Új privát üzeneted érkezett!

oké csajok köszi! kipróbálom a portalanítást.
néha szoktam, de ez úgy be van építve a helyére, hogy ihajcsuhaj
nem lehet hozzáférni, de majd megoldom :)

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Huba még nem kelt fel. :) Igaz tíz után feküdt le.

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Hannát még az sem szokta megállítani a koránkelésben. Igaz mostanában hétköznap mikor apa elmegy dolgozni, átmegyek érte, és alszunk együtt még egy-másfél órát.
Na Kattkatt, hogy sikerült a géptakarítás? Kíváncsian várjuk a híreket.

Lilypie Third Birthday tickers

 
 

Bejja!
tegnap kiszittyóztam és nem kapcsolt ki este :), bár ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy megoldódott a probléma, mert nem mindig produkálta ezen tünetet, csak az esetek 80%-ában, viszont ha azt nézem mennyire durván pormacskás volt (szó szerint, mert porral kevert macskaszőr volt benne), csoda, hogy egyáltalán működött. :oops:
naon égőn nézett ki :lol:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Katt!
Nagyon tetszik az új vonalzód! Örülök, h nagyjából jó lett a gép. Szerintem azért nem árt megnézetni egy szakival. :-S

Csajok! Ez fullllllllll szar este volt... Huba 23.30 körül aludt el. Nagy hiszti, bőgés stb árán. A végére már én is bőgtem. Hajjjjjjj, mi lesz ha Viola megszületik?!


Nagy a csönd... Mi a helyzet?

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Vagyunk csak tegnap nyavajgós egy napom volt!
Fáj a hasam piszkosul olyan mintha a petefészkem fájna!
Mondjuk most sem jobb a helyzet! :(
De azért átrendeztem a fél lakást!

Lányok nincs valami ötletetek mit főzzek! Már kezdek becsődölni nincs ötletem! A gyerekek meg csak annyit tudnak mondani, hogy krumplis tészta!

Kattkat!

Szupi az új vonalzód! :)

Szonja, Szilvi, Csipet, Katák és a többiek! Merre vagytok?

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Ildóca!
Én sokszor készítek ilyet:
Csirkemellet felszelek csíkokra,bepácolom egy fél órára (bármivel) majd serpenyőben oliva olajon (jó a napraforgó is) kisütöm. Mellé mehet rizs, krumpli püré, saláta. Amit akarsz. :)
Gyors és egyszerű és abszolút variálható.
Vagy másik nagy kedvenc a sütőben sült spagetti. A hagymát megdinszteled, rádobod a darált húst, fűszereket, paradicsomlé, összefőzöd. Kifőzöd külön a spagettit (érdemes ketté törni, mert könnyebb utána vele dolgozni) Ha mindkettő kész, beteszed egy tepsibe, összekevered, reszelsz rá (sok) sajtot, addig sütőd, míg ráolvad. Isteni. Fele-fele arányba szoktam tenni a spagettit a hússal.

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Köszi Huba a tipett! :)

Többiek? :?:

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Hahó,

itt vagyok..

Jól vagyunk,csak lusti vagyok írni....
Tiszta gáz ez az óra átállítás....nagyon hamar sötétedik..áááááá

Voltunk tegnap állatkertbe...Bogi extázisba jött a fóka-etetéstől,ahogy a gondozó játszott az állattal...:)
És az oroszlán üvöltött,ennek örültem,mert így hallotta a hangját is..egész nap azt utánozta..:)

Kép
kata35
 
 


Húúúúúú, azt hittem nem tudlak majd visszaolvasni benneteket, de nem sok mindent írtatok a hosszú hétvégén.
Engem ez a hétvége teljesen kikészített. Sokat vonatoztam ide-oda, temető meg miegysmás. Tegnap estére mire hazaértem azt hittem beindul a szülés, görcsölt a hasam, fájt mindenem, azt hittem kiszakad a méhem gyerekestül, mindenestül... Az biztos, hogy amíg meg nem születik Viola, én semmi extra körmenetet nem teszek semmilyen rokonhoz. Kivagyok. Ma meg várt egy gyökérkezelés, persze injekció nélkül, mert hát azt nem lehet... Áááá, nem esett jól. :(

Na, remélem nektek jobb volt a hétvége és vidámabb. :)

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Huba valahol vesztett egy napot a vonalzója szerint :)

Lilypie Third Birthday tickers


És tényleg... Na, szegény Huba. :-) Sebaj, majd kicserélem a vonalzót. :-D

Sehol senki?

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


A másik vonalzó képe alapján meg már majdnem 35 hetes vagy... :)

wf

Kép
wf
 
 


Én nem is látok másik vonalzót :)

Lilypie Third Birthday tickers


Vagyunk, vagyunk!

Csak nálunk éppen őszi szünet van!
És kezd hullani a hajam! :evil:
Próbálok kitakarítatni mindenkivel a saját rezidenciáján, de hát nem pedálozik egyik gyerekem sem.
Arra várnak, hogy anya gyere segíts!
Biztos rendetlenséget én segítettem csinálni!
Csak ha én megyek segíteni akkor viszek egy óriási zsákot és kiteszem az udvarra a cuccokat :!:

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Wf! Igen, a mackó kissé elcsúszott. :-) De a dátum stimmel. :-) Hubánál lecsalt egy napot. :-S

Ildóca! Hát nem lennék a helyedben. De szólj csak, ha vigyünk szemetes zsákot! :) Ne add fel! :-D

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


megvagyunk ám
lakásátrendezés volt és nem tudtam netelni
kéééééééééééééész vagyok picit
ideges is voltam ma :( :( :( pedig nem szoktam
épp most kiabáltam Titire :( :( :( itt pörgött, nem aludt, ripakodás után 5 perccel már aludt... tudom, köcsög vagyok ... szegény gyerek
szilvi35
 
 


Köszi Huba! :D
Sajnos nem megyek velük semmire! :( Minden a régiben!

Tegnap mondtam apának, hogy kamasz gyereket nem vagyok hajlandó nevelni tovább :twisted:
Oldja meg ő ahogy akarja! Persze jót röhögött aztán elment itthonról!
Nem bíííííííííííírom !
Csődöt mondtam!

De egyébként annyi mindent nem értek ám!
Képzeljétek el, hogy tegnap este Csengét felhívta két haverja, hogy aludhatnának-e nála!
Persze tudja az én lányom, hogy ez itt nem átjáróház és mondta, hogy nálunk sajnos nincsen hely!
Erre reggel kiderült, hogy egész éjjel csavarogtak és reggel 8-kor értek haza!
És ezek a kölkök csak 14 évesek :?: :!: :idea:
Hol vanna ilyenkor a szülők :?:
Vagy csak én vagyok ilyen maradi?

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Hát igen... Ezek azok a dolgok, amiket én sem értek. Anyum nem engedte meg soha, hogy másnál aludjunk... De az, hogy a 14 éves kölök ne menjen haza csak reggel 8-ra???? Ez durva. Én sem voltam szent, de ez nekem is sok.
Ildóa sztem nem vagy maradi. Vagy én is az vagyok. :)

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Hm.
Maradiak vagytok, pontosabban ennél deviánsabb voltam. Mi 15 évesen a Fekete Likba jártunk, meg duhajkodtunk már. Utcán nem csavarogtunk, hanem Bcs-n volt egy aluljáró, na ott. És simán aludhattam barátnőknél és mehettem buliba, de időre kellett hazamennem. Ittunk és cigiztünk..... stb.
Szóval nem kell itten kiborulni...
Ha valakinek hozzám hasonló kölke van, a szigorkodással nem sokra megy. Ha nekem anyám azt mondta volna, hogy nem mehetek... hát... nem számított volna szerintem. A Lyukba is szöktünk, anyumék nem tudtak róla csak lebuktam én béééna.
A szüleim inkább úgy voltak vele, hogy minél többet legyünk szem előtt. Hozzánk lehetett jönni és Anyum ismerte a barátaim. .. Tudnék erről írni bővel...
... egyébként meg normális értékrenddel megáldott felnőtt vagyok szerintem.
Azt gondolom tini korbán a baráti hangvétel és az elfogadás a döntő fontosságú, szemben az autoriter magatartással... és gondolok még sok minden mást is....
szilvi35
 
 


Szilvi!

Nekem is járnak barátnőkhöz aludni, ma is pizsi partin vannak egyik barátnőjüknél! Sőt ide is lehet jönni volt is már ilyen. Ezzel nincs is baj.
De szerintem azért akkor amikor te voltál 15 éves más világ volt mint most. És nem vagyok én ám olyan iszonyat szigorú meg egy anya sárkány. Mert én engedékenyebb vagyok mint apa az biztos. De ha most hagynám szabadjára szédelegni akkor aztán úgy a fejemre nő, hogy sosem mászok ki belőle!
Meg aztán annyi szörnyűség történik nap mint nap ebben a rohadt világban, hogy inkább ő sírjon itthon egy napot vagy délutánt végig, minthogy én egy életen keresztül!

Nagyon eltűnt mindenki!
Szonja! Nálatok mindíg történik valami! Mi van veletek ?

Wf, Csipet, Tlindi, Dorka, és a többiek!

Tessék jelentkezni! Hiányoztok nagyon!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


No és csomagoltál a partira pájinkát is? ;-)
szilvi35
 
 


Dorkamami már ezer éve eltűnt :(
szilvi35
 
 


Nem pájinkát nem, csak pizsit! :wink:

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Szonja!
Gondoltam ma rád, mert egy kirakatból halálfejes női gumicsizma vicsorgott rám. :)

Vettem ma Domónak téli bakit, de egy rémálom volt maga a vásárlás is és az azt megelőző körök is.
Ráadásul most nézem, hogy a neten ugyanezt 2500-al olcsóbbért is be lehetett volna szerezni...de mondjuk Dom lábszerkezete miatt nem opció nálunk a netes cipővásárlás, mert még így is alig találtam rá megfelelőt, hogy felpróbáltunk kismilliót.

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Én vagyok, de inkább csak olvaslak Titeket.
Tegnap megint voltunk UH-n, jó nagy babánk lesz...!

Ildóca!
Hogy sikerült a pizsiparti?

Kattkat!
Szerintem jól tetted, hogy nem a netről rendeltél. Én babakocsit sem mertem onnan venni (újat szerettünk volna), nehogy gagyit kapjunk vagy garanciális problémák legyenek. Meg hát ugye a cipő csak felpróbálva jó... :)

wf

Kép
wf
 
 


Sziasztok!
Úúúú, a halálfejes gumicsizma abszolút passzolna most hozzám :D meg az életemhez.

Olvaslak ám benneteket, csak sok minden volt most. Majd ha a végére érek, elmesélem.

Hál Istennek a bicegés óta nem volt semmi, le is kopogom mindjárt. Csak bitang rosszak. Mikor ezt mondom valakinek, állandóan mondják, hogy csak elevenek, meg szeretnek felfedezni. Mindegy hogy hívjuk, bár kíváncsi lennék az arcokra, mikor Ádi szépen kipingálna mindent, ami nem papír. Zsírkrétával, filcel. Szekrény ajtót, falat (ennyit a nyári festésről). Összeszedtem minden rohadt író szerszámot és felraktam a szekrényre. Szerintetek? Odatolták a kisasztalt és onnan elérték. Frankón a szekrény legtetejére kell pakolnom, de a hosszú cipőkanállal, meg partfissal böködik és már esett a fejükre ez, az. De nem érdekel, nem vagyok hajlandó kidobni a drága pénzen vett dolgokat, inkább felviszem a padlásra.
Csak az már tele van. Mert egyből nem engedek: ők pakolják el este, amit kiborogattak. Dehát nagy meló ám a műanyag konténerbe bedobálni a sz@rokat, olyan másfél órás hiszti. Ennek ellenére következetesen kitartottam. Közben már a kicsit is irányítgatom, hogy nem minden az övék, tehát nem játszhatnak mindennel. És egy este, mikor a hűtőmágnesem széttörték, elgurult a gyógyszerem. Addigra már nem csak azt, de az volt a hab a tortán, úgyhogy gondoltam, visszavágok. Konkrétan, hogy Balázs dinói közül az egyiknek letöröm a lábát, dehát nekem sikerült. Úgyhogy fogtam két kukazsákot, hogy akkor jó, nem kellenek a játékok, mert úgysem azzal játszanak és a pakolás is gond és szépen felvittem az összes játékot a padlásra. Csak a könyveket hagytam lenn. Volt nagy hiszti, meg 4 napig nyugi, mert nem volt hiszti az esti pakolásnál. Igaz, a fürdőt menetrendszerint tökig áztatták. Szerintem ezzel vágtak vissza.
Aztán tegnap lehoztam az egyik zsákot, majd elvonultam vigyorogni a konyhába nagyokat, mikor apa pakoltatta őket és kijött kockás homlokkal. Mondtam neki, hogy menjen szedje össze a hangyákat az asztal alól, attól tutira megnyugszik :D mert az a rohadt hangya csapda egy kalap kakit sem ér. Erre rám vicsorgott, úgyhogy oda nyújtottam neki a kést, hogy akkor vágjon eret magán, mert ettől már csak cifrább dolgok lesznek :D
Mondjuk holnap nem annyira fogok vigyorogni, mert apa egész nap dolgozni fog. Csak úgy mondja, megy pihenni.

Szóval Ildóca! Annyira nem várom a kamaszkort, mert most per pillanat a két csöppel is kudarcot vallunk. De kitartás! A tesóm haja is hullik rendesen, most már állandóan résen kell lennie.

Ádi egyébként már nagyon sokat beszél, szinte mindent mond utánunk. Már azt is mondja, hogy foga, foga és húz a fürdőbe. Akkor be kell kenni a fogát, mert fáj. És árulkodik is, ha a verekszenek. És tilos kimondani, hogy Süsü sárkány, amit ő üsü sakánynak hív, mert van egy gyíkos pulcsija, ami szerinte Süsü és ha meghallja, hogy Süsü, akkor kotorja ki a szekrényből. Azzal még 3000 db ronggyal, ami ott van még. Meg mondd már egyszerű mondatokat is, hogy pl. mama elment, vagy apa hol van. Meg összetettet is, amit senki nem ért. És kb. másfél hónapja motorozik is. Úgyhogy minden nap le kell mosnom a motorját és be kell hoznom. Ja, bicinek hívja.

Szóval zajlik az élet. Ha lenne időm, frankón írnék valami napló félét, mert nyugdíjas komorba visszaolvasva biztos röhögnék nagyon.

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Szonja, én egész jókat nevetek azokon, amiket írsz. Bár, ha én tartok majd itt, hogy két kölök fogja ezt csinálni, biztos, hogy a hajam fogom tépni. :oops:

Huba, egyébként beteg. Magas láza van és tele van apró piros pettyel. Ma voltunk dokinál, valami vírusos fertőzés 4-5 nap és el kell múljon. Semmit nem írtak fel rá, csak csillapítsuk a lázát és ha nem eszik rendesen (a száján is affták lettek a vírus miatt) Tantum Verde spry-vel fújjuk és itassuk sokat. Éjszaka 2 órát aludtunk.
A férjem meg azzal csesztetett, hogy biztos skarlát... Még szerencse, hogy nem orvos... :wink:

Hogy telnek a napok?

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Hű, beindultatok. Kamasznevelés: én is nagyon nehéz eset voltam, annak ellenére hogy anyámék egész középsulis idő alatt kordában tudtak tartani, dehát vidéken nincs is olyan élet mint pesten. Aztán felkerültem ide, egyetem meg minden, és jottek a balhék, volt 5 nagyon kemény évem, anyáméknak is, de mostmár azt mondja, hogy "lehet ha annak idején nem tiltottuk volna annyira..." Hát igaza van, és ennek ellenére mégis normális ember lettem úgy érzem, de a nevelést asszem nekem is át kell majd gondolnom.
Szonja, nagyon kemény sztorik, nemtom mit csinálnék a helyedben, de az biztos hogy már rég kihullott volna minden hajam. Mint ahogy már el is kezdtem, pedig az enyém még egy éves sincs, de most - nem tudom nem korai e ez még kicsit - egy pár napja belépett a hiszti korszakába. Ha nem engedem oda menni, ahova akar, vagy nem csinálhatja azt és úgy amit akar, vagy teszem azt csak kiveszek valamit a kezéből, elkezd sírni, hisztizni, pár hónapot adok, és jön a toporzékolás is. Kezdek idegbajt kapni, ma már úgy voltam vele, hogy felakasztom magam. Az apja meg még rá is tesz egy lapáttal, megy oda pátyolgatja, hiába magyarázom neki, hogy hisztizik, ne adja már alá a lovat, mert mi lesz így belőle, dehát ő nem bírja ha ordít. Hja hát én se, de ha most nem csinálunk valamit, akkor a fejünkre nő nagyon. Hubamami, ti hogy álltok ezzel a hisztivel? Van? Hogy kezeled? Hubának jobbulást egyébként.

Lilypie Third Birthday tickers


kattkat cipő :( :( :(
biztosan ismered a szegény emberes ágas sztorit ...
szilvi35
 
 


azt már napok óta meg akarom osztani az ötletadókkal, hogy sirályul műxik a gépem, szal valószínű, hogy tényleg csak a retek miatt kapcsolt ki folyton

köszi még1x a segítséget! :)

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Sziasztok!
Hubának jobbulást! Nálunk is mindenki doki a családban :wink: anyósommal, meg anyámmal az élen.

Na igen, cipőt mindkét kölöknek csak úgy tudtam venni, ha próbáltunk. Balázsnak 2 éve a Deichmanba asszem tán 2 pár ment a lábára, olyan magas volt a rüsztje. Most 5 évesen meg már 30-as cipő kell neki. Nekem 35-ös. Ádi szintén. Volt Balázsnak egy cipője, 2x volt a lábán, úgyhogy elraktam Ádinak. Csak nem ment fel a pufi lábára :D

Hiszti: nálunk is korán kezdődött. Engem is érdekelne pár trükk, mert még most sem vagyunk profik a témában. Valahol - tán pont itt - volt egy cikk, hogy anyuka nem hagyta hisztizni a gyerekét, hanem volt pár trükkje. Többek között, hogy ő is elkezedett hisztizni, ettől a gyerek úgy meglepődött, hogy abbahagyta. Hát én visítottam Ádival versenyt. Ő nyert és rohadtul nem hatotta meg, hogy én vonyítottam a fürdő kádban, merthogy pont ott voltam és nem ugrottam azonnal, hogy a cicimet a szájába dugjam.

Ja cicizés. Nagyon örülök, hogy újszülöttet meghazudtolóan lelkes és 3 óránként lóg a cickó a szájába. De könyörgöm, mi a bánatot csináljak vele, hogy ezt max. napi 2-re redukáljuk? A férjem szerint utazzak el egy hétre. Szerintem ő kikészülne :D , Ádi viszont ott folytatná, ahol abbahagyta.

Na és a lényeget hagytam ám le az előbb: Balázs akkora fiú, hogy kihullott az első tejfoga. Vagyis konkrétan kihúzta, mert már annyira mozgott, hogy egy kis széltől is kilengett, így rábeszéltük, hogy fogja már meg, aztán húzza ki. És már mozog neki a felső is.

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


dEICHMANnOS cipő nálunk is felejtős a mackó lábak miatt.
nekem azzal volt megfűszerezve ez a cipővásárlás, hogy olyan helyet kellett találnom, ahol ellőhetem a vásárlási utalványomat, mert egyszerűen nem tudok kiköhögni 10ezres cipőket a gyedemből, viszont nem vagyok hajlandó szar cipőt venni. utalványt tavaly karira kaptuk. úgy vagyok vele, hogy legyen egy cipője/szezon, de az tutiszupi. találtam is egy boltot a közelünkben, csak éppen mire másnap visszamentünk, azt az egy méretet vitték el, amire nekünk is szükségünk lett volna, úgyhogy kezdődött elölről a próbálási procedúra, szerencsére ekkor már anyós is ott volt, mert az eladó az csak biztonságos őrként funkcionált, már első alkalommal sem esett le neki, hogy hamarabb szabadulna tőlem és a visító Domótól, ha esetleg odavonszolja a seggét segíteni, ehelyett csak azt sasolta, hogy szándékunkban áll-e lopni.
Végül egy 25-ös baki lett rá jó, de ez meg az az igazi téli, bundás bakancs, de egyszerűen nem volt semmi a méretében, amibe bele tudom szuszakolni a rüsztjét.

hiszti: valaki egyszer azt mondta, hogy náluk az jön be hiszti ellen, ha előkapja a fényképezőgépet és elkezdi venni a gyerekét, miközben őrjöng. nálunk nem jött be :)

Hú Szonja, még nincs 5 éves Balázs, de már hagyja el a tejfogait?
:shock:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Sziasztok!

Hú beindultatok!
De, hogy csak reklamálásra megy. :wink: Ejnye-ejnye!

Pizsiparty! Hajnal 3-kor feküdtek le és tegnap tiszta kómában voltak mint a másnaposok! Pedig én tényleg nem csomagoltam nekik pájinkát....

Szonja !

Szeretm én is az írásaidat! :D
Hát fiúban mint nincsen kamaszom, de remélem vele azért könnyebb lesz. Vagy nem ! :roll:

Hiszti nálunk töbféle képpen oldódott meg! volt amelyiket egyszer vágtam be a zuhany alá és többet nem kelett csak anyit mondtam neki, hogy jön a zuhany és már egy csepp víztől is abba hagyta a hisztit!Ez volt Csenge!
aztán enikőt meg minnél jobban locsolta a zuhannyal annál jobban hisztizett akár ha kellett még inkább hányt is! Vele együtt kellett ordítani és lenyugodott!
Csaba nem volt egy hisztis neki nem voltak hiszti rohamai!
Vagy nem emlékszem! most annál rosszab vele!
Kincsővel meg elég ha a szemébe nézünk és szépen normális emberi módon beszélünk hozzá akkor lenyugszik és abba hagyja!

Jaj cipő vásárlás! az nálunk sem könnyű! főleg nőiben Csengének 40-est találni! :shock: Aránylag enikőnek van normális méretű lába mert neki 36-os!
Csabának is nagy lába van mert neki most 38-as! Jó mnondjuik ő fiú!
kincsőnek is olyan 24-25 ös cipő kell. Viszont ez a rüszt dolog nálunk sem egyszerű Mindegyiknak magas és ezért kellett nekik időnként egy másfél számmal nagyobb cipőt venni!

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Sziasztok!

Hát a hiszti, az hiszti... Nálunk lehet hisztizni. Csak senkit nem hat meg. :-) Ha látom Hubán, hogy hiszti, akkor oké, hisztizz és otthagyom. Megyek a dolgomra. Ha jön utánam, felveszem, vagy leguggolok, hogy meglegyen a szemkontaktus és elmondom, hogy ez nem járja és csitt legyen. Néha bejön. De általában megnyugszik. Vagy a másik, hogy elterelem a figyelmét. Mondjuk kiviszem az erkélyre buszt nézni meg autókat. Vagy megkaphatja a fésűt játszani. Ezek beváltak. Mondjuk Huba nem egy hisztis fajta, de azért rá tud zendíteni. :-D

Cipő... Ajjjj... Na nálunk nem csak orvos minden családtag, de cipő szakértő is. :twisted: Mindenki tudja mi lenne jó a gyereknek, de egy vélemény sem egyezik egy másikkal. Hubának még nincs téli cipője, átmenetit vettem, de azt lassan ki is növi. Dechmann cipő. A télit meg még nem tudom mi legyen bakancs vagy csizma?! Ti mit vettetek, vesztek? Ja, és csak Hubának izzad a lába még a bőr cipőben is?

Nagyot néztem, hogy Balázs már ekkora, hogy csak úgy szedi ki a tejfogát. :-) Nem kicsi ő még hozzá? Bár, ha lóg, mozog, mit csináljon szegény. Én is kihúznám. :-)
Képzeljétek van egy barátnőm, akiről kiderült van még 4 tejfoga és 28 éves. :P Kimutatta a panoráma röntgen. Vicces. :-)

Húúúúúúúúúú, Huba este 10től hajnali 2ig ordított. Láza már nincs, de még pettyes... És ez meg el kell vonuljon az egész testén. Már nem tudtam mit csinálni vele, becsavartam a paplanba, kivittem az erkélyre, de azt már az én derekam nem bírta, és az apjánál sikított, mint állat... Tehetetlennek éreztem magam és egy rakás szerencsétlenségnek... Aztán rájöttem h lehet a szja fáj, befújtuk tantum verde-vel, aztán hirtelen bealudt a nagy bőgés közben rá fél órára... de azért 2 óránként felkelt egy laza 3/4 órányi bőgésre... :( Remélem ma jobb esténk lesz...

Szép hétkezdést mindenkinek!

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Sziasztok

Én is jelen :D Igen fársztó a dolgozó anyukák élete. Semmire nincs időm, romokban a lakás, kifolyik a szennyes. Nem tudom a mosógépet bekapcsolni, ha Szonja itthon van és nem alszik éppen. Kinyitja a fűrdőszoba ajtót és elkapcsolja a programot a gépen. Ha meg hazaérünk a bölcsiből, le se szakad rólam na meg én is inkább vele akarok lenni, mint nagytakarítást csinálni.

Hú, hiszti az nálunk is van, bőven. Nem jöttem még rá a megoldásra. Vagy én vagyok béna és hamar feladom vagy Szonja bírja túl sokáig a vergődést. Legrosszabb, mikor jövünk haza, már a liftben megkezdi az ordítást, de ezt mindíg eljátsza. A lakáskulcsot akarja, amit ha be megyünk meg is kap, de neki hamarabb kellene. Ezt egyszer meg is kapta és majdnem kizárt a lakásból. A kulcs nála, én kint, az ajtónkat kívülről csak kulcscsal lehet nyitni. Szuper lett volna. Az apja a belvárosban dolgozik, legjobb esteben is 50 perc mire hazaér.

Mi is betegek vagyunk még mindíg. Én meg se gyógyultam, Szonja meg benyalt valamit a bölcsiben. Most antibiotikumot kap. Az orrát meg már 2 hónapja szívom :evil:

Szonjának is 24-es cipője van. Hosszú neki, de csak ebbe a méretbe fér bele a husis lába. Deichman-ban minket is kísérgetett a biztonságiőr. Ki is mentem inkább, mert igen ideges voltam, mivel Szonja nem igen akart cipőt venni, sokkal izgibb volt a polcok között rohangálni meg kukucskásat játszani. Nem is értem, azt gondolják, hogy egy ordító gyerekkel megy az ember lopni. Mi a Tökmag cipőboltban szoktunk vásárolni. Szerintem az eladó érti a dolgát és türelmes is. Oda megyek csizmát is venni, ha egyszer lesz rá időm.

Szonja, én is jókat nevetek a fiad sztorijain. Utólag te is fogsz :D

Egy kép Szonjáról. A bölcsibe csinálták a haját. Nekem meg a csattal is 20 kört kell utána futni a lakásba, mire beleteszem a hajába, hogy ne lógjon a szemébe.
Kép

Kattkat

Azóta is várom a g-re Domó képeit.

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


édesek a coffok :-)

kezdem magam úgy érezni itt, mint VV Eszter a villában.
szilvi35
 
 


Szilvi!
Fordíts, mert én kimaradtam ebből a VV lázból (is). Csak a gyengébbek kedvéért :D , hogy érzed magad?

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Tlindi!
Nagyon cuki cofikkal Szonja!
És igeen, ott a Tesco-s újság. :lol:
képdömping a gmailen a levelek között
bocs, nem volt kedvem szelektálni, egyszerűbb volt egy teljes albumot átküldeni :oops:

Szilviiiiiii neeeeeeeeee :wink:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Írtam egy csomót, de elveszett. :( Na mind1.
Szonja nagyon szép a frizurájával.

Megnéztem a Domós képeket, szerintem nagyon hasonlít a papájára! És tök ügyes! Na meg szemei... Leveszi a lábukról a csajokat velük nemsoká!

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


Szilvi!

Hát VV Eszternek most sem könnyebb. Most még jobban utálják!
Ne már! Légy vidám! :D

Tlindi!

Mekkorát nőt szonja! Cukik a copfok! :D
kitartás dolgozó mami! Úgysem csinálja meg senki sem helyetted!

Kattkat!

Megnéztem Domót! :lol:
Nagyon jó képek.
A csajok már most olvadoznak tőle! Legalábbis Kincső tuti! :D ezzekkel a szemekkel lehet is hódítani.

Ildóca

Kép Kép
KépKép Kép
ildóca
 
 


Na megnézem mindjárt azokat a képeket én is a kis don juanitoszról :) :) :)

De VVEszter most nyert ... ha szégyen, ha nem ...szurkoltam neki, hihihi Nehogymá ezek a p..csák nyerjenek, meg legyenek a favorit/-ok! Eszter sorsa meg érdekes lesz... szegény! Vagy nem is szegény ... ügyes csajszinak tűnik. Ennyit a vévéről.

Vettem ma Titinek cipőt. Deichmannos eladók nulla, zéró, semmmik!!! Iszonyat küzdelem volt, miközben a biztonságipöcs smsezett.... pl. segíthetett volna levenni a cipőt, mert egyébként magamra borítottam néhányat, mert nem értem el. De nem segített. Titit kergetni kellett, majd ordított, mert betettem a kocsiba...stb... Mától az arcomon +3 év. :?
szilvi35
 
 


Boldog 15. hónapot Titinek! :)

A cipivásárlás nálunk is ugyanez volt! Csak nálunk sikongatott, meg kurjantgatott D. mikor már nagyon elege volt.
És képzeld el ugyanezt, ha van még tesó is vagy ikertesó(k) :shock: :shock: :shock:
Bár gondolom ott már anyuka szar le mindent és csak a túlélésre játszik :lol: :lol:

Kattkat

Kép
kattkat
 
 


Sziasztok!
Nagyon cukker Szonja baba! Még mindig stoppolom :D 24-es cipők??? Akkor Ádinak nem is nagy a lába. 22-est hord most. Azért nálatok is zajli az élet Tlindi. Gondolok itt a kizárásra. Mi persze jókat mosolyogtunk volna rajta :D Te meg nyilván majd nyugdíjas korodba, mint én :D

Mindjárt megnézem Domót is.

Cipővásárlás: én meg sem kísérlek kettővel bemenni. Ha mindkettő velünk van, és Balázsnak kell cipő, apa köröz a parkolóba, míg nem végzünk :D Mertha kettővel megyek, akkor meg találom ütni a seggembe lévő biztonsági őrt. Úgy tűnik, ide átlagon aluli példányokat vesznek fel.

Kép
Kép
Kép
szonja77
 
 


Sziasztok

Domó nagyon édes. Azok a szemek, na meg a szája. ülözheted majd a menyecskéket a háztól :wink:

Szilvi

Én is Eszternek szurkoltam :roll:
Te ne érezd magad eszternek, mi szeretünk.

Az én lányom minden kispasit puszilgat. A bölcsibe is mindíg befekszik egy kisfiú mellé. Fog még hullani a hajam, ha ilyen szabaderkölcsű marad :shock:

Ádit én is stoppoltam. Kell egy szőke kis angyalka a családba. Majd ha összekerülnek, fáraszhatja egymást a két rosszcsont :wink:

A bölcsi eddigi legjobb hozadéka, hogy Szonja cumizni akar. Sose cumizott, kb. 5 percet volt eddig a szájában, most meg itthon állandóan a "tumit" követeli. Annyira tud érte könyörögni, de nem akarom odaadni neki. Nehogy már 21 hónaposan szokjon rá a cumira.

Huba jobban van már???

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


Titinek 15 hós köszöntés átadva....... hogy repül .....

Szonja óriási kis csaj, hihi. Szerintem egyelőre nem az erkölcsi szabadosság vezérli, nyugi :D :D :D Majd ... :wink:

Tinek 21-es a lábikója.

Egyébként Domó óriási kisfiú. Tisztára, mint egy ovis... és élőben is olyan kis szépséges, mint a képeken.
szilvi35
 
 


Szilvi!
Én a múltkor Csabának most meg Esztinek szurkoltam. Igaz csak utólag látom mindig, mert neten nézem olykor. :P Mi meg szeretünk téged, nem vagy te egyedül. :)

Egyébként Hubának 20-as átmeneti cipőt vettem, de úgy néz ki kinőtte, szóval a téli lehet már 22-es lesz, mert nekem ne nője ki februárig. Vagyis remélem nem kell két csizmát vennem ezen a télen a kölöknek...
Ja, köszi a kérdést, már egész jól van. Éjszaka már fel sem ébredt, láza sincs, csak kiütések maradtak, most épp a popóján meg a tenyerein. Reméljük azok se sokáig...
Hétvégén lesz a keresztelője meg a szülinapja. Remélem tényleg jól lesz... :-P

Mi újság Anyukák?

Huba-mami
Kép
Kép
huba-ninja
 
 


szilvi35
 
 


Sziasztok

Szilvi

Mikor mentek? Ha jól látom 3 napos. Én az Alma koncertre szeretném elvinni Szonját, az vasárnap lesz 11-kor.

Itt akár Domóval is megismerkedhetek :P

Tlindi

Kép
tlindi
 
 


péntek-szombat-vasárnap
szilvi35
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: