Új privát üzeneted érkezett!

Elin!
Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz!! :D

Boldog Névnapot!


Kép
szilbee
 
 


Petri!
Akkor most már legalább én is megtudtam, hogy miért marta ki a kaki a torokgyuszi alatt Levente fenekét. Én is sokat levegőztetem és kenem sudocremmel.


Ildi!
Ez tök jó hír! Kép
szilbee
 
 


Cuki vagy Petri, de nem kellene már szemüveg? :lol:

Lehet, hogy a gyerekek konzerválnak? :P Pedig ha látnád a sok ősz hajszálamat :!:

Örülök, hogy javultok pöttyileg.

Én is kicsit megkönnyebbültem, mert úgy látom jobban van a kutyink. :lol: Azt még nem is írtam, hogy a kutyadoki :shock: 4.300 Ft vitt el a háztól tegnap az oltásokra. de legalább jobban van. A macska még mindig szabaságon van. Már arra is gondolta, lehet azért ilyen lahangolt a kutya, mert eltűnt a kis barátja. Úgy megszerette a macsekot, hogy bolházta, ropogtatta a gerincét.

Hajni!
Elfelejtettem, hogy a szocpolt csak 35 éves korig lehet igénybe venni. A fél szocpolt. :roll:

Judit!

Merre vagytok, mi van veletek? :?: :?: :?:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

 
 

Cuki vagy Petri, de nem kellene már szemüveg? :lol:

Lehet, hogy a gyerekek konzerválnak? :P Pedig ha látnád a sok ősz hajszálamat :!:

Örülök, hogy javultok pöttyileg.

Én is kicsit megkönnyebbültem, mert úgy látom jobban van a kutyink. :lol: Azt még nem is írtam, hogy a kutyadoki :shock: 4.300 Ft vitt el a háztól tegnap az oltásokra. de legalább jobban van. A macska még mindig szabaságon van. Már arra is gondolta, lehet azért ilyen lahangolt a kutya, mert eltűnt a kis barátja. Úgy megszerette a macsekot, hogy bolházta, ropogtatta a gerincét.

Hajni!
Elfelejtettem, hogy a szocpolt csak 35 éves korig lehet igénybe venni. A fél szocpolt. :roll:

Judit!

Merre vagytok, mi van veletek? :?: :?: :?:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Cuki vagy Petri, de nem kellene már szemüveg? :lol:

Lehet, hogy a gyerekek konzerválnak? :P Pedig ha látnád a sok ősz hajszálamat :!:

Örülök, hogy javultok pöttyileg.

Én is kicsit megkönnyebbültem, mert úgy látom jobban van a kutyink. :lol: Azt még nem is írtam, hogy a kutyadoki :shock: 4.300 Ft vitt el a háztól tegnap az oltásokra. de legalább jobban van. A macska még mindig szabaságon van. Már arra is gondolta, lehet azért ilyen lahangolt a kutya, mert eltűnt a kis barátja. Úgy megszerette a macsekot, hogy bolházta, ropogtatta a gerincét.

Hajni!
Elfelejtettem, hogy a szocpolt csak 35 éves korig lehet igénybe venni. A fél szocpolt. :roll:

Judit!

Merre vagytok, mi van veletek? :?: :?: :?:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Bocsi! :oops: :oops: :oops:
Ezt nem tudom hogy csináltam? :oops: :!: :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
Van ez így! :wink: :D
szilbee
 
 


Sziasztok!!
Köszönöm szépen a névnapi jókívánságokat, nagyon jól esett! Még sosem kaptam ennyit... :oops: :lol:

Ewa: jó volt ma talizni! Remélem, legközelebb a lányom sem lesz ilyen hangos... :? . Remélem Zsófi visszaaludt!

Ildikó! Kár, hogy nem találkoztunk a cicával! Imádom őket!
A kutyaprobláma ugyanúgy fennáll, hiába szóltam...süket fülek. :twisted:
Megkaptad a képeket? Mert akkor technikai gyakorlatokat is végezhetnél, és a vonalzók elé és az avatarodba (a neved alá) is tehetnél kis képeket!

Petri, és nevettél, vagy sírtál, mikor Timi otthagyta a nyomát? Vagy mindkettőt :lol: :cry: ?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Elin, én is BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!

Mi is itt vagyunk, csak mostanában kevesebb időm van írni, de azért igyekszem olvasni titeket. Tegnap akartam írni, de akkor meg elszállt az internet, mire megírtam a mondandómat :(
Marcinak is zűrös napjai vannak, sokszor fölriad éjszaka (vagy este mikor mi pont indulnánk aludni), és akkor átviszem hozzánk, mert úgy visszaalszik hamarabb, utána vissza kell vinnem az ágyába, ha mi is akarunk aludni. Nem valami pihentető így az éjszaka, ezért van hogy délután én is alszom egy kicsit :oops:

A képek nagyon édesek, amiket fölraktatok. Nekem valahogy úgy tűnik, hogy mindegyik gyerek tiszta anyja :) Zsófika és Timike különösen.

Ildi! Tényleg fiatal vagy, na :) Nagyon szépek a gyerekek. Jó dolguk lesz a mi fiainknak, annyi szép kislány van itt :D
Írok neked privit!

Azoktól kérdezem, akik már "rendes" tejet adnak a gyereknek: milyent adtok (hány %-os) és forralva, ugye?
Marci még a tápszert issza reggel-este (persze az ilyen korúaknak valót), de már gondolkodom rajta hogy ideje lenne áttérni a sima tejre. Csak még nem mertem eddig. :oops:

Hajni, én is csak azt tudom mondani hogy vacsira is kell valami laktató kaja, de már megoldottad a tejpéppel :)
(Persze az se jó alvás szempontjából, ha túlságosan teletömjük a pocit, mert akkor meg attól nem fog aludni)
Marci is pont 8 hónapos koráig szopizott, igaz ő akkor már mellette tápszert is kapott. Nekem fokozatosan fogyott el a tejem, végül már csak éjszakára tartogattam, mert akkor ha felébredt, szopizás után vissza is aludt egyből. De kb 8 hónapos korától már át is aludta az éjszakákat, úgyhogy tudtam, ha felébred, már nem az éhség miatt van. (Pl. mostanában, gőzöm sincs, hogy miért riad fel ilyen gyakran, a legkülönbözőbb időpontokban)

Franciska pohárból sem inná meg a tejet?

Leventének mielőbbi gyógyulást!!

Pelenka: tényleg nem mindegy, hogy milyet használunk. Marcinak is kiütéses lett a feneke amikor vastagabb pelenkát használtunk, ami bepállott mert nem tudott szellőzni (hiába cseréltük gyakran). Úgyhogy maradtunk a Pampersnél. Abból egyébként a Sleep&Playt vesszük (narancssárga), mert az ugyanolyan jó, mint a Pampers, de kevesebbre jön ki darabja.

Holnaptól egy kicsit eltűnök, mert elutazunk Fehérvárra Anyuékhoz, onnan meg kettesben a párommal egy hosszú hétvégére. (Ránk fér egy kis pihenés) Hétfőn jövünk vissza.

Addig is legyetek jók,
üdv:
Judit&Marci
judit_79
 
 


Ó kössz Elin!!! :P

Ha tudnám hogyan kell, biztosan megcsinálnám.
Különben is Petikéről nem csináltál képet :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Judit!
Mi 2,8%-as tejet adunk. Az a jó, ha magasabb a tejzsír tartalma. Mi nem forraljuk előtte, ezt már a tejüzem megcsinálja, kívéve a házi tejnél.
szilbee
 
 


Ildikó! Amnioszkópiát kellett volna csinálnom? :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Judit: én felforralom a 2,8-as tejet, és felesen adom neki. Először 3/4-esen adtam, de attól kipirosodott a popsija. A felestől semmi baja.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors kukk, mert még főznöm kell.


ELIN! MI IS NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Kép

Ildikó: Köszönöm szépen, megkaptam a privit. Sokat segítettél. Nagyon jók a képek! :)


Menü: Tegnap: Színes rakott csirke
Ma: T-rizs

Szép napot mindenkinek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Ja,Szilbee! Nem tudom, pontosan hány cm Lilcsi, de majd lemérem. 80-86-os ruhákat hord

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Elin!
Te jó ég! :shock: Levente egy éves kora körül hordott akkora ruhát! Te milyen magas vagy?
szilbee
 
 


Szia mindenkinek!

Petri! cuki csajszid van, nem sok ,,jót" nézek ki a szeméből. Biztos kis huncutka.

szilbee! tegnap nem tudtam írni, remélem egy kicsit jobban vagytok már

ewa! alig 1 hónappal idősebb a lánykád és már így eszi az almát? miket esztek már?

Vona Ildikó! hú de nagy a lányod, kész nő! még két év és az enyém is ennyit változik? húha!!!
szépek vagytok
Szeretném kérdezni, hogy 3 gyerekre mennyi a szocpol? 2 van de így is megadják? köszi

Elin! Boldog Névnapot!
a lányod jó bepasizott és jó a kommentár is hozzá!

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Elin!Boldog Névnapot! :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Elin! Boldog névnapot kívánunk!
:lol: :lol: :lol:

Kép

A gyerkőcök tündériek! Nagyon találóak lettek a kép felírások. Olyan jót nevettem rajta!
Azt ne mondjátok, hogy az a nagy lány az Ildi lánya!!!! :!: :roll:

Szilbee: Leventének mielőbbi gyógyulást!

Petri: Ezt a pelenka dermatitis még én sem hallottam. Azért jó tudni, mi történhet, ha esetleg a pelus tovább marad fenn. Én is rögtön valami himlőre vagy allergiára gondolnék!

Hajni:
Nálunk már pár napja az a divat, hogy hajnali 4-kor felébresszük Apát és Anyát és addig ordibálunk nekik, amíg valaki oda nem jön és nem itat meg bennünket. Aztán elalszunk és reggel 1/2 7-kor ébredünk. :roll:
Tegnap sikerült 7 órára tolni a fürcsit. :) Ágicáékkal sétáltunk és elaludtak a csajok. Hat után ébredt fel Lilike és így csúszhattunk. Együtt fürcsiztünk a nagy kádban. Annyira élvezte! Imádja a vizet! :lol:

Lányok!
Meddig adjak Lillónak délben tápszert. Most reggel, délben és este adok neki. Tízóraira és uzsira meg tejbepapi vagy bébiétel a menü. Megszik mindent, ami nem kecskeméti. Ma is bevágott 3/4 üveg paradicsomszószt krumplival. Ez a gyerek imád enni is! :lol: Szereti a hasát! Főleg a vaníliás milupa megy nagyon! :lol:

Ma tejfölös-gombás csirke, szarvacskával a kaja.

Ágica! Sürgős tájékoztatást kérek mi az a színes csirke! Jól hangzik! :wink:


Hexe

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Elin: tényleg jó volt talizni! igazából fel sem ébredt Zsófi, csak szolidaritásból csatlakozhatott Lilcsihez álmában :-) lehet az ebédhordásba is fogunk csatlakozni. i

Kati: a banánt is így eszi :lol: vagyis mindent, ami mi eszünk veszi ki a kezünkből és nyomja a szájába :) bezzeg a bébipapit meg csak fújja :? egyébként csak gyümikkel próbálkozunk (alma-őszi-banán) meg ma kapott először sütőtököt és szerette :lol: :!:

Petri: szép mutatvány lehetett :-) nekünk vajszínű szőnyegünk van, elképzelni is rossz.. :shock: örülök, hogy javultok!

Nekünk is lettek pöttyeink :cry: viszont nekünk pici pattanásszerű, inkább, mintha csak érdes lenne a bőre. először csak a háta, majd tegnap estére már az egész mellkasa is olyan :(

Judit: jó pihenést! és jobb éjszakákat!

Ildi: szépek a gyerekeid :-)
ewa
 
 


Hajni: örülök, hogy bevált a tejpép!!!
ewa
 
 


Ewa
Ezek szerint az almás kép nem kamu volt? Én azt hittem h odaadtátok neki a megrágcsikált almát. :oops:
Timi ilyen idősen biztos nem evett így.
Pöttyöket sajnálom! Ekcéma?

De jó hogy Ti találkoztok! Én mostanában séta közben az ismerős kismamikra vadászom. Szeretném elhívni hozzánk hogy gyerekek között is legyünk. Erre fel nem találkozok senkivel :x

Ágica
A színes pipi engem is felcsigázott!

Judit
Húúú de irigy vagyok a hosszú hétvégére, pihenésre :oops: :oops:
Érezzétek jól magatokat!

Ildi
Szemüveges vagyok csak nem hordom 8)
Most feltettem és így néztelek meg... te jó ég így még fiatalabb vagy :lol: :lol:
Kutyit sajnálom! Mit állapított meg a doki? Én is nagy állatbarát vagyok! Sajnos tavaly el kellett altatnom a kiskutyámat (akit a mai napig siratok :cry: :cry: ) a nagyot meg elajándékoztam.
A kicsi egy öreg csivava volt, már betegeskedett és ő csak lakásban élt. Timivel meg nem tudtam összeegyeztetni. Itt a panelba se tudtam volna megoldani a sétáltatását.
Azt nagyon sajnálom hoyg a kicsi lányom mostanában nem nagyon lát állatokat. Amit meg igen azt inkább nem simogattatom meg.
Szeretném ha ő is állatbarát lenne.


A pelenka dermatitis: ugyanúgy pelenkázom mint eddig, ugyanúgy Liberóval. Mégis ránktalált :evil:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Hexe: mi tízóraira eszünk gyümit, délben kezdjük a főzit, uzsira meg majd eccer a tejbepapit. szerintem ilyesmi nálatok se lenne rossz, pláne, hogy Lilike ügyesen eszik már mindent

nálunk: túróscsusza, krumplileves
ewa
 
 


Petri: nem eszi ő, csak szopogatja :-)

nemtom milyen pöttyök, de nem ekcéma szerencsére
ewa
 
 


Húúúúúú!

Csövi csajok!

Már vagy tíz perce csak olvasok. Lehet, hogy lKfelejtek valakit bocsi!

Köszi mindenkinek a nagy ovációt, amit a képeink jelentettek. :P :oops: :lol:


Petri, én is szemüveges vagyok, de csak akkor hordom, -csak az utcán-, ha már alig látok. Aztán meg még éjszaka is a szememen van.
Ja már kutyi is eltűnt. :cry: Reggel a férjem elengedte, itt reszketett egész nap a lábtörlőn, most meg nem találom. Hiába hívom, nem jön haza. Azt sem tudom hol keressem!
Lehet, hogy elment megkeresni a macskuszt?


Én a gyerekenek féléves koruk óta csak 1.5-ös tejet adok, mi is azt isszuk. Nem forralom fel csak megmelegítem.
Ja Imike csak a kakaót issza meg. Volt, hogy elfogyott a kakaópor és akkor jött el a világ vége. De most már minden hónapban 3 zacsi 800 dkg-s kakaóport veszünk. :P És ez is elfogy majdnem.

Judit!

Érezzétek jól magatokat!
Küldök privit is.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


sziasztok!!

Elin hát én nekem már az igazából pofátlanság felköszönteni. de megteszem:
Nagyon BOldog Névnapot kívánok

Sok puszi

Betty

Kép
kbernadett
 
 


KATLINA merre vagy, a csendes kissebbséget képviseled ma? :lol:
Vagy talán ma ittad a cukros löttyöt? :roll:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok Csajok!

Bea!
Ebédre nyugodtan adjál neki bébiételt,tízóraira,és uzsira meg gyümölcsöt,vagy tejpépet! Főleg ha azt mondod,hogy bevág egy üveggel!

Petri!
Méghogy nem lát állatot Timike!Mostanában elég sokat látott,(ott volt a biztonsági őr,a gyógyszerész) :lol: :lol: :lol: Csak vicceltem!! :oops: Kép

Egyébként ,majd vigyázok ezzel a pelenka dermatitisszel,mert ez a Tescos pelenka,nem éppen a légáteresztésről híres :?

Ildi!
Így könnyű haladó szintet elérni a topikba,ha 3x is elküldünk egy üzit.Ez NEM ÉR ÁM!! :lol: :lol:

Nem tudom mi van ma velem lányok,biztos belémbújt a kisördög! :twisted: Vagy lehet kicsit kipihentebb vagyok,a kelleténél.Ne haragudjatok rám! :wink:

Judit!
Kellemes hétvégét kívánok nektek! :lol:

Na menek mostmár nem zaklatlak benneteket!!
Puszi kicsinek és nagynak!
A kis betegeknek pedig jobbulást kívánok!
Vendég
 


Szilbee! :roll:

Mindig eszembe jut valami. :oops: Beszéltem a Munkaügyi központtal is, mármint az ügyintézővel és azt mondta, hoy újra be kell jelentkeznem, még jobban is járok, mint a gyes-el, és utána mehetek újra passzív tgys-re, és gyed-re, de ha változna valami akkor is még ott van a gyes, ami alanyi jogon jár a baba megszületése után.

Azt hiszem mást nem akartam..... :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok Csajszik!

Köszi a jókívánságokat és a tanácsokat a tejről! Azt hiszem, ha ez a tápszer elfogy, megpróbálkozunk vele, remélem, szeretni fogja.

Na megyek, mert a fiatalúrral sürgősen könyvet kell nézegetni.
Kellemes hétvégét, hétfőn jövök!!

Judit & Marci
judit_79
 
 


Sziasztok.

ELIN.

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK


Letti,Diácska,Geromilo mi újság veletek??? mostanában ti sem jöttök gyakran.. :( .Remélem mindenki jól van

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Na ennyit az én lusti kislányomról!!Tegnap óta tánctér a pocakom,és ma már apa is érezte sőtt látta is milyen erősek is vagyunk odabenn!!!

Ildi!Csak jövőhéten megyek lötyit inni,24hetesen kell menni nem??


Március 7-én megyünk 4d-és babanézőbe!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Hát igen én ma töltöttem be a 24.hetemet,szóval holnap védőnéni,beutalókérés,és megyek lötyit inni :(

Kép

Kép
katlina
 
 


Ha én regisztrált álláskereső voltam az nem számít bele a Gyed-nél,mert ha nem akkor csak Gyest fogok kapni :?:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Hűha... Jó sokat írtatok. Sajna most nem nagyon tudok hozzászólni, mert rajtam is kitört a torokfájás. Köszönöm Levente nevében is a jókivánságokat! Ma már kicsit jobban volt.

:?: Lenne egy kérdésem...
Ismeri valaki Altorjai Balázst? A magánrendelése kéne, nem nekem, hanem egy fórumlakónak

Előre is köszi!

Jóccakát! Mindenkinek!
szilbee
 
 


Sziasztok!


Boldog névnapot kivánok én is Elinnek és egy kicsit megkésve Zsúnak és Bettynek is.


Annyit irtok az utóbbi idöben, hogy már nem birok veletek lépést tartani.

Cleo! Aranyos vagy, hogy hiányolsz. Szerencsére minden rendben van, csak a kisasszony adja a feladatokat.
Amikor ébren van akkor ö is verné a billentyüzetet, igy nehéz irni, amikor alszik vagy a lakást szedem össze, vagy már nincs erőm irni.
Nálatok mi újság van, a gyerekek hogy vannak?

Szilbee! Küldtem valamelyik nap egy másik mail-t is remélem megkaptad. Jobbulást kivánok nektek.

Jó éjt!

Kép
Kép
mongi
 
 


Nahát, nem győzök új könyvjelzőket csinálni! Minden napra 1 oldal! Ezt már szeretem!

Az utólag "befutóknak" is nagyon szépen köszönöm a köszöntést!

Ildikó!Lehet, elment meghalni a kutyus? :cry: Szokásuk állatoknak.

Judit! Ha még olvasod: szerintem hagyjál tartalékba tápszert, mert mi van, ha nem bírja a tejet? Akkor is legyen mihez nyúlnod ( :oops: ). Én is úgy csináltam, aztán amikor láttam, hogy minden OK, akkor még a maradékot is beadagoltam...
Jó romantikázást!! :lol:

Bea: Lilcsi is úgy evett, mint ahogy Ewa írta! Nyugodtan bevezetheted a rendes ebédet! Amikor még tejpépet is adtam Lilcsinek, volt, hogy még abba is tettem turmixolt gyümit, hogy változatosabb legyen! Most ugyanezt a natúr jogurtba teszem. Nagyon fini! Szoktam reménykedni, hátha marad nekem is, de nem szokott-lenyalhatom a kanalat a végén :? .

Azt sajnálom, hogy a csókot nem sikerült lekapni! Imike ugyanis fagyinak nézte a lányomat és a száját nyalogatta :oops: !

Szilbee! Jobbulást nektek!
Én 175 cm vagyok, Lilcsi apja meg 185-190 körüli.
Van 1 barátnőm, az ő lánya 10 nappal fiatalabb Lilcsinél, ő meg 81 cm. Na, ő már igazán hosszú :) :) !

Ewa! Csörögjél nyugodtan rám, ha lent vagytok, és nem akartok messzebbre menni, mint a Piros iskola :wink:

Na, megyek tentézni, ameddig tudok! Kicsit régen volt már hajnali 3 óra :roll:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Csövi csajok!

Sajna a kutyi, vagyis Pici ez a abecsületes neve, amúgy meg JoJo, nem került elő tegnep óta. Én is arra gondolok, hogy elment meghalni :cry:
De a cicus sincsen meg, hol kóborolhatnak?
Most teljesen oda vagyok :cry: :cry:

Majd még írok!

Elin nem felejtettem el a receptet :!:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi
Örülök hogy látlak is :D Jó a képed :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Ildi! Mindent bele! Ügyi vagy!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ó kössz Petri!

De az az igazság, hogy nem a legjobb formában vagyok most, így a harmadik gyerek " közben". :lol: Van rajtam egy -két plussz kiló. Majd ha megszülök, olyan fitt leszek, remélem, hogy csak na! :wink: :roll:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nóri ügyi akkor lennék, ha avonalzókat is megtudnák csinálni.
nem tudom kitörölni a kódokat, így nem jutok tovább.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi

kijelölöd és delete

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Úgy-úgy, mint Petri mondja!

Ezt a receptet most találtam a neten! Ki csinálja meg először??

Süteményrecept GYES-en lévő anyukáknak:

Távolítsuk el a plüssmacit a sütõbõl, és melegítsük a sütõt 160 fokra. Gõz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint.

Ismét távolítsuk el a plüssmacit a sütõbõl, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki Öcsi kezébõl, és mossuk le a falat.
Mérjünk ki 3 evõkanál kakaót. Ismét vegyük el a margarint Öcsitõl.
Fürdessük meg a macskát. Tegyünk hintõport és ragtapaszt a karmolásokra.

Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet.
Vegyük ki a füstölgõ plüssmacit a sütõbõl, és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellõztetés végett.
Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk fõnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszélt az elõbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.

Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütõbõl. A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük.
Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitõl. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon.
Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.
Bevonómáz:
Keverjük össze a következõ hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin.

Vegyük ki azt a kurva plüssmacit a grillsütõbõl, és dobjuk el. Jó messzire.
Magyarázzuk el kedvesen a rendõrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy õt fogjuk fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejérõl. Tegyük Öcsit a járókába.

Adjunk a mázhoz 5 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tûzön forraljuk 2 percig.
Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán.
Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befõttek és a takarító-személyzet költségét. Kössük ki Andikát az asztallábhoz.
Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütõbõl. Dobjuk ki.
Kapjunk idegösszeomlást.
elin
 
 


Ugyanez olvashatóan:Süteményrecept GYES-en lévő anyukáknak

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 fokra. Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint.

Ismét távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki Öcsi kezéből, és mossuk le a falat.
Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét vegyük el a margarint Öcsitől.
Fürdessük meg a macskát. Tegyünk hintőport és ragtapaszt a karmolásokra.

Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet.
Vegyük ki a füstölő plüssmacit a sütőből, és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett.
Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszélt az előbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.

Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütőből. A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük.
Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon.
Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.
Bevonómáz:
Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin.

Vegyük ki azt a kurva plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el. Jó messzire.
Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről. Tegyük Öcsit a járókába.

Adjunk a mázhoz 5 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tűzön forraljuk 2 percig.
Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán.
Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarító-személyzet költségét. Kössük ki Andikát az asztallábhoz.
Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből. Dobjuk ki.
Kapjunk idegösszeomlást.
elin
 
 


Ildi!
Tuti a KÉP! :mrgreen:
szilbee
 
 


Elin!
Kép
szilbee
 
 


Mármegint elfelejtettem valamit... :oops:

Mongi!
Megkaptam ám az emiled! Köszike! :D 8)

Ildi! :?:
Te tudod, hogy mit jelent főállású anyának lenni? mármint anyagilag?
szilbee
 
 


Képzeljétek el!Bekellett volna ma mennem Szolnokra vezetni,mivel senki sem ért rá maradt a busz!Csak Nagykörü előtt már annyira rosszul voltam,hogy a szédüléstől csak foltokat láttam,nem emlékszem rá,hogy mit mondtam a sógóromnak,de azt tudtam hogy jönnek értem,iszonyatos volt!Talán az ijedség nagyobb volt,de a gyomrom még mindíg kóvályog!



Elin,jó a recept!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Csövi csajok!

Katlina remélem már jobban vagy! :P
Mindenképpen menj el orvoshoz, lehet, hogy csak múló rosszullét, volt, de biztos ami biztos.Én 12. hét környékén dobtam el magam állandóan, még a lápcsőn is seggreültem. Na meg jöttek a kis csillagog, a fehér folt, és a nem emlékszem semmire. :(

Nagyon "lkassz" volt. :roll:

Hú lányok megint egy új oldal! :!: :lol:

Szilbee!

Jobb, ha nem is tudod mit jelent főállású anyának lenni, annyira lehangoló. Mármint anyagilag. :!:
Csak a harmadik gyerek 3 éves korától igényelhető, úgy emlékszem 6 éves koráig, és az összege majdnem annyira horribilis, mint a gyes összege? :roll:

Csak nem ikrekre pályáztok? :P :oops:
Az még talán "jobb" is lenne. Ugyanis az ikrekre dupla gyes jár.


[size=12]Hajni![/size]
Megkaptad a privit?
Mit csináltatok ma?Olyan rosszul indult ma az idő. Be akartunk menni a városba, de nem akartam, hogy sz...rrá ázzunk, így nem mentünk be.

[size=12]Ja lányok mától ismét munkakerülő vagyok.[/size] De legalább nem azt a hatalmas gyes összeget kapom.

[size=9]Petri, Elin![/size]

Kedves számítógépes navigátoraim! :shock: :shock:
Ebéd után aludtam egy nagyot Imikével, és én biz isten megálmodtam, hogy bemegyek a profilomba és kitörlöm a vonalzókódokat.

Elin megvan a kanál! :oops: :lol:
Petri mi újság pöttyileg? :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: