Új privát üzeneted érkezett!

Beataa,
2 éve, mikor a szervezett szülőszobalátogatás volt, akkor minket bevittek az egyik 5ágyasba, ahol nem nagyon volt épp senki, meg az egyik éppen üres alapítványi szobába is, csecsemőosztályra is, hogy meg tudjuk nézni milyenek. Szerintem ez még most is így működik. A klinika honlapján van egy telefonszám, amin lehet érdeklődni, ezen a linken: http://www.sote.hu/intezetek/hirek/hir.php?inst_id=63&news_id=972
Ha egy ilyenre el tudsz menni esetleg, akkor tényleg alaposan körül lehet nézni...

Üdv
Judy

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szülésem története – ahogy én megéltem
Szülésélmény feldolgozó csoport
Időpont: 2011. február 7-től hat alkalommal hétfőnként 9.30-12.00 óra

Összhang – Együtt a más-állapotban
Ötalkalmas csoport várandós nőknek
Első időpont: 2011. január 20. csütörtök 16:30-19:00
További időpontok: hetente

Család születik – Beszélgetős csoport várandós és gyermeket tervező párok számára
Időpont: 2011. január 21-től hat alkalommal péntekenként 18-20.30 óráig

A kisbaba beszéde: a mozgás - A magzati és a csecsemőkori mozgások jelentése és jelentősége
Sajátélményű csoport várandós szülők és a téma iránt érdeklődők számára
Időpont: 2011. január 29-30. 10-15 óráig

Jelentkezés és további információ:
Csizek Zsuzsanna tel: 30/709-0277 e-mail: info@perinatus.hu
www.perinatus.hu
nováky_rita
 
 


Sziasztok.

Új vagyok itt ebben a fórumban. Első szülés után orvost szeretnék váltani.... Tudtok segíteni dr Sziller István, elérhetőségében?
Köszönettel
Móni

Mamabogár
mamabogár
 
 

 
 

Szia Mamabogár!

Van egy olyan topic, hogy "Szilleresek ide", itt a Szülészetek, kórházak fejezetben. Szerintem írj privit valamelyik lánynak, azok közül, aki oda írnak.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok.
6 hetet töltöttem a klinikán összesen, így szeretném megosztani mindenkivel a tapasztalataimat.

Iker babákkal kellett befeküdnöm a 32. héttől így a patológián voltam 5 hetet.
Az lehet hogy nem egy extra a kinézete, de szerintem, ha valakinek ez a fontos akkor menjen magán klinikára...
a fürdők kint vannak a folyosón, és amibe mi jártunk azok tiszták voltak...

A takarítónők nagyon aranyosak, Terike roppant alapos, és maximálisan kedves:):)

A szülésznők...hát igen ez nagyon megoszlik... részemről mindenki egy angyal volt, és nagyon sokan közel is kerültek a szívemhez...(Eszter,Zsuzsi,Jucus,Rozika) és persze Niki:) Katika is egy igazi angyal. Tapasztalatból mondom...vannak hisztis terhesek, általába azok szoktak rájuk panaszkodni. Ezek az emberek nem csicskák odabent, de ha szükség van rájuk ott vannak a toppon../ ki szereti ha ugráltassák fölöslegesen??/
Szóval hozzáállás kérdése az egész, és ki lehet mindenkivel jönni.

Őrző: Igen nekem ehhez volt szerencsém.
Elég jól megvan csinálva, minden szép és új. Az ottani nővérekről viszont elég sok rosszat halottam.Hál istennek, én Nikit fogtam ki így minden ment mint a karika csapás...viszont összefutottam egy nagy orrú magas nővel is...hát fúúú na azt a hátam közepére se kívánom...

gyerek ágy itt a nővérek 80% nagyon aranyos, és segítő kész. Egy kerek hetet voltam velük. Részemről a Patológia hiányzott jobban, jobb volt ott a környezet. ÁÁÁÁÁ mondta valaki hogy a fürdő a szobákba vannak. Hát így igaz, és elég gáz!!! Se ablak se semmi, ráadásul könyörgöm szobába vagyunk, és mindenkinek megy a hasa a sok hashajtótól (ugyanis a császárosok azt kapnak) hát szép rajtam kívül 4 ember hallgassa az ember rotyogását?? Hát tényleg nagyon klassz... Na meg mindig vannak ott olyan szobatársak akik miatt nem lehet ablakot nyitni... ha bent vannak a babák 10 en vagyunk egy szobába , levegő semmi, meg büdös van mint a fene... nem is voltam sokat a szobába. Igazából elég volt a sok fázós hisztis picsákból...

PIC itt is jártam a pici lányommal 5 napot. Ha valaki dolgozó embereket akar látni akkor ide kell mennie. Le a kalappal mindenki előtt. Elég ha annyit mondok, hogy ezeknek az embereknek aranyba kellene önteni a kezüket???

Csecsemősök hát igen.... aki pár napot van mondjuk 2-3 napot annak rossz a tapasztalata, de aki tovább van bent az megismeri őket. 70% aranyos. van egy göndör hajú kis csajszi, ő nagyon nagyon szimpi volt nekem, és nagyon aranyos is.
Valahol őket is meglehet érteni, ha néha feszültek...én is az lennék, ha 40 csecsemőért felelnék...
a tejkonyhások csúúúúcs szuperek:D
Sokat segítenek, azóta az ikreim is jól laknak:)

Szóval nem egy rossz hely, a hozzáállás a fontos és nem lesz negatív tapasztalat.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok!

Megint én vagyok, aki orvost váltana 2 gyerkőc között.
Ajánlották Mericli Metin doktort. Véleményt várok, a magánrendelésre fogok járni ott a tarifák, valamint az, hogy ha baj van elérhető-e-
Negatívat is írhattok bár nem ez érdekel inkább a pozitívumok, mert úgy gondolom minden orvos-beteg kapcsolat más-és más.

Köszi
Móni

Mamabogár
mamabogár
 
 


Szia Mamabogár!
Neki is van külön topicja, ott már megnézted? Érdemes mindig elolvasni a névreszóló topicokat.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok !


Szeretném megkérdezni, hogy a babának kell bevinni ruhát?vagy csak a hazajövéskor kell vinni? Pelenkát és popsitőrlőt krémet adnak? Köldökhöz hintőport stb?




Jővöhéten megyek az első ctg.re már alig várom

beátaa

Kép
beataa
 
 


Sziasztok!
Köszi a tippet, nézegettem a többi topikokat is, de nem lettem okosabb....

Azért Köszi:-)

Mamabogár
mamabogár
 
 


Sziasztok!

beataa:ruhát csak haza jövetelkor kell vinni,de pelenka kell,popsitörlő is.

Kép
ani983
 
 


Sziasztok


Ani 983 köszönöm a választ
Beataa

Kép
beataa
 
 


Sziasztok!

Kérdezem,hogy működik most a saját fejő sterilizálása.2009 márc.-ban,amikor szültem volt mikró,de olvastam,hogy megszüntették.Tényleg 500 Ft-ért lehet venni steril zacskót?
Válaszaitokat köszönöm. Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


mikró van, csak sterilizáló nincs. Azt vagy viszel, vagy veszed a zacskót. 20x lehet használni és nem 500 hanem 1000Ft.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Köszönöm a választ!

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Fnora!

Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy ha viszek sajátot,adnak hozzá desztillált vizet vagy csapvízzel sterilizáljak?
A zacskós módszer hogy működik?

Köszi előre is a választ.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


szemi_dévisz írta:Fnora!

Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy ha viszek sajátot,adnak hozzá desztillált vizet vagy csapvízzel sterilizáljak?
A zacskós módszer hogy működik?

Köszi előre is a választ.
Szemi


Szia, bocsi csak most láttam, hogy írtál :)
Remi nem késő :)
sima csapvizet kell bele tölteni, ha jól emlékszem 2 dl, de elmondják. Be a mikróba 3 perc és kiveszed, kiöntöd a vizet és kész..
Jópofa egyszerű, de nekem jobban tetszett, hogy mikor az elsőt szültem, volt sterilizáló, nem voltak ennyire anyagiasak....

Sok sikert

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


gyagya vagyok, most látom csak a vonalzódat :) még van idő

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]Kép
fnora82
 
 


Köszi ismét a választ! Csak szeretek felkészülni a változásokra.Most jobban szeretném csinálni a dolgokat,mint az elsőnél.Egyébként a csecsemősök nem voltak annyira segítőkészek akkor,ezért szeretném előre tudni a dolgokat.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!
Van valaki, aki július végére van kiírva? Én júl.29.
K.
kivancsika
Budapest
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok - mind a fórumban, mind a várandósság terén :D - első babánkat július végére várjuk.

Ismeritek dr. Vonnák Esztert? Milyen orvos?

Köszönöm szépen!
CM
cheetamama
Budapest
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Még egy kérdésem lenne: Olvastam, hallottam, hogy a klinikán létezik fizetős egyágyas szoba.
Tudjátok, hogy ez egészségpénztári kártyával fizethető e, a pénztárban elszámolható?

Nagyon köszönök minden választ előre is!
CM
cheetamama
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én nem terhességgel kapcsolatban írok, csupán egy jó nőgyógyászt szeretnék találni, aki végre tud segíteni abban, hogy mi bajom van. Esetleg tudnátok segíteni? Anno Dr. Burg Anitával nagyon meg voltam elégedve, de ő azt mondta, nem javasolja, hogy hozzá járjak, mert az nagyon sokba kerülne... Ha esetleg erről is van valakinek infója, azt megköszönném!

Üdv:

Edina
kedina
Budapest XVIII. kerület
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Jövő héten kell mennek a klinikára cukorterhelésre. Kérdésem, hogy bármelyik napon lehet-e menni, kell-e bejelentkezni, illetve, hogy kell-e megammal vinnem a szőlőcukrot, vagy adnak ott? Előre is köszi a válaszokat!
luca78
Budapest
 
 


Kedves luca78!

Nem kell bejelentkezni, szőlőcukrot is adnak, viszont én ajánlanám, hogy vigyél egy citromot, vagy citromlevet, amit bele lehet tenni abba a cukros oldatba és így szerintem ihatóbb.
mamszlika
Ócsa
 
 


Köszönöm, hogy válaszoltál Mamszlika.
luca78
Budapest
 
 


Sziasztok!

A napokban (remélem :D ) szülök a Sote II-n.
Kíváncsi vagyok, hogy milyenek a körülmények a klinikán.
Valakinek van friss élménye?

Üdv.
Timi

Timi
KépKép
takitimi
 
 


Szia Mindenki!

Jómagam már sok-sok terhességet vittem végig a Klinikán, második otthonomnak tekintem.
Nem vagyok elfogult, mindig mindenbe bele lehet kötni, ha az ember bele akar, persze ez vonatkozik egy magánklinikára is!

Szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy aki ide jön szülni vagy éppen ide hozza a sors és orvost keres, biztos, hogy megtalálja azt, akiben megbízhat.
A patológia, gyerekágy, csecsemőosztály, PIC, szülőszoba, nőgyógyászati osztály, őrző mind-mind tele van profi szakemberekkel és kedves, naprakész, szintén profi nővérekkel. Bármiben és bármikor lehet rájuk számítani, bátran lehet tőlük kérdezni.
Feljebb olvashattátok Bea üzenetét, aki részletesen kifejtette a lényeget, volt szerencsém együtt feküdni vele, osztozom a véleményén én is.
Bizony sok a kényes, "semmisejó" neki kismama, azt hiszi wellnesre jött és elvárja, hogy mindenki körülötte táncoljon és a létező összes kívánságát lesse. Nem, ez nem így működik.
Igenis a betegnek is alkalmazkodnia kell ott, ahova éppen kerül. Mindent meg fognak tenni annak érdekében, hogy a babának/babáknak és a mamának se essen semmiféle baja.
Lelkiismeretes és nagyon emberséges dolgozókat ismertem meg, örök hálával tartozom nekik.

Nem azt kell nézni, hogy éppen a budi tökig fel van-e márvánnyal csempézve, v hogy éppen hányan vannak egy szobában, teljesen más dolgoknak kell fontosnak lenniük. A Klinikát is fogják újítani, de sajnos sehol nincs pénz, vagyis nem oda jut, ahova kéne, talán így jobb a kifejezés.
Mégis mindennek ellenére ez a pár nap nem számíthat, hiszen utána optimális esetben egy boldog anyuka tér haza gyermekével/gyermekeivel a kórházból épen és egészségesen!
Ne a dolgozókon töltsük ki a haragot, ők is emberek és egy mosoly vagy kedves gesztus mindkét félnek egyformán jólesik!

Köszönöm, hogy a Klinikán lehettem!
Györgyfalvay Brigitta
gritti
Budapest
 
 


Imádlak Brigim!!!!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül, hogy dr Tóth Ferenc, melyik napokon ultrahangoz a klinikán?
Előre is köszi!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


takitimi írta:Sziasztok!

A napokban (remélem :D ) szülök a Sote II-n.
Kíváncsi vagyok, hogy milyenek a körülmények a klinikán.
Valakinek van friss élménye?

Üdv.
Timi


Szia Timi!

Jársz még néha errefelé, vagy nagyon leköt a baba most gondolom! :)
Ha van kedved, írj egy kicsit a szülésedről és a kórházról! Engem nagyon érdekelne, de másokat tuti! Én júniusban szülök ott. :)
florr
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelnének friss infók. (elvileg én is júniusban szülök)
Az egyik fő kérdésem az lenne, hogy a babának peluson és popsitörlőn kívül kell-e még vinni valamit...

Köszönöm!
kubi
 
 


Én azt szeretném kérdetni, hogy ki az orvosotok, és a szülésznő tapasztalatok is nagyon érdekelnének!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Április 9-én szültem a klinikán. Nem kértem egy ágyast, feleslegesnek tartottam, amúgy is első baba így jó volt a szobatársaimmal (6an voltunk) kibeszélni mindent! Nagyon jó fejek voltak! Szombaton szültem, így a hétvégi brigáddal is találkoztam, nekem azok a nővérek egy kicsit kedvesebbnek tűntek, de nem volt probléma a többivel sem, csak egy szobatársnőmnek, aki egy kicsit eltúlozta az állapotát, ugráltatta a nővérkéket, akik joggal szóltak is neki, hogy tényleg akkor hívja ha baj van (egy pisiléshez kihívta őket, hogy segítsenek kimenni.. kb 7lépés volt a wc....) Sima szülésem volt fogadott doki és szülésznővel, nem gondoltunk a szülés előtt az EDÁ-ról ezért aneszteziológust sajnos hajnalban mozgósítani kellett, de jött és borzasztó kedves volt ő is! Tényleg szuperek, profik voltak velem a szülésnél!!!!!!!
A csecsemősök, velem kedvesek voltak, megmutattak mindent, persze én mentem utánuk, és kérdeztem, de akár 2x is megmutatják! Mellszívó használatát is kiveséztük!
Nálunk tisztaság volt a szobába és fürdőbe! Jó hát a takarító néni, nem a legtapintatosabb, mindig jön és mondja :) Kávét nálunk is kínálta, de már ismertük :D
Amit vinni érdemes: Mivel már jó idő volt nem takargattam az ott kapott kis takaróval mert szegénykém beleizzadt, vittem egy kis saját polár takarót! Pelus (adnak napi 4et, de nem elég mert én bénáztam azért.. :) ) popsitörlő, popsikrém kell, köldökápoláshoz van minden. Ruha csak hazamenős kell. Kis kesztyűt azért vigyetek én kaptam, de nem mindenki, a körmét meg még nem tudod bent levágni. Mellszívót!!!!!!!
Úgy tudom, hogy doktornőm elköltözik, sajnálom mert nagyon rendes, lelkiismeretes, csúcs profi! A szülésznőm Szilassy Mónika, aki végig mellettem volt, nagyon sokat segített, sajnos kis komplikációnk is akadt, de nagyon higgadtan kezelte a dolgokat és biztonsága éreztem magam végig! Nem jártam szülésfelkészítőre, de nem is kellett mindent mondtak mi fog történni, mikor mit kell csinálnom!
Remélem, hogy 3év múlva ismét átérzem a Sote II gyerekágy feelinget!

Timi
KépKép
takitimi
 
 


Takitimi köszi, hogy írtál!

Eda-val kapcsolatban lenne kérdésem... Kell érte külön fizetni, vagy lehet előre bármit is egyeztetni? Esetleg bármikor lehet kérni, ha úgy alakul?
kubi
 
 


Szia Kubi!
Érdemes az aneszteziológussal előtte megbeszélni! Ha gondolod privibe megírom a számát, meg, hogy nálunk hogy volt! :)

Timi
KépKép
takitimi
 
 


Az jó lenne, köszönöm!
kubi
 
 


Sziasztok!

Én 2010 június 27-n szültem a II. Női Klinikán és keresem azon nagyon kedves szobatársaimat akikkel a 123. szobában töltöttük első " babás napjainkat".

A gyerkőcök lassan 1 évesek lesznek és szeretnék egy közös pikniket szervezni velük.

Ezenkívül ha netán van aki olvassa ezt a bejegyzést és bárhol máshol szült jún 27-én ( vagy akkortájt) és benne lenne egy családi délutáni piknikben azt kérem írjon nekem e-mailt!(veracska2001@yahoo.com )

Kérlek ha módotokban áll adjátok tovább ezt levelet, hogy minél több anyukához eljusson!!!


Köszönöm szépen mindenkinek jó egészséget és szép nyarat!!!
anafox777
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a SOTE II. sz. Klinikán a kombinált teszt hogy zajlik? Előbb van az ultrahang és utána a vérvétel, vagy fordítva? A vérvételhez éhgyomor kell, vagy ennél a vizsgálatnál felesleges?

Köszi, ha valaki tud segíteni!
fripama
Kerepes
 
 


Szia Fripama!

Én először voltam fent a szülőszoba melletti uh-n, és utána mentem le vérvételre, azaz akkor kellett volna, csak mivel épp festették a labort, így vissza kellett mennem másnap. Szerintem a sorrend mindegy, az uh-ra mész időpontra, labort viszont nem tudom, hogy meddig van, talán érdemes megnézni azt is, mielőtt felmész az uh-ra.

Nem szükséges éhgyomor, nem néznek olyan értéket. Az eredmény is nagyon hamar meglett, sms-ben jött egy kód, amivel a neten meg lehetett nézni.

Ha tudok még segíteni, írj nyugodtan!

üdv,
Szilvi
(29. hét)

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Jajj de jó,hogy rátok találtam,már írtam egy másik fórumra ahol nagyon régen voltak fent,ezt az oldalt meg most vettem észre!
26 hetes kismama vagyok,és mi is a II.Sotén fogunk szülni(remélem)mert 2hete váltottam erre a kórházra,meg orvosra,mert az elözővel nem voltam megelégedve!Remélem jól döntöttem!
Egy párat visszaolvastam,de még nem sokat!
Még a kórházat se ismerem annyira,múlthéten voltam vérvételen meg cukrosvizsgálaton,még nem tudom az eredményt se!
Ti elmentetek a leletért,vagy mikor a dokival találkoztok akkor ő adja oda?
Köszi az infót!
sildu
 
 


Hahóóóóó ide senki nem jön fel???????
Ne már!!!!!!!
sildu
 
 


Sziasztok!

Takitimi gratula Botihoz!

Azt nem értem, hogy popsikrémet kell vinni. Én úgy gondoltam, hogy gyógyszertárit veszek, de azt csak a baba születése után írja ki a gyerekorvos. Azt mondta a védőnő. Ti milyet visztek/vittetek?

sildu: én nem tudok segíteni, mert az én dokim külsős, és csak ctg-re járok a kórházba. Na meg ugye szülni megyek majd. Most már nemsokára. Be vagyok tojva! :D Júni 4-re vagyok kiírva.
florr
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Sildu, szerintem a dolog doki függő. Én például mentem a leleteimért.
De láttam már olyat is, hogy a doki összeszedte és magához vette az ambulancián a leleteket.
Szerintem jól döntöttél, amikor a klinikát választottad. Minden egy helyen van, ami babának és anyának kellhet. Sok függ a dokitól is szerintem.

Florr, én sudocremet vagy babét. Ha van nagyobb tesó, akkor ha a gyerekorvos rendes előbb is kiírja a recepteket. elvileg valóban csak a szülés után teheti meg.

Én egyébként június 16-ra vagyok kiírva, a harmadik jön. És én már nagyon szenvedek a melegtől és a türelmetlenségtől. Egyszóval szülnék már.

 
 


Szia dé!

Köszi! Akkor veszek sudocremet. Azt láttam a DM-ben!
De irigy vagyok, hogy már a harmadikat szülöd! Én tele vagyok félelmekkel! Egyik percben úgy vagyok, hogy na.., mikor jön már? A másikban meg, hogy neeee, még ne gyere!! :D De ez állítólag normális! :)
florr
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Részletekben sajnos én sem tudok segíteni, mert az én dokim is külsős és csak ctg-re illetve áramlásvizsgálatra mentem be.

Florr a gyógyszertárban lehet venni patikai popsikrémet, csak egy kicsit drágább, mintha receptre vennéd. Kb 500 Ft körül volt.

Én is már nagyon készülök szülni, jó lenne már túl lenni rajta. Hasonló érzésekkel küzdök, mint Te. :D
kubi
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy végre Írtatok!
Én Szept.1-re vagyok kiírva,akkor majd írjatok mindent részletesen mi volta kórházban!Persze ahogy babuci majd enged titeket!

Florr, Dé:Akkor ti már hamarosan TÚL lesztek rajta!Szorítok nektek!

Remélem is,hogy jól döntöttem,mert nagyon nehéz volt a döntés,hogy hova menjek,meg,hogy el-e menjek,de igy jobban érzem magam!
Nem beszéltem erről a dokimmal,hogy én vagy ő vegye fel a leletet,de holnap megyek be,mert a védőnőhöz kell mennem,oda meg kell vinnem!
Tudtok adni egy ambulanciás tel.számot?Jobb ha elötte felhívom,hogy nehogy potyára menjek be!

Köszi az infót!
sildu
 
 


Ambulanciás számot sajnos nem tudok :(
De általában egy két héten belül készen vannak a leletek.

Sildu, a másik topikban kérdezted a szülésznőt. Szerintem kérdezd meg a dokidat kit ajánl, mert nem árt, ha ők ketten jól tudnak együtt dolgozni.

Florr, teljesen normális érzés, amit érzel, a harmadiknál legalábbis nálam most a jöjjön már ki van :)

Kitartást mindenkinek

 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: