Új privát üzeneted érkezett!

Hajni!

Valahogy majd csak összehozzuk. Mondjuk a mi lakásunk is csak 40 m2-es, de valamit majd kitalálunk! Milyen jó lenne ez az itteni lakás otthon!! Kép
Oktató: hááát szerintem jobban járnál pasival!

Andi!
Kis naiv! Kép Nálunk majdnem mindent máshol kellett intézni, vagy 3 helyen! Kép
Látod, azért Szeged mégiscsak jobb hely Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Na, majd még elgondolkozok oktató ügyébenKép Elvégre van rá időm. Ha eddig kibírtam jogsi nélkül az a kis idő már nem fog számítaniKép

Közbe volt még egy archívKép

Nagyon várom ám holnap azt a képetKép
Melyik az az ominózus áruház???

H.
nalika
 
 


Ez előleg, de nem jó a kép a kicsinyités miatt. Ez még a nyaralóban készült.Már kisebb felbontással csinálom a képeket. és azokat nem kell kicsinyiteni.
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Na végre legalább már nagyjából tudom, hogy milyenKép
Enyém apáról a talin készültek képek, azt láttátok, ugye?

H.
nalika
 
 


Mucska!

Nevetni fogsz, kb. ilyennek képzeltem a párod. Anna szerintem hasonlít rá nagyon! Kép

Most megyünk fürcsizni, meg vacsizni, aztán ha tudok, még jövök.

K.

Kép
lujzika
 
 


HAjni!

Nem győzöm tekergetni a képet, hogy apa ne vegye észre.

Az áruház a Szeged Nagyárúház.
Mi 56 m2-*n lakunk gyertek ide Kép
MAjd találunk valami megoldást szerintem.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Fürödtünk, evett, de még mindig nyűgösKép
Majd még jövök...

H.
nalika
 
 


Hajni!

Igen láttam, igy lassan teljes lesz a kép.
Apa hátat fordított szerencsére.Kép

Érdekes ez a hasonlit dolog. HA velem van akkor azt mondják, hogy tiszta én, ha vele, akkor tiszta apja. Mindenki mond mindent. De gondolom ti is így vagytok vele.De a szemöldöke a lánynak is összeér. MAjd járhatunk szemöldököt szedetni rendesen Kép

Azt hiszem, hogy most én is ágyba bújok,mert hulla vagyok. Holnap jövök gőzerővel!
Jajaj! Apa úgy fordult, hogy pont a monitort látja! Kép
NA most ügyeskedhetek!
A.

Szép álmokat, holnap talizunk.

Andi
Kép
mucska
 
 


http://www.haziallat.hu/galeria.php?kategoriaid=1&kepid=2536&osztas=4&szam=4

Találtam egy szép cicát mit szóltok hozzá??

H.
nalika
 
 


Andi!

Szép álmokat!

Hajni!

Azt én is láttam! Hát legalább már apák megvannak. Tegnap hajat mostam, mondtam Andrisnak, hogy így most már csinálhat egy képet rólam is. Úgyhogy a következő sorozatból majd rakok fel képet magamról is!
Cica: Sirály!!! Kép
Enyém kiscsaj is bírkózik még a macijával a változatosság kedvéért Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi!

Mikor Eszter megszületett, egy az egyben apája volt, csak a nóziját örökölte tőlem. Most már sokat változott, mostanában azt mondják, hogy rám hasonlít. Mondjuk van rólam egy gyerkőckép,
ami tényleg olyan, na jó, majdnem olyan, mint Eszterke most. De biztos fog még sokat változni.

Lassan nyugovóra térünk mi is, ha már nem jönnék, szép éjszakát nektek!! KépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Mindenki eltűnt mára??
Most tudott csak Tüncsikém elaludni.
Róla nem lehet megmondani, hogy kire hasonlít... Majd egyszer kiderülKép

Képzeljétek ma a beteghordó azt mondta rólam, hogy még 28 éves sem vagyok máris 3 gyerekem van? Azért ennyire fiatalnak nem szoktak nézni.

Hát, ha nem jöttök már akkor jó éjt és szép álmot mindenkinek!

H.
nalika
 
 


akkor ti már ilyet csináltok?
Kép

Hát akkor:Kép
nalika
 
 


NA újrakezdem, mert meg akartam nézni a cicát,de nem jött be, és még a levelem is elszállt. Kép

Szóval szép reggelt mindenkinek!

Este még ki sem kapcsolt a gép, én már behaltam. Reggel 7kor arra ébredtem, hogy Anna felébredt. Majd meghaltam, hogy ki kell mászni az ágyból.
Apa észrevette magát Kép
De mondtam neki, hogy az alsónadrágja nem látszik Kép

Kriszta!

Várjuk a képet! Látom te is kerülöd a fényképezőgép elülső oldalát Kép
Itt ma babgulyás lesz, meg sütök almáspitét.

Hajni!

Számomra merész vagy a három gyönyörű gyerekkel és irígy vagyok érte! Nem tudom, hogy hármat be mernék e vállalni. Persze ebbe benne van már az én 34 évem és a 7 év próbálkozás is.
Miért akartál oroszlán gyerkőcöt?
Én és Laca is oroszlán vagyok. Kép Én is azt szeretem volna, de mi nem tervezhettünk. Kép Igy iker lett. Nem baj, mert Gyurcsán papa és Orbán is iker. Tehát még lehet a gyerekem Miniszterasszony Kép
MAjd megy ebédelni Berlinbe! Kép

Én ma vagyok, remélem lassan felébredtek!!!!
Itt hűvös van így én ma nem megyek sétikálni valószínűleg.

Pusz. A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, itt süt a nap!! Egy kicsit hűvös van, de legalább mehetünk du. sétafikálni. Ha csak addig meg nem változik, mert ez is előfordulhat.

Én nem tudom, mi van a lánykámmal, de mostanában 6 körül (ma 1/2 6-kor) felébred! Kapott ma is teát, aztán beraktam a mi ágyunkba. De lehetetlenség mellette kényelmesen aludni, szétdobta kezét-lábát, nekem meg maradt kb. 30 cm, hogy elférjek, és hát az most nekem kevés, még élén is Kép De azért 8-ig el-elszenderedtem, és úgy keltem, mint akit jól megvertek Kép

Apa most megint a konyhán ügyködik, mert a változatosság kedvéért szendvicseket kell gyártania. De du. szabad lesz végre!

Mucska!
Apa Kép Fénykép: úúútálom, ha fényképeznek, és szerintem egyiken se én vagyok, ami rólam készült Kép
Nálunk ma paprikáskrumpli lesz, arra lett ingerenciánk Kép

Hajni!
Örülj neki, hogy fiatalítanak Kép Engem mindig (már tinikoromban) is fiatalabbnak hittek, akkor nagyon zavart (18 évesen nem akartak beengedni a SOTE-ra, pedig 16 év volt az alsó korhatár Kép),
de most már nem bánom, bánnám Kép
Nálunk volt esély hármas ikrekre, mert három babócát ültettek be, úgy egy kicsit izgalmas lett volna, de kettőt nem bántunk volna, ha sikerül. De az a lényeg, hogy Eszterkém megmaradt!!!

Puszka
K.

Kép
lujzika
 
 


Szép reggelt Kriszta!

KArácsonyra kérjetek egy hatalmas ágyat! Nálunk is az lesz az ajándék Kép, mert még a kutya is felpofátlankodik.

Mennyi zaba gép jár hozzátok, az őrület. Egyszer én is végig ennék egy menűt az tuti!

Jól megvertek: engem is, nem vagy egyedül Kép

Én sem ismrem fel magam a képeken. Reggel meg a mérlegre is ráálltam. Rossz a mérleg Kép

Jaj én egyszerre nem akartam volna kettőt, nem hogy hármat. Akkor inkább HAjni verziója! Kép Azt sem tudnám hova ugorjak, segítségem meg egyáltalán nem lett volna. Jaj, nem, nem.
HAjni jobb a verziód! Csak hát már "öregek" vagyunk. Még ezt is fel kell nevelni.
Hisztisek vagyunk ma, anyja és lánya is csak én nem üvöltök hozzá. MÉG Kép
Apa gumit néz. ( az autóra)
Paprikás krumpli: lecsúszna.

Meddig lesztek kint, vagy ezt nem lehet tudni előre? VAgy konkrét szerződése van a férjednek? Már nem is merek kérdezni vele kapcsolatba, mert úgy járok, mint az ügyeléssel Kép De amúgy barna vagyok ám, csak titkolom! Kép
NA megyek teregetni, meg hisztimanót üldözni.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Mérleg: nekem nincs, nehogy állandóan javíttatni kelljen Kép

Ikrek: én is csak azért gondoltam, hogy jó lenne kettő, mert nálunk több már biztos nem lesz, mert sajna én se fiatalodok, meg még egy beültetést már nem vállalok be. De hogy hogy csináltam volna végig egyszerre kettővel, azt én se tudom. Otthon még hagyján, de itt ???? Kép

Enyém leányzó most alukál, remélem, ő nem lesz hisztis!

Úgy néz ki, hogy 4 évig leszünk kint, de a Külügynél minden csak akkor biztos, ha már hazamentél. Jöhet közbe nagykövet-váltás is, meg egy csomó minden. Mindenesetre mi 4 évre készülünk.

Még annyit a babakocsis közlekedéshez, hogy itt érdekes módon meg tudják oldani. Mindenhol van lift, még a metróban is. Csak alacsonypadlós buszaik vannak, amit még meg is lehet dönteni, ha a megállóba ér. (nálunk meg inkább kigyulladnak Kép). Bárhova mégy, szinte mindenhol van rámpa. Mondjuk, ez nem csak a babakocsik miatt van, hanem gondolnak a rokkantakra is. Szóval meg lehetne oldani, csak hozzáállás kérdése.

Minitali: az jutott eszembe, hogy mi Dunaharasztin anyuékkal egy udvarban lakunk, csak külön lakásban. De anyuéknál meg lehetne oldani a talit, mert elég nagy a lakás, és ahogy őket ismerem, még örülnek is neki. Legalább lesz egy kis élet! Kép

Hajni!

Merre vagy???

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Nemsokára jövök, de eza nyamvadt hisztimanó itt akar maradni.

Tali: majd egyeztetünk. Remélem apa nem szól bele, mert agyon csapom.

Babakocsi: azért utálok babakocsizni, mert sehová nem tudok nbemenni, kivétel a Tesco. Szerencsére nem messze van, csak baromra utálom. Corába kocsi kell, mert a városszélén van.

Anna kínlódik, ma elhullik a maradék hajam is.

HAjni!

Ébresztőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!!!!!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Hisztimanó: Kép Lehet, hogy jön a front, hallottam anyuéktól, hogy otthon is jön a hideg.

Eszter is azért alukál most, mert Tüncsihez hasonlóan este 11-kor még fent volt, elég nehezen tudott elaludni.

Majd gyere, ha tudsz.

Hajni!

Lábad hogy van? De a kezed is meghúzódott ? Kép

Pusz

K.

Kép
lujzika
 
 


Jól van, jól van! Fel kellett kelniKép De ilyen ébresztőtKépKép

Most már kicsit jobban van a lábam, apa este rendesen jegelte, én meg sikítoztamKép

Most megyek reggelizniKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Szép jó "reggelt"! Reggelizni ????? Nálunk már kész az ebéd Kép

Örülök, hogy jobb a lábad! Ma is mentek vezetni ?? Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

HAjni!

Hasadra süt a nap!!!!!! (ami itt nincs)

Anna próbál aludni, de nem sok sikerrel. Kép
Apa bizti a lábad jegelte? Kép

Kriszta!

Mikor mentek sétálni? Nézzél szét helyettünk is.

4 év: az jó hosszú idő. De azért rossz lehet ez a bizonytalanság. De hát akárki jön,megy csak éhesek nem?
VAgy ez is olyan odaveszem magam mellé akit én akarok?

Nálunk nincsennek is olyan buszok amire kocsival fel tudnék szállni. VAgyis elvileg troli jár alacsonypadlós, van menetrendje is, csak várhatod..... Segíteni meg senki nem segít. Szóval vagy autó vagy séta. Én kocsim elég nehéz, pedig ez volt az egyik legkönnyebb. VAgy csak már öregszem és gyenge vagyok.
Ezért hajtom magamnak az autót nagyon. De tegnap már apa beadta a derekát és azt mondta, hogy lesz, csak szóljak mikor. Most télire tuti, hogy nem lesz,mert minek álljon a ház előtt. Utálok télen még kimenni is. Így tavaszra remélem tényleg lesz. Én imádok csavarogni és a kislány sem fog vissza. Büszke vagyok, hogy ilyen gyönyörű lányom van.
Most meg valami sárgarépa rizs borjúhússal lesz a menű a nagyságának.Kiváncsi vagyok , hogy megeszi e. Mi már nemsokára ebédelünk. Ahogy felébredt. Bár nem bánnám ha nem 20 percet aludna, ahogy szokott.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni ma csak a sebváltót kezeli Kép , mert fájós lábbal nem lehet kuplungozni! Balesetveszélyes ám nagyon!!! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta,
ha anyukádék nem bánjákKép Egyébként Petikém rokonai laknak Taksonyban, annak idején sokat jártunk oda (ő még mindig), így tudom, hol van HarasztiKép

Babakocsival én is utálok közlekedni, bár nálunk azért van egy klassz széles sétálóút, ahol lehet. De pl. a ház előtt megy a villamos, és a zebrán a sínek között eléggé sz@r állapotban van a betonKép

Mérleg: nálam a párom jól bebástyázta, hatalmas energia kellene ahhoz, hogy megkeressem, így nem fog kiadakni soseKép

Andi,
ez is a nem voltál részhez tartozikKép Én is oroszlán vagyokKép De azért örülök, hogy nem a születésnapomon született, mert azért jár neki külön születésnap! És egyébként is tudom, hogy oroszlán vagy, mert annak idején én köszöntettelek felKép

H.
nalika
 
 


Andi,
sebváltókezelés már megvolt, mint írtamKépKép

De majd később azért vezetni is megyünk, talánKép

És nálunk süt a nap, de hideg van.

Ezt akkor mindkettőtöknek, osszátok elKép
Kép

H.
nalika
 
 


Igen emlékszem!

Megmarad ám, hogy kinek jutottam eszébe, és kinek írtam hiába.

Ez a nem voltál résztől kiakadok. Tegnap óta próbálom Kriszta történetét elolvasni, de nem jött be a Kális fórum. Legalább adj egy támpontot, hol olvassak vissza!!!!
Én egy ilyen kis elmaradott vagyok!!! Kép
De azért imádom a nyarat. NAgyon jó a nyaralóban kint. Tisza, jó levegő, rengeteg ember és mindenki beszél mindenkivel. Hozzánk is nagyon sokan bejönnek. Élvezem nagyom és várom a nyarat megint nagyon. CSak akkor én megint alig tudok jönni.

Mérleg: bebástyáztatom! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nem baj, hogy nem voltálKép csak azért írom mindig, hogy azért nem tudod, mert épp nyaraltálKép

A Kaális fórum nem műxik most, én is kerestem, mert már eléggé homályos a kép, pedig én annak idején olvastam.

És most vmiért a cicás oldal sem műxikKép

H.
nalika
 
 


HAjni!

A lábadra azért vigyázz!!!!!!! Lehet, hogy lenne ha most pihiznél. HAzajönnek a gyerekek és fuccs a pihinek.

Te azt még megkérdeném: mi ragadott meg ennyire a csillagkapuban? Én egy részt sem láttam, nem az én műfajom. De volt egy csaj nálunk vendégségben a múlt nyáron. Tele voltunk vendégekkel, amikor ebéd közben megkérdezte, hogy van e tv-nk. Már azt hittem, hogy kölcsön akarja kérni Kép Kiderült, hogy kezdődött a csillagkapu. Igy kipakolta a bográcsból a kaját a tányérba és az egész familia felvolnult. Én meg csak vigyorogtam, mert azt sem tudtam miről van szó. Nyáron mi nem nézünk tv-t és igy is baromi soká kerülünk ágyba. Vagy grillezünk, vagy szalonnát sütünk.Utána meg gyorsan alvás.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lehet, hogy tönkretettük a babanetet?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Felfedeztek minket a másik topikból!!! Andi, írjál ám nyugodtan oda is, mert TÉGED hiányolnak!
De Linda hozzászólása a cigi-témához szimpi volt!

A Kaáli-s topik hétfőn lesz állítólag rendbe rakva. Addig kibírjátok, vagy inkább leírjam??

Andi!
Tök jó lehet a nyaralás! Én is csak azért írom, ha megemlítem, amiért Hajni is. Amúgy mi se sokat tévézünk, esténként a magyar adókba szoktam belelesni, hogy mi újság otthon, vagy az Interneten nézem meg.

Hajni!
Gyerekek mikor jönnek haza? Azért ilyenkor hiányoznak, nem?

Most mi is megebcsizünk, Eszter csak olyan 1 körül eszik.

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi,
azért a legtöbb dolog műxik a babaneten. Majd holnap már bizti el tudod olvasni a történetét, addigra jön vmi hozzáértőKép
Kaptál üzit Lindától a másik topicban..
CsK-t a Peti kezdte nézni anno 5 éve, azóta teljesen függő vagyokKép Az összes részt felveszem kazettára, azért nem jövök olyankor, mert a szg bezavarja az áramellátást. Tudod, nálunk olyankor se villanykapcsolás, se mosógép, se mikró nem mehet. Most már eléggé profin előtte felkapcsoljuk a fürdőben is a villanytKép, mert ott ugye nincs ablak.

Azért vigyázok a lábamraKép Ez a jobb lábam, azzal nem a kuplungot kell nyomni, és ugye gázt csak finoman nyomom nem akarok a Dunában autót mosniKép
Az az 5 perc talán nem árt..
Nálunk palacsinta lesz, abból az én reszortom a bekeverésKép

Kriszta,
ti már a 8 fogásost ebédelitek??

H.
nalika
 
 


Na most el, megint vásárolniKép Persze mikor hazaérek, akkor jut eszembe, hogy mit is kellett volna venniKép
Azért én nézegetek neked babát, de most persze nem látokKép

H.
nalika
 
 


Kriszta!

Olvastam. MAjd valamikor írok. Most nincs kedvem. Azt gondolom,hogy azért mert ide írunk, az nem jelenti azt, hogy oda nem lehet. Ebből én nem csinálok ügyet.

Bellana szimpi csaj, annak idején én kértem, hogy jöjjön vissza a topikba.

Azt gondolom, hogy ott nagyon sok az emberke és tényleg nehéz visszaolvasni, ha sok az írás. CSak mostanában nekem is volt több ember akinek írtam vagy hiányoltam, de fel sem tünt.
Ez nem hiszem, hogy sértődést kellenne, hogy kiváltson, hogy emberek máshová is írnak. Nem?
MOst ebben a pillanatban nekem ez nagyon megfelel. Én egyszerűen nem tudom megjegyezni, hogy kivel mi van. ÉS rossz, hogy nem ismerem az arcokat közelről. Igy vagy azonnal írok, vagy kimarad valaki és azt nem szeretem.
Én az őszinte beszédet szeretem nyilvánosan is.
Ez van.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAlihó!

NA mi is ebédelünk, amig a gyerek fel nem ébred.

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
én is pontosan így gondolomKép A "chates" témáinkat itt megbeszéljük, mert itt azért jobban figyelünk egymásraKép Én is azért írtam egyből, ha vki írt, mert én meg pláne szitaagyú vagyokKép
De én sem fogom ezért magam zavartatniKép

Kriszta,
sztem ne írd ide a tört-t, majd holnapra megjavul az oldal és akkor ott elolvassukKép Én majd megint, mert szégyenszemre nem emlékszem pontosanKép Akkor hirtelen sokan jöttetek újak, és eléggé összefolytak a dolgok.

Én viszonylag most már tudok arcokat kapcsolni a nevekhez, hiszen ott voltam a talin. Úgyhogy Andinak muszáj lesz megterrorizálni apáját, hogy tudjunk találkozniKép Legalább 1-2 embert ismerjen ő isKép

Mariannt én nem ismerem, de azért nagyon sajnálom apukája miatt. Jó lenne, ha ő is tudna néha írni.

H.
nalika
 
 


HAjni!

Örülök, hogy egyetértünk.
Terror: beindult most ebédnél.

Kriszta!

Holnapig már csak tudunk várni, ne írd le, mert nem leszel jókedvű.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Nekünk most "csak" paprikáskrumpli jutott Kép
Jó vásárlást! Én szoktam írni listát, de még így is le szokott maradni pár dolog Kép

Chat: én szintén így voltam vele, próbáltam rögtön válaszolni mindenkinek, nehogy kimaradjon valaki, mert utólag tényleg nehéz visszaolvasni. Én meg pláne nem ismerek senkit, csak képekről. Szégyenszemre mindig megnéztem a profilt, és akiről volt kép, nagyjából tudtam, kinek írok.

Tartok tőle, hogy kicsit túl sarkosra sikeredett a dohányzásos hozzászólásom, és ez nem biztos, hogy nagy tetszést aratott, mert azóta nem is szólt hozzám senki (azt hiszem, csak Kika), így azt hiszem, én oda már nem fogok írni. De aznap nagyon be volt durranva az agyam (ti úgyis tudjátok, hogy miért). Anitabori írásában nekem a gyógyszertéma nem tetszett (na meg az, hogy engem ki is hagyott), mert ahogy írtam, én azzal nagyon nem értek egyet. Tényleg próbáltak anno engem is rábeszélni, de tartok tőle, hogy akkor most nem lenne Eszterkém, ha én akkor ebbe belemegyek. Én inkább a cigit választottam. Ha elolvassátok a történetet, akkor megértitek, hogy volt rá okom. Amúgy meg mindenki úgy oldja meg a problémáit, ahogy tudja, de én akkor annak a pszichiáternek talán többet tudtam volna segíteni (jó zavaros doki volt), mint ő nekem.Kép
Az meg tényleg bántott, hogy Anitabori csak Beának (az ő élete se volt fenékig tejfel Kép) írt, pedig az én történéseimet is ismerhette.
Hát ennyi.
Én tovább nem fogok erőlködni, azt hiszem, egy kicsit ki is lógtam a sorból, hiszen tényleg engem se ismer senki.

Remélem, ez a topik azért megmarad, és Andi nyárra igazán intézhetnél valamit, hogy azért néha halljunk rólad! Mondjuk egy laptop? Kép

Jó étvágyat mindenkinek!

Puszka

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Na persze, hogy megmarad!
NAgyon kíváncsi vagyok a történetedre. Reggel ott fogok kezdeni. Egyébként engem sem ismer senki.
LAptop: már gondolkodok rajta.
Most meg a jószág akar játszani. Így nem lehet írni!

Tudod a talik összekovácsolják az embereket jobban. Aki nem tud menni az egy kicsit kilóg a sorból. Ez ellen nem lehet tenni.

NA nemsokára jövök. Bableves pociban, sárgaápa rizzsel a pociban,a nadrágon és a falon is leledzik Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!

Már sétáltok? Kép

Hajni meg költi a lóvét!Kép

Szép kis bagázs. Én meg majd elalszok. De ha sikerülne, akkor Anna tuti, hogy felébredne.
Igy kipálcikáztam a szememet és olvasok.
Na majd jöttök.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


MegjöttemKép

Hát ilyen a világon nincs: harmadszor ülök a kormány mögött máris jön szemből egy rendőrautóKép
Gyors helycserés támadás, még jó, hogy nem jött utánunk.
Vonathoz vettünk síneket, a kis vonatmániásoknak, így kezd alakulni a karácsonyi ajándékKép

Megyek, mert vki éhesKép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Rendőrautó: Kép
Én meg megyek almás pudingost sütni almás pite helyett.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
milyen az az almás pudingos?Kép
Én mondjuk pitét sem tudok sütniKép Majd inkább ma vmi muffint sütök.Kép

Kriszta,
meddig sétáltok??

H.
nalika
 
 


Hajni!

Tepsibe raksz zsirpapírt. Arra szeletelsz almát, hogy tele legyen a papir. Megfahéjazod. Berakod a sütőbe egy kicsit fonnyasztani. Pár perc múlva ráöntöd a piskóta tésztát és megsütöd. HA kihült lehúzod a papírt, mert ugye mint tudjuk annak nincs jó íze és kensz rá főzött vanilia pudingot. Ha kihült akkor meg szépen megeszed.
Ennyi. Pofon egyszerű.
NA megyek leselkedni a sütőbe.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Már el is mentettemKép
Küldesz nekem is fénypostával? Nyitva az ablak..
Tényleg, nem próbáltad ki a rizst, vagy csak nem sikerült?? Mert akkor leírom pontosabban..

H.
nalika
 
 


HAjni!

A rizs most keddre van beütemezve, mert kifogytam a fűszerekből. Akkor kéznél legyél, de bizti jó lesz.
Már nagyon kívncsi vagyok rá, mert unom a krumplit nagyon.

Apa már fal is. Legalább csendben lesz....
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
Csak azért kérdeztem, mert vmikor 2 hete mondtad, hogy csinálod. Én is szoktam a krumplit unniKép De a sima rizstől meg fuldoklomKép
Miért, ha apa épp nem fal, akkor zajong??

H.
nalika
 
 


HAjni!

Nálunk apa mindig beledumál ha mondom, hogy mit főzök. Képes az utolsó pillanatban kitalálni, hogy mást főzzek. De ezt most helyben hagyta.
Piskótát szépen be is falta. ennyit arról, hogy mennyire szeretünk enni.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
én meg próbálok egy kicsit sztrájkolni madártej ügyben, mert most úgysem tudok ott állni, amíg megfő a tojáshab (vagy miKép)
Tényleg van annak vmi trükkje? Már a tojáshab megfőzésének..Kép

H.
nalika
 
 


Hajni!

Nem tudok madártejet csinálni. Épp most akartam megkérdezni, hogy nem e tudod.
A múltkor láttam a tvben. A tojáshabot keményre kiverte, aztán a tejben főzte ki. De én úgy tudtam, hogy vizben kell kifőzni Ennyi. Utána kivette és leszárította. CSak azt nem tudom, hogy mennyi tejhez, mennyi cukor kell.
Most belenézetm a szakácskönyvembe, abba is tejben főzik. Semmi extra nincs hozzá.
Szóval valamelyik nap én is csinálok, mert nagyon ráizgultam.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


HAjni!

JA a piskótára nem került rá a puding, mert apa nem tudta megvárni, így csak almás piskótatekercs lett belőle. Még jó, hogy almáspitétől indultunk Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: