Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Esthajnalcsillag, megjöttek a szépséges tesztek, nagyon szépen köszönöm! :wink:
Remélem meg is köpködted kicsit, hogy ne mindig az a fránya 1 csík mutatkozzon rajtuk... :roll: :lol:
De ha mégis az lesz, akkor a kövi hónapban is rendelek majd! 8) :wink:

Mindenkinek további jó babásodást!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Megkaptam a csomagot esthajnalcsillag, köszönöm szépen.
szi77
 
 


De jo en voltam a lapalja 8) en arra hajtok csak :wink: :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Szia Bridget!
Én meg a tetőre!!! 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

A születési dátumod a 0801? Mert én is akkor születtem :wink: :lol:

Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Tudom mindenki a lapteture gyujt en azert megyek a lapaljara 8) :lol:

Tenyleg te is agusztus 1 :?: :idea: :shock: aztaaaa :o en 77-es vgyok 8) ssssss de csak halkan :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én 78-as :arrow: :arrow: és itt is sssss :wink: :lol:

Pussz! :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Ok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Esthajnalcsillag
Megjottek a dragasagok 8) 8) :lol:
Nagyon szepen koszonom remelem a hcg-k kozott lesz pozis is :wink:

Tyu de boldog vgyok most :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


esthajnalcsillag írta:Figyelem, próbaverzióban rendeltem 25 mIU/ml HCG, azaz terhességi tesztcsíkokat, ha beválik, és rendelitek, ez is marad a palettán!

Tesztek és áraik:


LH 20 mIU tesztcsík = 125 Ft/db.

HCG 10 mIU tesztcsík = 125 Ft/db.
HCG 25 mIU tesztcsík = 115 Ft/db.
HCG 25 mIU tesztkazetta = 250 Ft/db.
HCG 20 mIU vizeletsugaras teszt = 275 Ft/db.

Minimum rendelés 5 db!

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés banki átutalással, vagy személyesen, további infokat priviben adok meg rendeléskor.

Utánvéttel nem postázok, mert bonyolult és drága, köszönöm a megértéseteket!


Miért 400ft fixen?
Holott pl 10db teszt súlya +200ajánlott az nem 400ft.
Az 50gr-t sem ér el, talán 70vagy most 100ft a postaköltség.

Nálam a pontos összegbe kerül a csomag, nincs minimum rendelés, és nem kell előre utalni sem.

És olcsobbak a tesztek is :oops:
Vendég
 


Szia kedves Napsugar!

Köszönöm, hogy kérdezel! Látom, nyitottál egy topicot. Jó neked, hogy te annyira olcsón tudsz teszteket szerezni, bár fogalmam sincs, milyenek azok. Annyit tudok, hogy az enyémek megbízhatóak, és ennél olcsóbban egyszerűen nem tudom adni, mert akkor már be is zárhatom a "boltot".
Nemrég be akartam fejezni a tesztárusítást, mert ha üzletileg nézem, lassan ott tartok, hogy semmi értelme, de én nem ezért csinálom, hanem mert annyira kedvesek itt a lányok, és szeretnének babásodni, én pedig ebben szeretnék nekik segíteni, amennyit tudok. Értük csinálom!!!

A postaköltségen én is sokat vacilláltam, de mivel nem tudok minden egyes csomagot lemérni, egy fix árat határoztam meg, és hidd el, van, hogy én fizetek rá a postaköltségre, mert többe kerül, mint amennyit kértem érte.
A másik, hogy miért előre kérem az árat? Mert egyrészt így gyorsabb, és egyszerűbb a mai világban, másrészt meg azért, mert az utánvétes feladás borzalmas bonyolult, és rendkívül drága is, tapasztalatból írom. Volt már, hogy úgy adtam fel, természetesen a gatyám is ráment a plusz költségekre.

A csomagolóanyagról nem is beszélve, azt is beleírtam, hogy posta plusz csomagolási költség ez, boríték, tinta, cellux, de nem is részletezem tovább. Majd te is rájössz.

Sok sikert neked!

Látjátok lányok, ezért nem szerettem volna tovább csinálni, mert mindig van egy drága jóakaró! Nekem ez rosszul esik, én sosem tennék hasonlót, hogy beírok egy másik topicba, és lehurrogom annak a dolgait, szerintem ez nagyon ronda dolog!
Meg azért így alaposan elveszi a kedvemet az egésztől!

Megköszönöm, ha továbbra is tőlem veszitek a teszteket, megpróbálom ugyanúgy lelkesedéssel csinálni, ha még van rá igény!

Üdv
esthajnalcsillag
 
 


napsugar33 szerintem nem kell aláásni senkinek nem tudhatod mit tartalmaz a 400ft és azt sem milyen áron jutt hozzá esthajnalcsillag a tesztekhez és ha ezt csinálja neki is meg kell érje!!!! Nagymamám szokta mondani "még Krisztus koporsóját sem örizték ingyen!" Ez nem tisztességes amit te csináltál, vannak iratlan szabályok és te áthágtad. Aki azzal árulja a saját áruját, hogy a konkurenciát kibeszéli, rosszat mond rola az nincs mit keressen a piacon az nem jó eladó. Láttam nyitottál saját topikot akkor van hol reklámozd a termékeidet de nem kell itt rátámadj esthajnalcsillagra! Van hely a piacon és azzal, hogy áskálodsz csak magadat járattad le, legalább is nállam!!!!!

esthajnalcsillag ne légy szomoru ne is figyelj a rosszindulatu üzenetre. Mi is viszonteledok vagyunk és tudom, hogy első, hogy megérje nekünk is ha nekünk nincs minimális hasznunk inkább nem adunk el, az utánajárás és az egyébb szolgáltatásokat meg kell fizetni, ha nem szabad a vásár mindenki ott vásárol ahol ugy érzi, hogy megéri neki!

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia!
Eszem ágában sem volt lehurrogni, elnézést, ha ez igy vette ki magát.
Én egyszerűen az Apukám révén, aki belorvos, nagyker áron kapom a teszteket.
Már más női oldalon is árulom, és most ennyi az ára, amin nem hogy hasznom nincs, én is ráfizetek, ahogy Te is.
Vállalkozo is vagyok, tehát adózom, stb.

Mivel én nekem diétázni kell, van mérlegem, én lemérem a csomagokat, és utánvétezni én sem szoktam.
Nekem is utalnak, vagy pesten átveszik.
Csomagoloanyagra nem számolok fel költséget, se tintára, se celluxra.
Igaz ez is ha igy számolom 10-50-100ft kb.
Tisztában vagyok ezzel is.

A tesztek megbizhatóak, mert egy orvosi cégtől veszem, akik meddőségi központokban is használják, és a teszt maga amerikai.

Mégegyszer elnézést, hogy irtam Neked ide.
Nehogy bezárd a boltot!!!
Vendég
 


esthajnalcsillag látom hamar regáltál és nagyon precizen ovatosan és kifinomultan, gratulálok. Bár én soha nem rendeltem tőled mert nem éri meg Romániában lakom de ha Mo laktam volna tuti rendeltem volna már réggen tőled és napsugártol soha! Csak az támad rá a konkurenciára aki nem biztos saját magában és a termékeiben!!! Tudok olyan esteről amikor egy nagyméretü befektetéskor 2 eladási ügynök más-más cégtől együtt mentek a termékeiket bemutatni. Azzal kezdték, hogy egy harmadik céget blamáltak, akinek a képviselője nem volt jelen. LEhordták a sárga földig, holot mi tapasztalatból tudjuk, hogy minőségi francia áruja van. Az befektetési igazgatonő végighallgatta az ocsmánykodásukat majd szépen kirakta őket az irodából felhivta a 3. képviselőt megkérte küldje át emilbe a termékeiról szolő adatokat + a hozzá tartozó garanciákat és tehnikai vizsgálatok eredménét (azt mondták nincsene rendben a papirjai). A srác tudatlanul mindent elküldött, bebizonyitotta, hogy a másik kettő hazudott és megkapta az üzletet holott nem is volt tárgyalni a beszerző céggel. A másik kettőnek pedig megmondta nincs mit keressen nála. Na igy csináltak egy jó üzletet a nem szeretett konkurensnek. Nagyon vigyázni kell, hogyan körited az egészet!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Esthajnalcsillag!
Nyugi van oké??!!

Én úgyis tőled fogok rendelni ezután is :wink: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszönöm a kedvességeteket, és hogy megértetek!

Betty, tegnap elfelejtettem, boldog házassági évfordulót! :)

Ja, és függetlenül attól, hogy rendeltek tőlem vagy sem, én mindenkinek drukkolok továbbra is, hogy minél hamarabb babásodjatok! Nekem nincs orvosi hátterem, de azt tudom, hogy a gyermek csoda, és mindenkinek kijár, aki szeretne, és tisztességgel fel is neveli! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag
En nem akartam reagalni mert gondoltam nem ram tartozik...de azert ugy gondoltam a mai olvasottak alapjan igen is megirom a velemenyemet :roll:

En ha jol tudom te itt a topikban arulsz es aki akar vesz toled.Van folotted meg 1topik o is arul...mindenki sajat arral es mi eldontjuk kitol es mikor es hogy es mennyiert :!: napsugi lehet olcsobb de ez egy babas oldal es b abavarok,kismamik es anyukak vannak itt akik nem az uzleti 10-20ft-s olcsobb arujaert beszol a masiknak :roll: Nekem is igy jott le napsugi irasa :roll: Ha valakinek az kell ott vesz de lehurrogni a masikat egy ilyen forumon szerintem se szep dolog :?

Ha jol olvastam lejart es meghosszabbitott tesztek az ovek hat talan ezert olcsobb...es ha o semmit nem keres rajta o fizet ra az is az o dolga.Te aruld ugy ahogy neked jo!Szukseg van rad es nem eroszak a disznotor :roll:

Es ha mar itt tartunk en ugye kulfoldon elek es ott a boltban vett tesztek atszamitva egy csomag amiben 5vgy7db van 7500ft :!: :!: :!: A hcg teszt meg 2500ft 1darab :!: :!: :!: nekem mindnkepp megeri toled rendelni :wink: es Magyar viszonylatban is szerintem jol jar mindenki...persze a masik topikokban levok is olcson adjak lehet olcsobban nalad majd mindenki eldonti hol vesz :? Neked pedig nagyon szepen koszonjuk,hogy itt vgy es maradtal a "vevok" megvannak elegedve az,hogy a konkurencia mit mond hat ne foglalkozz vele :wink:

Es tenyleg milyen kis diplomatikus voltal :shock: :) Jah es hoztam neked valamit :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Esthajnalcsillag, köszönöm szépen a köszöntést :) ari vagy!

És mint már mondtam (írtam) is, rám számíthatsz :wink:
puszika!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon jó a kép! És teljesen igazad van! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


bridget0801 írta:Esthajnalcsillag
En nem akartam reagalni mert gondoltam nem ram tartozik...de azert ugy gondoltam a mai olvasottak alapjan igen is megirom a velemenyemet :roll:

En ha jol tudom te itt a topikban arulsz es aki akar vesz toled.Van folotted meg 1topik o is arul...mindenki sajat arral es mi eldontjuk kitol es mikor es hogy es mennyiert :!: napsugi lehet olcsobb de ez egy babas oldal es b abavarok,kismamik es anyukak vannak itt akik nem az uzleti 10-20ft-s olcsobb arujaert beszol a masiknak :roll: Nekem is igy jott le napsugi irasa :roll: Ha valakinek az kell ott vesz de lehurrogni a masikat egy ilyen forumon szerintem se szep dolog :?

Ha jol olvastam lejart es meghosszabbitott tesztek az ovek hat talan ezert olcsobb...es ha o semmit nem keres rajta o fizet ra az is az o dolga.Te aruld ugy ahogy neked jo!Szukseg van rad es nem eroszak a disznotor :roll:

Es ha mar itt tartunk en ugye kulfoldon elek es ott a boltban vett tesztek atszamitva egy csomag amiben 5vgy7db van 7500ft :!: :!: :!: A hcg teszt meg 2500ft 1darab :!: :!: :!: nekem mindnkepp megeri toled rendelni :wink: es Magyar viszonylatban is szerintem jol jar mindenki...persze a masik topikokban levok is olcson adjak lehet olcsobban nalad majd mindenki eldonti hol vesz :? Neked pedig nagyon szepen koszonjuk,hogy itt vgy es maradtal a "vevok" megvannak elegedve az,hogy a konkurencia mit mond hat ne foglalkozz vele :wink:

Es tenyleg milyen kis diplomatikus voltal :shock: :) Jah es hoztam neked valamit :roll:

Kép



Köszönöm a kedves szavakat!!!
Na ezt nem gondolta az ember!!!
Én nem bántottam senkit...nem is ismertek, hogy min mentem már 8év alatt keresztül, de nem is tartozik senkire.
/Pco+ir, +pm alulműködés/
Tisztában vagyok, hogy mindenki küzd.
Ha valakinek pedig nem tetszik, hogy vannak olcsóbb tesztek, akkor sajnálom.
Most az LH csak akcios, a későbbiekben sem lesz drágább 120ft/db.
Én segiteni szerettem volna, mint ahogy már nagyon sok női/babás oldalon teszem, 3.éve.
Most nem sosolom fel, hogy hol...kb 25 féle topikban/fórumon.
Mindenki hálás, mert pozitivat teszteltek!

Én nem irok Nektek ilyen csúnyákat, mint itt előttem páran, mindenkinek csodaszép babavárást és minél hamarabbi pozitiv teszteket kivánok!!!
Vendég
 


Szerintem itt nem bántott meg senki senkit, csak mindenki leírja a véleményét.
Nekem tök mindegy, ki, honnan veszi, én azt tudom, hogy maradok a jó megszokottnál, ahol eddig sem volt semmi probléma.
5 forinton meg tényleg nem vacilálok.
Ha például van egy fogorvosod, vagy mit tudom én, nőgyógyászod, és ha beköltözik a városba egy új doki, gondolom nem fogsz átmenni hozzá, mert 500 ft-tal olcsóbb, hanem maradsz a megszokottnál.
Ilyen egyszerű.
Én nem akartam senkit megbántani, de had én döntsem el, hogy mit, honnan, mikor, és kitől veszem.
Ennyi a véleményem erről az egészről :arrow: és kész.
És még valami: Nem mi kezdtük ezt az egészet, hanem te jöttél ide lehurrogni Esthajnalcsillagot....így indult.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.03.10 12:38-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Napsugi
En nem irtam neked csunyan :roll: ugyhogy nem ertem miert nekem mondod :roll:
De ha visszaolvasod magad minden irasodban ott van a sajat reklamod :?
Tenyleg ugy hangzott ahogy itt mi vettuk a lapot de ezek szerint itt mindenki teved :?: :roll:

A lenyeg a lenyeg biztos lesz aki toled rendel mert van akinek az olcsosag szamit de van olyan vevo is aki a megszokott helyre megy meg ha picit dragabb is :wink: Kereskedelmit vegeztem es tudod van vgy 5fele vevotipus :wink: Ezert is biztos,hogy mindenki megel egymas mellett. :wink: Ezzel viszont tenyleg most Esthajnalcsillagnak csinalod a reklamot :roll: Az meg tenyleg nem ide tartozik ki min ment keresztul...hisz itt most a tetszekrol van szo :idea:

Mindkettotoknek tovabbi sok vevot kivanok de szerintem mindenki irogasson az o topikjaba :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.03.10 12:40-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hűha, még mi írtunk csúnyákat? Hát azért ez érdekes! Itt a legcsúnyább kifejezés is a Leszarom, de ez is csak egy filmtabletta neve :lol:

Napsugár, ha már idézetekből élsz, azt is láthatod, hogy sok sikert kívántam neked, nem állok az utadba, tedd a dolgodat, és mint olvashatod, senki nem ezért orrolt meg rád, hanem mert otrombán belerondítottál az én dolgomba! Maradj a helyeden, én is maradok itt, és ennyi, akkor senki nem bántja közvetlenül a másikat.
Amúgy meg ha nem tartozik senkire, hogy mennyi bajod van, miért írod le? Nekem is nehezen jöttek össze a kicsinyeim, nem titok, ha bárki kérdez, válaszolok, de szigorúan privátba, ez a topic nem erről szól!

Bridget, köszi a tablettákat, egyet már be is kaptam. :lol:

Betty, neked is köszönöm a bizalmat!

Szerintem zárjuk is le ezt a témát, erre kérek mindenkit!
esthajnalcsillag
 
 


A tabit csak poenbol kuldtem :oops:

Ok zarjuk le :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lenyeg a lenyeg ep tegap teszteltem egy baromi eros pozitivat 8) na nem hcg :roll: lh es ezt meg az egyik topikbarinomtol kaptam ugyanis o mar babas es a maradekjat ideadta 8) abbol lottem el tegnap egyet :roll: dehat apa nincs itt :( ez a honap nekem nem er :cry: na de majd a kovetkezo :twisted: 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tudom, hogy poénból küldted, én meg poénból vettem be :lol:

Apa nem tud küldeni egy kis "anyagot" fénypostával? :lol: Érted, mire gondolok, ugye? :wink: :lol: Na persze ez is csak vicc, a kövi ciklusodban biztosan sikerrel jártok majd!
esthajnalcsillag
 
 


sziasztok,
én egy konkurencia vagyok :) /különben mi már beszéltünk esthajnalcsillag emailen:)/ , majd írok privit.
de most nem tudom megállni, hogy ne fejezzem ki egyetértésemet, hogy ki vagytok akadva, én is kivagyok... főleg napsugár topikinditóján!. nekem egyértelmű volt, hogy ide nem jövök, magasabb áraim is vannak, mentségemre én egy egész áruházat bérlek, a teszteken én sem fogok meggazdagodni, de nem is akarok,
de az, hogy valaki belerondít a másik kialakult topikjába, az gusztustalan.
Bocs lányok, de nem bírtam megállni.
Szép napot !!!!

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Nem beleronditottam, ha megnézitek az első kérdéseim...kérdeztem, hogy miért 400ft a posta.
stb
Én is oldalt működtetek...csak nem reklámozom, mint vercsi :lol:
Ugye milyen jó reklámot csináltam?
fel vagyok bérelve:D
Vendég
 


Sziasztok!

Napsugár, oké, hogy megkérdezted miért 400 ft, de az, hogy"Nálam a pontos összegbe kerül a csomag, nincs minimum rendelés, és nem kell előre utalni sem.És olcsóbbak a tesztek is." nem kell "leszólni" a másikat.

Tényleg az az igazság mindenki onnan rendel, ahonnan szeretne!


Ha visszaolvasod a topicot Esthajnalcsillag nem csak teszteket árul itt a lányoknak, hanem mindig jó tanácsokat ad és a legnagyobb szeretettel küldi a megbabonázott "pozitív" teszteket. :lol:

Aki Tőle rendel mindezért és a tesztek jó minőségérét teszi!
Bocsi, de én sem tudtam megállni :)

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, milyen cuki a kutyán tentéző babád. :)
esthajnalcsillag
 
 


Csillag!

Én is remélem ha sikerül a baby, ilyen aranyos lesz :lol:
és a kutyákat is nagyon szeretem:)

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Én eddig más női oldalakon adtam tanácsokat, mert 8éve küzdök a babáért.
De itt is adtam már más topikban.
Sajnos elég sok dologban otthon vagyok.
Épp ezért tudom, hogy sokszor 5forint, az is pénz...kb tesztekre az elmúlt 3évben össz 100-200ezret biztos elköltöttem, mig a dm-ben vettem ovu tesztet vettem, meg patokában havi több terhességit.

És tényleg 1éve sokat segitettem más oldalakon, ugyhogy elnézést, hogy ide bármit is irtam.

De most már tényleg megyek, sok sikert mindenkinek.
Vendég
 


Napsugi most mar huzz innen a sunyiba es ne hergeld az embereket :twisted: Minekunk ezzel segits legyszi...es elore is koszonjuk.Nem tom,hogy nem lehet megerteni,hogy maradj a te "placcodon" :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocs de ugyanolyan jogom van bárhol fórumozni, mint Nektek.
ha irtok, reagálok, ez a minimum!!!
Az huzzon innen, aki ilyen kedvesen beszél ember társával!
Nincs itt senkinek placca!!!

Ezt kikérem magamnak!
Nézd csak meg, más fórumokon is ott vagyok.
Nem is olyan kevés ideje!
Ha nincs kedved olvasni, ugorj át.
Vendég
 


Sziasztok!

A dologhoz csak annyit fűznék: Akinek drága Esthajnalcsillag teszje, majd megkeresi magától az olcsóbbat. Könnyű egy bejáratott topicban reklámozni... :roll:
És milyen érdekes, hogy az első támadó jellegű hozzászólás mentegetőzős, önsajnálatossá változott, mikor egy emberként reagáltatok. :D
Napsi, sztem söpörjön mindenki a saját portáján! Köszi!

Esthajnalcsillag, ne keseredj el, megvan a törzsgárdád, nekünk nem kell semmit magyarázni, mentegetőzni, mi a te árudban bízunk! :lol:

Szép napot csajok!
jenny29
Mór
 
 


Igy van, én sem értem a támadást...
Ez a Ti törzsgárdátok!

További sikereket!
Vendég
 


bridget0801 írta:Napsugi most mar huzz innen a sunyiba es ne hergeld az embereket :twisted: Minekunk ezzel segits legyszi...es elore is koszonjuk.Nem tom,hogy nem lehet megerteni,hogy maradj a te "placcodon" :roll:


Bridget, itt untad meg?? Betelt a pohár? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok, egy pici emlékeztető:

Tesztek és áraik:


LH 20 mIU tesztcsík = 125 Ft/db.

HCG 10 mIU tesztcsík = 125 Ft/db.
HCG 25 mIU tesztcsík = 115 Ft/db.
HCG 25 mIU tesztkazetta = 250 Ft/db.
HCG 20 mIU vizeletsugaras teszt = 275 Ft/db.

Minimum rendelés 5 db!

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés banki átutalással, vagy személyesen, további infokat priviben adok meg rendeléskor.

Utánvéttel nem postázok, mert bonyolult és drága, köszönöm a megértéseteket!
esthajnalcsillag
 
 


betty615 írta:
bridget0801 írta:Napsugi most mar huzz innen a sunyiba es ne hergeld az embereket :twisted: Minekunk ezzel segits legyszi...es elore is koszonjuk.Nem tom,hogy nem lehet megerteni,hogy maradj a te "placcodon" :roll:


Bridget, itt untad meg?? Betelt a pohár? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nem de azert tenyleg mindennek van hatara :evil: Valaszolni mar nem fogok mert tenyleg szeretnem ha normalisas tudna tovabb folytatodni itt a topik :roll:

Jelentes
Tegnap is tok pozi volt a tesztem :shock: remelem ma mar nem mert 3nap pozi teszt az mar nem a legjobb :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

A Babanet nevében szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy bár a fórum természetesen nyilvános, és mindenkinek szíve joga a véleményét kifejteni, a békesség kedvéért szeretnénk, ha a Társalgóban mindenki megpróbálná saját és mások méltóságát is megőrizve folytatni az eszmecserét.

Emellett azt gondolom, hogy ha valaki új emberként csatlakozik egy adott, régebben futó topikhoz, neki illik alkalmazkodni a társasághoz. Más "üzletét" rontani ilyen helyzetben meglehetősen etikátlan.

Kérek mindenkit, hogy a fentiek figyelembe vételével folytassátok a továbbiakban. Kívánok mindenkinek mielőbb gyermekáldást, csíkosodó tesztet.

Üdv:

Dia a Babanettől
dia
Budapest
 
 
 


Koszonjuk Dia :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kedves Dia, szerintem írhatom minden jelen topicot kedvelő és látogató nevében, hogy szívünkből szóltál, köszönjük szépen!
Én is a béke híve vagyok, ezért próbálok vén bölcs :lol: módján továbblépni, s ezt a témát ezentúl figyelmen kívül hagyni.
Szeretném újra erre kérni a többieket is, köszönöm!!!

Bridget, ha jól értelmeztem, nem az "énféle" teszteket használod, ha netán véletlenül holnap is pozitív lenne, de remélem nem, akkor próbaképpen azért lőjj el egyet az általam küldöttekből, kíváncsi vagyok az eredményre. De 2 napig pozitív szokott nekem is lenni sok esetben, ezzel még semmi baj nincs. :)
esthajnalcsillag
 
 


Köszi dia!
Alkalmazkodom a "világ"elvárásához!

Bár 2005regisztráltam, és eddig más topikokban irtam!
Nem hiszem, hogy rontottam volna bárki "üzletét"
Sőt fellendült a topik :lol:
Vendég
 


Ja igen, és mindig elfelejtem írni, hogy aki már esetleg "bekapta a legyet" :lol: , szóval babás lett, az se felejtkezzen el rólam, rólunk, szívesen látnám a picúr sztár UH-os képecskéit, vagy csak örülnék, ha megírná, mi újság a picivel és anyucival!

Meg persze továbbra is várom a tesztképeket akár LH-ról, akár HCG tesztről van szó. Hőmérőzéssel, vagy bármivel kapcsolatban kérdésetek van, ha tudok, segítek!

Pusz
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Csillag, ha sikerül felteszem majd a LH tesztekről a képet :lol:

Ha most sem sikerül a baba, mennem kell HSG vizsgálatra :cry:

Szorítsatok Nekem!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Nagyon szurkolok, remélem, most sikerül a baba!!!+++++++++++
esthajnalcsillag
 
 


napsugar33 írta:Köszi dia!
Alkalmazkodom a "világ"elvárásához!

Bár 2005regisztráltam, és eddig más topikokban irtam!
Nem hiszem, hogy rontottam volna bárki "üzletét"
Sőt fellendült a topik :lol:


Figyu mar Dia az egyik moderator es nem az egyik pajtasod a bnet-rol...nem az volt a problema,hogy rontod az uzletet de most mar komolyan nem tom eldonteni te ennyire primitiv vgy vgy csak 1szeruen nem erted mi mit mondunk :roll:

2005-os regisztraciod meg nem jelent semmit :lol: a 36hsz-eddel amit 1evben 1szer epp bejelentkeztel es valamilyen hirdetest adtal epp fel...ennyi...a lenyeg az ki mennyift hasznalja...na mind1...Nagyon orulnek ha mostmar nem ronditanad ezt a topikot mert engem konkretan irritalnak a gunyos irasaid :roll: priviben ha szeretned megbeszeljuk de hagyd mar vegre ezt a topikot :twisted: Tudom ezt se hagyod szo nelkul mert...na de mind1 a lenyeg en nem irok ezentul neked itt csak is priviben mert en tiszteletben tartom mas topikjanak a tisztasagat...ennyi...agyooo :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Esthajnalcsillag
Ne hari ram...most mar en is bolcs modjara probalok atnezni rajta :roll:

Na majd minnya lovok egy tesztet es megleatjuk most milyen lesz :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget0801 írta:
napsugar33 írta:Köszi dia!
Alkalmazkodom a "világ"elvárásához!

Bár 2005regisztráltam, és eddig más topikokban irtam!
Nem hiszem, hogy rontottam volna bárki "üzletét"
Sőt fellendült a topik :lol:


Figyu mar Dia az egyik moderator es nem az egyik pajtasod a bnet-rol...nem az volt a problema,hogy rontod az uzletet de most mar komolyan nem tom eldonteni te ennyire primitiv vgy vgy csak 1szeruen nem erted mi mit mondunk :roll:

2005-os regisztraciod meg nem jelent semmit :lol: a 36hsz-eddel amit 1evben 1szer epp bejelentkeztel es valamilyen hirdetest adtal epp fel...ennyi...a lenyeg az ki mennyift hasznalja...na mind1...Nagyon orulnek ha mostmar nem ronditanad ezt a topikot mert engem konkretan irritalnak a gunyos irasaid :roll: priviben ha szeretned megbeszeljuk de hagyd mar vegre ezt a topikot :twisted: Tudom ezt se hagyod szo nelkul mert...na de mind1 a lenyeg en nem irok ezentul neked itt csak is priviben mert en tiszteletben tartom mas topikjanak a tisztasagat...ennyi...agyooo :lol:


Akkor most miért irtál? :lol:
Amig irsz, én válaszolok, ez a minimum illendőség :lol:
Ki is tilthattok, ha akartok :lol:
Én u.jogu felhasználó vagyok, mint bárki.
Vendég
 


ti tiszta dilik vagytok :shock:

Kép
Kép
melisch
 
 


Amugy Te vagy a primitiv...nem én.
Nekem 2 diplomám van...de látszik, hogy neked nem volt gyerekszobád.
És még magyarnak nevezed magad??? :evil:

Ja és tudom mi a tulaj, és moderátor feladata.
mert én is az vagyok, más oldalon...de attól még senki nem lesz Isten, hogy itt fenyegetőzik, hogy ne irjon ide bárki, akárki, csak akit ő itt látni akar.

Én nem bántottam senkit, kérdéssel kezdtem, aztán sejtettem, hogy balhé lesz, megszoktam, ez a magyar szokás, hogy nem férmeg ember ember mellett...ezért kértem is elnézést, olvass csak vissza.

Valószinű rossz napom volt, mikor megtudtam, hogy a 12.lombikom sem sikerült...

Aztán Ti nekem estetek.
Igy válaszoltam.
De én is tudok olyan képet gyártani, amin a leszarom tabletta van.
csak azt irnám rá, hogy Nyazsgem!!!
És elnézést Esthajnal, ezt Bridget0801-nek szántam!!!

Maradok tisztelettel!!
Kiss Napsugar
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: