Új privát üzeneted érkezett!

Rossz volt a gépünk és már izgatottan jöttem, és semmi???
Ákoska, várod apát vagy a novembert?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


szaiasztok!

csilla!

köszi,megérte felrakni 1 rahedli képet 8)

réka!

meló ezerrel,de baromira élvezem. :D de tényleg!Dó beteg volt hétfőn,kicsit belázasodott.38-apa azonnal lázcsillapított :lol: ő volt vele itthon.kedd reggel hőemelkedés és azóta ÖRDÖG!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.úgyh ma már bölcsizett,helyreállt a régi rend.úgyh semmi extra,zajlanak a mindennapok.és te mikor szándékozol végre utat adni az újdonságnak? :wink:

Kép
berni1
 
 


Berni, természetesen gyönyörűek a képeid :wink: , csak elsősorban a NAGY hírre jöttem volna, gondoltam később visszatérve áradozok Rólatok :wink: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Sziasztok!


Berni! Aranyosak a gyerekek együtt! Furi Dorkó manó sapkája! Cuki!

köszi,megérte felrakni 1 rahedli képet


Én is tettem ám fel képet, és te sem kommentáltad! 8)
Na de én nem is kifejezetten ezért rakosgatom! :wink: Csak meg akartam nektek mutatni és gondolom láttátok is! :P


Réka! Hajrá! Ákos baba aztán nagyon jól elvan!

Rakok nektek egy videót is! Vettem laminálót és a netről szuper képességfejlesztő játékokat lehet készíteni vele!

http://www.youtube.com/watch?v=HeR8qOaDukI

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

(Még mindig) Réka párja vagyok, és örömmel jelentem, hogy ma hajnalban 3.47-kor megszületett Ákos fiunk, 57cm hosszal és 3840g súllyal. Réka és a baba is egészségesek és jól vannak, bővebben később, de íme néhány kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Hali:

Gyuri

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Ja, az I-es Női egyszerűen RETTENETES. Na nem a hely, hanem a hozzáállás. Gy

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

GRATULA!!! Ákos baba, üdv közöttünk, Máténak puszi. Gyuri, neked nagyon köszönjük a híradást, a képeket, a közreműködést... Réka, pihend ki magad a kórházban, ha mégoly rossz is ott. Gyuri, amikor lesz időd várjuk a beszámolót. És arra is kíváncsi vagyok, hogy viseli Máté a dolgot.

Szly, nagyon ügyes Jázmin. És pont úgy beszélget, mint Csanád! :)

Berni, ez már igen! A képeknek is nagyon örülök, de annak is, hogy írtál végre magatokról is.

Csilla, szeretnék rólatok is hallani valamit, jól vagytok?

És a többiek? Patnak megint elfogyott a netje hónap végére... De gondolom most Ákos hírére mindenki megjelenik!

Én most egy hét szabin leszek, na nem a munkából, hanem a családtól :) Ugyanis mind elutaztak a vakáció idejére. Én is elmegyek két napra, aztán jön a melózás és megpróbálom rendbehozni a lakást.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!


Réka! Gyuri! Gratulálok a gyönyörű kisfiatokhoz!

Gyuri! _Köszönjük a képeket! Amin Réka mellkasán pihen, tiszta olyan, mint Máté!

Joli! Csanád is elutazott? Hová mész két napra? Rám is az vár a szünetben, hogy rendbe szedjem a lakást! Na meg a mosásban utolérjem magam! Azt sem tudom mikor voltak teljesen üresek a szennyestartók. Ráadásul van belőlük négy! :oops:

Kép
szly27
 
 


Isten hozott Ákos baba!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Réka!
Gratulálok Ákos babához!!! Jó egészséget,minden szépet és jót nektek!!!
:)

Remélem hamarosan hzamehettek és gyorsan elfelejtitek a kórház negatívumait!!! :?
Gyurink meg köszönjük szépen az infóket és képeket!!! :)

Velünk minden ok,bár betegek voltak a törpök,de csak köhögés jellegű dolog,Márkot nem is vittük oviba. Én 2 hete köhögök,és nem javul. :x Egyik este megjártuk az ügyeletet Mirával. Minden előzmény nélkül,estére tiszta kiütés lett az egész teste. Piros és foltos.Felhívtam az ügyeletet,h vigyük-e,mondték,h ugyan gyerekdoki nincs,de azért vigyük.Hát tök fölösleges volt,mert lövésük nem volt,h mitől van!Reggelre elmúlt.A doki egy f...klap volt,megkérdezte,hogy miért nem gyerekorvoshoz vittem...mondom,mer' este fél 9-kor nem rendel vazzeg! :evil:

Kérdezi mit adtam neki,esetleg gyógyszert.Mondom köhögésre stodal.Nemt tudta mi az,mondtam,h homeos cucc.kérdés:
-És miért ad a gyereknek olyat,aminek nem bizonyított a gyógyhatása? Tudja maga,hogy abban emberi szar,vizelet és köpet is van?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na azóta nincs már itthon a stodal...blááááááá!!!
ennyit az ügyeletről!Csináltm képet is pöttyös Pannáról,idővel meg is muttaom nektek!

Ja,még mielőtt elfelejteném! Berni a képek csodásak!!!!!!! :lol: ÖÖÖÖ ki ez a szép kislány a két jóképű mellett??? 8) :lol:

a nagyon régóta hiányzók hol vannak? Annyira lájt a fórum.tudom,hogy én sem pörgök mostanában,de ha a többiek is kicist aktívabbak lennének,én tuti többet írnék,ezt megígérhetem!!! Olvassatok vissza,hogy régebben milyen jó ki élet volt itt,nekem nagyon hiányzik!!Sok kép,pörögtek az események...tudom,hogy azóta többen dolgoznak,és nincs idő mindig,de próbáljuk meg megmenteni a topicot!!!

Nálunk amúgy gyönyörű idő van,szikrázik a napsütés,szóval megyünk vhova csvarogni,kihasználni a jóidőt!

Szép napot nektek és gyertek,mert ha nem,lefagyasztom az oldalt egy képdömpinggel! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Ákos babához!!!!

Patr
Fagyaszd nyugodtan az oldalt a képekkel! :-)

Joli
Jó pihenést! Hová mész?


Felrakott képek cukik!
kittina30
 
 


Sziasztooooooook!!!!
GRATULÁLOK ÁKOS BABA ÉRKEZÉSÉHEZ!!!!!!!!!!!!!
Isten Hozott Ákos!
Szivből kivánok minden jót, sok sok egészséget mindkettőtöknek!

Mintha megéreztem volna, hogy mikor kell benézni:)))))))

Mi jól vagyunk. Tudom eltüntünk, talán nincs is rá mentség, de otthon egyáltalán nem netezek. Itt bent meg csak ha nincs munka van időm rá, és hát valami mindig van. Közben voltunk pár napot otthon (Budapesten) Nikivel. De olyan kevés időm volt ott is. Csak 5 nap volt, és én közben egy kongresszuson voltam, anyu vigyázott napközben Nikire. És meg akartam látogatni pár nagyon nagyon jó barátnőmet is. 2 éve nem voltam már otthon! Jó volt egy kis feltöltődés. De aztán a végén már nagyon hiányzott Ártmemisz meg az itteni kis fészkünk, úgyhogy jó volt vissza is jönni:)
Ártemisz nagy csibész lett, kis huncut, de nagyon édes. Sokat beszél mindkét nyelven. Már várjuk nagyon az ovit (bölcsit) januártól. Niki pedig még nem jár, csak ha fogjuk a kezét, erre sajnos rákapott, mint anno Ártemisz és húz mindenhova...Csak elindul már lassan ő is. Ő is már mondja "mama+baba", meg a "miau" a cica.
Szóval most októberben jó nagy volt a pörgés, egy hétvét a férjemmel is elutaztunk itt Görögországban kongresszusra gyerekek nélkül. Jó volt kettesben, de persze nagyon hiányoztak a kicsik.
Majd egy kicsit visszaolvasok, mert csak a NAGY HIRT láttam. Ti is hiányoztatok már nekem Pat! igyekszem én is jönni majd időnként!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Nagyon nagy gratula Rékának,Gyurinak és Máténak
Ákos babához!Aranyos baba!Sok boldogságot!

Kép
Kép
szintus
 
 


Köszönjük!

Tegnap hazajöttünk, jól vagyunk, tej beindult, Máté imádja az öccsét.
Mit akarhatok még?

Alkalomadtán írok részleteket, most csak ennyire futja... ha lesznek még fotók készen, felteszek néhányat.

pusz

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!



Réka! Jó hamar hazaengedtek titeket! Szuper, hogy minden rendben van!

Adri! Jó, hogy előkerültél! Elhiszem, hogy sűrű volt az október! Majdcsak elindul Niki!

Szintus! Azta, Hanna már 9 hónapos! Kb 5-nek gondoltam, leragadtam ott! Lehet azért, mert azóta ritkán írsz!

Mi ma anyóséknál voltunk + temetőkbe mentünk ki. Olyan álmos vagyok, engem visel meg az óraállítás, nem a gyerekeket!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Már megint itt vagyok, ugye, milyen sűrűn jövök?
Kriszti, az Alföldön voltam ismerőseinknél. Ma barátnőzni voltam és hét közben is tervezek ilyet, az tuti, hogy itthon nem ülök, amikor nem muszáj. Tudjátok, hogy utálok egyedül lenni. Amikor itthon vagyok, akkor a mosógép megy, mert én is szeretnék kimosni mindent, mint Szly :) Ott van mind az ötünknek a sok"csakegyszervettemfel" cucc, ahogy bír száradni, én mosom :)

Jaj, Pat, jó, ha be tudok nézni néha, nemhogy a régi oldalakat olvasgassam :) Bár ezen a "szabad" hetemen ki tudja? Szeretném visszaolvasni, milyen is volt Csanád, amikor akkora volt, mint az unokahúgom. Vele megpróbálom egy kicsit visszahozni a babázást, csak sajnos ritkán találkozunk.

Adri, jó hallani felőletek és visszaemlékezni, hogy két évvel ezelőtt találkoztunk, amikor itthon voltál :)

Réka, örülök, hogy hamar megszabadultatok a szörnyű klinikáról. A két fiúról nagyon várok képet :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Réka, de jó, hogy már otthon is vagytok!
Igen Joli, tényleg én is visszagondoltam az akkori találkozóra!:)
Képzeljétek, tegnap elindult Niki!!!
Szerintem titokban már eddig is tudott volna járni, de mindig nyújtogatja a kezét, hogy vezessük, és általánban talál is rá valakit, ezért nem volt motiválva, hogy egyedül is menjen.
De tegnap lent voltunk sétálni, és Ártemisz után kellett szaladnom, hátranézek, és Niki járt, tett 3-4 lépést önállóan! Utána persze megint nyujtogatta a kezét, de sikerült egészen 10 lépésig eljutni!
A kis huncut!
Most ennyi!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


ja és még annyit Ártemiszről:
ő alszik minden ebéd után másfél-két órát és biztos, hogy kell is még ez neki.
A szineket próbálgatjuk, de szinte minden "piros".Sőt, ő mondja-kérdeezi sokszor, hogy "mami, ez piros?". (persze a sárga labdára....a fekete cicára stb)
Napközben teljesen megbizhatóan szobatiszta, csak éjszakára hord pelust.
Rengeteg mondókát és dalt tud végig kivülről görögül is magyarul is. És keveréknyelven, de mondatokban beszél.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!

Jó hallani az elveszettekről, Niki mikori is? Ezek a vonalzók folyton megkevernek. Képeket is kérünk ám a tündérkékről, természetesen ez MINDENKIre vonatkozik.

Mi kirándulni voltunk a lányokkal itt a környéken.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szly, én is ki vagyok, hogy sosem üres a szennyestartó, de hogy négy!!! :lol:

Hétvégén hozzánk megint karatésok jönnek, így megint főzőcskéznem kell a hétvégén, ezzel a világból ki lehetne kergetni (lehet, ez a célja??? :shock: 8) ).
Addig meg még össze kell kapni a lakást!

A lányok mostanában folyton karatéznak, úgy csépelik egymást, hogy rossz nézni.

Bogi is olyan sok vicceset mond:

Toncsi: Ne verekedj Bogi, mert én vagyok a nagyobb!
Bogi: Én meg a mérgesebb!

Én egy nagy-nagy kislány vagyok.

Toncsi, Te legyújtod, én meg felfújom a gyufát.

Csak nézem a hangot.

Anya: Hogy hívják apát?
Bogi: Pál Bogáta Apa Gyöngy

Ezek leginkább az adott szituációban viccesek, de jókat mulatunk rajta.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Még szerencse,hogy azért írtatotok,így nem kell lefagyasztanom az oldalt. Ne nem mintha nem töltenék fel képeket szívesen,de kicsinyíteni nincs kedvem!!! :?

Adri!
Örülök,hogy te is bejelentkeztél végre!!Sajnálom,hogy ilyen kevés időd volt csak itthon,biztos nem jött össze minden talid amit akartál,de majd legközelebb!! :) Gratula Nikinek a járáshoz,látod ha minden amit hiányolsz és megemlítesz bejön,akkor gyakrabban kell idejönnöd,és "elpanaszolnod" vmit! :D Ártemisz meg egyszerűen csúcs,hogy már mindkét nyelven mondókázik...inkább Miráról most nem írnék ilyen témában! :lol: Viszont te hozhatnál videót a lánykádról,ahogy görögül beszél,azt annyira megnézném/hallgatnám! :)

Réka!
Akkor jó gyorsan hazamehettetek!Az nagyon jó,hogy a bátyus örül a kicsinek...de lesz ez még így se! 8) Bár cáfolj rám! :wink: Tesós képet várunk!!!

Csilla!
Merre jártatok a csajokkal? Ki kell használni ezeket a szépséges napokat,és kint lenni szabadban! jól tettétek ti is,hogy kirándultatok!! :) a két mosolygós leányzó nagyon-nagyon tündéri!! Látom Toncsi esett már vagy kettőt fotózás előtt! :lol:

Sly!
Ezen a 4 szennyeskosáron én is elhűltem! :lol: Nálunk is mindig dugig van,de tényleg,pedig állandóan megy a gép,de nekem csak 1 van a saját ruhákra! :lol: Na jó néha van mellette is :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Kriszti!
Köszi ezt a sok infót,amit megosztottál magatokról,meg az a képdömping! :lol: Esetleg változtathatnál a dolgon! :wink:

Joli!
Hogy telnek napjaid a pasik nélkül? Remélem kipihened magad vagy legalábbis kibarátnőzöd!Ennyi kell!!! 8)

Talán nem is mondtam,de mi meg moziban voltunk,yeah! 8) Anyósék voltak itt 2 hete,3 napig,és mi gyorsan ki is használtuk a lehetőség,és elmentünk egy filmre...de jó is volt! :) Ha minden igaz vasárnap meg az én szüleim jönnek kb. ugyanennyi időre, :? ,szóval,lehet megint lelépünk!Bár tegnap családilag bobozni voltunk Sopronban.Én nem boboztam,ti próbáltátok már? Csúszda meg ilyenek ok,de gyerekkel nem mertem bobozni,így felváltva mentek az apjukkal! :)

És akkor a pöttyöske!

Kép

És egy friss,bár ez fent van az iwiw-en is!

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Milyen nagy lány ebben a szerkóban a kis pöttyöske!!
Hajrá mozi, bár mi már az esti tévézésnek is örülünk.
Felsőtárkányban voltunk a tónál.

Ide járunk Toncsival tornázni:
Kép
Kép

Itt meg Bogci játszik:
Kép

Itt meg szülinapon voltunk, de megyünk holnap is:
Kép
Kép
Kép
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla!
A főiskolára/ba jártok tornázni Toncsival? Esküszöm neked ismerős a hely,én odajártam 4-5 évesen...létezik,hogy emlékeznék arra?! Szeret járni? jó lenne nekünk is vmi sporttal levezetni Márk fölös energiáit,de sok lehetőség itt nincs! :(
Látom tündér-Bogica is olyan kis gondoskodó,annyira látszik már most rajtuk az ösztön! Mira is ilyen,megterít,főz a babájának,leülteti a székre,eteti,annyira is zabálnivaló!A képek alapján a szülinap is jól sikerült! 8)

Amúgy Mira tényleg nagy,voltunk Márkkal státuszon,és lemérettem Mirát is.
Márk: 18 kg és 104 cm
Mira: 13.4 kg és 92-93 cm
Mostanában sokan kérdezik,hogy ikrek-e,annyira Márkhoz nőtt a kiscsaj! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


PAtri! Két szennyestartót már kivégeztem, vasalva vannak a szekrényben a ruhák! Van egy tartó Jázminnak, egy Rolinak, nekünk meg kettő: egyikben Gyuri munkás ruhái, a másikban meg az utcai ruháink.

Nagyon édi Mira! Jó pöttyös lett! Én is tuti rohantam volna dokihoz vele!

Roli: 16 kg és 102 cm
Jázmin 14 kg és 92 cm
Ők is lassan összenőnek!


Csilla! Nagyon édesek a lányok! Köszi a sok képet! Látom Bogi is nagy cumis még! Jázminnak is gyakran a szájában van, ha itthon vagyunk. karatésokhoz kitartás!


Adri! Gratula Nikinek a járáshoz! gondolom már beindult a rendelő! Szuper!
Jó hallani felőletek!

Ma leolvasztottam a hűtőt, majd egész napos meló volt. A fürdőben kilyukadt egy cső a csap alatt. Szerencsére Gyuri meg tudta csinálni! Igaz káromkodott egy darabig, meg eltartott vagy másfél órát!

Kép
szly27
 
 


Egy videó egy újabb játékról, amit a gyerekeknek csináltam:

http://www.youtube.com/watch?v=U1qzXhcIy-Q


Kép Kép Kép Kép ezt én csináltam és a saját körmöm

Kép
szly27
 
 


Hali!

Hazaértünk a szülinapról, a lányok megint nagyon jól érezték magukat. Most már Bogi is folyamatosan a nagy csúszdán csúszott, pedig olyan meredek. Bezzeg Toncsinak még anno fogni kellett a kezét, hogy lecsússzon, Bogit meg nem értem utol, mire én felértem a tetejére, addigra már lent sétált 8) .

Szly, akkor is marha sok a szennyestartótok, de ezek szerint a ruhátok is :D . Nagyon szép lett a körmöd, ügyes vagy. Édes Jázmin is a videón. Én is csináltam sok játékot Toncsiéknak, én is laminálom őket, különben semeddig sem tart. Esetleg átküldhetnéd email-ben, fő a változatosság.

Én is lemérem már a lányokat, mekkorák.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla! Adj egy email címet és elküldöm! Nálunk is sokkal bátrabb a kicsi!

Te is küldj nekem! kovacszi23@freemail.hu

én a www.canadahun.com oldalról szedem a játékokat! rengeteg jó dolog van fenn! Te honnan szoktad venni a játékokat?
A canadahunon regisztrálni kell, 20 hsz-t írni a fórumba és utána a fórumról korlátlanul letölthetsz bármit!

Kép
szly27
 
 


Szly, el is felejtettem az email címet :oops: : berzsenyi pont csilla kukac chello pont hu :wink: . KÖszi

Én, főleg Ob-s anyukáktól kaptam őket, vagy az ötletet.

Keresek én is, hátha van benne Nektek is érdekes.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla, piros pontot kapsz a sok jó képért! :) A főzőcskét megint ügyesen megoldod majd! Bogi már ilyen mondatokat mondd? :shock: És ilyen jókat :)

Adri, máskor is panaszold el, ami nem tetszik, látod, pikk-pakk, megoldódik. Egy videót én is szívesen vennék Artemisz beszélgetéséről, igaz a többi kismanóról is.

Mira, a nagyon-nagy-lány hogy viseli a pöttyöket? És Márk mit szól hozzá? Próbálok én is képet feltenni, hogy le ne toljál :) Amúgy barátnőzök munka után, de rossz hazajönni, tudván, hogy senki nincs itthon. Szóval mára megelégeltem már a fene nagy szabadságot.

Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na, ez jó kicsi lett, de kép :)

Szly, nagyon ügyesek vagytok Jázminnal a videón! A körmöd pedig szép, tééényleg te csináltad?? Azt nem tudom, mikor, hűtőolvasztás, játékkészítés, mosás-vasalás közben! Ja és képfeltöltés, neked is jár a piros pont :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csilla! Így sem írtak még le nekem email címet! :lol: De értettem! Holnap küldök játékokat!

Joli! Először azt hittem vonalzó kép. Nagyon édi rajta Csanád! A körmömet én csináltam tényleg, de nem ma, tegnap! Ma tényleg sűrű napom volt, de ki kell használni az itthon töltött időt! Holnapra még vár két teli szennyestartó, két adag vasalnivaló, meg némi ügyintézés az okmányirodában. Szerencsére főzni nem kell, azt ma letudtam! :lol:


Azta! Ma írtunk 9 hozzászólást! Jók vagyunk! :lol:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Patr
Bocsi, bocsi. Dolgozom, és általában csak addig jutok, amíg olvasok, írni meg nem nagyon. Este meg már nem kapcsolom be a gépet.

Máté egyébként nagyon jól viseli nélkülem. Észre sem veszi, hogy nem vagyok itthon.

Jók a képek.

Majd jövök azért.
kittina30
 
 


Sziasztok!



Csilla! Elküldtem amit tudtam! Egyébként megvolt az email címed! :lol:

Kitti! Na és mesélj, milyen a munka? Milyen újra dolgozni, kicsit kiszabadulni otthonról? Máté kivel van?

Kép
szly27
 
 


Na bele kell húznom, hogy nehogy lemaradjak, mert jól beinudlt a fórum megint.
És nagyon ügyesek vagytok ezekkel a játékokkal. Én nem vagyok ennyire kreativ bevallom...és az az igazság, hogy amikor leülök Ártemisszel akárcsak rajzolni, vagy gyúrmázni, akkor is kb. 10 perc múlva elveszti az érdeklődését. Persze ez ebben a korban még normális, tudom. De én is sokszor gondolom, hogy kéne valami érdekes kreativ dolgot csinálni vele.

Hát videot nem tudok igérni, mert nincs videokameránk.... :oops: Anyuék szoktak videozni amikor itt vannak nyáron...Hát majd talán tavasszal lesz video...De azért higgyétek el, hogy beszél, és mondókázik:)

A képek is szuperek! A szülinapiak is!

Csilla, Bogi is ilyen szépen gyalogolt végig a kiránduláson? Mennyit mentetek? Ártemisszel ha elmegyünk sétálni, akkor kb. fél óra alatt teszünk meg 200 metert, mert mindig megállunk valamit nézni...

Szly, szép a körmöd is! csak festés, vagy tettél fel műkörmöt is?

Joli, meddig lesznek távol még a fiúk? Csanáddal beszélsz telefonon? Mi akikor Pesten voltunk Nikivel, Ártemisz főleg a Hugát hiányolta, engem nem annyira...

Nálunk is csak 1 szennyes van (persze mindig tele az igaz)...nem is tudom 4 hova férne el...Te külön mosod a gyerekek ruháit?

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri! Ez a saját körmöm, nem műköröm! csak kifestettem! én külön mosom a gyerekek ruháit. Eddig még a kettőjükét sem kevertem. Mostanában néha keveredik a két gyerek ruhája, de még mindig inkább külön szoktam mosni. Úgyis van elég, szóval simán kijön egy adag csak Roliéból és csak Jázminéból is.

Én is fényképezővel szoktam videót készíteni. Kameráról nem tudnám feltölteni.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Máté a mamáékkal van, jól viseli, jobban, mint én. Fel sem tűnik neki, hogy nem vagyok otthon. Én nehezebben viselem.

Persze jó egy kicsit elszabadulni, de azért nagyon hiányoznak a nyugodtabb hétköznapok.

Majd még írok, ha tudok.
kittina30
 
 


Hali!

Csak egy szóra jöttem.

Szly, köszi megkaptam. Majd hétvége után megnézem őket. Akartam Neked küldeni játékot és elhűlve láttam, hogy a múlt heti számítógép, azaz winchester krach után, mindenem elveszett. Volt egy csomó, mindent csak gyűjtögettem, hogy majd idővel megcsinálom őket, hát most ez kútba veszett. És ne haragudj, hogy így Neked sem tudok egyelőre küldeni, de ha lesz, majd írok. Bocs.

Elvileg ma nem kellett volna csak vacsorát főznöm a vendégeknek, de idetelefonáltak, hogy ja mégis kellene ebéd is. Én meg átballagtam a krisnásokhoz, hoztam egy halom indiai kaját. Nagyon ízlett nekik, el voltak ájulva, milyen ügyes vagyok. Hiába magyaráztam, hogy itt van a szomszédban egy Krisna templom. Ja, hogy tőlük tanultam! Mindegy :lol: .

Na, megyek készítem a vacsit.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok! látom a hétvége mozgalmasan telt, senki nem jött:)
nekünk is nagyon jól, mozgalmasan telt. pénteken zenebölcsibe járunk délután. annyira jó, Ártemisz szuperügyes, mindent amit kell "táncolni" leutánoz, nagyon érdeklődő és nagyon élvezi, olyan büszke vagyok rá. Szombaton du. babazsúr volt, ott is nagyon jól érezték magukat, volt műsor is a gyerekeknek. vasárnap meg du. barátnőzés (gyerekekkel persze), szóval jól telt a hétvége nagyon. azóta elromlott az idő sajna.
képzeljétek tegnap aféjrem egész délelőtt egyedül volt a 2 lánnyal, mert anyósék elutaztak :lol: :lol: :lol: Egész jól birta, az ebéd utáni alvással volt csak gond...kicsit korán fektette le őket, és persze nem akartak aludni, és balhéztak....de még igy is azt mondom, hogy ok.
Ártemisznek szegénynek 3 szemfoga bújik egyszerre, emiatt kicsit nyűgösebb is, és mondja, hogy fáj neki...éjszaka is fel-felsirt :cry:

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


RÉKA,
boldog névnapot kívánok
és sűrű elnézést kérve, 10 nap késéssel SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK ÁKOSHOZ, NAGYON ÉDES BABUCI, A LEGJOBBAKAT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK! :D

(Majd egyszer csak jövök, legalábbis nagyon szeretnék, zanzásítva annyi rólunk, hogy járok a dajka suliba, most töltöm a 4 hét gyakorlatomat egy közeli oviban, menet közben betegek voltunk mind a négyen, bölcsi nagyon jól megy. Remélem mindenki jól van, pusszhegyek!)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi, ez aztán a nagy hír! Bölcsődei dadus leszel? gyógyulást!

Adi, gratulálok apának, Artemisz már elég nagy is ahhoz, de Niki már nem annyira, és főleg kettő együtt! :)

Csilla, a fő, hogy ízlett, nem mindegy, ki főzte? :wink:

Kriszti, te is úgy vagy, hogy mindig hívnád, hogy mit csinálnak otthon ? :D

Szly, le a kalappal, hogy külön tudod kezelni még a két gyerek ruháját is! Én inkább sürgősségi sorrendben mosok.

Réka, vagy Gyuri, ha Rékát nagyon lefoglalják a gyerekek...írjatok néha egy-egy sort, hogy vagytok! ja és
Réka, sok boldog névnapot kívánunk!

Nálunk újra együtt a család, a hétvége nagyon gyorsan telt, túráztunk :) Csanád hétfőn sírt, hogy akar menni bölcsibe-nem tudtam vinni, mert nem volt orvosi igazolása, hogy egészséges. Most már jár és minden kerek :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Gabus, ez aztán tényleg nagyon klassz, hogy dadus leszel:))))
sok sok türelmed van az biztos! meddig tart a suli?

Joli, de jó, hogy Csanád igy szeret bölcsibe járni!
remélejük, hogy Ártemisz is fog szeretni, januártól...
Niki tegnap kapott oltást, elég nyűgi is volt. meg amúgy is, mert folyton járni szeretne, de még nem megy, és emiatt el van keseredve...
Ártemisz meg náthás kicsit, úgyhogy megin tmegy az orrszivózás---amit csak apjának hagy. ("nem a Mami szivjaaaaaaa!)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hello csajok!
Már épp ideje volt,hogy írjak!Bár nálunk mostnábn nem történik semmi,de legalább ti írtatok a napokban!

Réka!
Boldog névnapot neked!!! Mi újság nálatok? Hogy alakul a 2gyerekes lét? Ákosbaba jól viselkedik,szépen eszik?

Haladjunk az elejéről...
sly!
Én megnéztem a videóidat,gyerekek ngyon ügyesek,édesek,anyuci meg olyan kretív!!! :) A tesós kép csúcs,tényleg ennyire szeretik egymást? Aa körmöd meg nagyon szép!!! a jobb kezed hogy tudtad megcsinálni? Bejelentkezhetnék??? :)

Csilla!
Gondolom már kipihented a vendégeidet,de megint ügyesen helyt álltál,szóval le a kalappal!Majd írd le,hogy mi volt a vacsi,és hogy ugye jobban ízlett nekik,mint a krisnás ebéd!! 8)

Joli!
Köszi a képet,jár a pirospont!Bár valljuk be nem túl nagy,de azért látszik az a jólfésült,jóképű gyerek rajta! :)

Kriszti!
Lehet,h most rosszul esik,h nem hiányol Máté annyira,de gondolj bele milyen rossz lenne,ha tudnád,h egész nap sír vagy szomorkodik utánad!!! :roll: Me biztos nagyon jó helyen van a mamáknál!!! 8)

Adri!
Ejjha,ez ám a férfi a talpán!elbírt 2 csajjal!!!Gratu neki!! :lol: És mi lett volna ha bekakil a kiscsaj??? enyém szerintem (bár ő nem is kerülne ilyen helyzetbe) inkább átvinné a szomszédba,h ott tegye tisztába valaki! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


folyt.köv.!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat!várjuk a folytatást!:)

A kakiról nem tudok....de jobb ha nem is tudom már meg utólag, hogy esetleg órákig kakisan mászkált...De legalább megnyugtatsz, hogy a "kakis pelus fóbia" nem csak a mi családunkban uralkodik a férfiak körében...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Nálunk a pelus tabu, ha kakis, ha pisis. Anno amikor kórházban voltam Bogival a pocakban, Kázmér behordta Toncsit a kórházba hozzám pelenkázni. De legalább láttam őket sokat. Persze ez még, amikor itt voltam Egerben. Utána meg épp akit rávett.

Na most mennem kell.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hát csajok,sajna pelenkahelyzet nálunk sem jobb,az apjuk még a pisit se cseréli ki,vagyis max. vészhelyzetben! Hú Csilla a te férjed se semmi! :D

Gabus!
Tök jó,hogy te is bejelentkeztél,az is szuper,hogy Nórinak ilyen jól megy a bölcsi!!! Te meg dadus leszel??? És mikortól? Nekem nem lenne hosszútávon türelmem más gyerekéhez...néha még a 2 sajátomhoz sincs! :oops:

Az elmúlt 3 napban itt voltak a szüleim,Márk nem is volt a héten oviban,meg holnp sem megy. Eljátszottak egész nap itthon,mármint a fiúk,mi csjok 3-an meg csavarogtunk egész nap,tegnap is tegnpelőtt is. 8) ebben az a jó,hogy odamegyünk ahova akarunk,annyi ideig nézelődünk amennyit akarunk,és nincs pasi aki siettetne!!! :lol: Tegnap este anyu levágta Mira haját. Már elég hossz volt neki,de inkább a gond az volt,hogy tiszta gubanc volt mindig. Hajmosás után csk balzsammal tudtam kifésülni,egy alvás után meg egy csomóba állt össze! Remélem ez a gond kipipálva!

Előtte és utána! :)

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na most lesokkoltalak titeket ezekkel a méretes Mira-fejekkel! :lol: Nem úgy mint Joli!!! :lol: Apropó Joli,én vajon mikor érem meg azt,hogy sír a gyerekem,h mehessek oviba! :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Írtam egy csomót, miközben Jázmin felborított egy 4 emeletes polcot, amin a router és a modem is volt! Az a szerencse, hogy nem esett rá! De ugye minden lom leborult. Netem elszállt! Körmöm letört! Gyerek ordított, én mérges lettem!
Szóval most nem írom le újra! Kicsit higgadok!

Kép
szly27
 
 


Jájjjjj Sly!
szerintem is örülj,hogy nem esett a kiscsajra!!Mióta a szülifeliben (még régen) volt egy ilyen szekrényes baleset,nekem ez a félelmem a játékospolccal. De hogy tudta Jázmin felborítani??? Billegett??Pláne úgy hogy sok minden volt rajta,akkor elvileg még súlya is volt? mondd az uradnak rögzítse rendesen!!! :wink:
És nyugi!!! ha lehiggadtál várjuk a folytatást!!! pussz :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat!
Mira nagyon csinos lett! olyan szép kislány! Nekem ez a kedvenc "frizurám", Ártemisznek is ilyen fazonú kb. Praktikus, de mégis kislányos.
Sly!! Elhiszem a mérgedet...Türelem.. és tényleg szerencse, hogy Jázminnak nem esett baja!!!
Nekem itt a rendelőben a férjem szerelte fel a könyvespolcokat és gyerekek közreműködése nélkül esett egyszer csak le a legfelső tele könyvvel....(szerencsére éjszaka és nem ültem éppen alatta).

Láttákok a Babies 2010 filmet???? Ha nem lányok nézzétek meg. 4 baba 4 égtájon (USA, Japán, Mongólia, Afrika) dokumentumfilm. haláli!!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: