Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, segítsetek!!!

Ismét a régi kérdés, hogyan tudok file-t beszúrni, úgy, hogy ti is lássátok?

A melléklet feltöltésével próbálkoztam, de csak link lett, amit nem tudom, hogy ti láttok-e (nekem ugye a gépemre van elmentve...)

Képként szúrjam be? Mit kell beírnom és hova?
Vendég
 


Vicuska, hová tűnt a vonalzód????
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Nati,

Nagyon szép méretes tüszőid vannak, gratula hozzá, és mondd meg apának, hogy ne most pihenjen, hanem majd ha már a pocidban lesz a babóca. :lol: :lol:

Az excel tábládat valahogy jpg formátummá kell tenni, csak ugy tudod láthatóvá tenni itt, de sajna azt nem tudom hogy kell. :lol: :lol:

Ja, és aug 27-én megyünk 4D-re majd légyszi javítsd ki.

Kata,

Ez az öv már nekem is nagyon kellene, hogyan találtál rá erre a fehérvári lányra????
Én is használtan akarom megvenni, mert azért 10 000 ft elég húzos.

Vicuska,

Lehet, hogy tényleg az lenne a legjobb ha egy kicsit eldobnád a hőmérődet, nagyjából már ugyis tudod, hogy mikor van pé-ed, szerintem nyugodtabb lennél, és spontán tudnál apára koncentrálni.
(Na ezt pont én mondom, aki hőmérő - és ferty függő volt) :lol: :lol:

Szilvi,

Kiváncsi leszek a tesztedre, remélem most már 2 csíkos lesz, és bővülhet a kismamik tábora. :lol: :lol:

Minket ma váratlanul meglátogatott a védőnő. Elhozta a toxoplazma és hepatitis eredményeimet, ami negatív lett. Már csak a Wassermann hiányzik. Persze lebaszott, hogy híztam 3 kilót, de leszarom, mind a két gyereknél sokat híztam, aztán szülés után szépen lement. Nem vagyok vizes, nem fulladok, nincs semmi bajom, akkor meg nem értem miért cseszeget ezzel.

Holnapután 12 hetes szűrés, jajjjjjj nagyon lassan megy el ez a pár nap.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Szia Judy,
a toxoplazma vizsgálatot Te kérted, vagy az benne van a "csomagban"? Korábban is nézték Nálad vagy csak most, hogy babás lettél?
Nekünk is van egy kutyánk, és én is meg akarom majd nézetni, de nem tudom mikor érdemes....

A jpegre várom a többiek javaslatát... egyedül nem megy :cry:
Vendég
 


Judy, a Wassermann vizsgálat micsoda??? AFP-tek volt, vagy spéci vérvizsgálat van már?
Vendég
 


Judy, bár még sose voltam terhes, de szerintem a súlygyarapodás csak a végén veszélyes, ezért most húzzál bele és a végén meg légy példás kismama a védőnőnek :lol:
Ez a dolguk, hogy papoljanak, ne törődj vele, légy boldog kismami :P
Vendég
 


Nati,

A toxoplazmat automatikusan nézik a legelső vérvizsgálatnál, és ezt inkább macskák okozzák nem kutyák. A kutyusoktól nem igen lehet semmit elkapni. A cicák a baciforrások.

A Wassermann vizsgálat nemi betegségeket néz.

AFP-t pedig a 16. héten nézik, amiatt egy kicsit ideges vagyok, mert Daninál ez az érték alacsony volt, persze utólag kiderült, hogy nem a 16. héten, hanem a 15-en mentem, ezért lett alacsony. Az ismétlés már jó lett, de azért a frász kerülgetett.

Amugy csajok mikor talizunk legközelebb?????? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vikike vagyok Anita barátnője a másik topicból, már írtam ide ha emlékeztek. Szóval a lagzi nagyon nagyon szuper volt és Anita is gyönyörű volt. Ma indultak nászútra majd pénteken jönnek haza remélem már hármasban :D !!!! Jaj képzeljétek mikor Anitáéknak a szertartás volt akkor ott repkedtek a gólyák felettük :D , és ez tényleg igaz, nagyon remélem, hogy meghozza a gyümölcsét.

Tnati, azt hiszem te kérdezted, hogy milyen volt a szülésem. Hát nem volt könnyű, de nagyon megérte amikor kibújt és oda tették mellém :D . Mi éjszaka 1/2-kettőker indultunk a kórházba, hogy valami van, de nem voltak erős fájásaim, mondtam férjemnek, hogy mennyünk be max. hazaküldenek, hogy még nem jön a baba. Ügyeletes doki megvizsgált és mondta, hogy 1ujjnyi tág vagyok és szülni fogunk. Azt mondta reggelre meg lesz, de nem így volt. Reggel 6-ra jött be a fogadott orvosom és burkot repesztett, mondta, hogy akkor most erősödni fognak a fájásaim. Így is lett. Aztán csaknem jött a kis lurkóm a végén már egy másik dokit hívott be és ő nyomta a hasamat, így végre kicsúszott a kis drágaságom, onnantól kezdve megszűnt minden fájdalmam, szabályosan felnevettem. Du. 1/2-re lett meg. Szóval nem volt egyszerű, de most is itt szuszog a teraszon a b.kocsiban a kincsem és ez mindennél többet ér. Röviden ennyi, mindenkinek aki még nem babás nagyon szorítok, hogy mielőbb az legyen. A kismamiknak meg GRATULÁLOK és vigyázzanak magukra, sokat pihenjetek amíg még lehet.

Pusza mindenkinek!


Kép
vikike_
 
 


Viki

Aninál gólya esküvőn????? :lol: lesz itt zebraeső!!!! :wink:

Nati

a toxoplazmát macskaürülékkel szedheted össze,ez egy egysejtü,szemmel nem látod.ha nem mosol kezet és utána eszel,akkor elkaphatod.de ha 12 órán belül cserélgeted az almot,akkor nem.
Kutya csak akkor terjeszti,ha macskakakit eszik vagy nyalogat :shock:
egyébként kertészkedéssel,mosatlan zöldség-gyümölccsel és nyers hússal is össze lehet szedni,sőt!! :D

ha pozitiv vagy,az a jó,mert már átestél rajta.ha negativ vagy,az gáz,meret ha pont terhesség alatt leszel az,baj lehet majd a babával.

én poz.vagyok,de doki szerint ez se jelent 100 százalékos védettséget.
ja,és cicám is van :?

Judy

4D Uh -on már lehet látni fogják fiu vagy lány :lol:

Kata

klassz az öv!az tényleg a te pocakod a fotón????? :P
Vendég
 


Hello csajok, dehogy az én pocim.... :lol: hol vagyok én még ettől...
Az öv sem az enyém a képen, de azért jó állapotú.

Judy, tök véletlenül találtam az övre. Szinte mnden nap nézegettem, beírtam a startlapon a keresőbe, hogy magzatvédő öv, vagy azt, hogy kismama biztonsági öv. Tegnap pedig csak rámentem az expressz.hu-ra, és megnéztem, hogy a baba téma/egyéb résznél milyen hirdetések vannak. És egyszer csak látom: kismama övlehúzó eladó, 5000 Ft, Székesfehérváron. Mondtam apának, ekkora mákom nem lehet.. Fel is hívtam, és ma megvettem. Hozzá kell tennem övlehúzóként nem keretem rá. Egyébként ha még érdekel, van egy magyar ilyen öv is, 5200 Ft, egy csepeli kismamaboltban. Szól nekem a hapsi, ha meglesz.

Én még nem híztam, legalábbis a mérleg szerint. De mondjuk a hányás tesz is róla... Utoljára tegnap este dobtam ki a taccsot. :?

Vikike, nem semmi, hogy gólyák repültek. Remélem ezt égi jelnek szánták onnan fentről!!! :wink:

Vicuska, köszi a kiterjedt infót! Ja, nekem is nega a toxop. de én nem szktam macsekokkal talizni, mert (ha bunkó vagyok, akkoris) úúúúútálom őket. A zöccségeket gyümmőcsöket meg mindig megmosom.

Nati, remélem ma már nem jössz... Na, ne érts félre, de ma más dolgod van :oops: :oops: :wink:

Jó éjt. Remélem holnap reggel poz. tesztről kap Nati infót! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Vicuska,

Hát igen aki szakember az mindent tud a dologról. Amugy nagy ívben kerülöm macskákat, nem szeretem őket, annál inkább a kutyusokat. Azokat imádom minden fajtába képes vagyok belezúgni. :lol: :lol:

Elvileg 4D-n 14 hetesen már látni kell a nemét, persze ha ugy fekszik. De ha bújócskázik velünk akkor sajna várnunk kell. :lol:

Kata,

Azt hiszem én is elkezdek keresgélni öv terén, ugyanis én nem csak híztam, de a hasam is elég szépen kerekedik. De azt mondják 3. babánál normális.
Jó neked amugy hog ynem híztál, én alapból is olyan vagyok, hogy még a levegő is hízlal. :lol: :lol:

Vikike,

Köszi a beszámolót az esküvőről, nagyon kiváncsi vagyok a képekre is, remélem Ani tesz fel majd.
És nagyon szorítok, hogy a fejük fölött repkedő gólyák meghozzák a kicsibabát nekik, és a nászútról már 3-an jöjjenek haza. :lol: :lol:

Ma van az utolsó laza napom. Holnap 12 hetes uh, majd viszem le anyósékhoz a fiukat, este meg nőgyógyászati vizsgálat. Csütörtökön meg már dolgozok. :evil: :evil:
Pedig olyan jó volt lustizni itthon. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

hát újra itt :lol:

Vikike, igazad legyen, s jöjjenek már azok a gólyák!!!!! :P Köszi az élménybeszámolót, tényleg nem lehetett kellemes, de az eredmény a fontos :wink:

Szilvinek reggel küldtem egy smst, s most jött a válasz.. .Még semmi :shock: , de kicsit el van keseredve, mert tegnap fájt a pocija.... De reggel tesztel egyet és jön a ++++++++ hirrel, én meg hozzátok hozom :lol:

Vicuska, köszi a toxos tájékoztatást, nálunk a szomszédban van macska, aki át is szokott jönni hozzánk (én se szeretem őket :twisted: ), az epret mosatlanul szoktam enni :roll: (eddig, most már megmosom :lol: ), viszont sokat kertészkedek és imádom a kutyákat, akik meg imádnak kúszni, mászni rajtam, nyalakodni és karmolgatni... Szóval who knows??? Nálad a háziorvos csináltatta meg a vizsgálatot vagy a nőgyogyi így terhesség előtt?

Hát, Kata, tényleg nem jöttem már este :lol: :oops: :oops: Viszont olyan hasszúrásom volt este 6 után, hogy csillagokat láttam. Régen azt hittem ez a tüszőrepi érzés, de a bal oldal szúrt és feszített, ahol elvileg reggel már nem volt tüsző :roll: Az lh teszt enyhén lett kétcsíkos, mára már nincs több, de ma már apát is békén kell hagynom, mert elzavar kapálni valahova :lol:
Vicuska, hozzád hasonlóan én is elkezdtem agyalni :wink: Azon tipródtam, hogy lehet, azért szúrt a hasam, mert nem átjárható a petevezeték és ahogy szegény pete próbálta átküzdeni magát, azt éreztem.... De miért este hat után???
Na jó befejezem, direkt nem kérdeztem rá más topicban sem, mert nem akarom most ebbe "belelovalni" magamat, simán átjárható mindkettő, sőt, már meg is termékenyültem :lol: :lol:

Én is nagyon szeretnék találkozni Veletek!!!!! De hétköznap én sajnos csak este érnék oda, viszont 29-én (szerdán) balatonalmádiban leszek céges tréningen, és bármikor el tudok jönni :lol: Mit szólnátok hozzá?
Persze megértem, ha nektek akkor nem jó és máskor futtok össze :wink: de jó lenne látni Bennetket. Majd maximum a desszertre érek csak oda :lol:

Judy, Te meddig dolgozol még? Megmondtad már a cégnél, vagy csütörtökön lesz a nagy bejelentés????

Kata, Te hol tanítasz? Neked most nyári szünet van? Te meddig tervezel még dolgozni?
Vendég
 


Hello,

Nati, én múlt hét pénteken jelentettem be, azért mert felhívott a főnököm. Így meg hülyén nézett volna ki, ha nem mondom el neki. Szóval tudják már. És nem megyek vissza dolgozni, táppénzen leszek. De ez a hét még nyári szünet. :lol:


Nekem augusztus 29-e, szerda tökéletes. Bármikor. Na csajok??? Kinek jó, kinek nem??


Judy, azért én kb 10 kg súlyfelesleggel indultam ám. Meg az a "jó" (relatív), hogy hányok. Ma is reggeli után annyi volt nekem. :? :wink: De én akartam...
Holnapra drukkolok az uh-ra, de biztos minden rendben lesz!! Én pénteken megyek.

Ma végre hokimeccsre megyünk, Dunaújvárosba!! Az a rossz, hogy áprilisig már nem fogok tudni járni. Persze a baba kárpótolni fog mindenért! :wink: De apa így is azt mondja, ha hideg lesz, mr nem mehetek ki vele, mert nem akarja, hogy megfázzak. Pedig én imádom a hokit!!

Na, megyek, megkeresem apa telcsi garancia papírját, nem tudjuk, hova tettük, a szokott helyen nincs.

Na, majd este talán későn jövök.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata, ez szupi, már csak pihi és készülődés a csöppség jövetelére... Jaj, de jó!!!! Most egy kicsit irigyellek ám, de már itt volt az ideje, hogy ez a pillanat is eljöjjön nálatok, úgy hogy az irigységem már el is illant :P

Judy, holnapra megy a drukk az uh-ra, minden rendben lesz, s este is a vizsgálaton!!! Magánrendelésre mész? Ne izgulj, majd mi izgulunk helyetted is :wink:

Vicuska, merre jársz????

Ahh, csak nem Kata nálatok is elromlott a telefon?? Nálam is bekrepált, kaptam egy cseretelefont, s nem elég hogy több mint 200 telszámom eltűnt, még a naptár is a régi telcsimben maradt :cry: S az egész életem, a petéim érése, repedések minden abba volt!!!!! Nagyon remélem, hogy nem csinálnak szoftver frissítést, mert akkor tuti kétségbe leszek esve :cry:

Megvettem ma a Zongoralecke c filmet, még nem láttuk, lehet este ráveszem Apát egy kics mozizásra :P . Ágyacska, filmecske, stb, stb :oops: :oops: aztán holnap már haza se jöhetek :lol:

Holnap jelenkezem, most jön a vacsi, s utána egy vidám séta a parkban Mazsi kutyussal :lol: a nap egyik fénypontja, annyit lehet vele, rajta nevetni :-))))
Vendég
 


Kata

nem ismered Missoundou Balázst a dunaujvárosi hokicsapatból?
a régi nőgyógyim fia és ott játszik,néger fiúcska,jó pasi :lol:

Nati

nekem 2* is nézték,tudták hogy áo.vagyok és kértem.a nődokim csinálta.

megyek,apa hív,most mentek el a vendégek,egy kis lájtos kerti party volt. :D

Babásoknak drukk UH-hoz!!!
Vendég
 


görbém:
Kép

átrakta pémet,ez jobba teccik :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Sajnos Szilvinek még mindig nem +++, kicsit vérezget is, de párja szerint túlhajtotta magát és köztes vérzés. Viszont, barátkozik Vukkal, ami jó jel :lol: . Hátha nála tényleg később mutatja ki, bár már elég régóta volt pé-je.... :roll:

Mi este bringáztunk egy nagyon, Mazsit jól megfuttattuk, utána meg ő engem :lol: Egy óvatlan pillanatba célba vett egy macskát, és pár centi kellett csak, hogy a bokorba landoljak bringástól :shock: Apa persze majd bepisilt a nevetéstől :twisted:

Hú, Lányok, ez a film.... A 3/4-éig teljesen jó, de az utolsó negyed rész!!!!!!!! :roll: Ah nem bírom az erőszakot!!!!!! Borzalmas volt!!!!! De minden jó, ha jó a vége :lol: Szép film volt, mindenesetre!

Judy, nagyon sokat gondolok Rátok, remélem jó hirekkel látsz el bennünet!!!! Vigyázz az úton a gyerkőcökkel!!!

Kata, Vukot átpasszoltad már teljesen Szilvinek, vagy tartogatsz még nekünk is valamit? :wink:
Vendég
 


Lányok, merre jártok????
Én minden egyes interjú után bejövök és bekukkantok, de sehol senki :cry:

Vicuska, tetszik a hőd??? Furi, hogy ferty rakosgatja az ember pé-jét, utólag hogyan dolgozz rá?????
Olvastam, hogy Te is készülsz a hsg-re :roll: nekem is az lesz a következő, ha a 3. clostis hónap sem jön be... Gondolkodom hogy privátban megcsináltatom fehérvárom, a kórházi körülményeket nehezen bírom és a kontrasztanyagot ott is ki kell fizetni....
Vendég
 


Jaj Vicuska, nem kérdő, hanem felkiálltó jeleket akartam tenni.... Szóval tetszik a hőd!!!!!! Tartogasd is így, tuti elkpatatok valamit Apával :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Túl vagyok a 12 hetes uh-on, a doki szerint már bőven 13 hetes a kicsike.

Íme az adatok

BPD - 23 mm
CRL - 70 mm
Tarkóredő - 1,70 mm nem tudom mi a határ, de a doki azt mondta ez jó.
Placenta - hátsófali
Orrcsont - ábrázolódik
Ritmusos szívműködés
Koponya - Szabályos kontúrú és szerkezetű

Nagyjából ez az ami lényeges.

Kaptam képet is, remélem látható belőle valami.


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
hát ez nagyon szuper!!!! Gratulálok!!!! Az értékekhez én sem értek, de biztos jó, ha doki egyszer azt mondta :lol: .
S babuci szerintem nagyon édes, úgy fekszik a képen, mintha pózolna és kinyomná a kis pociját :P

Vicuska, mi is húzzunk bele, nekem is kell egy ilyen kis drága!!!!
Vendég
 


Judy

gratula a szuper babóhoz!!!!!!

Nati

húzzunk bele!!!egyetértek,a görbém béna,a hőm a béka segge alatt,csak annak örülök hogy átrakta ferty a pét,igy ha igaza van,nem csúsztunk le mégsem róla :lol:
bár nekem sose lesz 37,2-es hőm,mint többeknek.de azokból a szép magas hőkből se lett többnyire baba,szóval szerintem nem azon múlik :wink:

fel akartam ma hívni dokimat,mit szól a hsg-hez lapar helyett,de nem vette fel.... :( na majd holnap nem menekül előlem :shock:

Szilvi

azta,hát ezt nem értem.nega a tesztje,akkor csak el kéne mennie dokihoz,mert ez nem normális,bár a hányinger jó jel.
igaz,nekem pszihésen mindig van :roll:
Vendég
 


Köszi csajok, nem sokára nektek is lesz ilyan kicsi babókátok. :lol: :lol:

Voltam nőgyógyiviszgálaton is, méhszáj is rendben van, teljesen zárt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szép jó reggel!!!

Képzeljétek, ma reggel voltam úszni, elszakítottam az ingemet öltözöés közben, hátul, teljesen látszik (10cm-es), majd a hajszárítóba bedobott 20-as, amiből persze nem volt több, nem izzitotta be az áramot, majd a joghurtos kanál az ölembe ugrott.... Szóval jól indult a nap :wink:

Judy, gondolok ma rád, vissza melóba, hát nem túl jó érzés, de Te már látod az algút végét, s az nagyon jóóóóóóóóóóóóóóó :P

Vicuska, megérdeklődtem ma reggel a DD Groupnál fehérváron az átjárhatóságit. 18e a kontraszt anyag, azt recepre írják fel, ki kell váltani és 12-15e a vizságlat. KB 15 perc, nem fájdalmas, némi görcsölés, feszülés lehet, de azt mondta a hölgy, hogy nem kell tőle tartani. UH-s azt hiszem, de azt csak olvastam.... A mensi után még peteérés előtt, az első 10 napban kell megcsináltatni, általában szerdán végzik 12-12.30 között, mert kétemberes :roll: Szabit nem kell kivenni, utána lehet menni dolgozni. Hát ennyi, még gyűjtöm az erőm, de lehet, hogy ha most sem jön össze, akkor én jövő hónapban megcsináltatom..... Pedig annyira félek tőle, de a bizonytalanságot nagyon utálom!!!!!!!!

Kata, hol vagy???? Holnap mész uh-ra :wink: Veled is minden rendben lesz!!!!! Róka koma merre van????

Szilvi nem jelentkezett, nem tudom mi lehet, már nem akarok neki sms-t küldeni, biztos írt volna ha van vmi pozitív hir......

Vicuska, láttam ám máshol a hődet, én a helyedben örülnék neki, hisz szépen beállt!!!! :lol: Nem látom a vonalzód, hányadik napon vagy most??

Lányok, ha ti sem jöttök ide, hogy várjátok el a zebráktól, hogy jöjjenek???!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Kép

görbém nagyon gázos :( :(
Kép

Kata???hol vagy???

Nati

mér nem vezetsz görbét a kedvemért? :lol:
Vendég
 


Lányok, augusztus 29-hez mit szóltok? Jó nektek? Mikor talizzunk??
Vendég
 


Dehogy gázos, Vicuska, beállt és az a lényeg!!!! Én is "hideg" vagyok, ha belehalok valamibe, akkor is csak 37 körüli a lázam....

Görbét nem vezetek, ebben a hónapban nem mértem a szabi miatt, meg nem akartam idegesíteni magam... most meg már nem hiányzik... pegid jó lenne látni a görbét, de....
Valójában Katát akarom majmolni :lol: . Második clostis hónap, BB, görbe nuku, viszont helyette +++++++++ teszt :wink: No majd meglátjuk :P úgy legyen!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Nati,

Hát gondolhatod, hogy semmi kedvem nincs a melóhoz. Ráadásul a lány aki helyettem lesz már szinte mindent meg tud csinálni, és hamarosan feleslegesnek fogom magam érezni, pedig nov elejéig jó lenne dolgozni.

Hát akkor ez nem a te napod, szerintem menj haza, zárkódj be és ne csinálj semmit ma már. :lol: :lol: :lol: Abból nincs gond. :lol: :lol:

Vica,

Már csak 7 nap a tesztig, drukkolok hopgy most összejöjjön és ne legyen szükség semmilyen beavatkozásra.

Az aug 29-e nekem is megfelel, de csak fél 5 után, mert dolgozok.

Kata,

Mi a helyzet veled????? Hova tűntél?????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Már van helyetted valaki??? Ezt hogy csináltátok?? Ilyen hamar megmondtad a mhelyen?
Legalább lesz időd babanetezni :P , bár én is halálra unom magam ha nincs mit csinálni és nagyon utálok felesleges lenni...
Nem lehetett volna, hogy később kezd a helyettesed?
Vendég
 


Nati :lol: :lol:

eccere irtunk :wink:
mi az a DD Group?????hol lehet őket elérni?????
basszus,ez több mint 30000 ft?????és miben más,mint a kórházi????írj,plíííízzzzz,többet!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


mér nem látod a vonalzómat?ott van!én látom :shock:
21.cn.
Vendég
 


Vicus, én csak egy piros x-et látok :cry:

http://www.ddgroup.hu/html/fooldal.html, még anno a 4D miatt küldte a linket valaki közülletek. Lehet, hogy Judy is ide megy 4D-re :lol:

Hát bizony, nem olcsó, de "csak" 12-15-tel több mint a kórházi, mert ott is ki kell fizetni a kontrasztanyag árát :cry:

Az oldalon az információk alatt le van írva a vizsgálat menete, te mint doki, bizos tudod a hátterét is :lol:

egyébként szerintem nem más, mint a kórházi, csak nem tudom, ott milyen körülmények között csinálják.. bentfekvés, hosszas előjegyzés, "könyörgés", hogy csinálják már meg.... Ez az út nekem "könnyebnek" tűnik, szeretnék már eredményt tudni, de lehet, hogy jobb lenne, ha a saját dokim csinálná és látná... Ahh, nem tudom.... S lenne mire költenem a 15et. Jól meggyőzőm itt magam, hogy nem is kell ez a vizsgálat..... :lol: Vicuska, úgy is terhesek vagyunk!!!!!!! :P he-he-he gondterhesek az biztos :lol:
Vendég
 


Nati

BB-t nem kérdezted erről?????mármint az átjárhatóságiról :roll:
én is azon agyalok,hogy most ha elmész másik dokihoz átjárh-ra,vajon nem akar-e minden vizsg-t előtte ujracsinálni ő,és ha utána visszamész régi dokidhoz,hogy másnál megcsináltattad az átjárh-t,mit szól hozzá?????? :shock:

na,feladtad a leckét 8)
Vendég
 


Nekem hétfőn azt mondta, hogy a következő lépés az átjárhatósági lesz... De akkor annyira el voltam hűlve a 32mm-es tüszőmöm, hogy nem kérdezgettem tovább... meg annyira akkor még nem is akartam, de így megint a teszt felé közeledve úgy érzem valamit tennem kell, mert bedilizek, hogy semmi nem történik és csak rohan az idő :cry:
tegnap este nézegettem otthon az iwiw-et, és két ismerősöm is terhes... mióta mi próbálkozunk, a családban és a barátok között is mindenki terhes lett, a 9-ből már csak ketten nem szültek... de a napokban illetve jövő hónapban jön a baba ott is. Szóval azt látom, hogy rohan el mellettem az idő, áprilisban mentem BB-hez és még mindig semmi. Imádom a kismamikat és az élményeket is (Judy, Kata, ez nektek is szól, tessék gyakrabban és sokat írni!!!!), csak azt nem értem, hogy nekünk miért nem????

Ah, sajnálom, hogy ez kicsit depis lett.... Lehet, hogy csak megnyugtattam magam ezzel az utánajárással a DD-nél, s aztán megbeszélem BB-vel (DD és BB :lol: vicces). Nem tudooooooooooommmmm!!!
Vendég
 


Nati,

Én már 8 hetesen megmondtam odabent, hogy terhes vagyok, bár azt én sem gondoltam, hogy ilyen hamar találnak valakit.
Lehet a végén már októberben sem fogok dolgozni. :roll: :roll:

Ne legyél ilyen pesszimista, össze fog jönni a babó, csak egy kicsit várat magára.Semmi nincs véletlenül. Mindennek megvan az oka, bár tudom, hogy nehéz lehet a várakozás, nekem csak 1 hónap telt el negatív teszttel, de az éppen elég volt. El tudom képzelni, hogy lelkileg mennyire megviselheti a kismamát, de tessék potitívan állni a dolgokhoz. :lol: :lol:

Vica,

Amigy a 4D-t nekem is a D&D csoport csinálja, én jókat hallottam felőlük.

Kata,

Te elmész Pestre kombinált tesztet csináltatni 25 000 ft-ért???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
köszi a bíztató szavakat, már nem is vagyok elkeseredve, csak néha kitőr rajtam. :roll:
De most én is úgy vagyok vele, hogy jön amikor szeretne, megvárjuk :P (de jó lenne, ha már jönne :D )

A kombinált teszt mit néz? Az az amit néha afp helyett használnak?
Vendég
 


Sziasztok!!!!

voltam du. a sziget u-ban a DD csoportnál.bejelentkeztem konzultációra.holnap hyívnak telefonon,jövőhéten mehetek elvileg,és ha minden jól megy-hacsak nem fog megjönni :lol: -2 hét múlva talán meg is csinálnák az átjárhatóságit :shock:

hát nem tom,18e+12-15e,plusz a konzi 4e :? :roll:
ha tudnám hogy ez kell a babóhoz,simán kipengetném.
De ki tudja?
lehet ha a doki meglátja a régi dolgaimat,nem is fogad :oops: problémás eset vagyok 8)

vagy a mostani dokimat zaklassam ezzel?

egyébként megint tök sz..r passzban vagyok,nagyonh el vagyok keseredve :( apával is veszekszünk,és szerintem minden emiatt a k..... babaproji m iatt van :evil:

Nati!fel a fejjel,én abszolút megértelek,igy több mint2 év próbálkozás után- asszem a 27.ciklusban vagyok azóta-atyaúristen!
mit vétettem a sorsnak?kezdek begolyózni ebbe :roll:
Vendég
 


Vicuska, légyszi, légyszi ne légy ennyire elkeseredve!!!!! Remélem nem az én depis levelem indított el a lejtőn!!!! :roll:

Nem semmi amit tettél a DD-vel!!! De én is ilyen vagyok, ha valamit egyszer eldöntök, akkor addig nem nyugszom, amíg nem látok eredményt... A doki biztos fogad, ne aggódj. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak, mit lépnek. De még az is lehet, hogy nem is kell menned :lol: Az lenne a legjobb!!!! Kata is így menekült meg az átjárhatóságitól!!!!

Én is azt látom, hogy bizony egy ilyen elhúzódó babaprojekt könnyen meg tudja keseríteni a párkapcsolatot... Nagyon ügyesen és tudatosan kell csinálni, hogy ne menjen a házasság rovására. Apa engem is kiröhögött ma, ami baromi rosszul esett, és pé idején mi rendszeresen összeveszünk, de persze ő nem tudja megérteni azt, ami az én testemben, lelkemben megy végig... De nagyon drukkolok Nektek is, hogy mielőbb babás légy, s az helyrebillenti a dolgokat :lol:
Vendég
 


Nati

szívemből szóltál.
most említettem apánk a DD-s dolgot,nem is nagyon figyelt rám :evil:
de amikor azt ecseteltem,mennyibe kerül,rögtön kitágult a szeme,és azt mondta szó se lehet róla,majd pár év múlva....!! :roll: :twisted:

asszem ezt az egészet nagyon kevés férfi érti meg.pedig elvileg ő is szeretne babát,de nem mindenáron!
de én mindenáron!
csak lehet a házasságom rámegy,és akkor mit kezdek majd egyedülálló anyukaként :?:

Bocsika,hogy ilyen negatív energiákkal tömöm a topicot.
de te talán érted,miről hadoválok itt!!!

ja,és nálunk is a veszekedés és a nem szólok hozzád hangulat pé -kor van :? :shock:

Én is drukk neked!!!!!!!!
Vendég
 


Vicuska,
na hagyd magad!!! Még hogy pár év múlva???????? Addig minden hajad ki fog hullani és idegroncs leszel, ha nem jön össze!!! Ez egy vizsálat, ami közelebb visz a megoldáshoz, tudom, hogy nem olcsó, de ha segít és eddig még nem volt, akkor nem szabad annyiba hagyni. Nálatok eddig nem találtak semmit, nem azt mondom, hogy ne legyél átjárható, de ez legalább végleg megnyugtatna, hogy akkor ez is rendben van és tényleg csak egy kis nyugi és idő kell. De szerintem egy nőnek (legalább is nekem), kell hogy tudjam, hogy mi újság odabenn. Én még sose voltam terhes és tudni akarom az okát!!!! Kerül amibe kerül!!! BB-nél is 3000 egy konzultáció, 6500 egy vizsgálat, azt is kifizetjük... DD egyszerre sok, de a kórházban is fele annyi, itt meg gondolom csak rád koncentrálnak.... Ez kell nekünk és apa ha nem érti meg, akkor pé után nem szabad vele ingyom-bingyomozni, majd megtudja mit érzel Te, hogy nem esel teherbe, ha neki is büdösül hiányzik valami..... :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Judy mondta egy másik topicban, hogy csatlakozzak közétek. Szeretnék, ha nem bánjátok.
Aztán majd mesélek magamról. Még nem olvastalak el benneteket, gondoltam előbb írok!
Vendég
 


Sziasztok,

Lányok,

Én csak azt tudom mondani nektek is és a párotoknak is, hogy gyereket szülni és nevelni a világ leggyönyörűbb dolga, még akkor is, ha ez néha nem így látszik. Tessék megmondani a párotoknak is, hogy igenis megéri küzdeni, és ha kell anyagi áldozatokat hozni.
Biztos vagyok benne, ha megszületnek a babák, az apukák lesznek a világ legbüszkébb férfiui.

Chrissy,

Szia, örülök, hogy csatlakoztál. Hogy érzed magad?????
Minden ok????

Kata,

Hol a bánatban vagy már????? Elvileg ma mész 12 hetes uh-ra, remélem jelentkezel minél hamarabb.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Crissy,
Üdv a csapatban!!! Most már 7-en vagyunk :lol:

Kata, mi volt az uh-n? BB rendes volt :wink: Minden érték ok és dorombol a kis csöppség????

Vicuska, milyen éjszakátok volt? Hőd, 36,3 vagy magasabb???? :lol: :lol: Apát ne hagyd békén és a méhen kívüli miatt mindenképp csináltasd meg az átjárhatóságit minél előbb. Akár a kórházban, akár a DD-nél!!!

Judy, már el is múltál 13 hetes :lol: Hű de rohan az idő!!!

Terhes mamik, visszaolvastam, de fura mód, nem írtatok semmit a teszt előtti jelekről... Nem volt semmi??? Cicifeszülés, bimbófájás, ok vuk jött utána, de előtte????? Mire legyünk gyausak????
Vendég
 


Chrissy

üdv itt!!!!!

Judy

én is abban bízok,ha megszületik a csöppség-persze ahhoz teherbe kéne minimum esnem :shock: -nagyon büszke lesz mindhármunkra:lol:

Kata!!!!!!!!!!!!!!?????

Nati

a kedvedért teszek görbét:P,nem tom miért ily egyenes :shock:
ilyen még nem volt,magasabb hős már igen,de ily egyenes hős nem!lehet ez lesz a babás görbém?egyenesem????? :wink:
Kép
Vendég
 


Nati,

megmondom őszintén, hogy én semmit nem éreztem, semmiféle jelei nem voltak annak, hogy baba van a pocimban, de elvileg az apró alhasi szúrkálások és a mellbimbó feszülése az első jele a terhességnek.
Vuk elvileg később jön, max enyhe undort lehet érezni szagokra.

De szerintem ne figyeljetek a jelekre, mert sajna pszichésen is lehet ezeket produkálni.

Bizony szalad az idő, jó lenne már érezni a mozgást is, elvileg pár hét mulva már érezni fogom. Alig várom.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Vica,

Ne azzal foglalkozz, hogy egyenes-e vagy nem, az a lényeg, hogy legyen magasabban a hő a ciklus 2. felében mint az elsőben. Az meg nálad szépen megvan.

Lehet, hogy tényleg ez a hónap hozza meg a várva várt babókát. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello csajok,


előszöris:
Chrissy! :) :D
Üdv ebben a jó kis csapatban! Most már mesélhetsz magadról!


köszi a hiányolást! Nem tűntem el, csak egy darabig olvasó üzemmódban voltam, tegnap reggel meg lementem a Balcsira a hugimmal, és mst jöttem haza.

Dokihoz csak 11 körül megyünk, de utána megyünk Pestre apával, úgyhogy ide írni csak este felé fogok. Azért Natinak vagy Judynak megírom sms-ben mi volt, jó? Nem tudom ki lesz előbb gépközelben. :roll:

Na, majd később jövök bővebben, addigis szorítsatok, hogy okés legyen minden!!

Puszi mindenkinek, és már várom a pozitív teszteket!! Már nem sokat kell aludni hozzájuk!! És remélem lesz utánzóm is!! :wink:

Még a jelekről annyit: nekem mensi előtt nem szoktt fájni a cicim. Most is csak a mellbimbóim durrantak be, olyan érzés volt, mintha kitettem volna őket mínusz 20 fokba... :? Má jelem nem volt.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

tennék fel egy friss táblát, de csak hivatkozásként tudom (most már úgysem engedi... :twisted: ), mert még mindig nem írtátok meg, hogy kell!!!!!! :evil: Szép kis csapat, mondhatom :wink:
Judy, egyenlőre még nem tudom az xls-t elmenteni jpg-be, de Apa ma otthon segít, lehet, hogy este már menni fog :lol:

A jelekkel úgy vagyok, hogy igyekszem nem figyelni, hagyom hogy jöjjenek maguktól :lol: :lol: :lol: Csak jöjjenek!!!!!!

Vicuska, szerintem gyönyörűűűűűűűűűű a hőőőőőőőőőd, magasabb, mint az első részben és beállt. Ez a lényeg!!!!! szupi!!! Hajrá, nem lesz ott DD, hacsak nem 4D-nél :lol:

Chrissy, írj magadról!!! Kíváncsiak vagyunk!!!
Vendég
 


Kata, igulunk érted, küldd nekünk a hirt!!!!!
Vendég
 


Kép

Lányok, ezt nézzétek??!!! Sikerült!!!!! Hű, 2 órája dolgozom rajta, de csak kiügyeskedtem!!!! :lol:

Chrissy, ha szeretnéd, hogy az adataid bekerüljenek a táblicskuba, írd meg, s berakom!! Most már tudom hogy kell :lol:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: