Új privát üzeneted érkezett!

timi én is azt mondanám, hogy korai még - mondom ezt én, akinek már megvan a babakocsija! :)
Tényleg jó vétel, de a következő hónapokban biztos sok kocsit látsz majd, ki is tudod őket próbálni, és kikristályosodik, hogy milyet szeretnél. Egyébként vízszintesig dönthető a háttámlája?

Kép
salsifraga
 
 


salsifraga: TOMA márkájú kétfunkciós nagyon szép ezüstszürke babakocsi,mózeskosárral,táskával esővédővel.Nagyon jól lehet téliesíteni.A háttámlát három szögben lehet állítani

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


és neked hogy-hogy megvan a babakocsid?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 

 
 

timi, azért kérdeztem a háttámlát, mert - bár gyakorlati tapasztalatom nincs - azt mondják, hogy 6 hónapos koráig teljesen vízszintesen kell feküdnie a babának, a gerince miatt. Ezért kell a teljesen 180 fokig dönthető háttámla. De ami nem teljesen vízszintes, szoktak bele tenni merev aljú mózest, de nem tudom, az mennyire megoldás.
Gyakorló anyukák, szerintetek?

Ja, az én babakocsim.. Na, hát az úgy volt, hogy volt egy álombabakocsim, egy tök klasszikus, nagykerekű darab, ami alapjáraton olyan 200 ezer ft, úgyhogy le is mondtam róla, de mindig nézegettem, hogy hűha...
Aztán megláttam a vaterán olcsón... akkor még nem is voltam terhes, gondoltam, azért ez agyrém, de a férjem azt mondta, hogy ha már annyit nyavalyogtam, hát rendeljük. És klikk, és megérkezett, és kb. akkor lettem terhes... :D Azóta a pincében figyel...

Kép
salsifraga
 
 


salsifraga: teljesen dönthető, mert 3 fokozatos, meg a képen is úgy van, hogy teljesen fekve.
és ti mennyiért rendeltétek végül meg? küldj róla képet.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


timi: 60 ezer volt. Ez egyébként egy gyönyörű, ám nem praktikus babakocsi. :roll: Szóval óriási nagy, nehéz, hatalmas kerekekkel. Sokan azt mondanák, hogy nem vagyok normális, de nekem ez tetszett. Ez az egyetlen idiótaságom a babázással kapcsolatban! :lol: Nálunk csaknem minden busz alacsonypadlós, de nem is nagyok a távolságok, hát, majd meglátjuk!

Itt a jármű:

http://www.poppet.hu/catalog2/catalog/p ... cts_id=589

Kép
salsifraga
 
 


sziasztok! most megyek aludni, mert korán kell kelni,de majd holnap jelentkezem. Jó éjt!
boldog baba várást!

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


T.timi én nem azért írtam hogy esetleg nem érdemes-e várni, mert nehogy baj legyen, hanem mert esetleg nem változhat-e még az izlésed, nem bánod-e meg a túl gyors döntést. De ha tuti vagy benne, ez a nagy szerelem, akkor hajrá, nem szabad elszalasztani ennyiért :D

Salsifraga jól néz ki a tied is és majdnem harmadáron tényleg kár lett volna ott hagyni ha ez volt a nagy szerelem.

Én is sasolok egy kocsival, nagyon tetszik, egy gyerekre is lehet használni, vagy egy nagyobb és egy újszülöttre, akkor a nagyobb van felül, alatta az újszülött. Majd ha már tud ülni a pici akkor ő kerül hátra, elől a nagy. A plussz ülés meg könnyen eltávolítható, később amikor a nagynak már nem kell. Én még várok vele azért, de ha minden rendben lesz, akkor szerintem ez lesz nekünk:

Kép

Kép

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó örülök, hogy tetszik a kocsim! :)

Nagyon tuti, amit te néztél ki, tök jó, hogy két lurkó elfér benne, és mégse nagy batár! Azt nézem, a kicsinek milyen jó kuckós ott hátul. :wink:

Kép
salsifraga
 
 


nyufó: eddig, még nem írt vissza a csaj aki eladja a kocsit, de ha ír akkor megvesszük, mert nagyon tetszik mind kettőnknek, ami azért elég ritka, hogy elsőre teljesen tetszen mind kettőnknek. és ennyi pénzért meg vétek ott hagyni, a színe miatt sem lesz gond, hogy még nem tudjuk mi lesz. Alig várom írjon a nő :lol:

Egyébként egy kérdés, hogy nektek van autotok? Szerintetek nagyon fontos, hogy legyen autó ha van baba??

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


timi
én nem vagyok babonás annyira, de én nem mernék venni semmit se még...mi Balóval is kb a 8 hónaptól kezdtünk el vásárolni, addig max egy kiszokni vettünk:) jó az ikrekkel október végére mindent be akarok szerezni. Amúgy kocsi csak akkor praktikus főleg ha megengedhetitek magatoknak, valaki tud vezetni:) illetve meg kell nézni mennyit utaznátok vele havonta, mert ha a garázsba áll akkor is sokba kerül. Nálunk a szülők 200 km-re laknak havonta járunk haza kb., most meg majd 3 gyerekkel jól jön a focus.

nyufó
eredetileg én is testvér kocsit nézegettem az elején meg hordozó kendő és Balónak az esernyőre csukható...ez volt az elképzelés:)) most batár nagy ikerkocsi a gyerek meg hámon:)

salsifraga
vidéken laktok vagy városban? Baló első babakocsija ilyen volt és végem volt vele, se buszra se semmilyen tömegközlekedésű járműre nem fért fel, DÖGNEHÉZ!!! nem most a gond mikor 3 kilós a gyerek hanem mikor 13 lesz:) 20 volt használtan és gyönyörű de akkor is...ez ment a nagyihoz vidékre és vettünk egy kisebbet.

nekem a legfontosabb a kocsi súlya és szélessége még akkor is havidékre költözünk majd. a kerékkel leszek bajba, mert városba a kiskerék jó vidékre a nagy, de nem tudom hol leszünk jövőre:S

KépKép

KépKép
msi22
 
 


monka
hát ez a történek a húgoddal:)))biztos családi legenda lesz belőle majd:))

Zöldtea
gratula a vizsgához! szurkolok a többihez is:))))

Vestal
Nem ma látogatod meg a dokidat? majd irj ha végeztél:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Sziasztok!

Kellemes napot! Bár odakint zord az időjárás... ki se dugom az orrom. :D

Kép
batsy
 
 


msi22: hát nekem van most autom, 2 éves újonnan lett véve 2008-ban. csak az a baj hogy mostmár nagyon sok a törlesztője, meg a casco meg a kötelező, és hát emiatt gondoltam jobb lenne eladni és akkor az a sok pézn megmaradna. viszont az biztos hogy úgy kényelmesebb lenne, de más is elvan ha nincs autója. nem?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


timi
hát ha nincs szükségetek a kocsira akkor lehet jobban jártok ha eladjátok, más is megvan kocsival persze, nekünk is csak 3 éve van. de te tudod mennyire használjátok..vagy esetleg ezt eladjátok vesztek egy idősebbet aminek nincs casco viszont rizikósabb is hogy javítani kell..hát ezt nektek kell eldönteni

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Apa nem akarja, mert ez tényleg egy marha szép kocsi, meg új is csak hát sokba van. Igazából most is alig használjuk. Nem tudom, hogy gyerekkel annyival többet használnánk!?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


jut eszembe előbb utána kell járni a hitel résznek hogy mennyi van a kocsin mennyiért tujátok eladni, van e valami bünti hogy kifizeted egybe a kocsit, nem tudom svájci frankba van a kocsihitel? ha igen így mostani árfolyamon mennyi hitel van rajta...stb hát ha jól sejtem buktok rajta majd...de annyira nem vágom az autóeladás hitel dolgot, mi kp-ba vettünk használtan, lakás mellé még egy hitel nem ment volna...

KépKép

KépKép
msi22
 
 


hát gyereknél ami előny ha beteg tudod rögtön vinni dokihoz márha apa nem vitte el éppen melóba, de más is viszi bkv-n, attól függ mennyire kirándulósak vagytok , mennétek e majd a gyerekkel erre-arra, meg ha vendégségbe mentek tudtok vinni minden motyót, gyerekkel praktikus, csak el kell dönteni mennyit ér meg nektek a kényelem...

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Timi: ha el akarod adni a kocsit, akkor jól mondja msi, előbb meg kell érdeklődnöd, mennyi a fenálló tartozás még rá. Ha csak áron alul tudnád eladni a kocsit, akkor bizony rá kell fizetni.
Rajtam válás után maradt egy svájci frank-hiteles nissan..... egyedül küszködtem vele, a két gyerek mellett... Nagy nehezen sikerült egyes-egyedül (közvetítő nélkül) eladnom, s 100 ezer maradt még a kezemben..... persze ez nem most volt, hanem 2006-ban. De kereskedésbe beadni nem szabad.

Kép
batsy
 
 


batsy
neked is szép jó reggelt!:)

hát itt szakad, sajna nem tudunk menni sehova se, de a bgyerek amugy is beteg lett mára:SSSSS szóval amugy se. lehet vasárnap a sok gyerek között szedett össze valamit:S láz és hasmenés....máciusba már benyaltunk egy rotát, csudi jó lenne még egy főleg hogy akkor is elkaptam én is. majdnem kórház lett mindkettőnknek:(((

KépKép

KépKép
msi22
 
 


msi: Szió! Hűha, nem irigyellek. Szegény manó.... Gondolom akkor irány a doki.
Nálunk egész éjjel szakadt, most nem esik, csak a szél dühöng. Unalmas már ez az idióta időjárás, s ahogyan olvastam, egész júniusra ilyet ígérnek... :(

Kép
batsy
 
 


Hát szívesen megyünk ide-oda de szerintem azt vonattal is meg lehet tenni, mi nem nagy városba lakunk, ott nincs távolság.
A kényelem is fontos, de az nekem sokkal sokkal fontosabb, hogy minden meglegyen a gyereknek, mint egy autó.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


batsy: ez ilyen családon belüli mutatvány lenne.. bár még ők sem tudják, csak az én felemből pattant ki.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


akkor most neked sincs kocsid?

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


timi
akkor hajrá ,apát meg kell győzni, de mielőtt ölre mentek (apa ugye ragaszkodik a kocsihoz) előtte tényleg érdemes utánanézni a hitelnek, aztán lehet mérlegelni vitatkozni:))))

batsy
igen ma megyünk dokihoz ma, csak délután van, addig lázcsillapítok és diétáztatok:S

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Timi: Igen, meg lehet tenni vonattal is, csak nem mindegy az mennyibe kerül. Plusz ahová mész, kell-e még buszra fizetni, ilyesmi.... na meg felpakolni a gyerek cókmókjait.
Nálunk itt Ráckeresztúron muszály, hogy az embernek legyen autója. Nálunk nincs vonat, csak a szomszéd városkában, s oda is távolsági busszal lehet átjuni, ami hajnalban sűrűbben közlekedik, no de napközben..... Ez még mind hagyján... de a szomszéd városka állomás felőli része bővelkedik romákban, így nem túl biztonságos arrafelé... Háziorvosunk van itt helyben, de pl. a babát már Martonvásárba kell átvinni majd....
És egy húszéves opel omegánk van (a volt férjemé volt), állati megbízható autó.... igaz,hogy ezen is kell néha ezt-azt cserélni, de melyik autón nem? S kényelmes nagyon... simán befér a fiúk mellé hátra a babaülés... :D

Kép
batsy
 
 


Msi: nem éppen a legjobb program. Én csak négy éve lakom itt, Gyálról költöztem ide a páromhoz, s ott olyan tündér dokinénink volt, 2 éves korukig a fiúk még a rendelőt se látták. Mindig kijött hozzánk, s soha semmit nem fogadott el. Szegény már nincs közöttünk, de soha nem feledjük el.... Nekem is dokinénim volt, gyerekkorom óta ismertem. Szerintem kevés ilyen orvos van. :D

Kép
batsy
 
 


batsy: nálunk, minden helyben van, a doki, a vonat, minden, az meg ha elmegyünk ide oda kirándulni az nem mindennapos, meg szerintem ha már akkora a gyerköc hogy érdemes vele kirándulni pl. 3 éves akkor már nem kell annyi cucc szerintem.
a mi kocsinkat 2008ban vettük, teljesen újonnan.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Timi: Az tök jó, ha helyben van minden. Akkor annyira nem szükségszerű, hogy ott legyen az a csillivilli autó, no meg a nagyösszegű törlesztőrészlet, biztosítás, kötelező szervízeltetés. Én is imádtam a nissanomat, de egyedül nem tudtam volna megtartani.... szegényt nagyon megsírattam.
De süket vagyok..... :D Most nézem,hogy oroszlányi vagy.... naná, hogy ott a vonat....

Kép
batsy
 
 


batsy: igen, nem mintha ez olyan hűű de extra város lenne, ilyen kisebb város, de minden van, doki, védőnő, bolt, gyógyszertár, játszótér, bölcsi, óvi, suli.. minden. szóval igazából csak a kirándulásokhoz, meg csavargáshoz kell utazni.
A költsége meg nem annyira hiszem hogy több vonattal, mint autóval a mostani benzin árakkal...

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Biztosan szép város. Jó, hogy ennyi minden megvan. Ráckeresztúr inkább valamiféle községi ranggal rendelkezik, bár nem vagyok jártas benne.... Doki van, kettő is... de kisgyermekorvos nincsen. Van egy gyógyszertárunk, 2 coop bolt (ami magánkézben van, s állati drága), egy cba, ami olcsóbb, s egy általános suli, egy óvoda.... Játszótér például nincs, ezen meg is akadtam, s erre párom azt mondta, minek kéne, hiszen mindenkinek van nagy udvara.... de könyörgöm nem mindenkinek tellik hintaállványra, csúszdára, mászókára.
Én egyszer mentem el a fiaimmal tömegközlekedéssel a szüleimhez, Gyálra.... (útvonal: távolsági busszal Ercsi, utána vonattal Kelenföld, ott a 103-as busszal a Népligetig, onnan metró Határ útig, s onnan gyáli járattal a végállomásig) Oda-vissza több mint ötezer volt az utiköltség.... rettenet.

Kép
batsy
 
 


kilépek egy órácskára. Majd jövök.

Kép
batsy
 
 


batsy
hát nálunk is mindig kijön a gyerekorvos ha hívom és egy forintot nem fogad el, nagyon aranyos és segítőkész, mikor márciusban bárányhimlőre középfülgyulladásunk lett este 8kor itt hívogatta a kórházakat nálunk hogy hol látnák el bárányhimlősen a gyereket...

KépKép

KépKép
msi22
 
 


batsy: az a jó, hogy mi ha megyünk is ide oda, az Tatabánya, Tata, Székesfehérvár az meg mind csak felszállunk ott meg leszállunk ennyi. Pestre nem sokat megyünk max állatket, késöbb vidámpark azt meg ki lehet birni.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Jó reggelt kismamák!
Hogy vagytok ilyen csúnya reggelen?

Mi pont mielőtt megtudtuk, hogy babánk lesz döntöttük el, hogy lecseréljük a 7,5 éves Toyota Corrolánkat, mert a két majd 180 cm-es fiam már nehezen fért el a hátsóűlésen, kaptunk egy jó ajánlatot egy fiatal nagyobb kombira, hát beleraktuk minden spórolt pénzünket, gondoltuk a toyotát majd hamar eladjuk (addig kölcsönkaptuk az árát). Hát 2 hónapja nem tudjuk eladni annyira nem mennek most az autók (pedig ez szinte új állapotban van), aki vitte volna olyan bagóért amiért mi nem adjuk, mert nem tudjuk visszaadni a kölcsönt. Szóval most van egy kombink amibe a két nagyfiú közé befér majd a baba, de szobára Neki nincs már pénzünk. Jó abszurd mi!?
Egyébként mikor a fiúk születtek nekem (nincs 2 év különbség köztük), nekünk se volt autónk, én simán mentem boltba eleinte egyik volt a kenguruba, másik a babakocsiba, később biciglin egyik elöl, másik hátul, kormányon meg a kosár. Túléltük, akkor ez természetesnek is tűnt.
Szerintem az ember mindig tud alkalmazkodni ahoz ami van.
De persz ez azért 14-16 éve volt, most már nekem is természetesnek tűnik, hogy van autónk.

Kép
nlzs
 
 


sajnos ez a gyerek cucc vásárlás nem befojásol semmit.nekem is van rengeteg ruhám,új bodyk is vannak..bizni kell a piciben és beszélni hozzá h vigyázzon magára odabent.bár én sem vennék még semmit a babának,majd max a 12 hét után,de addig nem.de ha a babonát nézzük akkor az itthoni ruha is bajt okozhat.de ezek már örökölt rucik.nem dobhatom ki őket azért mert babonás vagyok pl.szoval nehéz dolog ez.

a volt osztálytársam is babát várt,szépen megvoltak a baba cuccok,de nem korán vásárolt.kb 2 hét lett volna a szülésig és meghalt a baba mert a nyakára tekeredett a köldökzsinor,megfojtotta magát :cry: ha baj akar jönni,bármikor jöhet sajnos.de bizzunk és higyünk a babánkban,más nem tehetünk,ez az egy dolog amibe mi nem tududnk beleszolni.
az egyik fórumon is olvastam h 26 hét körül meghalt a baba,ez annyira szörnyű :cry: :cry: ezért nem szeretek már fórumozni mert mindig olvasok ilyenekről és ez nem tesz jót :cry:

KépKép
bettike83
 
 


T.timi nem akarlak keseríteni de biztos hogy nagyot buktok az autón, ha most eladjátok. Elvesztitek a két év befizetést és lehet hogy egy fillért se láttok a kocsiból, sőt. Egy ismerősünk a 3 éve fieztett autót akarta visszaadni, ő mondjuk a kereskedőhöz ment be és a kereskedő közölte hogy visszaveszi ha még befizet nem tudom már hány száz ezer ft-ot! Úghogy lehet hogy jobban jártok ha inkább kifizetitek és tudtok bármerre közlekedni könnyen. Hány év van még hátra?
Nekünk van autó, mondjuk mi azzal járunk haza is Magyarországra, de mondjuk a heti nagybevásárláshoz is kell, meg kirándulni, páromnak is a munkához. Nem nagyon tudnánk elképzelni autó nélkül.
Akkor szorítok hogy írjon a csaj, ha ez az álom szekér :lol:

Msi "most batár nagy ikerkocsi a gyerek meg hámon" hát még járhatok én is így, ki tudja mit hoz a jövő csütörtöki UH, de remélem nem kell lemondanom erről a babakocsiról mert nagyon tetszik :lol:
Nagyon sajnálom hogy beteg lett a gyerkőc!!!! Nagyon vigyázz magadra, nézd a hődet, és ha esetleg elkapod, 38,5 fölött azonnal csillapítsd a lázad, mert a láz nagyon káros! Gyors gyógyulást a pindurnak!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nlzs: persze jobb ha van kocsi, de az még jobb ha mindent megtudsz adni a gyereknek és nem kell jővő hónapig várni ha valami kéne.. és nekünk a kocsi nagyon sokat elvisz. és szerintem attól még lehet boldog egy gyerek meg a szülő ha nem kocsival járnak.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


háj jányok, annyira szédülök h összefolynak a betűk a szemem elött, pedig igyekeztem olvasni de nem megy. Na majd lesz egyszer normális, mindenkire reagálós hsz-em addig meg elnézést! :oops:

Mindjá teszek képet nekünk milyen lett volna ha nem ikrek, de most h ikrek arról is teszek h milyen lesz.

szval ez lett volna, peg perego skate
a zöld verzió. Azért tetszik mert egy mozdulattal az ülőrész mózeskosárrá alakítható nem kell külön mózes hozzá és leszedhető ha csak az autósülést tenném bele.
Kép

és úgy néz ki helyette ez lesz:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32

A peg perego mellett azért döntöttem most mert az autósüléséhez kapható bázistalp így nem kell az ikreket külön bekötözgetnem hanem csak belekattintom a hordozó a bázistalpba és kész is. ez fontos szempont már 4 gyereknél, meg a hordozó rátehető a vázra úgy h le lehet szedni elötte a sportrészt.

ez utóbbi azért fontos mert amikor a sportrészbe lehet beletenni a mózest v a hordozót akkor az annyira koszos lesz h mire eljut oda a baba h azt használja már szét van amortizálva.

Most Bébé Confort Trhopy szekerünk volt
http://www.babalink.hu/object.EB72B186- ... 905CA4.ivy
(ez nem a miénk csak hirtelen ezt leltem). ehhez is külön volt a hordozó meg a mózes de azokat már eladtam tekintve h nem terveztünk több gyereket. Már csak a váz van meg az üléssel de lassan feldobom a vaterára azt is merthát nem lesz jó. A bébé c. nak volt ikerszekere de már nem gyártják pedig az érdekelt volna.

Hogy hol vesszük még nem tudom mert ezeknek horror az ára még használtan is. Lehet ha megyünk olaszba a nyáron ott féláron van az itteni árakhoz képest és ott de ez méág a jövő zenéje.

na ennyi mert elüldöz a róka. bocs a gyors hsz-ért.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


nyufó: nem úgy akarom eladni, hanem a családban kellene valakinek a kocsi, és akkor ő fizetné tovább a törlesztőt, cascot, kötelezőt, csak át kellene írni őt üzemben tartónak, ennyi lenne, nem rendesen adnám el.
Köszi, hogy dukkolsz a babaszekér miatt:) még nem írt...

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


nálatok is esik?itt egész éjjel nyomta megint,junius van,nyár :shock: :cry: elvileg.


elektromos mellszivórol mi a véleményetek?

és azon gondolkodom h majd azt veszek.

KépKép
bettike83
 
 


én csütörtökön megyek dokihoz,aztán már menni kellene védőnőhöz is,ma már 8 hét.én úgy gondoltam a 10.héten megyek védőnőhöz.aztán meg jön a 12 hetes is,olyan hamar itt van.csak szépen nővekedjen a kis drágám :)

KépKép
bettike83
 
 


bettike83: igen, itt is esik, nem is kicsit :x

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


bettike83: én hétfőn megyek laborba, EKG-ra aztán védőnő megint, és kb 22-én vissza a dokihoz, akkor leszek 9,5 hetes. Aztán meg a 12 hetes UH-ra megint.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Nono jobbulást! Jó hosszú a babakocsi amit kinéztél, ezzel fogsz tudni közlekedni? Itt lehet kapni egész karcsú egymás melletti üléseseket, három kerekű, az is jópofa. Azzal nem könnyebb?

T.timi az jó lenne ha valaki át tudná venni a családban, az lenne a legoptimálisabb az biztos!

Nlzs megy a drukk hogy gyorsan meg tudjatok szabadulni a kocsitól. Az nagy igazság, hogy ami kényelemhez hozzászokik az ember azt már nehezen engedi el. Amíg nem voltak mobil telefonok, milyen jól megvoltunk nélküle. Ma meg ha véletlenül otthon hagyom, tök rossz érzés, hogy nem tudok telefonálni, ha valami kell, vagy gond van. Furcsa dolgok ezek.

Bettike amit írsz, az tényleg így van, bármikor történhet valami. Én nem vagyok babonás. De nekem még nem volt UH se, úgyhogy azt mindenképpen megvárom, mielőtt bármit veszek. Majd ha már az orvos is azt mondja hogy ott a babó és minden okés.
Ha mellszívót veszel mindenképpen elektromosat, nekem kézi volt, hát az nem sokat ér, ráadásul nagyon gáz kézzel pumpálgatni, nem olyan hatékony, elfárad a kezed hamar. Az elektromos meg úgy van beálítva ahogy a pici is szopizik, szóval gyors és jó eredményt lehet elérni.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


timi

nekem az ekg még most lesz,nem siettem vele,meg ebben az időben nem is lett volna kedven vizsgálatokra szaladgálni.de csütörötkön ugyis megyek dokihoz és ő majd mondja a továbbiakat.

KépKép
bettike83
 
 


t.timi én is pont ezt írtam, hogy nekünk se volt és nem volt gond , és ha előbb tudom ,hogy terhes vagyok mi se vágtunk volna bele a kocsicserébe, pont, hogy nem jól jött ez ki nekünk.
Egyébként is a babás korszak pont az az időszak amikor sokat sétál a mama ababával és ha elindulsz valahová mire a babakocsit és a gyereket is bepakolod aztán meg ki az autóból, lehet, hogy pont odaérsz gyalog. Én páldául amint tudott ülni a kissebik nagyon sokat bicigliztünk.
Nekünk most a munkához kell a kocsi, meg megpróbálunk minnél többet túrázni járni (biciglivel, görkorival) a nagyfiukkal amíg még jönnek velünk. Mi már kicsi babaként is jártunk velük vasárnaponként pl: a Bakonyba túrázni velük babahordozóval, imádták az erőt már akkor is, egy kis csodahely volt nekik.

Kép
nlzs
 
 


Azt írtam imádták az erőt, javítom az ERDŐT

Kép
nlzs
 
 


nlzs: pont ezért mondom én is, hogy nem minden az autó.
Ha sikerül ez a családi csere akkor nagyon jó, ha nem akkor marad, mert eladni nem tudom, nem érné meg, bukni meg nem akarok.

bettike: nekem a védőnő mondta mikor mire menjek, és ahoz tartom magam.

nyufó: szerintem is ez lenne a legjobb megoldás.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


nyufó

sztem is jó ötlet az elektromos.gyorsabban kész vagy,nem kinzod magad jó ideig..

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: