Új privát üzeneted érkezett!

A francba nem tudom publikussá tenni. Egyszerűen hiába próbálkozom nem engedi. :twisted: Kata! Elküldöm az IWIWen található e-mailre.

Andi
andrea27
 
 



KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Kataa
jók a képek, de olyan komolyak a fiúk! pedig mindkettő a mosoygós fajtából való, nem?

A tegnapi állításomat visszavonom, a bari nagyon komoly és roppant csúnya lett, sokkal roszabb, mint Dodónál. Hajnal kettő óta csak kézben van el, de így is sokat sír szegény. Láza is volt. Annyira sajnálom. Látni azt a csöpp kis testét telis teli kiütéssekkel, szenvedő, borzalmasan ragyás arccal, még a feje búbja is csupa ronda piros pötty. És a ringatáson, simizésen kívül sokat nem tehetek, még csak azt sem tudom neki elmondani, hogy kitrtás, csak pár nap.:( Illetve tudom, csak nem érti. Borzasztó tehetetlennek érezni magam. Szegénykém, csak max fél órákat alszik, hulla fáradt..... persze én is, de ez most csak másodrangú.
Ja, ráadásul tegnap még jól pofára estem az egyik szekrény tetejéről, van egy jó nagy seb a számon és rendesen fel is van dagadva, enni sem tudok és fáj a fejem meg az egész fogsorom.....
nincs valami jó szériám manapság

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 

 
 

Rit
Jaj de sajnlaom Reget.Ugy latszik kicsiknel meg rosszabbul jon ez ki.
Te meg minek maszkalsz szekrenyek tetejere??? MEg jo hogynagyobb bajod nem lett.
Hat Leon a bacsinak nem akart nevetni,orultem hogy igy turte a procedurat :) Alexrol meg csomo nevetos is van,de nem akartam itt terhelni a topicot az osszessel.

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Beszti! Köszi hogy láthatóvá tetted, bár nem tudom hogy csináltad nekem sehogy sem engedte. :shock: De sajnos tárgytalan, szegény Katát is csak befűtöttem. Hülye gyerekágy fent pihent a szekrény tetején. Tavaly nyáron még használtuk is. Semmi baja nem volt. Tegnap viszont úgy döntött, hogy az egyik csuklóját nem csukja. Szóval tegnap még este kilenckor is ezzel küzdöttünk apával, hogy a hálószobából kirakjuk. Mindúttalan csak háromnegyedig akart összecsukódni. Nem sok hiányzott hozzá, hogy hozzam mérgemben a nagykalapácsot. :twisted: Szóval még egyszer bocsi Kata! :oops:

Nagyon jók a képek. Leon hogy viselte hogy beraktátok a székbe. :lol: Nagyon aranyos együtt a két fiú.

Gumicukor! Persely. :lol: Jót nevettem, de valószínű akkor nem volt ez olyan vicces. De hogy jut ilyen az eszébe :shock:

Rit!Bárányhimlő :cry: Én mindig azt hittem, hogy minél kisebb annál könnyebben viseli. Jaj olyan rossz ilyenkor a tehetetlenség. Gyógyuljatok :!: De tényleg mit kerestél te a szekrény tetején? :shock: Még jó hogy nem a nyakadat törted :cry:

Andi
andrea27
 
 


Rit,
Tényleg, mit kerestél a szekrény tetején? :) A barihimlő állítólag tényleg ilyen, hogy aki a családban másodiknak kapja meg, annál erősebben jön ki...

Andi,
Mi is állandóan küzdünk az utazóággyal... Vagy felállítani nem lehet, vagy szétszedni. De ez kezdettől ilyen volt.

Nálunk ma van a farsang, nagyon aranyosak voltak a gyerekek, teszek majd fel képet Solymiről.

Zit
parazita
 
 


na, mi is itthon, Dani reggelre lázas lett, illetve inkább csak hőemelkedés, 37,8, úgyhogy most pihi van. Fájlalja a torkát, de túl nagy baja nem lehet, mert pörög, de azért rá lehet venni a pihenésre is.

Rit
A szekrények alattomosak tudnak lenni, én egyszer a cicimet csíptem be... piszok szar volt... (egyik szekrény tetejére tettünk egy másikat)

hát én meg feltettem egy nagy adag húslevest főni, és érzem, hogy baromi büdi... csirkeszárnyakat tettem bele, mélyhűtőből olvasztottam fel és tuti volt valami vele. pedig pár hete tettem be e mélyhűtőbe rögtön vásárlás után, még a csomag is bontatlan volt... úútálom... úgyhogy most újra nekikezdtem csak sima zöldséglevesnek, újból puceválhattam mindent... :twisted:

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


na, mi is itthon, Dani reggelre lázas lett, illetve inkább csak hőemelkedés, 37,8, úgyhogy most pihi van. Fájlalja a torkát, de túl nagy baja nem lehet, mert pörög, de azért rá lehet venni a pihenésre is.

Rit
A szekrények alattomosak tudnak lenni, én egyszer a cicimet csíptem be... piszok szar volt... (egyik szekrény tetejére tettünk egy másikat)

hát én meg feltettem egy nagy adag húslevest főni, és érzem, hogy baromi büdi... csirkeszárnyakat tettem bele, mélyhűtőből olvasztottam fel és tuti volt valami vele. pedig pár hete tettem be e mélyhűtőbe rögtön vásárlás után, még a csomag is bontatlan volt... úútálom... úgyhogy most újra nekikezdtem csak sima zöldséglevesnek, újból puceválhattam mindent... :twisted:

Kataa
Jó ez a sárga wok-os kép :)

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

Rit!

gyors gyógyulás. Én is úgy tudom hogy aki másodiknak kapja meg annál durvább, nem tudom miért.

Kataa!

Képek nagyon jók, szokás szerint:)

Bari himlő elleni oltásnál semmi sem volt, csak beadta és annyi. Hogyhoyg mégis beadatjátok?
Emma 2 évesen kapta, azóta már volt nagy bari járvány tavaly az oviban, 25-ből 23-an betegek voltak.

Gumicukor!

Elképzeltem a szekrényes szitut :lol:

csirkévál én is jártam már így, csirkecombbal sütés közben.

Ma vissazvittem emmát a dokihoz mert tegnap megint lázas volt, igaz pár óra múlva magától lemnet neki, most 37,1 volt reggel, de azért csak nem stimmel valami. Enyhe hörghurutja van, kapott gyógyszert is. Remélem azért hétfőre rendbe jön.

Pisivel gondoltam hogy szinte egyedül vagyunk, igen, próbáltuk pelus nélkül is, de bepisil ha nem keltjük. Na mindegy, majd 5 éves koráig meglátjuk. Mondjuk sokat iszik, az is tény, nem is gondolom hog ykibírja az éjszakát, csak azt hinném felkel és szól hogy pisilni kell, de gondolom túl mélyen alszik.

Nyuszi!

nem is mondtam,. van egy gödi kolléganőm és meséltema boltodról (megjegyzem nem tudta hogy nyílt egy cipőbolt :oops: ) és nemrég mondta hogy nálad vett cipőt a kisfiának. :D Mondtam neki hogy költözöl, de nem tudtam hová.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Halihó!

Én tippelnék, hogy mit keresett Rit a szekrény tetején! :wink: Barlangászott, hiszen hiányzik neki! :lol: csak képzelőerőn múlik. Az ereszkedést még gyakorolni kell ezen a terepen!!! :D

Sajnálom Regét! Pedig azt hittem, hogy megússzátok szépen! Tényleg igaz, amit már előttem is írtak, hogy a tesók jobban megszenvedik de ettől még lehettetek volna kivételek.

Anna nem pisil be gyak. azóta ahogy szoba, ill. ágytiszta lett. Viszont éjjelente kivándorol pisilni. Kedvétől függ, vagy lámpát kell neki oltani, vagy megoldja, vagy be kell takarni, vagy ezt is megoldja, de 100%osan nyugodt éjjelünk sajna ritkán van egy héten.

GC
tali megint a pasid miatt ugrik. Csak most a kicsi miatt. Jobbulást neki!!!

Banyóci
Pls. annyit írtam már neked, csak egy sort dobj, hogy minden ok! :oops:

Kata
Nagyon jók a képek. Leonról csak ismételni tudom, hogy mennyire szép baba! Az a szerkó jó lenne, ha ... 8) nagggyon dögös! Hol vetted? L-ról írsz nekem?

b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Rit

Huuu, ez a szekrenyes eset...:( hallod, tenyleg jo, hogy nem tort el semmid.

GC

Hat a te szekrenyes eseted sem semmi....

felfedezes

Eminel meg semmit nem tapasztaltam. Danny persze piszkalja a futyijet, leginkabb mikor a bilin ul es pisil. Ugyhogy minden pisis.:) Meg mivel bugyiban van mostansag maskor is gyomoszoli, de szerintem csak szokatlan a viselet neki.

Mano

Orulok hogy az ismerosod vegul megtalalta a boltot.:) Most epp a koltozessel vagyok tobbek kozt elhavazva. Az onkormanyzat szarakodik a papirjaimmal, mert miert menne minden siman....

Zsuzsa

Szemugy.:( Azert remelm a kicsi lanynak is talalnak valami gyors es fajdalommentes megoldast.
Anyum jol van. Rengeteget vigyaz a gyerekekre, miota korhazban volt teljesenmegvaltozott, maximalisan szamithatok ra, nem is tudom nelkule hol lennek. Valszeg a dilihazban. Mert egyre kevesbe birom, hogy a parom sosincs itthon. A gyerekek hihetetlenul viselkednek mostanaban, Danny tepazza az idegeinket, Emi is sokkal hisztisebb a tole megszokottnal. Most megint nincs kedve oviba menni, meg azt is eljatsza , hogy beteg, hanyingere van ,faj a pocija, meg minden. Napok ota. Nem tudom mit csinaljak , elegge kivagyok. Most szegeny anyum tartja a frontot a csaladban.

Bea

Ha most latnal nem ismernel ram, azt hiszem a turokepessegem hatarait feszegetem.... es mar ra is gyujtottam.... :(:(:(

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok
hiszti
nálunk is van föként ha nem ugy van ahogy ök gondolják dolgokat. :) .

Mano
imike szokott bepisilni éjjel de ö felkelrá én maximálta a folyadék fogyasztás esti elalváshoz 2x2dl és lefekvés elött pisilés van mindig igy kibirja reggelig bepisilés nélkül vagy felkeltjük éjjel és megpisiltetjük .

gumicukor
jót nevetem a dani mondatán :D

Nálunk ma lesz a farsang zárt körü :(

pusz csics
csics
 
 


Hát kösz csajok a tippeket, a megoldás ennél egyszerűbb. De köze van a barlangászáshoz!!! - annyiban, hogy egy karabíner kicsatolása kedvéért másztam fel, amire Dodi felfújható trambulinja volt rögzítve. Annyira nagy terjedelmű, hogy hasznákaton kívül így teszem el az útból. Az ereszkedés ment volna - de nem volt kötél. Helyette lelépéskor nem az alacsonyabb szekrényt, hanem mellette a lukat találtam el a lábammal:) Azért már javulok, bár még mindíg inkább rágásmenteset eszem - legalább fogyok, apa is örülhet :)

barihimlővel még küzdünk, majd rakok képet, csak most is a kezemben van - megszakad a szívem, hogy nem tudok rajta segíteni. Ha ez egy kicsit is boldogabbá teszi, hogy egész nap és egész éjjel a kezemben van, hát legyen, én kibírom. Most is itt alszik az ölemben, így valahogy tud, ha leteszem felébred. Éjjel is ezt játszottuk a hátam kb. beszakad. Szívesen egyenesíteném ki, más vágyam sincs, mint hogy lefekhessek egy kicsit. Az alvás már csak hab lenne a tortán...Viszont van már pár halványuló pöttye is!!!

GC
Danin én is jókat mosolyogtam :) gy barinőm kistesója meg mindíg felült a mosógépre rázatni a seggét és közben kiabálta, hogy gyertek nézzétek áll a cerka :)
A főzés xar lehetett, én anno ifjúkoromban gondoltam mogyorót pörkölök mikroban, úgy gyorsabb. Eredmény (pedig csak wc-re mntem közben): áthatolhatatlan sűrű füstfelhő, orrfacsaró bűz, kifolyt növényi olaj a mikroban, éppen akkor próbált lángra kapni + egy szép sárga elöl kormos mikro. Utóbbi lejött, de a szine maradt :)
cicicsípés :( :( és képzeld ha még óriás lenne!!

Nyusz
Rázd meg magad, a hisztit próbáld humorosan felfogni, ne az idegeidet borzoltasd!! Fúj büdi hamutálszag!!! :)

Csics
és mikor lesz a szülős bál???

úúúúúúúúúúúgy kimennék az utcára, ezerrel süt a nap!!!

rit
anemona7
 
 


Nekünk nincs mikrónk, hehe...:)

Kuki: Solymi is szokta maszogatni, főleg reggel, de ennyi. Szertem nem kell foglalkozni vele, mert csak felhívjuk rá a figyelmet.

Rit,
Kitartás! Hamarosan alhatsz...

Nyuszi,
Nálunk is volt most egy ilyen időszak, amikor Csongi beteg volt, én is eléggé kikészültem. Nyugi, el fog múlni, meg jön a tavasz is...

Ma éjszaka elkezdtük Csongi visszaszoktatását az alvásra, mert már kipurcanok. Apa nagyon aranyos volt: engem kifektetett a nappaliba, és ő kelt fel 2x Csongihoz, de csak egy kis vizet adott neki - tudja, hogy én biztos túl lágyszívű lettem volna... :) Remélem, pár nap alatt visszaszokik abba, hogy éjszaka nincs cici meg tápi.

Zit
parazita
 
 


Daninak még mindig hőemelkedése van, szerencsére nem vészes. Rengeteget iszik, és most angyalian jó gyerek, pihen, el sem hiszem.

Nyuszi
A párod nem tudna kicsit többet veletek lenni, kevesebbet utazni? A párom pont ezért mondott fel, mert utazó nagykövetnek akarták.

Rit
Mosógép :lol:

Bea
Hát szólok, ha rendbe jöttünk :( Sajnálom :(

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Nyuszi,
Visszatérve a Naranzs és Minyonra, nézegettem a neten, és szerintem nem lehet még kapni DVD-n, mert elég új... :(

Zit
parazita
 
 


Sziasztok

Alex itthon ma oltas nap volt nalunk,mindket gyerkoc egy hang nelkul turte :D
Most a jol megerdemelt Thomast nezi igy tudok irni :wink:
Delelott jot jatszoztunk ebben szep napsutesben :D

Andi
Olyan kar ,mert pont olyt keresek aminek lehet a magassagat valtoztatni :roll:

Gumicukor
Daninak jobbulast!
Hu en is ki lettem volna a budi hustol :oops: A sima nyers hus szagat sem nagyon birom,plane ha romlott.
Manapsag nagyon meg kell nezni hol vszi az ember a hust.


Zit
Es mi volt Solymi a farsangon?
Hajra Csongi altatasa,par nap es rajon hogy apa nem eri meg a felkelest :lol:


Mano
Ugy gondoltam mivel fiu nem kel hogy atessen a barihimlon szuksegszeruen, ezert is, az igazi okarol majd kesobb :wink:

Bea
Jaj pont azt nezted ki :oops: Ne hari de mareligertem valakinek :shock: Kaptuk a ruhat egy baratnomtol,de hogy hol vette?....
Azert tettem felre neked cukikat,bar azok inkabb babasak :D
L-ek szimpik voltak, mar vissza is hivott hogy reszukrol OK :wink:
Ez gyorsan ment,koszi erte!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsa
Probaljatok ki,Alex sem egy megulos,de tetszettek nek ia szerkezetek,lampak ott,meg kelloen hiu is :)

Nyuszi
Hat igen gondlom hogyorssz hogy apa nincs mindig otthon.De ha otthon van is keson jar haza nem?Mert enyem sem koran....
LEhet Emi sem szerti ezt talan igy tiltakozik ellene a maga modjan.
nehez,mertha egyszerengedsz neki utana mar tobbsozr is szeretne otthon maradni.
Te cigiztel???? Na ezt nem is gondoltam volna :)

Holnap a kozlekedesi muzeumba megyunk delutan.Valakinek van kedve jonni??
Ja vasarnap emg megnezzuk a MUPA jatszohazat,valamit mindig ki kell talalni...

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa
ja nekem van :) csak nem tudok :( . Ma kaptam annyi kimenőt, hogy én mentem az oviba, Regusz bömbölt apának, de már nem annyit mint múltkor. Gondolom a múlt 7végén már ott lappangott benne a bari, azért volt olyan extra nyügi.
Ez a játszóház merre van???

Íme egy kép, kicsit horror szerintemm, csak erős idegzetűeknek!!:
Kép Regepox

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Jó dolgom van, a fiúk fánkot gyúrnak, mindjárt sütik ki :) Így nyugiban varrhatok. :) Olyan jó lenne kimenni, jó kis görkoris idő volt ma, de majd csak ha láztalan.

Rit
Kis Pötyike :) Tiszta Dodi külsőre. Emlékszem tesóm is kb. ennyi idős volt, amikor duóban voltunk barisak. Csak a tesómon 3x ennyi volt, mint Regén. Szóval örülhetsz.

Amúgy én a barit fiúknál úgy tudom, hogy felnőtt korban veszélyesebb, mivel akkor már ivarérettek, ezért érdemesebb átesni rajta még gyerekkorban. A mumpsz szintén emiatt, bár az ellen van kötelező védőoltás egyébként is. De mindenki máshogy dönt.

na, megyek kész az elős fánk :lol:

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Ja, nyersen nem volt büdi a hús, teljesen normálisnak nézett ki, és általában mindig a szememnek és az orromnak hiszek a vásárláskor meg persze adtumot is mindenen nézem, de annak aztán már nem is biztos, hogy lehet hinni. ha nyersen érzem, hogy romlott, akkor nem kezdem el főzni. szerencsére ez votl az első ilyen esetem.
bár a szépen becsomizott felvágottak is azért rózsaszínek annyira, mert kezelik előtte vmilyen gázzal őket...

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Rit
Jaj szegeny Rege,latszik az arcan hogy nem onmaga.Remelem apar nap es jobban lesz!
MUPA azaz Muveszetek Palotaja (ahol voltatok a mult heten).Tudod minden hetvegen van valami program ott meg jatszo lehetosegek,kezmuves izek.

Gumicukor
Ettol emg siman elkaphatjak a barit,csak enyhebb lesz.Tesom ikreinel az volt hogy oltastol fuggetlenul elkaptak,de csak 8-10 potty volt rajjuk,nem viszketett es kb 3 napig.
De mondom mi nem azert nem adatjuk be mert nem akarom hogy beteg legyen,masert,de az itt nem publikus. :wink:
Hat igen ezert nem is veszunk felvaggottakat (voltam mar pl a SAGA-nal....brrr... ),elment tole a kedvem mar par eve.Nagy ritkan pulyka sonkat.
Mi a hust tuti biztos forrasbol szerezzuk be,elozo napi vagas minden,de tudom ez sem egyszeru.

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Igen fiúknál elég veszélyes tud lenni felnőtt korban, akár impotenciához is vezethet. A szomszédunk 28 évsen lett baris, 2 hét szigorú szobafogság, fekbés és még be is volt tojva rendesen...

Kataa
jaaaaaa :) az egész jó játszó, csak ahhoz képest mennyi a gyerek, kevés a játék, meg annyira nem is tudják kimozogni magukat, bár ha futtani akarod akkor kiviszed elé és felküldöd a csigán :)

rit
anemona7
 
 


Rit
Meg sosem voltunk ott ,ciki mert a szomszedban van :oops: Baratokkal megyunk,majd ellesz valahogy az 5 gyerek :P
Enyem gyerekorvos pont azt mondta hogy lanyoknak jo, ha atesnek rajta, mert ugye a kesobbi terhessegnel lehet gond.
En kulonben nem vagyok oltas parti, de nalunk most kell...
Leon nem kap 3 eves koraig az tuti. :wink:

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok
Na voltunk a szülös bálon hát nagyon szupi :) volt még tart csak hát anyukám holnap hajnalban megy dolgozni igy csak eddig tudot vigyázni rájuk :( voltak finom sütik,szenvicsek ,saláták, mind házi készitésü ide lehetet vini házi sütit :D .

délelött meg volt a gyerek farsang nagyon jol érezték magukat a fiuk .

megyek apázni :)

csics
csics
 
 


Sziasztok,

Rit, remélem gyorsan elmúlnak a pöttyök.

Kataa, jók a képek :D Gondolom nem olcsó egy profi fotós.

Sasha, azért én nem mondanám, hogy a cukibetegség nem súlyos. Valóban kordában lehet tartani a cukiszintet a táplálkozással, nem is ez a gáz, hanem a betegség szövődményei. Látás, keringészavar, és az már komoly. Az a fő gond az én anyámmal is, hogy mivel ez a betegség nem fáj, nem veszi komolyan. Meg hogy ő már öreg méricskélni, és bizony drágább a szénhidrátmentes étkezés.

Próbálok feltenni egy mai farsangi képet, a tündérhercegnő a Betti a kutyus a legjobb barátnője. Kép

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti
Nem volt draga,500Ft/kep es nincs mennyiseg korlat es semmi egyeb koltseg sem.A pasi csomo mai sztarocskat fotozott mar :wink:
Ha erdekel megadom a linkjet.
Betti egy igazi kis tunderke :lol:

Kép
Kép
kataa
 
 


na, ma végre már kint lehettünk, nem volt már hőemelkedés sem. nem tudom miből van ez a gyerek, de első nap egész nap 37.6 volt, másnap 37,4 és estére teljesen lement magától a hője, és azóta normál hőfokon ég a gyerekem. Homeot adtam csak neki, a szokásosakat, amit a dokker mondott.

Nekünk a profi fotós a párom, de komolyan, olyan cuccai vannak...régen rengeteg művész képet készített, fekete fehéreket is. nagyon jól tud játszani a fényekkel, beállításokkal. ebből kifolyólag akkora a fotóapparát, mint egy vállról indítható rakéta... zsebben sosem fér el, de azokkal nem is lehet olyan tuti képeket csinálni. időnként kölcsönöz objektíveket és nagyon jó közelieket készít. mi itthon állandóan keresztűzben vagyunk :)

Conti
Cuki a Tündérlánykád!

Bea
Ha nagyon szeretnél ilyen Barlington mintás mellénykét, szívesen kötök majd a babácskának, ha gondolod.

na, szép napot mindenkinek, kihasználom, amíg Dani szunyál, és varrok.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok
Szülös bál
most már nem kell sietnem tegnap sietem mert késsé volt :) 6kor kezdödött ez egy alapitványi bál volt belépö 1000ft/fő aki szeretet volna igy is segiteni és tudott az vett magának már jegyett volt müsor ,táncosok ,és az ovonénik is adtak elö müsort meg volt olyan is hogy az ovonénik szülökel adtak elö müsort nagyon szuper volt :D volt tombola ,ajándék,enni valo ,innivalo és köszöntö ital is :D .

Lányok
petike egy duracell gyerek anyi energiája :D mindig lekel kötni mert ha unatkozik akor rosszalkodik :(

csics
csics
 
 


KUKUCS!!!!!! :lol: Vírustalan a gépünk :lol: :lol: :lol: HURRRÁÁÁ!

Visszolvastam, most reagálni már nincs időm, de majd JÖVÖK!

Na, azért a lényeg: Fotókat megcsodáltam
Kata! Szuperek a családi képek!
Conti! Gyönyörű a Tündérkéd!
Rit! Rege :cry: Szegényke tényleg jól bekapta. Pedig nekem valaki azt mondta, hogy a szopizó babák könnyebben átesnek ezen a fránya bárányhimlőn. JOBBULÁST!!!!!

szép hétvégét Mindenkinek:

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Csak gyorsan!

Rege babának jobbulást csúnyák nagyon a pöttyei szegénykémnek! Ezt még tegnap láttam, csak időm nem volt reagálni.

Nagyon eltérő, hogy kin hány pötty lesz. Nem igazán van összefüggés, hogy most szopizós baba vagy sem. Én is kisbaba koromban kaptam el kb 10 hónaposan, de én akkor már nem szoptam (6 hónaposan kórházba kerültem és akkor még az volt a módi, hogy az anya nem lehet bent, így a cici ugrott). Kb 5 pötty volt rajtam, anyám mai napig csodálkozik, hogy az barihimlő, de a doktornénim váltig állította, hogy az az. Ajánlom is, hogy így értse a dolgát, ugyanis a fiaimnak is ő a doktornénije :wink:

Gyerekek jól vannak, csak sokan vannak és folyton visítanak :evil: :lol:

Kép
sasha
 
 


Panda,
Szerintem ha csak erre a nyárra szeretnél a kertbe virágokat, és időd sincs sok, akkor a legjobb és legbiztosabb módszer, ha egynyári palántákat veszel. 10-es tálcán szokták kínálni, vagy egyenként 100.-ft körül szokott lenni 1 db, de ezek tuti befogannak, szépek és egész nyáron virágoznak. Minden évben veszek én is jó párat, mert nekem még a magos bolti virágok még nem igazán keltek ki :oops: . Amit viszont én szedtem magot, azzal nincs ilyen gond :wink: . Amit szívesen tudok adni ha gondolod (már most kel :) ), mini árvácska, ez bokrosodik és szórja a magját, így nincs gond az utánpótlással jövőre :D . Van még körömvirág és bársonyvirág magom is, ha gondolod, küldök.

Manó,
Furi ez az éjszakai bepisilés. Lili 3 éves kora óta nem pelusozik, az ovi előtt pillanatok alatt leszokott az éjszakai pelusról is. Egy kezemen meg tudom számolni, azóta hányszor pisilt be. Nálunk is úgy van mint a többieknél, hogy alvás előtt közvetlen pisi és simán kibírja reggelig, sőt reggel is úgy kell elküldeni, hogy most már pisiljen :) .

Hazugság,
Szerencsére én még nem tapasztaltam, hogy Lili füllentett volna, tuti alaposan elbeszélgetnék vele akkor nagyon ha lenne ilyen. Mi most Bala hisztijével küzdünk (dackorszak kezdete :? ), amit néha Lili is átvesz :roll: .

Halacska,
Köszi a címet, ha minden igaz megtaláltalak :D , sajna még elég béna vagyok ehhez, leginkább Skypolni szoktam mindenkivel, csak apa feltette a gépre és gondoltam belekóstolok ebbe is :D .
Írj majd a jógáról, hogy milyen volt.

Nyuszi,
Hogy vagy? Betegség múladozik már?

Kataa,
Képek nagyon jók, megnézném a honlapját a fotósnak, elküldöd? Köszike! :)

Sasha,
Apum is cukros és a házidokijuk felírt nekik valami cukorpótló port, amit kiváltanak a gyógyszertárban és azzal sütnek-főznek. Sajnos a napi 5x-i étkezést nem tartják be, de azért megnézik mit esznek és így most már 7-8 csak apu cukra a 15 helyett.

Gumicukor,
Nem semmi ez a százas eset Danival :lol: . Lilinél még eddig semmit sem vettem észre ilyen téren, pedig ezek szerint lassan készíthetem magam rá majd lelkileg :lol: .

Rit,
Jobbulást és kitartást nektek!

Conti,
Betti nagyon cuki!

Ma elmentünk a kisgyerekes barátainkkal a fogaskerekűvel a hegyre, gyerekek óriásit játszótereztek, aztán megteáztunk (jól esett ebben a hidegben :lol: ) és irány haza, ebédre már itthon is voltunk. Ezt kihasználva kihasználtam a délutánt és takarítottam. Elszívó lemosása igaz nem volt egy kellemes elfoglaltság, de most csillog villog :D .

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Gumicukor
Apa is nagyon jol fotoz,meg cucc is van,de most azert vettuk ra magunkat a fotozasra ,mert Alex szuletese utan is volt egy ilyen es Leont sem akartuk tole megfosztani.Meg otthon nehezebb egy ilyen beallitos kep :wink:
Olyat kerestem aki nem Photosoppal intezi a kepeket,mert ilyet apa is tud,hanem az a hagyomanyos csaladi fotografus.Alig van mar ilyen,ugy meg konnyu jo kepet csinalni ha utana a programokkal alakitja a kepet.

Csics
Ne aggodj,Alex is nyuzsi egesz nap.Csak akkor ul le ha tarsasozunk vagy foglalkoztato fuzetezunk.Na ebben nagyon ugyes mostanaban es meg elvezi is.


Sasha
Hat el tudom kepzelni a harom visito pasit :lol: Nalunk egy van de az is sok neha 8)

Nem tudom kinel hogy van de pl ha hozzank vendeg jon,alig lehet szohoz jutni,csak produkalja magat.
Eddig ez meg Ok is lenne,de van olyan (mint pl:ferjem keresztanyjaek,akiknek gyerekuk sincs ) aki ezt latszolag nem jol turi es lecsititja a gyereket...Na ezt meg en alom meg nehezen szo nelkul :oops: ...Szoval szolunk neki hogy kicsit legyen csendben,de ilyenkor ugy felporog hogy nem fogad szot :shock: Ami nalunk eleg ritka,ezert is viselem nehezen 8)

Bea
Bizti mondta L,hogy Alex mit ossze nem zajongott :lol:

Ilke
Kuldom a linket priviben.

Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Rit!
Hogy álltok a barival? Remélem, már jobb!

Ilke!
Nálunk sem nagyon kelnek ki a magok, ezért kérdeztem, hogy nem jobb-e inkább palántázni. Úgyhogy szerintem elvetem a magokat balkonládába, aztán ha már rendes palánták, akkor kiültetem őket. Sajnálnám, ha nem lenne belőlük semmi, ha már megvettem.

Sasha!
Egészséges az összes gyerek???? Juhééééé! Csak így tovább!

Nyuszi!
Mi van veled? Nem ültetek le a férjeddel egy kicsit beszélni arról, hogy mindig egyedül vagy? Minden elismerésem a tied, én nem tudom, hogy kibírnám-e :oops: . Ja, és gyere nyugodtan panaszkodni :wink: .


Lányok!
Mivel itt mindenki tapasztalt anyuka, tőletek kérdezek, mivel nekem ilyen gondom nem volt egyik gyerekkel sem. A barátnőmnek 2 hetes a kisfia, és az a bajuk, hogy szinte egész nap sír. Alig alszik napközben (volt már olyan, hogy reggeltől du. 4-ig egy percet sem aludt), nem jó, ha szopik, ha ringatják, ha a kocsiban van, semmi se jó. A férje már kiköltözött a nappaliba, mert nem bírja az éjszakákat :( .
Annyit tudok, hogy normális mennyiségeket szopik (a napi össz mennyiség pont jó), póbálták már mindenféle pózban altatni, kínukban még a tápszerrel is bepróbálkoztak. Az a baj, hogy a lány nagyon megszenvedte a szülést, szanaszét repedt mindenhol (méhnyak, hüvely, gát), még menni is nehezen tud, arról nem is beszélve, hogy a gyerekkel együtt még kevésbé.
Szóval, van valakinek ötlete, hogy miért lehet ez, és mivel lehetne orvosolni? Mindenféle ötlet érdekel, hátha valami beválik!!!!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Visitás
hát az nálunk is megy néha teli torokbol :D

Kataa
hozánk ugyan nem jönek de mi egymásal se tudunk néha beszélni mert petike beszél és kérdezget néha akor is amikor én akarok apának mondani valamit :D

pusz csics
csics
 
 


Sziasztok.

Panda
Köszi a kérdést, a barival már egész jól állunk. Ezek már csak a múló hegek, de olyan kis rinocérosz lett tőle, irtó hülye érzés végigsimítani a kis testén. Persze még mindíg csúnya, de már koránt sem annyira.

Viszont, hogy a helyzet ne legyen olyan fényes, most Dodesz beteg. Pénteken lázasan hoztam haza az oviból, egész hétvégén lázas volt 38,5 - 39,4 között ingadozott. Orra nem folyik, nem köhög, semmi nem fáj, "csak" lázas. Ma reggelre jobban volt, de azért elvittem a dokibácsihoz. Torokgyuszi. Nem fáj a torka, de meg vannak duzzadva a mandulái. Nurofen és Cefzil kúra.... ma délután 40,2 is volt a hője, úgyhogy nagy óbégatás közepette hűtőfürdő is befigyelt. Azzal elég jól lement, + megkapta az esti gyogyóit, remélem minden rendi lesz. Papa szerint az is a baj, hogy egész nap egy szemhunyásnyit sem aludt, ő meg eleve attól melegszik, ha fáradt. - De komolyan, nem tudom emlékeztek e még rá, kiskorában vizsgálták is emiatt, végül kiderült, hogy ez nála totál normális. Szóval makk egészségesen is azt produkálja, hogy ha fáradt annyira felmelegszik, hogy a feje tiszta forró és izzad. - Remélem ez csak egy ilyen egyszeri alkalom volt, most mindenesetre alszik mint a bunda - éppen attól félek, hogy Regét fogja felébreszteni, mivel ezerrel horkol is :)

Rege viszont elkezdett táncolni, zenére azonnal rugózik és közben vigyorog ezerrel. Ha viszont én énekelek, akkor ő is, mondja, hogy "aaaaa" különböző hangnemben. Annyira furi, Dodi ilyet nem csinált. Mivel ő egy kutyakölyök (a kutya évében született, ráadásul mindent szétrág és vadászik a macskáinkra) most van egy éneklő kutyánk :).

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


a virágokkal tavaly én is így jártam, amit bolti magról vetettem. szinte egyik sem kelt ki, ami meg igen, az meg nem az volt, ami a zacskóján. nefelejcsnek indult, még mellé is tettem a papírt a vetés után, hogy tudjam mi fog kinőni, és nefelejcs helyett vmi lóhereszerű, kiirthatlan virág nőtt .... :shock: földdel együtt küldtem a kukába. idén már ügyesebb leszek, remélem. viszont a narancsfácskám kipurcant, nem tudom miért, 1 évig szépen hozta a virágokat, gyümölcsöket, most meg egy darab levél sincs rajta. nem is fázott meg, földje és elég, szóval passz. nem tudom mit lehetne vele csinálni. jó sok napfényt kap, mert déli erkélyen van.

A foglalkoztató füzetek Daninál is bejönnek, főleg a halmazos dolgok. Balkezes révén nem ics csodálkozom, hogy jobb a logikai képessége. A könyvekre is nagyon rákapott, folyton kérdezi, mi van oda írva a kép alá.

Vendégség
Dettó, középpontnak érzi magát, főleg, ha tesómék jönnek, le sem száll róluk :) Nálunk még nem volt csitítgatós vendég (attól én is kiakadnék), pedig nem mindenkinél van gyerek. Sokszor a gyerekszobában összpontosul a vendégség, valahogy mindenki oda ül be egy idő után :) Úgy látszik mi nem annyira érdekeljük őket...

Panda
Azt mondják a születés körülményei kihatnak a babára is. Lehet, ahogy született szegénykében nyomot hagyott, és nehezebben szokik hozzá a kinti léthez is emiatt. Nem lehet, hogy hasfájós szegényke? Sajna nálunk nem volt folyamatos bőgés, csak akkor üvöltött, amikor éhes volt.

kisebb sokk ért tegnap... :shock: :shock: kifestették hétvégén az irodát, de a festők elnézték a számokat, és napsárga helyett, libafos barnára festették... szerencsére korrigálható, pár hét múlva újra festik... :roll:

Kínai naptár szerint az én fiam sem semmi, igazi féktelen kiscsikó.... Ló évében született.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Halihó, képzeljétek Dodeszem teljesen normálisan működik!!! :):) Már énekel, táncol és éhes is!!!

GC
ja igen persze Dodi is ló, de remélem azért nem lesz magányos özvegy v. elvált....

rit
anemona7
 
 


Sziasztok
Asztrologia
nekem is van lovam ,petike söt kecském is ö imike :)

Jobbulást a betegeknek :)

Pusz Csics
csics
 
 


Sziasztok!

Nekem lesz idén első kismalacom a topikban? :lol: Mivel a Disznó éve van. :D

Anna totál zabolátlan kiscsikó-Ló.

Láttam ma bébikét, minden ok, méretek is megfelelőek. Hipphipphurrá! :lol:

b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok!

Bea!

De jó, de jó, hogy mindne rendben:) Első malacka azt hiszem egyértelműen a tiéd, de reméljük nem az utolsó :lol: Még csatlakoznánk itt páran :D

Kataa!

Nagyon titokzatos vagy a bari oltással 8) Na igen, egyszer felmerülta zárt fórum lehetősége, lehet meg kellett volna csinálni. Így én sem merek leírni mindnet, pedig lehet lenne mit :wink:

Panda!

Nem tudom mi baja lehet szegénynek, Emma elég nyűgös gyerek volt, sokat sírt, de ő ölben és ringatásra mindíg megnyugodott, és babakocsiban is. Ezért volt nekli sokáig az a ringató ülőkéje, csak abban aludt csomó ideig nappal.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Panda
Mint legfrissebbb anyuka (bar szerencsere nem sajata tapasztalat :wink: )mondom,hogy vagy a hasfajas vagy aszules koruli korulmenyek es a mam aggodasa is lehet az oka a sok sirasnak.
Ha hasfajas akkorerdemes mindent kiprobalni,mire vegig megy mindenen mar el is mulik :D Szoval meleg borogatas a hasra,hasra fektetes meg karban is,masszazs,torna,mindenfele szerek:Infacol,Grippe Water,stb...
Ha meg mas akkorarra legjobb egy nyugodt mama val valo borkontatktus.Ha tud fekve szoptatni akkoraz agyban ha nem akkora fotelban jol betakozva. Vagya Mano altal javasolt babahordozo+babakocsi ringatasa.


Rit
Na akkor ezen is tul vagytok Regevel meg Dodival a betegsegen.
En is iylen vagyo kha faradt vagy ideges akkor rogton hoemelkedesem lesz :roll:

Gumicukor
Hat a csititgatos inakbb idosebb korban jon.Aki fiatala az meg szeret jatszani.A gyerek nelkuli baratok direkt szeretnek jonni es jatszani Alex jatekaival :lol:

Bea
Szuper :lol:
Na bejottek a rucik?
Ahogy elmentel bealudt 3-ig :lol: Lehet, hogy kommunikalt a bebiddel a pocakban azert volt fent :lol: :lol:

Mano
Hat igen,lehet hogy egy zart forumnal tobben es tobbet irnanak.Esetleg egy korkerdest meger a dolog.Bar en szeretek itt de tenyleg nem ir meg mindent az ember.

Szep napot,
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa!

A "legfrissebb anyuka" én vagyok! :D:D Na jó, ha szeretnéd, átengedem neked, végülis én már 3-szor voltam friss anyuka! :lol: :lol:

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Jaj Beszti bocsesz :lol: :lol:
A vilagert sem vennem el toled a cimet,latod ez is azert van, mert nem irogatsz gyakran 8) :D

Kép
Kép
kataa
 
 


Ha szavazásra kerül a sor, én is a zárt fórumra szavaznék - tudjátok, én még R születését is csak késleltetve írhattam meg!

Manó
Hát nagyon bele kell húznod ha malacot akarsz!! Már csak kb 1 hónapod van akkor :) - ja nem, a kínai újév kb febr. közepén kezdődik, úgyhogy akkor még április végéig van idő :)

Hal
De jó - de jó!!! Nem tudsz dobni ide egy képet??

Kataa
szerencsére vége.... csak most xar az idő, de ha javul végre talizhatnánk!!!!!

rit
anemona7
 
 


Sziasztok!

Manó
Persze, hogy legyen nektek is malacotok. A szó legszorosabb értelmében és a kínai naptár szerint is! :wink: Drukk a köbön és mindenkinek, aki mostanában szeretne bepocakosodni!!!

Kata
:) Lehet! Képzeld, egész nap rohantam! Ippeg odaértem a fodrihoz és már kajálni se tudtam. Megfosztottam pár keksztől. :?


Anna tegnap jött haza nagyitól. 3 napja nem látott át akart ölelni.
- Anya mi van a hasadban? Olyan nagy! Kisbaba?
-ööö, nagy? Tényleg nagy?
-Igen, nagy! Kisbabaaaaa????!!!!
-Igen, Anna kisbaba!
- De jó!

Ari volt de még mindig lányt szeretne és Lizát. Szal van még teendő vele is szülésig. :roll:

Felteszek egy 16 hetes 3D-s képet. Ezzel tudok szolgálni jelenleg.
Nem elég éles mert a képet fotóztam le de talán azért látszik Kistappancs. Egész teste rajta van, a fején is kivehető szinte minden. A koponyacsonjának olyan a formája mint Z. hajának, mármint ahogy kopaszodik, ezért mondom rá, hogy tiszta apja. :lol:
Kép
Puszi!

b.

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Sziasztok

Hát ha már szavazásra került, akkor én is a zárt topikra szavazok. Elég sok mindent nem merek leírni most, pl. melóval kapcsolatban sem. Tudom, hogy olvassák.

Halacska
Jajj, de édes :D Annával akkor tényleg lesz még mit megbeszélni :) Nálunk nem volt kívánságműsor, mert mire megtudta, hogy baba, akkorra már Tomi néven futott a pocak :)

Malacka-vágyóknak megy a drukk :)

Én nem is tudom, hogy nekem kiscsikóm van-e vagy mi???? Tud valaki segíteni? 2002 nov. és 2004 nov.

Egyébként Szilcsitől a falra mászok. Olyan-de-olyan rossz és szófogadatlan, neveli az öccsét, visszabeszél, egyszerűen már megőszülök tőle. Doktornéninél is olyan rossz volt hétfőn, hogy majdnem lerugta a monitort. Nem is értem, mi baja, soha nem volt ilyen, dokinéni is meglepődött, no meg én is.

Rit
Nekem Szilcsi akkor lesz lázas, ha radiátor mellé fektetik az oviban. Többszöri kérésem ellenére is rendszeresen oda fektetik.

Panda
Nálunk volt ilyen végeláthatatlan bömbi, mint kiderült, éhes volt. Hiába evett mennyiségileg eleget, a tej minősége nem volt megfelelő az elején. Akkor pótoltuk, bömbi abbamaradt.

vendégség
általában a gyerekszobában gyűlnek össze az emberek, a két gyerek ugyanis bevonszolja őket oda. Szerencsénkre mindegyik barátunk szeret velük játszani.

Gyerekszáj, vagy inkább .... :( :
tegnap papa-mama vigyázott rájuk, míg elmentünk vásárolni. Papa leült újságot olvasni, erre Szilcsi:
"ne itt olvass újságot, megvár az míg hazaérsz, most azonnal gyere velem játszani"
Ezek miatt érzem azt, hogy valahogy nem jó felé tart a lány.....

munkahely
mégsem olyan egyszerű a helyzet, mint azt gondoltam. Úgy érzem, lesz ebből még helyzet. :(
szilcsike
 
 


Sziasztok!

Bea! :lol: Édi kis Pocaklakó! Aranyos lehetett Annád, ahogy felfedezi a pocakot. annyira örülök Nektek! :D :D :D

Szilcsike! Szilcsike Ló, Tomi Majom. Az én gyerekeim dettó :lol: És Márkot Makinak szoktuk becézni (nem a horoszkópja miatt). Munkahely: :cry:

Zárt topik: a másik topikkal titkosodtunk. Ki is halt a topik :cry: Pontosabban maradt 5-6 ember, aki fixen ír, de azok is egyre kevesebbszer, én is hetente 1x (max. 2x írok oda). Aki igazán fontos abból a topikból, azokkal más úton tartom a kapcsolatot. Persze ez nem törvényszerű, valószínűleg abban a topikban a Társasággal is van egy kis baj.
A lényeg az, hogy a Többség akarata előtt meghajlok, ha titkosodunk, akkor én Veletek tartok :lol: :lol: :wink:

Holnap megyünk családilag a FEHOVa-ra, pénteken meg (VÉGR!!!!!!) FARSANG!!!!! Annyira várja már Nóri.
Márkkal múlt héten pénteken farsangoztunk egy Játszóházban. Öcsém, kikészített a pali. Otthon ráadtam Nóri tavalyi cicajelmezét, kifestettem, tök cuki volt. 5 perc örömködés után Márk hisztizni kezdett, hogy ő nem akar cica lenni. Oké, jelmez le. gondolkodás.... Apa után szabadon kiatáltuk, hogy legyen HORGÁSZ!!! OKÉÉÉÉÉ! Máki örül. Farsang reggele: Máki még mindig lelkes. Farsang: bemegyünk: rengeteg gyerek, sok az idegen. Máki mufurckodik, nem öltözött be, nem ment oda a bohóchoz, ült az ölemben 1 órán keresztül. (azért tátott szájjal leste az eseményeket). Na, ritkult a tömeg, maradt 5 gyerek. ÉS LÁSS CSODÁT: Máki feléledt, bandázott, játszott, bulizott.
Szóval ismét meg kell állapítanom, hogy a 2 gyerekem ég és föld. :lol: :lol: :lol:
MIT FOG MÁRK CSINÁLNI AZ OVIBAN 25-30 gyerek között??? :shock: :?

Ágota! Meggyógyultál?

Szép napot Mindenkinek: :)

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Szilcsike!

Kár akkor, hogy itt annó lereagáltuk a dolgot :evil:

Azért azt nem kéne nekik elfejteni, hogy két gyerek édesanyja vagy és nem szép dolog kiszúrni még egy szinglivel sem. Nézzenek magukba és gyakoroljanak önkritikát inkább. :twisted:
Szilcsike is a ló évében született, Tomijó pedig majom.

http://josda.zsozirisz.hu/horoszkop/eur ... szkop.html

Lemaradt az előbb, hogy én is a zártra szavaztam annó. és még az is, hogy

Kataa
Igen, köszi szépen, nagyon tetszenek, itthon megnéztem őket tüzetesen. Az ajiban viszont benne maradt az ára. hehe :lol: De nem láttam. 8) :D

Anna 2002. június 30.
Keve 2007. június 29.
halacska
 
 


Hali

Hát én is idén szeretnék még malackát :) Lassan már én leszek az utolsó, aki 1 gyerekes....
Ahogy elnézem a Disznó jellemzőket, nyugisabb gyermekre számíthatok, ha úgy dönt, hogy idén akar jönni, bár ezek a jellemzők még sok minden mástól is függenek.

Igen, Halacska is játszott nálunk Dani horgászós játékával :)

Rit
Néha nekem is szokott csak úgy a semmiből hőemelkedésem vagy lázam lenni, 1 napos és utána semmi.

Halacska
Cuki nagyon a kismacsek :) Anna de édi lehetett, látod, tudják ők.
Akkor mégiscsak tudjátok a nemét? Mert én ezen a képen nem nagyon látom.

Szilcsike
Szerintem ez teljesen normális kijelentése a lánykádnak, és őszinte. Igenis, ha a papa ott van, akkor ne újságot olvasson, hanem játsszanak együtt, teljesen jogos kívánság. Ettől még nem tart rossz irányba a lánykád, szerintem.

Nálunk is volt gyerekszáj, amin teljesen ledöbbentem:
D: - Anya, már nem fáj a torkom. Meggyógyítottam magam.
Én: - Igen, és hogyan?
D: - Hát a testem tudja hogyan kell.
Apa: - De jó, akkor minket is meg tudsz majd gyógyítani.
D: - Nem, mert ti is meg tudjátok magatokat gyógyítani, tudja azt a testetek.

Titkosodást én is támogatom.

Magdi
Szerintem ez így jó, hogy teljesen mások a tesók. Amúgy meg a látszólag egyformák sem azok. Az ovit meg majd megszokja Márk is, mint ahogy a többi kicsi, látod bandázódott is a farsangon.

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


Sziasztok!

És ki tudja hogy kell titkosodni? :D

Szilcsi!

Sajnos a melóhelyek szociális érzékenysége egyenlő a nullával :evil:

Gumicukor!

Nyugisabb a disznó gyerek? :lol: Akkor most már tuti azt akarok én is :lol: :lol: :lol:

Rit!

Tudod Emma is az 1. hónapban összejött :oops:

Szerintema titkosodástól nem hal ki a topik, már ha ugyanilyen egyszerűen lehet írni akkor is.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: