, de azt az esti film közben szoktam eszegetni, így a csaj ebből kimarad. Tudom, ez kicsit kétszínű dolog, de ezt még nem sikerült kiiktatnom az életemből, és ha van itthon, és még szereti is, akkor inkább gyümit adok neki. Meg általában én is inkább azt eszem.

Kép
kernico
 
 


Indulás előtt még benézek, egy óra múlva már nagyokat úszunk a Velencei-tóban. Reméljük szombat este nem fog esni az eső, mert akkor reggel olyan rossz lesz vizes sátrat csomagolni.

Mágnes!
Hát igen, mindkét oldalról lehet nagyon rossz negatív pédát felhozni! Én is nem egyet tudok a másik szemszögből. Ki-kinek a dolga!
Én nem vagyok forgolódós típus. Képes vagyok 40 centin aludni ha kell, nem zavar. Lefekszem a hasamra és úgy is ébredek. A kicsi is. Jól elvagyunk. :D A lányom és a férjem dobálódzós típusúak, Ők aztán összeverik, rúgják éjjel egymást. :D
Na jó, megyek. Kiveszem a tarját a pácból, teszem a hűtőládába, mert indulunk.
Puszi mindenkinek

Kép
jpne
 
 


Nálunk a gyümölcs nem megy. Csak úgy tudok belecsempészni valamennyit, ha joghurtba keverem. Az epret sem eszi meg, pedig van rengeteg a kertben… HA a kezébe adok gyümölcsöt, akkor csak játszik vele, vagy ha véletlenül beleharap, akkor meg teletömi vele a száját és fulldoklik (pedig más kajával ezt nem csinálja, szépen eszik), ha feldarabolom neki kistányérba, akkor meg széthordja lakásban, szétkeni, az etetőszékben ülve meg nem eszegeti meg. Pedig a főétkezések az etetőszékben vannak, bár olyankor is rengeteget izeg-mozog, forgolódik, sőt mostanában feltérdel, fel akar benne állni…. De egyébként most már én sem aggódok annyit az evése miatt, mert fejlődik. De rossz, hogy ilyen rossz evő. Sajnos el kell fogadnom, ez van.

Sapka: Szonja is nagyon sokszor leveszi a sapkáját, a kötőset is kibontja. A kalapjai meg általában gumisak az álla alatt. De van, hogy órákig eszébe se jut levenni. Én is szorgalmasan pakolom vissza a fejére. Csak akkor nem adok rá sapit, ha elég meleg van, de a nap nem tűzi a fejét.

Csajok, mi az a fagyitej?

Ági, ne aggódj a nasizás miatt. Ha ti is sokat csokiztok, akkor elkerülhetetlen, hogy a gyerekek ne egyenek. Ha őket ki akarnád ebből hagyni, akkor csak folyamatos stressz meg harc lenne belőle. Ennek nincs értelme. Az tök jó, hogy így véded a fogaikat! Nálunk a fogmosás még nem nagyon megy, nem tetszik Szonjának.

Tinu: végre valaki, akinek nem egyedül alszik el a gyereke. Szonja is ölben alszik el még mindig, és már aggódtam, hogy csak mi vagyunk ilyen fekete bárányok. Fogalmam sincs, hogy fogom erről leszoktatni…

Látom, mindenki máshogy alszik, altat, ahány ház, annyi szokás….

Én azt mondom, hogy fele-fele arányban számít a genetika, meg a nevelés, szoktatás.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Csilla: fagyitej = fagyasztott anyatej (Winnie fejt nagyjából mostanáig, mert Réka nem szopott) :)

Ági: jó nyaralást!

Kép
Kép
tinu
 
 


Heló Csajok!

KAja, ismét :wink:
Az az igazság, hogy 1 éves kor felett már nagyjából mindent ehetnek, igy a ygerkőc idővel úgyis azt fogja enni mint a szülők...HA valaki nem eszik gyömit , gyerkőc se fog stb... LEgalábbis nem nagyon hallottam olyanról, hogy teljesen máshogy etetnék a gyereket egy idő után. Én imádom a gyümit, egész nap tömném magam igy csajszi is szereti. De ma pl Mcdonaldsba kajáltunk és cssj happy meadlt kapott... :oops: :oops: Okééé,nem a hambisat és vizzel kértük, de most hagytuk volna őt ki????
Szoval Ági szntem se aggódj, elkerülhetetlen a csokizás, ha ti is csokisak vagytok :wink:

Alvás, megint :wink:
Lehet már irtam, de szntem tömindegy a gyerek hol alszik, sajátban vagy szülőkkel, a lényeg, hogy mindkét félnek jó legyen igy. Az eslő pár hétben aludtam együtt Dalmival éjjel, de szörnyűűű volt. Senki sem aludt igazán... Az éjjeli felkeléssekkel meg csak azért tudok nagyon következetes lenni, mert tudom milyen vagyok ha nem alszom ki magam...RETTENET....Dalminak is sokkal jobb ha alszom rendesen és nem vagyok zombi. PEdig nem volt alapból jó alvó amúgy, sok meló volt vele :wink:

TINU,NIKI
NYűgömnek semmi ésszerű magyarázata nincs... :oops: hormonok szivatnak ezerrel. Szegény apa...jajj nem könnyű most neki velem.
Nem is emlékeztem rá, hohgy van szülés elötti depi, nem csak utáni... :lol:
Tali, nó jóó, akkor nem maradtam le semmiről. Jöv héten mikor lenne? Jó lenne összeröffenni csajok!!!

Jpne,
húúú fürcsi a velencei tóban...irigy vagyoook :wink:

Sziszka,
abból amit irsz, nagyon úgy néz ki próbálkozik csak a csajszi, más baja nincs. Hát csak ügyesen és kitartást!! és számolj be!

Rena,
kiskonyha naaon cuki!! nekünk is kéne..nahh majd névnapra. Lányodnak meg megzabálom a kis hörcsögét!! annyira édi!!

Tök rossz, hogy a déli időben nemlehet kimenni a ygerekekkel...Dalmi sokszor uncsizik bent, megszokta a teret. Amúgy ti milyen naptejet használtok?? Tényleg érdemes megvenni a naon drágákat???
Vendég
 


Ági:
Így van, ezért is írtam, hogy van, akinek beválik az együtt alvás, én speciel nem bírnám :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na Apa átzavart a másik géphez...

Szóval mlg csak annyit, hogy így utólag mégjobb, hogy külön alszik, nem tudom hogyan magyaráznám meg neki, amikor meglesz a tesó, hogy te mostmár nagy vagy, és tesóka átveszi a helyedet az ágyban...:)

Livi:
Ne is mondd, Anna folyton levágja a hisztit, hogy ki akar menni az udvarra..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na csak benéztem már megint én is. 6kor ébresztett a csaj...

Az a jó, hogy Petra fél 12-től alszik 2 ig kb, ami azt jelenti, hogy 11-kor jövünk be (kimosom a koszból, átöltöztetem, lerakom és úgy 10 perc alatt elalszik) aztán mikor ébred körbe kell nézni a szobáján a képeket (kész múzeum látogatás ez minden nap) meg az ablakból a ci virágokat, melegítem a kajcsit, eszik és már hipp-hopp 3, fél 4, amikor pont újra mehet a napra. Szóval pont jól alszik ilyen téren.

Naptej: Nivea 50+ , de pont tegnap olvastam a kismamában, hogy ez valami fényvédő krém, nem is úgy igazán naptej a neve. Akkor most kenjek még rá valamit? Nem égett le tőle eddig. :roll:

Megyek mostmár pakolni, Mindszenten lesz buli a Tisza szélén a baráti körrel. Bár állítólag sok a szúnyog. :( Na de az idő jó!

omr
 
 


Rena: és mi a különbség a krém és a tej között? Nekem mindkettő van, de nem igazán jöttem rá a különbségre. Az állagában talán?

Livi: elvileg Kiscsikóval megbeszéltem egy pénteket, de egy baj van, hogy jövő héten szerdától esőt mondtak. Szerda előtt viszont én nem érek rá. És ugye azt sem lehet kiszámítani, hogy nálatok mikor indul el Bendi. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jesszus! Eszembe nem jutott volna, hogy ez a fagyitej... De hülye vagyok! :D :D :D :D

Naptej: Én a gyógyszertárban kevertettem napvédő krémet, mert Szonja bőre érzékeny, és nem akarom kencézni semmi "kozmetikummal". 500 Ft volt... :D Ja, és kb. egy hete kenegetem vele és semmi baja a bőrének, pedig vagyunk eleget kint, sokat futkos a napon. Tehát szerintem a célnak megfelel.

Szonja fél1-1 körül alszik el és fél 4-ig alszik, aztán uzsi, és fél5-5 körül megyünk ki. Délelőtt viszont 10 körül megyünk ki, és ebédig kint vagyunk. Tudom, ez nem túl jó, de általában anyuéknál vagyunk ilyenkor és ott van fedett terasz, meg egy nagy körtefa, így sokat vagyunk árnyékban.

Én nem tudnék nyugodtan aludni, ha Szonja köztünk lenne, ez tuti. Nekem a legfőbb "nevelési elvem" ez volt, hogy soha nem hozom az ágyunkba. Most is képes vagyok órákat tölteni nála, ha éjjel felébred, de eszembe se jut áthozni.

Egyszer mikor picike volt, reggel korán kelt, lusta voltam fent lenni, átvittem az ágyunkba, gondoltam ott még pihizünk egy kicsit. És elaludt mellettem. Nagyon édi volt, majdnem megzabáltam, de többet nem hoztam át... :wink:

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


A naptejről még annyit, hogy olyan felületekre is használom, amit eddig még nap se ért, mert csak mostanában vetkőztettem le teljesen pancsizni. És ott sem égett meg!

Körkérdés: vannak valakinél melegpöttyök a gyerkőcön? Szonja tele van pöttyökkel, a dokinéni szerint a melegtől. Hát ő ilyen kis érzékeny bőrű. De most legalább az ekcémája eltűnt... kopp-kopp-kopp

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


Ti hogy csináljátok, hogy nem lesz homályos az avatarképetek? Én mire lekicsinyítem az előírt méretre, tök homályos lesz. Pedig már ki akarom ezt cserélni (ez is homályos...meg már régi is). Irfanview progival kicsiyítek.

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


http://www.kepmeretezo.hu/

Csilla itt tudod megcsinálni online és utána elmented a gépedre:):)

nika70
Salgótarján
 
 


Csilla: nálunk is vannak pöttyök, de nem a melegtől, hanem a 15 hós oltástól. :) Amúgy tavaly nyáron is már csak akkor voltak pöttyök Tüncin, mikor az a bazi meleg volt. ANnyira nem izzadós típus. Mondjuk én sem vagyok az. Viszont érdekes, hogy sokkal jobb a vérkeringése, mint az enyém, mert neki nem szokott hideg lenni a lába, vagy keze. Bár lehet, hogy ez méretfüggő is, mert még nem kell annyit keringetni a vérét. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

Tüncinek nagyon boldog névnapot kívánunk!!! :D :D

Melegpöttyök:Martinkán tavaly sok volt,most 1-2 van a mellkasán,de az is halvány.

Naptej:múlt nyáron vettem Sun Kiss Junior a neve,ez napozó spray.

Nálunk már nagyon felmelegedett a lakás,Martinka szobájában 27 fok van.Most jön éppen egy nagy zuhé,remélem hűvösebb lesz egy kicsit!
Vendég
 


Köszi a tippet, nika! Remélem, jó így ez a kép, nem homályos!

Nálunk 25 fok van a lakásban... még jól bírjuk!

Csilla & Szonja

Kép
hopocsi
 
 


csilla: szívesen :):):) egyáltalán nem homályos tökéletes:):):):)nagyon kis huncut Szonja :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Alexa: köszi! :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Boldog névnapot Tüncinek így utólag is!

Látom új avatarláz van, nagyon jók!

Most megyek, bontok a borsóm, szép napot!

omr
 
 


Jöttem hozni a jó hírt:

"Világra jöttem ma 12.14kor! Baczai Bende vagyok, 3720 gramm, 58 cm és már nagyon éhes vagyok! Mindanyian jól vagyunk és nagyon boldogok!"


Ezt kaptam most (bár nemtom kitől, mert nincs benne a telefonomba :oops: ), de a lényeg:

Nagyon nagyon gratulálok itt is Livi! Üdv. a kis Bendének, és nagyon sok boldogságot kívánunk nektek! És persze majd várjuk a képeket, beszámolókat is!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
kernico
 
 


Livi:
Gratulálunk a nem is olyan kis Bendéhez!!! :)
Sok tejcsit!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


LIVI!NAGY GRATULA BENDE BABÁHOZ!!!SOK BOLDOGSÁGOT,JÓ EGÉSZSÉGET,SOK TEJCIT KÍVÁNOK!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Gratula a topikbabák első kistesójához! :D
Livi, hát nem jött össze a minitali. :wink: :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok Lanyok!
A jo hir gyorsan terjed :) , Livi miatt ugrottam be par sor erejeig.

Livi! Gratulalunk Bendehez, jo egeszseget kivanunk mindkettotoknek, sok tejcsit es jo alvo, jo evo babat!

A tobbieknek sok puszit kuldunk!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


LIVI GRATULA A NAGYFIÚHOZ :):):):):):):):)Sok tejcsit és nyugodt éjszakát :) mielőbb gyere képekkel ha lesz pár perced immáron két gyermekes anyuka létedre :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Livi nagy nagy gratula Bendehez. Jo egezseget es sok tejcsit kivanok nektek. :D :D :D
Mintha ereztem volna,hogy meg lefekves elott be kell neznem ide :wink:

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Ezt én is így éreztem!

Livi! Nagyon sok boldogságot, örömöt kívánok Nektek és sok tejcsit a bébinek!

Majd jövök élménybeszámolóval, megjöttünk tegnap este a három napos horgászásból. Egyenlőre pakolok ki, mosok. :cry:
Amúgy isteni volt!

Kép
jpne
 
 


Livi! Naggyal akartam, de elbénáztam. :cry:

Kép
jpne
 
 


Livi!

Kép
sziszi22
 
 


Sziszi: és ti hogy vagytok? KÉpezeld, az unokatesóm megint kisfiút vár és Csanádnak fogják hívni. Van már egy fia, akit ZSombornak hívnak. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt! Micsoda jó hírek fogadnak! :D

Livi!!!

Kép

és sok-sok tejcsit!!

Aztán gyere a kis Bende képekkel amint tudsz!!! :) (még jó, hogy kijött az 58 centijével :) )

omr
 
 


Sziasztok!

Tinu: köszi az érdeklődést, most pár napja már benéztem, olvasgattam vissza. Hát volt egy kimerítő 6 hetes betegségünk, ami csak náthával indult, és jött a köhögés ami nem akart helyre jönni. Már mindent próbáltam, most már talán meggyógyul, 5 hétig éjszakák azok nagyon durvák voltak, már el voltam keseredve, kedvem sem volt, fáradt voltam. Már csak egy picit köhög és néha. Holnap megyünk 18 hós oltásra, nem tudom már beadja-e a dokibácsi vagy vár még vele.
név: hát én is egyre többet hallom, hogy adják ezt a nevet, most meg divatba jön, azért kapott "ritkább" nevet, mert én sem szerettem, hogy a vezetéknevemen hívnak, az osztályban 3 Szilvi volt, én ezt sérelmeztem. :roll:
Mekkora már Tünci is, igazi csajszi, cseresznyés képen nagyon édes.

Még jövök még és írok!
sziszi22
 
 


Sziszi: és mit jött be a gyógyulásnál? Nálunk ugyanez volt/van, hogy TÜnci még mindig nem gyógyult meg teljesen - köhög időnként hurutosan, meg a nátha is még valamennyire megvan. 6 hete nálunk is. Bár mintha a nátha javulóban lenne, de ma reggel is olyan csúnyán köhögött. Mindig ébredés után köhög, aztán utána már nem nagyon. Én már nem adok neki semmit, mert megivott egy üveg köptetőt, meg egy üveg C-vitamint. Ha eddig nem használt, most már az immunrendszerére bíztam. Most vettem hársfateát, hátha ez bejön. Még nem mertem főzni, mert a múltkor a kamillateát egyáltalán nem itta meg. Na most tényleg felrakom a vizet, kipróbálom. NÁlunk is az éjszaka volt a nehezebb, TÜnci teljesen átszokott a mi ágyunkba. És úgy horkolt, hogy ihaj.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu: először lándzsás útifűvet kapott, itthon házilag, aztán nem használt kapott gyógyszert sinecodot, az sem használt, kapott valami alleria elleni gyógyszert, na azt én nem adtam csak 1 napig, nagyon köhögött tőle, megint lándzsást adtam, akkor a doki azt mondta adjak neki sinupretet, azzal én is befejeztem, gondoltam már eleget próbálkoztunk, már több mint egy hete, nem kap semmit. A teát nem próbáltam, eddig nem itta meg, de megint kellene vele próbálkoznom. Nálunk is most így áll a helyzet, ahogy nálatok, ébredés után köhög, aztán utána már nem.
sziszi22
 
 


Rena: látom Petra helyetted főz :lol: , jó kis konyhája van.

Mági: nagy nagy gratula Zsebikéhez!!! Szorítottam Nektek,örülök, hogy sikerült! Csanád is pont így szokott elaludni,
feltolja a popsiját. Pacis kép is csúcs, nincs is megijedve.

Sziszka: Lily kihomokozhatta magát, nagyon szép helynek látszik ahol voltatok.

Niki: Gratula a vizsgádhoz, ügyes vagy! Nagyon komoly Kiara a napszemüvegben, na meg az a csini ruci..

Csilla: Szonjának jó kis medencéje van, de kár, hogy mi nem használhatunk, nincs kertünk.

Nagyon csinik a lányok, meg is mutatom Csanádnak a képeket, de tényleg egyre szebbek.

Nika: Gegének is jó kis nyári frizuja van aranyos vele.

jpne: micsoda nagy haja van Petikének, aranyosak a közös képen kettecskén.

sapi: én is kötőset szeretem, azt nem tudja rögtön lekapni, ha napon vagyunk.

evés: reggel és este még kéri a tápszert, nagyon oda van érte, nem is veszem el tőle,
délelőtt kifli, joghurt, gyümi
délben: amit főzök éppen vagy néha még üveges, próbálom belerejteni neki a husit, nem mindig sikerül, ha észre veszi kiköpi.
délután: gyümi, krémtúró
este: zsömi valamivel, ami nem husi, azt nem hajlandó megenni.

nasit szokott kapni, evett kakaóscsigát, kalácsot, kekszet is szereti, ja ha sütök nem tudom eldugni, abból is szokott kapni.

alvás: reggel 1/2 7 körül ébred, 11- 13 óra között alszik el, változó átlag másfél óra alvás, este pedig 9 1/2 10 körül ájul be.
Most, hogy beteg volt, aludt velünk, mikor nagyon köhögött, és nem tudott aludni. A kicsi szobában alszik külön, így nyugisabb
Neki, apa is készülödik dolgozni hajnalban, nem zavarja legalább.

Ha valaki kimarad bocsi.

Na velem lesz tele az oldal.
sziszi22
 
 


Szia Sziszi!! :wink: :D
Vendég
 


Szia Alexa! :wink:
sziszi22
 
 


Livi, nagyon nagy gratula nektek!!! :-)

Tinu, Sziszi próbáljátok ki, hogy egy kis kanál mézbe tesztek igazi citromlevet és azt adjátok oda. Hátha használ.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Ante: köszi a tippet, kipróbálom majd, a sima mézet nem ette, kiköpte, hátha így majd bejön neki.

Lányok!

Van egy fórumom, ha esetleg valakit érdekel, szívesen látom! Zárt fórum, regisztrálni kell, nem szeretném megnyitni. Lehet képeket hozni, dumcsizni...

Itt lehet elérni:

http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=3322111

Várok mindenkit szeretettel, akinek van egy kis ideje.

Szép napot mindenkinek!
sziszi22
 
 


Ante: köszi a tippet, kipróbálom.
Tegnap kapott hársfateát mézzel és megitta. Bár szerintem most már sokkal jobban van, legalábbis az orra nincs eldugulva, de köhögés még mindig reggelente. De már megnyugodtam, hogy meg fog gyógyulni. Most kb. 95%-ra saccolom, hogy ennyire már gyógyult. Tisztára örülök.

Sziszi: és kik a fórum tagjai? Fehérváriak?

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Sziszi! Üdv újra! Szegény Csanád, jól kijárt a betegségből neki. :( Gyere mostmár ha időd engedi!
Ú már 18 hós oltások jönnek? Telik az idő. Tényleg, a fórumban kik vannak?

Őzi! Neked is sok puszi, ha még olvasod, és nagy-nagy gratula a pocilakóhoz!

Ante! Szia! Hogy vagytok? Lidinek hogy telnek a napjai?

Nem is tudom mit akartam még írni.

JA! Kijött megint 2 fogunk, szóval 11 van összesen. :)

omr
 
 


nekünk is jön a 13. :):):)fogacska. ja lassan a 18 hós oltás jön :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Rena, köszi megvagyunk jóformán az egész napunk így telik.
http://www.freevlog.hu/video/13154.html
Állandóan a bútorokról szedem le.

Kép

Kép
antekirt
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: