Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,mi is itt vagyunk csak tegnap egész nap nem az internet így nem tudtam írni. orulok én is hogy írtok.Kriszta majd írd meg hol lesznek láthatóak a képek!! ja és képeket is szeretnék már nézegetni :lol: úgyhogy nyugodtan tegyetek ám fel :lol: orulok pilchard hogy használ a torna,én is úgy veszem észre hogy jobb azóta a mozgás,bár nem volt olyan vészes , a bal keze a hasamban be volt szorulva az ajka alá és úgy novekedett úgyhogy gyengébb neki egy picit, így nem is mászunk,most tartunk ott hogy négykézláb hintázunk,de még nem tudja osszerakni a mozdulatokat,így orron landolunk sokszor :D . majd minden a maga idejében...minden babának más a ritmusa,fejlodése..tegnap séta kozben találkoztam egy anyukával 11 hós a kicsi semmit nem csinál,tiszta nyugis uldogél, nevetgél. :lol:

Évi
evi7
 
 


sziasztok!


na én is itt vagyok. Sajnos vége a jó világnak!!!! :-(
A férjem jövő héttől kezdi megint a melót, a szüleim meg akivel a napjaink nagy részét töltjük, elutaznak egy hétre!!!!
jaj őszintén szólva egy kicsit félek is tőle hogy fognak telni a napok...

amúgy nálunk minden rendben, Bencus továbbra is ügyesen kúszik, és van két foga :-)
Pilchard! örülök, hogy túl vagy a műtéten. és fáj?
Mi úgy volt decemberben megyünk tornára, azt mondták jelentkeznek.

Kriszmisz! Tök szuper ez az újság. Kár, hogy nálunk nincs ilyen.

Évi! hát ha már 4kézláb hintázik, akkor nagy baj nem lehet. :-)
Irigyellek, mert abból már csak lépés és elkezd kúszni.

Csilla
kiscsillag1
 
 


Ja és lányok! milyenek az éjszakák? Kipróbáltátok a sírni hagyást?

Csilla
kiscsillag1
 
 

 
 

Szia Csilla!
Még nem próbáltam a sírni hagyást, így továbbra is 3 óránként vagy van hogy hamarabb felsír Boti! Azaz igazság, hogy a férjem hajnalban ( 2-3-4 óra) jár dolgozni és sajnálnám, ha nem pihenné ki magát! De előbb-utóbb úgyis kipróbálom :) !

Lassan közeleg a karácsony :D ....Ti gondolkoztatok már, hogy mit vesztek a gyerekeknek ajándékba? Ha van vmi jó ötlet, szívesen venném, mivel nem sok időm van szétnézni!

A babafotózás képeit majd a delmagyar.hu-n lehet megnézni, ha aktuális lesz, akkor jelzem!

Jó éjt: Kriszti


Kép Állandóan mosolygok és pózolok! Kép Botika eszik és kivillantja a fogait
kriszmisz72
 
 


Sziasztok!
Kriszti gyonyoruséges a fiad és hogy pózol :lol: kis rafinált,nagyon ugyes ahogy áll a széknél . Maga felkapaszkodik?
Éjjeleink most egész turhetoek úgy néz ki beválik Csilla a teás dolog már alig van íze :D , így 1et gortyol nem édes nem is érdekli és alszik tovább 6-fél 7 ig kb. bár tegnapelott borzalmas éjjelunk volt vagy túlette magát( mert nem tudja hol a stop :shock: ) vagy a telihold de fél1-tol 5-ig fent volt ordított ilyen még soha nem volt a szuletése óta ,felváltva sétáltunk a párommal :? nem is tudom hogy bírják azok az anyukák akik éjjeleznek,le a kalappal...
Én néztem ki neki karácsonyra-jaj alig várom már hogy fog a fának orulni- olyan micimackós kisjárgányt,motorszeru meg tudja majd magát hajtani,meg zenél..van az egyik ismerosunknek odáig van érte ha náluk vagyunk,+konyv az biztos még nem tudom milyen -aztán fischer price hangos mesekonyv , Amazing animals farm kicsiknek,sütifaló kincsesbödön,tanuló százlábú-szétosztva persze papa mama koriék :D

Évi
evi7
 
 


Sziasztok!

Évi! nagyon örülök, hogy beválik a dolog. szegény nehéz lehetett az az éjszaka. de mi lehetett a gond? nem jön a foga?
én is nagyon sajnálom azokat akik éjjel kelnek a babókhoz. nekem arany életem van Bencus mellett. 9kor lefekszik, és legújabban fél 10kor kelünk :-)

Kriszmisz! Édes kis pasasod van :-) szegény férjed hogy bír ilyen korán kelni???!!!!!

karácsony: már én is nagyon várom. Nálunk nov. 29.-én kezdődik a karácsonyi láz, akkor megyünk ugyanis adventi koszorút készíteni. És onnantól kezdve minden hétvégén megyünk valamilyen karácsonyos helyre.

Én Bencének vagy hintát, vagy szánkót akarok venni.

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!

Kriszmisz!

A zabpehyely az jó,azt én is szoktam adni mostanában.
Boti nagyon cuki.
Én Petykának ezt vettem
http://bolthely.hu/jatekshop/id/00838
Amiról ugye sok játékunk van,de ezt ismerem személyesen is,bnőm fiának volt,és nagyon tetszett mindig is.Az tetszik benne,hogy ha nem a sinen meg y avonat,hanem a földön,akkor ha nekimegy falnak akkor visszafele jön,és nem kell fordítgatni.De auchanba vettem,mert pont volt mikor arra jártunk.


Évi:sztem se lehet nagy baj ha már kutyázik.Akkor Ti is Dévényeztek?

Kiscsillag:nem fáj már egyáltalán,pénteken volt a műtét,és szerdán vettem be utoljára gyógyszert rá.Tegnap kivette a doki a csövet is ,azt mondta szép.Jövő hét kedden megint megnézi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


JA ,akartam egy két képet rakni

Vigyor
Kép

Mi 3-an
Kép

Amikám
Kép

Petyka ismerkedik a kiflivel
Kép

Megkértem Amit hogy vigyen egy játékot Pettyesnek
én a konyhában voltam,és mire odanéztem ezt láttam

Kép

Apával
Kép

Játékból nincs hiány
Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard de jók a képek!!!!!!!!!!!! jöhet még :-)

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!

Nagyon edik a gyerköcök!!!!!!!!! :D :D
Kriszti,gyönyörüen all a fiad,es milyen kis huncut pofit vag..! :D

Kiscsillag,a te manodra mar irtam hogy nagyon husi... :lol:

Pilchard,nagyon edes Petyka! :) Az a kep nagyon jooooo,ahol a sok jatekkal telepakolta Ami... :lol:

Karcsonyi ajandek:fogalmam sincs hogy,mit veszek...remelem sikerül valamit talalni,aminek nagyon fog örülni. :) Szeretnem ha tökeletes lenne minden szenteste!! :)

Egy kepecske rolunk:
Kép

Kép
ami6
 
 


sziasztok!


kinek milyen volt az éjszaka?

Ami! már akartam kérdezni, hogy ti milyen nyelven beszéltek Márk előtt? Mert ha jól tudom a párod nem magyar, igaz?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Csilla,en magyarul beszelek vele,a kedvesem pedig nemetül. :D
Nalunk ket napja felebred Mark hajnal 2-kor,nem tudom mi lehet.Jokedvü,nevet...tehat nem hiszem hogy faj a poci vagy valami.Lehet a telihold...eddig vegigaludta az ejjelt.

Kép
ami6
 
 


Szia Pilchard! Nagyon tündériek a gyerekeid és látom játékban sem szenvedtek hiányt! Köszi a tippet karácsonyra!

Szia ami6! A te fiadnak is gyönyörűek a szemei, a lányok biztosan buknak majd rá!

Szia evi7! Neked is köszi a tippeket!



Ma voltunk tanácsadáson, de Boti az elmúlt hónaphoz képest nem sokat fejlődött, mindössze 120 grammot! (Most 9250 gramm.) Nálatok is volt ilyen fejlődés stop? Igaz mostanában nincs is nagy étvágya és sokat mozog, állandóan mászik, feláll, oldalazgat, egy perc nyugta sincsen!Akkor ne csodálkozzak ugye, hogy nem fejlődik sokat? :wink:

További szép napot nektek! Kriszti
kriszmisz72
 
 


sziasztok!


Jaj Ami ez tök jó!!!!!!!!!! úgy hallottam, hogy az olyan babák akikhez két nyelven beszélnek később kezdenek el csacsogni, de ezzel semmi gond.

Kriszti!
ne aggódj, szerintem semmi gond. nekünk kb 4 hónapos volt Bencus amikor semmit nem hízott egy hónap alatt. elküldtek vér-vizelet vizsgálatra, de persze semmi gond nem volt...

azóta is volt már olyan hónap, hogy alig hízott.

de amíg boldog, mozgékony, kiegyensúlyozott baba, addig szerintem semmi gond.

jó éjt mindenkinek!

Csilla
kiscsillag1
 
 


Mi van lányok? jól eltűntetek :-((

mi ma is voltunk babamasszázson, nagyon élveztük!!!!!!! Bár inkább a társaságot, mint a masszázst. :-)

És veletek mi volt?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Szia Csilla!

Velünk nem történt semmi különös, még kiélveztük a szép napsütést délben és sétáltunk egy nagyot!
Ma készülök elmenni bevásárolni és ha sikerül, akkor a karácsonyi ajándékokat is megvenném! :)
Az éjszakáink továbbra sem vmi fényesek, Boti többször felsír! :cry:

Majd jelentkezek még, most sietek!

Szép napot mára: Kriszti

kriszmisz72
 
 


Sziasztok!

Voltunk megint a fejlesztőbe,most sokkal több dolgot csinált vele a csaj,úgyhogy egyenlőre nem szóltam,még várok.

TEgnap este nagy hirtelen felbuzdulva összeraktuk egy szobába a két gyerkőcöt,egész nap pakoltam ma,jó kis felfordulást csináltunk magunknak estére.Tegnap este velünk volt a kezdők szerencséje,reggelig aludtunk,ma du egyszerre aludtak el,és este is egyszerre kb negyedóra alatt.Úgyhogy eddig mák,és remélem igy is marad.

Amúgy Petyka nyűglődik nagyon,annyit pukizott ma mint máskor egy hét alatt.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy pangas?????Mindenki jol van?

Kép
ami6
 
 


sziasztok!


Nálunk minden ok, én is hiányollak titeket :-(
A hétvégénk nagyon jól telt. Szombaton kezdett először szálingózni nálunk a hó. Azt tudni kell rólam, hogy annyira imádom a havat, hogy minden télen az első hónál nem mentem suliba, ill. dolgozni :-)
szóval szombaton Bencussal rögtön kimentünk sétálni. Este megnéztem a környező hegyek webkameráit hátha valahol esett nagyobb mennyiség, hogy mehessünk szánkózni, de sajna nem. talán majd jövő héten...

Vasárnap nálunk már nagyon havazott, sétáltunk is egy nagyot. :D


Pilchard! hogy telnek a napok most hogy egy szobában vannak a gyerkőcök?

Évi, Kriszmisz, Ami ti hogy vagytok?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon el vagyok veszve, estére meg hulla fáradt vagyok már nincs erőm leülni a géphez sem!
A múlt héten sikerült beszerezni a karácsonyi ajándékokat ( csak Botinak) és ettől kicsit megnyugodtam! Mindenfele szétnéztem és a Metro tünt mind árban, mind kínálatban is a legjobbnak! Volt egy játék ( 4az 1-ben) amit 5028,-Ft-ért meg tudtam venni, ezzel szemben a Brendonban 7.990,-Ft az ára! Nagyon szét kell nézni, mert iszonyú nagy eltérések vannak a boltok között!
Amúgy jól vagyunk, nem győzök Boti nyomában loholni, mindig vmibe benne van!

Pilchard! Hogy bírják a gyerekek együtt? Minden ok?

Ha lesz időtök jelentkezzetek ti is! :D

Szép estét: Kriszti
kriszmisz72
 
 


Kép Kép

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztokk!

Kriszmisz!Irigykedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Énis olyat akarok Pettyesnek és nem volt itt.BRÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜ.

Kiscsillag!NA én pont az ellentéted vagyok,Úúúúúúúúúúúúúúútálom a telet,havat,hideget.

Hááát ,képzeljétek el,tök jókat alszunk. :D Nagy mákom volt biztos,mertt du is eggyütt alszanak,azaz egy időben,meg este is,és nem volt eddig éjjeli kelés.Ami mióta eggyütt vannak nem ébred meg éjjelente.Nem tudom van e köze az eggyüttalvásnak,bár vki mondta hogy vannak gyerekek akiknek jót tesz.

Amúgy jól vagyunk,csak a hideg ,meg beöltözés miatt nincs sok kedvem kimozdulni.Férjem iszonyat sokat melózik,keveset van itthon,és még az is nagy szervezést igényel hogy elmenjünk vásárolni.Most pedig el kell menni venni AMinak egy hótaposót,meg overallt.
Holnap megyünk Dunakeszire afejlesztőbe,szerdán meg neurológushoz.

Volt ma egy 10 hós totyogóm megőrzésre,hááát ,örülök hogy nincsenek ikreim.
:D

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


sziasztok!


Pilchard! Tök szupi, hogy ilyen jól alszanak a gyerkőcök. Jó ötlet volt összerakni őket. Én a bátyámmal hiába volt külön szobánk, mindig együtt aludtunk. nagyon jó szívvel emlékszem vissza azokra az időkre.

A férj sokat dolgozikról én is tudnék mesélni :-( de hát ez van. Miből vettünk volna házat ha nem így lenne?!

És sikerült mennetek vásárolni?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Hello!

Igen,sikerült,és nagyon örülök,mert egy darab 23-as hótaposó volt,na az nekünk kellett.Két perc alatt megvettem.Meg vettem Vácon overallt is Aminak.

Voltunk neurológia kontrollon,háát nem sokat tud mondani a dokinő,minden megy tovább,Dévény,fejlesztő és más okosat nem tud mondani de mondjuk ezzel én már tisztában vagyok.Meg hogy hááát anyuka ,még mindig nagyon hipotóniás.De ezt is tudom.De amúgy annyira aranyos ez a doktornő,nagyon kedves mindig.

Délután fel is avattuk a csizmit,meg az overallt.Holnap mutatok képet,csak lemerült a gép,most töltöm az elemet.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Nalunk minden rendben! :wink:
Itt eddig 1x esett a ho,este szepen rakezdett es hatalmas pelyhekben,voltak akik ki is mentek hogolyozni,szankozni...en naiv gondoltam,majd reggel kiviszem a kincsem..erre reggelre mind elolvadt. :( Mindegy,majd lesz meg ho...remeljük! :wink:

Kiscsillag,de jooo a kep,aranyosak vagytok! :D

Pilchard,voltatok ma a neurologusnal???

Evi,merre vagy?

Kép
ami6
 
 


Nem ertem,mikor nekikezdtem irni,meg nem volt itt a beirasod,Pilchard.. :roll: hmm
Varjuk a kepeket! :wink:

Kép
ami6
 
 


Sziasztok!

Örömmel hallom, hogy "mindenhol" esett a hó! :D Sajnos nálunk ritkán esik, általában Szeged csak esőt kap! De azért bízom benne, hogy fehér lesz a karácsonyunk :D !
Nem is tudom mekkora fát kellene venni hiszen ha a földre rakjuk kész életveszély lenne, ha az asztalra tennénk, akkor pedig nem lehet csak kisebb! Lassan előjönnek ezek a gondok is.... :?
Képzeljétek raktam az ablakra télapós matricát és Botinak annyira tetszik, állandón tekinget felfelé. Ha másik szobában vagyunk és megkérdezzük hol van télapó bácsi azonnal indul az ablak felé, olyan édi :D . Persze ilyenkor elénekeljük a Télapó itt van c. dalt!

Pilchard! Tegnap nálam is volt egy 4 éves kisfiú és eléggé lefárasztott délután, el tudom képzelni te milyen fáradt lehetsz a két picurral nap végére! :wink:

Szép napot mindenkinek! Kriszti
kriszmisz72
 
 


Kép Víziló Vili az új járgányom Kép Mindenhol ott vagyok


Az előbb lemaradtak a képek! Kriszti
kriszmisz72
 
 


Kriszmisz! nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok! várjuk a képeket!

Csilla
kiscsillag1
 
 


Kiscsillag! NA azért a hóemebert nagyon irigyeljük,Amika azt akar állandóan építeni,de nem volt alkalmas a hó amikor már ki tudtunk menni.Remélem még lesz.Ti jó nagyot csináltatok!

Kriszmisz!Hát ahogy látom,Nálatok tényleg meg kell gondolni hova teszitek a fát.Nagyon cuki Boti,és ügyes.Klassz a járgánya.

Nálunk ez a veszély még nem fenyeget sajna,AMi meg már tud rá vigyázni.

Ti rendes fenyőt vesztek vagy műfenyőt?Nem olcsók a fák mostanság(pár éve),de mi nem tudjuk elképzelni a karácsonyfát műfenyőből.
ÉS miket fogtok főzni meg sütni?Már mindenkinek megvetettek mindent?
Mi nagyon le vagyunk maradva,pedig úgy szoktuk hogy decemberre megvan az összes ajándék,mert utána már a nagy tömeget nem bírjuk,elég akkor kaját venni.DE még se anyósomnak,se a két dédinek nem találtuk ki mit kapnak.Plussz,kaptunk pénzt és abból olyanokat szoktunk venni hog ágynemű huzat,törülköző,meg ilyen hasznos dolgok,és azokat is meg kéne venni.

Na a képek

Ezt Ami kapta az első szülinapjára,le lehet a keretet venni,meg a toló rudat és mint bébitaxi funkcionál.CSak megnéztem Petyka eldől e benne,hát még nagyon,Ami viszont nagyon élvezte hogy kisbaba.Mikor itt voltak anyuék,a két nagypapa lökdöste egymásnak(elég nagy a nappalink)és nagyon élvezte.Alig akarta abbahagyni.

Kép

Anyósom vigyázott rá egyik nap,és mondta hogy kiviszi szánkózni,na erre elkezdett öltözni:pizsi,sapka,kesztyű
Kép

Ez meg az új overal,meg csizmi
Kép

Egy tavalyról maradt szilveszteri duda.Hogy eljátszott vele egy félóráig.Tök édes volt,egy szálat kiszedett,ami ráragadt a kezére,azzal játszott,próbálta leszedni,forgott körbe körbe a kövön,fel is vettem videóra.
Kép


Ami nagyon köhög,egész nap szívom az orrát,nem unatkozok.Petyka is már kicsit szörcsizik.Délelőtt voltunk kint egy kicsit,de majd befagyott a hátsóm.Asszem előveszem a harisnyáimat.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


sziasztok!

Pilchard! nagyon édesek a gyerekek!!!!!!!!!
Nyugi még mi se vettünk meg semmit. Bár idén letisztázta a rokonság (nagy örömünkre:-), hogy csak a gyerekeknek vegyünk ajándékot. az pedig Bencén kívül csak egy van :-)
Ennek tényleg nagyon örülünk, mert én már novemberben azon szoktam rágódni, hogy mi a fenét vegyek...
Arról nem is beszélve, hogy annyi, de annyi hülyeséget kaptam már!!!!!!! :roll:

Ami a fenyőfát illeti tavalyig én se tudtam elképzelni a műfenyőt. De aztán tavaly láttunk egy gyönyörűt. Először nem vettük meg, hogy folytassuk a hagyományt, de mivel olyan csúnya fák voltak, mérgemben úgy döntöttem, hogy mégis az a mű lesz. Most már nagyon örülök, mert nem kell minden évben 10 000et fáért kiadni.

Nem tudom még mit fogok főzni, mert 24-én délután anyósomhoz, este meg anyuékhoz megyünk vacsira...
És te mit fogsz?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok! :D

Kriszmisz,aranyos a legeny! :D

Pilchard,a pizsis kep a csajszidrol nagyon cuki.. :lol: Petyka is egy kis tünemeny! :D Jo nektek,hogy nagy nappalitok van..
Szep az overall Amin,de a csizmiböl nem sokat latok..

Meg mi sem vettük meg az ajandekokat :roll:
Fogalmam sincs mit fözök karacsonykor...kedvesem raklettezni szeretne,de en meg ellene vagyok,most gyerek mellett nincs kedvem felfüstölni az egesz lakast.Majd bedobok valamit a sütöbe.. :roll:
Ma sütöttem viszont vanilias kiflit es kokuszos makronet. :P Holnap meg kicsit feldizitem a nappalit,lehessen azert erezni is az ünnepet.. :wink:
Nalunk igazi fenyö lesz,a münek nincs az a varazsa..,csak sajnalom a fakat :( Legszivesebben cserepes fat vennek,de aztan nincs hova kiültessem. :(

Kép
ami6
 
 


Sziasztok!

Pilchard! Nagyon édik a gyerkőcök, Ami a piros overállban úgy néz ki, mint egy "hóangyalka"!
Ajándékok terén még én sem állok túl jól, Botinak megvettem már, a nagylányomnak ( Gréti) is tudom már, hogy mit akarok, csak még nem volt időm bemenni a városba, de a jövő héten elintézem! Mi magunknak nem veszünk semmit, elég sok kiadásunk volt az utóbbi időben és most cseréltük le az autónkat is :) !
Én is az igazi fenyőfa híve vagyok és még nem gondolkoztam műfenyőn, bár biztosan annak is megvan az előnye! Egyre jobban úgy gondolom, hogy a dohányzóasztalra fogjuk tenni és nem a földre, mert az veszélyes lenne :lol: .
A karácsonyi menüt most próbálom összeszedni, már raktam el recepteket és próbálgatom előre, ma is csináltam egy jó kis "karaj édesburgonyás raguval" nevű ételt és elnyerte a család tetszését, ja és ami a legfontosabb nem is volt bonyolult megcsinálni :!:

Szép estét nektek, megyek egy kicsit tévézni, csak ilyenkor szoktam nézni, hétközben sosem!

Kriszti :D
kriszmisz72
 
 


sziasztok!


Kriszmisz! Gréti?! ne haragudj, nem emlékszem, hogy olvastam volna, hogy van egy kislányod is. Róla is küldj képeket! hány éves?

Kinek hogy telt a hétvégéje?

Nekünk munkával teli, de egy kis kikapcsolódás is belefért.

szombaton sütöttem-főztem, este pedig vendégek jöttek.
Vasárnap a lakást dekoráltam ki, este meg moziztunk egyet. :-)

Mikulást ti hogy ünneplitek?
Nálunk 5.-én este szokott jönni, az csak a szűk családdal. Szombaton jönnek át apósomék, délután meg a templomba megyünk Mikulás ünnepségre. Vasárnap meg anyósommal, és a sógórnőmékkel megyünk a Lázár Lovasparkba mikulásozni, szóval nem fogunk unatkozni :-)

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy nem említettem eddig, de van egy elsős gimnazista lányom, Gréti! A két gyerekem között a korkülönbség 14 év :D !
Ez nagyon jó, mert Grétire teljesen rá tudom már Botit bízni, olyan mintha a "pótanyja" lenne! :lol:

A Miklulás hozzánk is 5.-én este jön majd, de 8.-án megyünk Botival a munkahelyem Mikulás ünnepségére! Nem tudom mennyire fog öcsinek tetszeni......... :P

Most mennem kell, mert éppen felébredt Boti!

Kép Két kis drágám



KRISZTI
kriszmisz72
 
 


CSajok,holnap írok,már kifolyik a szemem.

csuda helyes ez a csajszi Kriszmisz.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok,

Elnézést, hogy így ismeretlenül írok a topikba, én a 2006. nyári babákhoz szoktam írni. (Pilchard ismer :D, szia Pil! )

Most csak szeretném felhívni a figyelmeteket néhány kiegészítőre, amit külföldről kaptam és szeretnék eladni (pelenkázótáska, zenélő forgó, játék hordozóra, ágynemű, függöny stb).
Ezeken kívül az oldalon a kislányom néhány használt vagy teljesen új, de már kinőtt ruháját is megtaláljátok.

Kérlek nézzétek meg az oldalamat :
http://babaszoba.hu/forums/topic?tid=318810
remélem találtok olyasmit, ami megtetszik.

Köszönöm előre is és még egyszer elnézést a zavarásért.

meteor
 
 


HOOOL vagytok Lányok?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


En itt vagyok,többiek????
Hogy telt a Mikulas csajok????
Irjatok!

Kép
ami6
 
 


Kriszmisz,nagyon hasonlit egymasra a ket teso es mindketten szepek,büszke lehetsz rajuk! :D :wink:

Kép
ami6
 
 


sziasztok!


Újra itt. csak olyan rossz, hogy eltűnt napokig mindenki. :-((

Nekünk nagyon szupi volt a Mikulás.
Pénteken este jött csak a szűk családhoz.
Szombaton jött a többi rokon, délután pedig elmentünk a gödöllői kastélyba, mert adventi napok voltak. mindenféle programmal, és vásárral. aztán átmentünk a pálmaházba, mert ott minden évben szupi karácsonyi fa-dísz vásár van. Mindig elcsábulunk... :-)
Utána pedig templomi mikulás ünnepségen voltunk. az is szupi volt.

Vasárnap anyósommal és sógórnőmékkel mentünk egy egész napos mikulás ünnepségre. szóval nekünk emlékezetes volt az 1. mikulás :-))

és nektek?

Pilchard! Petyka hogy van?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert elromlott a számítógépünk..... :(

A Mikulás ünnepség nálunk is jól sikerült, Boti végig ülte az egy órás műsort, bár inkább a gyerekek beszólásai és a zene kötötte le, nem a műsor! De hát ez természetes is! :)
Most kicsit betegek vagyunk, folyik az orrunk, porszívózni is kell! Az egész család olyan göthös, remélem karácsonyig rendbe jövünk!

Ha érdekel valakit, a delmagyar.hu-n "Az év babája" Picur 5 kategóriában a 68-as sorszám alatt szerepelünk, de ha beírod a keresésbe a nevét ( Kovács Botond Tibor), akkor rögtön kidobja! :lol:

Hogy álltok a karácsonyi készülődéssel? Minden ajándék megvan már? Bevásárlás hogy áll?

Legyen szép napotok! Kriszti
kriszmisz72
 
 


sziasztok!


Kriszmisz! megnéztem a fotót, nagyon édes!!!!!!!!!! :-)

Mivel mi nem ajándékozunk idén a rokonokkal (csak a gyerkőcöknek), igy nagyon jól állok. :-))
Holnap vesszük meg az étkezőgarnitúrát, úgyhogy nálunk az kerül a fa alá!!!! és ahogy ismerem magam képes leszek megvárni az összeszereléssel a karácsonyt, hogy tényleg meglepi legyen.

és ti hogy álltok?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Szia Csilla!

Mi is jól állunk, nálunk is csak a gyerekek kapnak nagyobb ajándékot, mi csak jelképes ajándékot veszünk egymásnak! Még az ünnepi menün töröm a fejem! Valami mást szeretnék, nem azt amit eddig! A héten még mézeskalácsot is kell(ene) sütni és ablakot pucolni, ugyanis Boti összemaszatolja az ablakokat, szereti nézni a madarakat.... :D Szóval van még dolog rengeteg ( a nagytakarításról nem is beszélve!).

Mennem kell, szia: Kriszti
kriszmisz72
 
 


Sziasztok csajszik!

Jol indult a mikulas...csak annyi gond volt,hogy 10-re jöttek a szerelök kicserelni a vizmelegitöt a fürdöben es egesz napos progi lett belöle.Tiszta ideg voltam! :evil:
A karacsonyi ajandek is megvan mar a legenynek,a csalade meg majdnem.. :wink:
Ti mit föztök majd?

Puszi

Kép
ami6
 
 


Sziasztok!

Látom Mindenkinél járt a Miku,Nálunk is.Annyira vártuk,majd mikor megjött úgy sírt mint a fene.Alig tudtam megvigasztalni.De hamar megbarátkozott,később már énekelt ,táncolt,mondókázott a Mikulásnak.NAgyon örült.

Kiscsillag!Ti jó sok helyre jártok ahogy olvasom,nem unatkoztok sűrűn az biztos.
Tavaly nálunk is étkező volt za ajándék,annyira örültünk neki,mert két éve költöztünk be és már kicsit elegünk volt a billegős pad,asztalka verzióból.


Mi tök jól állunk,gyakorlatilag Mindenkinek megvan az ajándék.Szűk családi körben ajándékozunk,felnőttekkel is egymást.

Eggyütt eszünk anyósékkal,sógornőmékkel,igy nem kell főznöm se.Mézeskalácsot ma sütöttem egy adagot,de eg ymásik féle tészta is pihen a hűtőben holnapig,na abból rengeteg lesz.

NA mi is megpucoltuk gyorsan múlt héten az ablakokat,mert a koszos ablakon a dísz sem mutat jól.

Pár kép

Kép

Kép

Megvettem a Praktikát és megcsináltam a díszt gyorsba
Kép

Petyka vetkőzött
Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!

Nagyon jók a képek!!!!!!!!!! (és az étkező is)

Tényleg nem unatkozunk. Ha épp nincs jó 5letem hétvégére, akkor mindig leülök a gép elé, és keresek valami jó progit. :-)
Szerintem akkor nem fárad ki egy házasság, ha nem ülünk otthon hanem élményeket szerzünk együtt. nálunk bevált. :-)

jövő héten mi is nekiülünk a mézeskalács sütésnek. Pilchard! ha van jól bevált recepted, légyszi küldd már el!

Vagy ha valakinek van jó recept karácsonyra. Még én se tudom, hogy mit főzzek. Most hogy van szép étkezőnk, muszaj előrukkolnom valami finommal :wink:

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!

Pilchard! Nagyon édik a gyerkőcök!

Csilla! Találtam mézeskalács receptet, de még nem próbáltam ki, holnap akarok sütni. Ha jó lesz, akkor elküldöm neked. Ok? :)
A karácsonyi menük terén még nem állok shogy sem, csak töröm a fejemet, hogy mit is csináljak.............
:roll:

Botinak kibújt a 8. fogacskája, így most 4-4 van fent és lent is! Remélem most egy darabig így is marad! :lol:

Szép napot nektek! Kriszti
kriszmisz72
 
 


szia!


Gratula a fogakhoz, Bencusnak még csak 4 van.

Kíváncsi vagyok hogy sikerül a süti, mindenképp írj majd róla.

Én úgy akartam, hogy adventkor minden szombaton csinálok valami karácsonyi sültet, de sajna nem jött össze. mindig meghívott valamelyik nagyi. :-)

valamelyikőtök jár babaúszásra? azon gondolkodom, hogy ki kéne próbálnunk...

Csilla
kiscsillag1
 
 


Szia Csilla!

Nagyon finom lett a mézeskalács!

Recept:
80 dkg liszt
35 dkg porcukor
5 dkg margarin
4 tojás
4 ek méz
1 ek szódabikarbóna
1 ek mézeskalács fűszerkeverék


Ezeket összegyúrni, 1-2 órát pihentetni a tésztát, majd 180 fokos sütőben kb 8 perc alatt megsül! Díszíteni felvert tojásfehérjével ( 1 tojásfehérje, 20 dkg porcukor, 2 csepp citromlé) lehet , én vettem színes gyöngyöket és tortadarát is rá! :lol:

Jó sütést, szia: Kriszti
kriszmisz72
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: