Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem bánnátok, ha én is csatlakoznék hozzátok?

Nekem már van egy kisfiam, aki a jövő hónapban lesz 2 éves, és szintén a jövő hónaptól szeretnénk elkezdeni a 2. baba "gyártását". Most kislányt szeretnénk. Bár én elsőre is reménykedtem, hogy az lesz, de amikor a 16 hetes uh-on kiderült, hogy fiú, akkor a férjem azt mondta, hogy azért lett így, hogy legyen egy srác, aki majd vigyázz a hugicájára :lol
De most már nagyon örülök neki, hogy fiú lett az első, így most két szerelmem is van! :P

Mildi
Vendég
 


Szia mildi76!
Üdv itt, mihamarabbi babásodást :)
Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Anna,
Köszi, megnézem.

Mildi,
Üdv :lol:

Csajok!
Akinek egy ideje nem sikerül összehozni a babát, az hogy kezeli ezt? Mert én nehezen :( Néha könnyebben veszem, de alapjáratban nagggyon rossz. Már arra is gondoltam, hogy a szopi miatt nem esek teherbe. Tud erről valaki valamit? Ráadásul Zalán mintha érezné, állandóan szopni akar, de annyira, hogy a múltkor mikor napközben nem cicizett begyulladt az egyik mellem :evil:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 

 
 

Csikken! Köszi szépen, remélem a jövő év elején már jó híreket írhatok nektek!

hrk! Bemásolok neked 1 kérdést illetve orvos válaszát a szoptatás alatti teherbeesésről

Kérdés:
8 hónapos a kisfiam. 6 hónapig kizárólag szopott, reggel és este még ma is szopik. Pár napja jelentkezett a terhességem utáni első menstruációm. Férjemmel már tervezzük a következő kisbabát. Kérdésem az lenne, hogy teherbe eshetek-e, ha továbbra is szoptatok, s ha igen, a szoptatással termelődő hormonok nincsenek-e káros hatással a magzatra.
[i]Válasz:
A szoptatás és termékenység közti összefüggés elég egyéni képet mutat. Van, aki még az első menstruáció előtt várandós lesz, van akinél a szoptatás jelentősen megnehezíti a megtermékenyülést. Ha nektek nem túl sürgős a következő baba, javaslom, hogy emiatt ne hagyd abba a szoptatást, hiszen egy nyolc hónapos babának még nagyon sokat jelent a szopás, mind lelki, mind testi szempontból.
Ha teherbe esel, nyugodtan szoptathatsz tovább, ez nem árt a baba fejlődésének, csak kóros esetben. A méh ugyanis ilyenkor nem érzékeny a szoptatás miatt termelődő oxitocinra. [/i]

Ezek szerint lehet a szoptatás az oka annak, hogy nem esel teherbe, de nem lehetetlen ilyenkor teherbe esni!
Vendég
 


Mildi,
Köszi :lol: Mondjuk ennyit én is tudtam, csak tanácsra várok :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Rita!
Mi is szopi mellett szeretnék tesót. Ugyan mi még nem próbálkozunk. De a gyerekdoki véleményét kikértem, szerinte semmi akadály nem lesz. Sok anya félidősen vesszi észre, hogy egyáltalán terhes, szopi mellett. Tehát, csak kitartás. Mi most járunk az éjszakai szopi leszokatásánál, mostanában már csak cuminak használt Manó. Reggelre én is tele voltam tejcsivel. :)

Anna gratulálok Neketek!


Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka,
És mennyit szopizik egy nap Manó? Mert ha együtt vagyunk, akkor sír érte, és naponta 6-7-szer simán kisírja... viszont ha nincs velem, akkor eszébe sem jut. Szeretném meghagyni a reggeli-esti szopit, de ez most nekem kicsit sok már, és kicsit tartok attól, hogy mi lesz.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szia Rita!

Manó állandóan a cicin lógna. Pár hónapja "kezdődött a baj", mikor nevén nevezte. Ekkor kellett volna egy kicsit visszafogni. Mivel se cumi se bizsi nem kellett neki, így én vagyok mind a kettő, a nyugtató. Nálunk is ugyanez, ha nincs velem eszébe se jut. Itthon pedig állandóan, már le se ülök, nehogy kérezkedjen fel. 1 hét után ott járunk, hogy már nem sír napközbe, ha nem kap, csak reggelre a délutáni és az esti alváshoz. Azért még mindig vannak plusz szopik. Szerintem nekem is ugyan olyan nehéz, mint Manónak. Addig az enyém míg szopizik, míg itthon vagyok vele. Ha már elkezdi a bölcsit , vagy az ovit, minden más lesz. Onnantól 1 perc alatt felnő. :)
Szerintem lassan tudatosan kell leszokatni, az lenne az ideális, ha magától menne. Na és persze, az előtt, hogy "benőne a feje lágya", mielőtt saját akarata nem lenne. Mióta az éjszakai szopit elhagytuk, megváltozott a napi rendünk. :(
Későn fekszik, így a reggeli alvás is kitolódik, délután 5-6 órakor kel a délutáni alvásból. Próbáltam felkelteni délután, de akkor meg nyafis 1-2 óráig, míg magához nem tér. Tehát most sehogy sem jó, egyszer csak minden beáll.
Az biztos a következő gyereknél máshogy csinálom. Inkább már az elején oda adom a nyugtató cumit, hisz két gyerek mellett már nem lesz annyi időm, hogy állandóan össze legyünk bújva.
Minden estre a nappali szopik maradnak, ha majd jön a teso, akkor a születéséig lesz idő leszokni róla.
Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka,
Hasonló a helyzet nálunk is :( Én sem tudok leülni... Az a baj, hogy nem szeretném megvonni tőle a cicit, csak kordában tartani. És éjjel hogy sikerült leszoktatni? Zalán minden éjjel felkel, és csak cicivel tud visszaaludni, kevés kivételtől eltekintve. Én is mindig azon agyalok, hogy kellene csinálni majd a kistesóval, de pl. Zalán kiköpte a cumit, és a cumisüveget is. Azt próbálom most csinálni, hogy elmegyünk lófrálni, és így eszébe sem jut a cici, vagy ha igen, akkor megpróbálom elterelni a figyelmét, de nem kellemes...Még nem nevezi nevén a dolgot, eszembe sem jutott, hogy ez is nehezítő tényező :?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szia Rita!

Nehezen sikerült leszokatni az éjszakai cicről. Még most is tart. Első este mikor felkelt és nem adtam neki 1,5 órát sírt, Apa át is menekült a másik szobába. :) A második este már csak 15 percet. 3. este 2-5 percet. Most már csak, ha fel kell nyöszörög, kap egy kis vízet és alszik tovább. reggel kb. 5-6 között megkapja a reggeli tejcsikéjét, utána alszik még kb 9-1/2 10-ig. Mindenesetre nagy lelkierő kell hozzá, és kitartás, ha elkezdte az ember, nem szabad féluton abahagyni. A gyerekek általában kitartóbbak, ha érzi, hogy lassan győz, akkor egy darabig nem fog sikerülni a leszokatás.
Én nem hagyom magára a szobába, amikor sír, ott vagyok mellette és énekelek neki, erre kénytelen bealudni. :)Előfordul, hogy a 5 órás szopit már mi ágyunkba kapja és ott marad, de nem baj, egyszer csak minden beáll. Inkább most szokunk le egy kicsit a ciciről, mint amikor terhesen az álomkór idején nyügős és ingerlékeny leszek. Nem hiányzik, hogy a gyerkőc lássa kárát.

Zalán kiságyban vagy már gyerek ágyban alszik? Nekünk már át van alakítva heverővé.

Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jolka,
Tök ügyesek vagytok! Zalán má nem rácsos ágyban alszik, de félig mellettem, mert sokáig velünk aludt, és kinőttük az ágyat, így vettünk egyet neki, és odaszorítottuk a fal és a mi ágyunk közé. Úgyhogy nehéz ügy lesz. Különben eszembe sem jutott, hogy az éjjeli szopiról is le kéne szoktatni :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Jolka,
Tök ügyesek vagytok! Zalán már nem rácsos ágyban alszik, de félig mellettem, mert sokáig velünk aludt, és kinőttük az ágyat, így vettünk egyet neki, és odaszorítottuk a fal és a mi ágyunk közé. Úgyhogy nehéz ügy lesz. Különben eszembe sem jutott, hogy az éjjeli szopiról is le kéne szoktatni :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Szerencsére nekünk is összejött a babaprojekt.

Augusztusban jön a tesó.

Mindenkinek további jó hancúrozást.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Sildike!
Gratulálok Nektek!
Hogy érzed magad?

szia

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Sziasztok,
Sildike, Én is Kép

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sildike:
Hatalmas gratula Neked!
Vendég
 


Sildike,
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!! És kellemes babavárást :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


LÁnyok,

Köszö, köszi.

Remélem hamarosan Ti is csatlakoztok.


Jolka
Egyenlőre még tök jól. Még annyi tünetem sincs, mint a fiúknál, persze lehet, hogy csak kevesebb időm van magammal foglalkozni. :lol:
Egyedül estére kiüt az állomkór.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Még új vagyok. Mi is a párommal sokáig próbálkoztunk a babaprojektel. Az első inszemináció nem sikerült, de most karácsony elött megtudtam, hogy állapotos vagyok. Életem legszebb ajándéka, és persze az egész családé.


sziasztok.

Cyntia
cyntia
 
 


Szia Cyntia!

Gratulálok!
Gyere bátran, ha van időd írj magatokról.

Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Jolka !

Először is Kellemes Ünnepeket szeretnénk kívánni. Mi Budapesten lakunk. 28 éves vagyok. És ő lesz az első babánk. Már nagyon várjuk, igaz egy kicsit félek az első 3 hónaptól. hogy minden rendben legyen. Hiszen nagyon sokat vártunk rá. Ugyan még az orvost fel kell, hogy hívjam, mert a második inszemre január közepétől vagyunk bejelentkezve, de hát így közbe jött a kicsi, a legjobbkor. Az orvos biztos, hogy csodának fogja hívni a mi esetünket :D .
Ti is írjatok majd magatokról egy kicsit. ha van időd.

üdv.

Cyntia
cyntia
 
 


Szia Cyntia!

Bocsi az ünnepek alatt nem nagyon voltam gép előtt.
Karácsonyi jókivánságról lecsúsztam, de előre is BÚÉK!!! :)
Én is 28 éves vagyok. Van egy 20 hónapos nagyfiam, MÁrk.
TErvezgetjük a tesót. Azt hittem a főpróba sikerült, de csak késett egy hetet, ilyen se volt még. :( Kiváncsi vagyok erre a hónapra.
Dokinál voltál? Vagy még csak tesztett csináltál?
Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Jolka!

Nektek is boldog Újévet kívánunk.
Egyenlőre még csak tesztet csináltam, majd január 2-n felhívom az orvosunkat, remélem minden rendben lesz, és jó hírekkel jüvönk ki tőle. Mi is úgy szeretnénk, ha majd megszületik a pici, akkor maj egy tesó jönne még. De, ha esetleg ikrek lesznek, ami nem kizárt, mert mind a két családban előfordult már, így állítólag nekünk is esélyünk van rá, akkor egyszerre letudom a dolgot.
Te szerinted melyik jobb, mágánorvoshoz menni, vagy pedig a körzeti orvos ? Mert a mostani orvosunk a Nyírő Gyula Kórházban van, de van egy magánrendelője is. Csak azért kérdezem, mert az én számításaim szerint augusztusban szülnék, ha esetleg nagy hőség lenne nyáron és nem fogom annyira bírni, akkor a szülés elötti 4 hetet mint szülési szabadságon fölül ki tud-e írni ( betegállományba )majd egy magánorvos is ?? :D

Szia

Cyntia
cyntia
 
 


Szia Jolka!

Nektek is boldog Újévet kívánunk.
Egyenlőre még csak tesztet csináltam, majd január 2-n felhívom az orvosunkat, remélem minden rendben lesz, és jó hírekkel jüvönk ki tőle. Mi is úgy szeretnénk, ha majd megszületik a pici, akkor maj egy tesó jönne még. De, ha esetleg ikrek lesznek, ami nem kizárt, mert mind a két családban előfordult már, így állítólag nekünk is esélyünk van rá, akkor egyszerre letudom a dolgot.
Te szerinted melyik jobb, mágánorvoshoz menni, vagy pedig a körzeti orvos ? Mert a mostani orvosunk a Nyírő Gyula Kórházban van, de van egy magánrendelője is. Csak azért kérdezem, mert az én számításaim szerint augusztusban szülnék, ha esetleg nagy hőség lenne nyáron és nem fogom annyira bírni, akkor a szülés elötti 4 hetet mint szülési szabadságon fölül ki tud-e írni ( betegállományba )majd egy magánorvos is ?? :D

Szia

Cyntia
cyntia
 
 


Hali!

Én még új vagyok még nálatok.
Engem Móninak hívnak,3-rom gyerköcöm van,de nagyon szeretnénk még egy babát.9 hónapja kapom a hormonkezelést. Kép
Ezek vagyunk mi. :D :D

Utolag is mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok.



Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Cynthia,Móni :lol:
Üdv köztünk :lol:

Cynthia,
Titokban énis reménykedtem egy karácsonyi tesztben,biztos nagyon meghitté sikeredett az ünnepetek :lol:

Móni,
Az hogy lehet, hogy a 4 gyerkőcnél hormonkezelés kell? Már bocsi,ha együgyűt kérdezek :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szia Rita !

Igen, nagyon örül a család a pici jövetelének. Januárban megyek az orvoshoz, remélem rendben lesz minden.
Én is Budapesti vagyok, ti melyik kerületben laktok?

Üdv
Cyntia
cyntia
 
 


Cyntia,
Én Zuglói vagyok.
És a Nyírőben ismered jól a dokidat? Csak mert nem túl bababarát kórház hírében áll... Mondjuk én is ott születtem :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Szia Móni! Üdv a topikon. Az első 3 gyerkőc is ilyen nehezen lett meg?
Vagy most miért kell hormonkezelés?

Cyntia!
táppénzre gondolsz? Engem a háziorvos írt ki annó. 7. hónaptól voltam itthon, a főnök javaslatára, mert akkor volt influenza járvány a suliban, nehogy elkapjam a gyerkőcöktől és szünetbe ne szaladjanak a pocakomnak. Az első hét indokolt volt, mert retenesen köhögtem, sőt utána is, ma sem tudjuk mi volt a gond a szüléssel elmúlt. De szerintem, nálad indoklt is lesz a táppénz. Már januártól is otthon maradhatsz, ha neked nem gond, az anyagi kiesés.

Rita!
TEjcsi? NÁlunk eddig csak az éjszaki leszokatást sikerült.

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Rita !

Mi is Zuglóban lakunk az Örs vezér terénél a Füredi lakótelepen.
Igan a Nyírőben ismertük meg az orvosunkat. Én is hallotam ezt-azt róluk, de mi egyenlőre megvagyunk elégedve az orvossal. Igaz mindig olyan sokat kell várni és rengetegen vannak ott.

Üdv.

Cyntia

Szia Jolka !

Köszönöm szépen, majd meglátjuk , bár úgy gondolom, hogy azért kb: 2 hét még belefér, ha esetleg nem fogom bírni. Sajnos a körzeti orvosommal nem vagyok megelégedve, ha tényleg beteg vagyok, akkor sem vizsgál meg és nem is küld tovább semilyen vizsgálatokra. Lassan ott tartunk, hogy a betegnek kell megmondania, hogy mi kell csinálnia az orvosnak. Például legutóbb most decemberben el kezdtem szédülni, kértem kivizsgálást, de még csak vérvételre sem küldött el. Mivel megcsináltam a tesztett, és kimutatta, hogy terhes vagyok, így annak tudhatom be szerintem a szédülést is. De hát ezt is nekem kellett kitalálnom. Majd lefogom váltani.
Így reméljük, ha esetleg lenne valami nyáron, akkor terhesen is ki fog írni a körzeti orvos.


Szia

Cyntia
cyntia
 
 


Cyntia,
Nálam úgy működött Zalánnal (apropó, hol vannak a centik?), hogy a nőgyógyász írt papírt a körzetinek, akit ez kötelezte, hogy kiírjon, de havonta új papír kellett. Attól ne félj, hogy nem írnak ki :lol:

Jolka,
Tejcsi ügyben a helyzet változatlan, illetve most 3. napja beteg Zalán, úgyhogy rendesen lóg a cicin... Ügyesek vagytok :lol: Így teljesen átalussza az éjjelt?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hali!

Csak a Bencénél nem kellett hormont szednem ( ő a középső).
A Briginél és a Dávidnál is 5 hónapig szedtem,de már a Dávid is 1 év alatt jött össze.


Mi most a Dáviddal szenvedünk,feljött teljessen a kukin a bőr,és nagyon fáj neki.Én meg vagyok a mumus,mert még gyötröm azzal is,hogy kenegetem,de sajna muszály. :cry: :cry: :cry:

Ma 7 éves a lánykám,du-án közös szülinapi tortagyártás lesz. Kép Kép

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT A NAGYLÁNYNAK!!!! :lol: :lol: :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Szia Rita!

A centit azért nem tettem még fel, mert az én számításaim szerint kb 3-4 hetes lehet még csak a pici. De majd januárban megmondja pontosan az orvos, és akkor majd fel teszem a centit. Köszönöm az infót.

Üdv.

Cyntia
cyntia
 
 


Szia Móni!

Mi is Nagyon Sok Boldog Szülinapot szeretnénk kívánni a NAGYLÁNYNAK!!!!!!!!! :D :D

Üdv

Cyntia
cyntia
 
 


Hali!

Köszönöm szépen a sok jókivánságot.

Ezt a képet mindenkinek küldöm.

Kép


Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


A centit azért írtam,mert én senkinek nem látom :roll:

Elmegyünk Erdélybe 2 hétre, remélem jó hírekre jövünk haza,Hajrá csjaok!!!!

BUÉK!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Móni!
Utólag is sok boldog születésnapot kívánok a kislányodnak!

Rita!
Ha nekem is beteg Manó, akkor áldás a tejcsi. Ő is állandóan rajta lóg olyankor, egyébként is. :)
Az ünnepek alatt itthon van apa, így a jó megszokott napirendünk egy kicsit felborult, így többet jön cicizni. De éjszaka nem kell fel, viszont 11-kor alszik el este. Reggel nyolc körül kel, de 6- kor megkapja a reggeli tejcsit, néha csúszik egy kicsit.
De jó már nektek, vigyázatok magatokra. Szorítok, hogy tesóval gyertek haza. :)

Cyntia!
Hogy érzed magad? Émelygés van, álmosság? :)
Én sem vagyok megelégedve a háziorvossal, szerencsére nem kell hozzájárni.

Tényleg Ti mit neveztek bababarát korháznak? Én Nyíregyházán szültem, nagyon meg voltam vele elégedve. Szép, új és tiszta. Este 9-kot szültem, őrzőbe behozták egy kicsit, majd a családnak is kivitték a családi szobába (nálatok van ilyen?). Majd reggel megkaptam Manót. Onnantól csak fürödni vitték el. Végig velem volt. Mivel baba-mama szobába voltunk nem sok segítséget kaptunk, ugyan nem is kértünk, nem volt rá szükség. Élményekkel jöttem haza. :)

Megyek Manó felkelt, és csatatér van itthon, holnap, pedig már buli.
Sziasztok.

BÚÉK mindenkinek!

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Jolka!

Köszönöm szépen jól vagyok. Elég álmosnak érzem magam és inkább a szaglásom lett még érzékenyebb, de egyenlőre jól bírom.
A bababarát kórházról még nem igen tudok nyilatkozni, de minden esetre úgy képzelem el, hogy nagyon barátságosak és segítőkészek legyenek az orvosok és az ápolók is.
De ezt majd megírom augusztusban mikor kijövünk a kórházból.
Minden esetre papás szülést szeretnénk majd, ha lehet ilyet.


Mindenkinek Eredményekben és sikerekben gazdag Újévet Kívánunk.

Cyntia
cyntia
 
 


Hali!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok.


Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Hali!


Remélem mindenki jól van?
Még 2 nap és vége a szünetnek.
Jövöhéten kiderül,hogy összejött-e a baba.

Kép

A mi korházunk nem igazán bababarát,nem igazán segítenek az anyukáknak.Én allig vártam már,hogy hazamehessünk.Amikor a Brigi született a szobatársam mutatta meg,hogy hogyan kell szoptatni.
A Bencére egyszer olyan szorosra adták rá a kisinget,hogy ellilult a keze,még az a szerencse,hogy időben észrevettem.

Puszi:Móni

Kép
memó
 
 


Sziasztok!

Móni!
Szorítok nektek. :)
Júj, de dúrva, Manóra a pólyát adták rá, ilyen szorosan. Ugyan nem csodálom, hogy jó bekötötték a gyereket, mert a polyán a masnit fogták, úgy pakolgatták őket. :?

Cyntia!
apás szülés, szerintem már mindenüt lehetséges. Nem rossz dolog. Nekünk is az volt.

Sziasztok!

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Jolka!

Épp ma hívtam fel az orvost időpont miatt, jövőhéten kedden megyek hozzá 9-én d.u-n ultrahangra. addigra kb: 5 hetes lesz a pici pocaklakó, remélem minden rendben lesz és ekkor már jól fogja látni az orvos. Voltunk a párommal a Brendon áruházban egy kicsit nézelődni az árak ügyében. Igényeltem kártyát is. Nagyon szép dolgok vannak ott, de iszonyú drága. Azt hiszem, hogy a bútort és kocsit nem ott fogjuk megvenni majd amikor eljön az ideje.
Nálatok, hogy teltek az ünnepek?

Szia

Cyntia
cyntia
 
 


Szia Cyntia!

Az ünnepek szerencsére gyorsan elteltek. Rohanásból állt az egész. Szenteste itthon maradtunk, első nap Mutiékhoz, második nap pedig anyósomékhoz mentünk. Manó nagyon élvezte az állandó mozgást.
Szilveszterkor itthon maradtunk egy baráti párral. Manó megvárta a pezsgőbontást, és fél egy után lefeküdt. :)

Brendon: Mi is szereztünk be ott jó pár holmit. Pl a fejvédőt, az ágybelit, pár játékot, ruhát. De tényleg drága. Pl. a kiságyat máshol 10eft-al olcsóban vettük meg. De a kupon akciót érdemes kihasználni, vannak jó dolgok. A katalógust még ma is forgatom, ötleteket mindig találok benne. De valószínű, hogy a tesó ágybelijét is itt szerezzünk be. :)

MÁr nagyon várom, hogy orvos utáni élménybeszámolódat. Dolgozzol még? És mi a foglalkozásod, ha nem titok?

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Jolka!

Igen, még dolgozom ameddig csak tehetem és bírom. De az biztos, hogy a szülés elötti 4 hetet ki fogom majd venni.
Az Elektromos Műveknél dolgozom, mint értékesítési ügyintéző, de igazából azon belül is behajtással foglalkozom és peresítem a ki nem egyenlített áramszámlákból adodó hátralékokat.

Te mivel foglalkoztál szülés elött?
A centit és a képeket, hogy kell feltenni? Próbálkoztam, de valahogy nem sikerült.

Üdv. Cyntia
cyntia
 
 


Szia Cyntia!

Centit a következő képen tudod felrakni. Ha még nincs, akkor, vagy a lilypie.com v. babafalva.hu oldalon tudod elkészíteni. Majd, az elkészült html ( vagy egyéb) kódot, a profilodba, az aláírás szövegdobozba kell másolni, majd mentés gomb. Ennyi. Ha bővebben kell, szólj bátran.

Szülés előtt tanár voltam, számtechet tanítottam egy ált.suli felsőseinek. De már voltak 4-60 éves tanítványaim is egy magán suliban.
Jól hangzik a munkád, akkor ülőmunkát végzel, annyira nem kell, majd rohangálnod, szerencsére. Nekem ezért javasolta az igazgató, hogy hamarabb maradjak otthon.

Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Jolka!

Köszönöm szépen, elkészítettem a centit, csak még a kódot nem kaptam meg. Amint megkapom, akkor majd bemásolom.
Pénteken voltam egy céges bulin. Mert elmaradt az évvégi záró ünnepség, így azt most ünnepeltük meg a kollégáimmal. Képzeld el olyan helyen voltunk, hogy az étterem olyan volt, mintha egy hajón lettünk volna, Egy kicsit régies hangulatú, de nagyon kellemes volt. Ami az étlapon szerepelt, abból bármit választhattunk, ahogy láttam az árakat, nem volt olcsó. pl. egy gyros étel 2300.-F-ba került és az italokról még nem is beszéltem. De szerencsére nem nekünk kellett fizetni.
Én és a pici jól vagyunk. Alig várom már a 9-t, hogy mit fog mondani az orvos. Amint hazaértem, akkor rögtön megírom nektek.
Ti , hogy vagytok?

Üdv

Cyntia
cyntia
 
 


Szia Cyntia!

Köszi, mi Jól vagyunk. A hétvégét anyósoméknál töltöttük. :? Állandóan úton vagyunk. Jövő héten Mutiék, majd rákövetkező hétvég itthon maradunk, majd minden kezdődik elölről.
Jaj, de irigyelek a buli miatt, én már rég voltam külön így a fiuktól. :) Használd ki, míg lehet. :D
Most néztem meg a kínai horoszkópot, És Manónak jót jósolt, tehát fiú lett. :) Ha novemberben és decemberbe sikerült összehozni a tesót, akkor kislány lesz.
Mivel Te is 28 éves vagy, nektek is nagy esély van rá, hogy kislány/kislányok lesz/lesznek:).
Továbbra is nagyon vigyáz magadra!
Várom a beszámolódat. :)

Többiek Ti merre vagytok?

Móni!
Nagy drukk a hétre, gyere majd a jó hírekkel. :)

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Szia Cyntia!
Mesélj, mi volt? REmélem minden ok.
Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Hali!


Ma voltam UH-n,valami van,de még nem igazán látszik.Vettek vért kedden lesz meg az eredménye.

Bocsi,hogy nem írok olyan sokszor,de úgy elmennek a napok,hogy a gépet bese kapcsolom.

Remélem mindenki jól van.

Kép

Ma olyan szép idő volt.

Megyek mert nagyon elevenek ma.


Puszi:Móni

Kép
memó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: